Light Connections
 
 

 

קוסמולוגיה של היקומים - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני כה מודע ליום הזה, למה שנאמר, למה שרק התרחש. אני כה מודע לאלה בכיסאות ואלה בכיסאות שיקשיבו ויקראו בעתיד. אמרתי זאת בעבר, זה אותו הדבר. באותה מסגרת זמן. הזמן אינו מה שאתם חושבים עליו, יקרים. עבורכם הוא לינארי, ועבורנו הוא הכל בבת אחת. אין כל הבדל ביניכם כרגע בשעה שאתם יושבים שם, וביניכם מלפני אלף שנים בגוף אחר. אנחנו רואים את נשמתכם כמו 'אתם' והשם הוא שלכם, שאנחנו שרים אותו באור, מכיוון שאנחנו מכירים אתכם, 'אתם' שאנחנו מכירים כנשמתכם הנצחית.

אתם חלק ממשפחה שגדולה הרבה יותר מזו שאתם חושבים שאתם חלק ממנה. וברצוני לספר סיפור, הסיפור אודותיכם, אולם לא זה שאתם מצפים לו ולא אחד שבהכרח סיפרתי לפני כן באופן הזה.. זהו סיפור גדול ומרשים שעומד בפני עצמו בטוהר שלו, באמת ובדיוק שלו, אולם סיפור שאף מדען לא יסכים לו.

 

אם ברצונכם לדעת אודות התחלות, אינכם ברי מזל היום, מכיוון שאין התחלות. זו הנחת יסוד שהאנושות, ואדם אחר אדם, אינם יכולים לתפוש זאת. 'ללא התחלה וללא סוף' נשמע טוב למדיטציה אולם אינו קיים בתפישת המציאות שלכם, אינו קיים בלינאריות שלכם.

 

דיבור מדעי (לפני הדברים המעניינים...)

 

בני אדם חושבים על הכל כמו על חבל - ושואלים עד כמה הוא ארוך.. הוא יכול להיות ארוך ככל שתרצו, אולם אפילו הנחת היסוד של שאלתכם מסגירה את הלינאריות שלכם. אתם מניחים שלחבל הזה יש שני דברים משותפים, התחלה וסיום. וזו הדרך בה אתם חושבים באופן מוחלט לגבי כל דבר. לכן אתם שואלים עד כמה הוא ארוך. לחייכם יש התחלה וסיום, לכל דבר שתוכלו לחשוב עליו יש התחלה וסיום. לכם, לעבודתכם, למכוניתכם ... ליקום - יש התחלה וסיום. אתם חושבים כך מכיוון שנראה שזוהי הדרך בה נראה שמציאותכם הלינארית היומית נמצאת. לו הבנתם אודות זמן ורב המימדיות של הדברים שאנחנו מדברים אודותיהם, הייתם מתחילים להבין שכמעט לכל דבר שאתם חושבים עליו אינו כפי שהוא נראה. לחבל זה אין התחלה ולא סיום.

וכאן אתם אומרים שיש לחבר זאת למעגל ואנחנו אומרים שאינכם צריכים לעשות זאת. שזה אינו מדוייק כלל. זה רק בני האדם שמנסים לפענח את החידה של הדעת אודות מושג המציאות שעדיין אינו זמין להם.  למעשה אתם רק מחברים את החבל הזה למעגל, זה רק הדימוי שאתם רוצים על מנת שישמח אתכם עם המושג הזה.

האם תרצו לנסות משהו? חשבו: מה אם משהו תמיד היה? האם זה אפשרי? האם הייתם אומרים שלאל יש התחלה? ולפתע כל התיאולוגים יאמרו שלא, מכיוון שהאל תמיד היה. עקבו אחר ההגיון כאן: ואם האל תמיד היה, המשמעות היא שהיצירות והבריאות, הפיסות והחלקים של האל תמיד היו. אינכם יכולים לבחור איזה חלקים של האל שונים על מנת שיתאימו לכם. אתם ונשמתכם חלק מכל זה, ולכן 'תמיד הייתם קיימים'. ולאחר תתווכחו או תדונו - תלוי בגישה שלכם - מה יצר וברא האל.

 

מה אם תמיד היתה יצירה לבורא היוצר שתמיד היה שם ולעולם לא היתה לו 'התחלה של בריאה' של כל הדברים שהוא אחראי להם? כלומר שריבוא יקומים תמיד היו שם. זו אמת: כן יקרים, ישנם ריבוא יקומים, אפילו כיום. אתם חושבים שהיקום שלכם הוא מעבר לכל מידה וגודל - הכפילו זאת! תמיד היו ריבוא יקומים. וקיימת מערכת יצירתית שבאופן קבוע עומדת לעשות יקום נוסף על בסיס קבוע.

לא היה 'יקום ראשון'. זה חלק מן האל - תמיד היה, תמיד יהיה. עם זאת, בטווח של זה קיימות יצירות ובריאות כל הזמן, ואחת מהן היא היקום שלכם, שנוצר מריבוא יקומים אחרים שתמיד היו שם. גם להם היה זמן הבריאה שלהם וזמן הסיום שלהם לאלה שתמיד היו שם לפני שלהם.

אין התחלה של הבריאה, זו פשוט הארכה, הרחבה, של מה שתמיד היה. זו רק דעתכם שמנסה להתאים את הכל למשבצות המתאימות של 'תפישת החבל' שאתם רוצים לאחוז בה. היקום שלכם לא 'נוצר'. הוא הוגשם מהניצוץ של 'מה שתמיד היה שם'..

 

כיצד ריבוא יקומים יוצרים יקום חדש? הרעיון הזה זוהי פיסיקה טהורה שתזכה להכרה יום אחד ותראה כאמיתית. בקרב המדענים ישנם אפילו דיבורים כעת אודות הפוטנציאל של ריבוא יקומים, ממה שהם ראו ממה שאתם מכנים 'המפץ הגדול' - שלא היה, זה היה משהו אחר לחלוטין. בהתבסס על מידע חדש, המדע באמת מדבר על הפוטנציאל של ריבוא יקומים. זה מתחיל להפריע אפילו למוחות הגדולים שנהגו להאמין ב'מפץ הגדול', שתוכלו לפתע לקבל את הכל - כל החומר ביקום - משום דבר - שאיכשהו התפוצץ להכל.

היקום שלכם הוא תוצאה של יקומים אחרים שהתנגשו - אם ברצונכם להשתמש במילה זו - בדרך מיוחדת, מכיוון שהם אינם מתנגשים. חשבו על כך כהארכה/הרחבה של אנרגיה שהתפוצצה ליותר ממה שהיא היתה לפני כן, אולם רק כמציאות חלופית.

ישנם סוגים רבים של פיסיקה. אתם חושבים שיתכן ופיסיקה היא פיסיקה מסוג אחד. בגלקסיות אחרות, ואפילו בגלקסיות אחרות בתוך היקום שלכם, הפיסיקה מעט שונה, מכיוון שחוקי הפיסיקה הם סביבה סגורה, גלקסיה, שהיא שמגיבה לדברים השונים שיצרו אותה. ואם תאמרו שאני מדבר סחור סחור במעגלים, הרי שאני עושה זאת מכיוון שאתם עדיין חסרים את הנקודות לקווים הישרים שמחברים אותם ויוצרים את המעגלים. אינכם יודעים עדיין את משמעותם.

 

קיים משהו שאתאר אותו כממברנה מימדית של אנרגיה שמקיפה יקום, ועושה אותו יקום. אולם אם יש לכם הרבה יקומים יחד, ריבוא יקומים, יתכן ויהיה לכם מצב בו לעתים הממברנות האלו נוגעות, וכאשר זה קורה, יקרים, ישנם ניצוצות - זו מטפורה. הממברנות נגעו, והיקום שלכם התחיל. הוא היה למעשה הארכה/הרחבה של אחר.

מה שאתם חושבים כ'המפץ הגדול' לא יתקבל אפילו על דעתו של ילד. כאשר ילד שואל מהיכן הגעתם ואתם מתארים לו את התמונה ואומרים שבהתחלה לא היה כלום ולפתע היה הכל.. ואגב, כך 'המפץ הגדול' נדון על ידי פיסיקאים אפילו כיום - פעם לא היה כלום, ופתאום היה הכל.. ואפילו הילד ישאל, האם 'הכל' לא היה צריך להגיע ממשהו? אם לא היה כלום, מהיכן זה הגיע? וזה השלב בו הפיסיקאי מבקש מהילד להתרחק [הקהל צוחק..]

יש כאן משהו אחר..

 

אפילו בהתחלה - אם ברצונכם לכנות זאת כך - של היקום שלכם, היה משהו מיוחד, יצירה, בריאה, דרך. זה לא שנוצר חומר משום דבר. יקרים, זה תמיד היה שם, וזה היה מוכן להתרחב להגיע למימדיות שהפכה למה שאתם מכירים כיום כיקום שלכם, ולאחר התרחב יותר למה שאתם רואים היום בשמיים. ולאחר זה התחיל לאט, ההתרחבות, ולאט הגיעו הגלקסיות, שהשתנו והפכו למשהו אחר, לחומר שנע במהירות מסביב, התקרר ונח מעט, וכך עברו מיליארדי שנים, שבמהלכן - וזה החלק החשוב - אותם התהליכים שבראו ויצרו חיים על הפלנטה שלכם, יצרו חיים על רבות אחרות.

 

אמת גדולה, הגיון בריא (הדברים הטובים...)

 

החיים נוצרים באופן טבעי מהתהליכים והמרכיבים שכולכם נהנים ורואים מדי יום. אותה הטבלה המחזורית של היסודות, בתוספת או הפחתה של אלה שעדיין טרם גיליתם אותם, נוכחת בכל מקום בגלקסיה שלכם. אותם הדברים שיצרו חיים על כדור הארץ שלכם יצרו חיים בכל מקום.

יש לכם זאת במשותף עם כל הכוכבים והפלנטות. היסודות הם אותו הדבר והתגובות האנרגטיות במדע הן אותו הדבר.. וכאשר אתם מחברים אותם יחד עם אותו סוג הגדלים של שמשות, כוח כובד, שינויים אטמוספריים ומים - מקבלים הרבה 'כדורי ארץ' וחיים. ואתם עשויים לומר כיצד זה יכול להיות אחרת, כיצד תוכלו להתבונן בכוכבים ולומר שאתם לבדכם לגמרי ולחלוטין פשוט מכיוון שאף אחד לא ברך אתכם לשלום... ואגב זו תיאוריה מקובלת שהם אינם קיימים מאחר שאיש לא ברך לשלום. ישנה סיבה שהם לא ברכו אתכם לשלום, אספר לכם בהמשך על כך, אם טרם ידעתם זאת, הם נמצאים שם, יקרים.

לחשוב אחרת יהיה מנוגד לדרך הטבעית של הדברים שאתם אפילו רואים על כדור הארץ.

 

לאט, בעוד היקום הזה התקרר, לקח את מקומו אולם המשיך לגדול, נוצרו הגלקסיות באופן בו אתם רואים אותן כיום, הכוכבים כפי שאתם רואים אותם כיום, הפלנטות מסביב לכוכבים החלו להתפתח, בדרך בה אתם יודעים שהם כיום, והן שם למרות שאינכם יכולים לראותן. ובתכנית של הדברים, בתרחיש הפיסי המתפתח באופן טבעי התחילו חיים בפלנטות בגלקסיה שלכם, בכל מקום.

 

כדור הארץ המעוכב  

 

כאשר התחילו החיים בפלנטות אחרות בגלקסיה שלכם, באותו הזמן כדור הארץ היה בינקותו, עושה אותם דברים, מכיוון שזה בערך אותו הגיל כמו האחרים.

עם זאת, היווצרות החיים הטבעית והאיטית שונה לעיתים קרובות ממקום אחד למשנהו מכיוון שהם לא תמיד מתאחדים באותה דרך. לפעמים חיים אינם יכולים להתקיים מכיוון שזה עדיין אינו נכון. היו לכם חמש התחלות, יקרים, התחלות טבעיות של חיים על הפלנטה הזו שחוסלו. וכאשר אני מציין 'חיים' אני מתכוון למיקרובים או מיקרואורגניזמים, צמחים, המהויות של תחילתם של כל סוגי חיים. הם לא שרדו מכיוון שהם לא יכלו לתמוך בסיבוב, במחזור, שהוא נחוץ.

לא ניתן היה לקיים כאן את סוגי המיקרוביאלים הראשונים שהתחילו את התהליך בכל הפלנטות מכיוון שעדיין לא היו במערכת כל החלקים הדרושים כדי להתקיים ולשרוד. פלנטות אחרות היו בעלות אותם סוגים של תהליכים, אולם היתה להם הכימיה שאפשרה הישרדות הרבה יותר מוקדם - וכך הייתה להם התחלה מסיבית - היה להם יתרון גדול על פניכם של מיליוני שנים. לפני שלמעשה החיים האמיתיים החלו כאן, היו חיים במקומות אחרים. רק כאשר האלמנטים שלכם התכנסו ליצירת פוטוסינתזה, החיים החלו לפרוח.

 

ההתקדמות הטבעית של החיים כפי שאתם מכירים אותם התרחשה שם עד שמשהו היה מוכן לשנות את הכל ... התערבות רוחנית בעולמות רבים מאוד. יקרים, איני מדבר על עולמכם אני מדבר על רבים אחרים, פלנטות רבות שיש להן את סיפור הבריאה שלהם, כאשר נשמות אלוהיות הוטמעו לגוף דמוי אדם שנראה ממש כמוכם וקיבל את ניצוץ האלוהות שהגיע לעולמם בדרכים שונות. ובתהליך הזה, ממש כמוכם, ניתנה להם הבחירה החופשית לגלות, או שלא לגלות, את הבורא היוצר של האהבה.

 

...בינתיים, בחזרה לכדור הארץ, היה לכם ניסיון נוסף לחיים, שנכשל...

 

לפעמים זה היה ישירות מהבורא היוצר ולפעמים זה היה ממקומות אחרים, אולם היה צריך להיות 'ראשון'. באמת אלה שאתם מכנים מלאכים או שנראים כמלאכים, העניקו את ניצוץ החיים לחברה פלנטרית והעניקו להם את הידע של אמת הליבה, אותו הדבר שקרה לכם. מבעל חיים לתפארת. הם נבראו בצלמו של הבורא היוצר, ממש כמוכם, והחברה שלהם התחילה. הם נוצרו בצלם של האהבה. לחברות האלו לא היו מבחנים שלהם ושל פעולותיהם, אלא אלה היו מבחנים של האנרגיה של חשכה ואור, שהתפתחו בתודעתם. המבחן הוא תמיד אותו הדבר: האם יוכלו אלה עם הניצוץ האלוהי למצוא את הבורא היוצר כאשר עוזבים אותם לנפשם? האם הם יכירו בכך שיש להם נשמה ... יותר מאשר ביולוגיה? והאם עם הזמן הם ינסו לחקות את החלקים הטובים ביותר של 'צלם האהבה'? בבחירה חופשית, האם הם יגלו רב מימדיות ויתעלו לתודעה גבוהה יותר? האם הם יגלו את האל בתוכם, שהונח בתוכם על מנת שהם ימצאו אותו?

 

אלה שאיכלסו את הפלנטות האלו עבדו על החידה הזו במשך כמות זמן רבה מאוד, על פי האופן בו אתם מודדים זאת, ו...כן ... חלק מהן באמת עברו התעלות.

והממברנה נגעה בשניה והיתה הזדמנות לפלנטה גם ללכת לחשכה ולאור, לבצע בחירות. הם גילו מה הם דברים רב מימדיים, הם הבינו את החשכה שהם היו בתוכה ומשכו עצמם ממנה. אלפי שנים חלפו לפני שהם הבינו שתודעתם השתנתה, והפכה לכל כך גבוהה על הפלנטה שלהם עד שהם יכלו אפילו לחיות מאות בשנים, ובאמצעות תודעתם בלבד הם יכלו לשנות את הפיסיקה עצמה של הפלנטה שלהם. כפי שאתם יודעים כעת שהמאסטרים עשו על הפלנטה הזו. חלק עשו זאת והתפתחו מהר, וחלק לא עשו זאת. אולם מספיק כן עשו זאת.

 

וכאשר אלה שהבינו שהנשמה שבפנים היא באמת חלק מהבורא היוצר האלוהי, הם ידעו את מטרתם: להעביר זאת לפלנטה אחרת שלתושביה עשויה להיות אותה הזדמנות. ולכן, כאשר הגיע הזמן והיו מוכנים, הם הביטו סביב וראו שזה טוב, והפנו את מבטם לעבר צביר כוכבים מרוחק אחר והציבו את עצמם בחלק מן הפלנטות האחרות האלו על הכוכבים האלה, על מנת להתחיל פלנטה אחרת על מנת להתחיל רצף אחר של בחירות, שיתן להם אותו הסוג של השמחה להתחיל לבנות משפחה של מאסטרים נעלים ופלנטות שישנו את הרטט של היקום בעתיד - והכל עם בחירה חופשית.

בסופו של דבר, עם מספיק מהם שעברו למצב עלייה, הם הסתכלו על צביר כוכבים אחר מעבר להם ועוד אחד מעבר לזה, וזה המשיך הלאה. יקרים, זה נמשך כך מיליון שנה ויותר, יקרים, שניים, שלושה, ארבעה, ובמהלך הזמן הזה כדור הארץ עדיין ניסה להשיג יתרון של חיים. במהלך כמות זמן גדולה, פלנטה זו 'בעבעה' חמש פעמים כאשר זה הגיע לשאת ולאחוז בניצוץ החיים

 

בסופו של דבר, כאשר מספיק מהן ישתנו עם מצב התעלות של לא פלנטות רבות כל כך, היקום עצמו יתחיל לרטוט באופן שונה, וכאשר הוא יהפוך להיות חלק מריבוא היקומים וכל השאר, הם יצרו אחד נוסף, ואחד נוסף, ואחד נוסף.

הדבר שיהיה הזרז, השלמות של כאשר יגיע הזמן תהיה רמת הרטט עד כמה קרוב יוכל היקום הזה לחקות ולרטוט - הכל רוטט, יקרים - עד כמה קרוב הוא יוכל לרטוט לבורא היוצר המאסטר של עצמו. כאשר הוא יגיע לנקודה זו, ממברנות יגעו, ויתרחש מפץ גדול נוסף.

הרגע מסרתי לכם את הקוסמולוגיה של הכל וזה יפהפה.

 

...ובינתיים, כדור הארץ ראה לבסוף חיים, והתחיל לשגשג...

 

לבסוף קיבלתם את הפוטוסינתזה, כדור הארץ פרח ובני אדם היו כאן. זה היה הזמן שהנעלים הקרובים ביותר אליכם יבקרו, יחדירו בכם את האלוהות המגיעה לכם, יתנו לכם את הנשמה היפה ההיא. הייתם מוכנים. קיבלתם את האלוהות שלכם מצביר הכוכבים הקרוב ביותר אליכם שהייתה לכם האנרגיה הזו, ושחררו אתכם כדי לראות מה תעשו איתה. זה היה הסיפור שלכם של אדם וחוה, בדיוק כמו שהיה להם עם פלנטות נעלות אחרות שהיו מוכנות. הנעלים האלה היו הדברים הקרובים ביותר למלאך שתראו אי פעם, ורבים, עד היום, תויגו כמלאכים בספרי ההיסטוריה שלכם ובארכיונים שלכם.

ובעת שהתחלתם את ההתחלה של מה שאתם רואים כיום, חברות אחרות הגיעו ועזבו ועברו למצב של התעלות, ולאחר זרעו פלנטות אחרות שזרעו פלנטות אחרות - אתם הייתם 'הילדים החדשים בשכונה'... האמינו לי. חדשים לגמרי. רעננים, צעירים מאוד, יקרים, ואז התחלתם את תהליך ההתבגרות שלכם, ועברתם את צמיחת החברות שלכם, המלחמות שלכם, גיליתם ופעלתם דרך כל האנרגיות החשוכות, שכל האחרים עשו זאת כשהיה להם המבחן על הפלנטות שלהם. הייתם הקבוצה הצעירה ביותר של בני האדם בגלקסיה, ומוכנים לעבוד על חידת התודעה, בדיוק כפי שהם עשו.

 

ובעת שעשיתם זאת, היו פלנטות נעלות רבות שהתבוננו בכם. הם ידעו מי הייתם, הם צפו במה שיקרה, עם בחירתכם החופשית, הם לא יכלו להגיע, ללכת, או לגעת בזה, מכיון שזה מבחן אלוהי ... ואחרים שהיו עשויים לרצות בכך הורחקו, ואגב זה כך עדיין, כך שתוכלו לפעול בבחירה החופשית שלכם - להתעלות או שלא להתעלות, להרוס את עצמכם או שלא להרוס - רצון ובחירה חופשית שתגרום להחלטותיכם להיות טהורות!

 

נשאלה שאלה מדוע האל אינו מדליק את האור ושכולם ילכו 'הביתה', וזה, יקרים, מכיוון שבבחירה חופשית יש לכם הזדמנות לעשות זאת באופן טהור, כי התודעה האנושית שלכם מחליטה מה קורה כאן. וכולם צופים.

 

הוריכם הרוחניים מצביר הכוכבים הפליאדי, תשעת הכוכבים עם פלנטות רבות, הביאו לכם את 'החבילה' האלוהית - אותה אחת שהובאה אליהם לפני זמן רב. יש לכם חלק מהדנ"א שלהם, יקרים. האם ידעתם  שמדענים רבים מתחילים להבין שהאדם המודרני על פני הפלנטה לא התפתח משום דבר שמתחתיו על כדור הארץ, מבחינה ביולוגית. לא הגעתם משום דבר מכאן! החוליה החסרה הגיעה מהכוכבים.

הפליאדים האלה שילדו את האלוהיות שלכם, עברו את המבחנים שלהם, וכאשר הם הגיעו למקום מסוים בהתעלות, הם אמרו שזה טוב, והגיעו לכאן. אנחנו חוגגים היום את ההגעה לכאן, אנחנו מכבדים את המעטים שיצאו לטעון את האמת הנרחבת הזו להיום. ואני מכבד את זו שיושבת לידי, המורה פגי, האומרת 'כפי שלמעלה כך למטה', זה המשפט שאומר שהאלוהיות היא אתם, ומה שהם דיבורים 'מטורפים' כיום, הופכים לעתים קרובות לאמת הליבה מחר, וההיסטוריה הראתה שזו הדרך לכך.

ואנחנו חוגגים אתכם ואת התפארת שלכם, מכיוון שבנקודת הצומת הזו עברתם נקודה קריטית, בדיוק פניתם ואתם מתחילים ברגע זה, בבחירה חופשית, בכל מה שרבים מעולמות אחרים קיוו לו, כדור מתגלגל ולא ניתן לעצור אותו. הוא יכול להאט או להאיץ את מהירותו, יתכן ויתלכלך למשך זמן מה, אולם לא ניתן לעצור אותו, וזהו הכדור המתגלגל של 'למוריה החדשה'. זהו כדור התעלות שמתגלגל בזמן שלכם, בהיסטוריה שלכם, שאומר שהפלנטה המסוימת הזו הצליחה והגיעה למקום המעניין הזה של לימוד מה הלאה, בהמשך של 'שאר הסיפור'.

 

זוהי פלנטה שעוברת מאנרגיה ישנה לחדשה, ממימדיות חד ספרתית למימדיות רב ספרתית. זהו זמן מוזר, ממש כפי שאתם עוקבים אחר ילדיכם גדלים ומגיעים לגיל ההתבגרות, עוברים דרך 'ההסתובבות' של גדילה ונראים מצחיק ומתנהגים באופן מוזר. זה מי שהנכם כרגע.

נשמות עתיקות שנמצאות כאן, שמאזינים, שקוראים - עכשיו או מאוחר יותר - הדברים האלה שסיפרתי לכם עכשיו הם אמיתיים. על קבוצת המדענים שלכם, לאורך הדרך, שמנענעים את ראשם לכל הדברים האלה, יהיה לפענח את החידה הזו ולהודות בכך יום אחד. מה ששונה הוא שזו אינה רק חידה רוחנית. זוהי חידה של פיסיקה, מכיוון שהאל הוא הפיסיקאי הגדול.

אם המדענים לא יעשו זאת, לא ירצו לגלות את האמת, יהיו עקשנים ויבחרו להישאר בחוסר התפקוד שלהם, יהיה עליהם להתמודד עם בעיה ולהודות בכך כאשר ינחתו כאן אלה מן הכוכבים ויברכו אתכם לשלום, וידברו על הפיסיקה החדשה, בה כל החוקים של הפיסיקה הם פשוט הזמנה לשנות ולהתאים אותם. והם יגיעו. מכיוון שכך נוהגת משפחה. הפליאדים יודעים אודות זרעי הכוכב שלהם כעת, מכיוון שישנו זמן בו אתם מתחילים להתאסף יחד, להכיר במה שאתם יודעים באופן אינטואיטיבי, שישנה שם משפחה גדולה יותר.

 

הסיבות מדוע משפחות הכוכב טרם ברכו אתכם לשלום

 

סיפרתי לכם שקיימות סיבות מרובות מדוע משפחות הכוכבים טרם ביקרו אתכם עד כה:  

1. אינכם מאמינים בהם, אינכם מוכנים. רבים מצפים להם אולם הם אינם מצפים לתודעה שתהיה להם. רוב האנושות מצפה ליצורים כובשים, בסגנון חוצנים דמויי ET, מאחר וזו האנרגיה הרווחת של החברה שלכם ושל ההיסטוריה שלכם.

2. אתם עדיין מאנרגיה ישנה ואתם מסוכנים מדי. לו כלי רכב, מכל סוג וצורה או אנרגיה היה מחליט לנחות במדשאה של הבית הלבן בארה"ב, האם עלי לספר לכם מה היה קורה? אתם מסוכנים, אינכם מוכנים.

 

יגיע זמן בו תודעה גבוהה יותר תצפה להם, למעשה.

וזה יתחיל כאשר חלק מכם יתחילו לשמוע ולהיזכר בשירי הערש של 'אמהות הכוכב' שלכם ותתפשו ותבינו את המציאות של מה שרק סיפרתי לכם - הם יגיעו. וכאשר האהבה שנכנסה לבריאה של נשמת האדם שנברא בצלמו של הבורא היוצר תראה כאמת על ידי האנושות ... הם יגיעו.

'כפי שלמעלה, כך למטה'. כרגע אתם 'למטה' ויהיה זמן בו תתמזגו עם ה'למעלה', וכאשר זה יקרה לא תוכלו להבחין בהבדל. זו ההבטחה של מה שעתיד להגיע לפלנטה, לא כעת, לא עוד מאות בשנים, אולם זה מגיע.

אולם ההבדל בין עתה לבין עוד מאות בשנים מעכשיו יהיה מדהים! ואלו לא יהיו רק המצאות מטכנולוגיה גבוהה אלא תוצאות של תודעה גבוהה וקיים הבדל גדול ביניהם. זה מה שאנחנו מלמדים.

 

הגעתי לכאן בשנת 1989 והייתי כאן כאשר נקיפת הצירים של ימי השיוויון היתה במלוא תנופתה, וידעתי היטב שהיה ב'שדה' פוטנציאל שלא תהרסו את עצמכם, כפי שסיפרו לכם בכתובים או בנבואות הישנות. ולא הרסתם את עצמכם. וזה, יקרים, יפהפה. זה יקרים, מראה, שיש מעט תפארת ובגרות שהרווחתם כאן, ולכן אני נמצא כאן, ולכן זרעי הכוכבים שפגשתם נמצאים כאן. ולכן גם נאמרה ההצהרה, שאם ברצונכם לדעת באמת מי הם זרעי הכוכבים - זה כולכם!

זהו זמן להבין את הפוטנציאל. האם זה נכון, היתכן ואני צודק, היתכן שבאמת הגעתם ממקום אחר מחוץ לכאן.

מסיבות אלו אני מאוהב באנושות.

אהבת ההורה פורחת ומואצת בצפייה בילד הגדל לנער ומבוגר, המבין לפתע מי הוא, שיש לו מודעות עצמית ומתחיל במסע הגילוי - "מי אני, כיצד באמת הגעתי לכאן, ומה באמת הלאה בהמשך" השאלות האלו מבקשות תשובות, והתשובות האלו יהיו האמת החדש שתתגלה ותיחשף. וזה מגיע, וככל שתצפו לכך יותר, כך זה יגיע מהר יותר.

 

אני אשוב, יש עוד, אולם עתה, ועבור המפגשים האלה, ועבור הגילויים שעתידים להגיע בעתיד, זרעי הכוכב, אני אומר,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020