Light Connections
 
 

 

תחינה/הפצרה למדענים - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

תמיד נשאלו שאלות, האם כאשר אני מתקשר, הישות שמתקשרים אותה, קריון, מודעת מספיק לגבי היכן שאתם נמצאים. האם 'הרוח' יודעת מה קורה או שהיא מנותקת, ואיכשהו אתם מביאים ישות מן הצד השני של המעטה/צעיף והיא בסוג מסוים של בועה, אינה יודעת מה אתם חווים.

זה מגיע ממידע שגוי לגבי האופן בו אתם מאמינים שהאל רואה אתכם או שהרוח רואה אתכם או שהבורא היוצר רואה אתכם - כל שם שתבחרו להעניק לכך.

 

האמת היפה והמפוארת היא שאתם ידועים על ידי האל בדרך שאינכם יכולים באמת לדמיין. המשמעות של 'ידועים על ידי האל' היא שכל הדברים שאתם עוברים מורגשים וידועים, ואין מדובר רק בקשיים, יקרים. ה'רוח' אינה נמצאת שם רק על מנת לעזור לכם בקשיים ולאחר היא עוזבת כאשר יש לכם כיף. ה'רוח' נמצאת כאן על מנת לחגוג אתכם ועליכם לדעת ולהרגיש זאת.

בזמן צחוק, האם אתם מבינים עד כמה זה מרפא ומקל, האינכם מרגישים את האנרגיה היצירתית המחייכת של האם והאב אתכם כאשר אתם צוחקים? כאשר אתם חוגגים משהו, במיוחד משהו שהוא נפלא עבורכם ועבור אחרים, ואתם שרויים במרחב הזה בו אתם רגועים, ואומרים לעצמכם שזהו זמן טוב שתזכרו אותו - ה'רוח' נמצאת ממש לצדכם.

כך שזה אינו עניין של מזג אויר בהיר של 'רוח' או מזג אויר שאינו בהיר של 'רוח', זה 24/7. ובזמנים אלה בהם אתם זקוקים לבריאות, היד המושטת נמצאת שם אם תבחרו לקחת אותה. זה הרצון החופשי שאנחנו מדברים עליו כל הזמן.

 

רבים כל כך עברו הכשרה מחוץ לכך, ועליהם להאמין שהם צריכים לטפס מדרגות, ללכת למקום מסוים, לומר מילים מסוימות או להאמין בדברים מסוימים לפני שהבורא היוצר הזה ישים לב אליהם. זה לגמרי ולחלוטין מעשה ידי אדם, יקרים. זה מגיע ממבנה הדירוג שלכם כיצד אתם הייתם עושים זאת, יתכן, עד כמה עובדים תצטרכו לעבור על מנת לשוחח עם הבוס, שהוא מוגן.

זו אינה הדרך עם ה'רוח', אין דירוג. המקור הבורא היוצר הזה שיצר את היקום והשמים, את כל מה שאתם רואים, כל מה שאתם מעריצים, את כל היופי של הטבע - יודע את שמכם.

 

משהו מתרחש על הפלנטה הזו, ישנה פתיחה של ידע משופר, וברצוננו לדבר על חלק מן הפתיחה הזו, על הקבלה או הגילוי של רב המימדיות. אתם עשויים לכנות זאת ההשפעה של רב המימדיות.

אתחיל כך:

האנושות חושבת בדרך מסוימת, ולעיתים קרובות זה נועד להגנה. זה אינו מודע, כלומר קיימות הטיות מוסתרות אפילו בקרב אלה הטוענים שהם אינם מוטים. זה קורה בגלל הכשרה, או אלה שאתם מכבדים אותם ויתכן שאפילו אוהבים, שסיפרו לכם דברים מסוימים. וכאשר דברים מסוימים אלה עשויים להתגלות מעט שונים, אינכם רוצים כלל ללכת להבדל ולשוני ורוצים להישאר עם מה שסיפרו לכם מכיוון שזה ייחשב כמעט לבגידה.

כך שקיימות הטיות מוסתרות רבות בתחומים רבים, ובמיוחד בתחום המדע.

 

ברצוני להציג בפניכם את המדען המאוזן. אלה שמגיעים מפיסיקה גבוהה יודעים כבר מן ההתחלה שקיים כל כך הרבה יותר שחייב להיות שם, אולם שאינו נראה עדיין. הם רואים תגובות שהם אינם מבינים.

מן ההתחלה, אפילו בהכשרה של הפיסיקה, הם רואים את ניסוי שני החרכים עם אור, ומבינים שהאור יכול להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת. זה משהו שהם למדו בקורסים הראשונים שלהם. זה פתח דלת שאמרה שאינכם יודעים הכל. שמלמדים אתכם רק את מה שידוע, ומדען טוב מאוזן היה אומר שקיים כל כך הרבה שאיננו יודעים.

הם מאוד מתעניינים בדברים שהם רואים ושאינם יכולים להסביר אותם. ובתוך זה קיימת ההכרה שקיים כל כך הרבה שהם אינם יודעים.

 

ואתם עשויים לומר שזה דבר טוב מאוד, במיוחד למדע גבוה, כמו פיסיקה. אולם אפילו עם הגישה הזו ישנו משהו שהם מתנגדים לו, הם אינם מוכנים ש'יגעו בחוקים' [קריון מצחקק בהנאה..] במילים אחרות, אלה שהם למדו לכבד, כמו ניוטון וקפלר, יצרו חוקים מסוימים שלא רק שהם עובדים אלא שעבדו במשך עשורים בשנים בחלק מן המדע הגבוה ביותר על הפלנטה, כמו חקר החלל.

חוקים אלה אפשרו לכם לעזוב את הפלנטה הזו עם גשושיות ואפילו לנחות על אסטרואידים. זה ניוטון וקפלר, וזה לעולם אינו משתנה וזה עובד.

 

וכאשר מגיע מישהו ומספר שיש לו חוק אחר שיהיה שונה מאוד ממה שאמר ניוטון, הייתם חושבים שפיסיקאי היה מתפעל ומבקש לדעת יותר על כך. אולם זה אינו כך - הוא טורק את הדלת. אם כך בתחום אחד הם מבקשים לדעת יותר מכיוון שאין להם את כל התשובות, ובתחום אחר הם אומרים שישנם חוקים מסוימים שהם השתמשו בהם כך שבודאי החוק החדש הזה אינו יכול להיות שונה ממה שהם כבר יודעים ...

זהו מצב קלאסי רגיל. מה שמלמדים בבית ספר את הפיסיקאי והרופא, זה מה שהם נושאים איתם על מנת להפנים ולהבין בחיים. וזה עומד להשתנות.

 

עצתי לכל איש או אשה מן המדע היא זו: החשיבו את החוקים שלמדתם והדברים שאתם יודעים כמשהו בסיסי. כאשר יתגלו דברים מסוימים אחרים הם לא ישללו את מה שלמדתם אלא הם יגרמו להם להשתפר, לגדול יותר, ויהפכו אותם לעמוקים ואלגנטיים מאשר הם היו.

מה אם החוקים של ניוטון וקפלר היו החוקים הבסיסיים? מה אם הם פשוט ברירת המחדל שאתם לומדים אותם ומשתמשים בהם, ואמרתי כבר בעבר - מה אם תגלו שקיים משהו שיכול להחליף אותם? האם תתנגדו? מה תעשו, האם תשנו את החוק או שתחליפו אותו ותגרמו לו להיות גדול יותר?

יהיו תגליות שיקחו את מה שידוע כעת מניוטון וקפלר ויעברו לצעד הבא וישתמשו באנרגיות רב מימדיות, תוך שמירה על מה שלמדתם אולם בשיפור זאת כדי להפוך זאת לגדול יותר.

אתם חושבים שזה יהיה משהו שכל אחד במדע יאמר שהוא מבין זאת, אולם ההטיות הבלתי מודעות ימנעו מהם להסכים, ועל כך אנחנו מדברים אתכם כרגע.

 

כאשר הגעתי לפני 31 שנים והתחלתי לתקשר, הצגתי משהו שעליכם לדעת אותו, המשכתי בכך עד לנקודה זו והתחלתי לשפר זאת. וזו ההוראה והלימוד: אתם חיים במציאות שאינה אמיתית אולם אתם חושבים שהיא אמיתית. הגדרה של 'אמיתית' תהיה מציאות שמכסה הכל ושעליה לכלול את כל המימדים הקיימים, ואז זה אמיתי ויהיה על כך לכלול את הדברים שאינכם יודעים עדיין אודותיהם שמתחילים להתגלות, לאט, ובעיקר קשורים לגילוי של מימדים אחרים בתוך כל מדע ומדע.

 

העברתי לכם פעם הצהרה שהסלעים חיים ואמירה זו זכתה להדיפה כה גדולה מאנשים כה רבים. לישויות הטבע שחיות בתוכם, בגאיה עצמה, במערכות הרשתות שנמצאות שם, יש תודעה ממשית שמכירה אתכם ואתם מכנים זאת 'אמא טבע'. הסלעים חיים. רבים יאמרו שהרחקתי לכת מכיוון שמובן שהם אינם חיים, בדקו אותם ואין בתוכם כלום, אולם אתם בדקתם אותם עם בדיקות של המימד הרביעי. זה כל מה שיש לכם, זה כל מה שאתם יודעים.

האם תוכלו לבדוק גוונים מרובים של צבע באמצעות מכשור של שחור ולבן? זה מה שאתם עושים כל הזמן, ומודיעים בגאווה על תוצאותיכם של שחור ולבן, ואומרים שזה אינו יכול להיות זה וזה. אתם בודקים צבע ואינכם אפילו יודעים זאת. אינכם יכולים לראות את מה שאינכם יכולים לראות, או לדעת את מה שטרם גיליתם. וכאשר זה יתחיל לקרות, מה תעשו?

זה עיקר המהות של העימותים החדשים במדע, הייתי אומר, לא רק לגבי מהו אמיתי אלא האם ביכולתכם באמת להתחיל להוסיף על גבי מה שהיה 'הגביע הקדוש', אם ברצונכם לכנות זאת כך, של מערכת הכללים והתקנון המסויים שלכם.

האם ביכולתכם לחשוב לרגע מחוץ לקופסה, רופאים, מדענים, פיסיקאים, אסטרונומים, נוסעים בחלל? אתם עומדים לגלות שהזרם המרכזי עומד לדעת שקיימים דברים מעבר למה שציפיתם להם. אראה לכם עד כמה האנושות מוטה, מכיוון שלפני 100-200 שנים דברים שהראו את עצמם כרב מימדיים זכו לתווית של מעשה כשפים. כך שהיתה לכם מציאות שלא הבנתם והפכתם אותה לרשע. ואגב, זה עדיין קיים בקרבכם. לא ארחיב על כך יותר, אולם זהו חלק מן הבעיה - האם משהו יותר משופר ויותר של האל ויותר אלוהי שמתחיל להראות את עצמו, הוא כה בלתי רגיל עד שאלה שחושבים שהם יודעים כיצד נראית אהבתו של האל מצמידים לזה תווית של רשע ומשליכים זאת, מבלי להבין שהם בעצם רואים הוכחה של תפארתם שלהם. באיזה עולם אתם חיים!

 

לפני שנים, רופאים התחילו להתבונן במחקרים ולהביט בדנ"א באופן שונה. פיסיקה וביולוגיה לא היו בהכרח מה שנלמד יחד. אתם רואים היום במכללות שהבניינים בהם לומדים את מערכת הכללים והתקנון מופרדים אפילו עד עצם היום הזה. מדעי כדור הארץ מופרדים מפיסיקה. פיסיקה מופרדת מביולוגיה, מרפואה. אולם זה מתחיל להשתנות.

אפילו בחלק מן התיאורים של מה שאנשים עושים, אנחנו רומזים למה שהפכו מערכות הכללים והתקנון שלהם, ואני מתכוון לכך שמתחילים לראות ברית בין פיסיקה ורפואה, וחלק מכך מגיע בעקבות מה שנתגלה - לביולוגיה יש מרכיב רב מימדי.

ראו זאת לפני למעלה מ 30 שנים. האור ידוע כרב מימדי, ולכן הוא יכול להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת. כאשר יש ניסויים עם אור ודנ"א, מתחילים לגלות שחלקים של הדנ"א מגיבים באופן שונה לאור מאשר כל דבר אחר ומראים עצמם כחלק ממערכת ותרחיש רב מימדיים. לביולוגיה יש מרכיב רב מימדי. והשאלה היא עד כמה הרפואה ואלה שמלמדים אותה ילכו בכיוון הזה, עד כמה פרופסורים או רופאים יבקשו לדעת יותר מכיוון שזה מה שהם חיכו לו.

 

הרפואה היא ברירת המחדל, עד עצם היום הזה. עד כמה שאתם חושבים שהיא מורכבת, טהורה ואלגנטית, עדיין היא ברירת המחדל. אתם דוחפים 'כאן' ומשהו מגיב, ועל מנת לרפא 'כאן' אתם דוחפים את 'זה' ואת 'זה', והכימיקל הזה עושה את 'זה' ואת 'זה', וזה באמת עשוי לעזור למחלה, אולם לרוע המזל גם דוחפים משהו במקום אחר 'שם'.

זו אינה מערכת טובה אולם היא היחידה עד כה.

אם תתחילו להבין את רב המימדיות של הביולוגיה, תבינו שהרבה מכך קשור לתודעה. הומאופתיה היתה אתכם במשך זמן רב, ובאופן כללי היא נדחתה על ידי ארגון הרפואה האמריקאי שטענה שהיא אינה עובדת, שהיא אינה יכולה לעבוד, שישנם פחות מדי חלקים קטנים למיליון בכדי ליצור תגובה כלשהי, ולכן זה נכחד. ועדיין זה עובד במשך מאות בשנים במהלך כל ההיסטוריה של אירופה, מכיוון שההומאופתיה נושאת אות לחלקים הרב מימדיים של גופכם, של הדנ"א ואפילו של הדם שלכם.

הכל נמצא שם כדי שתראו זאת ותעבדו עם זה, החוכמה הפנימית המולדת של גופכם היא תהליך רב מימדי שניתן לבדוק אותו באמצעות בדיקת תגובת השריר, ניתן לדבר אליה באמצעות התודעה, ומתחילים לראות את כל הדברים האלה, להשתמש בהם, להוכיח אותם ולבחון אותם. אולם יש עוד...

 

מה אם ברב המימדיות של הדנ"א שלכם קיימות הטבעות [ קריון מצחקק בהנאה..] שמספרות סיפור. וכאן רב המימדיות נפרדת לחלוטין מכל דבר לינארי. זה אינו פשוט עוד מרכיב נוסף, זה אינו פשוט עוד חלק לינארי, היא נרחבת, מספרת סיפור, יש לה דפוסים, היא אוחזת בסודות ואמיתות. כל רב המימדיות היא כזו.

קשה להסביר זאת, זה כמו ספריה, תבנית, המספרת סיפור ויותר מאשר שהתא הוא חלק ממנה. היא מספרת סיפור יותר מאשר, יתכן, כיצד היא מגיבה לגוף. היא עשויה לספר סיפור על השושלת שלכם, על התפארת שלכם, אפילו על הבריאה שלכם.

 

אלה הדברים שיתחילו ב'למוריה החדשה' ותתחילו לראותם ברפואה. אתם עומדים לפגוש מאוחר יותר רופא שעובד ברפואה בבית חולים הומה בעיר הומה, שהיו לו גילויים כאלה. ואם תשאלו אותו מה קרה להכשרתו הוא יספר לכם שהיא היתה תקפה, אולם כאשר גילה את מה שמעבר לה זה לא רוקן את מה שלמד אלא שיפר זאת, והוא המשיך משם כאבן בנין ששונתה, שופרה, ואפילו שינתה את צבעה [קריון מצחקק בהנאה..] וזוהי מטפורה.

אלה הדברים שאני מבקש מכם לחפש אחריהם. אני פונה לאנשי ונשות הרפואה ומבקש מכם להיות פתוחים לדברים שאינכם מצפים להם. יש כאן יותר מכפי שאתם יודעים. אל תצמדו למה שלימדו אתכם כאמת המוחלטת של הכל, לתמיד. הדברים האלה לא יימחקו, יתרוקנו, או יתייחסו אליהם כאל משהו רע, הם פשוט אבני הבנין של עוד כל כך הרבה יותר, שנכנסתם עבורם למערכת הכללים והתקנון ומן הסתם אהבתם זאת ובחרתם ללמוד זאת כל כך הרבה. היו פתוחים לשאר הסיפור [קריון מצחקק בהנאה..] ואם כך תעשו, תמצאו את עצמכם ממש בתווך של כל זה. וזה היופי של 'למוריה החדשה'.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020