Light Connections
 
 

 

החורף של התודעה - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

לו יכולתם לדמיין כיצד הם הדברים בצדו השני של המעטה/צעיף, עם האהבה המדהימה עבורכם ברגע זה, ויש אפילו יותר כאשר אתם מאפשרים את המסר מהסוג הזה, מכיוון שבאפשור הזה יתכן ויש לכם כוונה לשמוע את מה שאתם זקוקים לו, אולם יותר מכך - לחוות דברים.

זה דבר אחד, יקרים, אם אתם מגיעים רק על מנת לשבת באנרגיה, אולם רבים מגיעים עם הכוונה הזו, יקרים, על מנת לתפוש למעשה כל דבר באמצעות תודעתם, לעבור חוויה מעבר רק לישיבה באנרגיה.

 

מתרחשת התעוררות - ואלו המילים הטובות ביותר שנוכל להשתמש בהן... משמעותה של המילה התעוררות באמת בשפתכם היא שלמעשה אתם נמצאים בצורה אחרת של מציאות - כלומר, שינה - ואתם יודעים שלהתעורר משינה הוא לשוב מזמן בו לא הייתם בהכרח במציאות המלאה. אתם עוברים מתרדמה בה יתכן ויש לכם חזיונות וחלומות וחוזרים למציאות אליה אתם רגילים.

 

המטפורה של ההתעוררות היא ממש כמו זה. אתם עומדים להתעורר משינה רדומה של מציאות ישנה של אנרגיה שחשבתם שהיא המציאות. אנשים תמיד שאלו האם הם מצויים בחלום והאם הם יתעוררו ממנו יום אחד, ואכן אתם יכולים לומר זאת, מכיוון שההתעוררות שלכם היא התעוררות לרמה גבוהה יותר של מציאות. אתם גם יכולים לומר שזהו שינוי רב מימדי, או פשוט שינוי של מימדים.

אתם עוברים ממה שחשבתם שהוא אמיתי למציאות גבוהה יותר, לרבים תהיה חוויה של 'א-הה', התעוררות לרמה גבוהה יותר של אמת, של מציאות.

 

בתקשור הקודם שוחחנו על המורשת שלכם שהיא אלוהית. נ קו דה. זה מי שהנכם. אתם מגיעים לכאן אלוהיים, ומהאזור הזה, הרגע הזה, המקום הזה, המימד הזה - כבר מלכתחילה אתם אלוהיים. ובהמשך אתם עוברים באמת הכשרה מהוריכם כאשר אתם מתעוררים לפלנטה הזו - מה מתרחש, מהי האנרגיה, מה מלמדים אתכם - וזוהי בחירה חופשית.

אולם יש הרבה יותר מכך.

ההבדל בין אדם המגיע למשפחה ומתעורר באופן שונה מאדם אחר באותה המשפחה - שני אחים, שתי אחיות, אח ואחות השונים במידה ניכרת, ומקבלים אותו מסר - ההבדל הוא במספר יחידות החיים שהיו לכם, מה למדתם ומה מצוי ברשומות האקאשיות שלכם שעשוי לקבוע את מה שתעשו בהמשך.

זה מורכב אולם אפשרו לי להעניק לכם הנחת יסוד.

סיפרתי לכם על מורשתכם, ושכל אחד מכם הוא אלוהי. הגיל של משך הזמן שהייתם על הפלנטה הזו קובע לעתים קרובות את ההתעוררות שלכם.

ברצוני שתדמיינו שעם לידתכם, לכל אחד מכם יש חבילה של זרעים - זוהי מטפורה, יקרים - הזרעים הם מטפורה של מידע מוטמע שמצוי בכמוסה עד שהוא מושקה. ממש כמו זרעים. בשעה שאתם גדלים ועוברים יחידת חיים לאחר יחידת חיים, החוויה שלכם על הפלנטה מתחילה להשקות את הזרעים.

לנשמות העתיקות שהיו כאן פעם אחר פעם יש זרעים רבים יותר שהושקו ומתעוררים לחיים. בתוך הזרעים האלה, יקרים, נמצא הפוטנציאל של דברים כה רבים, ואחד מהם היא היכולת להתעורר למציאות חדשה לחלוטין. וזו הסיבה שאנחנו עושים את 'מעגל ה 12'. זוהי ההתחלה של ההשקיה הסופית של זרעים כה רבים של הנשמות העתיקות.

 

כל זה מתבצע בבחירה חופשית. למרות שקשה לכם להבין זאת, הרי שביכולתכם שיהיו לכם את כל הזרעים האלה, אתם משקים אותם עם יחידות חיים קודמות, אחת אחר השניה, ועם כל המידע והחוויה, ועדיין אתם עשויים להופיע על הפלנטה ולבחור להתעלם לחלוטין מן הזרעים, אפילו מאלה שהושקו.

וזה יוצר בני אדם שהם לעתים קרובות בהכחשה של תפארתם שלהם. הם השקו את הזרעים, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, ומגיעים בפעם הזו ואומרים שהם אינם מאמינים בכל הדברים האלה. זוהי בחירה חופשית קלסית. בעבר הגדרנו זאת כ'ארון של עובדי האור' [קריון מצחקק בהנאה..] - חלקכם נשואים לבני אדם כאלה...משני המגדרים. ראיתם את תפארתם, התאהבתם בהם בשל מי שהינם. ואתם המשכתם לקו משיק, הפכתם לרוחניים ואתם מאמינים בדברים האלה בעוד בני/בנות זוגכם אומרים שהם אינם חושבים כך ושהדברים האלה אינם עבורם.

זה כן נועד עבורם, אולם לא כעת... זה מצוי גם בזרעים שלהם, וזוהי בחירתו החופשית של כל אדם האם להשקות או שלא להשקות את הזרעים שלו.

 

ברצוני להוסיף כעת משהו גדול.

מערכת זו של התעוררות היתה אתכם במשך כל יחידות החיים שלכם ולכן הצמיחה הרוחנית היתה זמינה במשך עידנים. ולכן רבים ראו את מה שאחרים לא ראו וצעדו באפיקים של מדיטציה, תקשור, עשייה של דברים מסוימים שיתכן ואינם שייכים לזרם המרכזי, מכיוון שהם התעוררו לאמיתות גבוהות יותר שהיו אתכם במשך זמן רב מאוד.

אולם לפתע עברתם את הסמן..

מה דעתכם על המתרחש כעת על הפלנטה, אלו החלטות אתם נוטלים, האם שמתם לב שאחד הדברים הגדולים ביותר שעליכם לעשות הוא להשקות את הזרעים של הערך העצמי? האם שמתם לב שאחד הזרעים שעליכם להשקות אותו ממש כעת, נשמות עתיקות, הוא זה בו תוכלו לצאת מן הפחד?

כמעט בכל צומת, ממש כעת, ישנם אלה המטיחים בכם וטוענים שהשמיים נופלים, שישנה המגיפה, יש עוד, ישנה האסטרולוגיה של כל יום, ישנו הפחד מדבר זה או אחר, והדברים רק הולכים ונעשים גרועים. מעולם לא היה לכם זמן על הפלנטה בו היה פחד כה רב, פחד פוטנציאלי ואלה מסביבכם הפוחדים. מעולם לא הייתם בזמן בו אלה שאמורים להציג בפניכם את המתרחש על הפלנטה - המדיה והחדשות שלכם - ניסו לגרום לדברים להיראות גרועים יותר..

זהו הזמן לקחת החלטות, יקרים, בין אם לקבל אנרגיה ישנה של חרדה ופחד, ובין אם לצאת ממנה לחלוטין עם תפארתכם, לעמוד זקופים ולומר לאחרים שזהו אתחול מחדש ושהם יראו מה שיקרה בהמשך. הם ימשיכו להטיח בכם דברים, הלכה למעשה, בשיחותיהם, ויטענו שהדברים אינם כך, וישאלו אם שמעתם אודות דברים כאלה ואחרים והאם ידעתם שדבר כזה יתרחש כפי שאמרו בתקשור כזה או אחר, והכל שחור מפחד. הם יאמרו שאם אינכם מאמינים במתקשרים האלה הטוענים שזהו קיצה של הפלנטה, הרי שפשוט רק צפו בחדשות... [קריון מצחקק בהנאה..] והם יהיו צודקים מכיוון שהחדשות יכפו זאת עליכם בכוח.

 

הנה מה שיש לי לומר לאלה הטוענים זאת: אני מזמין אתכם לדבר איתי בעוד שנה, שנתיים. ואז נסייר ונראה מה קרה, ותוכלו לראות ממה פחדתם כל כך. יתכן ופחדתם שהפלנטה הזו עוברת תהליך של גיזום, זמן בו ישתחררו דברים שאינכם זקוקים להם, והדברים המכוערים מתחילים לצאת כך שתוכלו להתבונן בהם. האם הייתם מודעים לכך שזה עשוי לכלול את הכלכלה שלכם, או את ההנהגה שלכם, ועוד, ועוד. זהו הזמן בו הדברים האלה יראו את עצמם ואתם תוכלו לומר מה אתם רוצים ומה אינכם רוצים, בעקבות מה שאירע בשנת 2012. הממטרות הופעלו וכולכם מושקים, כל הזרעים שהיו רדומים וחיכו לזמנים האלה מאז בריאתה של נשמתכם על הפלנטה הזו, כולם היו שם, אולם מעטים מהם נשמרו בצד למקרה שתצליחו לעבור את שנת 2012.

 

ואם תאמרו שאינכם מבינים אודות מה אני מדבר, על הזרעים וההשקיה [ קריון מצחקק בהנאה..] לפעמים יהיה עליכם להקשיב לתקשורים האלה פעמים רבות על מנת שתבינו את המטפורות הרבות שאנחנו משתמשים בהם.

 

אפשרו לי להיות תמציתי: אתם מתעוררים עכשיו בדרך שונה לאנרגיה שונה במימד שונה לתפישה מימדית שונה. האם לא שמתם לב לכך ואם אתם חושבים שהכל נורמלי הרי שישנתם במשך חודשים ... הדברים משתנים באופן כזה שיארגן מחדש את ה כ ל!

אתם תצאו מזה, תעברו את השנה הזו, תעברו את כל מאפייני האסטרולוגיה, תעברו את הפחד והדברים שהיו עלולים לקרות או שלא היו קורים, ותתחילו לראות דברים חוזרים, אולם באופן עוצמתי יותר, טובים יותר, תמציתיים יותר.

משתנות אפילו מערכות היחסים שביניכם וילדיכם, ביניכם ובני/בנות זוגכם, ביניכם ועמיתיכם. האם שמתם לב שלפתע חלקן נשמטות או חלקן הופכות להיות קרובות יותר ... זה אנו מקרי. מתרחש משהו עם האנרגיה של הפלנטה הזו שיוצר חשיבה מסוג אחר.

 

במהלך השניים הקרובות יקרו כל מיני דברים בין מדינות למדינות, שלא ציפיתם להם. יתחילו להיחשף ולהתגלות חלק מן הסודות שתמיד היו שם, של דברים הולמים ודברים שאינם הולמים. וזה עתיד לשנות את נקודת מבטכם לגבי הפלנטה, לגבי האחד את השני.

מה אם תתחילו לחשוב לא כ'מדינה למדינה' אלא במקום זאת תתחילו לחשוב כ'אדם לאדם'. באמצעות הקשרים הטכנולוגיים שיש לכם כעת תתחילו לבנות בסיס מוצק יותר של שיתופי פעולה בין בני אדם לבני אדם, חמלה מאדם לאדם, ולא בין הנהגה להנהגה.

עד לנקודה זו סיפרו לכם כיצד לנהוג במדינות אחרות מכיוון שהן אומרות כך או כך ומעבירות את החוקים האלה או אחרים, ולפתע עשויה להיות לכך למעשה הרבה פחות השפעה, ובמקום זאת ההשפעה העיקרית תהיה לדיבור ביניכם ובין האנשים האחרים במדינות האחרות, אפילו ללא מגבלות השפה - גם זה עומד להגיע ... יש יותר מכפי שאתם יודעים...

כאשר 'העולם' יוכל לשוחח עם 'העולם' ההנהגה תתחיל לפחד [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שתתחילו לראות דברים שהם לא רצו שתראו. ואז הדברים באמת יתחילו להשתנות! אתם תתחילו לסלק את מה שאינו הולם יותר על הפלנטה, ומדובר כמעט בכל דבר מסביבכם... יגיע יום בו תקחו את המדיה למשימה ותורו לה שלא תפחיד אתכם יותר, ושתראה לכם בעת ובעונה אחת גם את החדשות הטובות וגם את הרעות. תבקשו שיספרו לכם אודות הדברים הרעים המתרחשים על הפלנטה אולם שיספרו לכם גם אודות צדו השני של הסיפור, לא רק את הצד האחד. תאמרו שברצונכם להתחבר ושלבותיכם יהיו מבורכים באותו הזמן בו תקבלו את המידע שעליכם לדעת אודותיו כך שתוכלו להרגיש עבור האחרים, לפתור בעיות ולשמוע את הסיפור האמיתי ולא את ה'סחרור' שהושם עליו על מנת להפחיד אתכם. זה מגיע...

 

אתם עומדים לפתוח חבילה של תודעה בה יחשפו ויתגלו לכם דברים רבים באור שונה לגמרי. זה יהיה כאילו האור הודלק ותאמרו לעצמכם שלא הבנתם שהדברים היו כך ושניתן לפתור כמה דברים פה ושם. הזרעים מושקים וכאשר הם יתחילו לפרוח, יקרים, אתם תראו את עץ החיים - אותה עקביות/לכידות עם שאר הפלנטה, בין אדם לאדם, ודברים יתחילו להיות עבורכם הרבה יותר הגיוניים בחמלה.

יגיעו זמנים בהם הפלנטה לא תפחד כל כך כפי שקורה כיום. כל הדברים אודותיהם אני מדבר מעוררים את הזרעים שהיו לכם לאחר שעברתם את המקום ההוא, את אזור שינוי התפישה שזה ההבדל בין האנרגיה הישנה לאנרגיה החדשה. זה יותר מתקופה, זה יותר מהתיחום של נקיפת הצירים של ימי השוויון בשנת 2012, זה יותר מאשר שינוי של לוחות שנה עבור בני המאיה - חציתם גשר מאנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה שיש לה פוטנציאל לשנות הכל על הפלנטה הזו.

 

כאשר משנים דברים כאלה במהירות רבה כל כך, הקושי כעת הוא שהרבה נראה כה שחור. אולם זו הסיבה שאתם כאן, נשמות עתיקות, במיוחד אלה השומעים או קוראים את הדברים האלה. אתם נמצאים כאן על מנת לזרוח, לעזור לאלה שמסביבכם לראות את ארשת פניכם, את העדר הפחד שלכם, יתכן ואפילו את שמחתכם, בשעה שאתם עומדים זקופים ואומרים שציפיתם לדברים טובים במשך זמן רב, שיש לעבור את זה על מנת שהשמש תוכל להפציע ותוכלו להמשיך עם מה שהגעתם בעבורו.

שינוי העונות מביא לעתים קרובות את העצים לעצור ולעמוד ללא ניע, השמיים מחשיכים, העלים נושרים, נעשה קר ומסוכן אלא אם כן אתם מתכסים. אתם נמצאים במקום הזה כרגע, בסוג של חורף על הפלנטה הזו - החורף של התודעה, לפני שהשמש יוצאת, והציפורים מתחילות לשיר, ואתם מתחילים לראות את מה שהיה שם כל הזמן. אולם מעולם לא ראיתם את הצבעים שחוזרים לעצים, לא שמעתם מעולם את שירתם של הציפורים, וכאשר השמש תצא היא תזרח הרבה יותר בהיר מאשר אי פעם לפני כן.

זהו החורף שסיפרנו לכם אודותיו, שישנה לחלוטין הכל, בו הדברים המכוערים מתחילים להראות את עצמם בחורף. ואתם נמצאים שם, יקרים.

 

קחו נשימה, אלה מכם המבינים את דברי, והבינו שזו הסיבה להימצאותכם כאן. הזרעים האלה מתחילים להתעורר, ומגיע משהו שהיה מוטמע בכם מזה זמן רב ביותר - ההטמעה של האלוהיות. זוהי מורשתכם, והנה היא מגיעה ... בגרות, חמלה, הבנה, שלווה, ריפוי, חיים ארוכים יותר. זה העץ שגדל כעת בתוככם. ואם תאמרו שאתם מקווים שאני צודק [ קריון מצחקק בהנאה..] אני מזמין אתכם לשוב ולדבר אתי בעוד שנה, שנתיים, ונראה..

 

הדברים משתנים על הפלנטה הזו באופן שונה בהרבה ממה שחשבתם מעודכם. ואתם נמצאים בעיצומו של כל זה, על פי תכנון, יקרים, תכנון של אהבה.

 

אני אשוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020