Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 1 - תקשורות רב מימדיות עם החוכמה הפנימית המולדת - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אם ידעתם על התכנית המסוימת הזו, הייתם עשויים לשאול את השאלה, האם כאשר מתרחש תקשור,

זה שיושב על הכסא ומתקשר (לי קרול, ת.ג.), יודע את מה שנאמר.

 

זה מוביל אותי לספר לכם שלאיש שיושב על הכסא יש הסכם אתי, המהנדס מלפני 30 שנה ווידא שהוא ישמע וישמע זאת. הוא זז הצידה, תוכלו לומר, אולם הוא עדיין כאן.

זה היה ההסכם שהיה לי איתו כך שיהיה לו נוח עם מה שמגיע מבעד למעטה/צעיף

 

ישנם רבים המתקשרים שזה אינו משנה עבורם. למעשה הם טוענים שזו חוויה יותר שלמה, חלקם קמים ומתהלכים סביב, בעוד ששותפי אינו יכול לעשות זאת.

זה היה ההסכם, שעיניו ישארו עצומות, ושהוא לא יקום ויסתובב. הוא אמנם ניסה כמה פעמים, אולם זה לא כל כך הצליח.

אני אומר זאת מכיוון שהוא נמצא כאן. זו אינה חוויה מחוץ לגוף עד לרמה בה הוא הולך למקום אחר וחוזר לאחר מכן ואינו יודע דבר על מה שהתרחש. הוא מודע לחלוטין, ואפילו יכול לספר לכם מה נאמר. אולם הוא אינו משפיע על המסר.

 

ניתן לסכם את המסר של קריון בדרכים רבות אולם הכל מדובר עליכם, וזה משתנה.

המסר משתנה כאשר אתם משתנים. ואם ברצונכם לראות את סוג השינויים, אפילו לפני שהתקשורים המסוימים האלה הוקלטו בצורה של אודיו, יכולתם לראות זאת על ידי קריאה של המסרים. המסרים הראשונים נראו נסתרים, כמעט מטפוריים, ולא מה שהם כיום. מכיוון שהתודעה של המקבלים השתנתה. היא באמת השתנתה.

 

המסר הגדול ביותר שהיה לי אי פעם למי מכם היה, שהתודעה על הפלנטה משתנה.

המסר הראשון שלי אליכם היה שהרשת המגנטית תשתנה בהתאם על מנת לאפשר לתודעה גבוהה יותר להיות במצע של המגנטיות של הפלנטה.

זו מטפורה שמשמעותה שהרשת המגנטית של כדור הארץ היא הלכה למעשה בעלת ברית לתודעה. ולומר את הדברים האלה במשך כל השנים האלו בעת שלא היתה כל הוכחה. זה היה מעט הרחבה והארכה ['מתיחה' stretch]. כיום יש הוכחה. זה היה חלק ממה ששותפי עשה, ללכת מעיר לעיר ולהראות את כל המדע וההוכחה של כל זה. אולם זה לא מה שאנחנו עושים כיום. אתם מבינים, התודעה מתחילה באמת להשתנות.

 

יהיו אלה שישאלו שאלות רבות, במיוחד לגבי הגוף האנושי.

אנחנו במפגש שנכנה אותו 'זמן ריפוי'. לא כל התקשורים יהיו אודות ריפוי. וזה הוא באמת כזה. מכיוון שהוא שואל שאלה גדולה יותר מאשר מישהו באמת שאל, והיא, האם יש משהו בגוף האנושי שהוא כה שונה מהתודעה, שלמעשה מנהל את העניינים בכל הקשור לכימיה שלכם? וזה אינו המוח שלכם. וזה אינו לבכם. וזו אינה בלוטת האצטרובל שלכם.

והתשובה חיובית, וזה מאוד ידוע לרבים, אפילו יש לזה שם - החוכמה הפנימית המולדת. החוכמה הפנימית המולדת היא משהו שרבים כינו הגוף החכם. חכם, מכיוון שהוא יודע הרבה יותר מאשר שאתם יודעים. הרבה יותר.

למשל, אם יש לכם פלישה - נגיף, חיידק, כל דבר. החוכמה הפנימית המולדת יודעת על כך מיידית. תאי דם לבנים רצים למקום שיתכן וזה קרה שם. לכם אין כל מושג, ולא יהיה לכם, עד שיתרחשו תסמינים של זה, אולי ימים לאחר מכן. החוכמה הפנימית המולדת יודעת על כל זה מיידית.

יקרים, החוכמה הפנימית המולדת תדע כאשר תא הסרטן הראשון נכנס לגופכם. אתם תגלו זאת רק לאחר שבועות, אולי אפילו לאחר חודשים, כאשר משהו לא יהיה בסדר. והבדיקות יתחילו. לכן החוכמה הפנימית המולדת היא משהו מאוד מיוחד, ולכל אדם יש זאת.

אלה שמשתמשים בה ככלי, משתמשים בה באמצעות תהליך המכונה קינסיולוגיה. אחרים יכנו זאת 'מבחן שריר'. זוהי דרך אחת לשאול שאלות את החוכמה הפנימית המולדת. תהליך אחר מכונה 'דיבור גוף', זהו תהליך מאותו הסוג, אולי מזוקק מעט יותר, שנדרש לו אדם בעל הכשרה רפואית לשאול את הגוף שאלות בסדר מסוים, להצביע על דברים שברצונכם לדעת, שעליכם לדעת.

 

האם אתם יודעים מהו סוג הדם שלכם? ואתם עשויים לומר שעשו לכם בדיקה ואתם יודעים. אולם לא שאלתי אתכם זאת. שאלתי האם הייתם יודעים את סוג הדם שלכם מבלי הבדיקה? ודאי שלא. אולם החוכמה הפנימית המולדת יודעת. ואתם רואים לאיזה כיוון אני הולך עם זה...

הומאופתיה היא אחד התהליכים האלגנטיים המדבר לחוכמה הפנימית המולדת באופן מדויק - במקום שמישהו ישאל שאלות. גם על כך דיברנו בעבר. הנה שיטה של שליחת אותות לגוף החכם שלכם לגבי מה שברצונכם לרפא ובאמצעות תמציות שמוכנות בקפידה. כמויות כימיות זעירות, הרבה יותר קטנות מכדי ליצור כל תגובה שהיא, מוכנסות לגוף, מתחת ללשון, והופכות למרפאות.

החוכמה הפנימית המולדת מתחילה לראות, הו, זה מה שהוא רוצה, הו, זה מה שהיא רוצה, והריפוי מתחיל.

ישנה הוכחה רבה מאוד לכך, יקרים, במשך מאות בשנים. זה אינו משהו שהגיע רק מאז השינוי. זה אינו משהו שהתקבל מהעידן החדש. זה אינו משהו שמקבלים מתקשור. זה היה קיים במשך זמן רב והסיבה שאני מדבר על כך עכשיו היא מכיוון שזה עומד להשתנות.

 

ברצוני להראות לכם עד כמה ארכאי כל התהליך כעת, זה כמו שאתם עומדים בחדר חשוך, וישנה חומה,

ואתם יודעים שבצידה השני של החומה נמצאים כל הסודות של הכימיה שלכם, ומה שקורה כעת עם גופכם, ואתם יודעים שזה בצד השני של החומה.

אתם עשויים לומר שהחומה הוא מה שמפריד אתכם מהחוכמה הפנימית המולדת. ובנקודה זו בחברה האנושית אתם עדיין דוחפים קלות את החומה, אתם דוחפים על מנת לראות אם היא דוחפת בחזרה, שואלים את החומה שאלות בדרך מסוימת, אתם נותנים תמציות וכימיקלים, וזה הכל באופן מטפורי.

אולם האם אתם מבינים את מה שאני אומר? החוכמה הפנימית המולדת מעולם אינה צועדת קדימה ומברכת אתכם לשלום, שמחה להכיר אתכם ושואלת מה תעשו יחד היום? אולם מה אם תוכלו לעשות זאת?

יש לכם אינטליגנצית גוף מדהימה! זה מה שזה. הוא אינטליגנטי ויודע מה מתרחש. האינטליגנציה הזו אחראית על כל התהליכים בגוף. החוכמה הפנימית המולדת המסוימת הזו פשוט יודעת מה מתרחש ואתם יכולים לומר שזהו לוח הבקרה של מה שמתרחש. כמובן שהיא עובדת עם המוח והתודעה, הלב ובלוטת האצטרובל, היא אינה מייצגת את עצמה כאחד מן הדברים האלה, אולם היא מקבלת הנחיות מכולם.

 

הנה מה שברצוני לספר לכם:

החומה הזו תהפוך בקרוב לפיסת ניר, ובכך לא רק שתוכלו לראות את מה שאינכם יכולים לראות כעת, אלא שגם תתחילו להבין שאתם יכולים לתקשר, ליצור תקשורת אחד-על-אחד. מה לו יכולתם לדבר לחוכמתכם הפנימית המולדת ממש עכשיו, והדיבור שיהיה לכם יהיה 'אתם' עם עצמכם?

האם חשבתם מעולם לדבר לחוכמתכם הפנימית המולדת שלכם בדרך חברית, בדרך סמכותית, אחרי הכל, אתם הם הבוס של גופכם.

 

לפני שנים רבות התחלתי לומר שהגיע הזמן לדבר לתאים שלכם. לדבר למבנה התאי של גופכם ולומר לו
"אלו הן הוראותי לטווח רחוק" וזה היה אפילו לפני שזמנים אלה אירעו, שהשינוי קרה. וכעת זה כל כך הרבה יותר גדול מאשר רק לדבר לתאים שלכם, או אפילו לקיים פגישה.

אם אתם אחראים על גופכם ואם החוכמה הפנימית המולדת נמצאת שם בכל אדם - וזה כך - מה הייתם חושבים שהחוכמה הפנימית המולדת תרצה? שימו את עצמכם בצידה השני של החומה - מה הייתם חושבים שהחוכמה הפנימית המולדת תרצה? הנה לוח הבקרה עבור בני האדם - היא היתה חסומה מבאמת לראות או לדבר אתכם, מדי פעם היתה עונה על שאלות, מדי פעם היתה רואה מערך הוראות מגיע, אולם היא אינה מכירה אתכם.

מה לדעתכם היא רוצה? לו יכולתם להניח אישיות על החוכמה הפנימית המולדת, מה היא היתה רוצה? אספר לכם אספר לכם מה היא רוצה - היא רוצה אתכם [קריון מצחקק בהנאה...] יותר מכל דבר אחר, גופכם יאהב להיות מסוגל לנהל שיחה אתכם, אחד-על-אחד. מה הייתם אומרים לחוכמה הפנימית המולדת, לו החומה היתה נופלת?

 

זה, יקרים, הוא אודות ריפוי. וזה, יקרים, מה שקורה ב'מעגל ה 12'. מכיוון שהחוכמה הפנימית המולדת היא רב מימדית. ואתם עשויים לשאול, כיצד אני יודע זאת, ואספר לכם מכיוון שהדנ"א הוא רב מימדי. וזה הוכח.

חלק מהמבנה התאי שלכם הוא רב מימדי - לא כולו. אולם החוכמה הפנימית המולדת היא חלק מכל המימדיות הזו והיא הסיבה שאינכם יכולים לעמוד ופשוט לדבר איתה, מכיוון שאתם נשארים במימד השלישי. וזה מתחיל להשתנות.

מה הייתם אומרים לחוכמה הפנימית המולדת?

לפני שנים אמרתי לשותפי מה לומר לחוכמה הפנימית המולדת, ואמרתי שהחוכמה הפנימית המולדת אחראית למהירות של חידוש הנעורים שלכם. החוכמה הפנימית המולדת גם אחראית עד כמה לעתים קרובות אתם מתחדשים, עד כמה לעתים קרובות התאים מתחלקים. אתם עשויים לחשוב שזהו תהליך שפשוט קורה בגוף. החוכמה הפנימית המולדת שולטת בכך. חייב להיות שעון זמן.

ואם אינכם עושים דבר או אינכם אומרים דבר, שעון הזמן הזה פשוט יתרחש בעצמו, מעצמו.

 

אולם אם הבוס רוצה לדבר - וזה אתם - מה אם תאמרו לה "ספרי את הימים לסירוגין, הבה נאט את ההזדקנות, הבה לא נזדקן עם השעון שניתן לך, גוף, הבה נשלוט בכך, הבה נדבר לחוכמה הפנימית המולדת השולטת בכל הדברים", וזוהי הזדקנות. וזה רק דבר אחד מדברים כה רבים שביכולתכם לומר לחוכמתכם הפנימית המולדת.

האם זה עובד? הו כן, זה עובד. סיפרתי לכם בעבר שהגוף מתוכנן לחיות הרבה יותר זמן, כפול מעכשיו, אולי פי 3 מתוחלת החיים שלכם כעת. הסיבה היחידה שזה אינו קורה היא מכיוון שהוא בוחר בברירת המחדל של השעון שנולדתם איתו, ולא זה שאתם מספרים לו עליו.

 

'מעגל ה 12' מניח אתכם במקום רב מימדי בו אתם יכולים להתחיל לדבר לחוכמתכם הפנימית המולדת. וזה מה שחלק מכם מרגישים, התמזגות שהולכת היישר לתאים שלכם.

 

אלה המסרים שברצוני להעביר עוד ועוד. אודות מה שקורה כעת שהוא כה שונה ממה שהיה בזמנו, אולם שדיברנו עליו בזמנו, כאשר דיברנו על 'האדם החדש' ב'נורמלי החדש'.

וזה מה שקורה כיום.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020