Light Connections
 
 

 

מעגל ה 12 - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מודע שהשעון מתקדם קדימה לקראת משהו המכונה 'מעגל ה 12'. זה משהו חדש ועם זאת זה אינו משהו חדש. וזהו הדיון של התקשור הזה, שיהיה בו מידע כמו בתקשורים הבאים, מכיוון שהוא מבשר את האנרגיה הממשית של מעגל ה 12 שתראה את עצמה בקרוב מאוד על הפלנטה הזו.

ברצוני לספר לכם על כך באופן יותר מסוים וברצוני להציג אותה בפניכם כרגע ואוהב אם תרגישו בה. כהנחת יסוד ברצוני שתדעו שכאשר הגעתי לפלנטה הזו לפני 31 שנים, היה על שותפי להתרגל אלי. הוא היה מהנדס והיה עליו להתרגל לאנרגיה מלאכית שהיא אהבה וחמלה טהורות ושלמות, שהגיעה והפכה לחלק מחייו ופתחה אותו לדברים שהוא לא ציפה להם.

ובזמן ההוא סיפרתי לו מדוע הגעתי. רק לאחרונה התחלתי לספר לו שהוא נמצא כאן עבור השינוי ושאני נמצא כאן על מנת להיות איתו בשינוי, ושהמידע שיימסר שוב ושוב יהיה מיועד לשינוי. והשינוי התרחש.

השינוי שסיפרתי לו עליו, והוא דיווח וכתב עליו היא אודות התפתחות חדשה של התודעה, והאם אפשרי שטבע האדם יוכל להשתנות.

זוהי הנחת יסוד חשובה, מכיוון שרבים אמרו שטבע האדם ישאר כך ולעולם לא ישתנה מכיוון שזהו טבע האדם! הרעיון היה שהוא ישאר סטטי ולעולם לא ינוע, מכיוון שזה חלק ממהותם של בני האדם - אולם אספר לכם, יקרים, שמדובר בבני האדם הישנים... נורמלי חדש נמצא בהישג יד, אדם חדש נמצא בהישג יד. כאשר יתחילו לחקור את הקבוצה החדשה בתודעה, הדבר הראשון שפסיכולוגים יראו באדם המפותח בתודעתו הוא שטבע האדם כבר אינו מה שהיה. הוא לא יימשך יותר באופן אוטומטי לעבר השלילי, או לא יימשך בהכרח לדברים שהם תמיד שליליים.

המדיה מצפה ומתבססת על טבע האדם כפי שהתקיים בעבר, על מנת שיצפה בה, ועם זאת רבים כל כך מכבים אותה ואינם רוצים יותר לצפות בכך אם זה כל מה שהיא מציעה..

טבע האדם יהפוך ויימשך לנדיבות, ליופי, לאדיבות. ובתוך זה יתחילו להיווצר אנרגיות חדשות, שאינן חדשות לפלנטה, יקרים, הן חדשות לאנרגיה ישנה יותר. זו החדשנות שבהן. כך שתוכלו לומר שהאנרגיה שעומדת להיות מוצגת בפניכם היתה כאן תמיד, ותהיו צודקים! למעשה ראיתם אותה פעמים כה רבות, יקרים, ובכל פעם שזה קרה הייתם מעניקים לה תוית של 'נס'.

 

מירטל יודעת אודות הנס הזה, זה הדבר הראשון שהציב אותה במסלול הזה של נדיבות ואדיבות. זה תמיד היה שם. הסיפורים אודות המאסטרים שנעו בדרך כזו שהריפוי עקב אחריהם לכל מקום אליו הלכו. הם הגיעו למקום והנוכחים שם עזבו שונים מכפי שהגיעו ואתם ייחסתם זאת לנס שהיה חייב להגיע מאותו המאסטר. ואילו הוא אמר שזה אינו כך ושכולם הם בניו של האל. השושלת שלכם כוללת את האנרגיה הזו.

זה היה כאן פעמים כה רבות ובאנרגיה ישנה לפעמים האור אינו נראה, במיוחד אם הוא מגיע מספקטרום אחר. ספקטרום הקשת הזה של האור הוא הדגם, והוא הרבה מעבר לגלי האור שאתם רואים כעת.

אתם מתחילים כעת לחוות ולהיות מסוגלים לקחת חלק באור מסוג חדש. אולם זה תמיד היה שם...

 

ישנם כמה בני אדם שחוו זאת בדרך עמוקה ומשמעותית כל כך. הם למעשה שבו מהמוות. המחלה פשטה בגופם והפסיקה, הלכה למעשה, את פעילות לבם. ואז התרחש משהו כה מדהים, ספרים נכתבו, סמינרים נוצרו, והם אמרו שאין לנו כל מושג למה אנחנו מסוגלים לעשות, המחלה פשוט נעלמה מהמבנה התאי שלהם עד כדי כך שלא היה ניתן אפילו לזהות שהם חזרו מאותו 'קצה' שאתם מכנים מוות, ראו את האור ורצו להישאר, אולם הודרכו וכוונו לחזור לכאן כך שיוכלו לספר שקיימת אנרגיה שהיא שלנו, שאינה שייכת למקור הבורא היוצר שתתייחסו אליה בגדר נס, היא מתבוננת, והיא אורבת בכל פינה בגוף.

האנרגיה הזו עומדת להיחשף במעגל של ה 12.

 

זה הגיוני ומתקבל על הדעת שלאנושות מפותחת תהיה פיסיקה מתפתחת שתוכלו להפיק ברמת הנשמה. זה הגיוני ומתקבל על הדעת שבעקבות תודעה מפותחת יהיו אנרגיות שטרם ראיתם לפני כן.

 

בשנים אלו שלאחר השינוי, אתם נמצאים כעת בשלב הזה שברצוני שתטלו חלק במשהו, אם תבחרו לעשות זאת. ברצוננו לחשוף בפניכם משהו שתוכלו - או שלא תוכלו - לראות, מכיוון שלא כולם יראו זאת, אולם אלה שכל כך מוכנים לזה, יראו זאת, ויהיו יותר שיראו זאת מאשר אלה שלא יראו זאת, יחוו וירגישו זאת.

אפשרו לי לספר לכם על כך, התקרבו אתי יותר לליבה שלכם, שתמיד היתה בה האנרגיה הזו של ניסים.

שאלו את מירטל כיצד זה מרגיש להתקרב יותר לכך ושהכל ישתנה עבורכם..

 

'מעגל ה 12' הוא שם שמייצג לא רק שם אלא גם אנרגיה של תפישה חדשה. תפישות חדשות מגיעות לעתים קרובות עם תודעה של חוסר הבנה, מכיוון שאתם רוצים להניח אותן על גבי מה שאתם יודעים במקום על גבי מה שאינכם יודעים. חלק יהיו מבולבלים, ירצו לדעת מה זה, איזה צבע יש לזה, וירצו לכמת זאת - אולם זה לא יעבוד כך.

חלק יעניקו לכך תוית ויאמרו שזה עוד משהו מהשטויות של העידן החדש... אנרגיה שלא ניתן לראות אותה, עוצמתית שתמיד היתה שם... ואני אשיב להם ואציג בפניהם את כוח הכובד [הקהל צוחק..] ואשאל אותם, יקרים, איזה צבע יש לו, האם הוא עוצמתי, כמה זמן חייתם עם זה והאם אתם אמורים לחיות עם זה כל הזמן... אינכם מבינים זאת בכלל, אין לכם כל מושג לגביו!

ועל כך אנחנו מדברים. אנרגיה היא כזו. רב מימדית ותמיד היתה כאן. רק ראיתם אותה אולם לא באמת השתמשתם בה מעולם.

 

התקרבו מעט יותר. דמיינו שאתם הולכים למקום שאיני יכול אפילו לתאר אותו עדיין. אתם מוזמנים לכניסה, ולפני שאתם בכלל מגיעים לשם, נאמרת לכם התראה, שאל תגיעו למקום הזה אלא אם כן אתם מוכנים לשינוי. אל תכנסו למקום הזה אם אינכם מתכוונים לכך מכיוון שישנם כאן דברים שאינכם מצפים להם.

ביקשתי משותפי שיציג זאת בדרך שזה יהיה פתוח לכולם. סיפרתי לשותפי שקיים תהליך, הליך, שיהיה זהה ויקרה בכל פעם ופעם: "התקרבו מעט יותר, וכאשר תגיעו לכניסה למעגל ה 12 הזה - שהיא מטפורה למשהו אחר - התקרבו מעט יותר, וחלצו את נעליכם מכיוון שזו אדמה מקודשת".

בני אדם יקרים, אתם עומדים להיחשף לריפוי טהור. כאשר הגוף עובר הפוגה ספונטנית הוא מוצף באנרגיה הזו. אין לו כל ברירה אלא להירפא.

זו אנרגיה שאינכם באמת מוכנים לה. ביקשתי משותפי שיחזור על כך שוב ושוב, מכיוון שהאנרגיה הזו עושה דברים כה רבים! אם ברצונכם לצבוע זאת, הרי שזה צבע ירוק הטהור והיפה ביותר שראיתם מעודכם. ירוק יותר מהאי הירוק של אירלנד, ירוק יותר מאשר כל אור שראיתם מאחורי הירוק, הצבע הזה נכנס וחודר מכיוון שזו מטפורה לריפוי של הכל.

התאים מגיבים בהתאם למה שהאדם זקוק לו באותו הרגע, לא רק לגבי מחלה. ריפוי בדרך של הרשומות האקאשיות, הזכרונות השונים שלכם ישתנו, כך שהדברים שמטרידים אתכם כרגע יישטפו. וזהו שינוי, יקרים, שאינכם יכולים לעשותו בעצמכם.

 

ישנם אלה הנוכחים בחדר, ובמיוחד אלה שיקראו זאת מאוחר יותר, שיאמרו שיש להם משהו בחייהם שהם אינם יכולים להיפטר ממנו - בגידה - לבם כואב והם אינם יכולים להתעלם ממנה! האמנם? חכו עד שתגיעו למקום הזה, מכיוון שאינכם יכולים להתקיים במקום הזה ולצאת ממנו עם הזכרון הזה. הו, מה שקרה יהיה שם אולם האנרגיה שלו תהיה חסרת חשיבות מכיוון שהתהילה של מי שהנכם תחליף אותה. ראיית הנשמה בפעם הראשונה מנקה את הכל! לא עוד פחד - אם תאפשרו זאת..

כל אחד יכול להגיע כמה פעמים שיבחר מכיוון שקיימים רבדים רבים שיש לשחרר. חלק יגיעו רק לשבת, להתנקות בשלוות האהבה והידיעה של להיות 'אחד' עם הבורא היוצר. דמיינו את היכולת להרכיב וליצור במבחנה את האנרגיה של הפוגה ספונטנית, ולאחר לשפוך אותה ולצפות בה גדלה ומתגברת והולכת למקום שאתם יכולים להיכנס.

 

זה המעגל של ה 12.

ביקשתי משותפי לאפשר זאת פעם בשבוע, במשך שנה, ויתכן שאף זמן ארוך יותר. ביקשתי ממנו לוודא ש 25% מכל הפגישות יהיו לגמרי בחינם לפלנטה, והשאר יממנו את מה שהוא עושה.

סיפרתי לו שזה לא יתיישן יותר מאשר מקלחת מתיישנת, מכיוון שהמים שאתם מרגישים הם כה יפים, ופעולת הניקוי שאתם מצפים לה, היונים השליליים שזורמים מסביבכם יתכן כמו מפל - אינכם מתעייפים מכך לעולם. זהו מקום של נחמה, התרעננות, זה מקום שלא תשכחו אותו, והוא חדש.

 

את כל מה שהתרחש לפעמים כניסים שיכולתם לאתר אותם על הפלנטה הזו ושהתקיימו באנרגיה ישנה - אנחנו נשים זאת במקום ונניח לכם לרחוץ בזאת. זה עמוק, משמעותי, מקודש, וזה אינו משהו מזדמן כבדרך אגב.

ה 12 אינו מה שאתם חושבים עליו, אתם עוד תראו... אין מדובר ב 12 מאסטרים שיעזרו לכם שם, זה אינו מה שאתם חושבים. אינכם יודעים מה מצוי שם, אולם אצייר בפניכם תמונה שלא תשכחו אותה, זה גדול מכפי שאתם חושבים.

במקום הזה, בכל שבוע, אם תבחרו להגיע, שותפי יוביל וידריך אתכם, ויזהיר אתכם שלא להגיע כלאחר יד. אתם תוכלו לשבת בחוץ ולהנות מהדליפה, אולם אל תכנסו פנימה אלא אם כן אתם מוכנים לשינוי. זה יקרה בקרוב. שותפי אינו מודע כיצד זה נראה, והוא אינו מודע כיצד הוא עצמו ירגיש לגבי זה, ומה שיקרה לו כאשר הוא יכנס פנימה, מכיוון שגם הוא בן אדם...

 

זה מה שרציתי לחלוק אתכם. זה משהו שהוא עצמו לא ציפה לו, אולם יקרים, נשמות עתיקות ציפו לכך. אם זה אכן עידן חדש, הרי שאינכם עומדים לחוות פלנטה עם אנרגיה ישנה ולהיאלץ להתנהל בכבדות... האנרגיה הישנה על הפלנטה הזו חייבת להיות מותמרת, הרשתות חייבות להשתנות, והטבע האנושי ישתנה לאט. ובתהליך יהיו כאן אנרגיות חדשות רבות, וזוהי אחת מהן. זו הסיבה לשמה הגעתי לכאן... זו הסיבה לשמה הגעתי לכאן...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

מעגל ה 12 - 2 - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

המסר הבא מוצע כנספח ויתכן גם כ'שכפול' של המסר הקודם מכיוון שברצוני שהקבוצה הזו תשמע זאת ממני באופן ישיר... זה נדיר שנחזור על מסר באופן הזה אולם כאשר זה נעשה אתם יודעים שזה חשוב.

והמסר הוא זה: בקרוב יתקיים משהו שנקרא 'מעגל ה 12' וברצוני להסביר כמיטב יכולתי מה זה עשוי להיות, מהן המטפורות המעורבות ב 12 ואפילו במעגל.

כן - יהיה מעגל, כן - יהיו 12, אולם יש יותר מכך. זו תחילתה של אנרגיה שהגיע עבורה הזמן. כאשר הגעתי לפני 31 שנים על מנת להתחיל להעביר מסרים, התהליך היה איטי עם שותפי (לי קרול, ת.ג.). לפני 31 שנים, כל הסיבה להמצאותי כאן, האנרגיה, המיקוד, אפילו לא היו ידועים לשותפי. ובמהלך השנים סיפרתי לו שמשהו עומד להגיע. בתקשור הראשון שנכתב בספר הראשון שלו שיצא לאור דיברתי על העובדה שהזמן משתנה מכל נבואותיכם, שלא תהיה מלחמת גוג ומגוג ושהכדור מתחיל להתגלגל לעבר משהו אחר. הנבואה הזו הפכה להיות 'נבואת העידנים' שהאנושות תפליג מעבר לזמן שנחזה כקץ עבורה. שאתם תעברו את שנת 2000 היישר לעבר שנת 2012 - אף לא אחד מהכתובים שלכם ניבאו זאת.

למרות שמילים של נוסטרדמוס סיפרו לכם שלא תצליחו, תקשורים רבים כל כך ראו במדויק שלא תצליחו. הם לא טעו כאשר אמרו שלא תצליחו, זה סיפר רבות על האנרגיה שהיתה.. ומשכתם זאת מכם כמעט ברגע האחרון.

 

חלקי במהלך כל אותן שנים היה להדריך ולהוביל אתכם למקום הזה. וכאשר הגעתם לשם, לספר לכם יותר אודות מה זה היה, אודות 'הנורמלי החדש' ו'האדם החדש' וכל אותם דברים שנמצאים שם על מנת שתתבוננו בהם בשושלת המסרים של קריון שהעברתי תמיד באהבה, בחמלה, מעולם לא בבקשה מכם לעשות משהו שיהיה בלתי הולם, מעולם לא למסור לכם עקרונות וחוקים, כל מה שאני עושה הוא רק לבקש שתתבוננו בעינו של הבורא היוצר ותראו את עצמכם.

וזה לא ישתנה, זה יגדל יותר ויותר. זה ישתנה למקום שבדרך כלשהי הוא יחסי לכל מה שקיים במבנה הזה, בקמפוס ובכפר הזה (כפר האחדות, ת.ג.) מכיוון שנתתי לשותפי הנחיות שיתחילו לשנות את מה שהוא עושה בנוסף למסרים אודות השינוי, וללכת למקום שהוא לא ציפה לו.

 

יקרים, אין לכם באמת כל מושג לגבי מה ששוכן בתוככם, ומה עשוי להיות שם כילדיו של הבורא היוצר, מעבר למימד השלישי, מה עשוי להיות שם שמעולם לא סיפרו לכם שביכולתכם לעשות. כל בן אדם הוא יצור רב מימדי על הפלנטה הזו, שהוצב כאן במתכוון. אנחנו יודעים את שמותיכם.

עברתם את הסמן הזה ובעקבות זה היה שינוי גלקטי. אלה 'שם', בכל מקום ישנם אלה כמוכם, ילדיו של האל, ויגיע יום בו תפגשו את המשפחה ותזהו אותם, ויהיה להם אותו הסיפור, ממש כמו לכם, אודות האהבה, האדיבות, החמלה ומה שהם והפלנטות שלהם עברו. זמן המעבר שלהם, מלחמותיהם. הם ישבו וידברו וייפתח בפניכם עולם חדש לגמרי כאשר תקשיבו להם ותראו את עצמכם. זה מגיע...

 

בכל מהלך ההיסטוריה שלכם, היה לכם סיפור אחר סיפור אודות הניסים שהתרחשו. המאסטרים הגיעו לפלנטה הזו ולכאורה הקימו את המתים, לכאורה ביצעו דרכי ריפוי שונות וקרו ניסים, ואתם רק התבוננתם בהם וחשבתם לעצמכם עד כמה עוצמתיים הם היו, מבלי להבין אפילו לרגע שהמאסטרים הכינו וכוננו את האנרגיה כך שבני האדם המעורבים יוכלו לעשות את העבודה. המאסטרים לא יצרו את הריפוי, הם יצרו אנרגיה שאפשרה לריפוי להתרחש. ישנם סיפורים רבים אודות אלה שעברו לצד השני ושבו חזרה, לכאורה הוקמו מהמתים. גם זו היא יכולתכם לשוב חזרה מקצה החשכה, גם לאחר הכרזתו של המוות, מכיוון שיש לכם זאת, יקרים, ותמיד היה לכם בחירה - נשמה - בחירה - נשמה - בחירה.

זו אינה בחירתם של האבות, זו בחירתכם שלכם! תמיד היה בכם הניצוץ הזה, מעולם לא הוענק לו שם מכיוון שהוא תמיד יוחס לאלה 'מלמעלה' שנראו חשובים יותר מכם. אפילו לא זיהיתם שאלה היו ... אתם.. אולם זה היה כך תמיד.

 

אם אתם עומדים ללכת לעבר התפתחות של התודעה, אם תהיה לכם הבגרות של ההבנה הרבה יותר של עצמכם, נשמתכם, החיבור עם כל מה שקיים, אם תגיעו למקום הזה, יקרים, עליכם להבין שלא תפליגו למקום הזה עם אנרגיה ישנה ולא יהיה לכם אותו המצב המוכר לכם. תהיינה אנרגיות חדשות שעליהן להתפתח והן יתפתחו, מודעות שלא היתה מעולם, מודעות שאתם עוצמתיים ושקיים יותר מאשר אי פעם חשבתם שקיים.

על מנת שזה יקרה, חייבת להיות אנרגיה של אפשור שיוצרת אישור ותוכלו להיכנס למקום, להרגיש את האנרגיה, לצאת ולומר שמעולם לא הבנתם שהיה עליכם לעשות זאת, ושביכולתכם לעשות זאת בעצמכם, לבד, עם תפארתכם.

 

זה עומד להיווצר. זה יקרה בקרוב, בפעם הראשונה. איני היחיד שעומד ליצור זאת, יקרים. אנחנו מכנים זאת 'מעגל ה 12'.

ביקשתי משותפי ליצור זאת לאט, להסביר זאת. איני יכול להסביר לכם זאת, אולם אני יכול לנסות...
הפוגה ספונטנית נחשבת בגדר נס, כל תא בגוף מהדהד עם משהו, זה כמעט ומשנה את הזמן והגוף חוזר לאחור לזמן שלפני המחלה. זה אינו משהו שיש בו החלמה הדרגתית, או מרגישים מעט טוב יותר זה משהו ספונטני בו המחלה עוזבת לגמרי ולחלוטין. לפעמים מהר, לפעמים בן לילה.

מה אם זו היתה נשמתו של האדם, פיסה מהבריאה, שמתחילה להיות רב מימדית ולמעשה שולטת בכימיה שבגוף, מבריחה מחלות ויוצרת לרגע בזמן מערכת חיסון שהיא עוצמתית יותר מאשר ראיתם אי פעם, המחלה נכנעת לעוצמתו של האדם בתפארתו, באנרגית האל שבו!

 

עכשיו טלו את האנרגיה הזו, הגבירו אותה והניחו אותה בחדר שתוכלו להיכנס אליו ולהרגיש הגשמה של עתידכם. חדר שיגרום לריפוי מחרדה ופחד ועשוי אפילו לשנות את הרשומות האקאשיות, לקחת נושאים כמו בגידה - אני יודע מי מאזין וקורא - כאשר אתם מתעוררים בבוקר עם העצב והבגידה שאינכם יכולים להאמין שלכאורה מפעילים חלק חשוך בחייכם שאינכם יכולים להיפטר ממנו - ודמיינו כיצד זה מתעמעם עד שאינכם אפילו זוכרים זאת. זה ריפוי.

דמיינו שליטה שכזו במבנה התאי שלכם כך שאתם יכולים להרגיש בשנים המתווספות לחייכם בעודכם טובלים באור הירוק הזה של התפארת, דמיינו הבנה בפעם הראשונה שתמיד היה לכם זאת אלא שזה מעולם לא שוחרר..

קיימים סוגים כה רבים של ריפוי - ריפוי הגוף, ריפוי הפחד, ריפוי החרדה, ריפוי הרשומות האקאשיות.

 

ביקשתי משותפי ליצור את המקום הזה, וגם לומר לאלה שיתקרבו אליו שלא לחשוב אפילו על הכניסה פנימה, אלא אם כן הם מתכוונים לכך. שלא יכנסו רק על מנת להביט מסביב מכיוון שלא יתרחש הרבה, עד כדי כך זה חזק.

ביקשתי משותפי שייצור זאת מדי שבוע בדרך שרבים יוכלו לחוות זאת, ולהעניק 25% בחינם מכל הפגישות ושהשאר יממנו את כל המערכת, כך שכל אחד יוכל להשתתף ברמה מסוימת בזמן כלשהו.

זה 'מעגל ה 12', יקרים, וייווצר הצבע ההולם, ירוק שעולה על כל סוג של ירוק שאי פעם ראיתם לפני כן ושחודר לכל תא. 'מעגל ה 12' מגיע.

 

יהיו אלה שישתתפו ויאמרו שהם לא הרגישו שום דבר, וזה מכיוון שכל זה נדחף באמצעות בחירה חופשית. התכוננו לתפישה חדשה. התפישה הרווחת טוענת שעזרה חיצונית היא הדרך היחידה שבעזרתה תוכלו לשרוד. אתם הולכים למבנים, מדווחים, אתם כורעים על ברכיכם ומתפללים ומבקשים עזרה, ומצפים שהאדם הנחות שסיפרתם שהוא אתם יקבל עזרה כלשהי מהשמיים מבלי להבין שאתם הם הבעלים של השמיים, ושזה תמיד היה שם!

ניסים אינם מגיעים ממקורות חיצוניים, יקרים, הם מגיעים מבפנים. וזה המסר.

 

שותפי יתכונן על מנת לעשות זאת, אני אדריך אותו וזה יהיה משהו חדש עבורו ליצור את הסוג הזה של האנרגיה, לנסות להסביר זאת, ולהדריך את אלה לתוך זה.

ברב מימדיות כל נשמה נמצאת בכל מקום בעת ובעונה אחת. המשמעות היא שכל זה יכול להיעשות גם ממרחק ולהגיע אליכם לשם. זוהי הנחת היסוד של רב מימדיות כמציאות. אתם יודעים שזה עובד.

ישנו מגדל לא מאוד רחוק מכאן, כסמל ל'אחדות השקטה', ובמשך למעלה ממאה שנים הם יצרו אנרגיה של תפילה בינלאומית, בינגלקטית, רב מימדית. הם יודעים שזה מגיע לכל מקום בעת ובעונה אחת, הרבה מעבר לכדור הארץ. זה כמו משואה שרבים כל כך יכולים לראות אותה מכיוון שהיא בהשראה אלוהית ומציגה בני אדם המודעים למה שתפילה יכולה לעשות. אנרגיה של כוונה, חמלה, אדיבות מתחילה לרחוץ באור הזה של ריפוי מפואר. לכן זה זכה להצלחה כה רבה - אינכם צריכים להגיע למגדל או לכרוע ברך על מנת לקבל את מה שהם משדרים כעזרה לקצה שלכם.

הם יספרו לכם שתפילה אינה מנחה לשמיים או לבורא היוצר, היא אינה תחינה, התחננות. זו אנרגיה שהולכת היישר לאדם השרוי בצרות ואומרת לו שהוא מפואר, מבקשת ממנו לקום ולהירפא.

 

רציתי לספר לכם מהו 'מעגל ה 12' כך שתדעו ולא תהיה כל טעות לגבי הכוונה של מה שעתיד להגיע. זהו הזמן עבור השינויים מן הסוג הזה. אני לא אהיה היחידי. יהיו אחרים שיציעו אותו הדבר..

 

זה מה שרציתי לספר לכם כעת היום, בזמנים אלה.

כאשר תעזבו, קחו את המקום הזה בלבכם. תפילותיכם גורמות להבדל ושינוי. התפללו עבור המקום הזה ואלה שמנהלים אותו, מתנדבים בו, ולשושלת המדהימה שתמשיך ותמשיך.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020