Light Connections
 
 

 

עתידו של הדנ"א - אוגוסט 2015

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול) זז הצדה, כפי שהוא חייב לעשות כדי שניתן יהיה להעביר תקשור שכזה. הוא מכיר זאת ועשה זאת פעמים רבות. הוא נמצא 'במקום' כלשהו, ומאזין כפי שאתם מאזינים. אולם עם זאת, יש לו הסחות דעת שונות מהסחות הדעת שיש לכם, והוא כבר דיבר על כך בעבר.

הוא אינו מדבר עכשיו. אני הוא זה שמדבר, ופעם נוספת אנחנו אומרים שהתפישה חייבת להיות נקייה כדי

שתוכלו לדעת ולהבין את הנאמר. אני מדבר על דברים שנמצאים מעבר לידע שלו, ואני מדבר על האנרגיה

האמיתית של הפלנטה הזאת שהיא פיסית עכשיו. דיברנו על פיסיקה מוזרה פעמים רבות, אולם לא נעשה זאת הפעם. במקום זאת, נדבר על דברים פיסיים של המימד השלישי שמשפיעים עליכם באמצעות מקור רב מימדי שמשנה את מה שאתם יודעים ומבינים.

 

השינוי הפלנטרי נכלל בנבואות של רבים

 

כבר שנים שאנחנו אומרים שצפוי להתחולל שינוי פיסי על הפלנטה. הנבואות היו ברורות בדרכן המעורפלת, והן טענו שהתודעה של הפלנטה עצמה תשתנה, שהפלנטה תהפוך ל'רכה יותר' באנושיותה ושדברים בלתי צפויים יתרחשו. אמרנו לכם אפילו שעשוי להופיע 'קלף משוגע' ושתקבלו קלפים נוספים שכאלה. 'קלפים משוגעים' אלה יהיו דברים בלתי צפויים ובלתי סבירים - כמו המצאות שישנו את העולם להן לא ציפיתם, פעולות של אחרים להן לא ציפיתם ואפילו נדיבות שלא ציפיתם לה. אנרגיה רכה יותר מגיעה אליכם, שהיא מתוקה מאוד ורבים אמרו שזו תחזית טובה ונבואה נפלאה. אולם ברצוני לספר לכם מה מתרחש אם כן, וברצוני לתת לכם את ה'אלף בית' של זה. ברצוני לספר לכם על המציאות של המימד השלישי הפיסית של מה שמתרחש סביבכם.

חלק מהדברים יידמו לכם כחזרה על דברים שכבר נאמרו, אולם זה אינו כך. זהו גיבוש של חלקים קטנים רבים שנתתי לכם בעבר על מנת להראות לכם מה מתרחש היום.

הנושא הוא דנ"א. הדנ"א אינו סתם מולקולה כימית בגופכם. הוא פיסה רב מימדית של האלוהות. המולקולה שאתם מכנים בשם דנ"א נמצאת בכל רחבי הגלקסיה, יקרים. היא החיים והיא הדרך שבה החיים נוצרים בכל מקום. היא הדפוסים והגיאומטריה של החיים בכל מקום ואתם תראו זאת ביום מן הימים כאשר תהיו מסוגלים לבחון חיים אחרים שתמצאו מחוץ לפלנטה שלכם. הדנ"א יכול להשתנות רק באמצעות פיסיקה, כיוון שהפיסיקה היא ששולטת בכימיה. ודבר זה עומד להשתנות.

 

הפיסיקה של התודעה

 

הרשו לי לערוך חזרה על כמה דברים שאמרתי בעבר כדי שתוכלו להבין כיצד הדבר מתקשר למסר של היום. לפני עשרים ושש שנים, כאשר התחלתי להעביר מסרים, אמרתי לשותפי לכתוב בספרו הראשון שהרשת המגנטית של כדור הארץ תשתנה. ואכן, כך היה.

כעת מדובר כבר בהיסטוריה מדעית, והצפון המגנטי נע כמה מעלות מאז הזמן ההוא. במסר שלי אמרתי שהרשת המגנטית שלכם קשורה אל או משולבת בפיסיקה של התודעה האנושית. ברצוני שיהיה ברור לכם: התודעה אינה דבר אזוטרי הזוי שלא ניתן למדוד אותו. זו פיסיקה אמיתית שפשוט לא ראיתם עדיין. ניסויים רבים שנערכים על הפלנטה בזמן הזה מודעים לכך שהחוזק של הרשת המגנטית משתנה לאמתו של דבר עם תודעת ההמונים האנושית, והוא עקבי/לכיד לאירועי חמלה על הפלנטה.

כאשר תהיו מסוגלים בסופו של דבר למדוד שדות רב מימדיים בדרך ברורה יותר, תהיו מסוגלים לראות את ההתאמה שבין הרשת המגנטית של כדור הארץ לבין התודעה האנושית. לכן, תוכלו לומר: "באשר נעה הרשת לשם נעה התודעה האנושית". עכשיו אתם יודעים מדוע אני מכונה 'המאסטר המגנטי' [קריון מצחקק בהנאה..]

 

הרשת המגנטית והשינוי שמגיע

 

עליכם להיות מודעים לכך שהרשת לא נעה במידה רבה בהיסטוריה האנושית ונשארה די סטטית במשך יחידות חיים רבות שלכם. עם זאת, בשנת 1987 היא החלה לנוע בקצב הולך וגובר, על מנת שתוכל להיות בעמדה לקבל דבר מה – דבר מה צפוי, שהיה עתיד להגיע.

חשבו על כך כעל הזזת הרהיטים שלכם כדי שתוכלו לראות משהו טוב יותר, משהו שלא ידעתם כלל שאפשר לראותו. ההצבה המחודשת של הרשת היא לטובת 'אנרגיה התפתחותית' שמגיעה והיא פיסית. היא ממש פיסית! למעשה, אתם יכולים לראות אותה מגיעה!

 

לפני כמה חודשים וגם שנים לפני כן, אמרנו לכם שהפלנטה שלכם נכנסת לאזור בחלל שבו היא לא הייתה מעולם. אין מדובר במשהו אזוטרי. שאלו אסטרונום, האם מערכת השמש יוצאת מבועה מוגנת לעבר סוג חדש של קרינה או אנרגיה שמעולם לא נראו קודם לכן? האם ייתכן שמערכת השמש שלכם מאבדת מעטה מגן שתמיד היה לה בגלל המקום שבו היא נמצאת בחלל?

 

הרשו לי להסביר זאת מעט יותר למען אלה שתנועה גלקטית ומערכת השמש שלכם אינן מובנות להם כל כך: כל הכוכבים בגלקסיה שלכם נעים לאיטם סביב המרכז. מערכת השמש שלכם והכוכב שלה - השמש -

תמיד היו בתנועה בעת שהם סובבים סביב מרכז הגלקסיה. כאשר מערכת השמש שלכם סובבת סביב המרכז, אתם תמיד נמצאים בתקופה חדשה של זמן ומרחב. עם זאת היא נעה באיטיות כה רבה - סיבוב אחד נמשך מיליוני שנים - כך שמבחינת כל האנושות, היא שהתה פשוט באנרגיה אחת, כמו בועה מגנה - ועכשיו זה משתנה. אם אינכם מאמינים, חקרו זאת בעצמכם או שאלו אסטרונום האם יש משהו שונה. הפכו תקשור זה ממשי עבורכם, ותבינו באופן מלא יותר על מה אנחנו מדברים.

 

תפקידה של השמש

 

בעת שאתם נעים אל תוך אנרגיה חדשה זו, או 'קרינה' כפי שמכנים זאת לפעמים, עליכם לדעת כיצד היא פועלת, מכיוון שהיא קשורה מאוד לשמש שלכם. היא משפיעה באופן פיסי על השדה המגנטי של השמש -

ההליוספירה, שבתורו 'מפציץ' את השדה המגנטי שלכם באמצעות הרוח הסולרית. זוהי הפיסיקה של זה, אולם יקרים, הרשו לי לתת לכם את המידע האזוטרי הנלווה לכך.

זו הייתה התוכנית כל העת, שאם תשרדו כמין אנושי לאחר הסמן של שנת 2012 , תעברו לתוך האזור הזה בחלל והמגנטיות תשתנה, ותאפשר לתודעה האנושית להשתנות. יקרים, הדבר תמיד היה כאן והמתין שתעברו את הסמן!

לכן הגעתי לפני 26 שנים ואמרתי לכם שהמגנטיות עומדת להשתנות. זו אנרגיה התפתחותית שתשפיע על השמש שלכם – ההליוספירה של השמש שלכם – שתעביר זאת אז לשדה המגנטי של כדור הארץ, שדה שהוצב עתה מחדש לטובת התודעה החדשה הזו.

כן, ישנם אינטלקטואלים שישאלו לו הייתם משמידים את עצמכם כפי שאמרו הנבואות שתעשו, הרי שלא היו כלל בני אדם שיקבלו את כל השינוי הזה. זה די פשוט. גם אם בני האדם לא היו כאן, הפלנטה עדיין הייתה נעה אל תוך אזור חדש זה בחלל ואותן האנרגיות היו כאן, בלעדיכם.... פשוט. אולם הנה, אתם כאן!

 

כעת אתם יכולים לראות שנבואות הילידים מתממשות גם כן, מכיוון שהם סיפרו לכם על השינויים הצפויים לאחר נקיפת ימי השיוויון, בדצמבר שנת 2012. כיצד הם יכלו לנבא נבואה זו על התנועה שלכם אל תוך מקום חדש סביב הגלקסיה שלכם? חשבו על כך! דברים אלה אינם חדשים, ואפילו הקדמונים סיפרו לכם על בואם! אולי הם לא הכירו את הפרטים המדעיים המסוימים, אולם הנבואה שלהם היא אותה נבואה: תודעה חדשה מגיעה.

 

יקרים, ברצוני שתמשיכו לחבר את החלקים האלה באופן פיסי על פי מה שאתם יכולים לראות. כפי שאמרנו לכם, השינויים הללו משפיעים על השמש שלכם. ההליוספירה של השמש שלכם משנה את הרשת המגנטית שלכם. ועל מנת שכל זה יעבוד, היה על השמש להיות שקטה לשם כך.

ברצוני שתשאלו אסטרונום על השמש ועל מחזורי השמש. שאלו באיזו תקופה של קרינה השמש נמצאת עכשיו. והאסטרונום יספר לכם שנדמה שזהו אחד המחזורים השקטים ביותר שהשמש חוותה אי פעם. סערות שמש וכתמי שמש הם הפרעות בשדה הרב מימדי שמקיף את השמש, ולכן היה עליהם להיעלם בעת שהחלה ההטמעה של האנרגיות החדשות. כדי שכל זה יעבוד, על השמש היה להיות שקטה ככל האפשר, ואכן זה כך.

העת השקטה של השמש גם משפיעה על מזג האוויר שלכם, וסיפרנו לכם על כך גם כן. בגלל התקופה השקטה שלה, אתם נמצאים במחזור מזג אוויר שחזינו גם כן - מגיעה תקופה קרה - שקשור אף הוא לאנרגיה שמגיעה. זה פיסי. חלק מהאסטרונומים מודאגים מכל זה וחלקם אינם מודאגים. אולם הדבר משפיע עליכם ועל הפלנטה בזמן הזה. עכשיו אתם יודעים מדוע הרשת המגנטית השתנתה כאשר היא השתנתה ומדוע. זה פיסי.

 

האזוטריות של כל זה

 

בשעה שכל השינוי הפיסי שתיארנו התרחש, נתנו לכם מידע אזוטרי על נקודות הצומת ונקודות האפס הפליאדיות. הפליאדים עצמם, שהיו כאן בהתחלה וידעו על בוא השינוי, סייעו למעשה לנבואות והשפיעו על הנבואות ועל לוחות השנה העתיקים, אולם הדבר נראה לילידים כ'אינטואיציה מהאבות הקדומים'. נקודות הצומת ונקודות האפס שהושארו על ידי הפליאדים הם מנועים מהירים שמשפיעים על רשתות הפלנטה. הרי התודעה קשורה לרשתות הפלנטה, זוכרים?

אולם לא רק הרשת המגנטית מעורבת בכך. מעורבות בכך גם הרשת הקריסטלית - ההיזכרות הרגשית האנושית - והרשתות של גאיה – כולן. בזמן הזה עבודה מתבצעת על כל הרשתות האלו בשילוב עם האנרגיה ההתפתחותית החדשה המגיעה מהשמש. הרשתות האלו מוזנות על ידי נקודות הצומת ונקודות האפס. מפגשי האנרגיות האלו שמשתנות משפיעים ישירות על דבר אחד – הדנ"א שלכם.

 

התפתחות הדנ"א מגיעה

 

הדנ"א של בני האדם כבר מוכן להשתנות. לא תראו זאת לעולם בעזרת מיקרוסקופ, מכיוון שאין מדובר בכימיה; זו פיסיקה. הקשיבו לרגע, מכיוון שכבר ראיתם כיצד הדבר פועל. המדע שלכם מבין עכשיו את תשעים האחוזים מהדנ"א שנחשבו עד כה ל'זבל'. המדע מבין עכשיו שתשעים האחוזים הם מידע - ספר הוראות – לוח בקרה עבור הגנים. אולם הם עדיין בגדר מסתורין בכל הקשור למה שהם למעשה מכילים או כיצד הם מעבירים את המידע לגנים. הדבר שעדיין לא הוכר הוא שמדובר בשידור רב מימדי. עבור רוב הביולוגים אמירה כזו תהיה בגדר הגזמה, אולם למעשה קיימת מעט קוונטיות בדנ"א שלכם, וגם היא נצפתה מדעית (בניסויים של ופופונין על הדנ"א, ת.ג.).

תשעים אחוזים אלה של הדנ"א הם כמו טריליוני אנטנות בגוף שלכם, מוכנות לקבל מידע ואז לשכתב את ספר ההוראות באמצעות השינויים ברשתות שלכם. הדנ"א יקבל מידע וישתנה. הדבר ישפיע על הגנטיקה.

האמהות יקבלו זאת ראשונות ואז יעבירו זאת לילדיהם. האמהות אינן יודעות כלל שהדבר קיים בהן, ועדיין, אתן מעבירות זאת לילדיכן עכשיו. לפני יותר מעשר שנים שותפי כתב ספרים שעוסקים ב'ילדי האינדיגו', ילדים אלה היו מבשרי האנרגיה החדשה. הילדים שונים! הדבר החל הרבה לפני שנת 2012 - מכיוון שהפוטנציאלים היו גבוהים מאוד שאתם תצליחו, ואכן כך היה. סבתות לנכדים, האם עליי לשאול אתכן אם אכן הילדים שונים? שונים מאוד!

 

השינויים בילדים יתרחשו בתחילה

 

כאשר תינוק אנושי מגיע כיום לפלנטה, מה שמתרחש היום שונה מהזמן בו אתם נולדתם. אתם נמצאים במקום אחר בחלל, השמש שקטה, נקודות הצומת ונקודות האפס מזינות את הרשתות במידע חדש, והתפישה של התודעה שונה עבורם מכפי שהייתה עבורכם. 'תאי בראשית' שלהם, התאים שקובעים כיצד פועל האדם - משתנים.

יתחילו לפעול דברים לפעול ששונים באופן בלתי רגיל מטבעו של האדם הרגיל. העצמי האינטואיטיבי, המחסום שבין החוכמה הפנימית המולדת לבין התודעה יתחיל להשתפר. המחסום יתחיל להיות מופחת. היכונו לילדים בעלי אינטואיציה מדוייקת מאוד לגבי דברים שאינם כשורה בהם. אם הם אומרים לכם שמשהו אינו כשורה, קחו אותם מיד לרופא! אל תאמרו להם שזה רק הדמיון שלהם, או שזה יעבור עוד מעט; שאלה רק כאבי גדילה...

ישנם אנשים שמקשיבים למסר זה עכשיו שצריכים לשמוע אותו, או אלה שקוראים אותו מאוחר יותר, מכיוון שהילדים שלהם אומרים שהם מרגישים מוזר; שמשהו אינו בסדר... אימהות שרגילות לגדל ילדים, רגילות גם לתפישה של האנרגיה הישנה שכללה תבניות בריאות מסוימות. דבר זה משתנה. הילדים מתחילים להתעורר, להיות אינטואיטיביים לגבי הבריאות שלהם. הגשר אל החוכמה הפנימית המולדת עדיין לא נבנה, אולם הוא קרוב יותר אצלם והם מרגישים משהו. החוכמה הפנימית המולדת מדברת אליהם בפעם הראשונה.

הקשיבו: לכם לא היה את זה, אולם להם יש זאת. הקשיבו להם.

 

הרשומות האקאשיות של הילדים מתחילות להתבהר יותר ויותר. ילדים אלה יספרו לכם דברים רבים אודות מי הם היו ומה עשו. אם אתם הורים ואתם מקשיבים או קוראים את המסר זה עכשיו, הדבר הגרוע ביותר שתוכלו לעשות הוא לדכא זאת בהם. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לספר לילד את האמת המוחלטת, ולומר לו שאתם מאמינים לו... כאשר אתם אומרים דברים בקול רם, הדבר מסייע לילד. זו האמת והילד יקבל אותה. הקשיבו הורים: היו בני ברית לילדים שלכם בדברים שכאלה, והדבר ישנה את מערכת היחסים שלכם עם ילדיכם. היו ישרים עמם. אמרו להם שלא כולם יבינו, ולכן יש דברים שהשתיקה יפה להם. אלו הן הוראות לילדים בעידן החדש. תכונות אלה יהפכו חזקות אף יותר, וההנחיות שלכם תהיינה הגיוניות ומתקבלות על הדעת.

 

החוש הטבעי יפעל טוב יותר מאי פעם. אינכם רגילים לראות את החוש הטבעי אצל בני האדם. אתם רואים אותו בעיקר אצל בעלי חיים, כיוון שלצאצאי בעלי החיים יש יצר הישרדות חזק מאוד. הוא עובר אליהם בצורה טובה כל כך שהם יכולים לקום ולהתהלך זמן קצר לאחר הלידה! אתם אינכם יכולים לעשות זאת. אולם, העברה מכנית זו של החוש הטבעי מתחילה להתחזק גם אצל בני האדם, ובייחוד זה שמגיע מן הרשומות האקאשיות. זה משהו כימי וגם אזוטרי, גנטי ואקאשי.

כפי שהדבר קיים בבעלי החיים, כך גם לכם הוא אמור להיות ואף יהיה. אתם תראו ילדים שזוכרים כיצד ללכת וכיצד לאכול בגיל צעיר הרבה יותר, ללא כל הכשרה. הדבר יהיה מהיר יותר מהתפישה הישנה, ומהיר יותר משלבי ההתפתחות של הילדים שהרופאים מכירים. הדבר יהיה 'מחוץ לטווח'. התכוננו לכך; זה חוש טבעי. זו כימיה פשוטה. זה הדנ"א שעובד טוב יותר.

 

אם תתבוננו בתא דנ"א עצמו, אתם עשויים לשאול, מה מתרחש? האמת היא שהדנ"א הופך מיודע יותר, 'בעל יכולת רבה יותר'. יש מילה נפוצה באמונה האזוטרית והיא 'הפעלה'. אין צורך לשנותה, אולם דעו שהיא אינה מדויקת. אינכם מפעילים שום דבר. במקום זאת, אתם משחררים את הדנ"א מבית הכלא. אדם נכה שיושב בכיסא גלגלים, מנוון מבלי יכולת לנוע, ולפתע הוא משתחרר מכבליו, האצבעות משתחררות וכפות הידיים מתחילות להפוך שלמות שוב, הסיבה היא שמשהו התרחש בדנ"א. לא בכפות הידיים או בשרירים או באצבעות, אפילו לא בזרועות, אלא בדנ"א. זה שחרור.

ברצוני שתאחזו בחזון זה. כל השינויים עליהם דיברתי עומדים להשתחרר מכלא הדנ"א הנכה! וגם, היכונו, זה יתרחש בכל הדנ"א בגוף בבת אחת. זו 'חוויה כל-גופית', לא יד/זרוע אחת בלבד.

הדנ"א שלכם נכה באנרגיה ישנה זו, וזו בחירתכם החופשית שבראה זאת. הדנ"א שלכם, תוחלת החיים שלכם, ההזדקנות, המחלות שלכם כולן הם המקום שאליו רציתם לקחת את האנרגיה של הפלנטה, והדנ"א שלכם שיתף פעולה. זו הדרך בה חייתם, ודבר זה משתנה עתה. זו אינה הפעלה של דנ"א, זה שחרור של הדנ"א!

והמשמעות הגדולה של כל זה היא שאתם מקבלים עזרה. האם חשבתם לרגע שיהיה עליכם רק לעשות פשוט את הדברים האלה? זה מערב את הגלקסיה, החלק בחלל שבו אתם נמצאים, נקודות הצומת ונקודות האפס, והבורא היוצר של היקום. זה מערב את הפליאדים, את קו הזמן שלכם, ואת האהבה. הכל נועד כדי שתשבו באנרגיה חדשה זו וכדי שתשחררו את כבלי הדנ"א שלכם.

עכשיו, יקרים, נשמות עתיקות, עליכם לדעת שאינכם צריכים לחכות ולהיוולד מחדש לשם כך. לנשמות העתיקות יש את הציוד בתוכם ממש עכשיו, ממש כמו לרך הנולד.

 

תבניות דנ"א

 

הדנ"א שלכם מלא במידע ובתבניות. תבניות הן דפוסים ותפישות של החיים. רוב התבניות האלו שיש לכם אינן שלמות. מה שאינכם יודעים לגבי התבנית הוא שיש לה דפוס משלה. אם יש לכם כבר חלק מהתבנית, זאת אומרת, חלק מהתרשים, הוא מצייר בעצמו את שארית התרשים, אם הוא יכול. אם יש לכם חלק מתמונה, הרי שלחלק הזה יש גישה - גישה שהיא רצון - והוא רוצה את שארית התמונה! ברגע שאפשרי להשיג את החתיכה החסרה, הדבר פועל כמו מגנט. היא 'טסה אל עצמה', פשוטו כמשמעו, והתבנית מתייצבת במקומה ואתם מקבלים את הדבר השלם.

לכולכם יש חלקים של התבנית ואלה שיש להם את החלקים ש'מוכנים' באופן המשמעותי ביותר, הם הנשמות העתיקות, אלה ששומעים את הדברים או קוראים אותם. חווית כדור הארץ שלכם המתינה לכך! נשמות עתיקות, אתן תשלימו אז את התבניות החסרות.

 

תאי בראשית: תבניות ההתחלה

 

המונח שאני משתמש בו במסר זה הוא מונח של קריון, לא מונח רפואי. אפשר שיש מונח רפואי דומה, אולם מונח זה הוא שונה. אחת מהתבניות שתמיד קיימת ושלעולם אינה נעלמת היא החלק של ספר ההוראות האנושי. הוא אינו לינארי כמו ההסבר הזה, אולם הוא יפעל.

ברצוני שתחשבו על ספר הוראות הלידה. כאשר הגעתם, מה היה כתוב בו, באיזה עמוד הייתם כאשר הייתם בני חמישה ימים? באיזה עמוד כשהייתם בני שישה חודשים? באיזה עמוד הייתם בגיל שלושים? כולכם יודעים שכל העמודים שונים בגלל הכרונולוגיה של הגדילה.

 

העמודים עדיין שם והתבנית עדיין שם עבור 'תאי בראשית', שכפי שאני מגדיר אותם, הם התאים של הרך הנולד שמאיצים את הצמיחה והלמידה בדרך מיוחדת. הילד סופג הרבה כל כך מהעולם הסובב אותו בשישה חודשים, וזה כולל דיבור, שפה, תחילת עמידה והליכה והרבה יותר. האנטנות של ספר ההוראות של תאי בראשית גדולות כל כך! הן מקשיבות לגישות ולתודעה של כל הסובב אותן. אתם כבר יודעים זאת.

התאים האלה פעילים אצל הרך הנולד האנושי, לאחר הם מאטים ואתם הופכים לבוגרים. תאי בראשית הם קסם. בהתחלה נעשה בהם שימוש, ולאחר מכן כבר לא, אולם הם עדיין שם, ולעולם לא נעלמים. התבנית עדיין שם, מערך ההוראות לאופן ייצורם עדיין נמצא שם. זה הכל פיסיקה, מכיוון שהכימיה שמסבירה כיצד הכול פועל היא פיזיקה. מה שעליכם לדעת על הילדים של היום הוא שהאנטנות שלהם ארוכות פי עשר מכפי שהיו אצלכם.

 

נניח שהייתי אומר לכן, נשמות עתיקות, שאתם יכולים לשחרר את התאים האלה עכשיו, ולהפוך אותם לפעילים עבורכם, נגישים עבורכם עכשיו. פשוט רק לכו וקחו אותם מתוך ספר ההוראות. עשו זאת עם הצהרות חיוביות, עשו זאת עם שינוי תודעה, עשו זאת באמצעות מדיטציה. אין זה משנה כיצד אתם יוצרים תקשורת עם החוכמה הפנימית המולדת, היא מוכנה לשחרר את תאי בראשית מכלא הזמן ולעשות בהם שימוש פעם נוספת!

משמעות הדבר עבורכם היא מסלול מהיר לצמיחה להארה! הם עובדים עם הרשומות האקאשיות!

הם מיועדים לכל מצב שעשוי להיות לכם. אל תגבילו אותם למה שאתם חושבים שאתם זקוקים לו! תמיד שאלו: "רוח יקרה, מה דרוש לי?" הצהירו: "רוח יקרה, זה, ומשהו טוב יותר". השתמשו בפוטנציאל הזה! תאי בראשית מוכנים עבור הנשמות העתיקות. במילים אחרות, כמות מסוימת של יחידות חיים מעניקה לכם את תבנית המידע שאין לטירון שהיה על כדור הארץ רק פעמים בודדות. לנשמות עתיקות יש מאות יחידות חיים, אולי אלפים, על מנת לפתח ניסיון ואת תבנית הידע.

כל אחד מהנמצאים בחדר זה יכול לומר לעצמו שהוא יודע שהיה כאן בעבר, והחוכמה הפנימית המולדת שלכם תרטוט באמת הזו. אתם יודעים יותר מדי! אתם מרגישים יותר מדי! אתם נמצאים בחדר זה ומקשיבים לתקשור! מסר זה מדויק ואמיתי. אתם נשמות עתיקות. כל שאמרתי לכם זה עתה מדבר על הגברה של בני האדם באנרגיה שציפיתם לה.

 

אסיים בדברים הבאים: הסוד לכריית הרשומות האקאשיות שלכם, או לשחרור התבנית, הוא באמצעות תודעה רחומה. זה מה שהיה חסר כל העת. אם ברצונכם לכרות את הרשומות האקאשיות שלכם ולדלות את הדברים שלמדתם בעבר, ולהתחיל לשכתב את מי שהנכם, יהיה עליכם להגיע להסכמה של חמלה עם עצמכם. מה מצבכם בנוגע להיעדר כעס, לדאגה לאחרים, לטוהר האל מבפנים? הפיסיקה של התודעה שבוראת חמלה בוראת פעולה רחומה. הדברים מיועדים לכל היושבים בחדר ולכל אלה שקוראים זאת מאוחר יותר.

נשמות עתיקות יודעים כיצד לעשות זאת. הקשיבו: אני יודע מי אתם. לא הייתם מקשיבים או קוראים אם לא הייתם נשמות עתיקות, אפילו נשמות עתיקות אדישות [קריון מצחקק בהנאה..] אתם נשמות עתיקות, ואתם יודעים זאת. חמלה היא מלך כל הרגשות בנקודה זו על הפלנטה. היא תוביל אתכם למצב מפותח של אהבה, וזה לא יעבוד ללא חמלה ודאגה לאחרים. למעשה, שום דבר לא יעבוד.

 

לאט לאט יתרחש פיצול של התודעה על הפלנטה, ודיברנו על כך בעבר. יהיו אנשים בעלי חמלה ויהיו אנשים חסרי חמלה, וזה יהיה ברור, ברור כל כך! אכפתיות וחוסר אכפתיות. קיים צבא חשוך על הפלנטה הזאת עכשיו. מהי 'מידת החמלה' שלו? זו בחירה חופשית במצב הדעת, אולם זה הפיצול שיגיע.

אל תדאגו בקשר לכך, אנשים רחומים. כאשר אתם מאמצים את תכונות המאסטר, אור מקיף אתכם. אין צורך לבנות ביצורים או להגן על עצמכם מפני החשכה. היא תתרחק מכם אוטומטית. שוב לא תדבקו במחלות העונתיות, הן לא תהיינה מסוגלות לגעת בכם עם חמלה. זו פיסיקה; זה אמיתי; זה פיסי וזה מתרחש עכשיו. החברה שלכם תשקף זאת מוקדם מכפי שאתם סבורים.

כאשר אתם צופים בחדשות וחושבים שאני משוגע, המתינו. עומדים להגיע כמה 'קלפים משוגעים'. נדיבות היא אנרגיה חדשה!

 

אני קריון, מאוהב באנושות.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020