Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 1 - אתם החכמים - ספטמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

מבורכים הם בני האדם הרואים את עצמם כפי שאנחנו רואים מצידו השני של המעטה/צעיף, כראויים לשמוע את האמת. ראויים שישה להם את מה שתמיד היה אפשרי עבורם.

מבורכים הם בני האדם הרואים את התפארת של נשמתם כפי שנבראה ונוצרה על ידי האל.

למקור הבורא היוצר יש שמות רבים בתרבויות רבות.

לפעמים אינכם רוצים להשתמש במילה אל רק בגלל האפיון של מה שסיפרו לכם על המילה הזו. זה אינו נחוץ. לאל יש שמות רבים כל כך, ואחד מהם הוא... אל.

חלק מן השמות כל כך יקרים לחלק מכם עד שהם אפילו אינם מבטאים אותם.

המקור הבורא היוצר הזה נראה בידי רבים כל כך כמקור האהבה המושלם של היקום, הבורא ויוצר של כל הדברים.

הדבר היפה ביותר של הבורא היוצר הזה הוא ... אתם.

אתם משחקים על הפלנטה הזו את התפקיד הראשי. במשך זמן רב סיפרנו לכם שמסיבה זו חוכמתם של הילידים מספרת לכם ליצור ברית עם הטבע, עם גאיה. זה רק אחד הדברים מני רבים שסיפרנו לכם.

ישנם דברים רבים המוסתרים בגלל תרבותכם שלא הביאה אותם קדימה מן העבר, דברים שתרבותכם אינה מאמינה בהם, שלא לימדו אתכם אודותיהם, ועדיין הם המרכיב המרכזי של אלה שחיו על הפלנטה הזו במשך זמן כה רב.

חלק מכך, התקשור, הריפוי, כל מה שנלמד, מנסה לחבר אתכם שוב, לא למה שאיבדתם, אלא פשוט למה שלא סיפרו לכם.

זה נמצא שם, יקרים, הכל נמצא שם.

 

ברצוני לדבר פעם נוספת לקבוצה הזו שמאזינה, שיתכן ולא שמעה על כך מעולם.

האם אתם יודעים מהי 'החוכמה הפנימית המולדת'? לו אמרתי לכם משהו אודותיה, האם הייתם יודעים על מה שאני מדבר?

ברצוני לדבר אודות משהו בגופכם שהוא שחקן מפתח, אם תרצו להשתמש במילים אלו, במעגל הריפוי של ה 12. משהו שאם אינכם יודעים אודותיו - תדעו עכשיו- ואתם אפילו עשויים 'לגרד את הפדחת' אם לא שמעתם על כך לפני כן.

ישנם רבים כל כך המבינים, יודעים מהי 'החוכמה הפנימית המולדת', ועכשיו ברצוני לספר לכם אודותיה.

 

קיימת אינטליגנציה במבנה התאי שלכם שאינה מיוצגת בהכרח במוחכם. מוחכם הוא מחשב המאסטר הזוכר, שיש לו חלק מתודעתכם אולם לא את כולה - תודעתכם היא חלק משלשה בין בלוטת האצטרובל המייצגת את החיבור לנשמה, ובין לבכם ומוחכם.

אולם מוחכם אינו כל מה שקיים. ולמרות שהוא שולט בכל כך הרבה ממה שגופכם עושה, ישנו משהו המכונה 'החוכמה הפנימית המולדת', שחכמה יותר מכם.

היא יודעת הרבה יותר על המתרחש בגוף ממה שאתם יודעים.

 

יתכן ושמעתם במשך שנים על תהליכים מסוג מסוים המשתמשים בחוכמה הפנימית המולדת אולם קרוב לוודאי לא הבנתם שהם עשו ממש את הדבר הזה, ואחד מהם הוא הקינסיולוגיה, או בדיקת שריר. משתמשים בהם אפילו במדע, רופאים מן הזרם המרכזי, זה משהו ידוע שעובד, ומובן לחלוטין.

זה עובד, אולי לא טוב כל כך, אולם זה עובד.

לפעמים משתמשים בבדיקת שריר על מנת לבדוק מה גופכם רוצה ומהי כמות המינונים של תרופה או תוסף מזון. ובבדיקת השריר שואלים 'כן' או 'לא', 'כן' או 'לא', והאם הגוף מוכן לכך.

 

החוכמה הפנימית המולדת אחראית לאחת משיטות הריפוי הגדולות ביותר הקיימות על הפלנטה - הומאופתיה.

אתם לוקחים תמצית, שהיא סימן ריפוי, שהיא כה קטנה ונמדדת בחלקיקים למיליון, קטנה מדי מכדי שתהיה תגובה כימית מהגוף, ואתם שמים אותה מתחת ללשון בפה, והגוף מבצע את מה שהתמצית נועדה עבורו.

השתמשו בהומאופתיה במשך מאות בשנים, והיא עובדת. ישנן מדינות מסוימות, שכאשר אתם נכנסים לחנות לקנות תרופות, הם ימכרו לכם רק הומאופתיה ושום דבר אחר, מכיוון שהם יודעים על העוצמה של הסימן מתחת ללשונכם, שהמוח רואה.

זוהי חוכמה פנימית מולדת, יקרים, והיא אינה פשוט אחראית רק עבור דברים כאלה. זה הרבה מעבר לכך.

 

החוכמה הפנימית המולדת מתאימה ומתכתבת גם עם תודעה. הנה הכיוון שאליו אני הולך ושעליכם לדעת אודותיו - האם שמעתם על הצהרות, והאם תהיתם מדוע הן עשויות לעבוד?

מישהו אומר "אני נרפא, אני שלם, אני טהור", ויתכן ואותו מישהו שוכב במיטת חוליו, ואתם חושבים לעצמכם כמה מוזר שיש לו הצהרה דיכוטומית - בעודו חולה, הוא מצהיר שהוא בריא?

כאן 'נדחפת' החוכמה הפנימית המולדת ומתחילה לעבוד, מכיוון שישנו חלק תודעתי של החוכמה הפנימית המולדת ששומע את מה שאתם אומרים, מכיוון שאתם הבוס.

התודעה של הגוף היא אתם. אתם הבוס של התאים שלכם, וכאשר אתם מצהירים דברים מסוימים, החוכמה הפנימית המולדת שומעת זאת, ובדומה להומאופתיה מתחילה ליישם ולהוציא לפועל את אותם הדברים שאתם אומרים.

השמעתם זאת?

תודעתכם עוצמתית עד כדי כך, כאשר היא מתחילה תהליך שתמיד היה שם.

 

סיפרנו לכם גם על ההיפך - שאם אתם מחליטים לספר לגופכם שהוא חסר ערך, החוכמה הפנימית המולדת 'תידחף', ובמילים אחרות תתחיל תהליך של חוסר נוחות, חוסר בריאות. אם אתם חסרי ערך אינכם אפילו שייכים להיות כאן. זה מה שאתם מספרים לגופכם.

לכן תמיד אמרנו שתזהרו בדבריכם, מכיוון שהחוכמה הפנימית המולדת, הגוף החכם, מקשיבה. וכאשר היא שומעת את הבוס מצהיר הצהרות היא עושה כמיטב יכולתה ליישם ולהוציא זאת לפועל, ממש כפי שהיתה לכם תמצית כלשהי מתחת ללשונכם שאמרה לכם לחלות. היא תעשה כך.

זה עד כדי כך עוצמתי, יקרים, וזו החוכמה הפנימית המולדת.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) דיבר על היפוכונדריה ועל חברו מבית ספר תיכון, שפחד שיידבק בכל דבר ושהוא ימות מסרטן. הוא היה חולה במשך כל חייו, ושותפי שמע אותו מספר במשך כל חייו על הדברים שהיו לו ושהוא לא יחיה זמן רב. ואכן כך היה. הוא סיפר לגופו במשך כל חייו ממה הוא פחד, והגוף טיפל בכל זה ודאג לכך. הוא נדבק בכל מה שהוא פחד ממנו ומת מסרטן. זה מפני שהוא תכנת את עצמו לחוסר תפקוד.

זה עובד לשני הכיוונים, יקרים.

מה דעתכם לתכנת את עצמכם לתפארת?

 

במעגל הריפוי הזה, מעגל ה 12, החוכמה הפנימית המולדת היא קריטית. מכיוון שכאשר תתחילו בחזיונות האלה שנתתי לכם ואדריך אתכם דרכם - חלק מכם היו אתי בשידור הבכורה - כאשר תתחילו בחזיונות האלה, הגוף החכם שלכם, חוכמתכם הפנימית המולדת תאמר שזה אמיתי! לשם הולכת התודעה:

הביטו, הנה היכן שאנחנו נמצאים, הנה הביטו מה שמתרחש, הביטו רוחצים את כפות הרגליים, הביטו מתרחש ריפוי, הביטו בהצהרה.

וההקשבה למה שיש לתודעתכם לומר לגבי מי שהנכם ומה עומד לקרות בהמשך.

 

חוכמתכם הפנימית המולדת, יקרים, היא חלק מתהליך הריפוי.

הם מכנים אותה הגוף החכם בשל סיבה טובה מאוד. היא חכמה יותר מכם ולפעמים, יקרים, היא אפילו תלך מסביב [ קריון מצחקק בהנאה..] למי שאתם חושבים שהנכם. וכוונתי שכאשר אתם מגיעים לעמדה מסויימת, במיוחד בהדמיות האלו, החוכמה הפנימית המולדת תאמר שהיא חכמה יותר אפילו מהדברים שאתם מפקפקים בהם, ותשאל אתכם מה דעתכם לקבל ריפוי היום במקום להטיל ספק היום?

זהו הגוף החכם, יקרים, ואתם תשתמשו בו בכל מעגל ריפוי.

הומאופתיה מודעת ביחד עם חיבור לנשמה שמעולם לא היה לכם לפני כן, יביאו אתכם למקום שהוא חדש. זה חדש. מעולם לא הענקנו לכם חיבור ברמת הנשמה בעבר בדרך זו.

 

הריפוי הזה אינו חדש. זו היא גם הפוגה ספונטנית. אתם מתבוננים בתהליכים של נס שראיתם בעבר ומעולם לא הבנתם שאלה היו תהליכים מובנים בגוף שהיו כה עמוקים ומשמעותיים עד שהם יכלו לקבל ריפוי מיידי בכל זמן.

זוהי האנרגיה שאנחנו עובדים איתה אפילו היום, מאוחר יותר, ונעבוד איתה בכל שבוע.

חשבו על העומק בכל זה. זה משהו שתמיד היה לכם. תמיד היה לכם. איכשהו זה מתעורר, מובן, נראה...

 

ואם תשאלו אותי, אם זה המקרה, מדוע איני עושה זאת רק פעם אחת? הלוואי וזה היה עובד בדרך זאת, אולם זה אינו כך, מכיוון שבאמצעות בחירה חופשית, יקרים, למדתם כל כך הרבה כנגד האופן בו זה פועל, וישנם אלה שסיפרו לכם שאינכם שווים ומעולם לא תהיו שווים, ישנם אלה שסיפרו לכם שהמקור הבורא היוצר אוהב אתכם כל כך הרבה עד שהוא יעניש אתכם לתמיד, ונשמתכם תלך לאבדון.

כיצד זה פועל אם כן, עם התפארת של נשמתכם ועם זה שנבראתם בצלמו, ועם כל הדברים שסיפרו לכם? יש לכם כל כך הרבה לשכוח ממה שלמדתם, אם ברצונכם לעמוד בנוכחותה של האנרגיה האמיתית של המקור הבורא היוצר האוהב אתכם כל כך הרבה!

 

זוהי ההוראה, הלימוד, והאמת. תפילה, נהדרת ככל שתהיה, עובדת הרבה יותר טוב כאשר אתם מתחילים להתחבר למקור, במקום לשאת תחינה על ברכיכם.

הצעד הבא של הרוחניות יהיה ההתחברות למקור. כולכם ... ואין זה משנה מהי מערכת העקרונות שלכם. כל המאסטרים שהערצתם נמצאים ממש שם בנשמתכם, אתם תראו אותם ותרגישו אותם, והם יכולים לאהוב אתכם - למעשה נראה שידיהם תהיינה מושטות לאחוז בידיכם.

 

לשם אנחנו הולכים. זה חדש. זו אינה מערכת עקרונות, זו אינה דת. זו אינה מערכת אמונה, יקרים, מדובר בכם... אתכם ... או שתרגישו בכך או שלא..

כאשר תדעו, כאשר נעבור את מעגלי ה 12 האלה, יהיה כל כך הרבה לעבוד עליו, לשכוח הרבה ממה שלמדתם, ולגלות את התפארת האמיתית של הרוח, של האל בתוככם.

 

יהיה עוד...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020