Light Connections
 
 

 

הכיול מחדש של בן האדם - ינואר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים, אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

נדמה שרק לפני רגע סיפרתי לכם שיחולו שינויים בחדר, ואני כבר יכול להרגיש בהם. חמלה היא תכונתם של אלה שמגיעים מהצד האחר של המעטה/צעיף.

אולם עם זאת, תמיד ישנן שאלות. חלק שואלים כיצד הם ידעו מי מבקר אותם, הם פוחדים מדבר זה או אחר, וכאשר הם מתקשרים ופותחים את פיהם, הם אינם יודעים מה עומד לקרות, ותוהים האם לאפשר לכל אנרגיה שהיא ביקום להופיע? ואנחנו אומרים לכם שזה מאוד מהמימד השלישי מצדכם לחשוב שהמלאכים העומדים סביבכם ירשו לעולם לדבר כזה להתרחש! אם זו אנרגיה מלאת חמלה, היא מגיעה מהאל. אם היא אינה כזו, היא מגיעה מכם. זה עד כדי כך פשוט. אל תדמו בדעתכם גודש של אנרגיות חשוכות הממתינות לעוט עליכם, מכיוון שזה רעיון שנוצר בידי אדם. אתם הפכתם את האל לאנושי במידה כה רבה עד שאינכם אפילו יודעים מתי ה'רוח' אוחזת בידכם.

 

בואו נשנה זאת הפעם. דעו שלכל מקום אליו תלכו, ותוכלו לכנות זאת בכל שם שתרצו, אולם מלווה אתכם פמליה. קשה לי מאוד להסביר את התפישה של 'התפצלות נשמה', מכיוון שזה נשמע כמו משהו שלילי, אולם זה יפהפה. תמיד ישנם שלושה מכם כל הזמן, בכל מקום אליו אתם הולכים. אה, למעשה יש יותר, אולם השלושה מייצגים את הקבוצה העיקרית.

אחד מהם הוא 'העצמי הגבוה', שהוא הליבה שלכם. כיצד אוכל להסביר את 'העצמי הגבוה'? הוא הליבה, הוא אתם. הוא החלק שלכם שרוטט ברטט גבוה יותר. הוא אינו נמצא מעליכם, אלא למעשה בתוככם והוא שרוטט 'אתכם' ברטט גבוה יותר פותח שער שמהווה, פשוטו כמשמעו, חיבור אל 'הרוח' ולחיצת יד עמה. והוא אתם. זה הראשון.

 

הבאה בתור היא 'הדעת המודעת' שמייצגת את 'האני הביולוגי' שלכם. עכשיו כבר יש שני חלקים. כמה אתם צריכים על מנת ליצור קבוצה? ישנם דברים הקשורים ל'אני הקוונטי' שלכם שרק בקושי התחלתם לגעת בהם, כולל השדה הסובב אתכם שהיקפו שמונה מטרים. בן האדם הוא מדהים.

 

החלק העיקרי האחר הוא החלק שלכם שנותר בצד המעטה/צעיף שלי שאותו אתם מכחישים לחלוטין. אתם רואים אותו כמדריך או כעוזר שאתם מאוד קשורים אליו. במקום זאת, זהו הקבוע שמחבר אתכם לאל - תמיד, היכן שתהיו.

 

ברצוני לדבר על מה שמתחולל עכשיו על הפלנטה וברצוני לספר לכם, בתקשור המלא הראשון הזה של שנת 2012, על התכונות והמאפיינים של האנרגיה המבקרת אתכם עתה. אנרגיה זו משתנה. האנשים היושבים בכיסאות בחדר מסוים זה, ואלה שישבו בכיסאות מחר, יקבלו מסר דומה. זה מייצג את אחת הפעמים הראשונות בהן אחזור על מסר באותה השפה. יש לחזור עליו. התמלולים יבוצעו ורבים יקראו אותו.

לאחר ההסבר שלי, נשמות עתיקות ידעו יותר על החוויות שהן חוות ויבינו יותר אודות מה גורם להן. המסר ניתן באהבה ואין כאן שום דבר מפחיד. אתם יושבים במקום בטוח.

 

הקדמונים ציפו לאנרגיה המבקרת בכדור הארץ הזה. הקדמונים ניבאו את בואה ואנו העברנו לכם לאחרונה תקשורים, אפילו תקשור במדינה המכונה פרו, שעסקו בשינוי שתיארנו כתנועת הנחש בעל הנוצות. מתרחש שינוי ממשי של קוטביות בין האנרגיה הגברית ובין האנרגיה הנשית של הפלנטה. חצי הכדור הצפוני, שתמיד אופיין באנרגיה גברית כבדה, משתנה. חצי הכדור הדרומי, שלא היה מוטה באופן זה, משתנה. חוכמת הקדמונים בחצי הכדור הדרומי מתחילה להחליף את חוכמת הקדמונים בצפון. אתם מתחילים לראות בן אדם רך יותר.

מבחינה רוחנית, הנשמות העתיקות הן שהופכות ערות ראשונות לשינוי זה ואז הן מתחילות לקבל שינויים ביולוגיים. אתם ציפיתם לכך וזה כאן. תהליך זה מורגש בפלנטה כולה. השיבושים שאתם רואים עתה בארצות שלא היו בהן שיבושים זה מאות שנים, הן תוצאה של שינוי זה - מכיוון שזה מה שמתרחש כאשר האנושות מתחילה להרגיש חמלה רבה יותר, כאשר בני האדם רוצים לאחד יותר מאשר להפריד, ומחשבות חדשות וחוכמה חדשה מתחילות לקרות.

 

המצאה חדשה

 

תודעה חדשה זו יוצרת המצאות חדשות – מדע גבוה יותר, חשיבה גבוהה יותר ופתרונות לנושאים אנושיים בסיסיים. פיצוץ אוכלוסין, מזון, מים, יצירת אנרגיה - כל הדברים האלה עומדים להשתנות. בשני הדורות הבאים יהיו חשיבה חדשה, מחשבה חדשה והתגלות חדשה, חלקן אפילו ב 18 השנים הבאות. אולם מתרחש שינוי וברצוני לספר לכם מי ירגיש בו תחילה - אלה היושבים בכיסאות, אלה שמקשיבים לקולי ואלה שקוראים את דברי, שהיו על הפלנטה הזאת פעמים כה רבות עד שהם רגילים לאנרגיה הישנה. נשמות עתיקות, אתם מתחילים להיזכר, כיצד זה היה פעם וכיצד זה יכול להיות שוב. נשמות עתיקות, אתם מתחילים לעבור כיול מחדש וזהו שינוי ברמה התאית במימד השלישי.

 

שינויי אנרגיה אלה עליהם אנחנו מדברים אינם עומדים להיות סוג של קסם אזוטרי של העידן החדש. במקום זאת, אתם תראו אותם מקורקעים בברור בממשל ובמדע. אתם תראו אותם בכל רחבי הפלנטה כאשר אנרגיה תתחיל להתרחק מכל מה שכולם ציפו. לאט. אמרתי זאת בעבר. לאט, יהיו ארצות שהיו מבודדות במשך שנים שיפתחו את שעריהן. כדאי שתצלמו כעת, מכיוון שהדברים לא יהיו לעולם אותו הדבר. לאט, הם יצטרפו אליכם, והילדים שלהם יפגשו בילדים שלכם ואתם תבינו שיש לכם הרבה מן המשותף ולא את תכונות האנרגיה הנמוכה עליהן סיפרו לכם.

 

הכיול מחדש של הביולוגיה

 

הכיול מחדש של הנשמה העתיקה הוא נושא התקשור הזה. אעביר לכם הכל גם היום והכל גם מחר ולכן התקשורים יהיו דומים ולא המשך. אינכם זקוקים גם לחלק א' וגם לחלק ב'. ברצוני שתדעו למה אתם יכולים לצפות ומהם הדברים שכמה מכם כבר עובדים עמם: כיול מחדש. הביולוגיה שלכם חייבת להשתנות. היא חייבת לספוג אנרגיה רכה יותר, לעבוד עמה ולהיות חלק ממנה. על מנת שהיא תעשה זאת, חייב להתרחש כיול מחדש ברמת הליבה, או במרכז האנרגיה.

 

אלה שלמדו את 'הרשת', המייצגת את דפוסי האנרגיה שסביבכם, מכירים את הכיול מחדש. אתם מכירים את האנרגיות של האיזון הדרושות לאדם כדי להתחיל לשנות את עצמו. אתם מכירים את נושא התחדשות הגוף, כיצד תאים מתחלקים וכיצד מתחדש כל סוג של תא בגופכם, כולל המוח, הלב והעור. הם מתוכננים להתחדש ואם הם מתים, הם מתוכננים להתחדש, ואם הם ניזוקים, הם מתוכננים להתחדש. אה, אומר זאת שוב, בני אדם, האינכם סבורים שזה מוזר שכוכב הים מסוגל להצמיח חזרה איבר ואתם אינכם יכולים? אינכם חושבים שזה מוזר? זה ישתנה.

ובכן, אם הכול מתחדש, האם אינכם סבורים שזה מוזר שמחלה יכולה להתחיל לשנות את האופן בו האדם חושב, והמדען יאמר לכם שתאי המוח שלו מתחילים למות, לנוע, להשתנות או להיות מורעלים, והאדם מאבד אפילו את זיכרון האהבה? היכן היא ההתחדשות? היכן התיקון? לא כך תוכנן הדנ"א, יקרים. התאים מתוכננים לחזור לתרשים המקורי ולברוא תא חדש ורענן. כך הם מתוכננים! המדע שלכם יראה זאת והגופים הרוחניים שלכם יראו זאת, ואלה שיושבים בכיסאות צריכים לעבור כיול מחדש כדי לעבוד עם זה.

 

הכיול מחדש הוא אוטומטי. אינכם צריכים לבקש אותו. הוא עומד להתרחש מכיוון שאתם נשמות עתיקות, ומסיבה זו אתם כאן. אינכם צריכים לבקש אותו. אולם אתם ציפיתם לכיול מחדש ואתם זוכרים אותו. אולם יתכן שזה אינו בדיוק הדבר לו ציפיתם?

הוא אינו נוח! כמה מכם יבינו לאן המסר הזה חותר כאשר נתחיל למנות באוזניכם את התכונות, שאומר שהן פחות מחיוביות, שכמה מכם יחוו בתהליך הכיול מחדש. מדובר בכמה מכם, לא בכולכם. לכל אדם ואדם נתיב ייחודי משלו, ולכן כל אדם חווה דברים אלה בדרכו שלו. אין זו אפוא רשימה מוחלטת של מה שעומד לקרות לכל הנשמות העתיקות. במקום זאת, אלה הם פוטנציאלים של תסמינים רבים של הכיול מחדש שהנשמות העתיקות שנמצאות כאן עשויות לחוות, שהן נמצאות כאן ומוכנות לנוע קדימה על הפלנטה הזאת.

 

הרשימה

 

כמה מכם יחוו סחרחורות. זוהי תכונה של הכיול מחדש. זה כל מה שזה והיא תחלוף. אולם היא מדאיגה, מכיוון שאלה שיחוו סחרחורת יהפכו למבולבלים ויאבדו את חוש ההתמצאות מה שעלול לגרום לנפילה. עם ידע חדש זה, ראשית, דעו שלא לקיתם במחלת מוח נוראה. שנית, צעדו בזהירות! האם זה מתקבל על דעתכם?

 

ישנם עוד דברים. אתם תתקשו לישון – תתקשו יותר מאופן נורמלי. לא תתעוררו פעם אחת, אלא פעמיים ויותר. לכן כמה מכם, שכבר מרגישים בדברים האלה, כבר יודעים מה מתרחש. זה הכיול מחדש.

 

השאלה הראשונה שבני אדם שואלים היא, כמה זמן זה ייקח, והתשובה היא, כמה זמן שזה ייקח, קשיי תפיסה שכמותכם. [קריון מצחקק בהנאה...] אני חושב שהבנתם את הרעיון. הכיול מחדש ייקח כמה זמן שייקח, ואם תלחמו בו, תאריכו את הזמן. גרוע אף יותר, אם תנסו לסמם את עצמכם כנגדו, הוא פשוט ימשיך להתרחש. חגגו אותו ונועו עמו קדימה. אמרו למבנה התאי שלכם שאתם מבינים, ונועו עמו, לא כנגדו. הדבר יזרז זאת וזה יחלוף מהר אף יותר.

 

כל ביולוגיה, כל אדם בחדר שונה, וכעת נדבר על משהו שלא דיברנו עליו מזה זמן מה, אולם עליכם לשמוע זאת. מה שפועל לטובתכם ביחס לבריאות שלכם מבוסס כמעט לגמרי ולחלוטין על התורשה האקאשית שלכם. היכן ביליתם את מרבית תקופות החיים שלכם? יתכן ובאסיה? אולי בהודו או בטיבט? יתכן שבחצי הכדור הדרומי? לכל אחד מהמקומות ומהתרבויות האלה יש מזון שונה שפעל על מנת לשמור אתכם מאוזנים ובריאים. אולם הנה אתם בחצי הכדור הצפוני, בתקופת החיים הנוכחית. מה שאני רוצה שתדעו הוא שאתם מושפעים באופן משמעותי על ידי סוג התזונה שהייתה לכם ביחידות החיים הקודמות שלכם.

יתכן והייתם טבעונים. יתכן ואכלתם רק דגנים. לכן, התאים שלכם ישתוקקו לתזונה זו כדי להרגיש מאוזנים. ישנם אחרים שמגיעים בעיקר מצפון אמריקה, מאירופה, שמעולם לא היתה להם תזונה הקיימת באסיה או בדרום. לכן, הם לא יתקשו כלל עם המזונות של הארץ הזו, ארה"ב.

הקשיבו: אין תשובה מוחלטת אחת לשאלה מה עליכם לאכול על מנת להשיג בריאות רוחנית. אין 'צריך'. במקום זאת, ישנם אותות טובים הקשורים למזון המגיעים מהחוכמה הפנימית המולדת בתוככם, שמעניקים תובנה בקשר לדברים הבריאים ביותר עבור גופכם שלכם. במילים אחרות, הקשיבו לתאים שלכם!

אני מזכיר זאת מכיוון שאתם עומדים לקבל עצה מאנשים שיאמרו לכם מה עליכם לאכול כדי לרפא את מה שלקוי בכם בשעה שאתם חווים את הכיול מחדש. לכן אני עומד לומר לכם ברגע זה, התעלמו מהם. במקום זאת, הכנסו פנימה והניחו לרשומות האקאשיות שלכם לומר לכם מה נכון עבורכם ומה יעבוד למענכם. אל תתפלאו אם כמה מכם ילקו באלרגיות לדברים שתמיד אכלתם. אני חוזר: הביולוגיה שלכם עוברת כיול מחדש. תכונה זו תהיה הכרחית עבורכם על מנת לנוע קדימה, כדי שתוכלו לעבור למקום שבו תוכלו להיות מאוזנים ובעלי החוכמה הרבה ביותר.

 

רבים מכם עשויים שלא לאהוב מזונות מעובדים, מכיוון שאינכם רגילים לכך ברשומות האקאשיות שלכם. אם אתם עומדים למשוך את האנרגיה השאמאנית ממעמקי החוכמה שלמדתם ושעברתם שוב ושוב בהיסטוריה הרחוקה, יגיעו אתה כמה דברים - כגון תזונה מאוזנת, למשל - ויהיה עליכם להתמודד. אל תלחמו בזה.

 

צפו לדברים נוספים. הם נמצאים שם עבורכם לראות ולהרגיש. ראו אותם כפי שהם: כיול מחדש. "רוח יקרה", אתם עשויים לומר, "תודה לך עבור הכיול מחדש הזה, על שאת דואגת לי מספיק כדי לדעת שזה המקום אליו אני רוצה ללכת ומה שאני רוצה לעשות".

בני אדם, האופן בו תעברו את הכיול מחדש עכשיו יקבע כיצד תחזרו בחיים הבאים. לא יהיה עליכם לחוות זאת שוב - אף פעם! תורשה אקאשית היא הרבה יותר מאשר הגנאולוגיה (חקר היוחסין, ת.ג.) של אותם אנשים מהם באתם - ההורים. אתם יודעים זאת. תורשה אקאשית מייצגת את אותם דברים שחוויתם בכל יחידות החיים, ללא קשר לגנים של הוריכם. לפעמים, אלה הם הדברים הדומיננטיים והכבדים ביותר עמם עליכם להתמודד. אלה היושבים בכיסאות והמאזינים לקולי מתחילים להתמודד עם הדברים האלה. ולכן זהו הדבר הנוסף: צפו לדברים אלה מן העבר שיבואו ויגיעו לקדמת הבמה כדי להתנקות.

 

ניקוי העבר

 

יתכן ולא התמודדתם היטב עם שיעורי החיים ביחידות החיים האחרונות, והפעם הרגשתם שתצליחו טוב יותר? אתם תעשו זאת, מכיוון שכדור הארץ זקוק לכם. והוא אינו זקוק לכם שקועים בפחד. במקום זאת, הוא צריך שתגידו לעצמכם: "אני מקבל/ת את הכיול מחדש הזה. אין זה משנה מה נמצא בגופי כרגע, זה יכול להיעלם. אם זה בלתי הולם, הוא יכול להיעלם. אני ניצב/ת כפיסה של האלוהות על הפלנטה הזאת - חכם/ה, הולם/ת ואני שייך/ת לכאן. זהו הזמן שלי. מבנה תאי, הקשב: אם יש משהו בלתי הולם, הנח לו להיעלם. הנח לו להישטף ולצאת עם הפסולת. הנח לו לצאת מכיוון שהוא אינו נראה הולם, הוא אינו תואם לאנרגיה של אהבת האל. הנח רק לדברים הרחומים להיכנס לתודעתי". אולי לכמה מכם יהיה קשה לומר דברים אלה.

 

החדשות הטובות

 

עכשיו בואו נבחן את הדברים להם תוכלו לצפות מבחינה פיסית, שלא יהיו כה קשים .

 

אתם תוכלו להתמודד עם ההרגלים הגרועים ביותר שאי פעם היו לכם בחייכם, ולהיפטר מהם במהירות רבה מאוד. זוהי אנרגיה חדשה של שיתוף פעולה עם האנרגיה של עובדי האור. אה, בואו נעצור, בבקשה, כדי לנשום נשימה עמוקה, מכיוון שאני מתמודד עם אלה שמקשיבים לקולי ושקוראים את המילים האלו מאוחר יותר, שעברו אלפי שנות רדיפה, סבל ועינויים. יש אלה מכם שהועלו על המוקד מכיוון שהאנרגיה שהבאתם לכדור הארץ לא תאמה כלל למה שכדור הארץ חווה. לרגע אחד גברים ונשים קדושים התבקשו לרפא מישהו, ולאחר, ברגע הבא, התבקשו ללכת לקצה הכפר ולקפוץ מהצוק. כך הוא הפחד. ואתם כאן. אני מכיר אתכם. אתם חזרתם. עם זאת, עכשיו, הפלנטה הזו מתחילה לנוע כך שכל הדברים שהבאתם אליה עם ההתנסות האקאשית שלכם יתחילו לשתף פעולה עם האנרגיה החדשה .

קחו נשימה עמוקה, כיוון שמתחילה הגשמה משופר - לא מיד, לא היום, לא בשעה זו, אולם לאט לאט. שעון קוונטי זה מתחיל לנוע בכיוונכם. כדור הארץ מקבל אנרגיה עדינה יותר ורבת תשוקה. עם זה נולדתם. זה הכלי שבידכם. בעבר, היא נראתה כמוזרה וכמשונה וכמייצגת חולשה. החרימו אתכם. כמה מכם נודו ממשפחתכם. אני יודע מי נמצא כאן. אני אומר לכם שבאנרגיה החדשה הזאת, אפילו הם עשויים להתבונן בכם באופן שונה ולראות כיצד התחלתם להיות רכים יותר, מבלי לדעת כלל שהם אלה שהשתנו...

 

יעבדו דברים שלא עבדו בעבר. האם יש לכם הרגל שברצונכם לשנות? האם זו הדרך בה אתם חושבים או הדרך בה אתם אוכלים? האם זה מה שאתם מכניסים אל תוך גופכם? האם זה מה שאתם מעשנים? האם זה הורג אתכם ואתם יודעים זאת? אתם יודעים למי אני מתכוון, יקרים. האם הייתם רוצים לשנות הרגל זה? לכן אני אומר לכם שמה שאתם עושים באנרגיה הזאת יגיב בגופכם באופן שונה מאוד, אפילו אם ניסיתם זאת בעבר.

הקשיבו: אף אחד מכם אינו רשאי לומר, נשמות עתיקות, נשמות חכמות, אינכם רשאים לומר שניסיתם וזה לא עבד. אם כך אתם אומרים, זה יהיה כמו ילד שמדבר ואינו מבין כיצד הדברים פועלים. במקום זאת, עליכם לומר: "הפעם אני יודע/ת טוב יותר. אגשים זאת מכיוון שגופי מאזין. זהו הזמן שלי".

 

אנרגיה של שיתוף פעולה וכיצד להשתמש בה

 

האנרגיה החדשה מביאה שיתוף פעולה. הדברים יתנהלו טוב יותר ויזרמו טוב יותר. הם ינועו קדימה במקום לאחור. כאשר תצהירו מה אתם רוצים בחייכם והתהליך יתחיל, רבים מכם יתחילו לראות תשואה חיובית מיידית. סינכרוניות היא המפתח. הציבו את עצמכם במקומות בהם הדברים האלה יכולים להתרחש. אל תנסו להגשים משהו ואז תיכנסו לארון ותחכו שזה יופיע. במקום זאת, הציבו את עצמכם במקומות בהם תוכלו לצפות להתגשמותו. שם תהיה התשובה, מכיוון שיש אנשים אחרים שצועדים סביבכם עם הפתרון שלכם! הם מחפשים אחריכם בשעה שאתם מחפשים אחריהם. אל תסתגרו. במצב הכיול מחדש, קיימת נטייה להסתגר, מכיוון שאינכם מרגישים טוב כל כך.

 

הצטננות שכיחה

 

אתם תצטננו יותר. אולם גם תבריאו מהר יותר - מדוע? ההצטננות האנושית תמיד הייתה כיול מחדש של התהליך הביולוגי. יש צורך לתפוס הצטננות, וזו הסיבה מדוע אינכם יכולים 'לרפא' אותה. אתם חייבים לחוות אותה. ההצטננות היא הזדמנות מחזורית למערכת החיסון לתקן את עצמה. אולי לא ידעתם זאת? לכן לא תקבלו את הכימיה שתרפא את ההצטננות השכיחה. זה כלי של כיול מחדש שנמצא בתוככם. הוא מחזק את המערכת בדרך מסוימת שעוזרת לכם, והוא חייב לחזור על עצמו. אל תזדעזעו כאשר אתם מצטננים, ותאמרו שלא חשבתם שזה יקרה מכיוון שבדיוק החלמתם מהצטננות קודמת. זה כיול מחדש.

 

אלה הם הדברים שרצינו לספר לכם, כדי שתדעו מה מתרחש ולא תפחדו מזה. קיימים דברים חיוביים רבים שמייצגים אנרגיה חיובית אמיתית שמתרחשת על הפלנטה ושמתחילה לשפר את ההזדמנות עבור האנושות. זוהי אנרגיה שתומכת בעובדי האור. אין עוד צורך לשחות כנגד הזרם, יקרים.

 

כולכם שונים, ואני יודע מי אתם. התחייבות היא המפתח. אינכם יכולים לעשות אף לא אחד מהדברים אלה כלאחר יד, אולם אתם יודעים זאת, נכון? כאשר אתם מתחייבים להגשמה של מה שאתם רוצים בחייכם, היקום מקשיב. כאשר אתם מקבלים מסרים מצד המעטה/צעיף שלי, אני אומר לכם משהו שייתכן שאתם כבר יודעים. אין לנו שעון. לכן אני מדבר אליכם בזמן 'עכשיו'.

אני רואה את האנרגיה שבחדר, ואני רואה מי נמצא כאן. אני רואה את הנשמות העתיקות. אני מדבר אליכם ב'עכשיו'. לכן זה תלוי בכם מה עושה השעון שלכם וכמה זמן ההגשמה נמשכת במציאות שלכם. במציאות שלי, אני כבר סיימתי... כבר הגשמתי, מכיוון שהפוטנציאלים החזקים ביותר הופכים למציאות המוגשמת. האם אתם יכולים לראות בדרך זו? האם אתם יכולים לצאת מכאן כשמציאות זו כבר הגיעה לכדי סיום, בדעתכם? יש אנרגיה בחדר הזה שמחדירה את עצמה ברגע זה אל תוך המקומות אליהם היא אמורה להגיע.

 

מה לצפות מבחינה רוחנית

 

אתם יכולים לצפות מבחינה רוחנית, שכיול מחדש זה עוסק ביכולת להישאר על הפלנטה הזו בבריאות ובאושר, ללא דרמה או פחד. הנשמות העתיקות זוכרות שזהו הפוטנציאל לזמן הזה.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) הזכיר קודם לכן בהרצאה שנתן שאחד מהדברים המסתוריים ביותר בעיניו היא השאלה מדוע לנשמות עתיקות יש בעיות קשות כל כך בנוגע לערך העצמי שלהם. בבורותו, הוא עומד שם ואומר שאין לו שום מושג מדוע נשמות עתיקות חוות בעיה זו. הסיבה היא מכיוון שהוכיתם במשך מאות שנים! בכל פעם שצעדתם שני צעדים קדימה, היכו אתכם כדי שתחזרו צעד אחר לאחור - ולפעמים גם חמישה צעדים. ולכן הגעתם לחיים האלה עם ציפיות מעטות מאוד.

אצל כמה מכם, כאשר אתם מתחילים פרויקט, קיים קול פנימי קטן אומר ש'ידע שזה יקרה'... אינכם מצפים להרבה, נכון? הסיבה היא שבאנרגיה הישנה חוויתם התנגדות לכל מה שעשיתם. הכל. בכל פעם שרציתם להציע הצעה חיובית לגבי משהו שעשוי לסייע, אמרו לכם ללכת 'לעזאזל'. בכל פעם שראיתם חוכמה רוחנית במסגרת בעיה מורכבת, אף אחד אחר לא ראה אותה. זה לא עניין אותם. אתם הורחקתם שוב ושוב. כאשר הדברים התלקחו, אתם ביקשתם פתרון. רוב האנשים האחרים ביקשו חרבות. עכשיו אנחנו אומרים שזה משתנה .

לכן, מבחינה רוחנית, יהיה עליכם לאהוב את עצמכם יותר, עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות זאת מכיוון שקיים בתוככם יקום שמכונה 'המבנה התאי' שלכם עם טריליון חלקי דנ"א. חלקים אלה מתחילים להגיב ומתכוננים לקבל את מערך ההוראות שלכם. יד המבנה התאי שלכם מושטת, תוכלו לומר, והתאים אומרים לכם שאתם הבוס. ושואלים מה עליהם לעשות...

 

המפתח לערך עצמי

 

ערך עצמי הוא תכנות. הוא תכנות! זה מידע שמתפתח מהניסיון, והוא משהו שנלמד. אתם יכולים לתכנת מחדש! כל שעליכם לעשות הוא לומר לעצמכם מה אתם רוצים. "מבנה תאי יקר", אתם יכולים לומר, "אני ראוי/ה להיות כאן. זהו הזמן שלי. יש לי דברים שאחרים רוצים. זהו הזמן שלי. אני חשוב/ה בתוכנית כדור הארץ. זכיתי בכבוד ובמעמד שלי. זה הזמן שלי. מבנה תאי יקר, היפטר מהבעיות הרגשיות שאינו הולמות שמונעות ממני לנוע קדימה אל היופי והעוצמה שלי. העוצמה עליה אני מדבר/ת היא היכולת לברוא חמלה ואור בכל מקום בו אני אלך."

המבנה התאי שלכם יחייך, יושיט לכם את היד שהמתינה ויאמר לכם שהוא השותף שלכם ביצירה במשותף זו. ויעודד אתכם לצאת לדרך יחד...

 

אי נוחות?

 

לכיול מחדש יש תכונות מאתגרות ויש לו תכונות יפהפיות. אם לפתע תהפכו מוארים יותר ויהיה בידכם מידע רב יותר, אתם תרגישו שאתם חלק מהאל במידה רבה יותר - עם הצטננות [קריון מצחקק בהנאה..] אתם תפלו לפעמים, ויהיה עליכם לצחוק. כזו היא הביולוגיה. דרוש לה זמן בשביל השינוי, חודשים, אולי יותר.

ובשעה שאתם מתמודדים עם בעיות של כיול מחדש ואי נוחות, דעו מדוע הם שם. ובאותו זמן, חגגו את מה שקיים בכם, שזו חמלה רבה יותר שמתחילה לפעול בחייכם. הדברים יעבדו טוב יותר.

 

רצון חופשי והתמונה כולה

 

בהנחה שקיבלתם את המסר הזה, שאתם מתחברים אליו ומגשימים אותו. זאת אומרת, הבחירה והרצון החופשיים שלכם הם שיקבעו מה יקרה. אם תתעלמו מהמסר, לא יקרה הרבה. אתם עדיין נשמות עתיקות ויש לכם בחירה חופשית.

 

לבסוף, הנה אחת השאלות השכיחות ביחס לכיול מחדש, אתם שואלים, מכיוון שאנרגית כדור הארץ משתנה, האם המשמעות היא שכל האנושות תרגיש בכך. כן, כל האנושות תרגיש בכיול זה. אתם תראו אותו בדרך שבה ממשלות מסולקות ומוקמות מחדש. אתם תראו אותו בדרכי חשיבה שונות. אתם תראו אותו בדרכים ששותפי אמר לכם שהן אפשריות, ועליהן תקשרתי בעבר, חשיבה שונה .

משטרים מהאנרגיה הישנה לא יחדשו את עצמם, אלא יחליטו להשתנות. חברות שהתקיימו 1000 שנים בדרך מסוימת יחליטו לפתע להשתנות. בשני הדורות הבאים שיתוף פעולה ואחדות יתחילו להיות הנורמה. יבוא יום שבו אתם תזכרו בימים האלה ותאמרו שהייתם ברבריים. וזה שינוי.

 

תזמון והעתיד

 

אני נמצא בצד המעטה/צעיף שלי ב'עכשיו'. אין כאן שעון. אני פשוט אומר לכם שזה מה שאני רואה. אני רואה פלנטה שנרפאה, בסופו של דבר, עם מדע חדש. אני רואה פלנטה שבה אין מחלה חשוכת מרפא, ושבה מים נקיים לעולם אינם בעיה. לעולם! אני רואה זמן שבו לכל בני האדם יש חשמל וקל להשיגו והוא זול, זמן שבו אתם יכולים לחמם את בתיכם היטב ובקלות.

אלה הם כל הדברים הכלולים בפוטנציאלים החזקים ביותר שבמרק ההתגשמות הקוונטי. אולם איני יכול לתת לכם שעון...

מה שאני כן יכול לומר לכם הוא שכדור הארץ מכייל את עצמו מחדש ויהיו בעיות. כמה מהן יהיו פוליטיות, וכמה מהן יחמירו בתכונות הכיול מחדש, וכדור הארץ ירגיש בכך. האם כולם יהפכו נאורים? לא. אתם מייצגים פחות מחצי אחוז של האוכלוסייה האנושית, נשמות עתיקות, ואתם תדליקו את הגפרור בחשכה. אמרנו לכם זאת בעבר: הפכתם לנושאי הגפרורים בחשכה כאשר מעט אורות מאפשרים לכולם לראות טוב יותר. זו המשימה שלכם, אבל המשימה הפכה הרגע קלה יותר .

 

אני מדבר ב'עכשיו'. איני יכול לתת לכם שעון, זמן. הבינו בבקשה את החוכמה הכרוכה בכך בעודכם עוזבים את החדר. ראו את הפוטנציאלים, לא את חדשות היומיום, ואם הדברים לא יתרחשו כבר מחר, חברים, בתודעה המהירה שלכם, אל תתרגזו. לאל יש סבלנות; לכם יש סבלנות. לאחר שחייתם את כל יחידות החיים האלו, כדאי להגיע ולתת סיכוי לתקופת החיים הזאת.

ישנם אנשים בחדר הזה שתוהים כמה זמן יחיו, בגלל מה שקורה עכשיו. אני יודע אל מי אני מדבר. ולכן אומר לכם שהפוטנציאל שאני רואה הוא חיים ארוכים מאוד. ועדיין יש אנשים שעשויים לומר לי, כן אבל, כן אבל, כן אבל... אין זה משנה מה אומר לכם, לחלקכם יהיה תירוץ מדוע זה אינו יכול להיות. זוהי האנרגיה הישנה המדברת. עברו כיול מחדש! התחילו לראות מה אפשרי והפכו זאת למציאות.

 

הגורם הקוונטי

 

לבסוף, הדברים הבאים: ככל שהמדע יבחן יותר את המבנה האטומי בדברים הקטנים מאוד ואז יבחן את היקום בדברים הגדולים מאוד, הוא יתחיל לראות דמיון. המדע שלכם מתחיל לראות שאין אקראיות במה שנראה אקראי במימד השלישי. במקום זאת, המדענים רואים 'תכנון אינטליגנטי'.

משמעות הדבר היא שבאותן תכונות שאתם מכנים בשם, בריאה, הדרך בה הדברים פועלים מוטה לטובת החיים, מוטה לטובת החמלה. מה שאתם רואים הוא את מעשי ידי האל. לא ניתן עוד להכחיש שקיים בורא.

בשעה שאתם פונים פנימה ומתחילים להתמודד עם עצמכם, ברצוני שתראו את אותו הדבר בתוככם. הגיע הזמן שתתחילו להבין שאתם לא אקראיים. חייכם אינם אקראיים. דברים אינם קורים לכם באופן אקראי. הם מתרחשים בדרך שבה אתם בוראים. יש כאן מערכת, וניתן לכוון, לתכנת ולתכנת אותה מחדש. זוהי ההגשמה.

זהו בסופו של דבר השיעור עבור כל האנושות - לברוא כדור ארץ שנרפא; לברוא כדור ארץ שלו; להגיע למקומות שלא חלמתם מעודכם שתוכלו להגיע אליהם בתחומי ההמצאה והבריאות. זו ההתחלה. אין לי שעון. אולם אני רואה את הפוטנציאלים החזקים ביותר, וזה מה שאני מעביר לכם היום בשעה ששותפי יושב בכיסא לפניכם. הפוטנציאלים שאנחנו רואים הם נפלאים יותר מכפי שהיו בשנה שעברה. אם עובדי האור יעברו בקלות את הכיול מחדש, הם יכולים להאיץ את התהליך. אל תלחמו בו.

 

לכן, בעודכם עוזבים את המקום הזה והחיים חוזרים למסלולם, והשגרה היא השגרה, אתם עשויים להיזכר בדקות הבודדות האלו שבילינו יחד ולומר שהלוואי והייתם יכולים לעשות את הדברים האלה. אתם נוטים ליפול אל תוך האנרגיה הישנה בקלות רבה כל כך, מבלי להבין מי אתם. לכן הכיול מחדש דרוש, כדי שלא תחשבו בדרך זו.

מה שמתרחש במצב הרב מימדי קשור בתודעה המצויה מחוץ לזמן ולמרחב. רק הצעידה על הפלנטה, רק האחיזה באור, בוראות אנרגיה שלא ידעתם שיש לכם. לכן אנו רוצים שתישארו בריאים, ללא דרמה או פחד. אלה שמרגישים שהם אינם עושים דבר למען הפלנטה נמצאים בעולם שחור ולבן בעודם מפיצים צבע לכל עבר.

קבעו מטרה, אם תרצו, מכיוון שבני האדם אוהבים לעשות זאת. אולם הרשו לי לומר לכם: רבים מכם כבר מגשימים את השינוי פשוט בעצם היותם בחיים ובאמצעות החמלה שהם מרגישים כלפי הסובבים אותם. כמה מהנמצאים בחדר הזה הם מורים, כמה מתקשרים, וכמה מרפאים. כמה אינם מעוניינים, ואני יודע מי הם גם כן, מכיוון שמסר זה אינו מיועד לכולם. אתם ניצבים על סף פוטנציאל שעבורו הגעתי לכאן. לכן קריון נמצא כאן - כדי לעזור לכם לחצות את הגשר... ברכותיי על שהרחקתם לכת עד הלום.

 

האנרגיה הישנה תשיב מלחמה, יקרים. צפו לכך, אולם הפעם צפו לנצח. ואתם תנצחו. לעת עתה, בשנת 2012 תתחיל ידם של עובדי האור להיות על העליונה. זאת אומרת שהאור ייראה והזרעים שנזרעו לפני זמן כה רב יתחילו לצמוח.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **
ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020