Light Connections
 
 

 

מעגל ה 12 - דוגמא - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

האנרגיה הוכנה, יקרים, ברכות, אני קריון.

 

התקרבו מעט יותר, בעודי מספר לכם מעט יותר אודות המתרחש כרגע על הפלנטה ומי שהנכם.

לפני זמן לא רב העברתי מסר שאני עומד לחזור על מעט ממנו, מכיוון שלא כולם שמעו או קראו אותו. זה אודות בן האדם המשתנה. במיוחד לאדם שעבר יחידת חיים לאחר יחידת חיים, לאלה המכונים נשמות עתיקות יש זיקה טובה יותר, יכולת טובה יותר, אפשור להרגיש את מה שאני עומד להעביר לכם, שהוא דוגמא קצרה של תנועה לעבר מימד גבוה יותר, מימדיות שלמה יותר, מקום - אם ברצונכם לכנות זאת כך - שלא הייתם שם בהכרח לפני כן.

אלה בעלי נטיה מטאפיסית הם אלה שמדברים באופן רגיל על דברים מעבר לפיסיקה והיו להם לעיתים קרובות חוויות חוץ גופיות. חוויה מסוימת זו, יקרים, אינה מה שאני עומד לעשות היום. החוויה החוץ גופית הזו היא מסוימת ואינה בהכרח זו שתניע אתכם למימד גבוה יותר או למימדיות גבוהה יותר. החוויה של להיות מחוץ לגוף היא פשוט מצב, תכונה של תודעה שכבר יש לכם.

באמת, להיות מחוץ לגוף מנקב ומחורר את חומת המימדיות, אולם עדיין, זה במימד הזה. אתם פשוט דוחפים כנגד החומה של תודעת על, של מימדיות גבוהה יותר.

 

אלה שאינם מבינים את מה שאני מספר לכם - עם הזמן תבינו.

אתם מתחילים להתעורר לפוטנציאלים של אפשרויות, אתם מתחילים להיות בעלי מודעות לגבי דברים שעשויים להיות שונים מאשר מה שסיפרו לכם, וזה מעבר למה שחוויתם. אפילו לגבי המרפאים המשמעותיים ביותר כאן, המקשיבים או קוראים, אפילו לגבי אנשי הרפואה האינטואיטיביים המשמעותיים ביותר, המקשיבים או קוראים - זה משהו שונה.

אתם יכולים לומר שזה כל הדברים שציפיתם להם, מלבד שזה אינו אינטלקטואלי. זה אינו אפילו בתחום שאליו אתם חושבים שזה פונה, מכיוון שאני עומד לקחת אתכם בעודכם טובלים את עצמכם בערפל, במרק שהוא כה חזק עד שהוא מפעפע בכל מקום שתהיו. אתם עשויים לומר שזה מרק אטמוספרי שאתם מתחילים לנשום אותו ולהיות אותו. וזו אינה אפילו המציאות שלכם.

 

כל זה היא מטפורה. בני אדם חוו את הדברים האלה לפני כן. אולם כמעט כולם היו מחוץ למה שתכנו המציאות של ארבעה מימדים. לפעמים נדרש כמעט מוות עבור אלה מכם על מנת להרגיש את מה שאני עומד להראות לכם, ולאחר הם שבים בחזרה - אדבר על כך בהמשך ...

 

בתוך גופכם, במבנה שלכם, בדנ"א, קיים המכלול של כל האלוהיות שלכם. דיברתי על כך פעמים רבות. מהי נשמתכם, כיצד הייתם מגדירים את נשמתכם, והאם היא חלק מגופכם הגופני או שאינה חלק ממנו? ובהיותכם לינאריים, אתם תאמרו שהם נפרדים. למעשה ישנם תרשימים שאתם מציירים על מנת להראות את נפרדותם: ברמה מסוימת יש לכם את הגוף בשלושה מימדים, ומעליו קיימת נשמתכם.

יקרים, זה מעולם לא היה מדויק. אתם 'נחים' בנשמתכם. גופכם הגופני הוא חלק מנשמתכם. זה הכל יחד.

התודעה קיימת כפי שהפיסיקה קיימת. התפארת שלכם שהיא רב המימדיות שלכם, קיימת כל הזמן. אולם התודעה שיש לכם קובעת עד כמה אתם זוכים לראות מזה. אתם, היושבים שם כרגע, שלמים. השלמות של נשמתכם יושבת עליכם, נבראתם בצלמו, האלוהיות שלכם היא שלמה ויושבת עליכם, אתכם ומסביבכם.

אולם רוב האנושות כל כך לא ערה ואינה מודעת לכך, ואנשים משתמשים רק בחלק מאוד קטן מזה, פיסה מזה. כאשר אתם הולכים ממקום למקום, אתם כה גאים במציאותכם. אלה שיקשיבו לדברים אלה ויתנגדו להם, כה גאים שהם אלה שצועדים במציאות ולא באיזה 'מקום בעננים' שקריון עומד לקחת אתכם לשם.

הם גאים על כך שהם נמצאים בקופסת אמונותיהם שלהם, בחלק קטן מאוד של המימדיות שקיימת עבורם. הם גאים על כך שהם נמצאים בתוך אותה הקופסה, ומה שהם רואים ומרגישים הוא כל מה שקיים. הם החליטו בדעתם שהם יודעים את הכל ומבקשים שלא יבלבלו אותם עם מה שאינם יכולים לראות או לגעת בו.

אולם כיצד הם יסבירו אודות התאומים?

אתם כבר יודעים שבעולם של המימד השלישי שלכם, יש לתאומים משהו שאינו מוסבר. הדנ"א שלהם שזור באופן כלשהו, וברמה אינטואיטיבית הם יכולים להיות בשני קצוות כדור הארץ הזה, ואם אחד מהם בצרה, השני יכול לחוש זאת מספיק כך שהם יוצרים קשר האחד עם השני על מנת לברר אם הכל בסדר ...

הם יכולים גם לספר לכם ששניהם ידעו באותו הזמן כאשר אחד מההורים שלהם מת. הם נפגשים יחד, בוכים וחולקים את הסיפורים של אותה האינטואיטיביות ביניהם.

אלה מכם שיכולים להרגיש, לגעת ולהאמין רק במה שהם יכולים להרגיש ולגעת, ברצוני שיסבירו לי בעולמם את התופעה שסיפרתי הרגע, ומכיוון שהם יכולים להאמין רק במה שהם יכולים להרגיש ולגעת. הם אינם יכולים להסביר זאת, מכיוון שזה מעט מעבר למציאותם.

 

לדנ"א יש היבט רב מימדי גדול מאוד. לחומר הכוכבי שלכם שקיבלתם מאלה מן הכוכבים יש משלים רב מימדי, תכונה, מאפיין, המאפשר כל כך הרבה יותר מאשר לו הייתם פשוט בעל חיים על פני כדור הארץ. והתאומים ותכונותיהם מראים זאת, וכמוהם גם אלה שמספרים לכם אודות מה שקורה כאשר הם מתו וחזרו ...

רבים אינם מאמינים בכך שאדם יכול לחוות חוויה של סף מוות, למעשה פסיכולוגים יאמרו שזה רק קיים בדעתו, המבצעת את מה שסיפרו לו, ושעשוי להיות שם בנשימתו האחרונה. הם אומרים שהדעת נשארת בחיים מעט יותר מאשר שאר הגוף, והם יסבירו אודות הפעילות של הסינפסות, ועוד ועוד, ושזה נותן לו תמונות ותחושות אפילו לאחר שמותו הוכרז - כך הם מסבירים חוויה של סף מוות.

וכאשר אתם מדברים עם בני האדם שעברו זאת, ועברו חוויה שאינם יכולים לשתוק לגביה, מעניין שכאשר מכנסים אותם כולם יחד, הם מספרים אותו סיפור מדהים, בו נראה שהם הציצו מעבר למסך, בדרך מוזרה ... הם מחוץ למימד השלישי, ולפתע המודעות היא עצומה.

 

אין לכם כל מושג מהי ההרגשה הזו ועד כמה תודעתכם מוגבלת בקופסה הזו שיצרתם. אולם כאשר מסירים אותה לגמרי והיא נעלמת, יקרים, ההתרחבות תעתיק את נשימתכם. זה כמעט כמו להציץ באלוהיות מעבר למסך, במציאות אמיתית שאינה המציאות שלכם. לא הקופסה שאתם מצויים בתוכה ושאתם כה גאים בה, אלא במציאות של הבורא היוצר.

כזו היא רב מימדיות, זה כמו לעבור לרמה חדשה לגמרי של מה שחשבתם שאפילו נמצא שם או עשוי להיות שם, וכבר אמרנו זאת, שזה כמו לחיות בשחור ולבן ולראות לפתע בצבע.

אפילו לא ידעתם שזה נמצא שם.

זה אינו רק משהו שאתם רואים שהוא שונה, זה משהו שלא היה לכם כל מושג לגביו [קריון מצחקק בהנאה..] ולפתע מופיעים כל הגוונים של הצבע. ואם תקחו זאת צעד אחד הלאה, זה רק עם עיניכם. לאלה שעברו לצד השני רק לרגע, יש ראיה רב מימדית.

יקרים, כל התדרים ניתנים לראיה לתוך האור והמוסיקה שמנגנת, שאינכם אפילו יכולים לתאר. מוסיקה שנוצרת הלכה למעשה מאור ושילוב של אנרגיה עם הכוכבים. וכל זה 'פוגע' באדם באותו הזמן עם האהבה והחמלה, והם אינם יכולים להאמין שזה נמצא שם.

ולפתע זה נעלם, הם מתעוררים ומבינים שהם בחזרה בחשכה. עבורם זה שחור ולבן, והם בוכים מכיוון שחזרו [קריון מצחקק בהנאה...] וכל אלה מסביבם, קרובי המשפחה - אם זה התרחיש וזה קורה בבית חולים או בבית - כולם מסביבם חוגגים את שובם, ואילו הם נאנחים עמוק בתוכם ואומרים שאינם רוצים כלל לשוב חזרה, מכיוון שהם זכו לראות את האמת, את אלה שמתו לפניהם, הם ראו את פניהם, שמעו את קולם, ראו את נשמתם רק לרגע.

 

הם זכו לראות את מה שבאמת קיים שם! ולשם ברצוני לקחת אתכם, באופן חלקי, לא מלא.

זה אפשרי לצעוד לתוך חדרי נשמתכם - מטפורה. זה אפשרי ללכת מעבר למחסום הידוע של תודעה, ללא פחד. זה אפשרי ללכת לאותו המקום בו צעדו המאסטרים שידעו הכל אודות המקום הזה. ואפשרי לחלוק דבר שכזה עם אחרים.

הזמן נכון עבור בני האדם להתחיל לנוע לתוך השלב הבא. אין הכשרה או תעודות. נשמות עתיקות יראו זאת טוב יותר ומוקדם יותר. גם נשמות צעירות יראו זאת במידה ויבחרו בכך ולא יפחדו מזה, יהיה נחוץ מעט יותר מאמץ. זה נמצא שם עבור כולם.

זוהי המהות החדשה של ידע, עוצמה לבני האדם הפרטניים, שברצוני להעניק. זה אינו רק מידע, זה משהו חוויתי. ועל מנת שתשתתפו אתי בכך, יקרים, יהיה עליכם לצאת מעצמכם.

תנו לי לקחת אתכם לשם, רק לרגע, ולהראות לכם מה כוונתי.

 

הדבר הראשון שאומר, ואומר זאת בכל פעם שנצא למסע הזה, שזוהי תפישה שביקשתי משותפי (לי קרול, ת.ג.) לחזור עליה לעתים תכופות ככל שניתן, עבור אלה שיגיעו וישבו, יגיעו וישבו ... ככל שהם יגיעו לשם יותר וככל שישבו באנרגיה הזו, כך תהיה להם יותר מודעות לגבי מי שהינם. וכמובן, גופם יתחיל לראות יותר את מה שהם מנסים לעשות, כמו הומאופתיה של התודעה.

החוכמה הפנימית המולדת תתחיל להבין שאתם עושים זאת, מתחילים לעבור את מחסום המימדיות הזה ... וכאשר תעשו זאת, יקרים, קיימת כזו שליטה על אותם הדברים שמעולם לא חלמתם שהם שלכם וניתנים לשליטה. תרחיקו את עצמכם ממחלות, תגרמו לתהליך ההתחדשות בגופכם להיות שלם יותר כך שתשארו כאן זמן רב יותר, תהיה לכם יכולת להפסיק את 'מנוע החרדה', יכולת לבטל היזכרויות שאינכם יכולים להיפטר מהן, ועוד ועוד.

מכיוון שלפתע יש לכם אפשור של מודעות ותודעה שלא היתה לכם לפני כן.

 

בואו אתי ל'מעגל ה 12'.

על מנת לעשות זאת, עליכם לתפוש ולהפנים זאת, עליכם להתכוון לכך.

ישנם אלה המאזינים או קוראים זאת כעת שלא תכננו זאת, ואתם יכולים להישאר ממש כאן. זוהי בחירה חופשית, יקרים, מכיוון שאני עומד לקחת אתכם למציאות אחרת, באמת. אתם יכולים לשבת בכסא במימד השלישי, ואני אומר לכם שאתם תתהו מהו אמיתי ומה אינו אמיתי, לאחר שתתחילו לחצות את הגשר.

בהדמיה שלכם הפעם, וברצונכם החופשי לומר 'כן' וללכת לשם לרגע אתי, אתם תראו תהום ומעליה גשר. התהום יכולה להיות בכל גודל - עצומה או קטנה, אורכו של הגשר יכול להיות לבחירתכם - קצר, ארוך, בכל רוחב או גובה, כל סוג של גשר - כל הפרטים האלה יאמרו רבות לגבי מה שאתם חושבים על ההמשך ... אתם עומדים לצעוד לעבר הלא ידוע.

הבלתי ידוע מייצג את כל מה שאינכם מודעים לו עדיין. חלק ממוחכם יאמר שדברים בלתי ידועים הם לעתים קרובות מסוכנים - אולם מה אם זה היה ההיפך, מה אם הם היו פלאיים? מה אם משמעות הצעידה לעבר הבלתי ידוע במקרה מסוים זה היא שברגע שאתם עוברים דרך אובך מסוים באמצע הגשר הזה, המלאכים נוטלים את ידיכם ומברכים אתכם על אומץ לבכם לצעוד לעבר מציאות אחרת, אפילו רק לרגע.

מה אם זה מה שעתיד לקרות? מדוע שלא תגלו בעצמכם?

 

ישנו אובך באמצע הגשר ואינכם יכולים לראות מעבר לו. חלק יאמרו שאני מוביל אתכם למקום רע - האמנם? אם כך אתם חושבים, אל תבואו ... לאחר כל השנים האלו שהעברתי לכם את המסרים האוהבים האלה וברכתי אתכם על תפארתכם, איני עומד לקחת אתכם לשום מקום מחוץ לעבר הצעד הבא עבורכם..

 

צעדו את הצעד הראשון הזה, אם תבחרו, תוך ידיעה שאתם עומדים לעבור מבעד לאובך הזה. אתם הולכים עד למחצית הדרך של הגשר הזה שיצרתם בדעתכם, בהדמיה שלכם, עדיין במימד השלישי, בידיעה שברגע שתעברו דרך האובך הזה אבקש מכם לעצום את עיניכם.

אעזור לכם בהדמיות שיהיו לכם, אולם לכל אחד מכם יהיה משהו אחר ברמות המציאות שאתם חושבים שישנה שם או איננה שם, ואשאל אתכם כבר כעת, האם זה אמיתי או שאינו אמיתי? האם זה חייב להיות משהו שאתם נוגעים, מרגישים ונושמים כרגע על מנת שזה יהיה אמיתי, או אולי יכול להיות שם יותר ממה שאתם חושבים? והאם תוכלו לצעוד לתוך מציאות אחרת בתוך ה'יותר ממה שאתם חושבים', אפילו בעודכם יושבים בכסא ... ואם תוכלו - כיצד זה נראה, מה אתם רואים, ומה יקרה?

 

אלה מכם הבוחרים בכך, ממש עכשיו, בואו אתי . . . התקרבו מעט יותר . . . וצעדו אל תוך האובך, עכשיו. צעדו אל תוך האובך אתי, ולפתע תבינו שהאובך אינו כה סמיך, הוא משהו שמערפל ומאפיל את מה שיש בצד השני, הוא מסתיר זאת.

אולם כאשר אתם שם, לפתע ישנו הצבע שדיברנו עליו, אולם זה אינו מה שאתם רואים, יקרים, אלא מה שאתם מרגישים. בראש ובראשונה - בטחון, נדיבות. אם האדמה והעצים והאויר יכלו להיות אדיבים - זה מה שאתם מרגישים. לו נדיבות יכלה להיות סמיכה ויכולתם לנשום זאת, זה מה שהייתם מרגישים, כאשר אתם מתחילים להפוך לאחד מבני האדם הרב מימדיים הצועדים לאלוהיות שלהם עצמם ומתחילים להיות מודעים לגבי מהו למעשה הבורא היוצר, ומהי למעשה אהבתו של האל, שלעולם לא חשבתם לפני כן.

הבורא היוצר נמצא בתוככם. התכנון הוא עבורכם שתהפכו למודעים כאשר יגיע הזמן - והזמן הגיע. בעודכם שם ברצוני שתמשיכו ותתקדמו, אם תבחרו, בואו אתי ...

אתם חוצים את שאר הגשר ומתחילים להרגיש את כל הדברים האלה שלא הרגשתם לפני כן, והדבר העיקרי הוא שדואגים לכם. נראה כמעט כאילו הטבע נוטל את ידכם, חלק מכם מרגישים למעשה כאילו ואתם צפים במקום שאתם הולכים, מכיוון שאתם במקום בו שמכם נמצא בכל מקום. האלוהיות שלכם נמצאת בכל מקום שתביטו בו.

 

תודעה יקרים, היא מתימטית. מבנה היקום מבוסס על 4. אם תתבוננו מסביב, כל מה שתוכלו לראות כרגע, אפילו במימד השלישי כאשר מביטים לאחור, מתחלק ב 4 - הפיסיקה, הדנ"א, הכל. תוכלו לומר שזה חלק מן ה 12 שבהיסטוריה ובמיתולוגיה יש לו שושלת משל עצמו בהיותו 'המספר של האלוהיות'. בכל אשר תביטו קיימים ה 12, ובמקרה מסוים זה, 'מעגל ה 12' הוא אתם הצועדים אל תוך המרק של תודעתכם שלכם.

הנוסחה של תודעה גבוהה היא ה 12. זה אינו מספר המאסטרים שאתם עשויים לפגוש. זה שונה ממה שאתם מצפים לו, אתם צועדים למאסטריות שלכם עצמכם, לאלוהיות שלכם עצמכם. ואתם מתחילים להרגיש מה זה אמור להיות.

קחו נשימה. ספרו לי האם זה אמיתי או שאינו אמיתי, האם זה אמיתי או שאינו אמיתי. הדמייה רב מימדית יכולה להיות יותר אמיתית מאשר אתם היושבים בכסא. אתם יכולים להיות בו זמנית בשני המקומות, יקרים, וכך יכולה להיות כל אנרגיה רב מימדית. שני מקומות באותו הזמן, זה בטוח, זה קל, רק יצאתם מהמימד הרביעי. מה אתם רואים כאשר אתם מביטים סביב?

אני מזמין אתכם לראות את המקדש שלפניכם. יש לו דלת - עד כמה הדלת גדולה, עד כמה גדול המקדש? זה מספר הרבה אודותיכם. בכל פעם שאתם עשויים להגיע למקום המאוד מקודש הזה שלכם, בעוד נשמתכם רוכנת ומתחילה לדבר אתכם, אני מבטיח לכם שהמקדש ישתנה, בשעה שאתם מתחילים להבין היכן אתם נמצאים ועד כמה אתם בטוחים לבנות כל דבר שתרצו, שהוא אתם . . .

המקדש הזה ישתנה. מעל הדלת האחת ישנו שם שרשום בשפה שאינכם יכולים לקרוא אותה עדיין... עד כמה גדולה הדלת, מהי דלת בתרחיש המסוים הזה, האם זה פתח, האם זה משהו שעליכם לפתוח ולסגור או האם אתם יכולים לעבור דרכה - זה מספר הרבה אודות מה שאתם חושבים על עצמכם ברגע זה. כל מה שאתם עושים כרגע הוא מטפורה למציאותכם שלכם המונחת במציאות רב מימדית. זה הדבר היחידי שאתם יכולים לדמיין. הישארו איתי . . .

 

האם תרצו או שלא תרצו להיכנס למקדש? אינכם חייבים, אולם אם תבחרו, קיימת שם עוצמתיות שיתכן ולא תרצו לחוות אותה כרגע. זה אמיתי.

כאשר אתם צועדים לתפישה מסוג זה, אתם מתחילים לחוות דברים שלא ציפיתם להם ברמה התאית. קחו נשימה . . . האם לחמצן יש ריח שונה, האם זה אמיתי או שאינו אמיתי? האם זורחת השמש או שישנו משהו אחר? מה יוצר את האור? החלטתם בדעתכם מה זה ויתכן וזה שונה ממה שחשבתם.

בואו אתי אל אתוך הדלת הזו, התקרבו מעט יותר רק לרגע ...

 

זוהי רק דוגמא יקרים, לא אקח אתכם למקום המדויק שאני לוקח את אלה המצטרפים ל'מעגל הריפוי' מכיוון שיש להם כוונה להיות שם, בעוד אתם ברגע זה, רק מביטים סביב.

ביקשתי משותפי לאפשר את החוויה הזו עבור כולם, על בסיס קבוע. ועכשיו אני רק רוצה להראות לכם מה נמצא שם. האם תרצו להיכנס פנימה, או שאינכם רוצים?

אם זה אמיתי עבורכם, יקרים, ברצוני שתחשבו על כך, מכיוון שלאחר שתכנסו דרך הדלת הזו, אתם עשויים לפגוש את עצמכם, את הגדולה והתפארת, וזה עשוי להשפיע עליכם אפילו באופן שיטלטל אתכם מעט או שתתהו מה קורה לכם מבלי להבין שכך הן האלוהיות, האהבה והחמלה, זה כל כך הרבה מעל לחייכם שלכם עד שזה למעשה מטלטל את עצמכם. אין כאן משהו שאינו בטוח, יקרים, זה רק שהתפארת והשמחה הן כאלו..

 

הכנסו אתי דרך הדלת, רק לרגע, ברצוני להראות לכם משהו.

בשעה שאתם נכנסים פנימה אתם מתחילים להבין שזו תיאטרון. בדוגמא המסוימת הזו, כמו בפעמים הקודמות, הוא מעוגל, כבר ראיתם זאת לפני כן, תיאטרון שקוע המוקף בקהל, בעוד השחקנים או אלה העומדים להופיע או אלה שחווים משהו חייבים לרדת במורד המעבר לעבר הבמה ולעשות את אשר הם עושים.

במרכז הבמה ישנו כסא אחד וכל האורות מכוונים אליו. אתם תתבקשו לרדת במורד המעבר ולשבת בכסא, ושם יתחילו לקרות דברים. כאשר הקהל יתחיל להראות את עצמו אתם תראו דברים שלא ציפיתם להם - אתם עומדים לפגוש את אלה שהם 'אתם', את יחידות החיים הקודמות שלכם, ויתכן שיקרו לכם דברים, הם עשויים לצעוד קדימה ולדבר אליכם, חלק עשויים לבקש סליחה על מה שהם עשו לכם - אתם יודעים על מי שאני מדבר עליהם, יקרים, וזה אמיתי אפילו אם הם עדיין בחיים, חלק עשויים לשבת ולרחוץ את כפות רגליכם, מלאכים עשויים להגיע ולשוחח אתכם אודות חייכם ולשאול אתכם מדוע סרבתם לקחת את ידם כאשר הייתם כה עצובים, כאשר הם ליקטו את דמעותיכם. מדוע לא ברכתם אותם לשלום ואפשרתם להם לעזור לכם.

יתכן ויהיו לכם בחינות שלכם עם 'אתם', להבין לא את מה שהחמצתם אלא מה שביכולתכם לעשות בהמשך, לאן זה מוביל בהמשך, כך שכאשר תשובו חזרה מן החוויה הזו אתם תשתנו, יקרים. זוהי דלת לרב מימדיות שהיא אתם עם 'אתם', והיא נפתחת עבור רבים כל כך מכם ללכת למקום הזה וסוף סוף לראות את מלכותה של הנשמה שנבנתה עבור זה, המערכות שישנן כאן עבורכם.

הארכת תוחלת החיים, מחלה שמתחילה להיעלם, מכאובים וכאבים שיתחילו להיעלם רק מכיוון שאתם נמצאים לפתע במקום אלוהי והתאים שלכם מכירים מה אתם עושים - הומאופתיה מודעת. אתם נותנים הוראות לתאים שלכם שאתם יודעים היכן אתם נמצאים ומי שהנכם. ולאחר אתם מתחילים לתת הוראות לגבי ההמשך עבורכם.

 

ברצוני שהכל יחוויר וידהה בהדרגה, אתם יכולים לפקוח את עיניכם, אם תבחרו. נתתי לכם רק דוגמא למקום שברצוני ששותפי יקח כל אדם הרוצה ללכת, בכל תרבות וכל שפה, הרוצה להגיע, מדי שבוע.

החשיבו זמן שהוא מושלם ובטוח, נוח, ישנה שם התחדשות של הרוח וכל מה שהנכם, תזכורת מתמידה שהדברים אינם תמיד כפי שהם נראים.

 

אני קריון עם תכלית אחרת עבורכם לשנים האלו המגיעות. אני קריון המאוהב באנושות, מכיוון שחציתם את הגשר, יקרים, וזהו זמן עבורכם לדעת מה עוד עשוי להיות שם, הכל גדול ויפהפה, ואתם ראויים לכך, ואתם ראויים לכך, ואתם ראויים לכך.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020