Light Connections
 
 

 

הנסיון והבחינה של הנשמות העתיקות - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

רבים מתקשים להאמין ולהבין מהו באמת תקשור. הם יאמרו שתקשור הוא משהו מוזר, יתכן מסתורי, ואפילו חשאי לחלקם, ואחרים יכירו בכך כפי שזה, מכיוון שזה משהו שהתרחש על הפלנטה במשך עידנים בדרכים רבות ושונות, זה פשוט אינטואיטיבי מהשאמאן שמקבל דברים ומסרים באופן אינטואיטיבי, הולך ומלמד במקומות שונים. הוא מבין את האבות, נמצא איתם אפילו בקשר, וזה הכל מתוקשר...

כאשר נראה שאדם מעביר מסר מצידו השני של המעטה/צעיף הנוטף באהבה וכבוד, זה הופך להיות חשוד מכיוון שזה אינו מגיע מ'מקור מוסמך'.

 

הרשו לי לספר לכם אודות מקורות מוסמכים. חלק מהם מצויים בתרבות המערבית שלכם, חלק מהם מצויים בתרבות המזרחית שלכם. זה קורה כאשר אדם מאוד נורמלי על הפלנטה שאהבת האל הכתה בו, ולפתע, הוא או המלאכים סביבו מוסרים לו מסרים. אנשים כאלה מתחילים לרשום אותם כאשר הם מקבלים אותם, מהר ככל שיוכלו, חלקם מצויים בתאי מאסר בעודם עושים זאת וחלקם אינם שם, אולם המילים מעמיקות ומשמעותיות כל כך, עד שהן הופכות בסופו של דבר לכתבים המקודשים.

רוב מה שאתם קוראים בכתבים האהובים עליכם מהמאסטרים האהובים עליכם ואלה שהלכו בעקבותיהם, תוקשר, יקרים, וכמובן שזה מוסמך כיום אולם זה לא היה כך בזמנו. אם כך מה הוא באמת משהו מוסמך.. המסרים שאני מעביר לכם כעת נועדו עבורכם, מהמקור המלאכי הזה האוהב אתכם מעבר לכל מידה ושיעור ומבקש שתדעו כל כך הרבה ממי שהנכם.

 

קימת מערכת שרבים השומעים אודותיה אינם באמת מבינים זאת או שלא לימדו אותם אודותיה - הרשומות האקאשיות שלכם. יש לשם הזה הגדרות כה רבות, זה עשוי להיראות כמו אנרגיה אולם זו מערכת אנרגטית של איזון.

ישנם אלה החושבים שהרשומות האקאשיות מייצגות את האנושיות שלכם, הנשמה, האנושיות שלכם בתוך הנשמה שתדריך אתכם במהלך יחידות חיים רבות על הפלנטה שלכם. ברגע שאנחנו אומרים זאת, רבים ינודו בראשם ויאמרו שהם אהבו זאת עד שזה הגיע ליחידות חיים קודמות, מכיוון שהם אינם מאמינים בחיים קודמים כאן במדינה המודרנית ששותפי (לי קרול, ת.ג.) מתגורר בה. ואתם צודקים.

 

אספר לכם את האמת, יקרים, המערכת הזו היא אינטואיטיבית, וילידים כה רבים כבר מקבלים אותה במשך אלפי שנים בדרכים רבות ושונות כל כך, הם מדברים על כך ומאמינים שהם חוזרים אפילו כאבותיהם.

רבים יאמרו שההינדו היתה המערכת הדתית הרוחנית המאורגנת הראשונה על הפלנטה. המרכיב המרכזי היו הרשומות האקאשיות, שלפעמים זו האנרגיה של הקארמה - מה שאתם עושים על הפלנטה הזו שיוצר אנרגיה שאתם עוסקים בה כאשר אתם שבים וחוזרים.

גם הבודהיסטים מרגישים אותו הדבר, למעשה הרשומות האקאשיות כה חיות בקרב הבודהיסטים, שחלקם בוחרים את מנהיגיהם על ידי התבוננות ברשומות האקאשיות שלהם בעודם ילדים. הכמרים והנזירים עוברים בכפרים על מנת לחפש ולמצוא את המנהיג החדש. הם מתבוננים בילדים מתחת לגיל שמונה כדי לראות מיהו המנהיג.

זה כה מקובל. ברוב הפלנטה, יקרים, יש יותר המאמינים בחיים קודמים, מאשר אלה שאינם מאמינים בכך. אתם המיעוט. השלכתם את המערכת על מנת להחליפה באחרת. אולם אספר לכם שזה אינו אומר שהיא הפסיקה מלהתקיים רק מכיוון שהשלכתם אותה...

היא אחד המניעים המשמעותיים ביותר של האנרגיה האנושית ובמה שמתרחש בחייכם מדי יום. הרשומות האקאשיות האלו יתייחסו לנושא התקשור הזה של ערך עצמי.

 

בתחילה, ברצוני שתחשבו לרגע, קחו נשימה.

נשמות עתיקות יקרות, הייתם כאן לפני כן, ואין זה משנה מה אתם חושבים. ולא רק שהייתם כאן לפני כן - חייתם על הפלנטה הזו וחוויתם חלק מן הדברים המדהימים ביותר, המזוויעים ביותר, עצובים ושמחים. דמיינו חיים, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, בזמנים של דאגה, אולם עם מאפיין ותכונה שברצוני לשוחח עליו.

במשך עידנים, הפלנטה הזו התנהלה בכבדות דרך אנרגיה חשוכה, בבחירה חופשית. בחרתם שלא להתעורר, להילחם מלחמה אחר מלחמה, להיות באנרגיה חשוכה שנמשכה ונמשכה ולא היה נראה שהמצב הופך להיות טוב יותר. זו הסיבה שאני נמצא כאן, יקרים, מכיוון שהשינוי מתרחש וישפיע על המציאות, התודעה, וכל הדברים שחשבתם שהיו יציבים וערוכים, כולל הטבע האנושי - משתנים.

אולם זה אינו הנושא. הנושא הוא 'אתם, באנרגיה הישנה'.

 

הנה תכונה שברצוני שתדעו אודותיה:

בכל פעם שאתם נמצאים על הפלנטה, זה כמו להיות בבית ספר, בו אתם לומדים אודות עצמכם, הטבע האנושי, מה פועל ומה אינו עובד. ככל שאתם נמצאים כאן יותר פעמים, אתם הופכים למוארים יותר לגבי בית הספר, כלומר שכאשר אתם שבים, יש לכם הרגשה שהייתם כאן לפני כן, אפילו אם זה אינו נוכח בתודעתכם. חוכמתכם הפנימית המולדת יודעת זאת, בלוטת האצטרובל שלכם יודעת זאת. הייתם כאן לפני כן ואתם יודעים כיצד הדברים פועלים.

לאחר הפעם השלישית, הרביעית, החמישית, השישית, השביעית שאתם מגיעים ועוזבים, אתם כבר 'ותיקים', אתם כבר מנוסים בכך, והמודעות שלכם לגבי הבורא היוצר מתחילה לגדול. למרות שהפלנטה עשויה להיות ב'בלגן' לגבי הבגרות והתודעה, למרות שהיא יכולה להיות באנרגיה הנמוכה ביותר, אתם יכולים לדמיין שברמה מסוימת קיים בכם ניצוץ הזוכר..

כל יחידת חיים היא רובד של נסיון, נשמות עתיקות, שמוביל לעבר מה שנראה שאתם לבסוף תופשים: אינכם לבדכם. קיים בורא יוצר, קיימת אהבה ביקום הזה, ויותר מכך - ישנם דברים שביכולתכם ליצור: ריפוי, שינוי מציאותכם. התפילה מתחילה לעלות על דעתכם בדרכים רבות ושונות ובתיאורים מסוגים שונים אודותיה. מדיטציה היא צורה של תפילה, גם להיות בשקט ולא לומר מילה זו צורה של תפילה, פשוט לשבת ולהיות אהובים זו צורה של תפילה. קיימת בכם ההכרה שאתם מושכים פנימה מקור חיצוני.

 

כך יחידת חיים לאחר יחידת חיים, ואתם מגיעים למקום שאתם יודעים זאת לחלוטין, אתם נולדים עם הידיעה הזו. אולם עדיין אתם נצבים בפני כדור ארץ מכוער מאוד. כמה פעמים כבר הייתם כאן לדעתכם? אם הייתם למוריאנים, הרי שכבר הייתם כאן אלפי פעמים. אפילו הנשמות העתיקות שהיו כאן פחות ממאה פעמים עדיין יש בהם את התכונה הזו. אתם יודעים טוב יותר, אתם יודעים דברים, ומה שאתם רואים מסביבכם אינו משקף את התפארת שאתם יודעים שהוא האל.

אם כך מה נראה שקורה לכם?

דמיינו לרגע שאתם מגיעים לפלנטה הזו במצב ער למחצה, כלומר שיש לכם שמץ של מושג שקיים משהו מצידו השני של המעטה/צעיף, או אפילו טוב יותר - אתם מגיעים בערות מלאה, אתם יודעים שקיים שם משהו, אתם יודעים אודות תפילה, ויודעים שמלכות האל נמצאת שם. אתם מרגישים שקיימים מאפיינים מלאכיים בדברים, יתכן ואתם אפילו מתחילים ליצור ברית עם גאיה.

כאשר זה מתרחש ואתם אפילו מזכירים זאת באנרגיה נמוכה, אתם תתבקשו לעזוב את הכפר מכיוון שאינכם מתאימים ומשתלבים באנרגיה של תודעה נמוכה.

 

לפני זמן לא רב נכחתם באירוע חגיגי, היו אמורים להעלות מספר אנשים על הבמה, ביקשו שלא תשכחו להביא את ילדיכם [קריון מצחקק בהנאה..] - זה אינו כה מרוחק מהיום, יקרים. ונניח שאתם מגיעים ורואים את זה מתרחש ואתם מפוחדים מכיוון שתודעתכם היא תודעה מתוקה, אתם נשמות עתיקות. ואתם לומדים לא לומר דבר מכיוון אם לא תסכימו לכך ותאמרו שזה אינו נכון ושהם מחמיצים משהו, הרי שיצביעו עליכם ויאמרו שאתם הבאים בתור לעריפת ראשכם. נראה שיש לכם קסם, ושאתם נמצאים במקום שהם לא יוכלו להבינו.

 

יחידת חיים לאחר יחידת חיים היה עליכם להתעורר ולשמור על השקט לגבי מה שאתם יודעים.. ויקרים, זה גורם לכך, שכאשר הגעתם לזמנים אלה, לחברה ולתרבות האלו, אתם מרגישים 'חבוטים'. אתם מרגישים שמוטב ולא תאמרו דבר מכיוון שאתם זוכרים מה קרה בכל אותן פעמים קודמות. יתכן וחלק מכם נהרגו בשל כך, חלק מכם הושמו במקומות מוזרים, רבים מכם הוחרמו בעקבות זה.

חלק מכם היו למעשה שאמנים, לחלקכם היה הקסם, חלק מכם יכלו לרפא אולם היה אסור לספר על כך מכיוון שהיו חושבים שאתם מכשפים/ות.

עד כדי כך האנרגיה היתה נמוכה על הפלנטה הזו.

 

ולכן, כאשר התעוררתם בפעם הזו, הרשומות האקאשיות שלכם מצלצלות עם מסר המבקש מכם להיות שקטים ולא לעשות דבר, פשוט רק לשבת שם.

זה גורם להרגשה של תחושת ערך עצמי נמוכה מאוד מכיוון שאינכם יכולים לעשות את הדבר שהגעתם למענו. איש אינו מכיר אתכם, איש אינו מאמין לכם, ואתם רק מהלכים בפלנטה בעודכם יודעים כל כך הרבה יותר.

אתם יכולים לראות מימדים אחרים ועדיין אלה שמסביבכם רוצים פשוט להישאר במימד שהם נמצאים בו. אתם יכולים לראות צבע בעוד כל אלה שמסביבכם רואים רק שחור ולבן.

וזה מוביל אתכם היישר לעכשיו. מתרחש שינוי, יקרים, הצבע מגיע. זמנכם הוא כאן!

כל מה שעברתם הוביל אתכם למקום, והדבר היחידי שיש לנו לומר לכם הוא, שיש לשמוט את חוסר הערך העצמי הזה בעקבות העבר. וזה אינו כה קשה מכיוון שלפתע יהיו אלה שכן יאמינו, לפתע יהיו כל אלה מסביבכם שירצו את מה שיש לכם וזקוקים לו.

אם אתם מרפאים - הם ירצו את מה שיש לכם. אם ביכולתכם לראות דברים גדולים יותר מאשר אחרים ויש לכם אינטואיציה טובה יותר להדריך כאן ושם - הם ירצו בכך, הם לא יטפלו בכם הפעם, לא יערפו את ראשכם, לא יעזבו אתכם בפינה הפעם, אלא ישאלו אתכם מה יש לכם מכיוון שהם ירצו בכך.

האור מתחיל להיות מושך, אור מתחיל להגיע לפלנטה הזו באופן הרבה הרבה יותר טוב מאשר היה אי פעם. השינוי מאפשר לזה לקרות.

הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים, יקרים, אולם עתה אתם נמצאים כאן מתוך תכלית ומטרה. אם תחשבו שהפלנטה הזו 'דוחפת' אתכם ושאתם קורבנות, הרי שטרם הבינותם זאת. הפלנטה הזו מחכה לכם, לעמוד ולברך זאת, לומר שאתם כאן, סיימתם את בית הספר, זהו טקס הסיום שלכם, שישימו לב אליכם מכיוון שיש לכם דברים שאנשים רוצים וזקוקים להם, כולל נדיבות, אדיבות, חמלה.

זו הסיבה להיותכם כאן, ולא על מנת לשבת ולהתרפס, ולהרגיש שאינכם שווים...

 

זהו השינוי, זו הסיבה שאתם נשמות עתיקות, וזה מה שעליכם ללמוד, יקרים.

זהו המסר של קריון היום, זה אודות ערך עצמי.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020