Light Connections
 
 

 

מערכת הרשומות האקאשיות - ספטמבר 2010

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ברכות, יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. למאסטרים הייתה אמרה: 'הכל כשורה עמי, הכל כשורה עם נשמתי'. הם היו אומרים זאת אפילו בזמנים לפני המוות, כאשר היו מתוסכלים ובזמנים קשים. זאת מכיוון שהם התמקדו בדבר אחד ובמציאות אחת – שאהבת האל שבתוכם בוראת אהבה ל'עצמי'. אמרנו זאת בעבר. תקשרנו זאת פעמים רבות. אמרנו לכם אפילו שזהו הסוד למאסטריות. הגיעו למקום שבו אתם מרוצים עם מה שבתוככם, שהוא האל, והניחו לכל שאר הדברים שסביבכם להתפתח לאט, באופן הולם, שעה שאתם לומדים מה לעשות בחייכם. אל תחליטו מראש לאן אתם הולכים או מה אתם עומדים לעשות. .

 

בקרוב, לא היום, נעניק תקשור שמתאר את השוני באנרגיה בין העבר הקדום, העבר היחסי והאנרגיה של השינוי. נתאר את התכונות המתארות את הדרך שבה עובדי האור מתמודדים עם עניינים ספציפיים וכיצד הדברים השתנו.

היום ברצוני לספר לכם על המשמעות העמוקה של מערכת הרשומות האקאשיות שהיא גאיה והאנושות. ברצוני להסביר את מערכת היחסים שלכם עם המערכת הזו שהיא לכאורה מורכבת ואזוטרית, אולם שמגדירה, פשוטו כמשמעו, את מערכת היחסים שלכם עם כדור הארץ. מפעם לפעם, אעביר סוג תקשור שכזה, שבו לא תוכלו להוכיח לחלוטין שום דבר שניתן במסר. הוא אינו מדעי, אלא רוחני, והוא עוסק בכם. האם ייתכן שכל תכליתה של גאיה היא לתמוך באנושות? האם ייתכן שבני האדם אינם פשוט עוד יונק על הפלנטה הסובבת את השמש? האם ייתכן שהאנרגיה שנובעת מקצב הרטט של הפלנטה הזאת מבוססת על מה שהאנושות עושה, ותשפיע למעשה על היקום? התשובה לכל השאלות האלו היא חיובית. אם זה כך, איזה סוג מערכת מאפשרת לדבר שכזה להתרחש? נדון בזאת עכשיו בזמן הקצר שעומד לרשותנו.

 

האנרגיה של הפלנטה והרשומות האקאשיות

 

בואו נדבר על גאיה ועל הרשומות האקאשיות. גאיה היא אנרגיה, שהיא פלנטה ארץ. גאיה היא יצור חי ומודע, לגאיה יש אינטליגנציה מולדת, ולכן יש לה תודעה אינטליגנטית ש'יודעת' אודותיכם. גאיה מסוגלת לשוחח ולדבר כפי שקריון עושה. אם שמעתם על כך, אתם צודקים.

האנרגיה של גאיה מדברת בדרכים רבות מאוד, וניתן לראות אחת מהן באמצעות התבוננות ברשומות האקאשיות.

אם הייתם שואלים את גאיה מהי, היא הייתה מוגדרת כ'כוח החיים של הפלנטה'. דבר זה לוקח בחשבון את כל הדברים החיים, ובכלל זה את הדברים שלדעתכם אינם חיים. לכן התפישה של הרשומות האקאשיות של גאיה היא ענקית וגדולה מאוד. אולם הפעם, ברצוני לדבר באופן מיוחד על המערכת של 'הרשומות האקאשיות של בני האדם' ביחס למערכת היחסים לכדור הארץ. אנחנו מדברים על שיתוף הפעולה של גאיה עם ההתנסות הרוחנית של האדם, ושביסודו של דבר הכל סובב סביב האדם, אפילו תכליתה של הפלנטה.

 

אם נתחיל בהתחלה ונעניק הגדרות פשוטות, נאמר שקיימת מערכת שעוקבת אחר מי שנמצא על כדור הארץ. אולי תחשבו שהרוח אינה זקוקה כלל למערכת, ואתם צודקים. אולם גאיה זקוקה לה, מכיוון שכל נשמת אדם שמגיעה לכדור הארץ מחוללת שינוי כאנרגיה ייחודית, שמשנה למעשה את כוח החיים של גאיה. לכן, כאשר נשמה מגיעה, גאיה יוצרת רישום, ויותר. הנה אפוא הפרטים.

 

מערת הבריאה

 

פעמים רבות חזרתי על תפישה אותה אציג שוב. עמוק בתוך כדור הארץ, קיימת מערה גדולה בין ממדית שלעולם לא תתגלה. יש לה תכונות של המימד השלישי שמחברות אותה למציאות כדור הארץ, אולם היא גם רב מימדית. קשה להסביר זאת לכם, מכיוון שאתם תופסים רק מציאות במימד חד ספרתי. לכן אוכל להסביר ולהסביר, אולם ההסברים שלי לא יובנו. הדבר דומה למצב שבו אני אדבר אליכם בשפתכם ולפתע אחליף לשפה שאותה לא שמעתם מעודכם, שבה המילים הפוכות, מבולבלות ומאורגנות כולן באופן לא ליניארי. לא רק שלא תבינו את המסר, אלא השפה המוזרה עצמה תצרום לאוזניכם.

כך נראים לכם הדברים הרב מימדיים – כאוטיים. אולם לפחות אעביר את המידע כמיטב יכולתי, על מנת שתוכלו לדעת את ה'מה', אם לא את ה'כיצד'.

מערת הבריאה היא אחד מהמקומות הפיסיים היחידים על הפלנטה כדור שהוא בן כלאיים מימדי. כלומר, יש לה תכונות של המימד השלישי שהייתם לחלוטין יכולים לראות ולהבין אילו הן היו גלויות לעיניכם, ואין זה כך - מכיוון שהיא לעולם לא תתגלה או תמצא. בתוך אותו מקום רב מימדי נמצא תיעוד של מי שהנכם. היא מכונה 'מערת הבריאה'.

 

כאשר אתם מגיעים לפלנטה, זהו המקום הראשון שבו אתם מבקרים, אפילו לפני תעלת הלידה. כאשר אתם עוזבים את הפלנטה, זה המקום האחרון שבו אתם מבקרים לפני שאתם חוזרים 'הביתה'. לכן מקום זה הוא מאגר של תיעוד האנושות – כל יחידות החיים שהאנושות חייתה ומהות ליבת הנשמה עצמה של זהותו של כל אחד מכם. הנה מידע נוסף על אופן פעולתה. זהו תיעוד הרשומות האקאשיות.

כל נשמה במערת הבריאה היא ייחודית. לדוגמה, מהו שמכם הרוחני? אין זה השם שאתם מבטאים, יקרים, אלא אנרגיה. שם אנרגטי זה הוא בחלקו שם האל והוא מתועד במערת הבריאה באופן מטפורי, כפס על מבנה קריסטלי. המבנה הקריסטלי, תוכלו לומר, הוא שזוכר את הרטט של מי שהייתם. לכן, כאשר אתם מגיעים לפלנטה, ממתין לכם מבנה קריסטלי - מאחר שפוטנציאל הגעתכם ידוע. בעודכם חיים על פלנטה ארץ, גאיה והמערכת כולה 'יודעות' שאתם כאן. ואתם עוברים לצד האחר של המעטה/צעיף. כאשר אתם עוזבים, אתם מבקרים שוב במערה ומעצימים את המבנה הקריסטלי זה עם האנרגיה של כל אשר עשיתם. כאשר אתם עוזבים את כדור הארץ, המבנה הקריסטלי עם המידע שלכם, נשאר.

 

נניח שאתם חוזרים לכדור הארץ, ואתם עומדים לחיות חיים נוספים ולשאת שם ארצי נוסף. לפני שאתם עוברים בתעלת הלידה, נוסף עוד פס למבנה הקריסטלי. שימו לב, זו אותה נשמה, אולם כעת יש לה פס מספר שתיים. בעודה מתפתחת על הפלנטה, המערה יודעת שאתם תחזרו ותפעילו או תעוררו את הפס בכל פעם שאתם שבים. לכן יש לכם מבנה קריסטלי עבור כל נשמה, לא עבור כל תקופת חיים. לכמה מהנשמות המיוצגות יש אלפי פסים! תוכלו אולי להבין אפוא שיש הרבה פחות תיעודי נשמה קריסטליים שכאלה מכפי שחשבתם. אחד לכל נשמה, לא לכל תקופת חיים.

עכשיו ברצוני לומר לכם משהו: ישנן נשמות עתיקות בחדר ואלו שקוראות את החומר הזה - זה מי שאתם. אפילו אחד או שניים מהאנשים שכאן, שהגיעו למקום הזה לא בהכרח בגלל התוכנית, אלא כדי להיות עם מישהו אחר - גם הם נשמות עתיקות. אינכם צריכים לדעת דברים רוחניים כדי להיות נשמה עתיקה. רבים צועדים על כדור הארץ ולעולם לא יתעוררו למי שהם, כיוון שזוהי בחירתם החופשית. אולם העובדה היא שבני האדם שמגיעים לעתים קרובות לפגישות מסוג זה הם אלה שמרגישים בקריאה להיות חלק מהשינוי המתחולל על הפלנטה, סופו של עידן אחד ותחילתו של אחר. אלה הם האנשים שעיניהם קוראות מילים אלו עכשיו.

 

התפקודים המסתוריים של המערה

 

מערת הבריאה הפכה לתיעוד של גאיה של מי שנמצא כאן ומי שהיה כאן. זהו החלק הפיסי. כעת אספר לכם על החלק הבין מימדי שהוא מבלבל עבור בן האדם. הקשיבו: המערה היא סטטית במימד השלישי אולם דינמית ברב מימדיות; כלומר, אף פעם לא מתווספים או נלקחים קריסטלים במימד השלישי. משמעות הדבר היא שקיים מבנה קריסטלי עבור כל אדם פוטנציאלי שיחיה אי פעם על הפלנטה. עכשיו אתם עשויים לומר שזה אינו הגיוני, שזה נשמע כמו גורל ידוע מראש, והאם הרוח יודעת את כל מי שמגיע... לא, איננו יודעים, אולם זה אינו גורל ידוע מראש. במקום זאת, המערה מתוכננת מראש בדרך קוונטית להיות שלמה בכל רגע. אנרגיה קוונטית עוסקת בפוטנציאלים, ולא בתכונות אמפיריות מוחלטות. לכן, ככל שהדברים משתנים על הפלנטה, גם המערה משתנה באופן קוונטי, אולם לא באופן פיסי. ספירת המבנה הקריסטלי אינה משתנה. איני יכול להסביר לכם זאת חוץ מאשר לומר שזהו אירוע קוונטי. המערה תמיד שלמה. היא מכילה תמיד את כל האנושות. היא מחוברת לעבר, להווה ולעתיד.

הדבר המבלבל ביותר עבורכם הוא שמשמעות הדבר היא שאתם למעשה מקיימים מערכת גומלין עם אלה שעדיין אינם כאן. שוב, איני יכול להסביר לכם זאת טוב יותר מכך, והדעת שלכם מהמימד השלישי אינה

מוכנה לצאת למסע זה. אולם דעו את הדברים הבאים:

המערה שלמה. היא מקודשת. היא חתומה לעד. קריסטלי הנשמה זוכרים את יחידות החיים שלכם ואת האנרגיה של יחידות החיים שלכם. אנרגיות הנשמה שבתוך הקריסטלים מקיימות יחסי גומלין זו עם זו. יחידות החיים שחייתם משנות את האנרגיה של המערה, וגם את של גאיה. גאיה נמצאת שם, משום שהמערה שוכנת באופן בין מימדי בתוך גאיה.

לכן, לסיכום, המערה הזאת הופכת לתיעוד של נשמות, של יחידות החיים הרבות שלהן ושל האנרגיה שהן בראו. עכשיו הקשיבו לי, מכיוון שזה המיקוד של המסר. כל מה שאתם עושים על הפלנטה, כל אנרגיית רטט שאתם בוראים על הפלנטה, מוטמע בתוך חומרי הקריסטל האלה. תיעוד אותה אנרגיית חיים נשאר על הפלנטה יחד עם הרטט המתלווה בתוך אותו קריסטל - לנצח.

 

מרי וג'ורג'

 

הבה נניח שאתם מרי... אדבר אליך. מרי, כאשר את עוברת לצד האחר, את הולכת אל המערה. זה מסע ארצי בן שלושה ימים. מרי, נשמה עתיקה כבר היית שם בעבר ולכן את הולכת לשם בשמחה. את זוכרת אותה! את יודעת לאן את הולכת, ואת זוכרת מהי המשמעות. את הולכת 'הביתה'. אין כאב במוות, יתכן ויכול להיות ערפל זמני של חיבור מחדש בין מימדי, את זוכרת את תחושת השמחה! זו ההבטחה הניתנת לך, מרי, שכולנו נאחז בידך ושאת תרגישי בכך. מותו של בן האדם הוא מעבר של אנרגיה, לא סופה. אין 'סוף', אלא מסע לאנרגיה שאת זוכרת ברגע שאת נושמת את נשימתך האחרונה.

הבה נניח שמרי היא מרפאה. הבה נניח שמרי העצימה את הרטט של הפלנטה הזאת בעצם נוכחותה והליכתה על פני האדמה. הבה נניח שכדור הארץ זוכר את צעדיה של מרי, מכיוון שגאיה יודעת מי היא. מרי נמצאת בקשר עם העצמי הגבוה שלה. ולכן מרי בראה שער קטן בכל מקום בו הלכה, וכעת היא עוזבת, עוברת.

 

ישנה התכנסות של אנשים... צער רב. הם כה עצובים לראותה בלכתה, כיוון שהיא הייתה נוכחות נהדרת, אם נפלאה ואדם אוהב. הם בוכים ויש דמעות ואבל. ובכן, הנה האמת המטפיסית: מרי הולכת למערת הבריאה וכל שאי פעם היתה, והשער שבראה כבן אדם, מוטמע אל תוך מבנה של קריסטל הנשמה שלה. שער זה נשאר אז משום שמרי הייתה כאן! הנוכחות הנהדרת, האם הנפלאה והאדם האוהב אינם הולכים לאיבוד! זה מוטמע אל תוך גאיה עצמה, באמצעות התהליך של מערת הבריאה, ואותה אנרגיה של זיכרון לעולם אינה נעלמת! היא הופכת לחלק מתודעת כוח החיים של כדור הארץ מאז ועד עולם.

 

ואז היא חוזרת לכדור הארץ כג'ורג' [הקהל צוחק..]

אל תצחקו, מכיוון שהנה התהליך האמיתי והיופי של המערכת. מוכנים? כאשר ג'ורג' מגיע, הוא לוקח את התיעוד של מרי! אז, גם מרי וגם ג'ורג' הולכים לאזור הבא של ההוראה האקאשית, והמערכת ממשיכה לפעול .

 

הרשומות האקאשיות שבתוך הדנ"א שלכם

 

כל מה שמיוצג בקריסטל של מערת הבריאה ביחס לליבת נשמת הקריסטל שלכם מועבר אל הדנ"א בעת הלידה. אתם מעבירים זאת במערת הבריאה. לכן אתם הולכים לשם. זאת משום שתיעוד הרשומות האקאשיות האישיות שלכם, כל יחידות החיים שלכם, כל שאי פעם עשיתם, נמצא בתוך הדנ"א שלכם. כפי שהזכרנו בעבר, התיעוד האקאשי הזה שוכן בכל סליל כפול בדרך רב מימדית, והוא מיוצג על ידי מיליארדי הכימיקלים שבתשעים אחוזים של הדנ"א שהמדע רואה כזבל! המדע מביט בו בעיניים של מימד שלישי והוא נראה מורכב ביותר וללא כל סימטריה או סדר. הוא אכן רב ממדי לגמרי! אולם הכל שם במסגרת מערכת יפהפייה. סיפרנו לכם על כך בעבר, ויתכן ולא הבנתם את המשמעות...

 

חשבו, כעת ג'ורג' ומרי יחד בתוך הדנ"א, אולם רק הגוף של ג' ורג' נמצא שם. מה ג'ורג' עומד לעשות עם תקופת החיים של מרי שבתוך הדנ"א שלו? כל מה שמרי למדה נגיש עתה לג'ורג' - זכרו שמרי וג'ורג' הם אותה נשמה, המתגלמת פשוט בצורה שונה על גאיה בזמן הזה. היופי של המערכת הוא זה, שגם העצמי הגבוה הוא אותו עצמי גבוה, מכיוון שהוא מייצג את אנרגיית הליבה של הנשמה. לכן ג'ורג' אינו חייב ללמוד שוב את מה שמרי למדה! זה מצוי בתוך הדנ"א שלו. אפילו האם הרחומה נמצאת שם. המסע הרוחני של מרי נמצא שם, וברמה שהמגדר כלל אינו משנה, אהבת האל מצויה שם, נבראה על ידי המסע של נשמה אנושית על כדור הארץ.

 

הקשיבו לי. הגעתם לחיים האלה ואתם יושבים בכיסא ושומעים או קוראים את המסר - ואתם לומדים דברים רוחניים. אולי אתם חושבים שיש עקומת למידה חדה ושיש הרבה כל כך לדעת, אולי כל זה חדש, ואתם המומים מכל המידע והתחושות המתלוות אליו, אולם הניחו לי לומר לכם, נשמות עתיקות, שאתם רק מתעוררים למשהו שכבר ידעתם. אם תתנו רשות, נשמות עתיקות, אתם תזכרו זאת!

כנשמה עתיקה מאוד על הפלנטה הזאת, המשמעות היא שחכמת האבות הקדומים נמצאת בדנ"א שלכם ברגע זה, משמעות הדבר שעם כל דף שאתם קוראים בספר של קריון, אתם יכולים לומר שאתם זוכר זאת, שזה נכון. אין כאן שום דבר חדש. אולם נחמד לראות זאת בכתב...[קריון מצחקק בהנאה..]

 

הבה נבחן את שתי התכונות הראשונות של הרשומות האקאשיות של האנושות:

1. מערת הבריאה היא תיעוד של כל מי שמגיע ועוזב. האנרגיה נשארת על כדור הארץ ומסייעת לרטט של הפלנטה להשתנות. לכן, יחידות החיים האנושיות משנות את הרטט של הפלנטה.

2. הדנ"א של כל אדם מכיל את התיעוד האישי של נשמה אחת ומסייע לגלגול הבא, לביטוי האנושי על כדור הארץ, להפוך מודע יותר, אם זוהי בחירתו.

 

התכונה הראשונה של שיעור זה קשורה לגאיה. המערה נמצאת בתוך גאיה. היא נמצאת עמוק בתוך האדמה והיא מייצגת מבני קריסטל רבים. 'האדמה יודעת' מי אתם. האדמה אוהבת אתכם. אלה מכם שעוסקים בדברים ארציים - טבע, בעלי חיים, אפילו חקר הסלעים והאדמה - יכולים להרגיש בכך. כאשר אתם הולכים במקומות מסוימים, אתם יכולים להרגיש בכך! האינטליגנציה, שהיא גאיה, מדברת אליכם. ישנה התמזגות של אנרגיה שעוטפת אתכם ואומרת שהיא מכירה אתכם. אתם שייכים לכאן. זה הולם שתצעדו על פני האדמה, בני אדם, מכיוון שמה שאתם עושים כאן ישנה בסופו של דבר את היקום. כמה מכם צעדו אי פעם בחורש לבד והרגישו בחברתם של העצים... זה אמיתי!

 

בעלי חיים

 

אני מדבר על בעלי החיים היקרים כל הזמן וכיצד הם נמצאים כאן על מנת לשרת את האנושות וכיצד הם עושים זאת באופן כה מוחלט. דיברתי על האופן שבו כמה מהם נמצאים כאן כדי להיאכל. רבים לא אוהבים לשמוע זאת, אולם הבינו שבעלי החיים מבינים זאת באופן קולקטיבי. הם חייבים להיות חלק משרשרת המזון האנושית, מכיוון שלאנושות אין את היכולת לגדל דברים במהירות מספקת ולהפיץ את המזון. לכן זהו שירות... הצמחוניים שביניכם עשויים לומר שלעולם לא יאכלו אותם וזוהי בחירה למען בריאותכם. היא הולמת ומדויקת, אולם אינה נכונה להישרדות המין האנושי, מכיוון שבזמן הזה, בני האדם זקוקים לבעלי החיים למען הזנתם והישרדותם.

אז בואו נסטה לרגע ונעניק לכם מידע בעל ערך לגבי אכילת בעלי חיים על ידי האדם. אנשים רבים צריכים לאכול אותם, אולם אינם מבינים אף פעם שבעל החיים ידע זאת כשהגיע. זה מוזר מדי בשבילכם? הדבר ידוע לאלה שמכירים את רוחות בעלי החיים ויכולים לראות את ההקרבה וההולמות שבכך. גם הקדמונים ידעו זאת היטב. אולם השאלה היא, בני אדם יקרים, כיצד אתם מתייחסים אליהם, עם מטרה שכזו על הפלנטה, כיצד אתם מתייחסים אליהם לפני שהם הופכים למזון שלכם... כיצד הקדמונים התייחסו אליהם? זו שאלה קשה, נכון? הרשו לי לתת לכם תכונה של אמת.

האם אתם יודעים שככל שתתייחסו אליהם טוב יותר, כך הם יזינו טוב יותר את גופכם? אם תאמרו שאינכם רוצים לשמוע לחשוב על זה, הרי יקרים, אם לא אני אדבר על כך, אז מי? הקשיבו, אם בעלי החיים האלה מוכנים להגיע ולהיות חלק כה דגול מכוח החיים של הפלנטה ולעזור לה לרטוט ברטט גבוה יותר, על ידי כך שהם מחזיקים אתכם בחיים כדי שתוכלו לקבל החלטות, האם הם אינם זכאים לכבוד ולנוחות שעה שהם גדלים? התוצאה הסופית תהיה תרומה טובה בהרבה לבריאותכם.

הניחו למדענים להוביל את הדרך ולעשות כמה מחקרים השוואתיים כדי להראות שערכי התזונה עולים דרמטית כאשר בעל החיים זוכה בכבוד במשך תקופת חייו הקצרה. הקדמונים ידעו זאת וכיבדו את בעל החיים לפני שהוא הפך חלק מכוח החיים שלהם.

 

לבעלי החיים אין מערת בריאה. הם נמצאים כאן על מנת לתמוך באנושות. כמה מהם נמצאים כאן כדי לאהוב אתכם ואתם יודעים זאת. אנחנו מדברים על חיות המחמד שלכם. הם כאן כדי לאהוב אתכם - שירות גדול נוסף לבני האדם. אתם מביטים בעיניהם והם מביטים חזרה. הם רואים את הנשמה העתיקה שבכם, האם ידעתם זאת? הם מכירים את המערכת. אולם הם אינם חיים הרבה זמן, לפעמים נשבר הלב כאשר הם עוזבים. אולם החדשות הטובות שהם יכולים לשוב ולהתגלגל! יש להם יכולת להחליט להיות אתכם ולהמשיך בסיפור האהבה! איני יודע כמה אנשים יקרים בחדר מודעים למערכת הזאת ואני רוצה ששותפי (לי קרול, ת.ג.) יפתח זאת באופן ברור יותר כדי שאלה שאוהבים בעלי חיים ידעו זאת. כאשר בעל החיים האהוב שלהם מת, הם יכולים להמשיך בסיפור האהבה אם הם רוצים, על ידי חיפוש במקום הנכון ומציאת הנשמה החוזרת, השבתה והמשך מה שהיה להם. יש מישהו בחדר ומישהו שקורא שצריך לשמוע את זה. קיימת מערכת שמאפשרת לנשמות הליבה שלהם לחזור!

 

לכן, בדרך מסוימת, לבעלי חיים רבים יש נשמה, גם כן, אולם הם אינם נמצאים במערת הבריאה. אין להם את המערכת העמוקה של שינוי פלנטרי שיש לכם, שהיא תודעה שיכולה להעצים את עצמה באמצעות בחירה חופשית. בן האדם הוא הישות היחידה על כדור הארץ שיכול לעשות זאת, מכיוון שלבן האדם יש אלוהות בתוך הדנ"א שלו. היא הושתלה שם, באופן הולם ובאהבה, בערך לפני 100,000 שנים על ידי ישויות ממערכת כוכבים אחרת.

סיפרנו לכם כל זאת בעבר. בכל ההולמות, בני האדם על הפלנטה הזאת קיבלו את הזרעים הרוחניים שלהם מהפליאדים בדרך נהדרת, בדרך הולמת, בדרך אלוהית, בדרך מושלמת. לא היו מלחמות, לא היו קנוניות, ואותן נשמות כוכב יפהפיות עדיין נמצאות כאן. הם האחים והאחיות שלכם וחלק מהם קיים בכם. אתם נמצאים עמם במצב קוונטי. איני יכול להסביר זאת עוד גם כן. אולם חלקכם מרגישים בכך. חלקכם יכולים לראות זאת. זה יפהפה, וזה אינו בלתי הולם, מוזר או מפחיד. במקום זאת, זהו סיפור הבריאה האמיתי על הפלנטה ויכול להימצא בכתבי הילידים בכל רחבי הפלנטה. חפשו אחר התייחסות לשבע האחיות ולסיפורים אודות הבריאה.

 

בתוך הדנ"א שלכם מצוי כל מה שאי פעם הייתם, נשמות עתיקות, ואמרנו לכם בתקשורים רבים כיצד אתם יכולים לקבל גישה לשם. גישה זו אינה רק מידע רוחני, אלא היכולת להתחבר לכמה מהתכונות האנושיות שהיו לכם בעבר. מהות האנרגיה של מי שהייתם נמצאת בתוך הדנ"א שלכם. לכן, למידע האקאשי הזה יש את היכולת לתקשר עם תרשים התכנית המקורית של תאי הגזע שלכם. זכרו, הכל נמצא בתוך אותו מבנה סליל כפול שמכיל את החלק המקודד בחלבון, את הגנים שלכם! הדנ"א שלכם הוא מערכת גדולה הרבה יותר מכפי שכל סמכות רפואית סברה אי פעם. זוהי מערכת בין מימדית שיש לה את היכולת לשנות את עצמה בכל זמן נתון. הדבר מסביר ברפואה את ההפוגה הספונטנית המתרחשת כאשר האדם מחליט שדי לו במחלה, ולוקח אז את האנרגיה מחיים קודמים בהם לא סבל מאותה מחלה. בני אדם רבים סילקו בכוחות עצמם מחלות קשות ביותר הידועות לאדם. לפתע הם היו נקיים וללא כל סימן ממנה - הפוגה ספונטנית. המחלה האיומה פשוט נעלמת. אומר לכם, יקרים, זה אינו נס משמיים. זה נס מבפנים.

 

הרשת הקריסטלית - השלישית מתוך הרביעית

 

הרשו לי לספר לכם על התכונה השלישית. קיימת רשת של הולמות שמופעלת באנרגיה הזאת היום, כפי שמעולם לא הופעלה בעבר. זוהי רשת אזוטרית, ומשמעות הדבר היא שהיא רוחנית מטבעה ושאינכם יכולים לראותה. יש לה שם שאמור להסביר מה היא עושה. היא מכונה 'הרשת הקריסטלית'. שם זה ניתן לה כדי שתוכלו להבין שזוהי תכונת אחסון של גאיה והיא מאחסנת מידע על כוח החיים. היא דומה למערת הבריאה ביחס לתכלית של מבנה הקריסטל - אחסון מידע.

לטובת בהירות, נעדכן מעט את ההגדרה הזו. הרשת הקריסטלית של גאיה, הפלנטה, היא רשת של כדור הארץ והיא אזוטרית, רוחנית, ומאחסנת את אנרגיית כוח החיים של האנושות, את האנרגיה שלכם. זה שונה ממערת הבריאה. המערה היא תיעוד של מי שהנכם ומה שעשיתם. האנרגיה של התרומה שלכם לכדור הארץ, תהא אשר תהא, נכנסת אל תוך המערה, הופכת לחלק מכדור הארץ, ונשארת שם. אולם הרשת הקריסטלית נמצאת מעל כדור הארץ; דמיינו אותה עוטפת את כדור הארץ! רשת זו נמצאת מבחוץ. אינכם יכולים לראותה, אולם היא שם.

 

כעת, הרשת הקריסטלית הזו מכילה גם כן חותמות של האנרגיה שלכם, אולם המיקום שלה הוא מסויים. הדוגמה הטובה ביותר שאוכל לתת לכם היא זו, שכאשר אתם נוסעים לחלק של אירופה, אתם עשויים להרגיש מה אירע שם. ישנם רבדים על גבי רבדים של מלחמה. כמה מכם מתקשים למדוט שם. קשה לנקות את האדמה, בשל מה שאירע על האדמה שם. הרשת הקריסטלית מכילה את כל שאי פעם אירע ובמקום שהדבר אירע. ולכן זוהי רשת אחסון של האנרגיה האנושית שהיא מסוימת מבחינת המיקום. היא בהחלט חלק מגאיה. היא עוטפת את גאיה כמו שמיכה של אנרגיה, של התודעה האנושית.

האם שמתם לב שכאשר אתם נוסעים לחלקים מסוימים של הפלנטה שבהם כמעט דבר לא קרה שהוא משמעותי להיסטוריה האנושית, מקום זה נקי וטהור ואתם יכולים למדוט שם טוב יותר? יש לכך השפעה על המקום ממנו הגיעו האנשים הרוחניים באנרגיה החדשה הזאת. ראו מהיכן הגיעו כל המתקשרים של 25 עד 30 השנים האחרונות. הם הגיעו מארצות טהורות שלא חוו מעולם מלחמות עיקריות - רבים מהחלקים המערביים של ארה"ב. בחנו זאת. הסיבה היא שקל יותר לבן האדם להתייחס למהות טהורה של גאיה. הדבר יוצר חיבור רוחני חזק יותר. החיבור עם גאיה קיים - החיבור עם כדור הארץ. מכיוון שגאיה היא חלק ממערכת מדידה, מערכת מדידה של רטט. יבוא יום שבו תכונות הרטט של כדור הארץ ימדדו - תכונות שנבראות על ידי מה שבני האדם עושים. כל החוויה האנושית נמצאת על ובתוך הפלנטה הזאת, באופן קולקטיבי, ובוראת קצב רטט שאותו הרוח יכולה למדוד. זוהי הרשת הקריסטלית.

 

לפני זמן מה סיפרנו לכם על התכונות של הרשת הקריסטלית הזאת, תכונות להן לא ציפיתם. אתם יכולים לקרוא ולהבין אפילו יותר את האנרגיה שהיא מכילה. הוא אפילו הסביר את רוחות הרפאים. הרשת הקריסטלית מכילה חותם קוונטי כה חזק באזורים מסוימים, שלמרות שבני האדם כבר עזבו, הרי החותם של מה שהם עשו שב ומתנגן כמו קלטת. עד כדי כך חזקה היא ההשפעה של בני האדם על גאיה.

 

סיכום

 

ישנם שלושה מקומות שבהם האנרגיה האנושית שלכם קיימת בו זמנית:

1. מערת הבריאה - היא שומרת תיעוד של מי שאתם כאשר אתם באים והולכים, ומטמיעה את התנסות יחידת החיים שלכם אל הרטט של הפלנטה גם לאחר שעזבתם. זוהי המערכת הרב מימדית שלוכדת את ההתנסות האנושית עבור גאיה והיא נשארת עם גאיה.

2. הדנ"א שבגוף האנושי עוזר לכם בשעה שאתם חיים כל יחידת חיים, מכיוון שכל מה שאי פעם הייתם הוא מידע ואנרגיה שמאוחסנים בסליל הכפול. כל אלפי יחידות החיים נמצאות שם, אם חייתם אלפים מהן. כולן נגישות. לעולם אינכם צריכים לשוב וללמוד דבר-מה רוחני, כיוון שהוא מצטבר - כלומר, נשאר אתכם מיחידת חיים ליחידת חיים. כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את המיכל הרוחני זה של כוונה לזכור, ותצא החוצה חכמת הקדמונים. הדבר אמור לומר לכם משהו. אתם כולכם אבות אבותיכם האם חשבתם על כך? 3. הרשת הקריסטלית - רשת רוחנית שעוטפת את פני השטח של הפלנטה, שזוכרת כל דבר שבני האדם עשו והיכן הם עשו זאת. רשת זו גם מופעלת מחדש בעת שאתם קרבים לשנת 2012, משום שהיא הופכת קוונטית יותר. כלומר, כל מה שאתם עושים בזמן אמיתי מועבר לגאיה באמצעות הרשת הזאת בזמן אמיתי. משמעות הדבר היא שהאנרגיה של האנושות משפיעה על רמת הרטט של הפלנטה בזמן ממשי במקום להמתין ולקבל את האנרגיה רק לאחר שאתם עוברים במערת הבריאה. דבר זה גם יוצר אצלכם את התחושה שהזמן מהיר יותר.

 

בחנו את הקדמונים לרגע, מכיוון שהם ידעו משהו. ראו את חוכמתם. הדבר הראשון שהם עשו כאשר הם החלו בטקס רוחני, הם כיבדו את אבות אבותיהם! הם ידעו אינטואיטיבית שאבות אבותיהם עדיין עמם. האבות היו תמיד ראשונים בסדר מתן הכבוד. לפני שהם קיבלו החלטות, הם תמיד פנו אל האבות וביקשו מהם חכמה. הילידים ידעו תמיד כיצד לכרות את הרשומות האקאשיות, מכיוון שהם הבינו שמעגל החיים מכיל מידע נגיש. הם ידעו שהוא מצוי בתוכם. הם גם הכירו את גאיה והחשיבו את כדור הארץ כשותף בעל כוח חיים - שותף בחיי הנשמה שלהם. יקרים, אם תלמדו את דרכי הקדמונים, אתם תגלו את כל שסיפרתי לכם היום. הם ידעו זאת אינטואיטיבית.

 

מערכת הגיבוי חיה

 

לבסוף, הנה דבר שדיברנו עליו רק פעמים בעבר. לפני שנים רבות, נתנו לכם מידע אותו נשלים כעת. אולי תתקשו להבין את הדברים הבאים, אבל שלוש המערכות שתיארתי באוזניכם זה עתה קשורות בעיקר לגאיה. אפילו הדנ"א האנושי הוא חלק מהמערכת של גאיה, כיוון שהוא מייצג התפתחות ביולוגית של האנושות על הפלנטה, מעפר של כדור הארץ. אולם קיימת מערכת גיבוי לכל זה, מונח שאינו תואם לסוג 'הגיבוי' שאתם מכירים - מכיוון שהגיבוי שלכם הוא משהו ליניארי, במקרה שתאבדו את המידע הראשון. מערכת 'גיבוי' זו היא מערכת שמסייעת למערכות האחרות כל הזמן. המידע של שלוש המערכות האקאשיות המשולבות האלו מאוחסן בתוך יונק חי על הפלנטה הזאת. כך צריך להיות, משום שזהו הרובד הסופי והוא מחבר אתכם לא רק לגאיה, הוא מחבר אתכם לשאר החיים שעל כדור הארץ בדרך משמעותית ביותר. המערכת מאוחסנת בלווייתנים של כדור הארץ.

 

בואו נדבר לרגע על הלווייתנים. אתם אוהבים אותם, נכון? דרך אגב, שאלו ביולוג - דולפין הוא לווייתן, רק קטן יותר. האם ידעתם זאת? אתם אוהבים את הדולפינים, נכון? האם אתם יודעים שהלווייתן הוא היונק היחיד על הפלנטה שמוגן על ידי אמנות שנחתמו כמעט על ידי כל המדינות על כדור הארץ, אפילו מדינות שאינן גובלות באוקיינוס... איזה צירוף מקרים! קיימת רמה אינטואיטיבית בכל האנושות, ואין זה משנה מהי מערכת הממשל שלהם, אין זה משנה היכן הם, שיודעת שאינכם יכולים לחסל את הלווייתנים פן תשנו את איזון כוח החיים של כדור הארץ. הם מחזיקים ברשומות ובתיעודים.

זה המעגל. הלווייתנים נמצאים בתוך גאיה; הם מתחת למים. הם יונקים כמותכם. הם מכילים את המידע. המעגל האקאשי הושלם. המים של כדור הארץ עצמם זוהרים גם הם בכל שעשיתם, מי שהייתם ומי שאולי תהיו.

האם אתם מבינים את המשמעות העמוקה של המערכת? היא כולה עוסקת בכם. כדור הארץ תוכנן באופן כה חכם כדי לעקוב אחריכם ולתעד אתכם, לכבד אתכם, לדעת מי אתם ואת השם הרוחני שלכם. וזה כך מכיוון שאתם חשובים, אתם חלק מתוכנית על, אתם קשורים לעתידו של היקום. חשבו על כך. זו המערכת. לא אהיה היחיד שיתקשר מידע זה עבורכם. ישנם אחרים שמעולם לא שמעו את המילים האלו, שיאמרו לכם את אותו הדבר. אם תהיה לכם הזדמנות, אתם יכולים אפילו לשאול את גאיה, והיא תאמר לכם את אותו הדבר.

גאיה קיימת למען בני האדם המקודשים שנמצאים על הפלנטה הזאת כדי ללמוד. אני מעניק לכם את האהבה הזו היום. ברצוני שתחשבו על משהו. בכל מקום שבו אתם צועדים, כדור הארץ מכיר אתכם. איזו מערכת! אני נותן לכם את המידע הזה היום על מנת שתוכלו להמשיך להרגיש אהובים ויקרים. על מנת שתדעו שקיימת אחיזת ידיים בין הרוח וביניכם וגאיה, אם תרצו בה. יש כאן דברים כה רבים עבורכם אם תרצו בהם. נשמות עתיקות, יש תכלית להימצאותכם כאן. אולי היה עליכם לשמוע זאת היום. אתם חשובים, אתם יקרים, אתם מאסטרים.

כעת לכו ותבעו זאת לעצמכם. חיו הרבה זמן. היו שמחים בתהליך. אל תחליטו מה אמור לקרות. הדבר הגרוע ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לחשוב שאתם יודעים מראש מה אלוהים מתכנן עבורכם בהתבסס על מה שאתם חושבים שמתרחש עכשיו. במקום זה, הרגעו, היו שמחים בכל הדברים, והתאהבו בעצמכם.

 

עזבו את המקום זה שונים מכפי שהגעתם.

 

אני קריון, מאהב האנושות ומסיבה טובה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020