Light Connections
 
 

 

המצב כיום - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ברצוני שאלה שיקראו זאת מאוחר יותר ידעו שזהו יום יוצא דופן ומיוחד במינו, שיש לזכור אותו. זו הפעם הראשונה ששותפי (לי קרול, ת.ג.) נפגש פנים אל פנים עם אחרים בחדר, במהלך האנרגיה של תקשור של קריון. זה משנה בעיקר, יקרים, לאלה המאזינים. לאנרגיה שמתפתחת בתקשור, במדיטציה, או אפילו בלימודים מעמיקים, יש תודעה רב מימדית שיכולה ללכת לכל מקום ואפילו מעבר לפלנטה, יקרים.

אנחנו סיפרנו לכם על כך, המדע סיפק לכך עדות והוכחה באמצעות מונח השזירה, שתודעה ואנרגיות רב מימדיות מסוגים אלה יכולות ללכת מסביב לעולם, והן יכולות לעשות זאת גם לאחר מעשה. זהו חוסר הזמן של המסרים המשמעותיים והעמוקים של הרוח.

זה מהדהד את מהי באמת התודעה של הנדיבות.

 

כאשר אתם מנתחים נדיבות, או כל אחת מהמילים הרוחניות שהשתמשתן בהן בעבר, שמתארות את הרגשתכם ברמה התאית כאשר אתם נכנסים לאנרגיה הזו. הכניסה לאנרגיה הזו היא המפתח. לכל אדם ישנה בחירה חופשית לתפוש זאת או שלא לתפוש זאת, האם ישנה אנרגיה במילים שאתם מקשיבים או קוראים אותן, או שאין בהן אנרגיה. האם יש כאן נדיבות, האם הדברים מוצגים בצורה חומלת, האם יש בהן או שאין בהן 'שפה שלישית', שהיא אינה השפה השלישית בתור באופן לינארי, אלא יותר תיאור ומשמעות של המספר 3 במערכות כה רבות של נומרולוגיה. זו אנרגיה של העברת מידע שיתכן והוא זרז לדברים רבים אחרים.

כאשר תהיו באנרגיה של התקשור, יקרים, תקשיבו או תקראו, יתכן ויועברו אליכם מסרים אחרים בעת ובעונה אחת למסר שמועבר באנגלית או שמתורגם בו זמנית לשפות אחרות.

 

זו האנרגיה שיש לכם בחירה להיכנס או שלא להיכנס אליה. הבחירה החופשית, אפילו לאלה שנוטים לחשיבה רוחנית, מבוססת לעתים קרובות על מה שלימדו אתכם. האם זה הולם או שאינו הולם... אין כל נכון או שגוי בדברים האלה, אולם הבחירה החופשית עדיין תיקח רבים למידע הטוב ביותר בדרכם שלהם. ובתחילה ברצוננו לתת הכרה שקיים שוני כה רב בגישות ובתרבויות ובהוראה. רבים ימצאו אותה הרוח מבלי להקשיב או לקרוא תקשור מעולם. אחרים ילכו היישר לזה ויבינו שאלו הן הרשומות האקאשיות שלהם, זוהי המורשת שלהם, וכנשמות עתיקות הם ירצו להקשיב ולקרוא זאת.

 

אלה זמנים מוזרים, יקרים, בשעה שאנחנו נפגשים אתכם לאחר ארבעה חודשים בהם לא היינו כלל באופן אישי עם בני אדם בצידו השני של המסר. שותפי רוטט מהתרגשות שזה באמת אפשרי וניתן לעשיה היום בזמנים אלה, אפילו אם בדרך מעט מוגבלת.

הבה נשוחח על הנגיף - לא ממש אודותיו, אלא אודות משהו שיתכן שהבחנתם בו, או שלא הבחנתם בו. בימי חייכם, בזמנים המודרניים, היו נגיפים רבים שהגיעו וחלפו. יותר אנשים מתו מ'שפעת הונג קונג' מאשר מהנגיף הזה, ועדיין לא היה סגר של הפלנטה. לא היה לכם מה שיש לכם כיום עם כל הנגיפים האלה שהגיעו וחלפו.

זה מוביל כמובן להשערה של קשר ומזימה, של תהיה לגבי העיתוי, ומה שולט בדברים. ברצוני לספר לכם שקיימת התערבות שאינה ממשלתית, יקרים. הפלנטה נעצרה רק לזמן מה, זה היה במתכוון והיה צריך לקרות לאחר שנת 2012. הפלנטה נעצרה.

התבוננו בכך לרגע. כמעט כל אחד מן המאפיינים והתכונות שיש לכם כרגע כתוצאה מהנגיף הזה, נראים כאילו פרצה מלחמה עצומה על הפלנטה. אינכם יכולים ללכת למקומות, לנסוע ממדינה למדינה, ואפילו הדואר כמעט ופסק במקרים מסוימים. זה נשמע כמו הדברים שהיו לכם בחלק מן המלחמות הגדולות האחרונות. נראה שהכלכלה נמצאת 'בבלגן' - אולם זה אינו כך - וכל הדברים האלה מפחידים ויוצרים חרדה גדולה, ויותר מכך, זה מביא רבים כל כך לנקודת האפס בחשיבתם לגבי ההמשך ומה שהם יעשו מכיוון שהם אינם יכולים ללכת 'לכאן או לכאן' ולעשות את מה שהם נהגו לעשות בדרך כלל ואינם יכולים לתמוך במשפחתם כמו שנהגו לעשות והם מודאגים ממה שהם יעשו בהמשך. ואז ישנו גם 'השיוף הידני' והפחד.

 

רבים פונים בעת הזו לרוחניות שלהם מאשר שנהגו לעשות לפני כן. עשרות מיליונים או יותר מתחילים לחפש אחר מה שהם מרגישים באופן אינטואיטיבי שעוזר להם כעת, דבר שהם לא נהגו לעשות על בסיס קבוע מכיוון שהם היו קצת יותר מדי עסוקים, ואילו עכשיו הם יכולים לעשות זאת. יהיו אלה שילכו למקום הנחמה שלהם, למדיטציה וימצאו משהו שלא ידעו שנמצא שם, או יתכן שלא זכרו שזה נמצא שם - הברית עם הבורא היוצר.

ברית היא מילת המפתח. אנרגית הבורא היוצר שהרכיבה אתכם יחד, את נשמתכם, את חייכם, את האנושיות שלכם, את תודעתכם, את הרשומות האקאשיות שלכם- היא מה שאתם מכנים, אל. רבים ילמדו אתכם שהיא חלק מכם, זו אנרגיה שאתם סוגדים לה. אתם מתלבשים יפה, הולכים למבנה כמו המבנה הזה שאנחנו יושבים בו, והדברים מוצגים לכם כאילו זה מצוי במקום אחר ואתם נתפסים לזה לכמה שעות או ליום או יומיים, אולם זה משהו זמני מכיוון שזו ההדרכה - האל נמצא 'שם' ואילו אתם נמצאים 'כאן'.

ואם תתבוננו סביב תגלו שזוהי השיטה של האל בעולם המודרני, לחלוטין - אם כי יתכן שלא במדינות העולם השלישי. כך חונכתם וכך לימדו אתכם: אתם מחליפים בגדים, מתלבשים יפה, הולכים, כורעים או שלא כורעים ברך, ושם אתם פוגשים את החלק שלכם שהוא הבורא היוצר. ואתם שבים לביתכם כאשר זה מסתיים ומסירים את הבגדים היפים האלה...

יקרים, זו אינה דרכם של הדברים ואתם יודעים טוב מכך. וזה גם לא מה שנלמד בחדר הזה.

 

אנחנו נמצאים ב'כפר האחדות', שאספר עליו בתקשור הבא. 'כן מירטל, אני אספר להם את האמת' [קריון פונה לישות כלשהי בחדר, ת.ג.) אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים. אולם כרגע, עבור המאזינים והקוראים, אנחנו נמצאים במקום מקודש שנבנה עבור תודעה גבוהה, מקום שיש לו סודות שיש לשים עליהם דגש, שהתחילו להתגלות לפני יותר ממאה שנים והם נמצאים כאן היום עבורכם, על מנת שתראו אותם. נדבר על כך בתקשור הבא.

 

כרגע, אלה בבחירה חופשית שיימשכו לאפס וילכו למקום הזה לעזרה, הגיע הזמן עבורם להתעורר למעשה לתפישה חדשה של מי שהינם. אתם חלק מן המקור הבורא היוצר, מה שתורגם באופן רופף כילדיו של האל. זוהי מטפורה המלאה באהבה וחמלה ובמסר ישיר אליכם - אם אתם ילדיו של האל, מה יעשו אתכם הרוח או המקור הבורא היוצר, בדומה למה שאתם עושים עם ילדיכם ומשמעותם עבורכם - הם יאהבו אתכם מעבר לכל מידה ושיעור, ידעו את שמותיכם במשך כל חייהם - אם יש לאל חיים כמו שיש לכם... שמכם יהיה בשפתיו של האל עד לנשימה האחרונה, מכיוון שילדיכם אותו הדבר.

 

חלק מכם שאיבדו את ילדיהם בטרם זמנם, ואתם יודעים למי אני מתכוון, שמם יהיה על שפתותיכם עד לנשימתכם האחרונה. לעולם לא תשכחו את יוצאי חלציכם, מהדנ"א, אלה ילדיכם.

והנה מגיע המסר העתיק שאומר שאתם ילדיו של האל, שמשמעותו יכולה להיות שהדנ"א שלכם הוא כמו זה של הבורא היוצר. הדנ"א שלכם יכול היה למעשה להגיע מן הכוכבים. אינכם מה שאתם חושבים או מה שסיפרו לכם, אתם הרבה יותר מפוארים מכל דבר וממה שכל מערכת כלשהי יכלה ללמד אתכם אי פעם. כאשר תתחילו לתפוש זאת, הכל יתחיל להשתנות. החרדה תהיה פחותה מכיוון שאתם יודעים ששמכם ידוע לבורא היוצר והדברים ישתפרו ויכולים להיות טובים יותר.

 

אולם אם תפנו לחרדה ופחד אתם מתחילים בסגר של הביולוגיה שלכם, והדברים יהיו גרועים יותר. גופכם רוצה לדעת שהאל אוהב אתכם, הכימיה שלכם רוצה לדעת ששמכם ידוע ממש עכשיו על ידי הבורא היוצר.

זה המסר של היום עבור אלה המאזינים או הקוראים והשרויים בצרה. אינכם לבד, והאל אינו נמצא שם למעלה, מחוצה לכם, ומביט מטה. אתם נמצאים בפנים יחד עם הבורא היוצר חווים זאת בעת ובעונה אחת. האל, האנרגיה החומלת של הבריאה חיה בתוככם בכל תא ברמה מסוימת מכיוון שזוהי נשמתכם. הנשמה נצחית וכמעט כל מערכת אמונה על הפלנטה מכירה בכך. אין זה משנה מהי מערכת האמונה, היא מאמינה בקיומכם לאחר המוות. כך שישנה הכרה שלמה בנצחיותה של הנשמה. חלק אפילו מרחיקים לכת וטוענים שהנשמה היתה כאן עוד לפני שהגעתם לכאן [קריון מצחקק בהנאה..] כולל ההינדו שהיתה להם המערכת הרוחנית האינטואיטיבית הראשונה על הפלנטה.

יש כל כך הרבה מה להתבונן כאן, יקרים. אולם אינכם רואים זאת כאשר אתם עסוקים.

 

מה אם הפלנטה נעצרה על מנת לאפשר לאוסף של נשמות עתיקות להתחיל לתבוע את השושלת שלהם כאשר הם לא ידעו שהם נשמות עתיקות, והם יתחילו לתפוש שקיים כאן משהו גדול יותר. הם יאמרו שיתכן והיתה התערבות והעולם עצר, ויתכן שכל זה משהו חדש, אולם ירצו לדעת עבור מה כל זה, מהי הסיבה ומה ניתן ללקט מזה - והתשובה היא, התפתחות של התודעה.

כאשר הנשמות העתיקות בפלנטה הזו יתחילו להבין מי הן ומדוע הם נמצאים כאן, ובמגדר המסוים שלהם, הרי שהם יבינו שישנה מטרה ותכלית לכל הדברים שסיפרנו לכם אודות השינוי בתהליך, ממש כעת, היישר בפניכם, כולל הנגיף. וזה ירומם את התודעה של הפלנטה.

 

אם תאמרו לי שאני משוגע, ושכדאי שאצפה בחדשות [קריון מצחקק בהנאה..] אספר לכם, יקרים, שעליכם לצעוד עדיין בצעדי תינוק וכמה דברים צריכים להישבר לפני שתתקנו אותם. יתכן שתהיה להם תקופה די ארוכה שיהיה עליהם להישאר 'שבורים' אולם בפעם הזו אתם תראו פתרונות. הגיע הזמן.

מה לו העולם הוצב כאן על מנת שהחשכה תוכל להיראות ויוכלו להתחיל לפתח פתרונות באמצעות נשמות עתיקות ודעת בוגרת. כך שכאשר תצאו מן המצב הזה, דברים יתחילו להשתנות. מה אם זהו זמן בו דברים מתחילים לחשוף את עצמם על מנת שתתקנו אותם - בעוד שלא היו חושפים את עצמם מעולם לפני כן.

ואם תשאלו אודות הפוליטיקה, הרי שתשובתי היא כמו שעניתי לכם לפני כן: השינויים האלה בתודעה ייראו לאט. אתם תראו זאת בפוליטיקאים שלכם, אולם לא כעת. דרך המחזורים שיש לכם ואשר הכנתם אותם, תתחילו לראות את אלה שיתמודדו על המשרות הרמות, שיהיו הרבה יותר נדיבים אלה לאלה מאשר ראיתם אי פעם בעבר. לא תראו זאת עדיין כעת, מכיוון שכל המעורבים ברגע זה עדיין מתחפרים עמוק ומעוגנים היטב באנרגיה הישנה, ובוחרים 'לשחוט' את יריביהם על מנת שהם יהיו ראשונים. זה נוטף באנרגיה ישנה של הישרדות ואין לזה כל קשר לחמלה. אולם זה יקרה, אתם תראו זאת.

האם אתם מאמינים שיגיע יום בו תשפטו את המועמדים שלכם על פי עד כמה הם יהיו טובים האחד כלפי השני. ואתם תאמרו שזה לא יקרה בארה"ב [קריון מצחקק בהנאה..] אולם כאשר תתחילו לראות זאת הם לא יהיו עדיין אהודים ומקובלים, יתכן והם יהיו בולטים ויאמרו עליהם שהם אנשים יותר מדי נחמדים וחביבים מכדי שיוכלו אי פעם לגרום להבדל בתחום הפוליטי הקשה הזה - עד שלפתע תגלו שהם נבחרו... ותשאלו את עצמכם מה מתרחש.

תודעה גבוהה יותר מתחילה לכבד חמלה, אדיבות. כרגע לא רואים הרבה אדיבות אולם אין זה אומר שהיא אינה מגיעה - זה פשוט יקח קצת זמן, אולם כעת ישנה מחשבה רבה אודות זה. האינכם מוצאים שכל זה התחולל בנקודה המכרעת בבחירות שלכם - איזו מקריות שכזו... הכל במתכוון. העולם ואתם יכולים להתבונן ולראות את הדברים שאינכם אוהבים, וחלקכם יאמרו שאינכם אוהבים כמעט את כל מה שאתם רואים, את מה שמתרחש במדיה, בממשלה, שהכל מקולקל. ומקרה זה ברצוני שתשבו ותחייכו ותאמרו 'בינגו'! אכן הכל מקולקל, אולם זה אינו אומר שזה נכשל, זה פשוט אומר שהדברים מוכנים לתיקון. וזה יגיע מהנשמות העתיקות, כמו אלה שיושבים לפני כעת, מילדיהם, וממה שהם מלמדים.

אל תלכו שולל, אני מדבר אודות נשמותיכם, איני מדבר אודות האדם עם השם... מכיוון שטרם סיימתם. כולכם תחזרו ותשובו עם תודעה גבוהה יותר ותמשיכו את מה שהתחלתם כרגע.

 

האם תוכלו להאמין בכך עד לדרגה כזו שלא תפחדו מהמוות? מכיוון שזה יהיה הולם, ובזמן [קריון מצחקק בהנאה..] והחגיגה תתחיל כמו שהיה תמיד, אלא שבפעם הזו תחזרו לפלנטה שעברה את השינוי, וכל מה שיתכן וניתר חזרה מהתודעה בעבר, יתחיל להיות מקובל. וזה השינוי על הפלנטה הזו.

 

שינויים נמצאים בהישג יד, אתם יודעים זאת. הנגיף הוא אחד מהם. אני יושב לפני קבוצה קטנה בהיענות להוראות לשמירת הריחוק החברתי. זה עומד לחלוף. אולם חשוב כרגע שתבינו באמת מהי המשמעות של זה.

בתקשור הבא אשוחח יותר על המקום הזה בו אנחנו נמצאים ועל חלק מהגילויים שהתרחשו לפני זמן כה רב ובשלים עבור הזמן הזה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020