Light Connections
 
 

 

קוסמולוגיה - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני כה מודע ליום הזה, למה שנאמר, למה שרק התרחש. אני כה מודע לאלה בכיסאות ואלה בכיסאות שיקשיבו ויקראו בעתיד. אמרתי זאת בעבר, זה אותו הדבר. הזמן אינו מה שאתם חושבים עליו, יקרים. עבורכם הוא לינארי, ועבורנו הוא הכל בבת אחת. אין כל הבדל ביניכם כרגע בשעה שאתם יושבים שם, וביניכם מלפני אלף שנים בגוף אחר. אנחנו רואים את נשמתכם כמו 'אתם' והשם הוא שלכם, שאנחנו שרים אותו באור, מכיוון שאנחנו מכירים אתכם.

אתם חלק ממשפחה שגדולה הרבה יותר מזו שאתם חושבים שאתם חלק ממנה. וברצוני לספר סיפור, הסיפור אודותיכם, אולם לא זה שאתם מצפים לו ולא אחד שבהכרח סיפרתי לפני כן באופן הזה.. זהו סיפור גדול ומרשים שעומד בפני עצמו בטוהר שלו, באמת ובדיוק שלו, אולם סיפור שאף מדען לא יסכים לו.

 

אם ברצונכם לדעת אודות התחלות, אינכם ברי מזל היום, מכיוון שאין התחלות. זו הנחת יסוד שהאנושות, ואדם אחר אדם, אינם יכולים לתפוש זאת. 'ללא התחלה וללא סוף' אינם קיימים בלינאריות שלכם. בני אדם חושבים על הכל כמו על חבל - עד כמה הוא ארוך.. הוא יכול להיות ארוך ככל שתרצו, אולם לחבל הזה יש שני דברים משותפים, התחלה וסיום. וזו הדרך בה אתם חושבים באופן מוחלט לגבי כל דבר. לחייכם יש התחלה וסיום, לכל דבר שתוכלו לחשוב עליו יש התחלה וסיום. ליקום יש התחלה וסיום. אתם חושבים כך מכיוון שנראה שזוהי הדרך בה מציאותכם נמצאת. לו הבנתם אודות זמן ורב המימדיות של הדברים שאנחנו מדברים אודותיהם, הייתם מתחילים להבין שיותר מאשר רק מעגל, לחבל זה אין התחלה ולא סיום.

כאן אתם אומרים שיש לחבר זאת למעגל ואנחנו אומרים שאינכם צריכים לעשות זאת. זה רק הדימוי שאתם רוצים על מנת שישמח אתכם עם המושג הזה. מה אם משהו תמיד היה? האם הייתם אומרים שלאל יש התחלה? ולפתע כל התיאולוגים יאמרו שלא, מכיוון שהאל תמיד היה. ואם האל תמיד היה, המשמעות היא שהיצירות והבריאות של האל תמיד היו. ולאחר תתווכחו או תדונו - תלוי בגישה שלכם - מה יצר וברא האל.

 

מה אם תמיד היתה יצירה לבורא היוצר שתמיד היה שם ולעולם לא היתה לו התחלה, כלומר שריבוא יקומים תמיד היו שם. כן יקרים, ישנם ריבוא יקומים, אפילו כיום. אתם חושבים שהיקום שלכם הוא מעבר לכל מידה וגודל - הכפילו זאת! תמיד היו ריבוא יקומים. וקיימת מערכת יצירתית שבאופן קבוע הולכת לעשות יקום נוסף.

תמיד היה, תמיד יהיה. עם זאת, בטווח של זה קיימות יצירות ובריאות כל הזמן, ואחת מהן היא היקום שלכם, שנוצר מריבוא יקומים אחרים שתמיד היו שם. גם להם היה זמן הבריאה שלהם וזמן הסיום שלהם לאלה שתמיד היו שם לפני שלהם.

 

כיצד ריבוא יקומים יוצרים יקום חדש? זוהי פיסיקה שתזכה להכרה יום אחד ותראה כאמיתית. ישנם אפילו דיבורים כעת אודות הפוטנציאל של ריבוא יקומים, ממה שהם ראו ממה שאתם מכנים 'המפץ הגדול' - שלא היה, זה היה משהו אחר לחלוטין. היקום שלכם הוא תוצאה של יקומים אחרים שהתנגשו - אם ברצונכם להשתמש במילה זו - בדרך מיוחדת, מכיוון שהם אינם מתנגשים.

ישנם סוגים רבים של פיסיקה. אתם חושבים שיתכן ופיסיקה היא פיסיקה. ביקומים אחרים ואפילו בגלקסיות אחרות בתוך שלכם, הפיסיקה מעט שונה, מכיוון שהיא מגיבה למה שנוצר שעושה אותה. ואם תאמרו שאני מדבר סחור סחור במעגלים, הרי שאני עושה זאת מכיוון שאתם עדיין חסרים את הקווים שמחברים אותם, אינכם יודעים עדיין את משמעותם.

 

קיים משהו שאתאר אותו כממברנה של אנרגיה שמקיפה יקום, ועושה אותו יקום. אולם אם יש לכם הרבה יקומים יחד, ריבוא יקומים, יתכן ויהיה לכם מצב בו לעתים הממברנות האלו נוגעות, וכאשר זה קורה, ישנם ניצוצות - זו מטפורה. הממברנות נגעו, והיקום שלכם התחיל.

מה שאתם חושבים כ'המפץ הגדול' לא יתקבל אפילו על דעתו של ילד. כאשר ילד שואל מהיכן הגעתם ואתם מתארים לו את התמונה ואומרים שבהתחלה לא היה כלום ולפתע היה הכל.. ואגב, כך 'המפץ הגדול' נדון על ידי פיסיקאים אפילו כיום - פעם לא היה כלום, ופתאום היה הכל.. ואפילו הילד ישאל, האם 'הכל' לא היה צריך להגיע ממשהו? אם לא היה כלום, מהיכן זה הגיע? וזה השלב בו הפיסיקאי מבקש מהילד להתרחק [הקהל צוחק..]

יש כאן משהו אחר..

 

אפילו בהתחלה - אם ברצונכם לכנות זאת כך - של היקום שלכם היה משהו מיוחד, יצירה, בריאה, דרך. זה לא שנוצר חומר משום דבר. זה תמיד היה שם, וזה היה מוכן להגיע למימדיות שהפכה למה שאתם מכירים כיום כיקום שלכם. ולאחר זה התחיל, ההתרחבות, ולאט הגיעו הגלקסיות, שהפכו למשהו אחר, לחומר שנע במהירות מסביב, נח מעט,וכך עברו מיליארדי שנים, שבמהלכן - וזה החלק החשוב - אותם התהליכים שבראו ויצרו חיים על הפלנטה שלכם, יצרו חיים על רבות אחרות.

החיים נוצרים באופן טבעי מהתהליכים והמרכיבים שכולכם נהנים. אותה הטבלה המחזורית של היסודות, בתוספת או הפחתה של אלה שעדיין טרם גיליתם אותם, נוכחת בכל מקום. אותם הדברים שיצרו חיים על כדור הארץ שלכם יצרו חיים בכל מקום.

יש לכם זאת במשותף, היסודות הם אותו הדבר. וכאשר אתם מחברים אותם יחד עם אותו סוג הגדלים של שמשות, כוח כובד, אטמוספרה משנה מים - מקבלים הרבה 'כדורי ארץ'. ואתם עשויים לומר כיצד זה יכול להיות אחרת, כיצד תוכלו להתבונן בכוכבים ולומר שאתם לבדכם לגמרי ולחלוטין פשוט מכיוון שאף אחד לא ברך אתכם לשלום... ואגב זו תיאוריה מקובלת שהם אינם קיימים מאחר שאיש לא ברך לשלום. ישנה סיבה שהם לא ברכו אתכם לשלום, אם טרם ידעתם זאת, הם נמצאים שם.

 

לאט, בעוד היקום הזה התקרר, לקח את מקומו אולם המשיך לגדול, נוצרו הגלקסיות באופן בו אתם רואים אותן כיום, הכוכבים כפי שאתם רואים אותם כיום, הפלנטות מסביב לכוכבים בדרך בה אתם יודעים שהם כיום, והן שם למרות שאינכם יכולים לראותן. ובתכנית של הדברים התחילו חיים בפלנטות בגלקסיה שלכם, ובאותו הזמן כדור הארץ היה בינקותו, עושה אותם דברים, מכיוון שזה בערך אותו הגיל.

לפעמים חיים אינם יכולים להתקיים מכיוון שזה עדיין אינו נכון. היו לכם חמש התחלות, יקרים, התחלות טבעיות של חיים על הפלנטה הזו שחוסלו. וכאשר אני מציין 'חיים' אני מתכוון למיקרובים או מיקרואורגניזמים, צמחים, המהויות של תחילתם של כל סוגי חיים. הם לא שרדו מכיוון שהם לא יכלו לתמוך בסיבוב, במחזור, שהוא נחוץ.

זה היה בפלנטות אחרות וזה נשאר, כך שהיה להם יתרון גדול על פניכם של מיליוני שנים, ולפני שלמעשה חיים התחילו כאן היו חיים במקומות אחרים. ההתקדמות הטבעית של החיים כפי שאתם מכירים אותם התרחשה שם עד שמשהו היה מוכן לשנות את הכל.

 

איני מדבר על עולמכם אני מדבר על רבים אחרים, שיש להם את סיפור הבריאה שלהם, זמן בו בני אדם שנראו ממש כמוכם קיבלו את ניצוץ האלוהות שהגיע בדרכים שונות. לפעמים זה היה ישירות מהבורא היוצר ולפעמים זה היה ממקומות אחרים, אולם היה צריך להיות 'ראשון'. באמת אלה שאתם מכנים מלאכים או שנראים כמלאכים, הניחו את ניצוץ החיים בחברה והעניקו להם את הידע, אותו הדבר שקרה לכם. מבעל חיים לתפארת. הם נבראו בצלמו של הבורא היוצר, ממש כמוכם, והחברה שלהם התחילה. החברות שלהן לא היו מבחן שלהם זה היה מבחן של האנרגיה של חשכה ואור, ובמשך כמות זמן רבה מאוד כפי שאתם מודדים זאת, חלק מהן עברו התעלות.

הם גילו מה הם דברים רב מימדיים, הם הבינו את החשכה שהם היו בתוכה ומשכו עצמם ממנה. אלפי שנים חלפו לפני שהם הבינו שתודעתם השתנתה, והפכה לכל כך גבוהה על הפלנטה שלהם עד שהם יכלו אפילו לחיות מאות בשנים, ובאמצעות תודעתם בלבד הם יכלו לשנות את הפיסיקה עצמה של הפלנטה שלהם. כפי שאתם יודעים כעת שהמאסטרים עשו על הפלנטה הזו.

 

כאשר הגיע הזמן והיו מוכנים, הם הביטו סביב וראו שזה טוב, והפנו את מבטם לעבר צביר כוכבים מרוחק אחר והציבו את עצמם בחלק מן הפלנטות האחרות האלו, על מנת להתחיל פלנטה אחרת שתיתן להם אותו הסוג של השמחה להתחיל לבנות משפחה של מאסטרים נעלים ופלנטות שישנו את הרטט של היקום בעתיד.

 

בסופו של דבר, כאשר מספיק מהן ישתנו עם מצב התעלות של לא פלנטות רבות כל כך, היקום עצמו יתחיל לרטוט באופן שונה, וכאשר הוא יהפוך להיות חלק מריבוא היקומים וכל השאר, הם יצרו אחד נוסף, ואחד נוסף, ואחד נוסף.

הדבר שיהיה הזרז, השלמות של כאשר יגיע הזמן תהיה רמת הרטט עד כמה קרוב יוכל היקום הזה לחקות ולרטוט - הכל רוטט, יקרים - עד כמה קרוב הוא יוכל לרטוט לבורא היוצר המאסטר של עצמו. כאשר הוא יגיע לנקודה זו, ממברנות יגעו, ויתרחש מפץ גדול נוסף.

הרגע מסרתי לכם את הקוסמולוגיה של הכל וזה יפהפה.

 

והממברנה שנגעה בשניה והיתה הזדמנות לפלנטה גם ללכת לחשכה ולאור, לבצע בחירות. חלק עשו זאת וחלק לא עשו זאת, אולם מספיק כן עשו זאת, וכאשר הגיע הזמן הן הביטו מסביב ואמרו שזה טוב, ואז הן הביטו בצביר כוכבים אחר מעבר לשלהן, ואחד נוסף מעבר לשלהן, וזה המשיך במשך למעלה ממיליון שנה, יקרים, שניים, שלושה, ארבעה, ובמהלך הזמן הזה כדור הארץ עדיין ניסה להשיג יתרון של חיים. במהלך כמות זמן גדולה, פלנטה זו בעבעה חמש פעמים כאשר זה הגיע לשאת ולאחוז בניצוץ החיים. לבסוף קיבלתם את הפוטוסינתזה, ובעת שהתחלתם את ההתחלה של מה שאתם רואים כיום, חברות אחרות הגיעו ועזבו ועברו למצב של התעלות, ולאחר זרעו פלנטות אחרות שזרעו פלנטות אחרות - אתם הייתם הילדים החדשים בשכונה... האמינו לי. חדשים לגמרי. רעננים, לא מאוד מבוגרים כלל, יקרים, ואז התחלתם עם כל החברות שלכם, המלחמות שלכם, האנרגיות החשוכות, וכולם עשו כך.

ובעת שעשיתם זאת, היו פלנטות נעלות רבות שהתבוננו בכם. הם ידעו מי הייתם, הם צפו במה שיקרה, בחירה חופשית, הם לא יכלו להגיע, ללכת, או לגעת בזה, ואחרים שהיו עשויים לרצות בכך הורחקו, ואגב זה כך עדיין, כך שתוכלו להיות בבחירה חופשית להתעלות או שלא להתעלות, להרוס את עצמכם או שלא להרוס - בחירה חופשית שתגרום להחלטותיכם להיות טהורות!

 

נשאלה שאלה מדוע האל אינו מדליק את האור ושכולם ילכו 'הביתה', וזה מכיוון שבבחירה חופשית יש לכם הזדמנות לעשות זאת באופן טהור, כי תודעתכם מחליטה מה קורה כאן.

וכולם צופים.

 

האחרונים, הפליאדים, עברו את שלהם, וכאשר הם הגיעו למקום מסוים הם אמרו שזה טוב, והגיעו לכאן. אנחנו חוגגים היום את ההגעה לכאן, ואפילו אומרים - ואני מכבד את זו שיושבת לידי, המורה פגי, 'כפי שלמעלה כך למטה', זה המשפט שאומר שאלוהיות היא אתם, ששייכת כאן על האדמה אתכם ועם התפארת שלכם, מכיוון שבנקודת הצומת הזו עברתם נקודה קריטית, ואתם מתחילים ברגע זה, בבחירה חופשית, בכל מה שכולם קיוו לו.

כדור מתגלגל ולא ניתן לעצור אותו. הוא יכול להאט או להאיץ את מהירותו, יתכן ויתלכלך למשך זמן מה, אולם לא ניתן לעצור אותו, וזהו הכדור של 'למוריה החדשה'. זהו כדור התעלות שמתגלגל בזמן שלכם, בהיסטוריה שלכם, שאומר שהפלנטה המסוימת הזו הצליחה והגיעה למקום המוזר הזה של למידה מה הלאה, בהמשך.

עוברת מישן לחדש, לומדת על מעבר מסדרה של מימדיות חד ספרתית למימדיות רב ספרתית. זהו זמן מוזר, ממש כפי שאתם עוקבים אחר ילדיכם גדלים ומגיעים לגיל ההתבגרות, עוברים דרך 'ההסתובבות' של גדילה ונראים מצחיק ומתנהגים באופן מוזר. זה מי שהנכם כרגע.

 

נשמות עתיקות שנמצאות כאן, שמאזינים, שקוראים - עכשיו או מאוחר יותר - הדברים האלה שסיפרתי לכם עכשיו הם אמיתיים. המדע שלכם, לאורך הדרך, שמנענע את ראשו לכל הדברים האלה, יודה בהם יום אחד. אם המדענים לא יעשו זאת ויהיו עקשנים, יהיה עליהם להודות בכך כאשר ינחתו כאן אלה מן הכוכבים ויברכו אתכם לשלום. והם יגיעו. מכיוון שכך נוהגת משפחה. הפליאדים יודעים אודות זרעי הכוכב שלהם כעת, מכיוון שישנו זמן בו אתם מתחילים להתאסף יחד, להכיר שאתם שם.

ישנן סיבות מרובות לכך שהם טרם ביקרו אתכם עד כה.

1.אינכם מאמינים בהם, אינכם מוכנים.

2. אתם עדיין מאנרגיה ישנה ואתם מסוכנים מדי. לו כלי רכב, מכל סוג וצורה או אנרגיה היה מחליט לנחות במדשאה של הבית הלבן בארה"ב, האם עלי לספר לכם מה היה קורה? אתם מסוכנים, אינכם מוכנים. יגיע זמן בו תודעה גבוהה יותר תצפה להם, למעשה.

 

וזה מתחיל כאשר תתחילו לשמוע את 'אם הכוכב' שלכם ואתם תופשים ומבינים את המציאות של מה שרק סיפרתי לכם, ואת האהבה שנכנסה לבריאה של תודעה שנבראה בצלמו של הבורא היוצר. 'כפי שלמעלה, כך למטה'.

כרגע אתם 'למטה' ויהיה זמן בו תתמזגו עם ה'למעלה', ולא תוכלו להבחין בהבדל. זו ההבטחה של מה שעתיד להגיע לפלנטה, לא כעת, לא עוד מאות בשנים, אולם זה מגיע.

אולם ההבדל בין עתה לבין עוד מאות בשנים מעכשיו יהיה מדהים! וזו לא תהיה טכנולוגיה גבוהה אלא תודעה גבוהה וקיים הבדל גדול ביניהם. זה מה שאנחנו מלמדים.

 

הגעתי לכאן בשנת 1989 והייתי כאן כאשר נקיפת הצירים של ימי השיוויון היתה במלוא תנופתה, וידעתי היטב שהיה ב'שדה' פוטנציאל שלא תהרסו את עצמכם, כפי שסיפרו לכם בכתובים או בנבואות הישנות. ולא הרסתם את עצמכם. וזה, יקרים, יפהפה. זה יקרים, מראה, שיש מעט תפארת שהחמצתם כאן, ולכן אני נמצא כאן, ולכן זרעי הכוכבים שפגשתם נמצאים כאן. ולכן גם נאמרה ההצהרה, שאם ברצונכם לדעת באמת מי הם זרעי הכוכבים - זה כולכם!

זהו זמן להבין את הפוטנציאל. האם זה נכון, היתכן ואני צודק, היתכן שבאמת הגעתם ממקום אחר מחוץ לכאן.

מסיבות אלו אני מאוהב באנושות.

אהבת האנושות מואצת בצפייה בילד הגדל לנער ומבוגר, המבין לפתע מי הוא, שיש לו מודעות עצמית ומתחיל במסע הגילוי - "מי אני, כיצד באמת הגעתי לכאן, ומה באמת הלאה בהמשך" וזה מגיע, וככל שתצפו לכך יותר, כך זה יגיע מהר יותר.

 

אני אשוב, יש עוד, אולם עתה, ועבור המפגשים האלה, ועבור הזמן של תגליות זרעי הכוכב, אומר,

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020