Light Connections
 
 

 

סוף השנה - דצמבר 2015

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

עבור אלה שרק מאזינים, אנחנו שרויים ביציבה נינוחה. לבני האדם ישנן שאלות כה רבות אודות חייהם, אודות מה שמתרחש, אודות האנרגיה, אודות חוסר ההגינות - וזה בדיוק בזמן!

זהו התקשור האחרון שיצא לאור בשנת 2015, כך שרצוני שהוא יהיה מסר, לא רק עבור אלה שמאזינים כאן, או מאוחר יותר - זה המסר של השנה עבור נשמות עתיקות. ואני יכול לתת לכם רשימה, ואתם תכתבו אותה, אולם ברצוני שתרגישו את המסר הזה. זו אינה רשימה אינטלקטואלית, פוליטית.

והדבר הראשון שאני רוצה הוא שתכירו בכך שאינכם לבד. עכשיו בחדר הזה אתכם, נשמות עתיקות, ישנן אנרגיות שאינכם יכולים להסביר אותן, והן נדיבות. ישנה אנרגיה יפהפיה שמכירה אתכם.

זהו המקור היצירתי, ואתם יכולים לכנות זאת אלוהים, אתם יכולים לכנות אותה בשמות שונים, אך היא גדולה מכל אחד מהם. רבים מכם הרגישו את האנרגיה הזאת בכל ימי חייהם, חלק מכם מעולם לא הרגישו זאת, לא כך. זו אינה ההרגשה של הורה, זוהי הרגשה של עוזר נדיב, שהוא אחיכם, אחותכם, חלק מכם, שמתחבר לחדר הזה על מנת לתת לכם דבר אחד, והוא השלווה שבידיעה שאין כל טעות בעובדת היותכם כאן.

 

במידה ואתם מקשיבים לתקשור זה מאוחר יותר, ברצוני שתדעו שהפמליה הזו היא גם שלכם, ואתם תתהו 'כיצד זה יתכן? אני מקשיב/ה לכם מאוחר יותר מאשר אלה שמקשיבים לכך עכשיו?' ואני אומר שוב שזוהי התניה שיש לכם וששייכת למימד השלישי, התניה האומרת שאינכם יכולים להתחבר לאנרגיה שאינה בזמן שלכם, אולם אתם יכולים ...

אני שואל אתכם, אלה שמאזינים לי מאוחר יותר 'האם אתם שומעים את קולי?' והתשובה היא 'כן' - אם כך מדוע אינכם מרגישים את מה שקיים כאן? הפיסה הרב מימדית הזו שנמצאת כאן בחדר הזה, היא של האל, הבורא, ויודעת מי יקשיב לכך מאוחר יותר. אנחנו גדולים יותר ממה שאתם חושבים.

 

אתם נמצאים בצומת דרכים, ורבים מכם מתוסכלים בשל הפרטים הקטנים. השינוי הזה מעלה את זה.

השאלות שאתם שואלים הן טובות, טובות מאוד.

אולם הן גם מובילות לתסכולים, מכיוון שהאדם היחידני בחברה שרוצה בשינוי, הוא בדרך כלל חסר סבלנות.

ואתם סופקים את כפות ידיכם בתסכול ושואלים 'מדוע הדברים כפי שהם? מדוע הם אינם יכולים להיות טובים יותר? מדוע אחרים אינם רואים זאת?'

 

ואני אספר לכם מדוע: הנשמות העתיקות באנרגיה הזו הן עתידניות. וזו כוונתי: דמיינו עכשיו, עם כל אותם אלה המביטים בכם בדרך נדיבה ואשר נותנים לכם את הפיסה והעובדה שאין כל טעות בהיותכם כאן, שישנה סיבה להיותכם כאן - וברצוני שתדמיינו משהו:

דמיינו שאתם רואים תכניות ארכיטקטוניות של בנין עתידי, ואתם מתבוננים בתוכניות ואומרים 'אהה, אהה, ידעתי זאת! ידעתי זאת! זה טוב, זה טוב...' ואתם נוכחים לדעת שאתם מביטים בבנין שמפיק בעצמו את החשמל האישי שלו, את המים האישיים שלו - ובעצם, הוא עושה הכל! בנין שהוא אקולוגי, הוגן, איתן, מוגן ובטוח, שמכבד את גאיה, שמכבד את האנושות. זה מבנה שאתם יכולים להיות בו ולהרגיש בו טוב.

אולם ישנם כאלה שמרגישים מתוסכלים מהתכניות הארכיטקטוניות האלו. הם מתבוננים בהן, ועדיין הם יכולים לראות מסביבם רק בנינים מיושנים שנבנים שלא כראוי, וזה אינו הוגן כלפי האנשים שגרים בתוך הבנין, וזה אינו הוגן גם כלפי האנשים שבונים את הבנין, הם אינם עושים זאת כראוי.

התוכניות של הבנין החדש בידיכם - והשאלה היא: מה תעשו עם זה?

 

אלה הם העתידניים המתוסכלים, מכיוון שבזכות הרשומות האקאשיות שלכם, שמגיעות אתכם כשיעור החיים שלכם, והן מה שהנכם - פתאום אתם יכולים לראות שקיימות דרכים טובות יותר! וזוהי הסיבה שאתם כאן.

איזה טוב יצא מתסכול? כיצד זה עוזר למישהו? ישנה תמיד השיטה הישנה, שבה אתם יכולים לצאת החוצה, לשאת שלטים ולצעוק על אלה שבונים את המבנים הישנים, אם תרצו. אני אומר לכם שעומדים לטאטא אתכם הצידה, וזה לא יועיל..

ברצוני שתתרכזו בתכנית האב שלפניכם. זוהי הסיבה להיותכם כאן. ויתכן ותוכנית האב שלכם תהיה חמקמקה ומתעתעת, אולם אתם יודעים שקיימות דרכים טובות יותר, ולאחר ברצוני שתתרכזו בבניית הקומה הראשונה של גורד השחקים. אספו רק את החומרים, אספו רק את האחרים שחושבים כמותכם ושגם הם בעלי רעיונות טובים יותר, ומבינים ברמת התחושה 'מהבטן' שזה עתיד לקחת קצת זמן, ושהתסכול שלכם אינו מועיל בכלום.

 

הפנו את עיניכם לעבר הסיבה שלשמה נולדתם, לא על מנת להיות מתוסכלים, מכיוון שאתם יודעים טוב יותר. התרכזו בתכנית האב.

זוהי מטפורה, האין זאת? כמובן שאין תוכנית אב שמונחת לפניכם, הלא כן? אולם אתם יכולים לראות דרכים טובות יותר בעשייה של כל דבר. אתם מסוגלים לראות דרכים טובות יותר בהפעלת הפלנטה. אתם מסוגלים לראות תודעה גבוהה יותר בכל החברה והתרבות שלכם.

האופן שבו אתם בונים את הממשלה שלכם, זוהי הקארמה שלכם, הדרך בה אתם יוצרים את המבנים של הדברים - זהו התחום שלכם, זה אינו התחום של הבורא - אולם התודעה שיש לכם כיום, שהיא גבוהה יותר מאשר היתה אי פעם בעבר, מתחילה לגלות דברים טובים יותר. וכך אתם הופכים להיות המערכת החדשה.

 

יהיו גם אחרים שיסכימו שלא לצאת החוצה ולעצור את הישן, אלא לבנות את החדש, כך שאלה שיראו זאת יגיבו ב 'וואו, אנחנו נאמץ זאת ונעשה זאת בדרככם'.

 

אתם עשויים לשבת שם ולומר, 'אני רק בן אדם, אינני בנאי, איני יוכל לשנות את זה, או את זה'. אם אתם בוחרים לומר כך, הרי שלא שמתם לב למה שתודעה יכולה לעשות. היא יכולה להשפיע על האדמה שמסביבכם, על האנשים שמסביבכם, על המחשבות המאוזנות שיש לכם לגבי הקמת הקומה הראשונה באמצעות תכניות ארכיטקטוניות חדשות, המגיעות למימוש בעזרת בנאים, אנשים אחראים, פקידים - לא מפני שהתלוננתם והייתם מתוסכלים, אלא מכיוון שתפישה חדשה נוכחת כי אתם התרכזתם בשינוי המציאות על פני האדמה הזו!.

התחילו לראות זאת, היו רגועים עם זה, והתחילו לחפש מסביב אחרי אחרים כמותכם, ועד מהרה תהיה תמימות דעים.

יקרים, זה שונה ממה שהיה נהוג להיות.

 

אתם במקום שגרמתם לשינוי בארצכם שלכם באמצעות החשיבה החופשית, ואנשים הביטו בכם וראו שהדברים עובדים אחרת... אתם נמצאים במקום נפלא, אינכם אמורים להיות מתוסכלים, יקרים, אלא עליכם להראות את העתיד. ולבנות את הבנין.

והנה משהו שברצוני שכולכם תדעו:

במסר הזה דעו שיש לכם תמיכה. כמה פעמים עלי לחזור ולומר זאת לכם? באנרגיה ישנה יותר הייתם נלחמים על כל רעיון, האם אינכם רואים שזה קליט יותר עכשיו? כלומר, מה שאתם מציעים, אנשים קולטים זאת ואומרים 'כן אתם צודקים, אנחנו נעשה אותו דבר, נעשה זאת כאן, וכאן..' בעבר הייתם לבדכם, עובדי אור, נשמות עתיקות, לכאורה נלחמתם במשפחותיכם, לכאורה נלחמתם באדמה - ועכשיו זה משתנה, זה קליט, ואחרים יראו זאת ויאמרו 'כן, אתם צודקים, זה רעיון טוב יותר, אנחנו מוכנים לאמץ זאת ולנסות אותו, בואו ונמצא אחרים שיהיו מוכנים להצטרף...'

וזה יסלול את דרכו אל תוך כל הרבדים והתחומים בחברה שאתם מתוסכלים לגביהם - אנרגיה, תעשית התרופות, כלכלה, מימשל - זה ימצא את דרכו דרך ההתייחסות השלווה והנדיבה שלכם הממוקדת בבניית העתיד במקום להתלונן על הישן.

 

תסכול? הוא לא יבנה שום דבר. ישנה כאן במקום הזה פמליה במקום, קראו לכך איך שתרצו, המביטה בכם ממש עכשיו. ברצוני שתרגישו ממש עכשיו, במקום הזה את המציאות של אנרגיה נדיבה שמכירה אתכם ואת כל מי שנוכח כאן.

אני רוצה שתרגישו את עובייה של האהבה, קראו לזה אהבה, קראו לזה הערכה, קראו לזה אנרגיה מחייכת - והיא אינה לוחצת עליכם, או דוחפת אתכם, או גורמת לכם לעשות דבר מה - היא פשוט אומרת 'אני רוצה שתנוחו ותרגעו בזרועותי', זה מה שהיא אומרת. ברצוני שתרגישו 'בסדר', בטוב, במקום הנכון, בזמן הנכון.

הקרבות שיהיו לכם בשנה הבאה ובשנים שתבואנה לאחריה, הם קרבות שתוכלו לנצח אותם, סוף, סוף, ולאט, תבנו את הקומה הראשונה של יצירת האומנות הארכיטקטונית המכונה 'שלום על פני האדמה'.

עליכם לעשות זאת לאט, זה קורה מעט בכל פעם, הסינכרוניות תביא לכם את החתיכות, החלקים, ואת האנשים הנדרשים - אלא אם כן תסתובבו בהרגשת תסכול, ואז תהיו לבדכם, בחדרכם, מסתובבים סביב עצמכם, בעוד האחרים בונים את הבנין.

זוהי תפישה חדשה, דרך חדשה של תגובה, זוהי מאסטריות, בגרות.

 

האם זה אפשרי שבורא היקום יודע מי אתם?

כן, יקרים, עיניה של הגלקסיה, המקור המרכזי של הכוח הבורא של היקום, נשואות אליכם עכשיו. אתם היחידים העוברים את התהליך הזה בגלקסיה הזו, בזמן הזה. ברצוני שתתבוננו בכל דבר שמתרחש על פני הפלנטה הזו, היו שקולים וזהירים, ראו שמתחולל שינוי, אנשים מתחילים להתעורר ולגלות דברים שאינם הולמים, שנוכו בעבר. אתם מתחילים לפתוח פחיות ולמצוא בתוכן דברים מכוערים. יהיו כאלה שיראו את הדברים המכוערים האלה כנקודת מנוף לבניה, ויהיו כאלה שיראו את הדברים המכוערים וישתמשו בהם כתרוץ על מנת להתלונן עליהם. אולם בכל מקרה, הדברים המכוערים יתגלו ויראו את עצמם. ולפחיות האלו יש כנויים של כל ההיבטים של החברה. לאט לאט אתם תתחילו לדרוש את היושרה.

 

יגיע זמן בו הפוליטיקאים שלכם ידעו שהם אינם יכולים להיבחר כל עוד אתם מביטים בהם ושומרים את מעשיהם, ויהיה זמן בו תהיה שיטה שדרכה תוכלו לבדוק את מעשיהם. הם יודעים זאת. יהיה עליהם לנקות את דרך פעולותיהם מכיוון שהם ידעו שעוקבים אחריהם, בדרך שאיני יכול אפילו להסביר לכם מכיוון שמעורבות בזה טכנולוגיות חדשות של מעקב, שאינכם יודעים עליהן דבר.

לו הייתי מסביר לכם לפני 25 שנים שיהיה לכם משהו שמכונה רשת חברתית, והייתי מנסה להסביר לכם אותה - לא הייתי יכול לעשות זאת. לא ניתן להסביר דברים שהם מרוחקים 5 צעדים הלאה, ממה שכבר יש לכם כיום. כאשר אין ברשותכם את מספר 2 ו 3, לא ניתן להסביר שיטה שפועלת על פי מספר 4. וישנה מערכת שמתלווה למספר 4 שתאפשר לכם לראות, לבחון ולעקוב אחר כל מה שהמנהיגים שלכם עושים, וגם הם ירצו שהשקיפות תהיה בדרך הזו.

יבוא היום בו היושרה תהיה תג של כבוד, זה יהיה משהו שתהיו גאים בו, והם יהיו גאים בו, ולא יהיה מדובר בעד כמה חמדנים הם יכולים להיות, או עד כמה הם מסוגלים להסתיר - כל זה יהיה בעיניכם כל כך ישן ומכוער, דרך של העבר.

סיפרתי לכם שההיסטוריה תראה זאת, זוהי דרך להפוך את הדף, הלכה למעשה, משיטה ישנה לשיטה חדשה.

 

המצאות חדשות נמצאות בדרכן על מנת לעזור לכם. יש לכם מבנים בארה"ב שימנעו מזה לקרות, ולכן יתכן והן יצוצו במדינות אחרות, בהן אין מבנה שכזה. ברצוני שתתכוננו לקראת זה. יתכן והמבנה שלכם יואשם יום אחד וישתנה, מכיוון שארצות אחרות עשו זאת טוב יותר. ברצוני שתתכוננו לקראת זה.

ישנן תפישות שאינכם מצפים להן - אל תסגרו את הקופסה שלכם בחוזקה, במחשבה שאתם יודעים היכן מונח כל דבר, מהיכן הוא מגיע ומה עתיד לקרות. אולם דעו זאת: זה עתיד לקרות! וכאשר זה יתחיל להתרחש, זה יספק לכם את אבני הבנין הדרושות לבנית הקומה הראשונה בבנין החדש.

אל תהיו מתוסכלים. היו שלווים עם העובדה שאתם נמצאים במקום הנכון, בזמן הנכון, חושבים על הדברים הנכונים, ומהסיבות הנכונות. ולא יכו יותר את מחשבותיכם, לא ידכאו אותן יותר, לא יצביעו לעברכם ויאמרו שאתם מוזרים וחורגים מהטעם הטוב. אנשים יתחילו לראות את ההגיון שבדבריכם.

 

אני נותן לכם שוב סקירה עתידנית, מכיוון שאתם עתידניים. נשמות עתיקות, הרשומות האקאשיות שלכם מתעוררות לרעיונות חדשים. אתם 'מראי הדרך' של הפלנטה, של החוכמה של הפלנטה. אתם, נשמות עתיקות, אתם בדיוק מה שציפו שתהיו.

אלו הן חדשות טובות מאוד, אולם כיצד אתם תקבלו אותן?

אומר לכם זאת, ההתניה הישנה של חיים באנרגיה ישנה והחשיבה שכך הדברים עובדים, כך הם תמיד עבדו בעבר - אם זה מי שאתם, הרי שאתם בתוך קופסה שסגרתם אותה לגמרי... ישנה קופסה חדשה [קריון צוחק...], שאין לה צדדים, תחתית או מכסה, ואם אתם זקוקים לקופסה כלשהי, זוהי הקופסה שאנחנו מבקשים מכם להיכנס אליה. חשיבה בלתי מוגבלת, דרכים חדשות לעשיית דברים ומציאת עזרה בעשייתם - לא תסכול...

 

2016 מגיעה, והנומרולוגיה שלה היא 9, שנה של השלמה של דברים מסוימים שעומדים להתרחש, וגילויים של דברים אחרים, שאינכם מצפים להן. במידה ותתקלו בגילוי שיגרום לכם לזעזוע, אל תתפלשו בו, צפו לו, ובמקום להעניש את אלו שעשו זאת, בנו דברים חדשים בעקבותיו.

האם אתם מבינים את ההבדל?

 

היכן תשקיעו את האנרגיה שלכם? האם אתם עומדים להיבנות מהשגיאות שלכם או שתתפלשו בהן? זהו חלק מהתפישה החדשה, תנועה קדימה במקום עצירה וענישה. זהו רעיון חדש לגמרי המרמז היכן צריכה האנרגיה שלכם להיות. האם אתם יודעים שזה יעלה את העתיד שלכם על מסלול מהיר יותר, במידה ותתחילו לשנות את התפישה לגבי מה שקרה, כאשר תגלו שגיאות וטעויות?

משהו מכוער קורה על גבי הפלנטה, אתם רואים במדיה מה שזה עושה, זה גורם לסיבוב - אתם רואים את החדשות, ומקבלים אותן החדשות ביום למחרת, וביום למחרת, וכו' - אתם רואים את הסיבובים החדשותיים, והאירוע שקרה פעם אחת, 'קורה' למעשה מאות פעמים...כי התודעה ממשיכה ומנציחה זאת - ועל כך אני מדבר - במקום לנוע קדימה ולראות מהו הדבר הבא, היפה יותר. הסיבוב אודות מה שהתרחש מעורר בכם פחד.

 

יקרים, אתם 'מראי הדרך' ויש לכם עזרה. ברצוני שתרגישו כיצד הפמליה מחבקת אתכם ברגע זה. ברצוני שתרגישו כיצד הם אומרים לכם 'הזמן הנכון, המקום הנכון'. כי אתם באמת נמצאים בזמן הנכון ובמקום הנכון. לכל אחד מכם ישנם נתיבים אחרים ושונים, לכולכם, ואנחנו יודעים מה הם! יש לכם בתוככם פיסה מהבורא, האל.

כל מאסטר שאי פעם הלך על פני הפלנטה אמר זאת, והמאסטרים התחננו בפניכם שתמצאו את הדבר הזה בתוככם שהוא בוגר ושלו, שלא יגיב בכעס ופעולה, מעבר למה שהוא נדיב ויפהפה.

זה הוצע פעם אחר פעם, ופעמים רבות זה לא עבד, אולם זה יעבוד הפעם. כי אורכם עומד להיראות על פני הפלנטה הזו, התפישה של תגובות שלוות הנעות קדימה מלווה ברעיונות בעלי אוריינטציה לשנוי, רעיונות יפהפיים, נכונים, על ידי אנשים כה רבים, כפי שלא היה לעולם לפני כן. הם מוכנים לקראת מה שיש לכם להציע ולתת.

 

אני מדבר לאנשים רבים יותר מאשר רק אלה שנמצאים כאן בחדר הזה. זה המסר. הוא לא היה יכול להיות ברור יותר.

הזמנים השתנו אולם בעיקר היחס בין החשכה והאור מתחיל לנוע, כך שהאור מנצח, והדבר שאתם מנסים לעשות, עובדי אור, עומד להיראות באופן כה שונה מאשר אי פעם בעבר. יש לכם עזרה כה רבה. יהיו כאלה שיצעדו קדימה ויתמכו בכם מבחינה כספית, הם כבר מוכנים, ואתם עומדים לגלות אותם, ודבר זה 'יעוף' אל מול פניה של התפישה הישנה שטוענת שזה לעולם אינו יכול לקרות מכיוון שכסף גדול הוא מוחרם ומושחת. חכו עד שתראו זאת.

יגיע כסף ממקום שלא חשבתם שקיים שם כסף, לתמיכה בדברים מסוימים שלא נתמכו מעולם בעבר, מכיוון שאתם חשפתם אותם באמצעות אורכם, והדברים יהיו הגיוניים, יש להם הגיון כלכלי, יש להם יושרה הגיונית, הם הגיוניים עבור הפלנטה שמשתנה.

 

מגיעים כמה דברים שיפתיעו אתכם. עכשיו, חכו, לא הכל עומד להיות טוב. מגיעים גם כמה היפוכים. אל תביטו בהם ותיכנעו. הצד החשוך ידחוף חזק יותר, כאשר תדחפו אותו. זה עדיין לא הסתיים, אולם יקרים, זה יסתיים.. החזיקו מעמד, אנחנו זקוקים כעת לאורכם, ולחוזק של אורכם, הרבה יותר מאשר אי פעם בעבר. כבר ראינו לפני כן פלנטות שהיו בשלב הזה, אנחנו יודעים מה עומד להגיע. המאבק בהישג ידכם ואתם עומדים לנצח בו, ועליכם לאחוז באור הזה באופן יציב, ואל תתנו לו להילקח מכם.

יש לכם תמיכה יקרים, אנחנו מאחוריכם, שומרים על גבכם, יחד עם מיליונים של אחרים שעדיין לא צעדו קדימה והופיעו. אתם עומדים לפגוש אותם לאורך הדרך, ותהיו המומים ומופתעים שהם אתכם.

 

זהו העתיד, וזהו המסר.

ברצוני שתעזבו את המקום כאן כשאתם חושבים באופן שונה מאשר חשבתם כאשר הגעתם לכאן. ברצוני שתחפשו הוכחות לדברים שאני מדבר עליהם: דרכים שונות לעשייתם של הדברים. אתם עומדים לראות דיווחים על דברים שלא ציפיתם להם, ואז תיזכרו בדברי. זה אמיתי וזה קורה, וזה אינו בהכרח אזוטרי...

 

ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020