Light Connections
 
 

 

המשחק - אוקטובר 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

שלום, יקרים,

 

אני 'שומר הזמן'. הגעתי ליום הזה רק לרגע, כדי להרהר בנתיב הגדול יותר והיכן אתם נמצאים עליו. מנקודת המבט שלנו, זה מדהים. לא רק שאתם מתפתחים בקצב מדהים, שגורם לאתגרים וקשיים רבים, אלא שהאנרגיות על כדור הארץ מתחילות לגדול. בשלב זה, זה אינו דבר רע, פשוט הסתגלות. אנחנו גם אומרים לכם שיש לכם מטרה מאוד מסוימת כאן, ועל כך ברצוננו לדבר היום.

דמיינו שאתם בבית ואין כל ציר זמן. אין מה שעליכם לעשות. אין שום דבר שעליכם להיות. פשוט תארו לעצמכם שאתה מביטים לאחור על כמה מהמסעות הקודמים שלכם על פני פלנטה ארץ או היכן שהם עשויים להיות.

 

המשחק

 

אנחנו אומרים לכם שכל צעד שתעשו בעולם הזה משאיר אחריכם שובל של אור. כיצד זה נראה? אנחנו נותנים את האיור מזה שנים רבות, שמדובר במשחק. ואנחנו מבינים שבני אדם מתנגדים לקרוא לזה משחק, מכיוון שישנם כל כך הרבה רצינות, כאב ומאבק. אולם זה המשחק.

לא רק שכתבתם את כללי המשחק הזה, אלא שפשוט כתבת את הדרכים הרבות והשונות לחוות את המשחק. ועכשיו המשחק משתנה. לא במקרה רבים מכם מוצאים את עצמכם על כדור הארץ ברגע זה. רובם היו כאן בהתחלה, והמשפחה מתכנסת לצעד הבא.

השלב הבא כולל יכולת לשאת יותר מהרוח שלכם בגופכם הפיזי. לגופכם יהיה הכי קשה עם השינוי הזה, אולם זה כבר בעיצומו. זה מגביר את האור בעיניים כשאתם מחייכים... זה אולי לא נשמע הרבה, אולם ברגע שתשלטו על כך, האור יוביל ויאחד אתכם. אנחנו יכולים לומר לכם שמבחינתנו הדבר נעשה ומושג בדרכים רבות. ה'בעיה' עם אור רב יותר היא שזה מקשה על ההסתרה.

 

גל של צער

 

דבר אחד שמתרחש כעת, שמעט מאוד אנשים הצליחו לזהותו, הוא שרבים מהאתגרים של הקולקטיב הם למעשה גל מוארך של צער. הזכרנו זאת לפני די הרבה זמן, כאשר הנגיף הזה הופיע ואנשים התחילו למות בכמות גדולה מאוד. הם עדיין מתים, וכעת אפילו גרוע מבעבר. החלק המעניין הוא שלא רק שיש גל של צער למי שעזב, אלא שאתם גם מצטערים ואבלים על אורחות חייכם הישנות. צער זה יהיה אתכם במשך זמן מה במובנים רבים, כולל עלייה בפשע.

 

חלק עשויים לצפות בקוצר רוח על מנת ליצור משהו חדש. וכן, יש צורך להרוס על מנת שתוכלו להתחיל לבנות מחדש. זו הדרך המסורתית בה בני אדם עברו משלב אחד לשלב אחר, חוזרים לסיפורי השאקטי והשיווה.

כאן אתם יוצרים את הכל מחדש בצורה אחרת. אנחנו מבקשים מכם להביט קדימה. במקום להסתכל על כל שלוליות הבוץ הקטנות שנמצאות בדרך, התמקדו בהזדמנויות העומדות לפנים. אנחנו עומדים לקחת אתכם הרבה יותר הלאה, בהמשך הדרך, מכיוון שעבור רבים מכם הגיעו. אפילו כ'מטיילים בזמן' שחזרו חזרה על מנת להיות כאן עכשיו ממש ברגע זה, אפילו רק לחלוק מילה או מחשבה בדיוק ברגע הנכון בדיוק לאדם הנכון. ישנם שינוי ותזוזה בהמשך, ואתם נחוצים להם, יקרים, אז אנא, אל תתקעו בשלוליות הבוץ...

 

חוזים מקודשים

 

חוזים מקודשים מתחילים להתפתח בקנה מידה עצום כעת. אלה החוזים הגדולים שקיוויתם לעבוד עליהם כרוח. המשפחה הרוחנית שלכם בצד המעטה/צעיף שלנו נמצאת סביב כל אחד מכם, הרבה יותר מכפי שאתם יודעים. לכן, אל תתפלאו אם פתאום תדברו עם מישהו ומסר 'מחליק' מפיכם מבלי לעבור דרך מוחכם. בני אדם קוראים לזה תקשור. תקבלו הרבה יותר מזה מפעם לפעם, כאשר אנחנו נותנים לכם את הדחיפות העדינות האלו.

 

אנרגיית כדור הארץ הולכת וגדלה עכשיו. אינכם היחידים שחווים את זה, מכיוון שכדור הארץ עצמו עובר שינוי מסיבי. גאיה עבדה קשה מאוד בתור יצור חי על מנת ליצור מרחב, ליצור אנרגיה מדהימה זו שבה הוויות ביולוגיות של יצירתה שלה יוכלו לצמוח ולהיות בעלי תוחלת חיים ארוכה מאוד. אם תתבוננו לאחור על מעט מההיסטוריה שלה, שהתנדנדה מתקופת הקרח ועד להתחממות העולמית, הרי שהיא למעשה העניקה לכם זמן די רב.

 

כולכם תוהים כמה זמן בני אדם כבר היו כאן. זה למעשה כבר תשעה או עשרה מיליון שנים. אולם כדור הארץ אחז במרחב במחיר אישי גדול על מנת שבני אדם יוכלו לשגשג ולהיות חלק ממנו. אתם ביטוי של כדור הארץ, אולם אתם גם שילוב של הרוח. זה המשחק שהתרחש על פלנטה ארץ. כן, כולכם מתהלכים בגוף פיסי. מדי פעם מישהו יחווה תשוקה, יצחק או יחייך. הם עושים משהו שהביא חום ללבם. ובחיוך הזה רק לרגע, יכולתם לראות את רוחם. זה משחק המחבואים עליו דיברנו, מאז שעבדנו איתכם. אתם מחפשים רוחות אחרות בתוך הגופים הפיסיים האלה. ברגע בו תוכלו למצוא ולהתחבר אליהם, דעו שהם הולכים לגעת ברוחכם שלכם.

 

אז מה קורה כאשר שני אנשים נפגשים ומשילים את כל האנרגיות, ועומדים במערומיה של אנרגיה שלמה זה לזה? הם זוכרים את 'הבית' ומתאהבים. בהתאם למטרותיו של האדם, מערכות האמונה והעדפותיו המיניות, מערכת היחסים יכולה להתקדם. זה אינו אומר בהכרח שעליכם להיות עם כל אחד שאתם מתאהבים בו/בה. הרעיון הוא להתאהב בכמה שיותר שביכולתכם להתאהב בהם, שנערכים עם ארבעת קווי הרטט שלכם של היושרה: מה אתם מדברים, מה אתם חושבים, כיצד אתם פועלים ובמה אתם מאמינים. אלה הסממנים שיגדירו את הדרכים בהן אתם מאפשרים לעצמכם להתאהב, 'כללי המשחק'. זכרו שאם ביכולתכם להתאהב באדם שעובר על פניכם ברחוב מבלי לראות אותו שוב, רוחכם זוהרת בעקבות הביטוי הזה. אתם הנהנים הסופיים מאותה אהבה. ניתן לומר שאתם נמצאים במשחק שמנסה לראות בכמה אנשים תוכלו להתאהב על פלנטה ארץ.

 

אנחנו רואים אתכם, יקרים, אתם מסתתרים מאחורי הקליפות הגופניות האלו. אתם יוצר זיכרונות רגשיים שאתם יוצרים מחדש שוב, ושוב ושוב, ומנסים לשכלל אותם בכל פעם. ולאחר שיש לכם זאת, אתם שבים 'הביתה'. אתם מביאים לכאן את כל האנרגיה הזו ומפיצים אותה לקולקטיב של כל מה שישנו וקיים.

הכל מוקלט. כל מכת עט, כל מצמוץ עין, כל היבט תועד. אנו משגיחים מעל כתפיכם כאשר אתם עוברים הרבה מזה. זה מעניין שחלקכם מרגישים כל כך לבדכם כאשר אנחנו ממש כאן. ולא רק אנחנו, ישנם הרבה הוויות בתחומים שבני אדם יודעים עליהם מעט מאוד. ובנוסף, מתקיימת התכנסות חשובה בצד זה של המעטה/צעיף על מנת לסייע במעבר זה של כל האנושות.

 

שלוליות בוץ

 

הדרך בהמשך כוללת פיתולים, קשה לראות. כאשר תתחילו לחפש דרך ברורה קדימה, אתם עשויים לראות שלוליות בוץ ומכשולים שלא היו שם קודם. ייתכן ותתהו האם זו עדיין נתיבכם עם ההתנגדות הפחותה ביותר, או שעליכם ללכת למצוא דרך חדשה.

נשמו, יקרים. למרות שבעבר היה נהוג שחוזה יגיע פעם בכמה שנים ותוכלו לעבוד עליו במשך זמן מה, עכשיו אתם עומדים למצוא אותם אחד מיד אחרי השני. בעצם שום דבר אינו שגוי, זו פשוט הדרך שבה אתם מגדירים זאת. עשו כל מה שתוכלו כדי להתחיל לחבר את ליבכם ולהתחבר להוויות אחרות, גם אם זה במרחק. היכולת לראות רוח בתוך גוף פיסי היא התפקיד שלכם, זה מה שהגעתם לעשות כאן על כדור הארץ.

 

אנחנו מאחלים לכם 'ציד' טוב, יקרים. מצאו, גלו והתאהבו בכמה שיותר רוחות, ככל יכולתכם. המשיכו ללכת בנתיבכם, בדיוק היכן שאתם נמצאים, אספו אותה סביבכם. צפו כיצד העבר מתחיל להתפתח בצורה אחרת, ומתחילות להגיע משמעויות חדשות. אתם תראו את החיים בהיבט אחר. זמנים אלה הם אדירים עלי אדמות, יקרים. למרות שאתם יכולים לראות את כל שלוליות הבוץ, הקשיים והאתגרים שעליכם לעבור, זכרו להמשיך לנוע וליהנות מהמסע, יקרים.

 

אנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, כאשר אתם עוברים בנתיב זה על פני זה. טפחו האחד את השני ושחקו היטב ביחד.

 

אני 'שומר הזמן'.

 

אספבו.

 

הקבוצה

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020