Light Connections
 
 

 

התחלה חדשה - אוקטובר 2000

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

הקול שאתם שומעים עכשיו הוא הקול ששמעתם כל היום (מדבר על הרצאתו של לי קרול קודם לכן, ת.ג.). אולם לאלה מכם שחשו את האנרגיה של הרוח, אתם מכירים את האנרגיה של מי שמבקר אתכם. אנחנו אומרים לכם ברגעי הפתיחה האלה שזו האחות, האח, בן המשפחה שנקרא קריון - זה שאין לו יותר עוצמה מאשר לכם. זה הוא שמגיע וניצב לפניכם, לראשונה באזור זה, ומברך את המשפחה כפי שמעולם לא עשינו לפני כן.

 

אנו מכריזים על זה כעל איחוד מן הסדר הגבוה ביותר! אנו מכריזים על זה כעל זמן בו ניתן לשלב אנרגיה באופן שלא היה מעולם בארץ הגדולה הזו. תנו לפמליה, שנכנסה דרך סדק המעטה/צעיף, להישפך למקום הזה ולכסות אותו בעובי האהבה. הרגישו את הישויות האלו, אם תרצו, בין המושבים - בין המעברים - חלקם מאחורכם - חלקם לפניכם - תופסים את מקומם לפניכם כשהאהבה זורמת למרחב הזה.

אחזו באנרגיה שלכם, זו של המלאכים האלוהיים שהנכם, והתכוננו לברך את אלה שנכנסו למרחב הזה על ידי כוונתכם. חלק מהם שעשויים לבקר אתכם הערב מאוהבים עשויים להפתיע אתכם. חלק מכם הרגישו שאתם באים לשבת באנרגיה הזו, מבלי שהיה לכם מושג את מי אתם באמת עשויים לפגוש, מכיוון כשהמלאך אומר 'אני אעשה' קורים ניסים. במרחב בו יושבים יותר מאלף בני אדם מכם, אתם עשויים להפגין כל מה שתבחרו - קול אחד. תודעה אחת עשויה לשנות את המציאות של כל מה שקיים.

 

ברכו את אלה שיקראו את המידע הזה, העשויים להתגורר בארץ אחרת. שכן הם מצטרפים אתכם באנרגיה של ה'עכשיו' של אירוע נצחי זה. הרבה לאחר שהאורות יכבו כאן בבניין הזה, האנרגיה של הרגע הזה תחיה שוב ושוב. במובנים מסוימים, בכל פעם שיבקרו שוב את המילים האלו, האירוע הוא שוב 'חי'.

 

רבים מכם חשבו שהגעתם לכאן היום על מנת להרגיש את האנרגיה של קריון - לשבת ולהתחמם באהבת הרוח. אולי לא היה לכם מושג כיצד זה פועל, מכיוון שיש לכם את המילים הכתובות של המסרים של קריון (מהספרים והתקשורים שתורגמו לעברית, ת.ג.). אולם זה שונה מביקור אישי. מכיוון שכאשר אתם יושבים במרחב הזה והפמליה מקיפה אתכם ומתחילה לרחוץ את כפות רגליהם של המלאכים שיושבים בכיסאות, קורה משהו שונה, שמילים בעמוד אינן יכולות להעביר. נתתם כוונה שהאזור סביבכם ישתנה וזה עושה זאת כעת.

הבה נאמר לכם שאין לכם מושג מי הגיע לראות את מי! אנחנו בהשתאות כלפי אלה שיושבים כאן. אנחנו יודעים על השושלת של כל אחד מכם. אנחנו מדברים כעת על אלה מהאזור ועל אלה שנסעו והגיעו ממרחקים ארוכים. עם זאת, אין כל הבדל בעינינו, מכיוון שאנחנו יודעים מי הנכם. אנחנו יודעים על שמותיכם הרוחניים. אנחנו יודעים אודות חייכם. אנחנו מודעים לפחדים ולחוסר הוודאות. הקפנו אתכם במשך כל כך הרבה זמן בפמליית האהבה, אם ביקשתם אותה. עכשיו אולי תקבלו הזדמנות להרגיש כיצד זה שעובי האהבה מסתובב סביבכם, נוגע בגב, בכתפיים - ואוהב אתכם ללא כל מידה.

מכיוון שזה מה שקורה כאשר אתם מתכנסים ומשלבים כוונה לאפשר להרגיש את אהבת האל. אתם זוכים 'להרגיש' זאת. אין שום ארגון או דת סביב זה. למרות שהארגונים והטקסים שלכם מכובדים בפני האל, מכיוון שהם מגלמים את החיפוש אחר האלוהי, הרי שמהות בני האדם היא המדברת אליכם - אהבת האל שנמצאת בכל הנקבוביות בגופכם, שם מסתתרת האלוהות האמיתית.

יום אחד, כאשר הכל יעלם והגוף הפיסי יסיים לשאת אתכם בשיעור של כדור הארץ, המלאך שבתוככם יחזור למקום הרוחני שנקרא 'בית'. כשזה קורה, לא תמצאו שם שום ארגון או דת - רק אהבת המשפחה, האחד לשני. ראינו אתכם שם, ב'בית', שוב ושוב... אנו מכירים את פניכם, ולא את הפנים האלה שאתם חושבים שיש לכם כעת. אנו מודעים לכם כאשר אתם שרים לנו את שמכם באור - ואתם תוהים מי בא לראות את מי?

אנחנו מסתכלים כעת סביבנו ואומרים שציפינו לכם. אנחנו יודעים מי הנכם. ברגע שנתתם כוונה לשבת בכיסא, ידענו מי יהיה כאן, וציפינו לכם. האנרגיה החלה להתגבר במקום הזה, ומי שתכנן לבקר אתכם מהצד שלי של המעטה/צעיף החל לעמוד בשורה. אל תתפלאו אם חלקכם חווים כעת תחושה של שושלת. אולי אותם בני אדם שמתו בחייכם נמצאים כאן? ובכן, הם כאן! בתוך הפמליה הרוחנית שמציפה את המקום הזה, יש כל כך הרבה משפחה!

 

לפני שנוכל להתחיל את ההוראה, עלינו להזכיר לכם עד כמה אתם בין מימדיים. אף אחד מכם לא הגיע לכדור הארץ הזה לבדו. אינכם עובדים על בעיותיכם לבד, ואינכם עוזבים לבד. לעולם אין זמן על הפלנטה הזו שאתם לבד. אנחנו מזכירים לכם זאת על מנת שתדעו שכאשר אנחנו מדברים היום על מה שדרוש על מנת לעבור לשלב הבא, אתם לא תרגישו שביקשנו מכם לבצע משימה ללא המקורות ההולמים. במקום זאת, תבינו שידו של האלוהי נמצאת לצידכם. תבינו שאתה מועצמים על מנת לעשות את הנדרש - שסביבכם ישנה אנרגיה בין מימדית שמוכנה שיקראו לה - כזו שהשתנתה וגברה גם בחודשים האחרונים.

 

אה, יקרים [קריון מצחקק בהנאה...] חלקכם מעמידים פנים שהם לבדם. כבר אמרנו לכם זאת זה בעבר. אתם נכנסים לארון, סוגרים את הדלת ומכבים את האור. בצערכם - אולי בתוך הפחד העמוק ביותר שלכם, אתם מרגישים שאתם לבד, ולעולם אינכם יודעים אפילו לרגע שנמצאת איתכם פמליה שלמה שעורכת מסיבה! אינכם יכולים להיות לבד. זה בלתי אפשרי מבחינה רוחנית. אה, אתם יכולים לרמות את עצמכם ולהעמיד פנים ככל שתרצו, אולם בזמן שאתם מעמידים פנים, הפמליה נמצאת שם. אנחנו אומרים לכם לחזק את שלוותכם, ולהעניק לכם נחמה על מה שאתם סובלים אפילו כשאנחנו מבקרים אתכם כעת.

 

בין מימדיות אנושית

 

ישנם היבטים של דברים סביבכם שאולי אינכם מודעים אליהם. ואחד הגדולים שבהם הוא זה: אני נמצא כאן כדי לומר לכם שהישות שיש לה את שמכם, המכונה בן אדם, אולי נראית שלמה, אולם זה אינו כך. חלק מכם אינו נמצא כאן! ה'עצמי הגבוה'. חלק מה'עצמי הגבוה' שלכם נמצא בפגישה תכנונית, יוצר במשותף עם שאר העצמי הגבוה של השאר מכם על מנת ליצור סינכרוניות - ליצור במשותף יחד איתכם מציאות חדשה.

אני יודע שזה עשוי להישמע מבלבל ונשוב לדבר בנושא זה. הבינו שעלינו לדבר על דברים בין מימדיים תוך שימוש במטאפורות במפגש הוראה זה, ונציג את המידע הבא עם תזכורת לכך שחלק גדול ממה שצריך לעקוב הוא בין מימדי ולפיכך מטאפורי לעיתים קרובות.

 

הקשיבו היטב, שכן יוצגו מושגים שאולי לא תבינו אותם בפעם הראשונה. חלק מכם אינו נמצא כאן. חלק מכם הוא בתוך ה'המדריכים והמלאכים' שסביבכם. אנחנו קוראים לזה אנרגיה. הם אינם יכולים להיות ממוספרים, שכן הם 'אחד', ובכל זאת הם אינסופיים. מהות הרוח נמצאת סביבכם ללא הרף, והמהות הזו היא מהות אוהבת, מוכנה להפעלה בחמלה.

 

המשפחה המורחבת שלכם

 

הנה המאפיין והתכונה השניה: יקרים, האם תהיתם אי פעם האם בני האדם ההם שמתו מביטים בכם, ומה קורה לנשמה? זה עתה נתתי לכם מידע שאומר שיש לכם פיסות רבות שאינן שוכנות כולן במקום אחד. קשה לדמיין את הבין מימדי הזה, וקשה להסביר זאת בארבעה המימדים שאתם שוכנים בתוכם.

אנחנו אומרים לכם שכמו שאתם בפיסות רבות, כך גם אלה שחיו איתכם ושעזבו - אפילו כמה שהיו האבות. מה שאנחנו אומרים ברגע זה הוא שחלק מכם, יקרים, שאתם מכנים מדריכים, מלאכים, הם אותם בני האדם שהכרתם כמשפחת האנושות, אולם אשר עברו הלאה ...

כאשר אתם חושבים שאתם מרגישים אותם, ואתם תוהים האם הם מסוגלים לראות אתכם ומה שאתם עוברים, הרי שהם יכולים לראות אתכם. זה מידע אינטואיטיבי, ולא רק פרי דמיונכם. זו אינה מטאפורה. אכן, הם איתכם, או מה שאנחנו מכנים חלק מהם.

אם אתם קוראים בשמות אבותיכם, יתכן שתהיו מעוניינים לדעת שפיסה מהם נמצאת איתכם. וזה נכון לכל אדם שהיה אתכם כחבר או בן משפחה, ומת. חלק מהתכונות הקארמתיות שלהם הן אתכם בדרך זו. ואותו הדבר יקרה אתכם, כאשר תעזבו את כדור הארץ. החלק הקשה בזה הוא ההבנה שאתם, או חלק מכם, עדיין פעיל כמדריך של מישהו אחר!

 

אולי האנרגיה הזו ממשפחת העבר היא אנרגיה שהייתם רוצים למשוך אותה ממש היום... כמה מכם מודעים לכך שאתם הם אבות אבותיכם? כמה מכם טיילו בעבר במדבר? כמה מכם מודעים כמה זמן הייתם הבעלים של האדמה הזו? [קריון מצחקק בהנאה...] אני מדבר עם שאמאנים. אני מדבר עם אנשי הרפואה, גברים ונשים, וכמרים קדומים. אני מדבר עם אלה שהתעוררו לפני כן, ונדבר על זה בהמשך מכיוון שאלה הם שיכולים לשנות את המציאות של ארץ זו. אלה שהתעוררו לפני כן הם אלה שעל פי מחשבותיהם ומעשיהם וקריאתם לחלקים הבין מימדיים של האלוהות שלהם, יכולים לשנות את מציאות הארץ הנמצאת תחת רגליהם. שכן האנרגיה שלה, ומה שקורה לה, שייכת לעוצמות היצירה במשותף שלהם.

 

האנרגיה המשתנה של כדור הארץ

 

ישנן תפישות של קיום על פני כדור הארץ המשתנות כעת. שוב, אנו מדברים על מטאפורות של אנרגיה, מאחר שזו הדרך היחידה שנוכל לדבר על דברים בין מימדיים. הביולוגיה שלכם מתחילה להשתנות. חלקכם מודעים ליכולת לחיות זמן רב יותר. דיברנו על זה בעבר. המדע ישפר זאת עבורכם, ותפישת אנרגיה ישנה, שבה בני אדם חיים ומתים בפרקי חיים קצרים, מתחילה להסתיים. כעת זמינה אנרגיה חדשה, המאפשרת ביולוגיה מסוג אחר.

איטי ככל שזה יהיה, תתחילו לראות זאת בעצם גופכם אם תרצו בכך. אלה שיקראו לאלוהי בפנים יקבלו תשובות בגלל הכוונה שהם מראים.

אתם מתרחקים מהתפישה של מערכת החיסון לתפישה של בלוטת התימוס. מערכת החיסון עבדה טוב שנים, ואכן היא עומדת לעבוד אפילו טוב יותר. אולם זו מערכת שמיירטת את האויב ונלחמת בו. זוהי התפישה של המערכת החיסונית של הביולוגיה, וזו גם הדרך בה בני אדם טיפלו בסכסוכים והמריבות בין מדינות מאז שהמדינות החלו להיווצר. למרות שזו תפישה ישנה, ​​היא נשואה לתודעה האנושית מאז ההתחלה. אפילו הכתבים הישנים מדברים על כך, כמו 'כאשר העין פוגעת בכם, הוציאו אותה!'

חשוב שתזכרו את המשל שסיפרנו לכם על כתבי הקודש הישנים, וכמה מהם תיארו אדם שישן. כאשר האדם שישן מתעורר, צריך להיות ספר חדש של חוכמה. כמה מכם סוחבים את הספרים בהם השתמשתם כילדים? הבינו את המטאפורה כאן ותבינו את מקומם של תורות ישנות מהכתובים ביחס לבן אדם החדש. האל מעולם לא התכוון להוראות שניתנו באנרגיה של אתמול להיסחף להיום, או שישמשו לתמיד. למעשה, זו הסיבה שתקשור מתרחש בכלל. האם נראה לכם הגיוני שלבני אדם יהיה שינוי רוחני גדול, ועדיין חוברות הדרכה הרוחניות שלהם יישארו סטטיות?

 

המעבר הוא כעת לתפישה של בלוטת התימוס; משהו שיתעורר בפנים ויצור הרמוניה במקום עימות ולחימה. אופן הפעולה של הדברים, אם כן, נע בין יירוט ולחימה לזה של הרמוניה. חשבו על האלגנטיות של זה: הרמוניה אינה מבקשת הרס. במקום זאת היא משתמשת באנרגיה ובחוכמה כדי ליצור משהו שהוא זרז להביא את הפולש לשעבר למקום של קיום עם מטרה משותפת.

 

בקרב 'ילדי האינדיגו' תוכלו לראות התפתחויות בביולוגיה ככל שהם יהפכו למבוגרים, שכן דור אחר תופס את מקומו השונה משלכם. לחלק מהמטאפורה לכאורה הזו יהיה למעשה חומר בארבעת המימדים שלכם. זה אינו חיזוי; זו עובדה שמתרחשת עכשיו. ילדי האינדיגו כבר מפתחים כמה איברים בגופם שהם יותר מתוחכמים מאלה שיש לכם. הגזע החדש הגיע, ואנחנו נדבר עליהם בהמשך בתקשור זה.

 

הנה מטאפורה חשובה: אתם נעים מהתפישה של ה'שניים' באנרגיה לתפישה של ה'שלוש' באנרגיה. זה אינו דיבור מימדי. איננו מדברים על מימד שני ושלישי. במקום זאת, אנו מדברים על האנרגיה סביב ה'שניים' בנומרולוגיה ובשפה; וה'שלוש' שנכנס לאורח החיים החדש שלכם. ה'שלוש' בשיטות נומרולוגיות מדבר על זרז. ל'שלוש', אם כן, יש את האנרגיה ליצור משהו אחר. זה עידן ה'שלוש', וחלקכם יודעים על מה אני מדבר.

 

ה'שלוש' הראשון

 

ה'שלוש' הראשון הוא מה שתיארנו כ'שפה השלישית'. זוהי שפה רוחנית בין ממדית שכמה כינו אינטואיציה חדשה. זו שפה שיושבת מעליכם והיא אלוהית. כאשר אתם ניצבים בפני בן אדם אחר, אתם יכולים לדבר באותה שפה, אולם השפה השלישית, האנרגיה של השלוש, היא זרז להבנה מלאה ברמה גבוהה בהרבה ממה שאתם רגילים לו. זה משהו בו בני אדם ישתמשו ביניהם לבין עצמם, והם יידעו על הרגשותיהם האמיתיות של אחרים. הם יידעו על האנרגיה של אחרים. זו היכולת של השפה השלישית הזו לחבר את האנושות באופן שמעולם לא היתה מחוברת יחד לפני כן. זו דרך בין ממדית שהיא חדשה, דרך שצריך ללמוד ולתרגל אותה - דרך שאפשר למשוך אליכם באמצעות הכוונה שלכם.

 

אחת התכונות והמאפיינים של השפה השלישית היא שאינכם יכולים לרמות, אינכם יכולים לשקר ואינכם יכולים להימלט מהרגשותיכם האמיתיות. השפה השלישית, אם כן, היא אחת של חוכמה ומטרה רוחנית. חפשו את זה בילדי האינדיגו, מכיוון שהם מפתחים זאת עכשיו.

קראו לזה מתנה חדשה עם רשת מתחלפת. לפני 11 שנים, סיפרתי לכם אודות זאת, על היכולות החדשות ועל המתנות החדשות של הרשת המשתנה, ושעד שנת 2002, זה יתחיל להיות ברור שאכן יש דרך אחרת לתקשורת. זו 'השפה השלישית'.

 

ה'שלוש' השני

 

אנחנו מדברים כעת במונחים מטפוריים לגבי היציאה השלישית - הראשונה היתה היציאה ממצרים, השנייה היא היציאה מכל חלקי כדור הארץ לאזור זה, והשלישית היא יציאת האנרגיה הישנה של עבדות, של דיכוי ופחד, לעבר אחת של חוכמה ותקווה. זו יציאה הרחק מלהתרכז בארץ, ובמקום זאת מחוברת ומשופרת באנרגיה רוחנית שתציף פנימה ותדחוף את הדברים הישנים. בדברים הישנים יהיו כלולות הנחות קודמות לגבי מה שצריך לקרות כאן - הנחות קודמות אפילו לגבי מה שהסובבים אתכם מצפים מכם. זה יהיה עמוק ומשמעותי, וכדור הארץ יראה זאת אם תאפשרו זאת.

זו ההבטחה שנמצאת כאן: מוסווית ב'מצב', יש תכשיט. מוסווה ב'מצב', ישנה הבטחה (באינתיפאדה השניה שפרצה בשנת 2000 דיברו רבות על 'המצב',ת.ג.), וכמו פעמים כה רבות בעבר, אנחנו אומרים לכם שההנמקה והאלגנטיות של האנרגיה שמתפתחת מסתתרת לגמרי כל כך עד שאינכם יכולים לראות אותה. בזמן ליניארי, אולי זה ייקח יותר זמן ממה שאתם רוצים, ואנחנו עומדים לתת לכם כמה דברים למחשבה לגבי זה. אבל הנה עוד 'שלוש', כזה שאולי יפתיע אתכם - אולם לא את כולכם.

 

ה'שלוש' השלישי

 

אל תתלהבו או תרגישו חרדה, ברצוננו לדבר על המקדש השלישי (זוהי התייחסות להר הבית שנמצא בעיר העתיקה בירושלים, שם נבנו והושמדו שני המקדשים היהודיים הראשונים בהיסטוריה, ת.ג.). ישנם האומרים שעל מנת שכדור הארץ יתעלה, יש לבנות מחדש את המקדש השלישי במקום בו היו שני האחרים.

ובכן, אני נמצא כאן כדי לומר לכם משהו: זה נבנה ברגע זה! זה בין ממדי, לא בנוי ממלט או לבנים - לא עם אבני האזור כמו קודם, אלא עם כוונה של אותם עובדי אור בחדר זה ומסביב לאזורכם. זה עשוי להדהים ולהפתיע אתכם לדעת שיש עובדי אור שעובדים על המקדש הזה בתוך עצמם - אפילו בצד השני של הגבולות שהם חלק מ'המצב'. הם כאלה שלעולם לא הייתם חושבים שהם עושים זאת, אולם הם כן עושים זאת.

יידרשו שתי תודעות מסכימות על מנת לתקן את המצב, להביא להסכמה, הסכמה, ולכן יצירת השלוש. אנחנו יודעים שזה נשמע מסתורי, אולם עם הזמן תוכלו להבין כיצד השניים יחד יכולים ליצור את השלוש. המקדש נבנה מחדש באופן מטאפורי, והשלישי הזה מייצג את החוכמה בלבם של הכובשים את האדמה הזו. זהו צעד עמוק. הוא חזק בפוטנציאל שלו. יש לו בסיס נפלא. הוא נוצץ בזהב ובתקווה, וזה חלק משושלתכם.

לכך התייחסו הכתובים, וזו היתה תמיד המשמעות. זו הסיבה שזה היה כה חמקמק, וגם מי שאינו דתי כאן יבין את מה שאמרה האמונה הישנה. האנרגיה הישנה לעולם לא תאפשר את המקדש השלישי. התבוננו בשורש של המילה ירושלים בעברית, שכן זה נשמע האנרגיה של השניים. המקדש השלישי נמצא בעיצומו - שונה מכל האחרים. זה שמאפשר לכם לסגוד בפנים עם משפחה שלא ציפיתם שתהיה שם. לשם שייך המלאך - זה שמשתמש בשפה השלישית. אכן זהו חלק מירושלים החדשה, תחילתו של ה'שלוש'. האין זה הגיוני שאם מלאך האל נמצא בתוך האדם, והאנושי מתחיל לממש אותו. . . שיהיה שם גם מקדש?

 

היהודים, והמטפורה של הבית

 

התייחסנו בעבר למטאפורה של בית האדם. כל חדר הוא תרבות שונה - תודעה שונה של האנושות ברחבי העולם. הבית שלם ועמד לאורך הזמן. ואתם עשויים לשאול את עצמכם היכן מצוי החדר שלכם בבית המטאפורי הזה, כיהודים, היכן הוא יהיה - אולי זה החדר עם נוף יפה, מכיוון שאתם אוהבים מאוד מים [הקהל צוחק...] אולי זה המטבח, מכיוון שיש לכם אוכל נפלא בארצכם. ויש האומרים שהוא למעלה! כן, זה המקום הזה, למעלה - הגבוה ביותר. זה צריך להיות שם, מכיוון שקריון תקשר אודות השושלת של היהודים שהיא חשובה לכדור הארץ.

 

זה אינו אף אחד מהמקומות האלה. הרשו לי לתת לכם מטאפורה היכן החדר שלכם נמצא בבית בכדור הארץ הזה. אין לכם חדר. במקום זאת, אתם מייצגים את הבסיס, את היסודות! אה, אולי זה אינו זוהר, אולם הרשו לי לומר לכם משהו: כאשר היסוד נסדק, הבית מתפורר.

על מנת לתת לכם מושג על חשיבות החדר שלכם, אנחנו אומרים לכם זאת שוב ושוב: באשר ילך המרחב הזה שאתם מכנים ישראל, כך ילך גם העולם. הם בעלי ברית איתנה, ובאשר אחד הולך, כך ילך גם השני. קראו לכך 'חשבונאות רוחנית', אולם הקשר ידוע והוסבר לכם פעמים רבות בעבר.

זו החשיבות של האזור הזה. זו הסיבה שכל העיניים נשואות אליכם עכשיו, העולם כולו יודע על המצב, ומבני העוצמה הגבוהים ביותר על כדור הארץ מנסים כולם לעזור כמיטב יכולתם. כל ההיסטוריה ידעה אודות המקום הזה, ועל משמעותו הרוחנית. כל ההיסטוריה הכירה את היהודים, ורבים ניסו להרחיק את הבסיס, להרוס את הבית ולהפוך להיות לבסיס החדש. אמרנו לכם שברמה התאית, אויביכם העתיקים והנוכחיים יודעים שאף אבן אינה יכולה להישאר מהיסוד היהודי עבורם כדי להשיג את העוצמה שהם רוצים. אתם יכולים אפילו לראות זאת במצב הנוכחי. אין מצב אחר על הפלנטה כמו המצב זה. זהו משחק אנרגיה שמתחיל להשתנות ועם שינוי מגיעה לעיתים קרובות חרדה.

 

אתם תוהים מדוע בחרתם להיות כאן? בקושי יכולתם לחכות לחזור! בקושי יכולתם לחכות על מנת להיוולד ולהיכנס שוב, בידיעה של כל הדברים שעשויים לקרות, מכיוון שאתם הבסיס, היסוד. אתם החוזק. אתם אלה שהייתם כאן שוב ושוב - חלק מעפר הארץ. אתם מבינים את האדמה. אתם 'אחד' איתה. חלק מכם אפילו ניסיתם לחיות במקומות אחרים, אולם אתם ממשיכים 'לקפוץ בחזרה' כמו גומייה, ואינכם יודעים מדוע.

עצם עפר האדמה קורא לכם לכאן. אתה שייכים לכאן! אולם ידעתם זאת ... אנחנו נאמר לכם משהו. אנחנו עומדים לתת לכם ארבע נקודות, ארבע עצות לגבי מה שאתם יכולים לעשות על מנת להשלים ולפתור את המצב. חלק מכם יגידו שהמצב לעולם לא היה קורה אם הייתם עושים משהו אחר. היו סיכויים מוקדמים. ויכולתם לעשות את 'זה' או את 'זה', אולם לא עשו את הדברים כהלכה, ולו היו עושים אותם נכון, המצב הנוכחי הזה לעולם לא היה קורה. לא הייתם במקום בו אתם נמצאים היום באי הוודאות הזו, לו הייתם דואגים לכמה דברים מוקדם יותר...

אני כאן כדי לומר לכם יקרים, ששום דבר לא היה מצליח. אתם 'הכנתם' ועיצבתם את מה שיש לכם עכשיו, זה ההתקנה שעיצבתם, זו שיש בה אי שקט. עשיתם זאת בעצמכם. זו הייתה הדרך שתכננתם זאת, ועכשיו פתאום, אנרגיה חדשה מתעוררת - כזו שאיש לא ניבא, ושם אתם מסוגלים כעת סוף סוף לגרום לדברים לעבוד. שום דבר שיכולתם לעשות מעולם לא היה משנה את המצב. זה 'שיחק את עצמו' בצורה מושלמת עד הסוף. . . אולם בעשור האחרון, כדור הארץ שינה את ייעודו, ואתם מוכנים כעת לעצב מחדש את התוכנית. שותפי (לי קרול, ת.ג.) הזכיר לכם לפני כן שמה שאתה רואה בתוך המצב הם ה'קולות של פיתרון', מוזר ככל שזה עשוי להיראות.

 

ארבע העצות

 

אנחנו עומדים להציע לכם ארבעה דברים שביכולתכם לעשותם, וכולם יהיו קשים. איננו מתכוונים לספר לכם איזו תוכנית פוליטית יש. איננו מתכוונים לומר לכם באיזה מנהיג לבחור. מכיוון שדברים אלה שייכים מאוד למימד השלישי. לא. אנחנו עומדים לומר לכם מה לעשות באופן אישי כדי להביא לשינוי קולקטיבי. אלה תרגילים עמוקים, וכאשר אתם עושים אותם הם לא יהיו רק מילים. אם תעשו את הדברים האלה יקרים, תשנו את האזור שלכם וגם הסובבים אתכם ירגישו בכך. אלה מהצד השני ירגישו אחרת. התודעה תשתנה. באזורים אחרים בעולם בהם הסירו את החומות - כלומר סלחו זה לזה ועשו דברים בלתי צפויים על מנת ליצור הרמוניה, הם יצרו את הניסים האיטיים של שינוי תרבותי שהיה בלתי אפשרי. זה יכול לקרות גם כאן. אנשים משתנים כאשר התודעה ממוקדת בחלק האלוהי של האדם.

 

1. חגגו

הנה הראשונה מבין הארבע: התבוננו במצב. התבוננו בו חזק. ראו אותו במלוא כיעורו. הרגישו את הפחד ואז חגגו אותו. חגגו זאת! אתם יכולים לעשות זאת? האם אמרתי שזה יהיה קשה? האם אתם יכולים לחגוג אתגר? עכשיו אתם יכולים. זה הזרז. זה ה'שלוש' שמניח על האזור שמיכה מלאת חמלה שאומרת שאתם יודעים טוב יותר. מה שאתם רואים אינו האנרגיה הסופית. אתם חוגגים את שינוי הפיתרון. ליבכם זועק, אולם ברמה של האלוהות אתם חוגגים את הפתרונות החדשים שנוצרים.

זה קשה. יש להפוך את הפחד לבריאה. זה חייב לקחת אתכם מ'שניים' ל'שלוש'.

 

2. דמיינו

השנייה: דמיינו בדעתכם את הפיתרון המושלם מבלי לדעת מהו. [הקהל צוחק...]. כיצד תעשו זאת? דמיינו את עצמכם שלווים, כאילו סוף סוף זה נגמר. . . לא רק מדוכא, אלא נגמר. הוציאו את ה'עכשיו' מחוץ לליניאריות. גרמו לזמן להתקדם למקום בעתיד בו אתם אומרים לעצמכם שעברתם את זה... הרגישו את השלווה מבלי לדאוג לאירועים עתידיים. הרגישו את השלווה של משהו שקורה, שאכן עובד סוף סוף ובעל חכמה. אינכם צריכים לזכור כיצד זה קרה - פשוט הרגישו זאת!

 

שוב, אתם יוצרים חמלה - זרז השינוי. אתם ממלאים מרחבי אנרגיה ריקים באנרגיה של פיתרון, כאלה שאינכם יכולים אפילו להבין. זו לא תהיה הפעם הראשונה שהיהודים עשו זאת! השושלת שלכם מלאה בכך: לשרוד את הבלתי ניתן לבלתי ניתן לשרוד - אחיזה באמון, באמונה - אחיזה בידם של אלה שיודעים רוחנית יותר מכם - להתחבר לאל ולהיות מורמים. והנה זה שוב. זה אינו צריך להיות 'דתי' כדי להיות ראוי שתביטו בו. מכיוון שהאלוהי נמצא בפנים, ואמרנו זאת בעבר. באופן אישי, אתם רוחניים כמו כל מקדש. מהותו של האל יושבת לפני.

 

3. אחריות

הנה השלישית - ואולי הקשה מכולן: הביטו במצב וזכרו שיצרתם אותו. כפי שאתם יושבים בבטחה בכיסאות האלה, הרי שיצרתם אותו בפגישות התכנון בצד השני של המעטה/צעיף! זו הייתה התוכנית. ואתם תאמרו שאינכם יודעים ותשאלו מדוע שתעשו זאת זה אי פעם לעצמכם, למשפחתכם ... הרשו לי לתת לכם ביטוי שנתנו בעבר: ברזל משחיז ברזל. אתם אלה שנמצאים בין הפטיש לסלע שמושחז - מושחז בצורה אלוהית. ובכל פעם שהפטיש יורד, זה אינו קל. נראה שהאתגרים גוברים, אולם מה שמופיע וצץ הוא כלי משובח - כזה שהוא כה חד בחוכמתו ובפתרונו שהוא לגמרי חדש בתפישה. ברזל משחיז ברזל. וכך ברמה שאינכם אפילו יודעים עליה, בחרתם לחזור ולהיות מושחזים בחוכמת האל. זו אינה הפעם הראשונה שאתם עושים סוג כזה של בחירה.

 

4. הנדרים שלכם

הרביעי אולי אינו קשה כמו האחרים, אולם הוא עדיין עמוק. שמעו, שאמאנים, אמרנו משהו לאחרים ברחבי העולם הזה שגם עליכם לשמוע אותו. הייתם כאן בעבר. התעוררתם בעבר. הרמתם את העט וכתבתם את הכתובים בעבר. אתם הם אבות אבותיכם שלכם! זו אינה הפעם הראשונה שאתם מרגישים את אהבת האל בקרבכם. זו אינה הפעם הראשונה שאתם מרגישים את הפמליה סביבכם. אולם בכל האנרגיה הזו רבים כל כך מכם נדרתם נדרים לאל. חלק מכם אפילו התחתנתם עם האל על מנת שתוכלו להתמקד לחלוטין בדברים רוחניים, וביליתם את חייכם ככמרים קדומים על ברכיכם ובבגדי השק. כמה מכם עשו זאת ממש כאן.

אולי לא ידעתם זאת, אולם אנחנו כאן כדי לומר לכם שהנדרים לאל מועברים מיחידת חיים ליחידת חיים. האם ידעתם זאת? עכשיו, הרשו לי לשאול אתכם, שאמאנים: כמה מכם נשבעו לעוני? כמה מכם נשבעו להיות לבד? אם ברצונכם לדעת מדוע מערכות יחסים בין אנשים אינן עובדות, הרי זה מכיוון שאתם מרגישים אשמים בכל פעם שהן כן עובדות! קיים בתוככם נדר שמזכיר לכם שעליכם להישאר פרושיםעל מנת לעבוד את האל! אולם הנדרים העתיקים האלה נדבקים כשרידים בתוככם, ואתם נלחמים בהם כל יום, אפילו באנרגיה החדשה.

יתכן והגיע הזמן לשמוט אותם. אנחנו נותנים לכם את המידע הזה כך שבשקט, בכיסא שלכם או מאוחר יותר בביתכם, אם תרצו, תוכלו לשקול לשמוט את נדרי האנרגיה הישנים האלה. הנה מה שאתם יכולים לומר: "רוח יקרה, אני שומט/ת את נדרי האנרגיות הישנים. מגיע לי להיות בשפע, להיות נאהב/ת, להיות עם מי שאוהב אותי. מגיעה לי התחלה חדשה. מגיע לי להיות חלק מאנרגיית הפתרונות החדשה שעוזרת לשנות את הארץ." זכרו את האקסיומה הרוחנית: דאגו תחילה לעצמכם . . . ואז הדברים סביבכם ישתנו.

 

עבור חלקכם ארבעת הדברים האלה פשוט נשמעים כמו מילים באוויר. אולם הם ייצרו יותר אנרגיה מאשר כל חרב יכולה ליצור אי פעם. הם ינערו את הארץ בעומק שלהם. הם יאירו אור במקומות חשוכים, הם יבנו בכם מקדש שירפא את הארץ סביבכם. ובתהליך הזה לא תכבשו אף אחד . . . והאחרים לא יכבשו אף אחד. בתהליך, ביחד, תוכלו לגלות משפחה בסופו של דבר, ולכבוש הבדלים.

 

בעלות על מקומות מקודשים?

 

הרשו לי לדון בדבר אחר: איש אינו הבעלים של האל! זו משפחה אחת, כדור ארץ אחד, אנושות אחת, שלכל אחד יש משימות שונות. אף שבט אינו הבעלים של מהותו של האל.

אנחנו אומרים לכם את זה מכיוון שזה גם חלק מהפתרון. לבסוף, קיים פוטנציאל להכרה בכך, שאולי קודש הקודשים לא יוכל אף פעם להיות בבעלותו של אף אחד. יתכן וצריך לנהל אותם ולא להיות בבעלות שלהם? אולם על מנת שזה יקרה תהיה דרושה בעלות על האחריות לכיבוד יושרתה של המשפחה. . . כבוד לדברים החשובים זה לזה. אף אחד לא יוכל לעולם להיות בעל המקומות הקדושים ואף פעם לא יהיה! בדרך האנרגטית הישנה של 'מערכת החיסון', תמיד היה מאבק על מה שנחשב למקודש. כעת אנחנו מזמינים את האנרגיה של 'התימוס' ליצירת הרמוניה, במקום להילחם על אותם דברים מקודשים.

 

הפתיחה

 

יש יותר, הו, יש יותר: אנחנו עומדים לעשות משהו שהוא נדרש עכשיו, כשאתם יודעים שיש לכם את הכלים. זה משהו שחלק מכם ציפה לו מכיוון שידעתם ששינוי יצטרך לקרות במקום הזה. אנחנו עומדים להעניק לכם אנרגיה, אולם יחד עם זאת אנחנו נבקש את רשותכם לעשות זאת - האנושות במרחב הזה, ואלה שמתפללים ברגע זה בכל העולם. רבים מכם ציפו למה שעומד להגיע ברמה התאית.

 

בשם הרוח, בשם המשפחה, אנחנו פותחים שער רוחני בארץ הגדולה הזו ממש כאן ועכשיו. [הפסקה...] ועכשיו אנחנו נגדיר את המשמעות של זה: שער באנרגיה חדשה זו אינו פתח בו האל זורם לתפארת. במקום זאת, שער הוא דלת של אנרגיה רוחנית - פתח המאפשר לבני האדם להתחבר לחוכמה. כל בן אדם, בכוחות עצמו, עם כוונה, רשאי לגשת לשער זה, ולעבור דרך הדלת החדשה. ומבעד לשער יש קידמה, זרז, 'שלוש' של חוכמה, פיתרון, שלווה פנימית, וכן, אפילו שמחה. השער מכיר בחוכמתם של בני האדם ובאפשרותה של האנושות.

עם פתיחת השער הזה, אנחנו עומדים להעניק לכם מידע שמעולם לא מסרנו לכם בעבר, שכן הגיע הזמן. מידע זה הוא עולמי אודות האנרגיה החדשה. מידע זה ייכתב ויימסר לאלפים בשבועות הקרובים. הגיע הזמן.

 

שובם של המאסטרים הנעלים

 

אנחנו מדברים כעת גם אל הקוראים שמפנים את עיניהם לקרוא בדף הזה. אנחנו מדברים כעת אל אנשים בעלי אמונות רוחניות עתיקות ורבות עוצמה. זו השנה של תחילתה של החזרת האנרגיה של המאסטרים הנעלים ברחבי העולם.

אתם יכולים לומר שזה מטאפורי, אולם הקשיבו: למרבית מערכות האמונה העתיקות בכדור הארץ היו נביאים נעלים, ולכן מאמינים רבים מצפים מהם לחזור. ובכן, החזרה קרובה, אולם לא באופן שציפיתם לו. כמו המקדש, אנחנו אומרים לכם זאת: מהותו של המאסטר הנעלה עומדת להיכנס ללבם ודעתם של בני האדם אם תבחרו בכך. לאלה שנמצאים כאן (מדבר עם היהודים, ת.ג.) אנחנו אומרים שזה שאתם משאירים את כיסאו ריק בטקסים שלכם עומד לשבת לאכול איתכם ארוחת ערב! הגיע הזמן, האין זאת?

 

אנרגיית התעלות זו תתרחש לאדם אחד בכל פעם, בתרבויות רבות. אנחנו מדברים עם שאר התרבויות שציפו להגעה שניה, להגעה ראשונה, או אפילו להגעה שלישית. אנחנו אומרים כי הדבר נכון גם לגביכם. השמחה שתרגישו בסגידה למאסטרים הקדומים תתבטא באנרגיה חדשה זו, בתוככם! אם תתבוננו בליבה של כל מערכות האמונה, תמצאו את אהבת האל. ואם אתם תוהים בעניין זה, אנחנו אומרים שאם זה נראה לכם אחרת מאשר אהבה אליכם, זה בגלל מה שבני האדם עשו לזה, ולא האל.

 

הבה נבהיר את עצמנו. האנרגיה של החזרה היא בהישג יד, ברחבי העולם. קיים כאן תקנון עבור זה. ישנם אלה שאמרו שהם אינם חושבים שניתן לקחת את האנרגיה האלוהית העמוקה של מאסטר נעלה ולהעבירה לבן אדם.

הרשו לי להזכיר לכם את האמונה הישנה בהיסטוריה שלכם (שוב פונה ליהודים, ת.ג.). לאליהו היה שותף, אלישע. ואם אתם זוכרים, לאחר שאלישע התבשר על ההתעלות הקרובה, הוא שאל את הנביא המאסטר אליהו האם יוכל לקבל את גלימתו לאחר שיתעלה, והתשובה הייתה חיובית, מכיוון שאם אלישע היה יכול לראות את אליהו מתעלה הרי שהוא היה יכול לקבל את גלימתו.

זה היה מבחן של שינוי רטט - מבחן הארה. אם תקראו את ההיסטוריה העתיקה שיש לכם, תגלו שלא רק אלישע ראה ודווח עליה, אלא שהוא גם קיבל את הגלימה של אליהו שהועברה אליו. והוא לקח את הגלימה הרוחנית של הנביא ועשה עבודות גדולות. ובכל מקום בו צעד על פני האדמה בני האדם הרגישו את אהבת האל.

גלימתו של המאסטר הנעלה הועברה לבן אדם שהיה עדיין בחיים. האם זה 'מותח את דעתכם' בצורה בין ממדית להבין שהאירוע הזה מתרחש שוב? לכך התכוונו הנביאים של כדור הארץ כאשר דיברו על שובם. שוב, אנו אומרים כי אין מדובר בהכרזה דתית. זה קשור למשפחה! זה קשור לאופן שבו הדברים פועלים בצורה בין ממדית. וזה היה תמיד כך, יקרים, אולם כיצד אפשר לתת מושגים רוחניים בין ממדיים בתוך אנרגיה ישנה? כל מאסטר נעלה ידע על הפוטנציאל של הזמן הזה על כדור הארץ. זה כלול בכתובים רבים, וחזרתם של אותם מאסטרים נובאה לזמן בו אתם שומעים עכשיו את המילים האלו.

 

אלה שמגיעים

 

זה אינו הכל. ישנה קבוצה של בני אדם שמגיעים שלא תוכלו לשלוט בהם. הם עומדים לחשוב אחרת מכם. אתם לא תאהבו כמה מהדברים שהם עושים, ולא תוכלו לעשות שום דבר בנידון. . . מכיוון שהם ילדיכם! אלה ילדים בכל האזור ולא רק בישראל. הם נמצאים בכל הגבולות, בכל השבטים, בכל הארצות והקהילות. אל תהיו בתדהמה אם הילדים יתכנסו יחד וילמדו את המבוגרים דבר או שניים אודות שלום בפרק הזמן הבא הזה. הדברים ישתנו כאשר תהיה לילדים יותר עוצמה. אנחנו אומרים לכם זאת מכיוון שזה כך. זה חלק מההבטחה. זה חלק מהפתרון. יש סוג אחר של בן אדם שמגיע שילחץ יד עם אלוהות האל בשני הצדדים, בן אדם שמבין שהלב הוא המרכז - בן אדם שמבין את ההבדל בין מערכת החיסון לתימוס.

 

בני אדם יקרים, הדבר הקשה ביותר שאנחנו עושים כאן הוא לעזוב. אה, אכן, ההוראה התרחשה היום ואנחנו כבר אמרנו לכם הרבה דברים. חלק מכם יעזבו אחרת מכפי שהגעתם. אתם תשאו כוונה לגלימה, בידיעתכם היטב שתוכלו לעזוב את המקום הזה ולקחת על עצמכם את גלימתו של המאסטר הנעלה - ללכת אחרת בין אלה שאתם עובדים ומשחקים איתם - להרגיש שלווה פנימית אודות עצמכם ואודות אדמתכם ואודות אלה שהם חלק מהמצב. אולם קרה כאן הרבה יותר מאשר לימוד.

 

האם חשתם במגע של אנשים שהכרתם קודם, אולם שכבר אינם בחיים? הם כאן, אתם יודעים, שכן זהו איחוד חשוב. אמרנו לכם זאת כאשר התחלנו. איננו רוצים לעזוב. כל הזמן שהיינו כאן, כפות הרגליים של כל אחד מכם עברו רחיצה. חלק מכם הרגישו את לחץ הרוח על כתפיכם. חלקכם ראיתם את הצבעים שנמצאים על הבמה. חלק מכם יעזבו מכאן בידיעה שרוח דיברה איתכם היום כבן משפחה. וכמה מכם תוהים אם כל זה יכול להיות כך.

כל אחד אהוב באותה מידה. זה לא מה שאתם עושים, יקרים - זה אינו קשור לאופן בו זה פועל. זה קשור למסע! אתם בני משפחה, ואנחנו הולכים לראות אתכם שוב כפי שראינו אתכם בעבר, שוב ושוב.

יבוא יום בו אתם ואני נתראה בעיניים פקוחות, וכאשר נעשה זאת, תשירו לי את שמכם באור בהיכל הכבוד. עשיתם זאת קודם. וכאשר אראה אתכם, נדבר על התקופה בה בני האדם התכנסו בתל אביב, מעמידים פנים שהם אינם מכירים זה את זה ביום זה. ואז נקיים מפגש נוסף. . . כזה שהוא מרהיב מעבר למילים.

לו הייתם יכולים לראות את מה שאני רואה, הייתם רואים את הפוטנציאל של מה שתיארנו לפני כן על הפלנטה הזו. במשך 11 שנים אנחנו נותנים תווית לפוטנציאל העומד בפניכם כעת. עבור היהודי והגוי קראנו לאנרגיה זו 'תחילתה של ירושלים החדשה'.

 

'ירושלים החדשה' אינה מקום בישראל. זה התיאור של עיר שלום שנקראת כדור הארץ. כמה מתאים! האם זה באמת המרכז על הכוכב היחיד של בחירה חופשית ביקום? כן, זהו המרכז. אולם איכשהו גם ידעתם זאת, נכון?

 

אז זהו, יקרים, הפמליה מתרחקת כעת מהקבוצה הזו, חזרה דרך הסדק במעטה/צעיף. איזה כבוד היה להיות בסביבתכם במשך פרק הזמן הקצר הזה. איזה כבוד לבקר בבסיס ויסוד במרכז היקום.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020