Light Connections
 
 

 

התמונה הגדולה - אינכם לבדכם - פברואר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

שוב ברכות, יקרים, אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

 

פעם נוספת אנחנו אומרים לכם שהמגנטיות משתנה ולא בדרך פשוטה. אין זו דרך שהמדענים שלכם יוכלו לראות, אלא דרך משמעותית שמשפיעה על הדנ"א שלכם. זהו סופה של 'ההרפתקה', כפי שהייתם מכנים זאת. זוהי תחילתה של מה שאתם הייתם מכנים 'ההרפתקה הגדולה'.

תקשור זה יהיה מלא וגדוש במידע שכמה מכם שמעו וכמה לא שמעו.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) העביר מסרים אלה במשך 22 שנים, כדי שנוכל לשבת כאן יחד ולדבר על האפשרויות. ברצוני לספר לכם שוב על ההיסטוריה של כדור הארץ ועל ההיסטוריה של האנושות בדרך פשוטה שאינה מורכבת. תוכלו לראות זאת באופן מתומצת ומרוכז, ותבינו אותה טוב יותר .

 

הכול התחיל לפני 13 מיליארד שנים. שותפי אמר לכם היום שמערת הבריאה הייתה קיימת כאשר כדור הארץ נוצר. זהו אירוע קוונטי. מערת הבריאה הייתה שם. אתם הייתם שם. אני (קריון, ת.ג.) הייתי שם. צפינו בכדור הארץ נוצר וראינו את הפוטנציאלים מתחילים להתקיים. וכאן, יקרים, אתן מידע שעליכם באמת לדעת: לא ישבתם בחיבוק ידיים ופשוט צפיתם בהתפתחותה של הפלנטה הזאת. איך אני יכול לומר לכם זאת? אינכם חושבים שזה מוזר שכל התרבות האנושית התרחשה לכאורה ברגע האחרון של קיום כדור הארץ?

כל אותם מיליארדים של שנים, התפתחות החיים על כדור הארץ, הפעמים הרבות שהחיים החלו והסתיימו, אולם בני האדם לא היו כאן. אינכם חושבים שזה מוזר שההתפתחותכם התרחשה ברגע האחרון האפשרי? יונקים גדולים היו כאן לפני מיליוני שנים, אולם אתם לא הייתם. המדע שלכם אינו חושב שזה מוזר, מכיוון שלמדענים אין שום דבר שאליו הם יכולים להשוות עובדות אלו. במקום זאת, הם פשוט רואים זאת כדרך שבה התרחשו הדברים. אנחנו קוראים לזה 'סינכרוניות מתוכננת'.

 

על מנת שאוכל לתת לכם מידע זה כהלכה, עלי לספר לכם שוב את סיפור הבריאה. באותם זמנים עשיתם יותר מאשר סתם לצפות. כל אחד ואחד מכם השתתף במקום אחר. זו אינה הפלנטה הראשונה עליה אתם נמצאים, אולם אתם כבר יודעים זאת..

עם זאת מידע זה לגבי הקיום האחר שלכם אינו נמצא בהיסטוריה הנוכחית שלכם ברשומות האקאשיות, מכיוון שהרשומות האקאשיות של הדנ"א מבוססות רק על כדור הארץ. לכן כל היזכרות הוא השערה ואינטואיציה שאותם אתם מקבלים מ'העצמי הגבוה' ולא מהדנ"א שלכם. הדנ"א שלכם הוא דנ"א המבוסס על כדור הארץ עם שינוי אחד, וכאן אנו חוזרים שוב לסיפור הבריאה.

 

סקירה כללית

 

הרשו לי להחזיר אתכם מיליארד שנים בלבד לאחור. הייתם אז בגלקסיה הזאת, ואנחנו ממליצים שלא תחפשו אחר ההיסטוריה שלכם מחוץ לגלקסיה הזאת. לכל גלקסיה תוכנית רוחנית משלה והיא משפיעה על הפיסיקה של כל גלקסיה. לכן המדע מסוגל לראות סוגי פיסיקה שונים ביקום והמדענים אינם מבינים מדוע. הישארו בגלקסיה שלכם לטובת בחינה זו. בנקודה זו, אם הייתי אומר לכם שהתודעה מגדירה את הפיסיקה, אולי לא הייתם מבינים. לכן בואו נשאיר זאת כך.

 

הניחו לי לקחת אתכם אל פלנטה שעוברת את מה שאתם עוברים. לפני 4 מיליארד שנים, היא פשוט הייתה בתהליך של התקררות. החיים כפי שאתם מכירים אותם לא באמת התחילו עדיין. כן, הזרעים היו שם, אולם זה הכול. החיים כפי שאתם מכירים אותם לא החלו עדיין כלל וכלל. אולם במקומות אחרים בגלקסיה כבר החלו להיווצר קבוצות מתוחכמות של סוגי בני אדם. הם נראו כמותכם, מכיוון שזו הייתה התוכנית. זה היה לפני 4 מיליארד שנים, כאשר החיים על הפלנטה התחילו, זמן שונה מאוד מקו הזמן שלכם.

לפני מיליארד שנים, הם עברו שינוי, והייתה להם בחירה חופשית. באותה תקופה, הם היו הפלנטה היחידה שהייתה לה בחירה חופשית, ובסופו של דבר הם חוו שינוי צורה תודעתית. דומה היה שהם השתנו בקצב מעריכי, ונדרשו להם רק אלף שנים לעבור מגשמיות מלאה לצורה מוארת. רק אלף שנים והם הפכו להוגים קוונטיים ברובם. החיים היו אלוהיים והוגדרו באופן נפרד ושונה עבורם, מכיוון שהם גילו את חלקי החיים הקוונטיים שבתוכם.

הכול השתנה. הם לא מתו, ועל פי התוכנית, בנקודת זמן מסוימת בעתיד שלהם, על פי התוכנית, הם "יזרעו" פלנטה אחרת בדנ"א המפותח שלהם. כאשר פלנטה זו תהיה מוכנה, הם יזרעו את ידע האור והחושך והאינטואיציה האלוהית שלהם, וכך הם עשו, על גבי פלנטה רחוקה מאוד משלכם.

זו היתה פלנטה בקבוצת הכוכבים 'שבע האחיות', שהפכה למה שאתם מכירים עתה כביתם של הפליאדים. דבר זה היה אז תחילת התרבות הפליאדית. הפליאדים התחילו כך, מאחרים שזרעו אותם בדנ"א מודע.

 

מיליוני שנים לאחר מכן, היו לכם צורות אנושיות שנעו אל ההתעלות במסגרת 'שבע האחיות'. אני נותן לכם את ההיסטוריה של הגלקסיה, לא את ההיסטוריה של החיים. זוהי ההיסטוריה של האלוהות, כל ההוויות מושפעות על ידי המרכז וכולן במצב קוונטי שזור. כל זה נעשה מתוך בחירה חופשית.

 

הסיפור שלכם

 

לפני כמה מאות אלפי שנים, בני האדם החלו להפוך לבני האדם שאתם מכירים היום. זה היה 'רק אתמול'. אל תבלבלו זאת עם ההתפתחות האנושית. זו התרחשה במשך זמן רב מאוד. אולם הדנ"א שבתוך גופכם אינו הדנ"א שהתפתח באופן טבעי על הפלנטה. הדנ"א שלכם הגיע מחוץ למערכת התהליכים ההתפתחותיים המבוססים על כדור הארץ, והמדענים מתחילים לראות זאת. 'החוליה החסרה' עליה הם מדברים אינה אנושית.

לכן שוב, אנחנו אומרים לכם שאלה שהגיעו כדי לעזור לזרוע אתכם לפני 100,000 עד 200,000 של שנות

ארץ בערך, היו הפליאדים שהגיעו למצב התפתחותי מתקדם ששינה את התודעה. הם הפכו לקוונטיים מתוך בחירה חופשית, ויש לכם חלקים מהדנ"א שלהם בתוככם.

 

מידע חדש עבורכם: תהליך הזריעה לא היה אירוע חד פעמי. לכן אנו מציינים תקופת זמן ממושכת כל כך שבה הפליאדים עבדו איתכם. הדבר נעשה במשך זמן ובמקומות רבים. לא הכול קרה בו זמנית, מסיבות שישארו בלתי ידועות לכם לעת עתה, אולם יסבירו בשלב מאוחר יותר מדוע אתם מוצאים סוגי בני אדם אחרים שנכחדו. כעת יש לכם רק סוג אחד של בן אדם, והדבר מנוגד להתפתחות היונקים על הפלנטה. זו הייתה התוכנית, ונדרשו יותר מ-100,00 שנים כדי ליצור אנושות זו שאתם מכירים .

 

הדעה המוטה האנושית שלכם היא שיצרה את סיפור הבריאה של ידע האור והחשכה שניתן לבני האדם ביום אחד בגן, ושמערב נחש מדבר ולמיתולוגיה אחרת. היגיון רוחני צריך לספר לכם שהסיפורים האלה הם פשוט מטפורות לאמת, שאכן היה שינוי גדול בתודעה, אלא שנמשך תקופת זמן ארוכה יותר ולא היה מיידי.

על פי אותה מיתולוגיה, כדור הארץ נברא בשבעה ימים. אולם מיתולוגיה זו מייצגת אמת נומרולוגית - 7 הוא מספר האלוהות, שמשמעותו שהייתה תוכנית אלוהית בבריאת הפלנטה. הגיע הזמן להשתמש בהיגיון רוחני במסגרת ההוראה שיש לכם על ההיסטוריה הרוחנית, מכיוון שהתגליות יהיו נהדרות ויובילו להבנה מלאה יותר.

בדנ"א שלכם מצוי באמת הצופן הפליאדי, ושל אלה שקדמו להם, ואפילו אלה שקדמו להם. אינכם יכולים לזכור זאת, מכיוון שזה אינו במערך שלכם. המערכת היא שתיעוד הרשומות האקאשיות שלכם מתחיל רק מכדור הארץ, אולם 'ההיזכרות האלוהית' שלכם תיקח אתכם חזרה להתחלה, שבה מערכת אחר מערכת אחר מערכת בראו את מה שאתם רואים כאלוהות בגלקסיה וביקום.

אלה הם ההורים 'האלוהיים' שלכם. הם זרע האלוהות שבכם והם מבקרים כאן. הם אינם הפליאדים, במקום זאת, הם מכל רחבי הגלקסיה. הם גם מייצגים את הזרעים של הפליאדים, והם שומרים עליכם. ואתם עשויים לשאול מפני מה הם שומרים עליכם?

 

בועת ההגנה

 

היקום שלכם מלא בחיים. רק פלנטות מעטות יחסית הגיעו במשך מיליוני שנים למקום שבו יש להן את ה'דנ"א של הבורא היוצר' בגופים הגשמיים שלהן. היו שנזרעו אולם לא הצליחו. ישנן אלו שמתות עכשיו. כמה מהן מתקדמות מבחינה טכנולוגית, אולם אין בהן ניצוץ אלוהות כלל. לכן, בעוד שפלנטה 'מחליטה', היא נותרת מוגנת משאר החיים שעשויים להתערב.

אתם מוקפים בישויות אלוהיות ששומרות ושמגינות עליכם ושימשיכו לעשות זאת בשעה שפלנטה זו בעלת הבחירה החופשית – היחידה נכון לעכשיו – מקבלת החלטה. אתם מחוללים שינוי תודעתי והם כולם יודעים זאת, מכיוון שכולם עברו זאת והם זוכרים זאת. יקרים, התודעה הפכפכה! ראיתם אותה משתנה לאט כל כך, אולם היא עומדת להשתנות מהר יותר. זה לא ימשך דורות על גבי דורות כמו בעבר. במקום זאת, אתם תהיו עדים לשינויים בזמן אמיתי. בני האדם לא יחכו לבוא הילדים שיגדלו ויולידו ילדים.

 

השמירה עליכם נעשית באופן קוונטי וממרחק תלת ממדי. אולם עליכם לשאול את השאלה, מדוע, עם כל החיים האלה בגלקסיה וגילם המתקדם, מבחינת הפוטנציאל להתפתחות מדעית ויכולת התנועה - מדוע החוצנים אינם נוחתים פשוט ומכריזים על בואם? הם היו כאן במשך מאות שנים! התשובה היא הוכחה למה שאמרנו. הם יודעים ש'אסור לגעת' בכם והם מגיעים והולכים עם הפרעה מזערית בלבד לכדור הארץ.

 

שינוי תודעתי מהיר יותר

 

אתם חושבים שהמדע התקדם במהירות במאה השנים האחרונות? ראו מה קורה עם השינוי התודעתי. האנרגיה הישנה על הפלנטה עומדת להילחם עד מוות. רבים יעזבו. זאת אומרת שרבים שאינם יכולים לחצות את גשר התודעה, ימותו. בשעה שכדור הארץ עוטה אנרגיה חדשה, האנרגיה הישנה לא תראה הולמת. הטבע האנושי השתנה במידה רבה במאות השנים האחרונות. אתם רואים זאת, נכון? כמה מכם אומרים שלאחר ארוחת הצהרים אתם עומדים להקריב בתולה להר הגעש? [קריון מצחקק בהנאה..] אתם צוחקים ואומרים שזה משהו שהם עשו בימי הביניים. זה אינו נכון! מכיוון שבמונחים של קו הזמן של התרבות, זה משהו שעשיתם 'אתמול' אולם אינכם עושים זאת היום... אתם רואים בתפישה שלכם לגבי הליך מסוים, שתאמרו לגביו שזה ברברי, לא מוסרי, לא הולם את היושרה האנושית, ואינו מקובל יותר.


לפני כמה שנים, תרבות מתקדמת מבחינה טכנולוגית התאספה כדי להריע ולצפות בבני אדם נטרפים על ידי בעלי חיים או נלחמים בהם עד מוות? מדדו את הזמן ותבינו שזה לא היה לפני כל כך הרבה זמן. הזירות המפוארות שלה עדיין עומדות! מה אתם מרגישים בקשר לכך ?

יבוא יום שבו תביטו בפלנטה ותתייחסו למלחמה ממש באותו אופן כמו לדוגמאות האלו. הרעיון של הריגת אדם אחר מכל סיבה שהיא יראה לכם ברברי ולא הולם לשום אדם לעשותו. רבים יצחקו ויאמרו שזה נאיבי, שזה הטבע האנושי, וזה דחף ההישרדות. אולם זה עומד להשתנות, יקרים. אתם עומדים לחוות התחדשות קוונטית של חשיבה. קשה להסביר זאת, אולם בני האדם מחמיצים משהו מולד, משהו שצריך להיות שם אך שאינכם מודעים אליו כלל. הוא חסר, אולם אינכם יודעים זאת מכיוון שמעולם לא היה ברשותכם. תורשה אינטואיטיבית חדשה.

 

הרשו לי לציין דבר מה. אלה מכם שמכירים את ממלכת בעלי החיים נדהמים ממה שמכונה לפעמים 'אינסטינקט חייתי'. יונקת בערבה תמליט עגל ואותו עגל יצא מאימו 'מודע'. בתוך שעות הוא ירוץ עם העדר. הוא ידע אינסטינקטיבית מי הם אויביו, ואיזה צמחים הם רעילים והיכן מקורות המים. הוא ידע אפילו את 'השפה' של העדר. אינכם חושבים שזה מעניין?

לילד האנושי אין כלל אינסטינקטים - אפס, מעבר להיכן למצוא מיידית חלב, ועליו ללמוד הכול מהתחלה. הוא חייב ללמוד לאכול, כיצד לאחוז בדברים, היכן הסכנה, ואת השפה! בני האדם נולדים עם 'כלום' ועליהם להתחיל מהתחלה - בכל פעם ופעם. אתם אינכם יודעים שזה משונה, מכיוון שכך היה תמיד. אתם תגידו שזה מכיוון שהמוח האנושי המורכב הוא הסיבה לכך. זה אינו נכון! הסיבה היא שלא הייתם מוכנים לכך שזה יהיה שונה, והדבר משתנה.

ברצוני שתדמיינו עמי משהו. תינוק אנושי נולד והוא יודע הכול ברמת האינסטינקט. הוא צועד ומדבר בתוך שנתיים; יש לו חוכמה ואין צורך ללמד אותו כלום. הוא לומד לקרוא ולראות שפות בתוך חודשים, מכיוון שיש לו את מה שנכנה בשם 'אינסטינקט אנושי קוונטי'. לתינוק זה יש משהו שאינכם יודעים כלל שצריך להיות לכם!

אם כך יהיה האם אתם יכולים לראות מה עשוי לקרות למין האנושי? התקדמות עצומה בחוכמה. מה שההורים למדו יעבור לילדים בלידה, יותר מתורשה אקאשית או תורשה כימית. זו תהיה תורשה של חוכמה ואינסטינקט. ומעולם לא דיברנו על כך עד כה. אולם עכשיו נתחיל.

 

זהו אירוע קוונטי. על פי סיפור הבריאה, הפליאדים זרעו אתכם לפני יותר מ 100,000 שנים. זו מהותם, מכיוון שהם עברו וחוו זאת. יש להם את אותן תכונות ומאפיינים של ההיסטוריה שלהם כמו לכם, שלכם. סיפורי הבריאה על הפלנטות שלכם דומים כולם, אפילו על פי הדתות העיקריות שלכם יש אירוע רוחני שמתרחש בהיסטוריה שלכם, שבו בני אדם שנראו בדיוק כמותכם קבלו את ידע האל. שימו לב: זה אינו איש מערות, אלא זהו אדם שנראה בדיוק כמותכם, אדם מודרני.

בדתות שלכם, הדבר התרחש בגן מטפורי, שהוא כדור הארץ, ולבני האדם ניתן הידע של הקוטביות, אור וחשכה. זה מה שהפליאדים עשו בכל רחבי כדור הארץ.

 

הלמוריאנים

 

האנרגיה הלמוריאנית היא קבוצה שורשית אחת שהייתה מבודדת לגמרי. תוכלו אפילו לומר שזו הקבוצה הראשונה אליה הגיעו הפליאדים. כיוון שלמוריה הייתה אי הררי (הוואי, ת.ב.) היא שרדה באופן שהיה טהור יותר מהאחרים. אפילו הקבוצות המרוחקות ביותר על כדור הארץ יכלו לנדוד על פני היבשת, והדבר יצר מגוון חשיבה. אולם הלמוריאנים נותרו כפי שהיו במשך אלפי שנים, והפכו את התרבות שלהם לתרבות הממושכת ביותר בהיסטוריה שכמעט ואבדה לגמרי למדע. סיפרנו לכם על ההיסטוריה שלהם בעבר.

לכן, הלמוריאנים נושאים את הרשומות האקאשיות העתיקות ביותר לנשמה עתיקה. וחלק ממערכת הזריעה הרוחנית שימשה אז כנתיב הגעה לנשמות חדשות בלבד. רק כמה מאנשי הכהונה הלמוריאנים היו בעלי גלגולים קודמים בלמוריה, ואלו היו בעיקר נשים. כמעט כל הלמוריאנים היו חדשים לפלנטה. היה זה תהליך בריאה ארצי נשמתי גדול, שרק עתה מניב תוצאות.

 

יקרים, זו היתה הפעם החמישית בה עבדתם על 'חידת ההארה'. היו לכם עוד ארבע הזדמנויות שלא הגיעו לשלב זה. אולם הפעם, לזו יש פוטנציאל שהיא תשרוד. השנה היא 2012 והאנרגיה שלה מתואמת עם ההיערכות הגלקטית. פרקטל זמן זה נראה כפוטנציאל גדול ואפילו נבואות האנשים הקדמונים ראו אתכם חווים אותו. עכשיו אתם מתחילים לעשות זאת. אפילו לפני 50 שנים, הפוטנציאל הזה לא היה איתן, מכיוון שגם הפעם החמישית שלכם נראתה כאבודה. האנרגיה הישנה הייתה חזקה והרעיון שבני האדם ישמידו הכול היה אפשרות אמיתית. אלה שקוראים זאת יודעים אודות מה אני מדבר. עכשיו אפילו זה השתנה, אם שמתם לב...

 

העתיד

 

אם תשאלו כיצד ייראה העתיד, איזה מדע יהיה לכם, אם הכול נכון ביחס להתפתחות שלכם, הרי למה ביכולתכם לצפות?

ברצוני שתחזרו להורי הסבים והסבתות שלכם לרגע. כיצד הייתם מסבירים להם אודות האינטרנט כאשר אין להם כל תפישה הקשורה למחשב? כיצד תסבירו מכונית מהירה למישהו שטרם המציא עדיין את הגלגל, או למה משמשת מערכת ניהול תעופה אווירית כאשר האדם עדיין לא למד לטוס?

איני יכול להסביר את מה שעומד להגיע, מכיוון שאין לכם את התפישות לגבי מה שיתרחש מעתה ועד אז. דמיינו מידע שאם אחד יודע, הכול יודעים אותו. האם אתם יכולים לדמיין 'אינסטינקט קוונטי', בו מה שנלמד על ידי אדם אחד נלמד על ידי כולם באופן מיידי. ואם אתם יכולים בכלל להתחיל לדמיין דבר שכזה, יש לכם מושג לגבי מה שמגיע. זה אינו משנה את הבחירה. זה משנה את החוכמה.


יגיע יום שבו הפיסיקה והמדע יתמזגו עם התודעה. אז תבינו שמה שהבורא היוצר העניק לכם מגיע בחבילה מושלמת, ולא בקופסאות שבני האדם מפרידים ובודקים בבניינים שונים, אלא בחבילה שמגיעה עם כל הדברים הקשורים אליה ושמתאימה היטב לחידת האנרגיה.

אולי יידרשו לשם כך אלף שנים, כפי שנדרשו לאלה שזרעו את הפליאדים ולאלה שזרעו את אלה שקדמו להם. אנו מדברים כאן במונחים מוזרים, משתמשים בשנות כדור הארץ. כמו כן לא הגדרנו כמה זמן דרוש כדי 'לחצות את גשר ההארה' או כמה זמן דרוש כדי 'לחצות את הגשר לקיום קוונטי'. אולם באופן כללי, תרבויות העבר עברו מאנרגיה ישנה לחדשה במשך 1000 שנים. אולם נדרשו הרבה יותר כדי לעבור לקיום גשמי קוונטי. אל תנסו להבין כל זאת, כיוון שהתהליך שלכם עשוי להיות מהיר יותר או איטי יותר. אנחנו רק נותנים לכם מידע זה כדי להראות לכם שהתהליך איטי יותר מכפי שהייתם רוצים. אולם זו ההתחלה.

 

אתם הזרעים של עצמכם

 

כדור הארץ המתין לכם. מערת הבריאה, הקריסטלים, כולם היו מוכנים לקראתכם. פוטנציאל כל החיים היה שם, מכיוון שאנרגיית הנשמה שלכם שרתה עליהם. אולם אל תטעו, אנרגיית הנשמה שלכם לקחה חלק באלה שזרעו אתכם ובאלה שזרעו אותם. הם אתם. זה מבלבל במימד השלישי, מכיוון שרבים מהם עדיין צופים בכם, אולם מכיוון שיש לכם חלק מהדנ"א הקוונטי שלהם, חלק מכם עדיין קיים בהם. אל תנסו לנתח זאת עדיין.

 

לא ישבתם בחיבוק ידיים וצפיתם כיצד כדור הארץ נברא, יקרים. אתם הייתם עסוקים בעשייה על גבי פלנטות אחרות, מה שאתם עושים כאן. אין לכם זיכרון שכזה, רק אינסטינקט פוטנציאלי. אלה שיושבים בחדר ואלה שמקשיבים לקולי או יקראו את המילים האלו מאוחר יותר, כולם חוו זאת בעבר .

לכן, אנשים יקרים, לסיום אומר לכם את הדברים הבאים: אתם יושבים במקום מושלם. אתם יושבים לצד אנשים אחרים שחוו את מה שאתם חוויתם. הגיע הזמן לפתור את הבעיות הקטנות של האנושות, של הליכה ממקום למקום עם כאבים ומכאובים בגופכם. הגיע הזמן לפתור את חוסר הוודאות של הפסיכולוגיה ואת הייסורים המנטלים, מכיוון שהדברים האלה אינם משרתים אתכם.

אתם מחוללים שינוי, שינוי איטי לכמה מכם, שיום אחד ייראה כשינוי הגדול של האנושות על פני כדור הארץ. זוהי התחלתו.

 

הרשו לי לקחת אתכם 100 עד 200 שנים קדימה, ליחידת החיים הבאה שלכם או מעבר לה. בואו נשב יחד בחדר. אתם תראו שונים. הדברים יהיו שונים מאוד, אולם אתם תהיו כאן, מכיוון שזה מה שאתם עושים. לפעמים בני האדם שואלים כמה יחידות חיים עוד נותרו להם [ קריון מצחקק בהנאה..] במקום זאת עליכם לשאול כמה יחידות חיים ארציות נותרו לכם [קריון מצחקק בהנאה..] - כמה פעמים אתם יכולים לעשות זאת, יקרים ?

מטרת המערכת היא להעלות את הרטט של הגלקסיה ולהיות מוקפת בפלנטות שהתעלו או שהעבירו את האנרגיה זו לזו. 'בקרוב' תעשו דבר דומה עבור אחרים, וניחשתם נכון - תעשו זאת שוב שם. ברגע זה, מתחילים חיים על פלנטה אחרת רחוק מכאן. מערת בריאה אחרת מתחילה להיווצר. היא מתכוננת לקראת בואכם! [קריון מצחקק בהנאה..] התעייפתם כבר? משפחה יקרה, אתם נצחיים וקיימת מערכת, והיא יפהפייה. כאשר אינכם כאן, אתם מבינים אותה לגמרי ומשתתפים בה ללא כל ספק.

אתם ניצבים על סף השינוי. עזבו את המקום זה והבינו את המשמעות העמוקה של הזמנים האלה. שימו לב לשינויים בשמים, לשינוי במזג האויר, מכיוון שזה נחזה. אל תפחדו מהשינויים שלפניכם.

 

לעולם אינכם לבדכם.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020