Light Connections
 
 

 

שינוי בלתי נוח - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

עבור אלה שטרם שמעו את המסר הזה לפני כן, אתן לכם מסר רגיל שברצוני שתשמעו אותו ותבינו באופן מלא.

האל, הרוח, המקור הבורא היוצר - קראו לכך כרצונכם - זה שברא אתכם ואת כל מה שקיים, יודע את המתרחש ממש כאן, במקום בו אתם יושבים כאשר אתם מאזינים או קוראים את הדברים מאוחר יותר.

כבר אמרתי זאת בעבר, שאנחנו נמצאים במקום רב מימדי, ומאוד קשה לכם להבין שלמסר הזה שאני מעביר כעת, ישנה אותה השפעה אפילו כאשר מאזינים או קוראים אותו מאוחר יותר ... אנחנו יודעים מי אתם ואנחנו דואגים ואכפת לנו מכם עם כל האהבה היפהפיה, בכל מקום בו תימצאו, בכל מקום בו תשבו. כל מה שקרה בחייכם ידוע לכל המלאכים המקיפים אתכם.

בשעה שאתם יושבים שם, ברצוני שתבינו שלמרות מה שסיפרו לכם אודות מי האל עשוי להיות, הרי שהוא בורא יוצר דואג, אוהב, יפהפה ואדיב, שהניח אתכם כאן.

רבים כל כך שואלים מה קורה על פני כדור הארץ? זה מרגיש כה שונה! ורבים כל כך שרויים בפחד מכיוון שיש שוני והבדל. לפעמים אין דבר לפחד ממנו, אולם אתם שרויים בפחד בכל מקרה, רק מכיוון שזה שונה.

 

בני אדם אוהבים 'אותו הדבר' ואינם אוהבים כל כך שינוי, אלא אם הם מתכננים אותו, שולטים בו, או מצפים לו. כך שלפעמים קיים פחד פשוט מכיוון שאינכם יודעים מה עתיד להגיע.

יקרים, מזה 31 שנים סיפרתי לכם אודות שינוי. הספר הראשון שפורסם בשנת 1993 סיפר לכם על הזמנים הנוכחיים האלה, שהאנושות לא תיכחד בשנת 2000 או אפילו עשר שנים לאחריה. הכתובים שהכרתם ולמדתם אותם אמרו דברים אחרים, וסיפרנו לכם שזה השתנה, וזה משהו שאתם עצמכם שיניתם. העתיד השתנה, הוא שונה, וזה היה המסר של הספר הזה, 'זמני הקץ' - שם מצחיק יאמרו חלק מהאנשים, שם מפחיד וקודר יאמרו אחרים, אולם זוהי מטפורה שמשמעותה, סופו של הזמן הישן. שמו של הספר משקף את המסר של לוח המאיה.

רבים מן הילידים בפלנטה הזו ראו שמשהו עתיד להגיע. הם הביטו בשמיים במשך אלפי שנים, הבינו שקיימת התנודדות של כדור הארץ בת 26,000 שנים, והילידים והקדמונים שהודרכו לעתים קרובות על ידי הכוכבים ומיקומם, ימי השיוויון וכל אותם דברים - ראו שמשהו עתיד להגיע, וזה עתיד לקרות כאשר אותה ההתנודדות של כדור הארץ תמרכז את עצמה ותתחיל התנודדות חדשה. הם הבינו שהמרכוז הזה יקרה ב 21 לדצמבר שנת 2012. תאריך זה הפך ל'סמן'.

אתם יכולים להבחין שבכתובים שלכם ובכל אותם השנים נאמר שכדור הארץ לא יצליח ויקרו דברים רבים כל כך - היו נבואות רבות בכל מקום, לגבי מלחמת עולם שלישית, מלחמת גוג ומגוג. באמת לא ציפו מכם שתצליחו. אולם בכל זאת הצלחתם...

 

הגעתי בשנת 1989 עם מסר גדול שבישר שלא תהיה מלחמת גוג ומגוג - ספר 'זמני הקץ' הצהיר על כך בברור - ושמשהו אחר עתיד להתרחש. ואתם יושבים כעת, יקרים, ב'משהו האחר' הזה. נעתם מעבר לתחזית של הקץ. והנה אתם יושבים בזמן שאין לו באמת כל תחזיות... האם חשבתם על כך?

בין אם זה הכתובים שלכם, נוסטרדמוס או אזוטריות - אין כל תחזיות עתיקות שניבאו שתגיעו למקום הזה. קיימות תחזיות עכשוויות רבות, שלעיתים קרובות הן קודרות אודות אבדון וחורבן. ואם המצב אינו מספיק מפחיד, הרי שרק לאחרונה ניתן לכם מידע אודות דברים שעתידים לקרות בחודשים הקרובים, ואם תביטו באסטרולוגיה, היא תאשר למעשה נושאים שאתם עוברים - מעולם, בחייכם, רוב הפלנטות לא היו יחד בנסיגה - האם חשבתם על כך? אתם חיים בזמנים מעניינים, האין זאת?

לאחרונה כיניתי את הזמנים האלה בשם, וברצוני לשוב ולבקר במסר הזה שנתתי בזמנו 'החורף של התודעה' וברצוני להסביר לכם כיצד זה פועל כך שתרגישו טוב יותר שאתם בדרך ליעד, על פי הזמן...

 

במשך 31 שנים סיפרתי לכם שיהיו שינויים, המסרים מצאו את עצמם עד למקום הזה, חלקם היו נסתרים, חלקם מטפוריים - אולם סיפרתי לכם יקרים, שעומד להגיע שינוי. גם אמרתי לכם שאם ברצונכם לדעת מהו באמת השינוי הזה, יתכן ויהיה עליכם לראות את התחזיות של הקדמונים, שאמרו שאם תעברו את נקיפת הצירים של יום השיוויון, מעבר לזמן של שנת 2012, זו תהיה תחילתה של התודעה הגבוהה ביותר שהיתה מעולם בפלנטה.

תודעה גבוהה מביאה לסיום מלחמה. לא יהיה סוף לאי ההסכמות, יקרים, מכיוון שלבני האדם יש בחירה חופשית. אולם יהיה לכם סיומה של מלחמה מהסוג שיחסל את האנושות. וחלק יאמרו שזה בלתי אפשרי מכיוון שהטבע האנושי תמיד יוביל אתכם לאותו המקום, אולם יש לי חדשות עבורכם: בניגוד לכל דבר שלמדתם אי פעם, שמעתם, או שלימדו אתכם - הטבע האנושי הוא מטרה נעה, והוא מתחיל להשתנות עם בגרות מתודעה גבוהה יותר.

 

קרו דברים על הפלנטה שלכם שחשבתם שלעולם לא יקרו, ואיני מדבר על המגפה אלא אודות דברים שהיו שונים, יתכן וחדשות טובות שמעולם לא חשבתם שיקרו. במשך מאות בשנים היה חוסר שוויון בין המגדרים, עד שמגדר אחד היה מעל השני, והמגדר השני - הנשים - לא יכלו לעשות דבר בנידון. וזה לא היה רק במשך מאות בשנים, יתכן וזה היה הטבע האנושי במשך אלפי שנים, ולפתע זה השתנה באמצעות תנועת ה Me Too, וחשבו על כך יקרים - זהו טבע אנושי מתבגר בתודעה, קורה מפגש שהוא הרוב, ערבוב פנימי של רעיון גבוה יותר שמתחיל להשתלט ומתחיל לפעול.

קרו דברים גם בתחום הכמורה, שבמשך מאות בשנים היתה אחראית על דברים מתועבים בילדים וחמקה ולא נתפסה. וכעת מנהיג הכמורה (האפיפיור, ת.ג.) גורם לשינויים. חזינו את הגעתו של המנהיג הזה, חזינו שהוא יעשה את השינויים האלה. זו הפעם הראשונה מזה מאות בשנים שאתם מתחילים לראות דברים חשוכים יוצאים לאור ומגיעים לפתרון.

אתם נמצאים כרגע במקום בו דברים אחרים עולים אל פני השטח - אני מדבר לבעלי האזרחות של שותפי (לי קרול, ת.ג.) באמריקה. הגיע הזמן לשינוי, ואתם יודעים זאת. לא מה שקרה בעבר, בו לכאורה קרה שינוי, אולם לא באמת, כלומר שהדברים יתגלו שוב, ויהיו הפגנות ויהיו אלה שיוטרדו והזוועה של מה שהתרחש וחוסר השוויון, ואז הם ילכו ויקרו שוב, יעלמו ויקרו שוב, אולם כעת יקרים, זה כמו שאר הדברים שאני מספר לכם אודותיהם.

הסיבה שאתם עדים לחוסר שקט כה רב כעת בארה"ב, היא שסוף סוף הם מחפשים אחר פיתרון. הם אינם מתכוונים להרפות אלא אם כן יימצא פיתרון.

 

זה שונה, זהו שינוי, על כך דיברנו, והנה זה כאן. חלק מפרשים את חוסר השקט ואת מה שמתרחש כדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות - אולם זוהי בגרות, גדילה, הדרכים הישנות כבר לא יעבדו יותר. החורף של התודעה הוא תיאור, מטפורה של העונות. אתם נמצאים בחורף, העלים נושרים, הקור עז, ואינכם יודעים מה יקרה בהמשך. אולם אתם יודעים מה מגיע לאחר החורף - השמש יוצאת ולעצים יהיו שוב עלים - זוהי מטפורה לדברים שמתחילים להגיע לפתרונם. שום דבר אינו מתרחש כאן מהר, אתם יודעים זאת.

 

לפחות ניתן לשתול את הזרעים שיצמחו, וזה יתחיל פיתרון.

האמריקאים יתחילו בתהליך בו לא יבחרו באף מתמודד אלא אם כן הוא ישתף פעולה עם הפתרונות. האם אתם רואים כיצד זה יכול להיות שונה?

אם אתם מאזינים או קוראים את הדברים, ואינכם אמריקאים, תוכלו לראות כזה חוסר שקט ולשאול את עצמכם מה למעשה מתרחש במדינה הזו, הרי שהרגע העברתי לכם מסר בקשר לכך. והמדינה הזו אינה לבדה. ישנם דברים המתרחשים על הפלנטה - לא הרבה בארה"ב - שעומדים גם הם להיחשף בקרוב: עבדות של נשים צעירות הנלקחות ממשפחותיהן, ולפעמים נולדות במקומות רק על מנת להיות בשירותם של הגברים. עבדות. יקרים, זה פרוע ומשתולל, ישנן אלפים כאלו, והכל מתרחש מתחת לפני השטח, זה תמיד היה שם, אולם לפתע זה יתגלה.

וברצוני שתראו כיצד כל זה מומן, ואז ברצוני שתקחו נשימה, מכיוון שלא תאמינו לכך. וזה עומד להגיע לחזית הדברים, הכל כחלק מטבע אנושי חדש.

 

זה המסר של קריון.

אם תרצו לבחון מהו המסר הבולט - זה היה תמיד אודות הזמן שתגיעו אליו, בו תתחילו לגדול בבגרות, בתודעה, כך שלא תהרגו עוד לעולם האחד את השני במספרים גדולים במלחמות, באופן לא מוסרי וחסר מצפון.

תהיה תודעה גבוהה יותר שתתחיל להתקבל על הדעת על הדעת, ותתחילו להסתדר האחד עם השני, והמנהיגים שלכם לא יחזיק זמן רב מעמד אלא אם כן הם יהדהדו עם מה שהנשמות העתיקות על הפלנטה הזו יתחילו לדרוש:

פתרונות, או תחילתם של פתרונות, סוף סוף התקדמות...

 

זה מה שמתרחש, התוכלו לשבת ולחגוג זאת בתוך המגפה, בעודכם חווים במקומות מסוימים אתחול מחדש באופן בו הדברים פועלים?

'הנורמלי החדש', מונח שאני משתמש בו כבר כמה שנים - נמצא כאן. 'האדם החדש', מונח שהשתמשתי בו במשך שנים - נמצא כאן. זה מה שמתרחש כעת. האם יש בכם את האומץ לחגוג זאת במקום בו אתם יושבים, ללא כל קשר למה שמתרחש בחייכם? התוכלו לשבת ולהיות שלווים לרגע, התוכלו לשבת ולהירפא מפחד וחרדה, לרגע, התוכלו לשבת ולהבין עד כמה אתם אהובים, לרגע?

הזרקור מופנה אליכם, אתם מבינים שהמלאכים כאן, ומביטים. ישנה אהבה כה רבה ...

 

אתם תעברו את כל זה, נשמות עתיקות. אחת הסיבות שאתם נמצאים כאן הוא על מנת לשמוע חלק מן הדברים שעשויים לעזור.

אני קריון, המאוהב באנושות, וזהו המסר, ותמיד יהיה עבור אדם חדש על פלנטה חדשה המכונה כדור הארץ.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020