Light Connections
 
 

 

פגשו את חוכמתכם - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

יתכן ותחשבו שזו תהיה פגישה בה ישויות יתקשרו לכם, עבורכם, אתכם. זהו זמן בו אתם באמת נעים מהלא מודע למודע. זהו זמן בו המטפורה של דברים שרוטטים גבוה יותר נמצאים בהישג יד. אתם נושאים אתכם את הזרעים של חומר כוכבי. לא באמת הגעתם ממה שקיים כאן על הפלנטה הזו, יקרים, לא התפתחתם מבעלי החיים שסיפרו לכם שהתפתחתם מהם, לא לגמרי. עם הדנ"א הזה שהיה לו שינוי מכוון עבורכם על מנת שתהיו בני האדם שאתם הנושאים את זרעי הכוכבים.

כל הדברים האלה יכולים להיות 'מגלגלי עיניים' לרבים, ועם זאת המדע שלכם מתחיל לבחון את התכונות והמאפיינים של מה שאתם אמורים להתפתח ממנו, והם מעלים חרס בידיהם. הם טוענים שהתפתחותכם היתה מהירה מדי מכדי שתקרה למעשה, שהדנ"א שלכם שונה מכל דבר שסיפרו לכם שהגעתם ממנו, וכך זה מתחיל התגלות שבזמן מסוים תהפוך באמת לדבר שידוע לכל.

אולם הנושא הגדול הוא, שכרגע על הפלנטה הזו קיימת אצל רבים היכולת לנוע באופן מימדי. נשמות עתיקות רגילות, לא בהכרח מתקשרים, או אלה שבהכרח עשו במשך שנים מדיטציה על מנת להפוך לרטט גבוה יותר - אלא אנרגיה המתרחשת על הפלנטה המאפשרת שתהיה הארה לכל מי שחפץ בכך, הארה שהיתה לוקחת יחידות חיים רבות מאוד. יתכן והם אפילו חדשים...

אנרגיה המכבדת את הנשמות העתיקות מכיוון שהם יהיו הראשונים לקחת חלק בשינוי מימדי, אולם לאחרים יש את היכולת הזו שתמיד היתה להם. זהו החומר הכוכבי, יקרים.

מתרחש אפשור ממשי של תודעה, וזה יחסי לשינוי. זה כל מה שסיפרנו לכם שהשינוי יהיה. זה צריך להתחיל מתישהו, וזה מתחיל כעת, ולמעשה זה כבר התחיל לפני זמן מה. בני האדם מתחילים להבין ולהכיר בדברים שהם מעולם לא עשו זאת בעבר. והראשונים לעשות זאת יהיו אלה שיתכן ואפילו מאזינים כעת או קוראים את הדברים האלה מאוחר יותר.

למעשה אין 'מאוחר יותר'. כל האנרגיות שנלמדות ומורגשות ברגע זה משותפי בכסא (לי קרול, ת.ג.) יהיו עוצמתיות בדיוק בעוד חמש שנים מהיום, עשר שנים מהיום, אפילו בעוד שבוע - זה אינו משנה. כזו היא רב המימדיות. היא אינה מידרדרת עם הזמן, היא נוכחת בעתיד כפי שהיא נוכחת בשניה הזו. כך שאם אתם קוראים זאת ב'עכשיו' שלכם, דעו שזה גם ה'עכשיו' שלי...

קשה להסביר זאת, אולם כך זה פועל.

 

אתם מתחילים לפתוח שער של מודעות שמסוגל, הלכה למעשה, להניע אתכם באופן מימדי. ואם תשאלו אותי האם המשמעות היא שתסעו למקום כלשהו, הרי שתסעו למקום כלשהו אם תבחרו, וזוהי תודעה, תודעת על, שהיא תודעה שהיא מעל מה שאתם מניחים שהוא הכל.

אתם מביטים לעבר תודעה ממימד גבוה יותר שתאפשר לכם לראות דברים שלא ראיתם לפני כן, יתכן שברית עם הדבר הרב מימדי הגדול ביותר, האלוהי ביותר שאפשרי - נשמתכם, הרשומות האקאשיות שלכם, המבנה התאי שלכם, הדנ"א שלכם.

 

לפני מספר חודשים סיפרתי לשותפי שיהיה לקריון כיוון חדש. הוא ישב ממש על הכסא הזה, הוא היה בשידור ישיר, והיו צופים רבים. עשיתי זאת במתכוון, כך שלא תהיה לו כל ברירה אלא לפעול בדרך שהיתה הולמת ולא להניח זאת 'על המדף', כדבריו, לו סיפרתי לו על כך באופן פרטי... כך הוא, ואנחנו יודעים על כך.

כך שסיפרתי לו בנוכחותם של רבים שהוא יסייע כעת לאנושות - בכל גודל של קבוצה שתרצה להגיע - בתנועה למימד אחר. והמימד המסוים הזה יחשוף אותם לתפארת שלהם. המימד האחר הזה יאפשר להם לצעוד לעבר מקומות באנרגיה של נשמתם שלהם שמעולם לא צעדו שם לפני כן. ובעשייתם כך, זה באמת יחשוף את הגדולה וההדר של מי שהינם. יחשוף אותם למערכת שתיתן להם גישה שתוכל להשתיק את פחדם, ותוכל להסיר ולהרחיק חוסר הולמות ברשומות האקאשיות שלהם, שתוכל לדבר למבנה התאי שלהם ויתכן ליצור הפוגה ספונטנית - כל אותם דברים שהמאסטרים עשו. לשם מועדות פניכם.

 

אמרנו לכם זאת לפני זמן רב, והנה זה: ביקשתי ממנו לערוך פגישות שבועיות, אחת בחינם עבור הפלנטה, על מנת לקחת אתכם למקום ההוא, אם תבחרו, על בסיס קבוע, לחשוף זאת, ללכת מעבר לגשר, למקום בו תוכלו לשבת ולצפות בדברים מלכותיים המתגלים, ולהבין שזה .. אתם.

כך שברצוני לעשות כעת משהו שהוא דומה. באחד התקשורים הבאים אתן לכם דוגמא לגבי מה קורה כאשר חוצים את הגשר הזה.

אולם כרגע ברצוני שתעצמו את עיניכם. במידה ואתם צופים - אין סיבה לצפות בדמות שבמסך. ברצוני לקחת אתכם למקום כלשהו ולחשוף משהו עבורכם. אתם יכולים לראות שמה שעשוי לקרות הוא בלתי אפשרי, אפשרו לי פשוט לספר לכם את הסיפור וראו אותו אולי כסרט, אם תבחרו, אולם זהו סרט אודות מה שעתיד להגיע, מה זמין, עד כמה עמוק ומשמעותי זה עשוי להיות.

ברצוני שרק תרגעו לרגע, והתקרבו מעט יותר, התקרבו מעט יותר. ברצוני שתרגישו שלווים, הרגישו שלווים, יקרים.

אם זה בתוך מה שתבחרו לעשות, בואו אתי למקום קסום. זהו חדר רחב מאוד, יקרים, וכאשר אתם נכנסים לחדר הזה אתם מרגישים את העוצמה והמלכות שבו. חלק ירגישו שזה כמו מוזיאון, אולם זה אינו מוזיאון. זהו חדר מואר די היטב ומאוד צבעוני, והוא מלא בפסלים שניצבים על גבי מעמדים.

זוהי מטפורה, ובעוד רגע תראו מה זה.

נכנסתם לתודעת העל שלכם, נכנסתם למקום שמעולם למעשה לא הייתם בו לפני כן, לא כך, לא כך.

 

הנה השאלה שאני שואל אתכם לפני שאנחנו אפילו ממשיכים: האם אתם מוכנים?

אם אתם נושאים אתכם את הרשומות האקאשיות של יחידות חייכם הקודמות, עד כמה זה יכול להגשים את עצמו באופן אמיתי? או האם זה מוסתר מכם במימד שאין לכם גישה אליו, או האם כן יש לכם גישה? אתם נמצאים בחדר הקסום הזה, יפהפה, שלו, אתם רואים את הפסלים הרבים ואינכם מבינים באמת מה הם, עד שאחד מהם זז. כמעט ויש זרקור על הפסל הזה, והוא זז ולובש צורה של חיים.

והפסל, גבר או אשה, יורד ממש מן המעמד והופך לצבע מלא.

אינכם פוחדים, אתם מזהים איכשהו זיקה עם הדבר הזה. האדם הזה מבקש מכם ליטול את ידו, וכך אתם עושים, מכיוון שאין כל סכנה כאן, זה מאוד בטוח, זה מרגיש כמוכם, זה מרגיש כה נוח. אתם מביטים בעיניו של האדם הזה - גבר או אשה - הוא אומר את שמו: "אני ____, ואני את/ה". הוא מתחיל לספר לכם אודות העובדה שזה מייצג אתכם ביחידת חיים קודמת. הרגע פגשתם יחידת חיים קודמת... אתכם... נשמתכם מלאה בכך, פרטים יפהפיים, כולם צעירים, יקרים, בכל פסל יש נעורים, חוזק ויופי, והאדם מספר לכם מה הוא עבר, אולם יותר מכך - הוא מתחיל להעניק לכם עצה ממה שלמדתם ביחידת חיים מסוימת, ברצונו לספר לכם על כך.

אתם מקשיבים לו בתשומת לב. והוא רוצה לספר לכם על כך, ועל כך, והוא מעניק לכם חוכמה אודות יחידת החיים הזו ולאחר הוא חוזר למעמד שלו.

 

אתם עוברים לפסל הבא, הוא מאיר את עצמו, הופך לצבע, יורד מהמעמד, אוחז בידכם, מביט בעיניכם ומבקש מכם להתקרב קרוב יותר, יש לו מה לספר לכם על מה שלמד ביחידת החיים הזו שלו, ואומר: "אני הוא את/ה, ואת/ה אני, למדנו זאת יחד, אני בנשמתך ואת/ה בנשמתי".

וכך אתם עוברים פסל אחר פסל, אחר פסל, אין זה משנה כמה זמן זה לוקח, וזה מתחיל למלא אתכם ואתם מבינים עד כמה אתם גדולים וכמה זמן חייתם בפלנטה, והתכנית שכאן, ואתם במימד ששייך לכם שמעולם לא ראיתם לפני כן.

הו, איזה מקום זה, הרשומות האקאשיות שלכם. התוכלו לדמיין דבר שכזה? זה אתם המתרחבים על מנת לראות את המערכת ולדעת כיצד היא פועלת, שזה יתחיל להתקבל על דעתכם, לראות את הצמיחה כאשר כל אחד מספר לכם מה הוא למד ועל חוכמתו, ואתם יכולים לראות מה עברתם על מנת להפוך ולהיות 'אתם' של היום..

 

הבה ונעצור את ההדמיה הזו לרגע, וברצוני שהכל יהפוך לחשוך.

המשיכו לעצום עיניים וקחו נשימה, ועכשיו ברצוני שתדמו אותו החדר, ותדמו שאתם פסל. כן, מתתם, עברתם דרך המוות והנה אתם בחדר הזה, והדלת נפתחת, ונכנסת פנימה נשמה יפהפיה - המגדר אינו משנה - צעירה וחזקה, והנשמה הזו צועדת לעבר הפסל הראשון, היישר אליכם, ומביטה בכם, ואתם יורדים מהמעמד ואתם עומדים לספר ליחידת החיים הבאה שלכם מי הנכם, מה עברתם, והחוכמה שניקיתם. וזה ממשיך עוד ועוד, אתם במקום של תודעת על שהוא יפהפה ומלא באמת, מכיוון שכך הדברים פועלים.

בכל חזרה ליחידת חיים חדשה אתם הופכים להיות יותר ויותר חכמים בעקבות התהליך הזה שתמיד היה שם אולם לא כה אמיתי כפי שתארתי זאת לכם.

האם זה אמיתי או האם זו הדמיה? רב מימדיות היא כזו עבורכם החיים בארבעה מימדים בעוד שקיימים מאות מימדים.

מה אמיתי ומה אינו אמיתי? אתם חיים במימד פשוט, אולם יקרים, אתם נמצאים בכולם. זו בחירתכם לנוע לזה שהוא מעבר למה שאתם יודעים. הרגע מסרתי לכם תרחיש אמיתי שיכול לקרות אפילו היום. לחלק מכם יהיו חלומות הלילה מכיוון שרק דגדגנו חלק מתודעתכם שאומרת "הבט/י, הבט/י, זה אמיתי, זה יכול לקרות".

 

אפילו ברמה נמוכה ישנם אלה שיכולים לדבר אתכם, שהיו 'אתם' על הפלנטה הזו, ולמסור לכם מידע, ולהרחיק את הרעיון שאינכם שווים או שאתם 'בטעות', במקרה - ואינכם כאלה! אתם מפוארים בכל היבט, נמצאים כאן מתוך מטרה ותכלית, ואתם רבים, נשמות עתיקות.

 

אני אשוב,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020