Light Connections
 
 

 

המדיה המקולקלת - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

לבו של שותפי (לי קרול) עולה על גדותיו בהוקרה ושמחה, והוא אומר תודה. במשך חודשים שותפי שלי 'הוחרם' כך שהוא לא היה יכול להגיע ולדבר לפני ובנוכחותו של אף אדם. היום הוא יושב יחד עם אלה בבית תפילה ב'כפר האחדות'. קרוב ליד מצוי מגדל התפילה, המרכז של חמלה, אדיבות, נדיבות, של אלה שמתנדבים 24 שעות ביממה על מנת להיות עם אלה השרויים בצרה וזקוקים לתפילה.

האדמה מבורכת, ותוכלו לומר שזה שער שנבחר בעבר על ידי אלה שיכלו להרגיש זאת. זה נוהל במשך כל אותן שנים על ידי נשמתה של אשה בשם מירטל, שלא שבה והתגלגלה אלא נשארה כאן בדרכים שרבים כל כך יכולים להרגיש את תודעתה, את השאמאניות שהיתה לה כאשה למוריאנית שהתעוררה במאה ה 18 עם אמת הליבה של מה שאמורים ללמד את האנושות - לא רק מערכת חוקים ועקרונות של אהבה, אלא לימודי ליבה של אדיבות וחמלה.

הפגישה הזו נערכת כאן.

 

בתקשור הקודם דיברנו אודותיה ובתקשור זה ברצוני לשוחח יותר אודות המצב בו אתם מוצאים את עצמכם בתוכו. ואין מקום טוב יותר לערוך את השיחה הזו של אהבה מאשר בכפר הזה, בו משפחה התאספה יחד למעלה ממאה שנים, דורות הגיעו וחלפו, של בני אדם אכפתיים ודואגים שראו את חזונה של מירטל והבינו שהוא טוב.

המסר הזה יהיה קצר, ברכה עבור היום שתאמר לכם שהכל אינו כפי שהוא נראה. בעבר דיברתי על האנרגיה הישנה שהיא הרגל שהובא היישר לתקופת הנגיף הזו ללא חשיבה. ישנה אחריות למולטימדיה שלכם, למדיה החברתית שלכם ולחדשות, והם אינם מודעים לכך. בגלל גודלם והשפעתם, בנקודה זו בזמן הם אחראים, הלכה למעשה, לדורות שעזרו להם לפחד. ואם כל מה שיש לכם הוא רק מה שהם מגישים, הרי שאתם פוחדים.

אומר זאת שוב, הם מושכים מהאנרגיה הישנה הרגל של דרך שיווק. הם רוצים שתצפו בדברים שיש להם, וכלי הרכב היחיד שיש להם הוא לבקש מכם להתחבר ולצפות בפרסומות שלהם, מכיוון שיש להם משהו מפחיד יותר מאשר לרשת האחרת. אתם יכולים לכנות זאת שיווק של פחד.

 

זה עבד היטב באנרגיה הישנה, יקרים, מכיוון שלא היתה מגפה, התרגלתם לכך שהחדשות הן משהו מבדר. לאט הבנתם שהערוצים השונים מתחרים אלה באלה בעודם נלחמים על המקום הראשון של זה שישדר את החדשות הגרועות ביותר ויתפוס את תשומת לבכם ועיניכם, כך שתצפו בפרסומות שלו.

האנרגיה הישנה הזו יצרה מערכת המשדרת פחד, חוסר תפקוד, חוסר אמון. הם לא התכוונו לכך ואם הם היו באמת חושבים על כך לעומק, הם היו מבינים שיותר בני אדם מעדיפים את החדשות כך שהטוב והרע יוצגו בהם יחד, ויהיה שם גם חלק מרומם. אולם זה אינו קיים כך, ואינכם מודעים לזאת מכיוון שזה מעודן. כאשר הם מציגים את המספרים של ההדבקות והמוות, ולאחר עוברים לחדשות הרעות הבאות - עליכם לעמוד ולצעוק ולדרוש את רשימת המחלימים, את סיפורי החדשות הטובות אודות החגיגות בבתי החולים של המחלימים. לדרוש את החדשות הטובות אודות העוזרים והעובדים במערכת הבריאות שהחלימו מהמחלה וחזרו לעבוד מכיוון שהם מחוסנים.

עליכם לשאול היכן כל הסיפורים המרוממים האלה אפילו בעיצומה של המגפה, ותשובתם תהיה שסיפורים כאלה אינם מוכרים שום דבר... אולם הם אינם מבינים שסיפורים כאלה כן מוכרים, ויתכן ויהיה אחד שיתהה אם אולי הם ישיגו יותר צופים במידה ויציגו את הסיפור כולו. התשובה חיובית - אנשים רוצים ללכת לישון בלילה ולהרגיש טוב לגבי משהו. ותמיד ישנו משהו יפה ומרומם אפילו בעיצומם של צער ועצב, ואיננו מדברים אודות ראיונות עם קרובי המשפחה של אנשים מבוגרים שמתו. זה אינו מרומם. אנחנו מדברים על התבוננות לתוך הסיפורים היפהפיים שנוצרו מהמגפה הזו, מתגמלים ומרוממים. והם קיימים שם.

 

זו הזדמנות למשהו לעבור שינוי, משהו שלא עבר שינוי כזה מעולם לפני כן - שינוי מלא באופן בו מוצגת לכם המדיה, ובמיוחד החדשות. זה פשוט מבעבע כרגע בשעה שמדברים על כך והביקורת לגבי מה שהם עושים לפלנטה מתחילה להיערם מעליהם לרמה כזו שיהיו אלה שיאמרו שהם אינם מתכוונים לצפות בהם שוב לעולם עד שהם ישתנו. הם יאמרו שאינם מתכוונים לצפות גם במממנים שלהם, וגם יבשרו להם על כך - מכיוון שהם אינם מעוניינים עוד לצפות עד שיציגו בפניהם את כל הסיפור האמיתי.

מאות אלפים מתחילים לכבות את החדשות ועוברים לאינטרנט, שם יש להם בחירה באלו חדשות לצפות, ולקרוא רק את הדברים שהם בוחרים, במקום שהדברים יוצגו בפניהם כשהם מתופעלים בפחד. זוהי בחירתה החופשית של האנושות שמתחילה כעת. רתיעה והתרחקות מכולם, הפניית אצבע האומרת שבמקום להפחיד את האנשים היה עליהם לעזור להם. זה היה רע מספיק, והמדיה הבלתי מוסרית וחסרת המצפון גרמה לזה להיות גרוע יותר, ויתכן שגרמה ליותר מקרי מוות באמצעות התאבדויות מאשר שהנגיף עצמו היה גורם להם. היה קשה לצפות והמדיה לא נתנה דבר שהיה גואל.

 

האם ביכולתכם לראות, יקרים, כיצד המגפה הזו עשויה לשנות את התודעה של תעשיה ענקית, באופן בו תקבלו את החדשות ומה יאמרו שם, כאשר הם יתחילו לחקור משהו שהם לא ציפו לו - שינוי בתודעה שרוצה להתחיל לראות בחדשות אדיבות, דברים מרתקים, משכנעים ומרוממים, כאיזון לאותם דברים שהם תמיד שליליים. תמיד יהיו מספיק דברים שליליים להראותם, והמדיה מתחילה לראות מה היא מחמיצה. עקבו אחר זאת. תראו תחילתו של שינוי באופן בו הם מציגים את הדברים ויתכן שאפילו סוג של ערוץ חדש. קיימים כבר ערוצים של חדשות טובות, אולם זה לא יהיה ערוץ כזה, פשוט יכנו אותו בשם אחר ויבנו אותו מחדש על מנת שיכלול דברים שיחממו את לבם של המאזינים והצופים, בנוסף למה שכולם כבר מדווחים הם יתחרו על החדשות הטובות ביותר על הפלנטה.

יתכן ואתם חושבים שזו בדיחה ושזה לעולם לא יקרה, אולם זה קיים ב'שדה' וכבר מתחיל להתרחש. זה הגיוני ומתקבל על הדעת.

 

זה מה שרציתי לספר לכם בברכה הזו, בפתיחתה של הפגישה הזו. דברים אינם תמיד כפי שהם נראים. מספרים לכם שהכלכלה שלכם נמצאת ב'בלגן', אולם זה אינו כך! מספרים לכם שמאז תקופת השפל הגדול (בארה"ב, ת.ג.) המספרים לא נראו כפי שהם כעת, ואמנם זה נכון אולם זה נוצר רק מכך שגרמו לכם להישאר בבית. המפעלים לא הופצצו והתשתית עדיין קיימת שם. הכלכלה על הפלנטה היא מעט כמו מרוץ סוסים המוכנה לרוץ כעת לאחר שלא היתה יכולה לרוץ במשך חודשים.

לא כל המדינות אותו הדבר מכיוון שהמערכות שלהן שונות, אולם אוכיח לכם משהו לגבי הכלכלה של ארה"ב. הבורסה ושוק המניות בארה"ב אינם משקפים בהכרח את המצב לאשורו אלא את מה שאנשים רוצים שיהיה, וזו מדידה של תקווה אינטליגנטית. כאשר חשבתם שהתגברתם על הנגיף, לפני שהגיע הגל השני שלו, המדדים התחילו לעלות, המפעלים התחילו לחזור לעבוד כך שהמוצרים יוכלו לחזור למדפים, הם התחילו לגייס את אלה שלא היתה להם עבודה, וזוהי התשתית שעדיין קיימת שם. קיים תהליך של גיזום בו ייפטרו מחנויות מסוימות שלא הצליחו אף פעם וישנו דברים שלא עבדו, אולם הם יתחזקו יותר ויהיו טהורים יותר מאשר לפני כן.

וכאשר כל זה יחלוף, תראו שבמקום כלכלה 'מבולגנת' תהיה התאוששות שכמעט איש לא חזה. זכרו את דברי אלה. וזו תהיה התאוששות מרגשת כאשר תהיו שוב חופשיים לעשות את מה שתמיד עשיתם. אלא שכאשר תעשו זאת כעת, יהיה לכם רעיון אחר לגבי כיצד זה מרגיש לעשות משהו שלא הבנתם שהיה כה טוב! להיות עם אנשים שלא הבנתם עד כמה זה טוב! יהיה שינוי בגישה. והפלנטה הזו היתה זקוקה לכך, יקרים.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020