Light Connections
 
 

 

למוריה החדשה 1 - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אלה שרק יקשיבו או יקראו את התקשור מבלי לדעת דבר ממה שאירע לפני כן, לא יהיו מודעים למתרחש כאן באמת.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) יושב בפעם הראשונה לפני אלה שהגיעו בעצמם, בכמות שגדולה מ 50 אנשים, דבר שלא אושר במשך חודשים. אולם אלו אינן בהכרח החדשות. החדשות הן, שכל אלה היושבים בכיסאות הגיעו במטרה ותכלית מסוימת, שתשתנה אצל כל אחד מהם, מכיוון שהם הגיעו מארצות רבות ושונות, וממחוזות שונים אפילו ממדינה זו, ארה"ב. אולם קיים משהו בפנים, יקרים, שמתחיל לדחוף כעת, בנורמלי החדש הזה, בשנת 2020, ואנחנו עומדים לזהות בפעם הראשונה את הדחיפה הזו, יקרים, כ'למוריה החדשה'.

 

דחיפה זו מייצגת התעוררות של מידע ליבה, שניתן לכאורה לפני זמן כה רב, ועדיין, הרשומות האקאשיות של בן האדם - הזכרון של יחידות החיים והאנרגיות - אינו לינארי. אתם שואלים כיצד זה אפשרי שתוכלו לזכור משהו מלפני זמן כה רב, ובכן זהו האדם הלינארי שמחליט שזה קשה, מכיוון שאינכם יכולים לזכור כה רחוק לאחור [קריון מצחקק בהנאה..]

יקרים, הרשומות האקאשיות אינן פועלות בדרך זו. עבור חלק מכם זה קרה 'אתמול', ולא רק זה, אלא שעבור אלה שיושבים כאן ומאזינים, ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר - האינכם מודעים לשינוי המתרחש בכם ומסביבכם? האין כמה מכם שוכבים ערים בלילה, או מתעוררים בשעה שלוש בבוקר ושואלים את השאלה מדוע אתם נמצאים כאן, כאילו וזה היה משהו חדש, כאילו שהרגשתם משהו שונה אפילו מאשר לפני כמה חודשים, בשנה שעברה או בשנה שלפניה.

 

קיימים דורות של עובדי אור, של אלה שהיו להם אמונות אזוטריות ומטאפיסיות, שחיכו לסוג מסוים של התעלות של כדור הארץ. נראה שזה קיים בכל מקום, וגם המערכות הרוחניות מחכות למשהו, לנקודת ציון תחימה בה המאסטרים יחזרו, האורות יידלקו, ואנשים יתעלו... ומטאפיסיקאיים אינם לבדם בזה, שחיכו לזמן בו כדור הארץ יתעלה.

הרשו לי לספר לכם מהי המשמעות של זה מבחינה מעשית. מה שכולכם חיכיתם לו, ואין זה משנה מהי מערכת האמונה שלכם. אם זה מצוי בכל מערכות האמונה, אתם יודעים שקיימת שם תקפות ליבה. אתם חיכיתם ממש ל'עכשיו'. וחלק מכם מתחילים להרגיש בכך.

זה אינו זמן בו לפתע עשרות או אלפי בני אדם ייעלמו אל תוך השמיים - זו התודעה הישנה שעומדת להיעלם! תישרף באמצעות נקודות הצומת ונקודות האפס, או תתחיל להשתנות מכיוון שהתודעה מתחילה להתעורר למימדים גבוהים יותר, לחשיבה טובה יותר, חמלה, טוב לב, לדרכים שונות לחיבור בין הדברים.

 

עומדות להיות בחירות בארה"ב. התכוננו. האם אתם חושבים שזה מטורף כעת? [קריון מצחקק בהנאה..] מה שייראה הוא חוסר תפקוד, אפילו יותר מכפי שהיה בעבר. עד כמה תוכלו לקרוע דברים לגזרים, יקרים, מבלי לשים לב שאתם מתפקדים באופן לקוי? זה מה שמתרחש אפילו בקונגרס שלכם. עד כמה נפרד תוכלו להגיע, בכמה שמות גנאי תוכלו לכנות האחד את השני, כמה פעמים תוכלו לצאת מהחדר מכיוון שלמישהו יש דעה אחרת שונה? זה לא מה שאבותיכם תכננו עבור המדינה הזו.

 

ההתעוררות הזו, למוריה החדשה הזו התחילה בזמן של נקיפת הצירים של ימי השוויון - ונרחיב על כך מאוחר יותר.. נשארו מספר שנים משפרות בהן הרבה ניתן להשיג בהתעוררות הזו, שאינה מוציאה את האנשים ממערכות האמונה שלהם אלא תגדיל ותשפר אותן - האם אתם מאמינים באל, מה אם האל גדול יותר מכפי שסיפרו לכם? האם תתנגדו לכך? וכן, חלק יאמרו שהם רוצים שהאל שלהם יישאר כפי שסיפרו להם, חסר תפקוד, שיעניש אותם מאוחר יותר. זה רק מכיוון שזה מה שהם למדו, לכך הם נצמדים ונוח להם עם זה. אין כל שיפוט, יקרים, לעולם אין שיפוט, ישנה רק אהבה.

 

לכל אחד בחדר הזה תהיה בסופו של דבר אותה החוויה של המעבר מעבר למעטה/צעיף, פעם נוספת, למקום בו תבקשו ששום 'סמל' לא יחזיר אתכם בחזרה ושירחיקו את 'המשוטים' מלבכם. אתם תרצו להיות שם, לא על פני כדור הארץ אלא במקום הרב מימדי שאתם מכנים 'הבית', מכיוון שאתם שייכים לשם. אפילו אז תהיה לכם התעוררות בה בקושי תוכלו לשוב חזרה לכאן לעשות את העבודה הנחוצה עדיין על הפלנטה המתחילה להתעורר לאמת גבוהה יותר ולמימדים גבוהים יותר, וכן, אפילו הפוליטיקה שלכם תשתנה.

 

תתחיל להשתנות הדרך בה בני אדם מתייחסים האחד לשני, אולם לפני שזה יקרה, יזחלו החוצה כל הדברים החשוכים מהנגרות ומן הארון. אתם תמיד ידעתם שהם שם, אולם איש לא רצה לדבר אודותיהם, על ההטיות, הפעולות והמערכות שהוסתרו מכם שאוספות נערות צעירות לעבדות מינית, וישנן חוות של תינוקות שמיועדות רק לכך. התוכלו לדמיין דבר כלשהו שהוא בלתי מוסרי יותר מכך, יקרים? וזה מצוי מתחת לאפכם, וכבר מתרחש זמן רב. ואומר זאת שוב, זה מגיע ואתם תראו זאת.

חלק יאמרו שתראו לאן כדור הארץ פנה, ושזה פשוט מחריד, אולם הם לא יבינו שהדברים האלה מתחילים להראות את עצמם על מנת שתוכלו לנקות אותם.

ישנה עבודת נקיון רבה שיש לעשותה לפני שההתעוררות תתחיל להשתלט בדרך שאתם רוצים בה, או בדרך שתתקבל על דעתכם באופן שתאהבו זאת. ישנם עדיין אלה שעדיין מרגישים, אפילו במערכות הדתיות, שצופר יצפור והכל ישתנה בן לילה. זו לא היתה מעולם הדרך בה הדברים פעלו על הפלנטה הזו, יקרים. פעמים רבות שינוי תודעה או הטיות נמשך לפעמים דורות.

זהו נורמלי חדש בה תהיה האצה של שינוי ושל גישה. יהיו אלה שחשבתם שלעולם לא ישתנו אולם היה עליהם להתמודד עם הבגרות של נשמה עתיקה להתבונן סביב ולומר שיתכן ולא סיפרו להם את האמת כולה ויתכן שישנה אמת גדולה יותר.

וכאן זה מתחיל להיות טוב - אמיתות גדולות אלו יהיו אמת הליבה אודות הבורא היוצר, עד כמה אתם אהובים, עד כמה אתם מפוארים בעיניו של האל - זו היתה ההוראה המקורית על הפלנטה הזו כפי שניתנה בלמוריה ובמקומות אחרים.

 

למוריה היתה מיוחדת במינה מכיוון שהיא היתה מבודדת, ולא היתה אוכלוסיה של בני אדם, שהתחילה לגדול ובאה לבקר או להתערב. כך שהאמיתות האלו שלומדו היו טהורות במשך אלפי שנים. זה היה כמו כן שיגור שהוא אקאשי, מכיוון שלמוריאני שעבר זאת מעולם לא חזר והתגלגל פעם נוספת בלמוריה הזו. זה היה מקום הכשרה טהור שהעניק כמה אמיתות ליבה, תהליכים ואנרגיות שהושתלו באנושות, אולם במיוחד באלה שנולדו ראשונים מאמהות הכוכב.

והקשיבו: התכנית היתה שאם תהיו חברה שלא תשמיד את עצמה עד שנת 2000, הדברים יתחילו להשתנות.

הביטו בכתובים שלכם, נקודת המטרה בה הייתם אמורים לחוות צרות היתה שנת 2000. רק 12 שנים לפני השינוי של שנת 2012 אולם עמוק בתוך תקופת 36 השנים של נקיפת הצירים של ימי השיוויון, ונרחיב על כך מאוחר יותר.

גם הנבואה של המאיה אמרה את אותו הדבר: במידה והאנושות לא תשמיד את עצמה, הרי שדברים יתחילו להשתנות בנקודת המרכז של נקיפת הצירים של ימי השיוויון, 21 בדצמבר, שנת 2012. הם זנחו את לוח השנה הישן וערכו לוח חדש, מכיוון שזה היה סיומו של עידן, מחזור בן 25,000 - 26,000 שנים. הילידים ידעו זאת והיו פעילים בקשר לכך. וזה התחיל. למוריה החדשה התחילה.

 

זו אינה הפגישה הראשונה להתחלה. זה התחיל כאשר רבים מכם התחילו לשאול את עצמם מה מתרחש [קריון מצחקק בהנאה..] האם יש עוד, היתכן שהקורונה היא חלק מכל זה - בודאי שכן.

כאשר עליכם להפסיק הכל ולהרהר בחייכם - מה קורה? מה קורה כאשר חלק מכם אינם רשאים לצאת החוצה למשך זמן מה? מה קורה כאשר משפחות נאלצות להיות ביחד, משהו שאינו טיפוסי מכיוון שהם עסוקים מדי כדי להיות ביחד, ולפתע כל מה שיש להם הוא להיות יחד. מה קורה למערכות יחסים, שהן 'על הקצה' או שאינן כאלו, ולפתע נאלצים להיות יחד כל הזמן? מה קורה לאנושות כאשר הכל נעצר? זהו זמן להרהור והתבוננות, זהו זמן שתמיד תזכרו היכן הייתם בשנת 2020 כאשר לא יכולתם לצאת החוצה, או כאשר התחילה למוריה החדשה..

אם תבקשו שאסביר לכם מעט על התזמון והמשמעות של זה, הרי שהייתי שמח לעשות זאת, אלא שהאופן בו הדברים האלה פועלים תמיד, הוא שיש לבני האדם בחירה חופשית שלמה ומוחלטת, ואתם יכולים לגרום לכך לקרות מהר או לאט על פי בחירתכם.

 

כמה זמן תחליט האוכלוסייה במדינה זו, ארה"ב, להתנגד ולהגיב, במקום להגיע לפתרון? זה בלתי ידוע. אולם ההתנגדות והתגובה מוצדקות ומובטחות בדרכים מסוימות מכיוון שזהו תסכול. כל אלה מכם שיש להם ילדים ראו את התסכול כאשר משהו לא השתנה או כאשר הם כל כך רצו משהו והיו מנפנפים ברגליהם וצעקו, והיה צורך לשאת אותם. זהו התסכול באוכלוסיה הזו כעת מכיוון שאנשים יודעים טוב יותר שדברים יכולים להשתנות ואינם רוצים שזה ישוב ויחזור לדרכים הישנות, יקרים, הם רוצים שינוי עכשיו. כך שזה באמת ינוע לעבר מחזור של פתרון במקום מחזור רדום בו הדברים פשוט חוזרים. וזהו שינוי גדול!

 

בקרוב יש לכם בחירות בארה"ב [קריון מצחקק בהנאה..] אני חוזר על כך מכיוון שזה יהיה מזרז. יהיה שינוי ואין זה משנה איזו מפלגה תנצח. כך שברצוני שתדעו אודות משהו שאומר אפילו מאוחר יותר, כאשר אתבקש להגיב אודות פוליטיקה בפגישות עתידיות. אומר שזה אינו משנה מי או מה עומד להיות אחראי, או שאתם חושבים שהוא יהיה אחראי - אל תחליטו שזה יעבוד טוב יותר מאשר לפני כן. יהיה שינוי. אותו הסוג של השינויים מדברים בלתי צפויים, מקומות, אישיות, שסיפרתי לכם לפני שנים כאשר ישבתי במקום דומה ואמרתי שיהיה לכם בקרוב אפיפיור חדש.

רבים תהו בזמנו מדוע אמרתי כך, מכיוון שהאפיפיור הקודם לא היה חולה ולכן כיצד זה יכול להיות, ובכן, הוא עדיין אינו חולה, לא מספיק על מנת שימות ושיעזוב את ממשרתו. הוא התפטר, ו'קלף משוגע', משהו שאיש לא ציפה לו שינה את מה שאיש לא היה יכול לצפות לו. מחוץ לקופסה, על מנת לאפשר למישהו אחר להחליף אותו ולהתחיל את למוריה החדשה. הביטו בדברים שהוא עשה, בדברים שביכולתו לעשות, בארגון שהוא בתוכו. יתכן ואינכם נמצאים בארגון הזה, אולם הביטו - הוא מתחיל לזהות חוסר תפקוד, לעשות את הדברים שאני מספר לכם עליהם בעודי יושב על הכסא הזה כעת, מכיוון שהוא ידע שעל הכנסיה הזו להשתנות ולחזור להיות מבוססת על הלב, לשוב לדברים שהיו להם משמעות. על האל היה להפוך ולהיות גדול יותר..

 

וזהו התיאור מהי למוריה החדשה, שיפור והגדלה רב מימדית של הידע שלכם לגבי מי שהנכם ביקום הזה, בגלקסיה הזו, על הפלנטה הזו, תחושת התפארת שהיא שלכם היום, והעזיבה והפרידה לחלוטין, בפעם הראשונה, ממערכות אמונה של מיליארדים הטוענות שאתם קורבנות על הפלנטה, שאינכם ראויים לאהבת האל.

זוהי תחילתה של למוריה החדשה. וזה מה שמתרחש אפילו בחדר הזה, כאשר רבים מתחילים להבין שהדברים האלה גדולים יותר מכפי שאתם חושבים. אתם חושבים שאתם מגיעים לפגישה - זה גדול יותר מכך. יהיו לכם בהמשך חוויות של 'א-הה'. אלה אינם דברים שתעברו הכשרה למענם. אלו גילויים עבורכם על מנת שתזכרו בהם. ויהיו אלה שיראו וישמעו את מה שיהיה מוצג כאן ויגיבו ויאמרו שהם ידעו על כך באופן מסוים, וירגישו שזה מדויק ואמיתי - ברוכים הבאים זרעי הכוכב לתחילתה של היזכרות של מה שהיתה למוריה!

לא כולכם הייתם בלמוריה. לא היה בכך צורך, מכיוון שאמת הליבה הזו היא מורשתכם כנשמות עתיקות. אם הייתם בלמוריה, יש לכם זאת ברשומות האקאשיות שלכם מכיוון שחייתם זאת. במידה ולא הייתם בלמוריה, אפילו אם הגעתם לפלנטה הזו בפעם הראשונה זמן רב לאחר זאת, הרי שאותה אמת ליבה מתעוררת כעת, מכיוון שזו החוכמה הפנימית המולדת. זה מצוי שם ומוכן לקראתכם, נשמות עתיקות.

אם כך כל מה שאודותיכם, חוכמתכם, בגרותכם, פתיחותכם, המוכנות שלכם לראות, להתבונן, להשתנות - זקוקים לכך, זה דרוש כעת.

 

היו פתוחים לרעיון שהמציאות בה אתם חיים היא חלק קטן מאוד ממציאות רחבה הרבה יותר, שאמיתית הרבה יותר מהמימד הרביעי בו אתם חיים, מהדברים שאתם יכולים לגעת בהם ולהרגיש אותם. אתם חושבים זו מציאותכם ומבקשים שלא לדעת על כל מה שאינו נמצא בה, אולם המציאות 'ההיא' אמיתית יותר מאשר זה.

פיסיקאי יספר לכם שקיימים מימדים רבים והמספר עולה מדי שנה, כאשר מתבצעים יותר מחקרים ותגליות לגבי אופן פעולתם של הדברים [קריון מצחקק בהנאה..] מימדיות היא כמעט ללא גבול, כמעט אינסופית, אפילו בתיאור שלה ובהגדרתה. אפילו אם היו מספר מאות של מימדים - אתם נמצאים בדיוק רק בארבעה מימדים. אתם עדיין רואים בשחור ולבן בעולם צבעוני. זה היופי בלמוריה החדשה - ההתעוררות לצבע ותחילתו של סוג חדש של פלנטה שתנוע 'כסביבון' מסביב למשך זמן מה, לא תבינו מה מתרחש, אולם כמה מכם יראו את המגמה לעבר בגרות. מגמה הרחק מחוסר התפקוד והזוועות של כמה מן הדברים שקרו על הפלנטה הזו באנרגיה הישנה במשך עידנים.

ברוכים הבאים ללמוריה החדשה!

 

אני אשוב,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **
ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020