Light Connections
 
 

 

יציאה משחור ולבן - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

האנרגיה המוצגת כאן כיום היא לפעמים ממכרת, באופן קולקטיבי, והמשמעות היא שחלק מכם מתחילים להרגיש שהם שייכים לכאן. יתכן ואתם פוגשים משפחה, אולם יותר מכך, אתם מתחילים להבין ולהרגיש את מה שהוא כה חמקמק, סוג של תקשורת, אפילו ממרחק רב באמצעות המדיה הזו שהיא ממכרת, ואין זה בהכרח כלל מסר מטיף שמושך אתכם, ולמעשה זה אפילו אינו המסר עצמו, לא באמת.

חלק מכם מרגישים שישנם דברים רבים שהם שומעים עליהם שלא היו באמת מודעים להם, ואחרים אומרים שהם כבר שמעו את כל זה לפני כן אולם שקיים כאן משהו אחר - אפילו בעודכם יושבים שם, קיים כאן משהו אחר, וזה אכן נכון.

 

הזכרתי משהו באחד התקשורים האחרונים, שנשמות עתיקות באופן מיוחד והאנושות באופן כללי מתחילים לחצות את הגבולות של המימד שלהם. זה קשה ו'מגלגל עיניים' לרבים.

ונאמר זאת פעם אחר פעם שהמימדיות היא מציאותכם. זה מה שאתם נוגעים ומרגישים, חווים וחשים. זה מה שספרו לכם ואתם מאמינים בכך, זוהי הליבה של מי שהנכם.

וזה מתחיל להשתנות, כמו תקרה שמתחילה להתרומם על מנת להיות גבוהה יותר, ולא ציפיתם לכך. וכאשר המטפורה היא שהתקרה הופכת לגבוהה יותר, המשמעות היא שהיא חושפת יותר מן הדברים שלא הייתם מודעים אליהם. זוהי מטפורה של להיות מסוגלים לראות מעט אפילו מבעד למעטה/צעיף שהפריד אתכם לא רק ממימד אחר אלא גם מאמת גדולה יותר.

 

אחת השאלות שנשאלת שוב ושוב על ידי תיאולוגים ואזוטריים בכל תחום, אינטלקטואלים היא - מהי משמעותם של החיים? כמובן שישנן ספריות המלאות בכך מכיוון שנראה שאיש אינו מבין או יודע, רבים מאמינים שהם יודעים, וכך הלאה והלאה, ואתם יודעים שאני צודק...

מה אם המעטה/צעיף יתחיל להתרומם אך מעט, כמו משיכת הוילון לאחור, וחלק מכם יוכלו לראות זאת בפעם הראשונה, ולחוש זאת בפעם הראשונה. ותאמרו לעצמכם, הו, הו, מעולם לא ראיתם זאת.

זה משהו טוב שלא ידעתם והבנתם, לא סיפרו לכם על כך, יתכן וזה יהיה שונה לחלוטין מכל דבר שחשדתם! אתם דוחפים מימדיות ואומר זאת שוב, קיימים מימדים רבים מאוד. מימדיות היא מדידה של פיסיקה. זהו משהו שהמדענים שלכם קבעו - מהו מימד, כמה מימדים עשויים להיות... רובם נחשפים במחקר ולימוד של המבנה האטומי כאשר המדענים מתחילים לומר שעד עתה הם הבינו שכל מה שקיים, שהם מבינים ועובדים איתו מדי יום נמצא בארבעה מימדים - גובה, רוחב, עומק וזמן - וזה הופך לעולמם של בני האדם, ואין זה משנה מה...

אולם המדענים אומרים שקיים עוד, שישנם חמישה, ששה ושבעה מימדים... לפני שנים אחדות הם הודיעו שגילו, בהתבסס על מחקר מבנה אטומי, שקיימים 11 מימדים! וזמן מה מאוחר יותר הם הודיעו שקיימים 26 מימדים [קריון מצחקק בהנאה..]

במילים אחרות, ככל שהם המשיכו להביט בכך, יותר נתגלה, והם הבינו שעשויים להיות הרבה הרבה יותר מימדים.

 

מהי המשמעות של כל זה עבורכם בעודכם יושבים על הכסא? אשאל את השאלה לגבי המקום אליו אני הולך בהמשך: האם זה אפשרי שאתם חיים רק במציאות שהיא שבריר של האמת? האם חשבתם על כך? בני אדם רבים טוענים שהם מאמינים רק במה שהם רואים, יכולים להתייחס רק למה שהם יכולים לגעת בו, ושאני מוסר לכם את כל העקרונות והרעיונות האלה 'מגלגלי העיניים' האלה שאין בהם כל הגיון, והם בוחרים שלא להאמין בהם מכיוון שאינם יכולים לראותם ולגעת בהם - אלה בני אדם האומרים שנוח להם בידיעה של מה שהם יודעים ומבקשים שלא יטרידו אותם עם שאר הסיפור.

וישנם בני אדם הטוענים שאין כל המשך לסיפור הזה, שזה כל מה שיש, למרות שהמדע מספר להם משהו אחר..

 

הידעתם שאור יכול להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת? השמעתם אודות שזירה? ואומר משהו שכבר אמרתי לפני כן - התוכלו לדמיין מציאות בה תוכלו לדבר למישהו או משהו, או אפילו לעבוד עם עצם שנמצא בשני מקומות באותו הזמן - אחד נמצא כאן על הפלנטה ואילו האחר נמצא במקום אחר בגלקסיה, ולדבר עם שניהם בזמן אמיתי? ואם תחשבו שזהו משהו מופרך, בדקו את השזירה.

זוהי מציאות של מימד אחר. ויהיו אלה שיאמרו שהם אינם מעוניינים במציאות הזו, ושהם אוהבים את מציאותם כפי שהיא..

 

הבה אספר לכם כיצד זה פועל, יקרים. הדבר שנוח לכם איתו הופך לליבה וזה תמיד יהיה כך עבור בני האדם. זוהי מציאות הליבה. אולם כאשר תתחילו 'לנקב' מימדים אחרים, הם יתווספו לליבה. לא תהפכו לפתע לשביב של אור שעושה משהו. איננו מדברים על כך. אנחנו מדברים אודות מימדיות שהופכת להיות נוחה יותר מכיוון שאתם יודעים יותר.

מה אם כך היתה האמת בה תתחילו לדחוף את גבולות תודעתכם ותתחילו לשאול את השאלה. תאמרו שאתם אוהבים את האופן של המציאות הזו ושנוח לכם איתה, אולם האם קיים משהו נוסף שיתווסף לכך ויגרום לכם להרגיש אפילו יותר נוח - זה, או משהו טוב יותר?

בני אדם רבים שומעים את המילים האלו ואומרים שאינם מעוניינים באמת בשינוי ובוחרים להישאר בקופסה שלהם... הם פוחדים מהרעיון שאם אכן הם ישתנו הקופסה המוכרת הזו תיעלם... ובכן זה לא יקרה, זה פשוט ישתפר.

 

יש לכם ידע ליבה, יתכן ובמתמטיקה, אולי למדתם חשבון ואלגברה, ולאחר מגיע כל השאר, החישובים ועוד. האם יהיה עליכם להשליך את החשבון [קריון מצחקק בהנאה..] וללמוד שפה חדשה לגמרי? כמובן שלא, האחד הוא הבסיס של השני, מתווסף אליו ועוזר לכם להבין את כל מה שקיים. אתם עוברים ללימודי בגרות של ידע הליבה שיש לכם.

אני אומר זאת על מנת שלא תפחדו לנקב ולחדור למימד אחר. אתם מתחילים לעשות זאת.

סיפרתי לכם בעבר שהמשמעות האמיתית של זה עבורכם ממש עכשיו ברגע זה היא, שאלה עם הניסיון והחוויה הרבים ביותר מכדור הארץ יתחילו ביכולת לחוש הרבה יותר מאשר הם חשו בעבר. המשמעות היא שאתם תראו את מה שיתכן והוא מנחם ואוהב, תתווסף לכם רוחניות שהיא הגיונית לכם ועבורכם, תתקבל יותר על דעתכם ותעזור לכם לעבור דברים.

חלק מכם כבר ביטאו זאת לאחרים - אני יודע מי מקשיב וקורא את הדברים מאוחר יותר, אתם תקחו אותם הצידה ותאמרו שיש לכם את כל הסיבות כרגע להיות בחרדה ופחד, ולמרות שיש לעתים מעט מזה, אתם מרגישים תחושה מהממת של רווחה. אתם יודעים שהדברים יפתרו את עצמם באמת, יהיו פתרונות שאינכם יודעים עליהם כרגע, ושנוח לכם עם זה.

 

ברוכים הבאים למימד אחר, יקרים, מימד שמתחיל לנוע לעבר הנשמה. נשמתכם שייכת לכם, היא חלק רב מימדי מכם, ועד עתה היתה חומה ביניכם ושאר ה'אתם'...

קיים כה הרבה מצידה השני של החומה הזו, שישפר את חייכם. אתם מתחילים להבין הרבה יותר טוב את המבנה התאי שלכם. כמה מכם כרגע, בעודכם חווים את המבנה התאי בגופכם, יתכן שאתם מביטים בעצמכם בדרך כה לינארית בה קיים רק ראשכם - שם אתם חשים כל דבר, שם אתם חושבים, שם אתם חשים כאב ותענוג - ואתם מביטים על שאר גופכם ומקווים שכל השאר הזה יישאר.. [קריון מצחקק בהנאה..]

זוהי הגישה הלינארית שדיברנו עליה לפני כן. מה אם לפתע תתחילו להרגיש את שאר גופכם כחבר? ולא רק כחבר אלא כמשהו שיש לכם שליטה עליו מכיוון שהתודעה בכם היא המנהלת של תאיכם. כמה מכם מבינים כעת שיכולה להיות לכם מימדיות המאפשרת לכם לגעת, יתכן, ולהרגיש, יתכן, את הפיסות והחלקים הרב מימדיים של המבנה התאי שלכם עצמכם... ואם אינכם מבינים את מה שאני אומר, דמיינו את עצמכם עומדים במרכזו של אצטדיון עם טריליון ישויות במעמדים, כולן מביטות בכם, הזרקור מגיע ואתם מבינים שאתם עומדים בתוך שדה הדנ"א של גופכם. והדנ"א שלכם מביט בכם ושואל מה תרצו, מכיוון שאתם המנהל, אתם התודעה של הגוף! ויש לכם הזדמנות לומר שאתם רוצים בריאות, אתם רוצים שכולם יתנהגו כהלכה, שמערכת החיסון תהיה חזקה מעבר למה שהיתה, ואתם תעזרו לה מכיוון שיש לכם אינטואיציה ללכת לכאן ולשם, לעשות את זה ואת זה. תאמרו שאתם רוצים חיים ארוכים יותר, ואתם עשויים לבקש מכולם שם במעמדים לשים לב מכיוון שאתם המנהל, וזה מה שאתם אומרים...

 

האם חשבתם מעולם על כך?

או, שהאפשרות האחרת היא זו: אתם עומדים באמצע של אצטדיון ושום אור אינו נדלק מעולם, הדנ"א וטריליון התאים מתעייפים מלחכות להוראות והנחיות והם פשוט יעשו כמיטב יכולתם בעצמם, עם הסביבה, המחלות, הדברים שאינם בריאים, מכיוון שהמנהל שלהם לעולם אינו אומר דבר ...

 

מימדיות היא כה גדולה, ואתם נמצאים בחלק כה קטן שלה, אולם כאשר אתם הולכים לעבר המקום הזה בו אתם מתחילים 'לנקב' את מה שהייתם רגילים לו, אתם עוברים לא רק לחמישה, ששה או שבעה מימדים, אלא לאנרגיות רב מימדיות והיבטים. אל תספרו אותם, יקרים. אם תבחרו, אתם יכולים לעשות זאת מכיוון שאתם לינאריים. אם תבחרו, אתם יכולים לומר שאתם עוברים למימד החמישי מכיוון שהוא מגיע לאחר המימד הרביעי - עשו זאת, אולם הדברים אינם כך. רב המימדיות אינה פועלת כך, היא אינה לינארית, אינכם אפילו יכולים באמת לספור את המימדים. הם פשוט נמצאים שם כמרק של אפשור.

ולאחר אתם מתחילים להבין, מה לו תוכלו לנוע למקום בו תוכלו להרגיש את האלוהיות שלכם, נשמתכם... האם נשמתכם שייכת לכם או שהיא פשוט שייכת לאל ואין לכם כל קשר אליה - זו שאלה אזוטרית מעניינת, האין זאת?

נשמתכם תמיד היתה הליבה שלכם, אתם פשוט מודעים רק לגובה, רוחב, עומק, וזמן... אתם מודעים רק לפיסה זעירה של מי שהנכם באמת.

זו היתה התודעה הנמוכה שהנחתם את עצמכם בה עד לשינוי, ועתה זה מתחיל לנוע.

 

כאשר תתחילו 'לנקב' זאת ולהרגיש דברים, תבינו שזה קל יותר להרגיש שלווים. אין מדובר בכך שזיהיתם פיסה וחלק של נשמתכם. אתם רק יודעים שאתם מרגישים משהו שמעולם לא הרגשתם לפני כן, וזה מעבר להגיון. נראה כאילו שאתם מקבלים עזרה מעל ומעבר. זה באמת אתם המתקרבים יותר לאלוהיות שלכם. נשמתכם מגיעה מהמקור הבורא היוצר, האל. נשמתכם היא חלק מכם ומהמקור הבורא היוצר. אתם חלק מן הבריאה, יקרים, זוהי הנשמה.

והנה אתם מתחילים 'לנקב' את הסוגיה של היציאה מהמציאות הזו שהיא כה קטנה לעבר מציאות המשפרת את הליבה שאתם רגילים אליה.

 

הו, ויש עוד כל כך הרבה יותר.

לכן יצרתי את 'מעגל ה 12' ודחפתי את שותפי (לי קרול, ת.ג.) לתוך הפרצה ואמרתי לו לעשות זאת, זה משהו שהוא מעולם לא עשה לפני כן אולם הוא יתרגל לכך, מכיוון שהוא כבר מרגיש זאת בכל פעם שהוא הולך לשם. הוא מחפש, מסתכל סביב ותוהה היכן זה היה לפני כן, היכן היה כל זה במשך 31 השנים שבהם לימד.. אני יודע מה הוא חושב...

במובנים מסוימים הוא נדהם, במובנים מסוימים הוא כועס מדוע הוא לא קיבל זאת לפני כן, מדוע רק עכשיו ... זה מכיוון שהאנושות מוכנה כעת!

זהו השינוי, זו הסיבה שכינינו זאת 'הנורמלי החדש'.

 

הו, ויש עוד.

ברצוני להציג אתכם לחברה, חברה רב מימדית המכונה גאיה. היו אלה על הפלנטה שממש תקשרו את האנרגיה של גאיה. איני עומד לעשות זאת, אולם אעביר את המסר מגאיה אליכם. זהו מסר יפהפה, יקרים, וזה עשוי לגרום לכם להלם ולהפתיע אתכם עם העומק והמשמעות שלו, והנה המסר:

"אני מכירה אתכם, אינכם מכירים אותי, לא באמת, אני מכירה אתכם, אני מכירה את כל 'אתם', אני מכירה כל יחידת חיים שלכם כאשר צעדתם את צעדיכם הראשונים עלי. כאשר יצאתם מן הרחם ונשמתם בפעם הראשונה אותי, כל החמצן שהוזרם לריאותיכם היה אני, והכרתי אתכם בנקודה ההיא, ידעתי את יכולת החישה שלכם ושל נשמתכם שחזרתם, ידעתי את שמותיכם הקודמים.

טרם פגשתם אותי עדיין, הכרתי אתכם בכל מהלך ילדותכם, הצעדים הראשונים בחול ובעפר האדמה וכיצד זה הרגיש, כיצד צווחתם משמחה לקראת משהו חדש..

לאלה מכם שהגיעו עד לקצה המים, בין אם היו אלה אוקינוסים או אגמים, והרגישו אותי כמים ששטפו אתכם ורחצו אתכם וגרמו לכם להרגיש נקיים וקרירים - הייתי שם, בכל פעם שעשיתם זאת, יקרים. אני מכירה את כל 'אתם', אני יודעת בכל פעם שעשיתם זאת, פעם אחר פעם.

קיבלתי את פניכם בכל פעם שהגעתם לפלנטה הזו ופקחתם את עיניכם בפעם הראשונה, כאשר הבטתם סביבכם, מילאתם את ריאותיכם, והבכי הראשון - זה היה כמו שברכתי אתכם בברכת ברוכים השבים. אני מכירה אתכם. הייתי שם.

הייתי שם כאשר דמעותיכם נחתו על עפר האדמה, הרגשתי את צערכם, הנחתי את זרועותי סביבכם. חלק מכם אפילו לא הרגישו זאת, אפילו לא ידעו זאת, אולם חלקכם כן הרגישו וידעו..

כאשר צעדתם בשדות והרגשתם משהו שונה ומרענן, זו היתה אני, וכמעט כל אדם שעשה זאת בנקודה מסוימת בחייו, יתכן והרגיש משיכה לשוב לשם, למקומות האלה שם אני נמצאת.

אני מכירה את כל 'אתם' אולם אתם אינכם באמת מכירים אותי. ידי תמיד היתה מושטת בהדרכה ובחברות, וכל הדברים שגאיה יכולה להיות, מכיוון שאני מכירה אתכם.

הייתי שם כאשר מתתם, יקרים, פעמים רבות כל כך כאשר נטלתם את נשימתכם האחרונה, אני הייתי שם כאשר חלק מכם נפלו על עפר האדמה, הלכה למעשה, בקרב, הייתי שם. כאשר דמעותיכם ופחדכם ודמכם זרמו לחול, פעם אחר פעם בזוועות הקרבות על האדמה, אני הייתי שם. עם כל 'אתם'..

כאשר חלק מכם ירדו מהספינות בקרב וצללו לתוך האוקינוס, המים מילאו את ריאותיכם ונאבקתם למעט אויר, עיניכם התרחבו.. - זה היה עבור שותפי שפוחד מטביעה, הרגע תיארתי אותו... - אני הייתי שם. אני שם עבור כולם, יקרים, עבור כל אחד ואחד.

צפיתי בכם מגיעים, צפיתי בכם עוזבים, אחזתי בידכם, הענקתי לכם חמצן בכל נשימה שנשמתם מעודכם. רחצתי אתכם ואת נשמתכם שוב ושוב עם המים, הגשמים, האגמים, האוקינוסים, שמעתי את הצחקוקים שלכם ואת צחוקכם, וחלקתי את כאבכם.

אני גאיה, שותפה שלכם על פלנטה ארץ. האם תרצו להכיר אותי, מכיוון שאני באמת מכירה אתכם...

אני מצויה בבעלי החיים ביערות, שחשובים עבור חלק מכם לשם מחיה, אני בעפר האדמה, אני מכסה את הזרעים, אני מגדלת את המזון שאתם אוכלים.

אני ביערות המספקים סוגים שונים של דברים עבורכם, כולל כמה מן התרופות המעמיקות ביותר למחלות שעשויות להיות לכם. יש לי את כל זה, זה גדל באופן מיוחד עבורכם, עבור כל 'אתם'.

זו מי שאני.

אני זו הממלאת אתכם בשמחה כאשר השמש שוקעת ואתם צופים בצבעים בשמיים ובאטמוספרה - זו אני... אני זו שמרגיעה את האוהבים בשעה שהם אוחזים יד ביד, שוב ושוב, וצופים בשמש העולה בזריחה או יורדת בשקיעה, ותוהים מדוע זה מרגיש כה מלכותי ומדוע הם מרגישים כפי שהם מרגישים כאשר האדמה קורצת להם כאשר השמש שוקעת. זו אני. הייתי אתכם בכל רומן, בכל לידה.

הייתי שם כאשר עברתם את הכאב, יקרים, הייתם בשני המגדרים, השמחה והכאב של לידת הילד, הייתי אתכם כאשר הבטתם בפעם הראשונה בעיניו של תינוקכם. הייתי שם כל הזמן, בכל פעם.

עמדתי לצדכם והתחננתי בפניכם שתשימו לב אלי מכיוון שאני יכולה לשפר את חייכם, אני יכולה לגרום להם להיות טובים יותר, מכיוון שאנחנו חיים יחד ביחסי גומלין בצמידות, בני אדם, ויש לי כל כך הרבה מה להעניק לכם, אולם אינכם מכירים אותי, עדיין לא.

כך, יקרים, שעם הגברת המימדיות, אתם עומדים להתחיל לחוש אותי, וברצוני להבהיר שאל תפחדו, מכיוון שאני גאיה ואני מכירה אתכם.."

 

זה המסר, יקרים, מכדור הארץ שלכם אליכם, כרגע. האבות של הפלנטה הזו שוכנים בעפר האדמה, באופן ציורי, כל יחידות החיים שהייתם אי פעם עדיין נמצאות כאן באופן ציורי, אולם הכל מדויק באופן אזוטרי.

יש כאן כל כך הרבה שהוא שלכם. הידע של מי שהייתם, מה למדתם, מה לעשות בהמשך, כיצד לזכות בשלווה, כיצד לרפא את עצמכם - הכל נמצא שם.

 

זה מה שבני האדם מתחילים לעבור דרכו, זהו זמן מפחיד עבור אלה שאינם נשמות עתיקות, מכיוון שכל מה שהם רואים הוא שינוי. אולם רבים מכם, נשמות עתיקות, מתחילות לראות ולזהות שיפורים במודעותכם. אתם מודעים לכך שאתם מודעים...אתם מתחילים להיות מודעים שמודעותכם משתנה, כך שמראים לכם דברים, סוף סוף, דרכים לחצות את הגשר ממה שחשבתם שהוא אמיתי לעבר מציאות גדולה יותר.

אמרתי זאת קודם ואומר זאת שוב - אתם עוברים משחור ולבן, לצבע...ונדרשות לכך התאמה, חוכמה, סובלנות ורשות.

זה מה שמתרחש כעת לאנושות, עבור חלק זה אינו נוח, עבור רבים זה כן נוח, אולם כל זה הולם.

 

אסיים עם זה:

אתם חושבים שאתם יחודיים לגלקסיה הזו, אולם אינכם כאלה. אתם החדשים. בני האדם הם החדשים ביותר על הפלנטה הזו שקיימת בגלקסיה ברגע זה. קיימת משפחה נרחבת וענקית שגם גרה בגלקסיה הזו, עצומה, והיא נמצאת שם באופן טבעי, יקרים. הדברים שבראו את החיים כאן על הפלנטה הזו הם אותם המרכיבים, המאפיינים והתכונות שבראו חיים בכל מקום. אינכם לבדכם.

חלק מן המקומות האלה, הפלנטות האלו שהיו בהן חברות דומות מאוד לשלכם, נראים כמותכם, עברו את מה שאתם עברתם כיום, הם חוו בדרכים שונות את כל המלחמות, בחלק היה אפילו רצח עם ביניהן. רבים מהם גם ראו את כל הזוועה שראיתם באנרגיה הישנה, אולם הם יצאו מזה מכיוון שהם מבוגרים יותר, ועברו את כל השינויים והפכו להיות יותר מודעים למימדיות שלהם, כמו שאתם, מדי פעם..

ברצוני שתחשבו האם אתם לבדכם באמת, או שאינכם לבדכם, והאם זה אפשרי שבענקיות הזו ישנם טריליונים של אחרים שעברו את מה שאתם עברתם...

אספר לכם זאת, יקרים, שהדפוס של מה שאתם קיימים ורואים כעת בקיומכם, הדפוס של מודעותכם וכל מה שהוא אמיתי עבורכם כרגע, כל מה שאתם עוברים - כבר נראה לפני כן. אני ראיתי זאת ואני יודע לאן זה ממשיך מכאן, ולו יכולתם לראות זאת, אפילו בבחירה חופשית, אני חושב שהייתם מרגישים הרבה יותר טוב...

על כך הוא השינוי. האור עולה יקרים, אל תפחדו ממנו. נשמות עתיקות אתם יודעים בדיוק אודות מה שאני מדבר עליו. זהו הזמן לגלות את השאר מכם [קריון מצחקק בהנאה..] אעזוב זאת כך...

 

אלה זמנים מיוחדים, זמנים יפהפיים, זמני של ניסוי עבור רבים מכיוון שהם אינם מבינים דבר ממה שאמרתי. עם הזמן הם יבינו את כל מה שאמרתי, מכיוון שזה יהפוך להיסטוריה שלכם, אתם תביטו לאחור ותחייכו, ותזכרו כאשר גדלתם, כאשר התודעה רק התחילה להתפתח ורק התחלתם ללמוד אודות האמת הגדולה יותר שתמיד היתה כאן, ושאתם אהובים עד מאוד על ידי הבורא היוצר, ועכשיו הגיע הזמן לפגוש אותו.

 

אני אשוב,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020