Light Connections
 
 

 

הקשר עם גאיה - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שוב אנחנו מספרים לכם דברים שעליכם להקשיב כל הזמן, באמת עליכם להקשיב להם. האל אינו נמצא בריק. המושג 'אל' אינו בריק, המקור הבורא היוצר של כל הדברים אינו בריק.

דמיינו שקיים מקור של כל הבריאה שאינו בהכרח חסר פניות כלפיכם, מקור הכולל את בני האדם כחלק מהאהבה הפעילה והחמלה שנמשכה ונמצאת בבריאה של כל הדברים. דמיינו מקור בורא יוצר היודע מי אתם. ויהיו אלה שישבו ויביטו בהדר ובגדולה של היקום וישאלו כיצד זה אפשרי שהבורא והיוצר של היקום יידע מי הם, והתשובה לכך היא, שקיימת מערכת, ואתם כחלק מאותו בורא יוצר.

 

יש לכם נשמה, והאנושות רואה נשמה זו בצורה מעניינת מאוד. כמעט באופן קולקטיבי, כמעט כל הפלנטה מדברת על הנשמה. המושג הימי הנצחי הזה - מהו מספרן הכולל של הנשמות? הנשמה היא כלי הרכב הזה שנראה שהוא בנפרד מהאדם, וכאשר האדם מת, הנשמה ממשיכה. זה מכיוון שמחשבות אינטואיטיביות רבות יודעות שלכל אדם יש משהו מעט גדול יותר מאשר הגוף הזה. זה כה גדול עד שזה לעולם לא מת. זוהי ההסכמה, יקרים, הקיימת כמעט בכל דת על הפלנטה - פלנטה מונותיאיסטית, חשבו על כך - המכירה באל, אוהבת את האל, היודעת שהנשמה קיימת לנצח וממשיכה אפילו לאחר מותכם. ואולם, אין באמת בחינה לגבי מה ישנו בנשמה.

ברצוני לספר לכם אודות משהו שנמצא בתוך הנשמה, שיתכן ולא חשבתם עליו.

אתם חושבים על הנשמה באופן שלם כעליכם, אלוהי, העצמי הגבוה שלכם, וכל אותם דברים שעשויים, או שאינם עשויים להיות שם, בהתאם למערכת האמונה שלכם, אולם ישנו דבר אחד שברצוני לספר לכם עליו, שמעולם לא חשבתם שהוא באמת חלק מנשמתכם.

 

קיימת שותפות על הפלנטה הזו שנדבר עליה היום, ודיברתי על השותפות הזו פעמים כה רבות. היא כה עמוקה ומשמעותית, כה נחוצה, ועדיין אינכם באמת יודעים על כך. אני מדבר לאלה המאזינים או הקוראים מאוחר יותר, מן העולם המערבי.

אתם חושבים על פלנטה ארץ כעל עפר האדמה שאתם צועדים עליו. חלק מכם אינם חושבים הרבה מעבר לכך שזה קיים. אתם מביטים במזג האויר והוא פשוט קורה, משהו להנות ממנו או להתרחק ולהימנע ממנו. יש כל כך הרבה יותר.

השותף 'החסר' הזה היא גאיה. זו אינה הפלנטה, זוהי גאיה, השם שאנחנו משתמשים לכנות את אמא אדמה, ואתם יודעים מה זה. כמעט כל מי שעוסק בפלנטה ארץ יאמר שלאמא אדמה יש גישה ואישיות. לחלוטין. גאיה היא למעשה חלק פעיל מהאלוהיות שלכם. אמא אדמה מיוצגת בצורה כלשהי בנשמתם של בני האדם. דוגמא לכך היא מערכת הרשתות שדיברנו עליה ונדבר בהמשך.

 

אפשרו לי לספר לכם משהו שרובכם אינכם חושבים עליו.

כאשר הייתם קטנים והתחלתם ללמוד על הפלנטה, למדתם בבי"ס שהעצים נושמים את מה שאתם נושפים, ואתם נושמים את מה שהם נושפים. זה מדהים. האם מעודכם חשבתם על צרוף המקרים הזה, שמשהו מתרחש, והעצים על הפלנטה, היערות, והחזזיות והטחב, למעשה משגשגים ממה שאתם נושפים בכל נשימה, וכאשר מתבוננים במה שאתם זקוקים לו ובמה שהם זקוקים לו - זה מתואם בדיוק. איזה צרוף מקרים! או שפשוט הפנמתם זאת, שיננתם זאת, כיצד זה פועל...

 

דמיינו שבני האדם זקוקים למים, אינכם יכולים להתקיים ללא מים. אתם מורכבים מהרבה מים. אינכם יכולים לשתות מים מהאוקינוסים - זה מלוח מדי, אולם ישנו מצב בו מים טריים יורדים מן השמיים! [קריון מצחקק בהנאה..] ולא רק שזה יורד עליכם, זה ממלא מעינות ונהרות במים שניתנים לשתיה. איזה צרוף מקרים!

וזה נמשך עוד ועוד - מהיכן מגיע המזון שאתם אוכלים?

בין אם אתם מאמינים או שאינכם מאמינים באכילת בעלי החיים, זה אינו משנה, מכיוון שבעבר הם האמינו בכך וגידלו את מזונם, כמעט את כולו, שסופק מאמא אדמה. איזה צרוף מקרים!

הטבע ובני האדם כה בעלי ברית האחד עם השני, הטבע מאכיל אתכם, נותן לכם מים, מחיה, אויר - וזה פשוט הופך לעובדות. זה נחמד...

אתם יכולים אפילו ללכת הלאה.

חידוש מקורות. הבנתם שאתם יכולים לבנות את בתיכם תוך שימוש בעצים, ואם אתם עושים זאת בזהירות - הם שבים וגדלים, ותוך כמה עשורים, ילדיכם בונים את בתיהם שלהם מאותו היער... דמיינו שיש לכם את חומרי הבניה שיחזרו ויחזרו.. האם חשבתם מעודכם שיתכן וזה אינו צרוף מקרים?

מה אם הכל הונח שם עבורכם, בזהירות...

 

רבים מאמינים שהטבע האנושי יצר מצב בו מתקיים למעשה קרב בין בני האדם לאדמה ושהם אינם שייכים יחד.

הילידים יספרו לכם מה קרה. הם יספרו לכם שהם הרגישו את הפלנטה הזו כמו אישיות. הם היו מסוגלים ליצור הרמוניה ואיזון עם הפלנטה, כך שתספק להם משאבים שקיימו אותם באותו המקום במשך מאות בשנים. ובמקומות בהם היה עליהם לעבור משם, הם עברו למקומות שיכלו לקיים אותם לפעמים במשך אלפי שנים. הם ראו בפלנטה שותפה לקיום.

היום תשמעו את אחת הצהרות שלי שכבר אמרתי אותה בעבר: בניגוד למה שאתם חושבים, הילידים לא התפללו לגשם. הם נהגו לרקוד את 'ריקוד הגשם', הם לא ציפו שאיזו אלוהות מהשמיים תעניק להם גשם. זה אינו פועל כך - זה נראה לכם כך, מכיוון שזה מה שאתם עושים.

הילידים ביססו איזון והרמוניה עם האזור, עם הטבע, עם השמיים. הם הבינו די מהר שבאמצעות צפיה בכוכבים הם יכולים לדעת על העונות. כל מה שהילידים ראו ועשו שיפר את הרעיון שהאדמה חיה, בעלת אישיות ושהיא שותפתם. והם צדקו.

כתוצאה מכל זה, יקרים, גדלתם בחברה מודרנית, ומעניין שאם לעתים תשאלו ילד מהיכן מגיע המזון, הוא יענה שהוא מגיע בקופסה, בשקית, או מהאם שקונה בחנות... הוא אינו באמת מודע למערכת היחסים של יחסי הגומלין שקיימת בין כדור הארץ ובין בני האדם.

 

סיפרתי לכם שקיימת מערכת יחסים לנשמתם של בני האדם. האם ידעתם שהרשומות האקאשיות שלכם, תיעוד יחידות החיים שלכם, נישאות גם על פני הפלנטה? קיימת ברית גדולה. ישנם בעלי חיים שנושאים חלק מהן. כבר סיפרנו לכם על כך בעבר.

מה זה אומר לכם אודות הפלנטה? ישנן מערכות של רשתות על הפלנטה הזו שלמעשה זוכרות את הרגשות האנושיים - האם זה אזוטרי מדי? אשאל פעם נוספת את השאלה ששאלתי כבר פעמים רבות את אלה הרגישים המאזינים כעת לתכנית הזו - אתם עומדים לאהוב זאת: אתם צועדים למקום שנראה כמו שדה של עפר אדמה, מבלי לדעת שיתכן והתחולל שם קרב עתיק ואולם המקום אינו מסומן ככזה. ולפתע משהו 'תופס' את לבכם ואתם מרגישים את העצב ואת זוועות המוות וכל מה שהתרחש שם. חלק מכם מגיבים לכך, ואם אשאל אתכם מהיכן זה מגיע, תאמרו שהיה שם קרב...

ובכן, לא שאלתי זאת. שאלתי לגבי המנגנון, התהליך שיספר לכם, ברגישותכם, שקרה שם משהו לפני מאות בשנים. זה מגיע מ'הרשת הקריסטלית' של כדור הארץ. השותפה, השותפה החסרה הזו, מדברת אליכם.

ישנם דברים בפלנטה הזו שרוצים להיאמר לאנושות, לבני האדם, שלמעשה זו חוכמה מעבר לכל דבר שאתם מכירים ויודעים.

 

ועתה נעבור לדבר הגדול.

לילידים על הפלנטה היה רעיון, זה משהו ששמעתם לפני כן - עפר לעפר, אפר לאפר. הילידים מאמינים שעפר האדמה מכיל את חוכמתם של אבותיהם. כלומר, כאשר לוקחים פיסת אדמה ומביטים בה, אולי שמים אותה על שפתותיכם, אתם בתקשורת עם כל אבותיכם ועם כל החוכמה שהיתה להם מעולם, מכיוון שהאדמה היא שותפה עם נשמתכם.

הדבר העצוב ביותר שקרה בחברה המודרנית שלכם אינו זה ששכחתם אודות זה, אלא שלא חינכו אתכם לכך.

כמעט אף אחת ממערכות האמונה המודרניות שיש לכם בעולם המערבי אינה כוללת את הפלנטה כחלק מנשמתכם. הם השליכו זאת, יקרים, מכיוון שהם לא הבינו זאת, הם לא הרגישו זאת, או שדברים אחרים נראו חשובים יותר במערכת העקרונות וההשקפות של הענישה.

יהיה הרבה יותר טוב לפלנטה הזו אם היא תתחיל לשוב לרעיון שיתכן וקיימת שותפות שתעבוד לשני הכיוונים, שישנם דברים רבים שיש ללמוד אותם מהפלנטה, ואין מדובר רק בהתבוננות בטבע וההבנה עד כמה שהוא יפה או מה שמתרחש. כל 'מחבק עצים' יספר לכם שאם תלכו ליער, תשבו ותשענו על עץ 'מפלצתי' בגודלו - לא בגישה - יפהפה ומדהים, תתחילו להרגיש אותו מדבר אליכם ואומר לכם יקרים שהוא ניצב שם במשך מאות בשנים ורוצה לספר לכם שהפלנטה אוהבת אתכם. והעץ יודה לכם על שישבתם אתו... זהו שותף, כל 'מחבקי העצים' יוכלו להעיד על כך, התקשורת, יקרים, היא הסיבה שהם עושים זאת.

 

זה מסר טוב, האין זאת? משהו לחשוב עליו. זה המסר שהעברתי במשך 31 שנים.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020