Light Connections
 
 

 

מבט קדימה - ספטמבר 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים.

אני אי. אמ.

 

אני מצטרף אליכם ביום הזה בשמחה רבה ובתזכורות מ'הבית'.

ובכן, הפלנטה נעה בקצב מדהים. הפלנטה תמיד נעה בנתיבה, יש לה עליות ומורדות. אולם החלק המרתק הוא שההתפתחות האנושית מתחילה לנוע בקצב מדהים.

אנחנו רואים קשיים כמעט בכל מקום, במקומות שונים ברחבי העולם. אנא הבינו שכל זה הוא חלק מההתפתחות האנושית, המתיחה ואז החיבור מחדש. כן, זה מאתגר מאוד מכיוון שכולכם נעים לכיוונים שונים וכעת תוכלו לראות את החלוקה בכל הפלנטה. אנחנו אומרים לכם, יקרים, יש לכם חוכמת לב ובקרוב יתגלה מדוע רציתם להיות כאן בזמן הזה.

 

בימים שיגיעו, בני האדם ימצאו דרכים פשוטות לחבר את אנרגיית הלב עם אחרים על פני הפלנטה. כאשר הרטט שלכם עולה אתם תצרו רשת של אהבה. רשת זו תתפתח כדי לייצר את האנרגיה הדרושה כדי לעזור לאנושות לפתור בעיות קולקטיביות. אנשים הולכים בכל כך הרבה דרכים שונות ומנסים להשיג דבר כזה או אחר, מתוסכלים ואז מביעים את התסכול הזה. לאחרונה, במדינות רבות אנשים יצאו לרחובות כדי להביע את התסכול הזה. זה מחזור רגיל למדי, שחזר על עצמו עם התפתחות האנושות. אתם תמשיכו לראות זאת במשך זמן מה בכל הפלנטה. הלב האנושי עולה, האנושות נמתחת. עם השימוש בטכנולוגיות, כל אדם מתחיל לומר את מה שהוא/ היא צריכים לומר. כולם מתחילים לדבר זאת בקול רם, כל אחד תובע את קולו שאבד מזמן.

 

הצעד הראשון בהתפתחות הוא להגיע לרמה חדשה של מודעות עצמית. בשלב זה, אנשים מגדירים את עצמם לפי מה שהם אינם רוצים סביבם. מציאת חוזק באמצעות עצמאות יכולה להיות זרז ומעצים, אולם רק לזמן קצר. על מנת לעגון ברמות הגבוהות יותר יש לשלוט בצעד השני. וזה להגדיר את עצמכם כעת לפי מה שהם רוצים סביבם.

 

בני אדם מתמודדים עם גזענות בתחומים רבים מאשר אולי אתם יודעים. זהו איזון כולל שכבר היה צריך להיעשות מזמן, ומנקודת מבטנו בני האדם הופכים להיות מודעים לעצמם. כעת נראה כיצד זה יעוגן בקרב הקולקטיב. אין שני בני אדם דומים או שווים, אם כי רוחכם שווה לחלוטין. שכפלו והעתיקו זאת בהתנסויותיכם זה עם זה, וכל בני האדם יכולים להתחיל להגדיר את עצמם לפי מה שהם כן רוצים סביבם. זו האנרגיה הנשית ההרמונית בפעולה.

 

קודים מן המקור

 

כאשר הרוח שלכם נכנסת לגוף פיסי, כאשר אתם מתגלגלים ועוברים דרך החיים, יש פעמים שהדברים מגיעים אליך בקסם. אתם יכולים לתהות מדוע דבר זה או אחר קרה לכם בצורה מסוימת. יקרים, ערכתם את רוב זה בחוזה. עם זאת, אין לכם יותר התחייבות, רק נתיב פוטנציאלי. ישנם רמות של חוזים שאינכם מודעים אליהם, אפילו הסכמים להיות חלק מחוזה קיבוצי.

כאשר יצרתם לראשונה את הקשרים האלה, בעצם יצרת קשר להוויה פיסית שרוחכם מתגוררת איתה ומשתלבת איתה. ובכן, כל זה נעשה באמצעות קודים מן המקור. אותם קודים מן המקור המקוריים מסוגלים לשתול ולחבר את הגוף הפיסי. באותו אופן שהדנ"א נושא את הקודים הפיסיים של גופך, הקודים מן המקור אוחזים במערכת היחסים הזו לרוחכם. זה מאפשר לכם לחוות את החוויה היפה של העמדת פנים להיות אדם.

 

כאשר אתם נתקלים בקשיים בימים שיגיעו, אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא לחבר את הלבבות.  הבינו, כולכם אוחזים בתשובות. למרות שאיש מכם אינו אוחז בכל התשובות, יחד לכולכם יש תשובות ופתרונות לכל דבר. זכרו זאת, מכיוון שהשינויים שלפנים הם מניע שהנחתם יחד באופן קולקטיבי על הפלנטה שלכם. בעוד זה מתפתח, אתם רואים יותר אנשים יוצאים לרחובות ומחזיקים שלטים לכל דבר בו הם תומכים. זה הלב הפתוח, ואם אתם יכולים להתחבר ללבבות הפתוחים האלה אתם יכולים ליצור אחדות. עם זאת, זה אינו אומר שעליכם ליצור קשר עם אנשים זועמים ברחובות.

 

זה מה שאתם רואים כאשר אתם מחברים את ליבכם וזו הצורה הטהורה ביותר של אהבה. אתם יכולים ליצור רשת על פני כדור הארץ, פשוט על ידי התחברות אנרגטית. אם יש לכם חברים שנמצאים באזורים שונים בעולם, מצאו זמן להתחבר אליהם. זה יחזק את הרשת האנרגטית האישית שלכם ויוצר רשת של אהבה. וכן, ניתן לערוך מדיטציות בזמן מסוים ולהפגיש אנשים. רובכם מרפאים ומורים, ולכן אנו מאתגרים אתכם לעשות את כל זה ועוד. לב האדם הקולקטיבי יעלה אם יינתן לו מקום.

 

תוכלו לראות שינויים רבים ותזוזות של אנרגיה במהלך החודשים הקרובים. חלקם ימצאו חן בעיניכם וחלקם לא ימצאו חן, אולם אל תיצמדו יתר על המידה על מנת שלא תתישו את עצמכם. עמדו באופן ברור באמת שלכם, אולם אם אפשר, עשו זאת מרחוק. יהיו זמנים בהם יהיה צורך בקולכם. זכרו שיש לכם מה להרוויח מכל זה, מכיוון שזה גורם לכולם לעלות מדרגה, לחפש אמת גבוהה יותר ולהגיע לעבר משהו שיכול לעזור להם לנוע. העולם שלכם כבר השתנה, יקרים.

 

השינוי הגדול

 

האתגר הגדול ביותר בכל היקום הוא שאחרים נאלצו לסיים את המשחק שלהם באופן קולקטיבי, יתכן משום שהפלנטה שלהם זזה או שהתרחש משהו דומה. אתם כמובן מכירים את למוריה וכנראה אפילו יותר מכך מכירים את אטלנטיס, שכעת מתחילה לעלות שוב. אחד החלקים היפים ביותר בנושא זה שכאשר אתם מתכנסים באנרגיית הלב, אתם עולים לרטט גבוה יותר. גם אם אינכם מרגישים קשר עם אטלנטיס, מתרחש חשבון נפש. רבים מילאו חלק בשינוי זה. חלק מכם אחזו ידיים וצעדו ויצאו מהקשיים ויצרו מרחב גבוה יותר שאחרים יכלו לעבור אליו.

 

היזכרות מחדש באטלנטיס

 

האתגר בנושא זה הוא שאינכם יכולים להתנתק בקלות. מיקמתם את עצמכם בתוך מערכת נסיבות המגדירה אתכם. הכנתם גם את המשחק וגם את כלליו. כפי שהזכרנו בעבר, בכדור הארץ בסוף שנות ה -60 חזרו רבים מהנשמות ששיחקו את המשחק הזה של אטלנטיס. הם עדיין חוזרים ונכנסים בכמויות גדולות, שכן עכשיו יש סיכוי לעשות את הדברים אחרת. רבים שתלו זרעים של תרבות אחרת, בעוד שאחרים יצאו לרחובות כדי להכניס את הרעיונות האלה, לעגן ולקרקע אותם היטב בקולקטיב.

לאחר נפילת אטלנטיס, נעשתה מחויבות, שאם האנושות תגיע אי פעם למצב שבו כדור הארץ יכול היה לעבור את המעבר הזה, רבים מהאטלנטיים יתגלמו ויהיו כאן באותם זמנים. למרות שרבים מכם נמצאים מאותם הזמנים, אין לכם זיכרון מזה. גם ל'שומר' אין זכרונות מהתקופה שלו שם - רק מה שסיפרנו לו. זה די נפוץ, אולם זה לא יעבוד אם כולם יעלו לעולם חדש וייצרו משחק נוסף ברמה גבוהה יותר זו, ואז ישאירו את שאר בני האדם שם למטה כדי להילחם בזה. מדוע לא? מכיוון שזה מה שקרה לפני כן.

 

מגנטיות רוחנית

 

זה מאוד פשוט, יקרים. בפעם האחרונה שזה התקיים, היתה לכם פגישה גדולה בה הזמנתם את כל הנשמות יחד וממש עצרתם את הזמן. אשליית הזמן הושהתה לרגע על מנת לקרב הכל, מכל היבטי הזמן ברוח. כאן המשחק הותאם מעט. והבטחתם שלעולם לא תתחלקו שוב - או שכולם יעלמו או שאף אחד לא יעלם.

זה מצב מעניין, מכיוון שכאשר מתקדמים קל מאוד להפריד בין חשיבה ולהסתתר במצב הגבוה יותר. יהיה מועיל להבין שכולכם מחוברים, תמיד הייתם מחוברים, ותמיד תהיו מחוברים. לכן, אם תנסו להגיע למצב גבוה יותר זה פשוט לא יעבוד. אתם יכולים ליצור את המרחב הגבוה יותר הזה ולהיכנס אליו מעת לעת על מנת להתחדש ולקבל חזון לכיוון חדש. עם זאת, הבעיה מתעוררת כאשר רוצים להימלט ולחיות לגמרי ברטטים הגבוהים יותר.

הרעיון הוא ליצור את המרחב המקודש הזה, להשקיע בו ולהשתמש בו לאיזון ולהתחדשות בעודכם ממשיכים להתחבר לאחרים בצורה פיסית. זה מאפשר לכם לעגן ולקרקע את האור הגבוה יותר ולמשוך את כל האנושות למעלה כפי שאתם עושים. איננו מדברים על 'הבית', יקרים. מצב גבוה זה עדיין מאפשר לרוח חוויה בצורה פיסית, פשוט הגוף הפיסי והרוח עורכים משא ומתן על חוזיהם. התערובת הסופית תופיע עם יותר מתשוקות הרוח ופחות אתגרים פיסיים.

 

במהלך השנים הבאות, יהיה מועיל למקם את המרחב המקודש הזה. ככל שתתפתחו, רבות מהמערכות החברתיות שלכם ישתנו וישפיעו על חיי היומיום במקומות רבים. נראה כי כללי החיים משתנים במהירות וכאשר המערכות החברתיות משתנות, עליהן לשכלל את עצמן.

יש בכך קושי רב בגלל חוסר האחדות. בנוסף, ההבדל בין הרטט הגבוה לרטט הנמוך של האנושות גדול בהרבה ממה שהיה קודם. החלק היפה, לעומת זאת, הוא שכל מה שעליכם לעשות הוא לאחוז ידיים וזה יגביר את האנרגיה שלכם באופן מעריכי לתוך היקום. מעניין שהאנשים שאוחזים בידיכם עשויים להיות בעלי אמונות שונות מכם. זה אינו משנה, מכיוון שאם אתם מתרחקים מספיק אתם יכולים לראות שכולם מחוברים, והם אותו דבר.

 

חוק מרלין

 

אתם יכול לראות את היקום מולכם בעודכם עוברים דרך החיים. שיתפנו בעבר את הסיפור אודות 'חוק מרלין' כפי שהוא מיושם כאן. מרלין היה ידוע כמי שהלך לאחור בזמן, וכתוצאה מכך היה לו קסם. יום אחד, ארתור הצעיר ביקש ממרלין את החוקים לגבי כיצד ליצור. מרלין השיב לו כי אין 'חוקים' כאלה וכי הוא בכלל אינו אוהב את רעיון החוקים. לאחר מרלין שיתף את ארתור ברעיון הפשוט הזה ואמר שבחיים צריך לנהל משא ומתן. והרעיון הוא לבצע את העסקה הטובה ביותר שביכולתו לנהל משא ומתן, וכאשר יגיע הזמן, להעביר מעט יותר... ארתור השתמש בזה לעתים קרובות, ולמרות משאלות המנטור שלו הוא אמר לכולם שזה 'החוק של מרלין'. זה עובד עם כל מיני חילופי אנרגיה. בימים הבאים, זכרו שמערכות יחסים הן חלק מהמשא ומתן הזה.

 

רשת של אהבה

 

מעניין שבזמנים אלה של שינוי על פני כדור הארץ, מערכות יחסים יכולות לעזור ביצירת המרחב המקודש הזה עליו אנחנו מדברים. כל מה שצריך זה קשר חזק אחד. מצאו זאת או גרמו לכך לקרות במקום כלשהו. אם אין לכם קשר חזק מאוד, צרו במקום זאת רבים מהם. אינכם צריכים להיות בהרמוניה עם מישהו לגבי מה שאתם יוצרים יחד. כבר לא. גם אם מדובר ביחסי גומלין קצרים בלבד, זה עוזר בהקמת הרשת בכל רחבי הפלנטה. כאשר אתם מזינים רעיונות ואהבה בקשר, זה מתרחב באופן מעריכי, מבסס ומקרקע את האנרגיה.

 

משפחת ה E

 

כפי שכבר הזכרנו, יקרים, רבים מכם הם ממשפחת ה E. זו הייתה הפעם הראשונה בה שיחקתם במשחק מבלי להאפיל על הכללים, שכן זה היה המשחק של בחירה חופשית. וככזה, רבים ממשפחה זו ממש 'הורידו את כנפיהם' כדי לשחק במשחק.

כעת ישנה שם כמות עצומה מהם, אולם כולם צעירים למדי. למרות שהם רק ילדים קטנים, הם אוחזים באנרגיה שיכולה לעזור מאוד. כאשר אתם יוצרים קשרים אלה, מצאו אדם או קבוצה שאתם יכולים להתחבר אליהם באופן קבוע כדי לסייע בחיזוק הרשת שאתם בונים, זכרו לכלול את הילדים. פנו להם מקום במחשבותיכם, מכיוון שהם מביאים את התשובות שרבים מכם מחפשים עכשיו.

 

עם הכבוד הגדול ביותר, יקרים, אנחנו מברכים אותך בצורה כזו. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני ולשחק היטב ביחד.

 

בכל הזדמנות אתם הקוסמים בלוח המשחק.

 

אני אי. אמ. ואני אוהב אתכם מאוד,

 

אספבו.

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020