Light Connections
 
 

 

ההתאמה - אוגוסט 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אני 'מרליה' ואני מצטרפת אליכם היום בעוד המשחק שלכם בעיצומו. אתם נעים בקצב מדהים. אנחנו רואים את כל הקשיים והאתגרים. אתם מחמיצים משהו 'כאן' או מותקפים 'שם', אולם עם זאת מה שיתכן ואינכם רואים הוא, שהאנרגיה הנשית קורקעה ועוגנה על פלנטה ארץ.

דיברנו על כך כאשר ציר הזמן חצה בחודש נובמבר האחרון ועל הגעתו של גל אנרגיה נשית לפלנטה ארץ. היא היתה כאן פעמים רבות בעבר, אולם היתה לכם עכשיו הזדמנות יוצאת דופן לקרקע ולעגן אותה על מנת להפוך אותה לשלכם אם תבחרו, ואכן הצלחתם, יקרים, היא מקורקעת אפילו יותר.

 

איזון חדש

 

כפי שהזכרנו לפני כן, זהו סוג שונה של אנרגיה, כך שקשה מאוד להשוות בין שני סוגי העוצמה - הגברית והנשית - מכיוון שהם עובדים בדרכים שונות לחלוטין. נחצה באופן ברור קו חדש, וזה מכין את הבמה למציאות חדשה, אולם החלק היפה בכך שהיא נמצאת כאן, מתרוממת, ואתם מתחילים לראות זאת, למרות שמתרחשים דברים קשים.

החלק הראשון של הגל הזה כבר העניק לקולקטיב חזון גבוה יותר והעלה את הרף בתחומים רבים במשחק שלכם. העלאת הפעולות הקולקטיביות עדיין לא באה בעקבותיה. ולכן כאשר אתם מתרוממים, דמיינו דרכים על מנת לעגן אותו במציאותכם. בקרוב תתחילו לראות אותו מנקודת מבט אחרת לגמרי, ותבינו את ההעצמה שהוא נושא. כאשר הנשיות תמשיך לעלות, תוכלו לראות את הדחיפה הטבעית של הגבריות. ראו בזאת איזון ולא תחרות.

 

מזה כמה שנים ישנה חלוקה ניכרת בפלנטה שלכם, והיא המשיכה להחמיר עד לא מזמן. עכשיו זה מתחיל לעבוד כקולקטיב, וישנם כמה חלקים חשובים בזה.

ראשית, בתערובת החדשה של אנרגיה נשית כל בן אדם יכול כעת לראות מנקודת מבט מעט גבוהה יותר. זה אינו אומר בהכרח שבני האדם בוחרים לשנות את נקודת מבטם, אולם זו אפשרות.

שנית, הדרך בה אתם ניגשים וצופים בדברים עשויה להשתנות גם כן. במילים אחרות, תחושתכם לגבי מה שחשוב עשויה להשתנות בפתאומיות מתוך ניסיון.

הדבר השלישי שעשוי לקרות הוא שאולי תרגישו התנגדות חזקה יותר מהגבריות. כפי שציינו קודם, אין מדובר במרוץ אלא בפעולת איזון. ואיזון יכול לקרות לאט.

 

משפחת ה E

 

האיזון החדש הזה של הקולקטיב והתגובה גרמו למפגינים לצאת לרחובות באזורים רבים בעולם. העיקרון המכונן של משפחת E הוא שהרוח שווה בכל בני האדם. וכמובן שאתם רואים זאת בהפגנות. זהו למעשה תהליך איזון שקשור למשפחת E שהגיעה לפני זמן מה לפלנטה הזו כדי לקרקע את המשחק הניסיוני הזה של בחירה חופשית. זו הפעם הראשונה שהם ממש הורידו את כנפיהם והפכו לחלק מכל משחק, ועיבדו זאת בצורה פיסית. הרוב התגלגלו מחדש כל כך הרבה פעמים עד שהם איבדו את הזכרונות של מי שהם באמת. עבור רבים, אפילו אלה שקוראים זאת עכשיו, זו רק הרגשה עמוקה.

 

אם כך זה הכל אודות האיזון הזה. מבחינה עולמית, אחד הדברים המתרחשים כרגע הוא האיזון, או חוסר האיזון, של הגזענות. ניתן לראות היערכויות מהירות בניסיון ליצור הרמוניה, כגון הסרת מונומנטים פוגעניים עתיקים עד לשינוי השם של קבוצות הספורט. האנושות מתבוננת במבט גבוה יותר ככל שהנשיות עולה.

האנושות בודקת ומעריכה מחדש דעות קדומות בזמן זה של מאסטריות, המהווה אבן דרך. כמובן שזה הרבה יותר מסתם גזע. אנחנו מביאים לידיעתכם דעות קדומות על הדת האסלאמית באזורים בעולם. הרבה נדחק מהאיזון, וזה יכול להיחשב גם כסוג של גזענות. עם זאת, האנרגיה הנשית נמצאת כאן בדרך חדשה והיא תיספג באופן שונה מאי פעם בעבר. כאשר הדברים האלה עולים לפני השטח יקרים, ראו אותם כפי שהם ואל תפחדו.

 

מה צריך לקרות כדי שהאנרגיה הנשית תישאר? אה, היא כבר מתקרקעת. ואנחנו אומרים לך, זה אף פעם לא יחזור למה שזה היה, מכיוון שהתודעה האנושית השתנתה. כמובן שזה פשוט הרעיון של הגבריות להיות נעלה בדרך כלשהי. כן, למרות שיש לכם גופים שונים, צבע עור ונולדתם במקומות שונים, כולכם אותו דבר ברוח ושווים בהיבט ההוא.

 

הבדיחה הקוסמית

 

הגזענות היא בדיחה קוסמית במידה מסוימת... מכיוון שאנשים שהם מוטים כנגד גזע מסוים חייבים להבין שהם יצורים רב ממדיים, בעלי חוויות מרובות במציאויות שונות. אם הדעה הקדומה היא מערכת אמונה נלמדת, הרי שניתן לשנות אותה. עם זאת, שנאה רב דורית עמידה יותר. במקרה זה, אנחנו כמעט יכולים להבטיח לכם שבמימד אחר הם למעשה בני הגזע שהם מוטים נגדו כאן. מעניין כיצד זה עובד ... רק חכו עד שהם ילכו 'הביתה', ואז כולם יצחקו צחוק גדול ביותר על הבדיחות הקוסמיות שאיש לא באמת הבין כאשר היה עלי אדמות.

 

האתגר

 

כל זה קורה כשהנשיות ממשיכה לעלות לאט לאט ולתפוס אחיזה. ישנם שינויים ואתגרים רבים בימים שיגיעו. מצאו את החוזק שלכם בהרמוניה ותמצאו את האור, ככל שיעלה ויתגלה המסלול עם ההתנגדות הפחותה ביותר.

קיים אתגר אחד גדול לגבי האנרגיה הנשית שכל אחד צריך להיות מודע לה. השנאה תאפשר לה למות ולרדת חזרה לאלמוניות. האנרגיה הנשית אינה שבעת רצון, אף על פי שתמיד נלמדה כחלק מההרמוניה שלכם. קחו את מקומכם יקרים. אם פשוט תאחזו ידיים, אפילו בכמות הקטנה ביותר, אתם יכולים להתחיל להתחבר בצורה אחרת. אחזו ידיים כשאתם יכולים, יקרים, גם אם זה רק באופן אנרגטי. דעו שהאנרגיות שלכם משתלבות יחד בקסם היקום, שכן כבר יצרתם נס כאן על פני פלנטה ארץ. ואיננו יכולים לחכות לראות מה תעשו עם זה בהמשך, כל הכבוד. יקרים.

בכבוד רב אני מבקשת מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני ולשחק היטב יחד. אני מרליה, בואו לראות אותי מתישהו.

 

אספבו

 

 

 

 

ברכות מהבית יקרים,

 

אני 'שומר הזמן'.

אני מצטרף אליכם היום בגאווה כזו מהצד הזה של המעטה/צעיף. עליכם להבין, אנחנו צופים במתרחש בעולמכם ושמחים על קרקוע ועיגון האנרגיה החדשה. עשיתם זאת כל כך טוב, יקרים. כעת, כאשר תצעדו קדימה, הדברים יתחילו להשתנות. כן, נכנסת הרבה אנרגיה, ולעתים קרובות קשה מאוד לשפוט היכן בדיוק אתם אמורים להיות. לכן, בבקשה אל תשפטו את האירועים העולמיים המתרחשים. הרבה ייפתח מהר למדי, ויביא איתו את כל ההזדמנויות החדשות. הבינו שיש לכם את כל מה שאתם זקוקים לו עבור מה שיגיע, ועוד. אתם כאן, יקרים, מכיוון שהבאתם משהו לצורך ההיבט הגדול יותר של האנושות. ידעתם שזה יקרה בשלב מסוים.

רבים מכם נמצאים כאן מכ 300 שנה בעתיד, על מנת להיות איתנו עכשיו. בקרוב נשתף יותר על היבט זה, כדי שתוכלו להבין טוב יותר את התמונה הרחבה יותר.

בפעם האחרונה שהתכנסנו דיברנו על מיזוג ממדים וארבעת קווי הרטט של היושרה: על מה אתם חושבים, מה אתם מרגישים, על מה אתם פועלים ובמה אתם מאמינים. אם אתם יכולים להיערך עם ארבעת אלה, רוחכם לוקחת אחריות. והאתגר שאנשים רבים התמודדו איתו הוא פשוט לנסות להיערך עם הרטטים האלה. כאשר ההיערכויות האלו מתרחשות, הרטט עולה. מה שאתה עדים לו בכל העולם, הוא שהמערכות שלכם הן הדברים האחרונים שיתעדכנו.

כעת, כל המערכות שלכם לחוצות והשינויים בתנועה. בין אם הן מופעלות בכדי לעזור להנחות אתכם או לשלוט בכם, כל אלו זקוקות כעת להתאמות. כמובן שזה מאוד מאתגר מכיוון שיהיו רבים שינסו לנצל את המצב הזה. פשוט הבינו שיש לכם דלתות פתוחות לפניכם, והרבה הזדמנויות חדשות מגיעות כתוצאה מהשינויים האלה. וכל מה שצריך זה להשאיר את העיניים פקוחות, לחכות לאותם זמנים ולהרגיש את הדחיפות העדינות האלו כאשר הן מתקדמות.

 

קרקוע ועיגון הנשיות

 

יקרים, נדבר היום על האנרגיה הנשית בתנועה על פני כדור הארץ. האנרגיה הנשית עדיין עולה, והיא מופיעה בנורמות חברתיות המשתנות. סימנים רבים צצו להתייחס לתפקידה של האנרגיה הנשית בחברה. באופן מסורתי כולם שיחקו את החלקים שלהם וזה למעשה עבד, אולם עכשיו זה השתנה והאנרגיה עברה לתחומים חדשים.

 

ישנו היבט אחד שהוא קשה במיוחד להתמודדות עבור אלה שנושאים אנרגיה חזקה ונשית, וזה כנראה הקריטי ביותר. מדובר ביכולת לשים את עצמכם בראש ובראשונה. עקב הרגישות והאמפתיה הגלומות באנרגיה הנשית, זהו אחד האתגרים הגדולים ביותר .. למרות שאתם רוצים לוודא שכולם בסדר, כך שגם אתם תוכלו להיות בסדר, הרי שאינכם צריכים לפתור את הבעיות של כולם. האם זה נשמע מוכר?

ובכן, במציאות, זה עובד רק כאשר אתם שמים את עצמכם במקום הראשון. שיתפנו לעתים קרובות בדוגמא של 'השומר' (סטיב רות'ר, ת.ג.) שטס במשך שנים רבות במטוסים. כשמסכת החמצן נופלת מהתקרה, עליכם תמיד לזכור לשים אותה קודם על עצמכם. מכיוון שאם לא תטפלו בעצמכם, לא יהיה לכם מה להעניק לאנשים אחרים. וזה אחד האתגרים הגדולים ביותר של האנושות, עם האופן שבו האנרגיה הנשית הסתננה לחברה. למרות שהיא שקטה והרמונית, מדובר למעשה באנרגיה הרבה יותר עוצמתית ממה שרוב האנשים מבינים. אתם נעים בכיוון הזה בצורה מאוד ברורה ברגע זה, כך שתגלו זאת אם עדיין לא גיליתם זאת.

 

יקרים, בהעצמה חדשה זו חשוב שתבינו שאתם ראשונים בקו האנרגיה. כאשר אינכם פועלים בהתאם אתם משנים את האנרגיה. כאשר אתם משנים דברים, עליכם להתמודד עם ההשלכות של זה. עם זאת, המצב הטבעי שלכם הוא להיות ממש קדימה, לקבל ראשונים את האנרגיה ולהזין את עצמכם כך שיהיה לכם יותר מה להעניק לאנשים אחרים. זהו היבט קריטי שאנשים רבים שוכחים אותו, כאשר הדברים מתחילים להשתנות על פני הפלנטה, כפי שהם מתרחשים היום. דאגו לעצמכם, מכיוון שאתם נדרשים יותר מכפי שאתם יודעים. ישנם חוזים שיתחילו להיכנס עכשיו וכפי שכבר הזכרנו, ישנם מדריכים מומחים הממתינים בכנפיים...

 

אתם נמצאים בזמנים קסומים על פני כדור הארץ, יקרים. מעולם לא הייתם כאן בעבר, ואיננו יכולים לחכות לראות מה תעשו הלאה. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני בכל הזדמנות ולשחק היטב את המשחק החדש הזה. כל הכבוד יקרים, כל הכבוד.

אני 'שומר הזמן' ואוהב אתכם ביותר.

 

אספבו. תודה על שנטלתם את עוצמתכם.

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020