Light Connections
 
 

 

אנושות מתבגרת - בחירות - נובמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

באמת, מגיע בקרוב, משהו שיכול להיות, או שלא להיות, גורם משנה לחלוטין. זה תלוי באלה שמרגישים באופן כזה או אחר, באוירה הפוליטית המאוד חזקה שיש לכם בתרבות הזו, בארץ הזו, ארה"ב, כעת.

ישנם דברים כה רבים שברצוני לומר מסביב לכך, עבור זה, והדבר הראשון שאומר הוא, שהזמנים שונים - האם שמתם לב?

אתם תמיד תזכרו זאת, מה קרה בשנת 2020, לא רק הבחירות, אבל כמובן המגפה וכל מה שהקיף אותה, וכל הנושאים שבאופן כלשהו נראו חדשים, ועם זאת הם אינם חדשים. זה כמעט כמו שדברים רבים הגיעו קדימה ברגע זה, וגם היו בחירות, וגם היתה מגיפה.

 

ברצוני לומר שישנה הנחת יסוד שאנחנו מלמדים, שאין כל טעויות.

באמת, הדברים התאספו יחד בדרכים מסוימות על מנת לפרוץ את הגבולות המקובלים של מה שהייתם עשויים לעשות אם דברים אלה לא היו כאן. במילים אחרות, הם מציגים את עצמם כך שהם יהפכו לחשובים, במיוחד בזמן בחירות, בחיפוש פתרונות.

 

אתם בודאי אומרים לעצמכם שאומר כבר מי עתיד לנצח - אתם עשויים שלא לשמוע זאת ממני - ההתמודדות לכאורה בין זה 'עם השיער' וזה 'ללא השיער' או עם 'מעט שיער', היא התמודדות שאתם תחליטו לגביה.

ישנם אלה השואלים אותי מה מצוי ב'שדה' כרגע, ואני אספר לכם בעוד רגע מה נמצא ב'שדה' שלא ציפיתם לו, אולם הבה גם נחזור לכמה שנים לאחור ולמה שהיה ב'שדה' עם זה 'עם השיער' שניצח.

ישבתי לפני רבים ששאלו מה עומד להתרחש וזה פשוט לא היה ברור ב'שדה' מכיוון שזה היה 'קלף משוגע'. כך שברצוני שתתחילו להתרגל להנחת יסוד בזמנים האנרגטיים החדשים האלה ש'קלפים משוגעים' מגיעים לעיתים קרובות על מנת לשנות דברים בדרך קיצונית.

המגיפה היא 'קלף משוגע', הבחירות האחרונות בארה"ב היו 'קלף משוגע', כל הדברים האלה נועדו על מנת לדחוף אתכם לתחומים שיתכן ולולא זה מעולם לא הייתם הולכים אליהם. ויתכן ותאמרו שזה נשמע כמו התערבות, ויקרים, זה אכן כך, בדרך הטובה ביותר.

יש לכם בחירה חופשית להתחיל ולעצור דברים, לגרום לדברים לנוע בכל דרך שתרצו. אולם תמיד היתה מה שתכנו, התערבות. התערבות בדרך שה'רוח' תיתן לכם כדי לדחוף אתכם לעבר בחירה חופשית שאחרת לא הייתם הולכים לעברה, בנושאים שהם די ישנים אולם שזקוקים לפתרון, ואני חושב שאתם יודעים אודות מה שאני מדבר עליו.

 

'הקלף המשוגע' שעשוי להגיע כאן אינו זה שעומד להיבחר. ישנו משהו בבחירות האלו שלא דיברתי עליו בחופשיות לפני כן מכיוון שזה לא היה עדיין הזמן לכך, ועכשיו, כשאנחנו מאוד קרובים, אספר לכם שנראה כמעט שעומד להיות 'שלב שני' לבחירות האלו, ואיני יכול לספר לכם יותר מכך מכיוון שזה מסתורי בעקבות מה שעשוי לקרות בכל כיוון או לכל אחד מהמועמדים, אולם ישנו משהו בנוסף לבחירות. יתכן וזה לא יהיה באופן מיידי, אולם יקרים, זה מה שמצוי ב'שדה'.

בחירתכם החופשית לבחור מנהיג היא מובנת ורגילה. אולם מה שיקרה לאחר מכן עשוי להיות מאוד דומה ל'קלף משוגע'. כך שנשאר עדיין לראות מה זה יהיה ומה תעשו בקשר לכך.

 

ברצוני לספר לכם יותר אודות האנרגיה שנטווית לפניכם כרגע. אנרגיה שעשויה באמת לעצב את הבחירות האלו באופן שונה מאשר אי פעם בעבר.

הפלנטה עוברת 'הסתובבויות' של שינוי. וזה מתחיל להרגיז רבים. ישנם אלה שעייפים מאוד מתפישה ישנה בה דברים לעולם אינם מגיעים לפתרון, והם רוצים פתרונות.

האם אתם חושבים שהמועמדים האלה עומדים להיות האדם הזה, או הצוות שלו, שיבחר בכיוון של הפתרונות האלה? ב'שדה' הייתי אומר שלא בהכרח מכיוון ששניהם מייצגים מערכות ישנות. שניהם מגיעים ממקומות של אנרגיה ישנה והנטיה היא פשוט להמשיך את מה שהם עושים, לומר את מה שדרוש ולאחר לקחת את השליטה כמו קודם - וזה, מה שישתנה!

יתכן וזה יקרה בחלק השני, במערכה השניה שאני מספר לכם שעשויה לקרות, הכל מסביב מה שעתיד להיות עם הבחירות האלו. משהו חייב להתרחש שידחוף פתרונות שלעולם לא היו שם בעבר. חפשו בעיקר אחר זה, אין מדובר במי שינצח - זה 'עם השיער' או זה עם 'פחות שיער' - כמו שמדובר במה שיקרה לאחר מכן, בכל אחת מהמפלגות.

 

ברצוני לספר לכם על הבחירות שלכם. הן אינן עומדות להיות הבחירות האחרונות באנרגיה ישנה, אולם הבחירות באופן כללי עומדות להשתנות. אמרנו פעמים רבות שבחירות אלו באנרגיה ישנה זה כה שונה היום. יתכן ובחירות אלו משקפות את האנרגיה הישנה ביותר שתוכלו לדמיין אותה.

וכוונתי היא, איזו תמונה מצוירת בכל צד - ואין זה משנה יקרים באיזה צד אתם מצדדים. מהי התמונה שמציירים על הצד השני? היא מצוירת בזהירות, על מנת לשטות בכם - משני הצדדים. מצוירת בזהירות כך שתחשבו בדרך מסוימת למרות שיתכן והעובדות אינן שם או שהן נכונות - משני הצדדים, ומה שיש לכם היא מערכת של אנרגיה ישנה שעומדת להתפרק. זוהי מערכת של שנאה, ואני חושב שאתם יודעים זאת.

ארבעת אבותיכם לא תכננו זאת. הם תכננו החלפה פעילה של רעיונות, ומעולם לא תכננו את מה שקורה היום. הם מעולם לא תכננו תרחיש בו ישנה שליליות כה רבה ושנאה כה רבה שמפלגות יתעמתו וימציאו דברים האחת על השניה, ויהיו להם הכפשה והשמצה מהסוג הגרוע ביותר שראיתם מעודכם. האין זאת האשמה של אנרגיה ישנה שעומדת להשתנות, באמת.

 

מה שאתם רואים בבחירות אלו אינו אודות מי שעומד לנצח. הביטו במנגנון, במערכת שיצרתם. הביטו בקונגרס שמושקע כל כך בעצירת המפלגה השניה כך שמעט מאוד יוכל להתבצע ממה שהם תוכננו לעשות. האם אתם אוהבים זאת? ומה אתם אומרים בקשר לכך?

אומר לכם אזרחים יקרים של מדינה זו, ארה"ב, שהגיע הזמן לסוג חדש של אנרגיה, יתכן ואפילו סוג חדש של בחירות - ואיני מתכוון לשנות חוקים עבור הבחירות. אני מתכון למשהו שונה לגמרי, שאזרחים עשויים להחליט לעשות.

אקח אתכם מאה שנים קדימה - וחלק ישאלו האם הארץ הזו תהיה קיימת בעוד מאה שנים, ויקרים, התשובה ב'שדה' היא חיובית, 'כן'. והסיבה היא שהפלנטה הזו כולה עוברת שינוי, וסוג השינוי שהיא עוברת מתחיל לתקן דברים שהיו צריכים לתקן אותם בעבר, מכיוון שיש לה תודעה גבוהה יותר.

הדברים מחוץ ליושרה מתחילים להשתנות, האם הבחנתם בכך, יקרים? הבחנתם. אלה עם אותם דברים שאינם יכולים להימלט עוד מכיוון שכולם צופים ומשגיחים. מערכות עם הטיה מתחילות לצוץ אל פני השטח. הן תמיד היו שם וכולם מביטים.. ונדרשים פתרונות במקום להניח אותם במגירה ולסגור אותם.

 

בחירות. לא תאהבו זאת. לא תאהבו את מה שקורה. יתכן שחצי מכם יאהבו וחצי מכם לא יאהבו [ קריון מצחקק בהנאה..] אולם איני מדבר על כך.

המערכת עצמה היא מכוערת, מקולקלת, אינה מכבדת פטריוט, אינה מכבדת איש מהמועמדים מהצד השני. אין בה כלל כל חמלה או אדיבות. התבוננו. ראו את מה שאתם חושבים.

ישנם נשמות עתיקות רבות שאומרים שאינם מתכוונים להצביע מכיוון שזה מכוער והם אינם רוצים להיות חלק מן הכיעור שקיים כאן. וישנם אלה שאומרים שהדברים לא השתנו באמת, שזה מאוד אמריקאי לעבור את זה.

למדו את ההיסטוריה שלכם, יקרים, זה אינו כך באמת. היו זמנים בהם יכולתם להחליף דעות, לצעוק מצדי המעבר, ולאחר ללכת לאכול ארוחת צהרים עם כולם. כך זה תוכנן. לא כעת. זה עומד להתפרק ותראו את כוונתי עם הבחירות האלו, יתכן שגם בבחירות הבאות.

 

סיפרתי לכם בעבר שהפוליטיקה תשתנה, ואם כך הבה נלך למאה שנים קדימה מעכשיו, וברצוני ש'תשתלו' את שני המועמדים האלה לתרחיש שאתן לכם, וכולנו נצחקק...

האם אתם חושבים שזה אמיתי שתודעה יכולה לרומם את עצמה לרמה של מה שאני עומד להראות לכם. והרעיון של מה שאמסור לכם, התפישה שעשויה להיות לכם לגבי מה שאעביר לכם היא שתאמרו שזה מצחיק מכיוון שקשה להביט מעלה לבגרות גבוהה יותר. קל להביט לאחור ולמטה לבגרות נמוכה יותר, אולם אני עומד להראות לכם משהו שאינכם מצפים לו.

בעוד כמאה שנים מעתה, מתקיימות בחירות. הבה נאמר שיש לכם אותם שני מועמדים, רק מכיוון שזה משעשע, דמיינו את השניים עם כל הפמליה של כל אחד מהם, משתתפים בזה. הקשיבו: עומד להיות עימות, ושניהם מגיעים, זה 'עם השיער' וזה עם 'פחות שיער', והם יושבים אחד מול השני מאחורי שולחן שנראה כמו שולחן כתיבה של תלמידים, ויש להם פיסת ניר ועט.

הם מופיעים, לוחצים ידיים, והולכים לשולחנות שלהם. והמנחה אומר להם שהם יתחילו בעוד רגע את העימות הזה, ולפני שהם יתחילו את העימות, כפי שהם זוכרים את התרגיל הזה, שניהם עומדים לכתוב עשרה דברים על הנייר שלהם, ועשרת הדברים האלה יוקראו לקהל הצופה בעימות, לפני שיתחילו בו. והוא מבקש מהם להיות מוכנים עם העפרון שלהם, גברים או נשים, והם אוחזים בעפרונות, והמנחה מבקש מהם לעשות משהו כך שכולם יזכרו כיצד העימות מתבצע - על כל אחד מהם לרשום עשרה דברים אודות המועמד השני שיגרום לו להיות נשיא טוב [קריון מצחקק בהנאה..]

האם אתם עוקבים אחרי? האם אתם יכולים לראות שזה קורה?

והם מתחילים לכתוב: "היריב שלי הוא פטריוט, הוא עשה את זה ואת זה, הוא מאוד אוהב את משפחתו, הוא יעשה את הדברים היטב. איני יכול לומר שאעשה זאת טוב יותר.." עשרה דברים אודות המתמודד האחר שעשויים לגרום לו להיות נשיא טוב.

כאשר הם מסיימים, הם מוסרים את הדפים, עליהם לעשות זאת ממש בעודם שם לפני כולם, והמנחה מתחיל לקרוא את הדברים האלה שבעיקרם שבחים וברכות ליריב שלהם. ולאחר העימות מתחיל. ומה שרק התרחש הוא הכרה שישנן חמלה ובגרות בין השניים, שהם יכולים לראות דברים טובים באדם השני, מכיוון שישנם דברים לראות, יקרים.

שניהם רוצים כל כך להיות המנהיג מכיוון שהם אוהבים את ארצם, יתכן ושניהם פטריוטים בעלי רעיונות שונים, דרכי ניהול שונות, דרכים שונות ורעיונות לגבי מה שצריך לקרות, אולם אחד אינו שד והשני אינו מלאך, כפי שהם כיום, תלוי איזה צבע, תלוי איזו מפלגה. וזה מתחיל להשתנות מכיוון שישנו הרעיון שחמלה ואדיבות ובגרות יוצרים רעיונות נפלאים ומנהיגות שנשארת ופועלת.

 

ואפילו אז יהיו רבים מאוכזבים לנוכח מי שינצח ומי שיפסיד, אולם לא תהיה השנאה או הרעיון שאם אחד מנצח יהיה עליכם לעזוב את הארץ. או שתשנאו אנשים למשך זמן מה מכיוון שמישהו אחר לא הפסיד. אם המועמד שלכם יפסיד אתם תשנאו את כולם..

זה מה שיש לכם כיום. השקעה בחשכה בבחירות האלו. עקבו אחר זה. זה ייעלם בסופו של דבר, יקרים למקום שהוא הרבה יותר בוגר.

 

הרגע מסרתי לכם את התרגיל. אם תחשבו על כך, איני יודע אם מי משני המועמדים כיום יכול לעשות למעשה את מה שהרגע תארתי. איני בטוח שהם יכולים אפילו לרשום שלושה דברים מכיוון שהם מושקעים כל כך בשנאה של הצד השני...

אני שואל אתכם אזרחי התרבות הזו, הארץ הזו, ארה"ב - האם זה באמת מה שאתם רוצים? האם ברצונכם שזה ימשיך בדרך הזו. זה מטופש עבורכם לחשוב שאם תציבו את האדם הנכון במשרה הכל ישתנה, זה לא ישתנה ויצעד קדימה בחשכה. זה יהיה גרוע יותר.

 

הצעירים יבואו, ואנשי הקונגרס, גברים ונשים, והציבור הכללי שידרוש שינויים מסוימים ויושרה, ותראו זאת בתחילה באופן בו תנוהל מערכת הבחירות, בשלטי חוצות, בחוסר השנאה וברעיון שאתם יכולים להחליף מחשבות אודות 'כיצד' מבלי להרוס את חייו של אדם אחר, מבלי להמציא דברים שגורמים להם להיראות אפילו גרועים מכפי שאתם חושבים. האם זה באמת מה שאתם רוצים?

אני שואל אתכם, משני הצדדים, אזרחים, האם זה באמת מה שאתם רוצים, או שהייתם רוצים משהו שמתקבל יותר על הדעת, שתוכלו לדבר אודות הדרכים לעשות דברים, שיהיו לכם רעיונות שונים מבלי לרצוח האחד את השני, מבלי לכנות בשמות גנאי, מבלי לכעוס כל כך עד שלא תוכלו אפילו לדבר עם חבריכם מכיוון שיש להם דעה שונה מזו שיש לכם?

 

אני מספר לכם שמגיע עולם חדש, ומה שאתם מתחילים לראות בתנועת Me2, עם הכנסיה שמתחילה לנקות את מה שהיה לא מוסרי עם מה שעשו לילדים, כל הדברים האלה מתחילים להראות את עצמם בברור כה רב, הסחר בעבדות מינית ברחבי הפלנטה הזו יראה את עצמו בקרוב ואתם תהיו המומים לגלות מי מממן את זה, כל הדברים האלה יוצאים מן הארון, והפוליטיקה תהיה אחרת.

 

זהו זמן לנקות את כל הדברים האלה ואתם תעשו זאת עם בגרות, לא באלימות, עם רעיונות טובים שעובדים, שמביאים סוף סוף פתרונות במקום פשוט להמשיך עם זה באופן בו הדברים היו.

היו מוכנים לנסיעה מעניינת.

אני קריון המאוהב באנושות שמשתנה לנוכח עיניכם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020