Light Connections
 
 

 

הכיול מחדש של הרשת הקריסטלית - אוגוסט 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) פותח את התקשורת וכאשר עוברים מהכוונה הרוחנית לפעולה, מתרחש מיזוג. מוליך התקשורת בפלנטה זו - תקשור - אינו קשה להבנה מכיוון שהוא אינו חֲזָקָה. (קריון מצחקק בהנאה..) זהו מיזוג בין 'העצמי הגבוה' של האדם לבין אותה אנרגיה שמתקשרת 'מהצד השני של המעטה/צעיף'. הדעות הקדומות של בני האדם נוטות לרצות להקצות אישיות לכל מה שמתבטא, מבלי להבין שזה אינו פועל כך.

אני מדבר איתכם עכשיו בדעתו של שותפי. כל חוויותיכם עם שפה ומחשבה משולבות כך שאוכל להקרין אותן בזמן זה, כמערכת מחשבות המבטאות את מה שברצוני להראות לכם. אלו הופכות לשפה לינארית, לשפתכם, והיא מועברת אליכם. על ידי אפשור התהליך, נוצרת אנרגיה. זוהי אנרגיה קוונטית, מכיוון שנוכחת כאן גם אנרגיה רב מימדית, שאמנם לא ניתן להשמיע אותה, אולם ניתן להרגיש אותה. 

 

במובן רב ממדי, אין זמן; לכן מי שמאזין או קורא את המסר יכול לתת את כוונתו לתהליך אם ברצונו   לקבל את האנרגיה, וזה יהיה עדכני עבורו כפי שהוא בשבילכם. ותודה לכך אנו רואים את הפוטנציאלים של מי שיקראו זאת. זה הרבה יותר מורכב מכפי שנראה, יקרים.

 

ברצוני לתת לכם מידע שיסביר מדוע אתם כאן. לו יכולתי לעשות זאת בצורה פשטנית, הייתי אומר שזה קשור לגאיה, האנרגיה של כדור הארץ, וכאלה שמגיעים מן המקור הבורא היוצר שאתם מכנים אל. אתם מגיעים לפלנטה הזו יחידת חיים אחרי יחידת חיים על מנת לתת את הפוטנציאל שישנה אנרגיה לחלוטין. פוטנציאל זה מושג בדרך כלל תוך 300,000 שנה לאחר זריעת הזרעים שקיבלתם מהפליאדים. זהו סיפור הבריאה עצמו, אותו הרגע בו ניתן לאנושות החופש לדעת חשכה ואור, והרגע בו הם יכולים לאשר שיש חלק מהאל בדנ"א שלהם.

פלנטה אחר פלנטה קיבלה את ההזדמנות הזו. אתם נמצאים בשלב של ילדותכם.

בפעם האחרונה שישבנו יחד שוחחנו על כמה מהתכונות האנושיות שיש להשאיר מאחור כך שתוכלו לעבור שינוי ביתר קלות. זמן קצר לאחר מכן אמרנו לכם שהמין האנושי מאוד מאוד צעיר וכדור הארץ ישן מאוד. אמרנו לך שכדור הארץ והגלקסיה הם בני אותו גיל; שישנם חיים אחרים שהיו קיימים אפילו בהתעלות, אלפי שנים לפני שהיו מיקרואורגניזמים בפלנטה ארץ.

התזמון מתאים, מכיוון שחלפו כ 200,000 שנה מאז שנזרעו הזרעים וכעת הם נכנסים לשינוי האנרגטי הזה. כעת נדבר על החדש ועל מה שעומד להגיע, מכיוון שהוא שונה ואזוטרי. לקח לבני האדם כל הזמן הזה להגיע להבנה שקיימת אפשרות לתודעה גבוהה יותר לפלנטה. לא כולכם, כבני אדם, יגידו זאת, אולם נשמות עתיקות כן יאמרו זאת. תהיה תנועה איטית לעבר פלנטה ללא מלחמה, אתם תגיעו אט אט להסכמה נבונה כיצד להמשיך בכבוד ביחס לסביבה. תוספת של המצאות חדשות תגדיל את יכולתה של האנושות לקבל מים טריים מתי שרק ירצו, ומסה אנרגטית מספקת כך שלא תהיה חסרה אפילו בחורף הקשה ביותר. אלה כמה מן הדברים שאמרנו לכם שעומדים להגיע.

 

אולם הבה נדבר על האזוטרי, מכיוון שגם זה ישתנה. מה המטרה? אינכם נמצאים כאן על מנת לחיות כניסוי יחידת חיים לאחר יחידת חיים. אין כאן כל ניסוי. ישנה תוכנית. ישנה מערכת והמערכת גורמת לתכנית זו להתבגר כך שהטבע האנושי עצמו משתנה, כך שהדנ"א עצמו משתנה - לא הכימיה שאתם יכולים למדוד, אלא האנרגיה שיוצרת את ה'מרכבה', החלק הקוונטי של האדם שמאיר במקום חשוך. החלק של האל שאתם מתחילים להפעיל, ובתהליך, בני האדם מתחילים לחשוב אחרת.

זה מקודם באמצעות לידתם של בני אדם, שאנשים צעירים מחליפים את המבוגרים, וכעת התודעה החדשה גוברת על הישנה. וזה מה שקורה לכם. זה מתקרב ב 21 לדצמבר, שהוא נקודת האמצע ברחבי כדור הארץ, כשהוא עובר ברציפות מאזור זמן אחד למשנהו; יום השוויון מסמן את נקודת האמצע של ההיערכות של 36 שנה. 18 השנים הבאות יהיו קריטיות. וכאן זה הופך לאזוטרי. מה המטרה? מהו המנגנון? כיצד זה פועל?

 

לכן אנו רוצים לבדוק אתכם מהי הרשת הקריסטלית. זה חלק מהדרך בה האנושות מתקשרת עם גאיה ולאו דווקא בזמן אמת. תקשורת היא מצטברת ואינה ליניארית. אני אסביר.

דיברנו על רשת על פני כדור הארץ שאנו יכולים לקרוא לה קריסטלית. אמרנו לכם שזה אינו משהו שאתם יכולים לראות, אולם היא קיימת. זוהי רשת רב ממדית המכסה כל חלקיק אבק בכדור הארץ; זה מתחת לרגליכם ובכל מקום שאתם הולכים אליו. אפשר לומר שמדובר במעין עטיפה שיש בה זיכרון.

חומרים קריסטליים הם החומרים היחידים שמדעי הביולוגיה יודעים שעשויים להכיל רטט. כך שהמטאפורה של הרשת הקריסטלית היא שזו רשת המכילה זיכרון ואנרגיה. האנרגיה שנשמרת בצורה הטובה ביותר, ולמענה היא תוכננה, היא זו הנוצרת על ידי בני האדם עם כל פעולה אנושית שלהם. הפלנטה מגיבה לכם. מעשיכם גורמים לתודעת האנושות להיות מוטמעים על ידי הרשת יום אחר יום. לכל מה שאתם עושים יש אנרגיה מסוג כלשהו.

נראה שבמשך אלפי שנים האנרגיות האלו שיצרתם היו דומות. עד כה חזרתם על אותו סיפור, אותן מלחמות, אותה ממשלה ואותה תאוות בצע. וכאן מתחיל השינוי. אנחנו מתחילים לראות את התוצאות בחיי היומיום שלכם. הילדים משתנים, הממשלות משתנות, בני האדם הרגילים מתעוררים לשינוי שעומד לפניהם, והופכים את עצם מהות אורח חייהם. הממשלות שנשארו זמן רב נופלות, המנהיגים נמצאים בהכחשה מוחלטת, נאחזים עד הסוף ונחושים לעמוד במוות במידת הצורך. הם אינם מאמינים לרגע שזה באמת קורה. עכשיו זה שונה מאוד. הם ואלה שבאו לפניהם ואלה שקדמו לכולם, הפעילו אותו סוג של שליטה. הייתה יציבות באנרגיה הישנה וזה משתנה. זה מתועד ברשת הקריסטלית, יקרים.

 

אלו מכם שתופשים אנרגיה שעדיין חזקה בשדה קרב לאחר כמה מאות שנים, האם אתם מרגישים שם רגש? אולי אתם מרגישים צער, חלק אפילו משוחרר מהמוות. דברים רבים קורים. הרשת הקריסטלית שנמצאת מתחת לרגליכם בזמן שהם היו בשדה הקרב, יודעת הכל. הייתם שם ושום דבר לא מנע מכם לתעד זאת. כל מה שאתם עושים נרשם. אולם עכשיו אני אומר לכם שהדברים שתועדו הם הדברים הרגשיים ביותר. אם היה אירוע רגשי בפלנטה, אנשים שמבקרים במקומות שבהם זה קרה יכולים להרגיש בו. לרוב מדובר על מוות המוני, לפעמים מדובר בשמחה, אבל זה היה מונע על ידי רגש, כך שתוכלו לומר שזו הדרך לכייל ולמדוד.

 

ישנה חמלה במרק הרגש הזה. חמלה היא הזרז להארה לפלנטה ארץ. אמרנו לכם בעבר. לפעמים בני האדם מגיעים רק על מנת להיות חלק מאירוע שיוצר חמלה. כדור הארץ כולו מרגיש אותה וכדור הארץ כולו משתנה בעקבותיה. וכל זה עובר לרשת הקריסטלית. אם אתם מתבוננים בהשפעה הרגשית המצטברת של הרשת הקריסטלית, אתם מתבוננים באנרגיה של גאיה. גאיה נושאת את משקלה של סיפורה על כתפיה. עכשיו זה מה שמשתנה. והתקשורת הזו שבין האנושות לגאיה משתנה וזה מה שברצוני להראות לכם ולומר לכם.

 

בשעה שהתפישה הממדית של מי שאתם משתנה, כלומר בשעה שאתם משלבים יותר ויותר מימדיות של 'העצמי הגבוה' שלהם - הכללים משתנים. שינוי זה של הכללים הוא הזרז להתעלות על כדור הארץ בעתיד.

עם זאת, יהיו מי שיגידו - אפילו נשמות עתיקות ועובדי אור - שזה אינו יכול להשתנות מכיוון ש... ויתנו לכם רשימת כללים מגוונת. הם יזכירו התפוצצות אוכלוסין, זיהום, וכל הדברים שהם חוו באנרגיה הישנה ושהיום הם בעיה. אולם אלה דברים שכבר לא תהיה להם מחר שייכות ונגיעה, מכיוון שאם יש לנו אוכלוסיה מוארת בחוכמה רבה יותר, הם ימצאו פתרונות שהם לא האמינו שהם אפשריים. הם אינם יודעים את אשר הם אינם יודעים. אם הם חיים על כדור הארץ בשחור לבן ופתאום הילדים יתחילו להגיע בצבע [קריון מצחקק בהנאה..] מה הם יחשבו עליהם, מה אתם תחשבו עליהם? מכיוון שהם יראו את הדברים שאתם מעולם לא ראיתם. ואתם תראו אותם כזרים וזרים. וזה מה שקורה.

כדור הארץ עצמו מתחיל לשנות את אופן פעולתו מכיוון שאתם משנים את עצמכם. הרשת הקריסטלית שלך צברה ותיעדה את כל אותם האירועים של האנושות. לכן זוהי האנרגיה על פני הפלנטה והיא מונעת על ידי הרגשות, רגשות, מוות, אהבה, אושר וחמלה.

 

כאשר אתם משנים את עצמכם גאיה מגיבה ומתחילה להיות רב מימדית. הרשת הקריסטלית תשנה את הדרך בה אתם זוכרים דברים. הדבר החשוב ביותר הוא שזה כבר לא יהיה ליניארי, כלומר  שאמונותיכם מתווספות אליה. כאשר אתם יוצרים ערימת דברים שנערמים האחד על גבי השני, המשקל עולה. מה שנמצא בתחתית הושם ראשון, מה שלמעלה הושם בסוף; זה לינארי ויעלם פתאום. הרשת הקריסטלית מתחילה להתנקות מכיוון שהיא מגיבה כעת לאור וחשכה במקום להגיב לרגש.

עובדי אור, אמרנו לכם שעליכם להעיר חצי אחוז אחד מהפלנטה על מנת לשנות את הפלנטה כולה. אמרנו לכם שמחצית האחוז מהפלנטה הם נשמות עתיקות. הם אלה שנמצאים כעת בחדר. הם אלה שמאזינים או קוראים את הדברים. ואתם הנשמות העתיקות שיש לכם את היכולת להשפיע על הרשת הקריסטלית בעוצמה הרבה יותר גדולה מאי פעם. הרשת תראה את כל מה שאתם עושים. ולאנרגיה הישנה לא תהיה השפעה - אין זה משנה עד כמה היא רגשית. זה מסביר כמה מהגישות הקיצוניות שמתחילות להיראות במצבי האנרגיה הישנה. ברצוני ששותפי יסביר זאת טוב יותר.

 

האנרגיה הישנה של פלנטה זו רגילה לדברים מסוימים, כולל האופן שבו הרשת הקריסטלית פועלת. האנרגיה הישנה, ​​שכמה מכנים 'חשכה', אוהבת שהרשת הקריסטלית זוכרת את הדברים השליליים. זה נותן חשיבות. אולם זה יגיע לסיומו. ישנם מודעות ואיזון ישן של חשכה ואור, וכאשר הם מתחילים להשתנות מכיוון שעובדי האור מחליטים לשכתב אותו - החשכה מוחה. כל זה מטאפורי לאנרגיות של הפלנטה. אתם תראו שאנשים בלתי מתפשרים, בניגוד לשכל הישר, לא יאמינו שמה שמסביבם משתנה ועושה תפנית ענקית, והם יקחו את האנרגיה הישנה לקבר, זועקת ובועטת. הם עשויים להקפיד על כך גם בממשל, בפוליטיקה, בבנקאות, בביטוח, במשכנתא וכו'.

כולם טעונים באנרגיה הישנה ובדרך בה הם עושים את הדברים. זה אחראי לכלכלה, למדיניות הנוכחית במדינה הזו ולבעיותיהם של אלה בצד השני של האוקיאנוס - אירופה. מדינות אלו ניסו כמיטב יכולתן, בערבות הדדית, לשלב כלכלות שונות ומגוונות על מנת להימנע ממלחמות נוספות; עם זאת, יש להם בעיות. האנרגיה הישנה תילחם כנגד הרעיונות האלה ויהיו מי שיאמרו שהם לא ישרדו, אולם הם כן ישרדו.

 

אתם תאמרו שאני מדבר רק במטאפורות. ובכן, איני רוצה לעשות זאת. אני רק מנסה לתת לכם את היסודות. הבה נגיד זאת כך:

היה פעם סולם מדידה בשם כדור הארץ, שמדד את הכל בעופרת וכיום מודד זאת בזהב. הרשת הקריסטלית מתחילה להתעורר ולהגיב לאור במקום להגיב לרגשות. יכול להיות קרב ולא תראו אותו, אינכם מעוניינים. לגאיה עצמה לא יהיה אכפת, היא לא תגיב. וכאשר איש אינו שם לב למלחמה, היא מאבדת במהרה את הסיבה שלה להיות. רק הדברים שגורמים להבדל, המאירים את הפלנטה, יכולים לעבור לרשת הקריסטלית ולהימדד אחרת. הרשת לא תראה את החשכה, לא תראה את הרגש. דברים שהשפיעו יותר על הטבע האנושי בעבר ושיכולתם לזכור יותר מכל דבר אחר, כמו מוות, עצב, רצח וכו'. כבר לא יהיו יותר חשובים. אה, הם עדיין יהיו שם, אבל הם לא ירצו לגלות, יקרים. היכונו לזה.

יבוא היום בו הם תחפשו את החדשות ותצפו לראות את ערוץ החדשות הטובים [קריון מצחקק בהנאה..] וכאשר יאמרו לכם שמשהו נורא קרה, אתם תכבו את הערוץ הזה מכיוון שזה לא עולה בקנה אחד עם התפארת של האל שבפנים. האם אתם מבינים את מה שאני אומר? זה מדבק! [קריון מצחקק בהנאה..] הטבע האנושי עצמו ישתנה והדרמה כבר לא תהיה המפתח שמניע את כדור הארץ.

 

אלה החדשות החדשות. זה ההבדל באופן שבו אתם מתקשרים עם הפלנטה. הבדל מוחלט ושלם. וזה מה שרציתי לומר לכם. מה תעשו עם זה בהמשך - אני אראה לכם את העומק של זה. בחדר זה ישנם אנשים עם דילמות שאינם יודעים מה לעשות איתן. הם מחכים לסינכרוניות, התשובות האינטואיטיביות עליהן נדבר בהמשך. ובעבודה עם הרוח, יקרים, הם מאזנים את עצמם. זה אומר שאין זה משנה עד כמה הם אינם מאוזנים, בשלושה ימים, מפעיל רוחני ייצר איזון עצמי כימי כדי להחזיר זאת חזרה לאיזון. הם מאזנים את עצמם. זה מה שעושה נשמה עתיקה.

 

כאשר הם יתחילו לפתור את הבעיה איתה הגיעו היום, בין אם זו בעיה בריאותית, מערכת יחסים או מטרת חיים, הם ייצרו אור. זו מטאפורה. כאשר הם משתמשים במקור הרב מימדי שבתוכם - המקור הבורא היוצר - על מנת לפתור את בעיותיהם, הם יוצרים אנרגיה. הפיתרון יוצר אור. זהו גנרטור של אור שנמצא איתכם בפתרון בעיותיכם. הרשת הקריסטלית מזהה מיד את האור הזה, שנכנס לרשת ומשנה את הפלנטה בהדרגה, כפי שהוא לא עשה מעולם לפני כן.

כאשר תעזבו את המקום הזה ותקבלו החלטות שיעשירו את חייכם ואת חיי הסובבים אתכם, תיצרו שלווה בכל אשר תלכו. הם יוצרים אור והפלנטה יודעת ורואה אותו. זה, בני אדם יקרים, אמור לגרום לכם להיות גאים. עבור זה הגעתם. זו מטרתכם. אין זה משנה מה הם חשבו שהם אמורים לעשות, כל מה שהם עושים קשור לזה.

 

אמרנו לכם בעבר שאנחנו לפעמים נותנים לכם דברים לעשות על מנת להעסיק אתכם. ואתם חושבים שזו מטרתכם [קריון מצחקק בהנאה..] מטרתכם היא להתקיים ולאהוב את האל. זו מטרתכם. ובתהליך, אתם מתחתנים ויולדים ילדים, קיים צער ויש מוות. בתהליך יש ספרים לכתוב, חברים שבאים והולכים. ואף אחד מהדברים האלה אינו מטרה. כולם הזדמנויות ליצור אור. אתם נשמות עתיקות ואתם יודעים שאתם יכולים לעשות זאת מכיוון שאתם בעלי יכולת איזון עצמי. אתם יודעים שהאל נמצא בתוככם, אתם יודעים זאת באופן אינסטינקטיבי כאשר אתם מגיעים. אתם יודעים שתמיד יש לכם עזרה. באופן אינטואיטיבי אתם מכירים את זרעם הביולוגי ואת אהבתם של אלה שהגיעו ראשונים.

כל הדברים הטבועים האלה בכם יוצרים בני אדם שיכולים לעשות את מה שאף אחד אחר לא יכול לעשות בזמן זה. והם יושבים מולי, והם מקשיבים וקוראים. החדר הזה מלא בכם. ואתם תוהים מדוע אנחנו רוחצים את רגליכם ומגיעים לכבד אתכם...

הנה אנשים שאת צבעיהם יכולנו לראות עוד לפני שנפתחו הדלתות והאורות נדלקו. החדר מוכן למחר והכומר ירגיש בו... [קריון מצחקק בהנאה..] כאשר אתם עולים על הבמה, דעו שאהבת האל בכנסיה שלכם היא אפילו יותר עוצמתית, בזכות מה שעובדי האור עשו יום לפני כן. מכיוון שהרשת הקריסטלית שמתחת לרגליהם משתנה כאשר הם יושבים בחדר זה והם מכירים במי שהם, הם מכירים מה מטרת חייהם והמטרה של יצירת אור בכל צעד.

 

התחילו להשתנות, יקרים, זה מה שעושה פלנטה רב מימדית בהתעלות. זה ייקח הרבה זמן, אולם עכשיו יצרתם סולם במקום לא היה כזה קודם. אתם מתחילים לבנות גשר במקום בו הוא לא היה קיים. אינכם  חוששים ממה שיבוא אחר כך, מכיוון שיש אנרגיות שרוצות לדחוף אתכם לאחור מבלי שיש לכם מושג על כמות האור שיכולה להניע אתכם קדימה. הם עיוורים לאור. הם צורחים ובועטים והולכים למותם בהכחשה מוחלטת. אבל אתם נשמות עתיקות וראיתם זאת בעבר. זו שגרה שהרגשתם פעמים רבות, אולם מעולם לא על פני פלנטה ארץ. אנחנו יודעים שמדובר במילים נסתרות, אולם הן יישארו כך לרגע.

 

יקרים, הכל בסדר. התבוננו בחייכם שלכם ואמרו שהכל בסדר... האם אתם יכולים להאמין שיש מטרה בחייכם? אין זה משנה אם אתם צעירים או זקנים, כי בקרוב תחליפו עמדות [קריון מצחקק בהנאה..] זה מה שאתם עושים. ולא תחמיצו את הסוף, אני יכול להבטיח לכם. כולם שבים וחוזרים. זה מה שאנחנו רואים עכשיו, משפחה יקרה, וראינו זאת בעבר. זו שגרה שחוויתם בעבר, אולם מעולם לא על פני פלנטה ארץ. וכך גם המצב.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020