Light Connections
 
 

 

33 הכורים - אוקטובר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו מבחן בהתנסות של שותפי (לי קרול, ת.ג.) להוכיח שהוא יכול לעשות זאת, הוא מתרחק ממה שהוא חושב שזו הליבה שלו, ומאפשר ל'עצמי הגבוה' ליצור שער עבור התקשור.

לבני האדם המבקרים במקום הזה יש מושג מדוע הם נמצאים כאן ומה אתם חוגגים כעת.

עבורכם זה יהיה אירוע גדול של הצלת חיים, אולם ההוראה שלנו הצביעה על כך שיש יותר מכך, ואתם עשויים לחשוב שאנחנו עומדים לדבר אודות ה 33, שמבחינה נומרולוגית הוא המספר מאחורי פעולה חומלת, ויתכן שאתם חושבים שאנחנו עומדים לשוחח אודות הרשת הקריסטלית ומה שהתרחש כאן, אולם רבים מכם כבר מכירים את הסיפור הזה.

המקום הזה כבר לא יהיה לעולם אותו הדבר, ובמהלך השנים יכירו בכך ויחגגו כאן, ייבנו יותר אנדרטאות ומקדשים ואכן הרשת הקריסטלית תשתנה באזור הזה.

אולם זה אינו מה שברצוננו לשוחח עליו.

 

אירועים חומלים במהלך ההיסטוריה על הפלנטה היו כמעט תמיד סביב טרגדיות. קשה לדבר על הרעיון הבא מכיוון שזה אינו מובן על ידי בני האדם, אולם אתם יודעים לפני שאתם מגיעים אודות הפוטנציאלים שאתם עשויים לקחת בהם חלק.

אירוע חומל נוסף בפלנטה התרחש במה שאתם מכנים 9/11, שלושת אלפי האנשים הסכימו למה שהתרחש. יש לכם דעת של האל לפני שאתם מגיעים לכאן. יצירת פעולה חומלת עבור הפלנטה היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות.

283,000 בני אדם מתו באירוע הצונאמי. רבים מהם היו ילדים, והיתה חמלה גדולה ברחבי הפלנטה. כל נשמה ידעה על הפוטנציאל של מה שהם עברו ברגע ההוא.

אפילו מוות של אדם אחד או שניים מחולל חמלה. מותה של הנסיכה דיאנה זכה לכבוד על ידי רבים כל כך. חגגו את חייה, ומיליארד אנשים ידעו על כך.

 

ברצוני שתקחו נשימה עמוקה לרגע וחשבו על פעולות אחרות מלאות חמלה שראיתם בימי חייכם ושלא היו טרגדיות. והתשובה היא - אף לא אחת.

היו דברים ואירועים שמיליארדי אנשים צפו בהם אולם אף אחד מהם לא יצר את ההרגשות שנוצרו ממש כאן בעפר האדמה שאתם עומדים עליו. זהו שינוי של תפישה, יקרים. בפעם הראשונה נוצרה פעולה חומלת לשם הצלת חיים כנגד כל הסיכויים. זה לא היה צונאמי, לא התקפה של טרוריסטים, אלא החמלה של האם, כאשר גאיה ילדה 33 אנשים בדרום אמריקה.

 

 

 

 

אל תחמיצו את הסמליות הרבה של מה שאירע כאן - כל אחד מן האנשים האלה ידעו על הפוטנציאל הזה לפני שהגיעו לפלנטה, וזו היתה הפעם הראשונה שאירוע של פעולה מלאת חמלה על הפלנטה הזו התרחש בדרך הזו. זה חשוב, מכיוון שזה משנה את עצם הרעיון לגבי דרכי פעולתה של הרוח עם האנושות, וזו תחילתה של תפישה חדשה אפילו עם גאיה.

 

חשבו על הדברים האלה. זוהי הסיבה שאתם נמצאים כאן בסיור הזה. חגגו את השינוי, התבוננו באדמה בה הכל התרחש והרגישו את אמא אדמה, פאצ'ה מאמא, מכיוון שהיא נמצאת כאן עכשיו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

הארה:

 

תאונת המכרה בצ'ילה התרחשה בשנת 2010 כקריסת סלעים במכרה לכריית נחושת וזהב בו התקיימה פעילות כרייה מזה 121 שנים.

33 הכורים שנלכדו כתוצאה ממפולת זו, נמצאו בעומק של 700 מטרים מתחת לפני האדמה ובמרחק של כ-5 ק"מ מהכניסה הראשית למכרה, שרדו במשך תקופת שיא של 69 ימים במעמקי האדמה עד לחילוצם.

 

האמפתיה החזקה של העם הצ'יליאני שהופגנה כלפי הכורים וכלפי משפחותיהם, וההד הציבורי הרב, גרמו לממשלת צ'ילה - לאחר שהבינו שהכורים הלכודים בחיים - יחד עם צוותי קידוח בינלאומיים, וייעוץ של מומחים מסוכנות החלל נאס"א ומתאגידים רב לאומיים מכל רחבי העולם, למצוא את הדרך להחזיר את העובדים הלכודים בשלום לבתיהם ולמשפחותיהם, ולאחר 69 ימים, הועלו כל 33 הכורים הלכודים בשלום אל פני האדמה במבצע חילוץ שארך כמעט 24 שעות.

 

העולם כולו עקב בדריכות אחר המאמצים המשותפים, וחמלה רבה הוקרנה לאזור כולו ולכל בני האדם שהיו מעורבים בחילוץ.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020