Light Connections
 
 

 

הכיול מחדש של חשכה ואור - פברואר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני מדבר לאלה שיש להם חוכמה אלגנטית. יתכן שאינכם מחשיבים את עצמכם לאנשים שכאלה, מכיוון שישנם כאן אנשים שפשוטו כמשמעו מרגישים זאת בפעם הראשונה, אולם יש אלגנטיות בחדר. אלגנטיות של הבחנה נמצאת כאן, והיא מונחת עליכם על מנת שתוכלו להבחין מה אמיתי ומה אינו אמיתי - ובכלל זה מסר זה ממש.

מתרחשת על הפלנטה הפצה של חוכמה. כל אלה שמפקפקים בעצמם או במה שהתרחש היום בסמינר שלנו, או תוהים אם הפעילו עליהם מניפולציה באמצעות ידע או אנרגיה, עליהם להיכנס פנימה ולהרגיש באנרגיה הגולמית והטהורה של אהבת האל. גולמית, בכך שהיא אינה עוברת דרך מסנן; אתם יכולים לראותה כפי שהיא.

ההולמות של כל הדברים מגלה את עצמה, ובכלל זה מקומכם על כדור הארץ, החיים כפי שאתם מנהלים אותם, עם אלה שעמם אתם חיים, ועם כל שלמדתם. חוכמתכם תאמר לכם שהכול נכון והולם, ושלא עשיתם טעויות כלשהן. אתם חכמים יותר מכפי שאתם חושבים . החדר מלא בנשמות עתיקות. מעטים, מעטים מאוד כאן אינם נשמות עתיקות. נשמה עתיקה היא נשמה שהייתה על הפלנטה יותר ממאה פעמים... ועוד יותר מכך.

שותפי (לי קרול, ת.ג.) שלי לימד אודות העבר ונתן לכם אפשרות לראות את הפלנטה בהתפתחותה בדרך שאף אחד לא ציפה לה. בני האדם פוחדים כאשר נראה שאין כל תחזיות לגבי מה שמתרחש, מכיוון שנבואות האבדון לא התגשמו. עם זאת, הם פשוט אינם מחפשים במקום הנכון, מכיוון שמה שמתרחש עכשיו הוא מה שקדמונים רבים אמרו לכם שעשוי להתרחש .

נשמות עתיקות מחוללים שינוי על הפלנטה. הם נושאים משקל אנרגטי עם חוכמתם. אתם הנשמות העתיקות האלה, בני אדם יקרים. אולם אל תצמידו לוח זמנים לשינוי הזה, מכיוון שלא הרוח ולא גאיה יגיבו לשעון שלכם. במקום זאת, יישמו את חמלת האל לשינוי. ראו מה הולם לחייכם עכשיו, ואז קחו צעד לאחור ובראו אותו. הקשיבו לו. ראו אותו מתרחש. עשו טיול לעתיד, למקום התרחשותו. הרגישו אותו בחייכם. מבורכים הם בני האדם שיודעים שהם חלק מהתוכנית ומהמערכת, מכיוון שאלה הם האנשים שיזרעו את זרעי השלום על כדור הארץ.

 

אנרגיית הכיול מחדש

 

ברצוננו להמשיך בסדרה שאנו מכנים 'הכיול מחדש של כל הדברים'. נתנו לכם מידע בעבר על הכיול מחדש של הפלנטה, של האנושות ואפילו של היקום. עכשיו נדבר על הכיול מחדש של חשכה ואור ועל משמעותו עבורכם. לפני שאתחיל, אני חייב להגדיר למה כוונתי במילים חשכה ואור, ואז אגדיר למה אני מתכוון כשאני אומר 'האנרגיה החדשה של 2012'.

על מה אתם חושבים כשאני מדבר איתכם על חשכה ואור? אומר לכם מה אימנו רבים לחשוב על כך. אימנו אותם לחשוב על טוב ורע. הם מנסים לשים את הדברים האלה בקופסאות המתאימות, על פי מה שהם למדו למה הם שייכים, ועל ידי שימוש בחשיבה ליניארית. הם יפנו למיתולוגיה שלימדה אותם על ישות בעלת זנב המנסה ללכוד את נשמתכם ועל ישויות מסתוריות אחרות שעובדות עבור אותה ישות מרושעת עיקרית.

לכן אומר לכם שוב: הישות שרוצה בנשמתכם היא מיתולוגיה, יקרים. היא אינה קיימת במציאותכם. אולם אתם עשויים לומר לי שאני אומר לכם שאין רשע - לא, יקרים, זה לא מה שאמרתי. מה שאני אומר לכם הוא שכל החשכה על הפלנטה הזאת הגיעה מבני אדם. אינכם צריכים לשייך אנרגיה לייצור מיתולוגי כדי שיהיה רשע על כדור הארץ. האפל שבאפלים יכול להיברא על ידי בני אדם, אם הם בוחרים לעשות זאת. כוח אפל יכול להיברא כיוון שבני האדם הם עוצמתיים ויכולים להגשים אותו. לא כל כך קשה להגשים חשכה. עם זאת, אמרנו לכם בעבר שאיזון החשכה והאור על הפלנטה הוא שעומד על הפרק. אלה שנושאים אור בחדר חשוך לא יראו חשכה סביבם, מכיוון שהגדרת החושך היא 'היעדר אור'. אולם אם ישנם רק כמה שנושאים את הגפרור, תהיה חשכה רבה. הדבר יחול עליכם, מכיוון שאתם תתהלכו בכל איזון האור שייברא על ידי האנושות. אתם יכולים לקרוא לזה 'מערכת'.

כל החיים מושפעים - כולם - על ידי איזון האור והחשכה, והאנושות היא שמחליטה היכן להציב איזון זה. הגדרת החשכה והאור קשורה לאיזון התודעה האנושית, מכיוון שבני האדם הם שבוראים חשכה ואור עבור הפלנטה. זה מושג.

ולכן, זהו נושא המסר הזה, מה תהיה היום המשמעות עבורכם, באופן אישי, של האיזון החדש של האנרגיה על כדור הארץ?

הגדרה שניה: האנרגיה של 2012 היא סמן, תפישה לכאורה של מסגרת זמן שעברתם כעת ושעכשיו נמצאים ממש בתוכה, שנותנת שילוב של רשות אנרגטית לשינוי המציאות. כדור הארץ, שהוא גאיה, מתחיל להשתנות איתכם ולמענכם, והאנרגיה של הפלנטה נעה לאזורים בהם לא הייתה מעולם קודם לכן.

 

תנועת הקונדליני על כדור הארץ

 

נתתי תקשור במקום ששמו פרו. דיברנו על נבואת הקדמונים, ששמה היה 'תנועת הנחש בעל הנוצות'. היא נקראה גם 'מרכוז החוכמה של הפלנטה'. היו שקראו לה 'תנועת הקונדליני'. הקונדליני היא אנרגיה שתמיד משויכת לתנועה. לכן היא משוייכת גם ללידה מחדש של האנושות. התרבות עצמה נמצאת בסכנה בתוך תנועה זו, ואתם עברתם את הסמן - היערכות שרבים אמרו שלא תתרחש לעולם. זו הפעם החמישית שעברתם את הזדמנות הזו ועכשיו, יקרים, אתם מתקדמים לקראת פוטנציאל של שלום על כדור הארץ.

לפני עשרים ושלוש שנים אמרנו לכם שהדבר יכול להתרחש ושהפוטנציאלים חזקים עבור זה. עכשיו, כל שסביבכם מתמודד ונאבק מכיוון שהשינוי כאן. אומר זאת שוב ושוב: אנרגיית החשכה הישנה לא מתה בקלות, היא צורחת ונאבקת כדי לשמר את מה שיש לה, והיא נלחמת בסופה שלה. זוהי האנרגיה עליה אנו מדברים עכשיו, והנושא הוא 'איזון התודעה האנושית בין חשכה לאור'. רבים מכנים זאת 'דואליות'.

 

כיצד איזון חדש זה משפיע עליכם

 

בואו נתחיל בתחום האישי, ולאחר נמשיך למשהו גדול יותר ואז למשהו גדול אפילו יותר. נסיים בתחזית שלא נתתי מעולם קודם לכן - פוטנציאל שעלה רק לאחרונה.

יקרים, אני קריון. אני נותן לכם מידע של אהבה אודות הפלנטה ועל האנרגיה שלכם. לעולם איני נותן לכם מידע שעדיין לא נוצר על ידי הפוטנציאל של התודעה האנושית. לעתים קרובות למדי, התחזיות ניתנות ואז מתרחשות. כאשר כך קורה, אתם מחשיבים זאת לניבוי עתידות. לא כך הוא. זוהי אנרגיה באותו מקום אקראי וכאוטי שאתם מכוונים 'קוונטי', שקילת הפוטנציאלים של מה שעשוי להתרחש ביחס לחיים שלכם ושל כדור הארץ. לכן העתיד מונע על ידי הפוטנציאלים שאתם בראתם עם תודעתכם שלכם כתרבות על הפלנטה - לא ניבוי עתידות, אלא מדידה של מה שאתם בוראים. לפני עשרים ושלוש שנים ראינו את הפוטנציאלים הנוכחים, מכיוון שאתם התחלתם לפתח דברים אלה ממש והזרעים נזרעו למה שאתם רואים עכשיו. זה פוטנציאל יפה וקשה בו זמנית. שינוי תמיד מלווה בקושי. אפילו האדם המאוזן ביותר יאמר שמצא את האיזון שלו והוא מרוצה ממנו, אז יגיע מישהו שיאמר שעומדים לשנות כמה דברים... ואז אותו אדם מאוזן היטב יצעק שלא, שהוא מאוזן, שלא ישנו שום דבר!

משמעותו של שינוי הוא שאתם עומדים להניח משקל בצד אחד של המאזניים ויהיה עליכם ללמוד להשתנות על מנת להיות מאוזנים שוב. תמיד מדובר באי נוחות ובעבודה רבה. אולם זה לא מה שאתם עומדים לעשות הפעם. הפעם זה קשה אף יותר! אנו קוראים לזה 'כיול מחדש'.

הרשו לי לספר לכם למה הכוונה, על ידי כך שאתן לכם סקירה קצרה של מסר, תקשור, שנתתי לאחרונה. באנרגיה ישנה יותר, הגנתם על עצמכם מפני החשכה. אם הייתם מרפאים, הגנתם על עצמכם מפני אלה שיש להם אולי חוסר איזון, בעיות פסיכולוגיות, אפילו מחלה בגופם. לעיתים קרובות עשיתם כמה דברים על מנת לוודא שאתם 'מוגנים'. לשם כך היה תהליך. אני אומר לכם הרגע שזה נגמר.

זו חזרה. אם אתם בוראים אור ללא הרף, הרי לחשכה אין סיכוי. אמרנו זאת שוב ושוב ועכשיו המעגל נסגר עבורכם באופן אישי: בכל מקום אליו תלכו, החשכה אינה יכולה לגעת בכם. מהות האור שלכם היא אהבת האל ואתם משדרים אותה, עובדי אור! שום דבר חשוך אינו יכול להיכנס לשם כל עוד אתם משדרים אור!

כעת הניחו לי לספר לכם על דרך מובטחת באמצעותה תוכלו להפסיק לשדר אור ולפתוח את עצמכם לסגת במקום להתקדם. זה יקרה כאשר תגידו שאינכם יכולים לעשות זאת. מי אתם בכלל, שאינכם ראויים.

יהיו מנהיגים רוחניים רבים שיאמרו לכם שאינכם ראויים. הם יאמרו לכם שנולדת טמאים ואינכם ראויים לדבר כלל עם האל. הם יאמרו לכם שעליכם לסבול כדי לקבל את תשומת לבו ואת אישורו של האל. אולם אלוהים נמצא בכם, ואפילו מאסטר האהבה אמר לכם זאת. לכן, אינכם נולדים טמאים, אלא מפוארים! אם האל נמצא בכם, אז האור נמצא בכם.

 

אנחנו עוברים לנקודה השנייה: דרמה, כעס, תסכול. יש הרבה מאלה. לאחר שתעזבו את החדר הזה, באיזו מידה אתם רוצים לקחת חלק בהם? זה תלוי בדואליות. אם אתם עובדי אור, מגדלור על הפלנטה הזאת שמשנה את איזון האור בכל מקום שאתם צועדים בו, הרי שתינתן לכם עוצמה מיידית מלאה בכעס, בתסכול ובדרמה. עוצמה על כך!

אינכם יכולים לשנות את האנשים שסביבכם. הם יתפרעו ויעשו כרצונם והם יכולים לכעוס ולשקוע בדרמה. הם יכולים אפילו לנסות ולהרגיז אתכם ו'ללחוץ' על הכפתורים' שלכם. אני חושב שאתם יודעים למי אני מתכוון. אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא. הם יעשו זאת כדי לשלוט בכם, ואם הם יכולים להשפיע עליכם, הרי שנפלתם בפח, נכון ? אם אדם יכול להפוך דרמטי, אם הוא יכול לכעוס במידה מספקת, אם הוא יכול לתפעל אתכם ו'ללחוץ על הכפתורים' שלכם, הרי שהוא ניצח בקרב החשכה/ האור. במשך שנים זה היה המאבק, כיוון שאיזון החשכה והאור תמיד התנדנד באמצע, אולם מדי פעם נטה לטובת החושך. החשכה היה קלה ועיוורת.

במשך אותם שנים, עובדי האור היו צריכים לעבוד קשה כדי להשיג לעצמם עדיפות, על מנת שלא יושפעו על ידי האחרים. אני מקווה שאתם מבינים את דברי. עבור עובדי האור זו הייתה שחייה כנגד הזרם!

 

אולם עכשיו מגיעה אליכם אנרגיה, בשעה שכדור הארץ הזה משתנה, והיא תקל עליכם במידה רבה מאוד, עובדי האור, למשול ברגשות, ואין זה משנה מה נמצא סביבכם. אז תוכלו לעמוד שם עם כל המלאכים לצדכם, בשעה שאחרים ינסו הכול על מנת להשפיע עליכם, אולם אתם לא תגיבו. אני מאתגר אתכם לעשות זאת, מכיוון שיש ביניכם כאלה שילכו למקום העבודה בעוד כמה ימים ויפגשו אולי באתגר. כך הם פני הדברים. האיזון הישן יהיה שם עדיין וינסה לבסס את עצמו בדרך ישנה, לא יהיה מודע לכך שאתם השתניתם.

מה תהיה תגובתכם? האם אתם יכולים להתחיל ליטול את עוצמתכם?

מה קורה כאשר אדם אחד בוחר לעשות את הדבר הנכון, לצעוד בשביל הנכון? בסופו של דבר, האדם האחר ירצה גם הוא לצעוד בשביל הזה! הוא מואר היטב ומושך. אינכם משנים רק את עצמכם על ידי בריאת אור. כולם רואים את מה שאתם עושים על הפלנטה. כל ניצחון בודד וקטן בבית או בעבודה יעזור לכם לצעוד בדרך שלווה במקומות בהם לא יכולתם לעשות זאת בעבר. כולם רואים את הניצחון הזה, ואתם נראים מאוזנים יותר.

כולנו בצד הזה יודעים מה עשיתם! הקשיבו לתשואות שלנו כאשר תעזבו את המקום הזה ותדעו שהצלחתם: הפעם לא נפלתם בפח, ואינכם מושפעים עוד. כמה מכם יודעים למה אני מתכוון. כעס, תסכול, דרמה - הם אינם חייבים להיות כלל בחייכם.

יתכן ובשעה שאתם הולכים ממקום למקום, החלטתם שעליכם לצאת מהעיר, לצאת ממערכת היחסים, להתפטר מהעבודה, כדי שדברים יירגעו עבורכם. ברצוני שתחשבו על כך שוב לרגע. מה קורה כאשר הדברים מתחילים להשתנות עבורכם מבחינה אישית והדברים שהטרידו אתכם בעבר כבר אינם מטרידים אתכם שוב? זה משנה את התנאים והנסיבות, עכשיו אתם יכולים להיות באותם מצבים בהם תמיד הייתם, ואף על פי כן הם שונים לגמרי. אינכם מתוסכלים יותר. אינכם מתרגזים עוד, למרות שהסובבים אתכם ממשיכים להפיץ דרמה ואי שקט. למעשה יש לכם חוכמה רבה יותר בשל כך ואתם יכולים להגשים באופן טוב יותר.

אומר לכם מה עשוי להתרחש בסופו של דבר. אותם אנשים שמפיצים דרמה יראו אתכם, ובסופו של דבר כמה מהם ייגשו אליכם בשקט וישאלו כיצד אתם עושים זאת, הלוואי והם לא היו שקועים כל כך ב'סיבובים' בחייהם. הם יאמרו שהם רואים שהשתניתם, ומסיבה כלשהי, אינכם מוטרדים עוד. הם יאמרו שאתם מחייכים מסיבה כלשהי, והם יכולים לראות בכם את שלוות האל. גם הם ירצו בכך. הם יאמרו שאינכם מרכלים, אינכם מאשימים אחרים בטעויות. כאשר אתם פותחים את פיכם ומדברים, יש לכם כבוד לכל האנשים. הם יאמרו שהם יכולים לשמוע זאת, משהו בכם השתנה והיו רוצים מאוד לדעת מה זה ...

אז, בני אדם יקרים שלי, ורק אז, עליכם להיפתח ולומר שמצאתם משהו שלא חשבתם אף פעם שהיה קיים. מצאתי בתוככם את שלוות האל. זה עוצמתי, והפעולות שלכם מוכיחות זאת.

 

הנקודה השלישית: האם אתם מודעים לכך שגופכם משתנה, הוא מאפשר לכם לא רק לרפא את עצמכם, אלא להרגיש טוב יותר בזמן שאתם עושים זאת. הדבר יוצר תקשורת תאית שבה אינכם מזדקנים כל כך. גופכם נשאר צעיר יותר כאשר הכימיה לא צריכה להתמודד עם חרדה.

 

האיזון הפלנטרי

 

סיכום: האיזון של מה שאירע על הפלנטה הזו, מה שבני האדם עשו במשך העידנים, נשאר כאן. הוא מתועד קוונטית במה שמכונה 'הרשת הקריסטלית'. כל מה שהתרחש על הפלנטה, שבני האדם בראו ויצרו, נשאר כאן כאנרגיה. כל מצב שבו נוצרת אנרגיה נשאר ברשת הקריסטלית. אם נבראה אנרגיה חשוכה על ידי בני האדם, הרשת הקריסטלית נובעת חשכה. אם יש אנרגיה של אור, היא נובעת אור.

במשך עשרים ושלוש שנים, ובעיקר בשמונה עשרה השנים האחרונות, שיניתם את איזון החשכה/אור על גאיה. בתהליך זה, הדנ"א שלכם החל להשתנות. הוא מכוונן קוונטית לרשת הקריסטלית. זאת אומרת, הוא מתחיל אז להשתנות לא רק אצלכם אלא גם אצל כל תינוק שנולד. תוכלו לומר ששדה הדנ"א האנושי 'מביט סביב' בעת הלידה וקולט את האנרגיה שניתנת לו על ידי הרשת הקריסטלית. וזו היא האנרגיה ההתחלתית שלו לחיים.

לכן, מה שאתם עושים עכשיו משפיע על האנרגיה של כדור הארץ ואפילו על התודעה האנושית העתידה לבוא. חשבו על כך. במשך עידנים רבים דבר לא השתנה. הטבע האנושי היה תמיד אותו הדבר, לכן, כל שראיתם היה מלחמה ותסכול. דבר זה מתחיל עכשיו להשתנות, ועובדי האור על הפלנטה בראו את השינוי הזה. הילדים משתנים. הם שונים. לחלקם יש תכונות קוונטיות. מבוגרים רבים צוחקים למשמע התפישה הזו, בעודם יושבים ונהנים מכדור ארץ טוב יותר, וכלל אינם מכירים בתמורה הגדולה שלנגד עיניהם, מכיוון שהם נמצאים בתוך קופסת המציאות שלהם.

אולם זה מה שמתרחש, והסיבה היא שאיזון החשכה והאור של כדור הארץ משפיע על הדנ"א של הילדים שנולדים עתה. ההיסטוריה אינה חוזרת על עצמה, ובמקום שאוכלוסיית הפלנטה תמשיך להיפרד ולפצל את עצמה, היא מנסה לאט להתאחד. אולם זה משהו שמתרחש במשך דורות, לכן הדבר אינו ברור כמו מה שקורה משבוע לשבוע, ובני האדם מעדיפים להתייחס למסגרת הזמן המצומצמת יותר בחוסר סבלנותם וברדיפה האינטלקטואלית שלהם אחרי מציאות הנעה במהירות.

עם זאת, משמעות הדבר היא שתוכלו להישאר זמן רב יותר, ואין זה משנה מה נאמר לכם. חיים ארוכים יותר נמצאים בהישג ידכם - ארוכים הרבה יותר. אני מדבר אל מישהו שהיה צריך לשמוע זאת. נתנו הוראות כיצד ליצור כוונה טהורה. אמרנו לכם שאם תתחילו בתהליך של אמונה, שבו תיכנסו פנימה, פשוטו כמשמעו, ותתאחדו עם חוכמתכם הפנימית המולדת - האינטליגנציה הקוונטית של הביולוגיה - אז תתחילו בתהליך שבו תתחילו לנוע לעבר אדם רב מימדי יותר, המציאות האמיתית של כל החומר ביקום. מציאות המימד השלישי אינה מציאות נורמלית. זוהי מציאות של מערכת חשיבה סגורה שמניבה רק את מה שהיא יודעת, במקום לנוע אל משהו שהיא יכולה לדמיין.

אינטליגנציה מולדת? מדוע שתשתמשו בקינסיולוגיה אלמלא אתם רוצים לדעת משהו שאינכם יודעים? כאשר אתם עושים מבחני שרירים, אתם מתחברים לאנרגיה של החוכמה הפנימית המולדת - היא המפתח. איזון החשכה והאור של הפלנטה מתחיל לנוע לאיזון מואר יותר, וזה הופך קל לכם יותר להתחבר למבנה התאי שלכם ולהתחיל בתהליך שיפעל מעצמו, כל עוד תמשיכו לרצות אור בחייכם.

 

הפסיקו לשייך עוצמה לכוח יצוני

 

הגיע הזמן שתפסיקו לתת נקודת זכות לכל יכול חיצוני ותתנו נקודת זכות לכל יכול פנימי, כפי שעשו המאסטרים. מה אם האלוהות והעוצמה האמיתיות על הפלנטה מסתתרות בבני האדם במקום במלאכים שבשמים או בבניינים גדולים בעלי חזות מרשימה? בני האדם אוהבים לתת את עוצמתם לאחרים, בני אדם ולא בני אדם, מכיוון שרוב האנשים אינם בוטחים בעצמם.

אולם מה אם בריאוּת מאוזנת יכולה להיות שלכם ואתם תוכלו להפסיק את תהליך ההזדקנות? יקרים, עליכם לחיות 200 שנים, לפחות! אתם מתחדשים! יש לכם יכולת זו, אולם היא אינה פועלת ביעילות מלאה בגלל איזון החשכה/אור שהיה על הפלנטה במשך עידנים. עכשיו זה משתנה. אתם תתחילו לראות משהו בדור הבא ובזה שלאחריו: אריכות ימים ללא מדע. הדבר יתחיל להתרחש באופן אוטומטי, והוא יהיה חידה עבור הביולוגים. מדוע שבני האדם יתחילו לחיות חיים ארוכים הרבה יותר? הם יאמרו שאולי זה קורה בשל התזונה, אולי זה דבר זה או אחר, אולי זה היעדר מחלות מכיוון שמרפאים אותן... יהיו להם כמה סיבות ואף אחת מהן לא תהיה מדויקת, מכיוון שהם אינם מכירים את האנרגיה שיצרתם וכיצד היא משפיעה על הדנ"א. בניגוד לכל היגיון ולכל הזיהום שאתם שופכים על הסביבה, בני האדם יתחילו לחיות חיים ארוכים .

 

ממשלות

 

בואו נדבר על ממשלות, מכיוון שאתם תהיו עדים לשינוי מסוים. ראשית, ראו את ההיסטוריה: במשך שנים, אפילו בתקופת חייכם ובחיי הסבים והסבתות שלכם, מנהיגי מדינות החליטו לכבוש מדינה אחרת רק משום שהם יכלו לעשות זאת! הייתה גישה ברברית בלתי מדוברת שקבעה שאם מישהו עוצמתי יותר, הרי שהוא יכול לכבוש את החלשים ולקחת את אדמתם. זו ההיסטוריה הלא כל כך רחוקה.

הרשו לי להזכיר לכם, ש 30,000 שנות ההיסטוריה שלכם מלאות במלחמות. זוהי, פשוטו כמשמעו, 'ההיסטוריה של האנושות'. העוצמתיים ביותר פלשו לארץ החלשים, ואפילו ללא סיבה. אם למדינה לא היה צבא, בסופו של דבר לא הייתה מדינה!

כיום התודעה שלכם אינה כזו וגם לא של רוב הממשלות הנוכחיות. אולם הדבר מתרחש עדיין לעתים, וכאשר אתם רואים זאת, אפילו בקנה מידה קטן, אתם מזדעזעים, נכון? דומה שהגישה הזאת שוב אינה מדויקת ותקפה, ואתם המומים כאשר אתם רואים אותה. יש כיום כבוד רב יותר לריבונות ולרעיון שהכיבוש הוא נחלת העבר.

הממשלות משתנות. גישות משתנות. לכן אתם עשויים לומר שהבסתם אותה. שאתם במקום אחר עכשיו. ואתם צודקים, כיוון שהפלנטה באמת השתנתה במובן הזה. השאלה מהו השלב הבא, מהו השלב הבא מבחינת הממשלות ששונה מאוד מהנורמה עליה התחנכתם... אתם תתחילו לראות שינוי בדרך שבה הממשלה מתנהלת. האמינו או לא, אתם תתחילו לראות יושרה רבה יותר! יהיו אלה שידרשו אותה ואלה שיפחדו מפניה ושם יתנהלו הקרבות. ייתכן אפילו שבתקופת חייכם תהיו עדים לסיום עידן ההשמצות בזמן מערכת הבחירות! זה יהיה משהו מדהים, כאשר מועמד אחד יקום ויאמר שאינו מסכים עם היריב שלו, אולם הוא פטריוט והוא יכול לראות שהוא אוהב את ארצו ממש כמו אותו מועמד. הוא יאמר שהוא אינו מסכים עמו, ינמק את הסיבות מדוע, אבל גם יספר את הדברים בהם הוא תומך בו... זו אינה רק התנהגות נכונה. זוהי תפישת חשיבה חדשה.

כיום אתם נוטים יותר לומר שהיריב שלכם ברנש גרוע. ותראו מה עשה ותראו את הטעויות שעשה ותראו את מעשי הרמייה והתרמית שלו. זוהי תפישה ישנה, יקרים. ברצוני שתשימו לב לשינוי הזה כאשר יגיע... הראשון שינהג כך על הבמה הפוליטית הראשית יברא משב רוח רענן בפוליטיקה שלכם והמערכת לעולם לא תהיה אותו הדבר.

תפישה חדשה תיראה כתקפה על ידי אלה שבוחנים דברים אלה. כאשר תתחילו לראות זאת בזירה הפוליטית, אתם תדעו שזה נכון. אתם עומדים בפני שנת בחירות (בארה"ב, ת.ג.) אל תצפו לשינוי גדול בדרך בה הדברים פועלים, מכיוון שהאנרגיה הישנה חזקה. ייתכן וידרשו עוד ארבע שנים לפני שתראו הבדל, אולי אפילו ארבע שנים אחר כך. אבל יבוא מישהו שיקבע סטנדרט שיהיה כה שונה, שכולם ידעו שזה משהו שבאמת עובד. כאשר אנשי האינדיגו יתמודדו על משרות, יחול שינוי באופן שבו הם מתמודדים וביושרה שיש להם. הם מושגיים והם יכולים לראות את תגובת התודעה אצל אלה עמם הם מדברים, והמבוגרים יותר אינם יכולים לעשות זאת. לכן אנו אומרים לכם שאיזון החשכה והאור עומד אז לשנות את אופן ההצבעה שלכם! והגיע הזמן. זה לא יגיע מיד, אולם זה יגיע. צפו למסעות תעמולה בעלי הגיון בריא מושגי רב יותר, שישאירו מאחור את הסגנון הישן שהיה לכם מזה 200 שנים.

 

כלכלה

 

זהו סיכום הנושא: אתם תקפתם את המערכות הכלכליות שלכם בחמש השנים האחרונות בניסיון להפוך אותן להוגנות יותר ולנקות כמה מתאוות הבצע שרק אפשר. היסטוריונים החיים כיום יאמרו לכם שהדבר נחשב למצב בלתי אפשרי, כיוון שכסף גדול נתפס כמשהו שלא ניתן לגעת בו. אך אתם טלטלתם את הקן והתחלתם לזרוע זרעים לשיטה טובה יותר. המיתון בו אתם נמצאים הוא כיול מחדש של כסף גדול. אתם חשפתם אותם, אמרנו לכם שזה יגיע כמעט שנה לפני שהדבר קרה. אמרנו לכם אפילו שחברות הביטוח ייפלו ראשונות, ושזו תהיה אחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר על הפלנטה. לכן חשבו על כך לרגע. יכולנו לראות שזה מגיע משום שזהו טבעה של האנרגיה. היא יוצרת פוטנציאלים חזקים ואיטיים שניתן לחזות. זה גם לא נגמר עדיין, מכיוון שהמערכת הישנה חייבת לברוא את עצמה מחדש. הבנקאים שלכם מבולבלים, במקרה ושמתם לב. אין זה משנה מה אומרת הממשלה שהם רשאים לעשות, או כמה כסף ניתן להם כדי שיעשו זאת. הם אינם עושים זאת! הם קפאו על מקומם לנוכח התפישה החדשה ואינם יודעים כיצד לפעול. הדבר אמור לומר לכם עד כמה חדש ולא ודאי הוא השינוי הזה - אינו דומה לשום דבר שראיתם בעבר.

וזהו, בני אדם יקרים שלי, שינוי של חשכה ואור. האם אתם רואים זאת? היושרה ניצחה את השפע והעוצמה, והמערכת עוברת שינוי. אולי היא תשתנה שוב, אולם יגיע יום שבו אלה שיש להם כסף להלוות יהיו חייבים ליצור מצב של מנצחים בלבד, במקום מערכות המבוססות על תאוות בצע. עדיין לא ראיתם מערכות כאלו, אולם אתם תראו. אתם לא תאמינו לכמה מהרעיונות עליהם יחשבו אנשי האינדיגו בתחום הבנקאות, המבטיחים שכולם מנצחים, ולא יהיו אנשים שנותרים מאחור, ותוהים מה קרה לביתם... מערכות חדשות מגיעות, והן לא יהיו מערכות שניתן למצוא בספרי הכלכלה שלכם.

 

כלכלת הפלנטה

 

יבוא יום על הפלנטה שבו קרוב לוודאי שלא יהיו יותר מחמישה מטבעות. אחדות היא דרך כל הדברים; זהו המבנה שבורא תמציתיות ביושרה, בעוצמת המסחר ובקלות העבודה. יבשות שלמות יתאחדו כקבוצת מסחר, ויהיו פחות כללים ופרטים לחצות אותם, ולכן המסחר יהיה יעיל והכסף יעבור פחות ידיים. הדבר גם יעזור לבטל עוני רב מאוד, מכיוון שהם יהיו עתה מעורבים יותר במה שמתרחש בארצם.

לכך מתעורר כדור הארץ. יתכן ויעברו שני דורות לפני שהדבר באמת יתממש, אולם אתם תתעוררו יום אחד ותבינו מה עשיתם. אתם מאחדים דברים במקום להפריד אותם, וזאת בניגוד לתהליך האנושי הישן!

 

בשני העשורים הבאים, מישהו יתעורר ויאמר שלא התחוללה מלחמת עולם ושזה מדהים. לא תתחולל, מכיוון שכולם יסחרו עם כולם. יכול להיות שמצאו איזון שעובד! אולי מישהו אפילו יעניק שם חדש ל'שעון יום הדין', מכיוון שיהיה נראה שהוא הולך לאחור. זו גישה אופטימית מאוד, ורבים חושבים שזו גישה אופטימית מאוד ומרגישים שזה מטופש. תמיד יהיה מי שיתווכח ויאמר שזה אינו מדויק ונאיבי. שזה רק עניין של זמן לפני שנחסל את עצמנו ויום הדין יגיע. ככלות הכול, זה מה שבני אדם עושים. ובכן, יקרים, זה מה שבני האדם נהגו לעשות! אתם תחליטו האם אתם מקשיבים לאלה שמייצגים את 'הדרך הישנה' או שלא תקשיבו להם. הם יאמרו שסוף העולם מגיע. יהיו גם כאלה שעד הרגע האחרון ממש יאמרו שה 21 בדצמבר 2012 הוא סוף העולם.

ברצוני שתעשו משהו למענם. ב 22 לדצמבר, 2012, פשוט התקשרו אליהם ותזכירו להם שהדרמה שלהם הסתיימה ושכדור הארץ עדיין כאן. אולי עכשיו הם יצטרפו אליכם בזריעת זרעי השלום על כדור הארץ, במקום להתפלש בדרמות שמושכות תשומת לב, בוראות פחד וחרדה. חלקם אולי אף יעשה זאת. ואחרים יתגעגעו לדרמה וימשיכו לחפש משהו אחר לפחד מפניו. תמיד יהיו קנוניות ומכורים לנבואות זעם. המסר של קריון לא ימצא חן בעיניהם.

 

תחזית

 

ועכשיו, לתחזית: לא הייתי נותן לכם את המידע הבא אלמלא היה בהתהוות. איני יכול לתת לכם מסגרת זמן לתחזית זו כיוון שלרוח אין שעון. איננו יודעים מה השעה. הזמן הוא מבנה של המימד השלישי, מעשה ידיכם. הוא משרת את ההישרדות שלכם, והוא חייב להיות שם. במימד השלישי אינכם יכולים להגיע מנקודה אחת לנקודה שניה אלא אם יש לכם שעון. במצב הקוונטי, אין נקודה אחת ונקודה שניה. במצב הקוונטי, אתם תמיד בשני המקומות, ולכן שעונים אינם קיימים. לאל אין שעון.

לכן כאשר אתם מקבלים מידע מהרוח לגבי עשיית משהו בחייכם, עליכם להמתין לסינכרוניות במקום לרוץ החוצה ולנסות לעשות זאת עכשיו. התגלויות רוחניות אינן כוללות הוראות ללכת ולעשות זאת עכשיו. במקום זאת, אלה הם מסרים של התגלות הפוטנציאל שאתם תחוו בזמן המתאים באמצעות האנשים שאתם פוגשים והסינכרוניות שאתם בוראים.

 

יש דבר מה לא הולם בארה"ב. הוא גדול והוא קשור לכסף גדול. והוא עומד להתמוטט. אולי בדרך לא רגילה, הוא יתמוטט. איני יכול לומר לכם מתי, אבל אומר לכם שפוטנציאל הכישלון בשל. לפני שנים אמרתי לכם שכאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם, לא תוכלנה להיות עוד קנוניות. הייתם עדים לתכונה זו ממש לפני כמה שנים בתעשייה אחרת שלכם של הטבק, שכללה חברות גדולות מאוד. אולם מתחת לפני השטח, היושרה לא הייתה שם, מכיוון שהם גרמו לאנשים הצעירים להתמכר למוצר שהם מכרו והדבר גרם לחולי אצל אוכלוסייה שלמה ואפילו למוות מוקדם.

התוצאה הייתה שבארה"ב הפסיקו לקנות את המוצר בכמויות, וכיום התעשייה שורדת באמצעות מכירה לאותן מדינות שאינן מודעות עדיין למה שאתם גיליתם. מה שהתרחש היה התגברות עוצמת היושרה על כוח הכסף.

שוב, אנו מביאים לכם זאת כדי להראות לכם מה יכול להתרחש פעם נוספת, כיוון שזוהי התחזית. חברות התרופות הגדולות של אמריקה תהיינה חייבות להשתנות בקרוב או להתמוטט. תעשייה שדואגת לכך שהאנשים ימשיכו להיות חולים לטובת בצע כסף, אינה יכולה לשרוד בתודעה החדשה. הכסף הגדול שקשור במעגל הסגור הזה הוא עצום, והיעדר היושרה עומד להתגלות, לאט. יספרו את כמות החיים 'שאבדו למען רווח', ויהיו פרצופים נבוכים, ואפילו מקרה התאבדות אחד או שניים. המחשבה על תעשיה שאמורה לרפא אנשים, ובמקום זאת דואגת שהם ימשיכו להיות חולים בכוונה תחילה, תהיה הפצע בעצם המארג של מה שנכון עבור האנושות.

הם יפלו ואתם תדעו את שמותיהם ויהיה עליהם להתאמץ כדי לשמור על הקצב של שאר העולם שאין לו את הנטייה לתאוות בצע שגרמה להם ליפול. הדבר גם עשוי לשנות את התפישה שקובעת לאלו מדינות יש את הפתרונות וההמצאות הבריאותיות הטובות ביותר, ורבים ממדינה זו עשויים לפנות לחוץ לארץ למציאת פתרונות לצרכים הבריאותיים שלהם.

זוהי התחזית. כאשר הדבר יתחיל להתרחש, יקרים, ואולי הסרט - שמצולם כעת בסודי סודות - יהווה את הצעד הראשון, וברצוני שתזכרו היכן שמעתם זאת לראשונה. אולי מידע זה, שניתן מראש, ימצק את התחושה שזה אמיתי - שהתקשור ששמעתם היום הגיע מהמקור שאנו אומרים שממנו הגיע, המקור שבתוככם -. כאשר אינכם כאן, אתם איתי. אני מכיר את פניכם ויודע מי אתם באמת. אני יודע את שמכם האמיתי, לא את השם שיש לכם עכשיו.

 

זו האמת של היום. מתרחש אצלכם כיול מחדש בדרכים רבות כל כך. נמשיך למסור מידע זה, מחזור זה של התגלות, ודברים רבים נוספים יתגלו. הגיע הזמן. זו האנרגיה של 2012.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020