Light Connections
 
 

 

היזכרות באמהות הכוכב - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני כה מודע לתפישות של האנושות. אני כה מודע לאלה שעשויים לתפוש מסר כזה כבלתי נסבל לאלה שיהיה להם הגיון ותודעה שיעבדו במימד הרביעי, מכיוון שנתחיל לדבר אודות 'אמהות הכוכב', ומילים אלו, המושג של 'אמהות הכוכב' יגרום בשנים הבאות לרגשות שונים ומשמעויות שונות. בסופו של דבר זה יהפוך למילים שרבים ישתמשו בהן, מכיוון שככל שלמוריה החדשה תתחיל לעצב את עצמה, תתחיל להתרחש היזכרות שנושאת איתה תפישה והבנה של אמת, דברים שתזכרו בהם שבאמת חוויתם אותם והאמנתם בהם. לא היה צריך לשכנע אתכם.

חלק מהדברים בהיזכרות הם כאלה - אתם זוכרים זאת, הייתם שם, עשיתם זאת, אתם הדבר הזה, אתם שייכים לזה, זוהי המורשת שלכם.

בסוגים אחרים של היזכרויות מגיע הספק, ומישהו צריך להצטרף ולומר שכן, כך זה פועל, וזה הופך להוראה, ואיננו מדברים על כך, או על שכנוע של אף אחד להיכנס לתוך חוויה מוזרה שאינה אמיתית, המכונה ידיעה של 'אם הכוכב'.

אנחנו מדברים על היזכרות עמוקה שהיא עמוקה הרבה יותר מזו שיש כרגע למי מכם. הצעד הבא הוא באמת להתחיל להיזכר, היזכרות שהיא מעבר לכל דבר שעשוי להיות קשור לסינפסות, מחשבה או פשוט זכרון. מכיוון שהיזכרות זו היא 'אתם' עם 'אם הכוכב' שלעולם לא תשכחו. אתם אינכם שוכחים זאת, יקרים. אם חוויתם את 'אם הכוכב', זה 'אתם', וכוונתי שכל תא בגופכם מהדהד ורוטט, לא רק עם היזכרות, אלא עם השתאות... מכיוון שזה משהו שמתחיל להגיע קדימה.

 

כמה מכם זוכרים את אמם? במיוחד אם היא כבר עזבה כאשר הייתם צעירים. לא רבים מכם זוכרים אותה מביטה בכם ומחייכת, אוחזת בכם, יתכן ושרה לכם שירים. וכאשר הייתם מעט גדולים יותר, מרחיקה אתכם ויתכן מלמדת את הצעירים יותר... לא רבים מכם זוכרים זאת.

רעיון האם, כמובן אפילו בהיותכם מבוגרים, הוא משהו שהוא יפה ונחמד, אולם ההיזכרות עצמה היא בת חלוף, ואתם יודעים זאת. גם בני האדם כאן בחדר יודעים זאת. זה קשה, מכיוון שזכרונות ילדות, אפילו העמוקים שבהם, מתכסים בסופו של דבר על ידי הזכרונות שלכם וענייניכם שלכם ואתם ההופכים להיות 'אתם'. אולם זה אינו כך עם 'אם הכוכב'.

 

אתם ניצבים לפני הוויה רב מימדית. אלה המנחים כאן בימים אלה הם צאצאים ישירים מ'אם כוכב'. הם מתחילים לקבל היזכרות היא הליכים, תהליכים, תודעה, מדע, אולם מתרחשים גם עוד דברים. חלק מן המשימות שהעברתי לאחד מזרעי הכוכב האלה, יא-הי (דר. טוד אובוקייטיס, ת.ג.) היה שיתחיל להיזכר בשיר הערש ששרה לו אמו באופן אישי, והוא נזכר כעבור זמן לא רב. אולם זה גם מגיע עם דברים אחרים, לפעמים בלבול, לפעמים התעמקות, מכיוון שאתם מתחילים לצאת שוב ממציאותכם ולהתחיל לעבד כיצד זה היה לשבת לפני אמכם, שהיא הוויה רב מימדית ממערכת כוכבים אחרת, ומהי המשמעות של זה.

 

אהבתה של אם היא אולי האהבה הגדולה ביותר עלי אדמות שיתכן ששום דבר באמת אינו עולה עליה, אולם עדיין, זו כן עולה עליה. מכיוון ש'אם הכוכב' מבינה ומכירה שהיא ואלו שנמצאות איתה ילדו פלנטה, תודעה חדשה, שינוי בדנ"א. והיתה הקרבה על מנת להגיע ולעשות דבר שכזה. הן לעולם לא יחזרו 'הביתה'. לא שהן לא יכלו לחזור, אלא שהן לא היו עושות זאת.

דנתי בכך כבר בעבר, ואספר לכם שוב מדוע הן לא היו חוזרות הביתה, ואני מקווה שזה יעשה רושם אמיתי, עד כמה אפשריות אהבה או חמלה מעבר לכל דבר שחוויתם אי פעם.

ברצוני לשאול את האמהות כאן. יש לכם ילדים, אתן רואות אותם גדלים, ומישהו מופיע ומציע לקחת אתכן למקום אחר מחוץ לפלנטה, מקום יפהפה שתאהבו אותו ותחיו זמן רב. אתן תביטו בו ותשאלו אותו האם הוא השתגע, מכיוון שיש לכם כאן ילדים שאתן רוצות לראות אותם גדלים, אתן שייכות לילדים שלכן, ותבקשו ממנו שלא יפתה אתכן עם הדברים האחרים האלה. זה מה שאם היתה עושה. את יודעת זאת, אם, מכיוון שאת מחוברת לילדייך.

 

הרגע העברתי לכם זאת, 'אמהות הכוכב' האלו, בין אם הכרתם אותן ובין אם לא הכרתם, בכולכם קיים הדנ"א שלהן, כלומר שיש לכם את המורשת שלהן, וישנם מעטים מכם שיש לכם את קולן בדעתכם ואתם מתחילים להיזכר בכך.

'אם הכוכב' הזו אינה חוזרת הביתה מכיוון שהיה פוטנציאל של מה שמתרחש היום. למוריה החדשה, שינוי, חברה של האנושות, חברה שלא הרסה את עצמה כפי שנחזה, לא צעדה במורד הנתיב כפי שנחזה, ובמקום זאת התחילה לנקות את עצמה. זה קשה. היה עליהן להישאר ולראות זאת. הן הכינו מערכות עבורכם שרק מתחילות כעת להיפתח, ושנגלה אותן בהמשך.. אלו מערכות שיאיצו את מה שהן נשארו עבורו.

הן אמהות! כיצד הן יכלו לעזוב אתכם. אם קיים דבר כזה כמו גאווה מקובלת של תודעה, יש להן זאת כעת. האינכם יכולים להרגיש זאת? בעקבות מה שאתם עושים, בעקבות מה שיהיה בהמשך..

ויהיו חלק שישאלו מהי הכוונה בכך, לאור מה שמתרחש בעולם כעת, אולם הם לא הקשיבו... מתרחשים ממש כעת על הפלנטה הזו ה'סיבובים' של תודעה נמוכה יותר הפוגשת תודעה גבוהה יותר. זה אתחול מחדש, זהו זמן מבלבל, מכיוון שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים. אינכם יכולים להביט כרגע לעבר רמה גבוהה יותר ואינכם יכולים לראות מה בהמשך, במיוחד אם זו חשיבה גבוהה יותר מאשר ראיתם אי פעם.

אומר זאת פעם אחר פעם- אינכם יכולים ללמד אדם ללא יכולת ראיה כיצד נראה צבע. [קריון מצחקק בהנאה..] אתם בקושי יכולים ללמד אותו מהי ראיה. כיצד תוכלו לתאר לו זאת אם הוא מעולם לא ראה שום דבר, ועוד פחות מכך, לתאר לו מיליון גוונים של צבע.

לשם מועדות פניכם, לאט, לעבר תחומים ואזורים שאינכם יודעים עליהם עדיין. רבים כל כך מביטים בכך ואומרים שנראה שאתם יורדים מטה, וזה רק מכיוון שזה כל מה שעשיתם מעולם ואינכם מזהים אפילו את המגמה לעבר בגרות, או הסרה מחוסר התפקוד שהתבוססתם בו בתודעה במשך עידנים. וזה מתחיל להשתנות. והנשמות העתיקות, אלה שיאזינו לזה או יקראו מאוחר יותר, יבינו, ינודו בראשם ויגיעו לפגישה כזו, אומרים שכן, הם מרגישים זאת.

זה קטן אולם הם מרגישים שזה מגיע.

ומה שמגיע היא גם ההיזכרות ב'אם הכוכב'. הו, הקול הזה, אמרנו זאת לפני כן, הקול הזה...

 

ישנם הרבה ציורים של חוצנים, באמת חמודים [קריון מצחקק בהנאה..] ישנן כל כך הרבה פלנטות, כל כך הרבה חיים, ויום אחד תצחקו כאשר תפגשו בהם, מכיוון שהם בעיקר נראים כמוכם. אין להם ארבע זרועות ושלוש עיניים [קריון מצחקק בהנאה..] וכל אותם דברים שאתם רוצים לחשוב שקורים, מכיוון שאלה שתפגשו בהם יהיו אלה תהיה להם תודעה גבוהה מאותו הבורא היוצר, נבראו בדמותו, זו הדמות שתראו, שנראית הרבה כמותכם עם תודעה גבוהה.

יום אחד תצחקו על כל הדמויות והדברים שציירתם ושחשבתם שהם חוצנים, מבלי להבין שגם אתם חוצנים, אתם נראים ממש כמותם. עם זאת, ההבדלים המעודנים שיהיו התפתחותיים, ההבדלים המעודנים בעקבות מה שעשוי להיות תודעה גבוהה או אפילו פשוט מהדרך בה היא התפתחה או סיבות שנזקקו להם. פלנטה אחת היתה יוצרת קולות שונים, בני אדם שנראים שונה מכפי שאתם מכירים, 'אם כוכב' די גדולה ודי גבוהה, עור בעל מראה יוצא דופן שלא ניתן לראות דרכו אולם אתם חושבים שאתם יכולים לראות בשל החומר, קול שנוצר ממערך של מיתרים קוליים, בו היו שני אזורים שיכלו לשיר שני טונים בעת ובעונה אחת, או לדבר שני טונים בעת ובעונה אחת - זהו קול שהוא ייחודי בגלקסיה הזו ולעולם לא תשכחו זאת, מכיוון שזה הקול ששרו לחלק מכם לפני השינה. הו, חלק מכם עומדים לשמוע את הקול הזה בהדמיות, בשנתכם. זה הולם, מכיוון שהן עדיין כאן, אין זה משנה באיזו צורה - הן עדיין כאן והן רוצות שתשמעו זאת.

לא הייתן רוצות שילדכם ישמע איכשהו את קולכן גם לאחר שתעזבו לכאורה? לא הייתן מבקשות זאת? לו יכולת לבקש משהו, אם, האם לא היית מבקשת שילדך יוכל לשמוע את קולך שרה לו בשנתו, כפי ששרת לו כשהיה קטן?

זה אינו מופרך מכיוון שחלק מכם יתחילו לשמוע אותן. זהו עידן ההיזכרות ב'אם הכוכב'. זו יותר מאשר מילה אזוטרית 'מגונדרת' מהאנשים המטפיסיים שחלק מרגישים שהלכו מעבר לטווח הערכים... מה אם זה היה יותר אמיתי מאשר אתם חושבים? הזמן יראה לכם. יהיה זמן בו תפגשו פליאדי וזו לא תהיה 'אם כוכב', זה יהיה המערך הנוכחי שיבוא לברך אתכם, אחד שישאל אתכם האם אתם מזהים משהו, ויספר שיש להם 23 זוגות כרומוזומים כמו שיש לכם, האם יש לכך משמעות כלשהי עבורכם? [קריון מצחקק בהנאה..]

זה יתרחש בזמן כאשר הוא יהיה נכון עבור אנושות עם תודעה גבוהה יותר. אנושות שלא תיצור כלי נשק מכל גילוי של הפיסיקה. דמיינו זאת, זה יקרה! זה קרה גם על הפלנטה שלהם. סיפרנו לכם שהם אפילו חוו רצח עם שלם שלהם, איתם ועל ידם. האם אתם חושבים שמיינתם את היסטוריה על הפלנטה הזו של מה שאתם עשיתם - ההיסטוריה שלהם גרועה יותר, ועדיין הם משכו את עצמם החוצה ממש כפי שאתם עשיתם, ופנו לכיוון אחר.

זה מה שאהבה עושה, כך היא תודעה גבוהה יותר, היא מתחילה לרפא את עצמה. אינכם זקוקים למלאכים שירדו על מנת ללמד אתכם כאשר אתם בחלקכם מלאכים, אם הבנתם זאת. אתם פשוט מתחילים להשיל את עורכם של האנרגיה הישנה, מטפורה, ומתחתיו ישנה ההיזכרות של 'נברא בצלם הבורא היוצר'. זה מי שהנכם - מפוארים, יפים, וחלק מכם יתחילו לשמוע את האם.

אין שום דבר כמו זה, לעולם לא תשכחו זאת. זה נמצא שם באופן קבוע עבור אלה שיבחרו בכך. אתם עשויים אפילו לבקש זאת, מכיוון שזה נמצא שם עבור כולם, במיוחד עבור אלה שתופשים ומבינים זאת ואומרים שלכך הם חיכו, והם יודעים כעת מהו הקול הזה, מהו הדבר הזה מעבר למעטה/צעיף שתמיד ניסה להגיע אליהם. והם ילכו מבעד לאובך ויברכו את מה שהוא חלק מהם, השושלת שלהם, 'אם הכוכב'.

 

המסר המסוים הזה הוא אודות מה שמתרחש על הפלנטה ברמה פחותה אולם התבגרות לרמה גבוהה יותר והרבה יותר עמוקה, עם הזמן.

המטפיסיקה עצמה תשתנה ממה שהיתה במשך מאות בשנים, למה שתהפוך בעקבות ההיזכרויות של נשמות עתיקות, כמו אלו שיושבות כעת לפני, אלה שמקשיבים או קוראים מסר כזה.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מעולם לא חשב שיעביר מסר כמו המסר הזה. הוא קיווה בחשאי שלעולם לא אדבר על חוצנים, אולם איננו מדברים עליהם, יקרים, אנחנו מדברים על משפחה [קריון מצחקק בהנאה..] וזה שונה לגמרי.

 

הפנימו את הדברים האלה לכל רמה שתבחרו, אולם אל תשליכו אותם רק מכיוון שהם נשמעים מוזר. האם הם כלל הדהדו לכם בדרך כלשהי, האם אפשרי שכך הם פני הדברים?

 

אני קריון המאוהב באנושות,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **
ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020