Light Connections
 
 

 

המורשת האלוהית שלכם - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

במשך 31 שנים תמיד הגענו אליכם, והבטנו בכם בדרכים שאתם מעולם אינכם מביטים בעצמכם. סיפרנו לכם שוב ושוב שכל מה שסיפרו לכם אודות המקור הבורא היוצר, אודות האל, אודות הרוח - הוא רק שבריר מהגדולה שבאמת קיימת שם. חלק מן הדברים שסיפרו לכם גורמים לנו ליפול ולבכות...

אכנה את התקשור הזה, המורשת האמיתית של בני האדם. מאוחר יותר נדבר גם על השושלת שלכם. יש כל כך הרבה מה לומר, כבר שמעתם חלק מכך בעבר, אולם ברצוני שתקשור זה יהיה יותר שנוי במחלוקת מאשר בעבר. כמובן שזוהי הסיבה מדוע חלק מכם יאזינו או יקראו את הדברים [קריון מצחקק בהנאה..]

מה אם הדברים אינם שנויים במחלוקת בעקבות רעיונות שונים אלא בעקבות מה שסיפרו לכם ומה שנתגלה ... דברים אלה תמיד טובים למחלוקת.

מיליוני בני אדם מתחילים להתעורר לרעיון חדש שהם גדולים יותר בדרכים כה רבות, מכפי שסיפרו להם. זה קשור במיוחד למורשת שלכם - מהיכן הגעתם, מה קרה כאשר הגעתם לכאן, מה מתרחש כעת - כל הסיפורים שסיפרו לכם אודות זה, יקרים, הם סיפורים שאינם משקפים את הגדלות, האהבה, הנדיבות, החמלה של נשמתכם, של מי שהנכם, של שמכם באור בצידו השני של המעטה/צעיף. הם אינם משקפים את המסיבה הגדולה שנערכת לכבודכם עם מותו של עצמכם הגופני, בעוד נשמתכם דואה לעבר האזור שהוא 'הבית', שאתם שייכים לשם, ומשם הגעתם. שם כל הרעיונות של 'נברא בצלמו' מתחילים להתגשם כאמת.

קיים הבדל בין השושלת והמורשת שלכם. השושלת שלכם היא דבר אחד, היא מהכוכבים, והמורשת שלכם היא אלוהית. סיפרו לכם סיפור חסר תפקוד, שיוצר תמונה של האהבה הגדולה ביותר ביקום שפועלת בחוסר תפקוד גדול יותר מאשר אב אנושי היה נוהג ופועל. ועדיין זהו הסיפור שאתם נאחזים בו. ומכאן נובעת תמיד המחלוקת.

יקרים, אהבה היא אהבה, זה אותו הדבר היקר והמושלם שיש לכם האחד כלפי השני. אהבתכם כלפי האל כה יקרה ומושלמת, וסיפרנו לכם בעבר שאינכם יכולים לדמיין עד כמה האהבה גדולה ועד כמה היא נכנסת בבריאה של בני האדם. סיפרנו לכם בעבר שהאהבה היא הדבק בין התאים בגופכם. זוהי מטפורה האומרת שאינכם יכולים להימלט מן האהבה שהוכנסה בבריאתכם, הניחה אתכם כאן, העניקה לכם נשמה גדולה. ועדיין מספרים לכם שמורשתכם היא חשכה, שנולדתם לחשכה ושאינכם אפילו ראויים להיות כאן, ועליכם איכשהו לפלס את דרככם בבוץ על מנת למצוא מעט אמת, והאמת הזו תגיע רק מאלה שיש להם ארגונים ושרוצים לתת לכם אותה. מספרים לכם שבני האדם יכולים באמת לזחול דרך זה על מנת שיהיו ראויים לאהבת האל. אולם עד לנקודה זו הם לא יהיו ראויים לדבר. הם אומרים שאתם מאומה. שנולדתם לתוך הנוראות הזו.

 

האם לדעתכם זה נשמע בסדר?

אם אתם הורים אוהבים ונניח שיש לכם משפחה גדולה, ואתם אוהבים עד מאוד את האחים והאחיות ורואים את כל מה שקיים כאן במשפחה הזו שלכם. אתם יודעים עד כמה אתם אוהבים את ילדיכם ואת אלה שנמצאים שם. אין אהבה גדולה יותר מאהבת ההורה לילדיו. ונניח שאחד מהם אינו מתנהג כראוי ובעקבות זאת אתם מחליטים להעניש את כולם, וכאשר האחרים מוחים וטענים שהם התנהגו בסדר, אתם אומרים שזה אינו משנה מכיוון שאחד מהם עשה זאת ועל כן כולם נועדו לאבדון ...

ואם ההורים מביניכם יאמרו שכאלה אינם פני הדברים של הורות ושהורים שאוהבים את ילדיהם אינם נוהגים כך - ואתם צודקים מכיוון שזה יהיה אחד הדברים חסרי התפקוד ביותר שתוכלו לדמיין. ועם זאת אתם מייחסים זאת לבורא היוצר של היקום, שלכם, של נשמתכם, של זה שאוהב אתכם יותר מכל דבר.

 

זה הסיפור וברצוני להעניק לכם אמת גדולה יותר. המורשת שלכם היא אלוהית, אתם נולדים מפוארים על הפלנטה הזו ויש לכם בחירה חופשית לעשות עם האנרגיה ככל העולה על רוחכם. אתם יכולים ללכת לעפר אם אתם בוחרים בכך, אתם יכולים ללכת לשמיים - זוהי הבחירה החופשית של נשמתכם על הפלנטה הזו, זהו המבחן שבידכם.

המורשת שלכם היא גדולה.

כל אם יודעת זאת ברמה מסוימת, ואין זה משנה מה לימדו אתכם או מהי דתכם.

האם ניתן לדמיין או לתאר את הרגשתה של אם המביטה בעיניו של עוללה בפעם הראשונה, והוא פוקח לראשונה את עיניו ומביט בעיניה? זה בלתי ניתן לתיאור. והאם המילים הבאות שלה יברכו את בואו לכדור הארץ ולאחר מכן היא תאמר לו שהיא מצטערת שעליה להעניש אותו? [ קריון מצחקק בהנאה..] - זה מה שמלמדים אתכם. וזה חוסר תפקוד, יקרים.

האמת טובה הרבה יותר. אתם יכולים עדיין לחוות את אהבתו של האל בכל דרך שלימדו אתכם שהאל אוהב אתכם, אולם ברצוני לספר לכם שהאהבה הזו היא ללא תנאי, כלומר המשמעות היא שנולדתם מפוארים, ללא כל קשר מה שעשו אנשים אחרים בעבר. והאהבה הזו היא ללא תנאי גם ללא כל קשר למה שאתם עצמכם עושים.

המשלים מספרים זאת אפילו במשל אודות 'הבן האובד'. המשלים הם כולם מטפורות לגבי האופן בו הרוח פועלת, ובמשל הזה, אין זה משנה מה בן אחד עושה, חוגגים לשניהם אותה מסיבה כאשר שניהם מגיעים 'הביתה'. אין מענישים את שניהם, אין מתגמלים את שניהם, ישנה מסיבה, חגיגה של חזרתם 'הביתה'. וזוהי המטפורה.

 

שאלתי בעבר מהי המציאות שלכם? האם אתם חושבים שזה אמיתי? אתם חיים בארבעה מימדים, זה כל מה שאתם רואים וזוהי מציאותכם בה אתם צועדים. אולם קיימים מאות מימדים ורבים מהם שונים מאוד מהמימד הזה, הם אינם לינאריים. אפילו המדע שלכם גילה כמעט 30 מימדים!

מה לו הייתם חיים לפתע בכולם במקום השלושה או ארבעה המימדים המוגבלים שאתם מצויים בתוכם - כיצד היתה נראית מציאותכם? תוכלו להיות במספר מקומות בעת ובעונה אחת. זו היא רב מימדיות וכך יכולים להיות דברים רב מימדיים. הזמן משתנה, כל הדברים משתנים - ומה תהיה מציאותכם אז, יקרים? אתם חושבים שהדברים שאתם צועדים בהם כעת הם אמיתיים, שהדברים שסיפרו לכם הם מוחלטים, ואפילו הדברים האלוהיים שהאמנתם בהם פועלים כפי שסיפרו לכם? אלה הם סיפור ילדים והתנסות, מכיוון שאתם חיים רק בשבריר של המציאות של פיסיקה, של האל. האל הוא פיסיקאי מאסטר הבורא עבורכם את כל הדברים האלה על מנת שתחוו אותם. התפארת שלכם היא המורשת הזו שיש לכם. וזה שנוי במחלוקת רק מכיוון שמה שסיפרו לכם היה כל מה שיכולתם לעבוד איתו באנרגיה נמוכה יותר.

 

והנה מחלוקת נוספת:

אתם ציפיתם למה שמתרחש כעת, והיה לו שם - 'הביאה השניה' (מונח בנצרות המתאר את ביאתו השנייה של ישו, משיח הנוצרים באחרית הימים, ת.ג.). וזה אכן כך אלא שזה אינו המאסטר, אלו התכונות והמאפיינים של המאסטר. 'הביאה השניה' היא תמיד מטפורה. לאחר שעברתם את הסמן של שנת 2012 מגיעות כל התכונות של המאסטרים על הפלנטה הזו, על מנת לשנות את מציאותכם, החומר שלכם ואת ההתעוררות לגדולה שלכם. כל האהבה והחמלה של אותו אחד שרבים מכם ציפו שישוב, נמצאות כאן. האינכם יכולים להרגיש בכך?

האם אתם יושבים ומחכים למשהו לינארי? אתם רוצים שהשמיים יפתחו ושיגיעו מלאכים? זו היתה מטפורה לאהבה העצומה של הבורא היוצר המגיעה כעת לפלנטה הזו בדרך שלא עשתה כך באמת מעולם לפני כן, ואתם מתחילים להתעורר לאזור הזה בו אתם מתחילים להבין את האהבה, הנדיבות והחמלה, ודברים מתחילים להשתנות. אתם מתחילים שלא לגלות סובלנות לחלק מן הדברים שעשיתם בעבר. החשכה מתחילה להתרחק ואתם מתחילים לשנות את דעתכם לגבי החברה שלכם ולגבי מה שיעבוד ומה שלא יעבוד, דברים שעליהם להשתנות כעת במקום רק לומר שהם ישתנו.

זה מה שמתרחש כעת על הפלנטה שלכם, אם לא ידעתם על כך.

 

חלק יאמרו שזה חוסר סובלנות, ואכן זה כך לגבי הדברים החשוכים שהיו כאן לפני 'הביאה השניה'. זו ביאה שאתם יצרתם בכך שעברתם את הסמן שכל הילידים ידעו אודותיו. זהו אירוע כלל עולמי, המורשת שלכם, ואתם מתחילים להתעורר, וזו הסיבה שהתחלתי במעגל הריפוי, על מנת לאפשר לכם לראות זאת, להניח אתכם באמצע של זה ולחשוף את גדולתכם.

המעגלים האלה מגיעים, מדי שבוע, ותוכלו לשבת שם ולספוג אנרגיה חדשה המגיעה ממימדיות חדשה, מהמורשת שלכם שהרווחתם אותה.

תמיד הייתם מפוארים, והגיע הזמן להתחיל לקחת את הידע הזה ולראות שזה האור של העולם. אלה אתם המתעוררים למה שהמאסטרים לימדו ונמצא כאן על מנת לגלותו - מורשתם של בני האדם נמצאת כאן [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020