Light Connections
 
 

 

תבעו את הפוטנציאל של נשמתכם - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אני מודע לכל מה שנמצא לפני, ובכל אלה הצופים כרגע או מאוחר יותר, אלה שיצפו פעם נוספת, ואלה שיקראו זאת.

אנחנו מדברים על דברים שוב ושוב, אומרים את המילים שוב ושוב - רב מימדיות, תודעה גבוהה יותר - והכל משתקף בתפישה שאינכם פשוט מודעים לה ברמה שיכולתם להיות מודעים לה.

מה בדבר משהו שאמרנו לעיתים כה קרובות, שזמן ו'עכשיו' באמת אינם שייכים לענין. אין זה משנה באיזה זמן אתם מקבלים את המידע הזה, הפיסות והחלקים שאני מוסר, מכיוון שהם ממש אישיים כאשר אתם עושים זאת, מכיוון שאני עדיין אתכם שם, הרוח עדיין אתכם שם, אומרת את המילים בזמן שלכם, עבורכם.

 

מאז שנת 2005 סיפרתי לשותפי (לי קרול, ת.ג) שיש להקליט כל תקשור, ויש לשים את התקשורים האלה במקום בו כל אחד יכול להגיע אליהם ולשמוע אותם בחינם, בכל עת שיחפצו.

רבים כל כך מתעוררים כרגע על הפלנטה הזו לתכלית גבוהה יותר, ולפתע הם מקשיבים או קוראים את חלק מן המסרים האלה שניתנים באהבה, שהופכים למידע, למערכי הנחיות, ולפעמים רק מפגשים בהם יושבים ואהובים. הם רואים אותם, שומעים או קוראים אותם, בפעם הראשונה.

שנים חלפו מאז שנת 2005 ועדיין אותן האנרגיות של מה שיש לי לומר פוגעות בהם היישר במקום הזה של הלב, של מודעות, והם אומרים 'הו', הם אוהבים זאת, זה שונה.

והם מתחילים להתעורר..

 

כיצד יתכן יקרים, שמסר שניתן לפני זמן כה רב, יכול להיות עדיין ב'עכשיו'? זה מכיוון שבמקום רב מימדי, בתפישה רב מימדית, זה באמת אינו משנה. העיתוי של המסר הוא תמיד 'אחד-על-אחד', ממש כפי שהוא כעת, ובאופן אישי, ממש כפי שזה כעת. וזה תמיד יהיה כך.

תודעה היא מוזרה, ואנשים באמת תוהים לגבי מהותה. לרוב בני האדם תהיה תערובת של תודעה. יהיו זמנים בהם היא תהיה גבוהה ויהיו זמנים בהם היא תהיה נמוכה, אולם באופן כללי, התודעה התפתחה במשך השנים - אתם מכנים זאת הטבע האנושי, כיצד למעשה בני האדם חושבים ומגיבים האחד לשני, באופן מסויים.

גם לבני אדם רגילים, אפילו באנרגיה נמוכה, יכולים להיות רגע או שניים של תודעה גבוהה, ואלה יהיו תודעה של אהבה וחמלה, וכאשר מצבים מציפים אתכם ותבכו משמחה. אתם תגעו בפניה של נשמתכם, תרגישו זאת לרגע, תהיו 'גבוה' בתודעה, 'גבוה' לגבי עצמכם, אולי.. וישנם זמנים אחרים בהם אתם חווים פחד או כעס, או שיש לכם מחשבות שאינכם רוצים לדבר עליהם...

זה מתנדנד לשני הצדדים, בין חשיבה גבוהה לחשיבה נמוכה, וזוהי תודעה.

 

ואלה ששואלים אותי לגבי משמעותה של המילה תודעה, הרי שהרגע סיפרתי לכם - האופן בו אתם חושבים לגבי מה שמסביבכם.

האם יתכן שתוכלו לשאת ולתמוך בחלק מן הרגעים האלה שהם חשיבה גבוהה יותר עבורכם? אותם הרגעים שיתכן ואתם מאוהבים באדם אחר, בבעל חיים, או אפילו במצב - אתם יודעים מהי כוונתי. זוהי זחיחות הדעת בתודעה, בו כל דבר, לרגע או שניים, הוא פשוט בסדר...

בני אדם חיפשו וחיפשו אחר הנירוונה הזו, ההרגשה הזו של האהבה שמגיעה דרכם מהבורא היוצר. במערכת אמונה אחת אחר מערכת אמונה אחרת, בכל רחבי הפלנטה, אתם מוזמנים להיכנס למבנים בזמנים מסויימים או יתכן שבכל זמן, לשבת ולהרגיש את האהבה שמגיעה מהמקור הבורא היוצר. ואכן רבים מכם עושים זאת, הולכים למקומות האלה, מרגישים את האהבה הזו, והם יעשו כברת דרך ויאמרו פעמים כה רבות שחבל שעליהם לחזור לביתם, חבל שאינם יכולים להישאר במקום הזה ולהרגיש כך כל הזמן...זה מכיוון שדגמתם תודעה גבוהה יותר.

ולא רק זאת, אלא דגמתם את המקור של זה. זה מזמין אתכם, האין זאת?

יש אנשים שאוהבים זאת כל כך הרבה עד שהם משקיעים שעות כה רבות בהליכה למקומות האלה, שם הם רק ים מדיטציה או סוגדים. הם יוצרים דרך, כך שהם יוכלו לשבת במקום הזה לרגע או שניים..

 

אולם למעשה זה כמו לאכול ארוחה טובה מדי פעם, מכיוון שתמיד עליכם ללכת לאחר מכן לעבודה, או לביתכם, או לחזור למצב לא נעים שיתכן ויש בו פחד מריבה, ודאגה, ואז מתחילה שוב התודעה הנמוכה, וכך ישנם רבים על הפלנטה שעוברים הלוך ושוב בין גבוה לנמוך, גבוה לנמוך, ואתם תשאלו היכן הוא מקום המנוחה, היכן היא התודעה ללא 'הגבוה', היכן זה נרגע אצלכם, או אצל חבריכם, או באנושות באופן כללי....

 

כאשר אתם רואים אדם אחר שאינכם מכירים אותו, מהי ההערכה המיידית שלכם של התודעה, כיצד אתם מרגישים? איני מדבר על ילדים או בעלי חיים, אני מדבר רק על אדם אחר.

מישהו נוקש בדלתכם, אתם מכניסים אותו פנימה, הוא מספר לכם סיפור או רוצה למכור לכם משהו - מהי ההערכה שלכם ממש ברגע ההוא - לא שיפוט או ביקורת - מה אתם מרגישים לגבי האדם העומד לפניכם, שאינכם מכירים אותו?

זה יהיה רמז מידי לגבי היכן התודעה נמצאת בחייכם או אפילו בחייהם של אחרים. האם אתם מביטים בו ואומרים שהוא ממש כמותכם, יש לו אותן רצונות כמו שיש לכם, שהוא יצור אלוהי, הוא יפהפה בדרכים כה רבות, ואין זה משנה מה יוצא מפיו..

 

כך נהגו המאסטרים, יקרים, הם הביטו דרככם וראו את האל. אין זה משנה מי הנכם על הפלנטה הזו, יקרים, אתם צועדים בפוטנציאל של תודעה גבוהה. נשמתכם פשוט מלאה בפוטנציאל הזה, וסיפרתי לכם שוב ושוב שמתרחש משהו על הפלנטה שדוחף מן החשכה לעבר האור, שדוחף את התודעה לעבר מודעות שלא היתה לכם לפני כן. מודעות שמביאה אתכם למקום בו כאשר אתם צועדים מסביב לפלנטה ומביטים באנשים, אתם מתחילים לשמוט את התלונות והשיפוט וביקורת, ומתחילים לראות כמעט את כל האחרים - אפילו אלה השונים ביותר מכם - כאלה עם האל בתוכם.

המבחן הגדול ביותר הוא שהאנושות כה מקוטבת בפוליטיקה, בדת. אם תוכלו להביט במישהו שאינו מאמין במה שאתם מאמינים, ורואים בתחילה את האל שבפנים, הרי כל שאר הדברים שאתם עשויים להתלונן עליהם נושרים.

התוכלו לדמיין פלנטה שכך הדברים מתרחשים ביותר ויותר אנשים. יכולות להיות ביניכם חוסר הסכמות, להשתייך למפלגות פוליטיות שונות בתכלית השינוי, המאמינות באופן שונה ביותר מה נכון לארצכם, אולם אתם יכולים לדמיין שהם יכולים עדיין להביט האחד בשני ולשאול לשלום ילדיהם, לקבוע פגישה לצאת לארוחה יחד ורק לדבר אודות הארוחה [קריון מצחק בהנאה..] לדבר על החיים, לברך האחד את השני זה על הצלחותיו של השני, ולא לדבר על הדברים שהם אינם מסכימים ביניהם. ושזה יאחז ויהיה בעל משמעות כלשהי. האם תוכלו לדמיין דבר שכזה, האם אתם יכולים לעשות זאת עם מישהו שאינכם מסכימים איתו?

ואתם תאמרו לי שאתם יכולים לעשות זאת, אולם 'הוא' אינו יכול. אה, שמענו זאת פעמים רבות, יקרים, שאתם מוכנים לעשות זאת אולם הוא אינו מוכן לעשות זאת...

האם ניסיתם?

 

וברצוני לספר לכם שגישה של תודעה גבוהה היא מידבקת, ממש כפי שצחוק מידבק. כאשר תתחילו להביט במישהו בדרך זו ותסירו את כל השיפוט וביקורת לגבי מה שהוא מאמין בו או אפילו מה שהוא עשה לכם, ולראות את האל בתוכו, ממש כמו שהוא בתוככם, ותבינו שהוא ממש כמוכם ובמה שהוא מבקש לחייו, יתכן ואין לו ערך עצמי רב אולם הוא לא יראה לכם זאת, ולמעשה אתם מתחילים להעניק לו אנרגיה לכוח חיים, אושר - וזו תהיה המחשבה הראשונה שתעלה בדעתכם ולא מה שהוא מייצג עבורכם במערכת יחסים, לדוגמא, או בתרחיש פוליטי.

 

אם תתחילו לעשות זאת, שימו לב, הוא יתחיל לשמוט את המגננות שלו, ייפתח מעט, אולי יספר לכם מעט על עצמו ולא אודות מה שהוא מאמין בו. או שאולי יספר לכם אולי על דברים שלא אמר לפני כן במערכת יחסים כאשר הוא יתחיל להרגיש באהבה המגיעה מכם, אמיתית, גישה של תודעה גבוהה יותר.

 

המטרה יקרים, היא תמיד להיות במצב בו אתם אוכלים את הארוחה הטובה ביותר בעיר... כל הזמן... זוהי מטפורה.

במקום ללכת למקום לסגוד או לעשות מדיטציה, ולהרגיש את הפרץ הזה דרך גופכם, שהוא כה יפה ונהדר, עד שאתם נושאים אותו אתכם כאשר אתם עוזבים את המבנה הזה, ויש לכם זאת בכל יום ויום.

ודאי שקיימים אתגרים ושליליות, ודברים מסוגים שונים שעליכם להתמודד איתם, אולם תמצאו את עצמכם מתמודדים איתם בצורה שונה. ולאחר שאתם מתמודדים איתם, אינכם רוטטים במשך שעות מכיוון שהיה לכם חוסר הסכמה.

 

גישה וחשיבה של תודעה גבוהה יותר ייצרו עקביות/לכידות עם הבורא היוצר, עם נשמתכם, כך שהשליליות אינה נאחזת ואינה נמשכת, הדאגות מתחילות להיעלם, אתם מתחילים לישון טוב יותר בלילה, אנשים יביטו בכם ויאמרו שיש לכם את כל המצבים האלה שתמיד היו סביבכם אולם הם ישימו לב שאתם מגיבים להם אחרת, נראה שאתם שלווים - ותוכלו לומר שאכן אתם שלווים מכיוון שפתרתם זאת. פתרתם בעצמכם לבד, שאתם מפוארים. ואתם בעצמכם יכולים לפרוץ את הגבולות מתודעה נמוכה לעבר גבוהה יותר ולהיות מודעים שיש שם עוד כל הרבה יותר.

ישנה שם עוד כל כך הרבה יותר אהבה עבורכם, יש כל כך הרבה שטרם נגעתם בו באמת.

 

זהו הבסיס למעגל ה 12 שהתחלנו לעשות מדי שבוע, להביא את בני האדם שוב ושוב למקום מתוק ובטוח, בו הם יכולים לשבת ולהרגיש את מי שהינם, ולעזוב מבלי לשנות את מי שהינם. ולהתרגל לכך, כך שאפילו כאשר מפגשי הריפוי המסוימים האלה לא יהיו יותר זמינים, זה לא יהיה חשוב, מכיוון שהם נושאים את כל מה שראו ולמדו, ומיישמים זאת לליבם שלהם, לחייהם ולתודעתם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020