Light Connections
 
 

 

תשעת ההיבטים של בן האדם - יוני 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

 

חלקכם חשים שהחדר משתנה. ואתם אכן צודקים. פגישות שכאלו אינן בגדר תעלומה בעיניו של האל. שותפי (לי קרול, ת.ג.) פותח את השער שבבלוטת האצטרובל וזז הצידה עם המסננים והדעות המוטות שלו ומאפשר למשהו שהוא יודע שהוא טהור, לעבור דרכו.

במשך השנים, הוא אפשר את התרגום של שפה רב ממדית לליניאריות שאתם שומעים. הוא אומר שהוא מבין ומדבר רק שפה אחת, אולם הוא טועה. הסיבה שהוא מתקשה בלימוד שפות אחרות היא שהוא מתרכז כמתרגם במה שאתם תשמעו. והוא התאמן כבר עשרים ושלוש שנים על מנת שמה שאתם שומעים ותופשים כעת באמצעות גופו, יהיה טהור ככל שניתן, בשעה שהוא מחובר לצד השני של המעטה/הצעיף. וזהו תקשור.

 

ציפינו לקבוצה שנמצאת כאן בחדר. וציפינו גם לקבוצה שתקרא את הדברים בזמן מאוחר יותר. והאירוניה היא שאם תשאלו את הקבוצה שתקרא בזמן מאוחר יותר הם יאמרו שהם קוראים בזמן 'עכשיו' [ קריון מצחקק בהנאה..]. כך שיהיה עליכם להגדיר מהו "עכשיו" והדבר הופך לחידה.

 

אולם החידה שאני עומד להציג בפניכם גדולה אף יותר. שכן אני עומד להגדיר את תשע האנרגיות של בן האדם. מידע זה ניתן לכם במעורפל, בחלקים ופיסות, במהלך העשור האחרון. מעולם לא העברנו לכם תקשור בו הם הונחו ביחד באופן שבו נעשה זאת היום. לא רצינו לעשות זאת מכיוון שהיינו מקדימים את הזמן – וכעת הזמן הגיע...

 

ישנה בחדר זה אנרגיה של חוכמה וקבלה. אלה שנמצאים שבחדר, שיושבים ושמקשיבים, הם נשמות עתיקות.

אנחנו מגדירים את הנשמות העתיקות ככאלו שהתעוררו במהלך יחידות חיים רבות, עד לדרגה שתקופת החיים שמגיעה שלאחר כל ההתעוררויות, יוצרת התעוררות גדולה אף יותר, עד שאתם מתעוררים כמעט בלידתכם. הנשמות העתיקות יודעות מהי ההרגשה כאשר הן מגיעות אפילו לגיל העשרה, ומבינות שמה שעומד לפניהן מבחינה רוחנית שונה מכל מה שלימדו אותן במשפחתם. וזה נכון לגבי כולכם.

 

חלקכם מרגישים שהתעוררתם רק עכשיו, אולם יש לי חדשות בשבילכם - אתם פשוט נזכרים במה שתמיד ידעתם... אין זה מסתורין שהנשמות העתיקות נמצאות כאן. וכאשר אנחנו אומרים שציפינו לכם, ואני מתכוון אליכם - דעו ששמכם מגיע לכאן.

יקרים, מסלול חייכם אינו מסתורי לאל. הדברים שעברתם כדי להגיע לכאן אינם בגדר מסתוריות, ההחלטות שקיבלתם ואולי גם הקשיים שחוויתם.

הנתיבים כה שונים, אולם בכל זאת, המשפחה כל כך דומה. כזו היא אהבת האל. היא מהדהדת בכל אחד מכם באופן שונה, אולם כאשר אתם מתחילים להתבונן האחד בעיני השני, בין אם מרחוק או מקרוב, הדבר הראשון שאתם רואים הוא את האל שבהם, שמברך את האל שבכם.

 

כך שהכינוס זוכה לכבוד ואנחנו מעוניינים להוסיף לו, כפי שאנחנו תמיד עושים, ולצרף את המשפחה שנפרדה מכם, חלקכם יודעים למה אני מתכוון. חלק מהנפרדים ממשפחתכם הם חדשים עבורכם וחלקם לא כל כך חדשים, אולם זה רק האופן שבו אתם תופשים את מה שהוא 'טרי' ומה שאינו 'טרי'.

ואנחנו מעוניינים להכניסם לתוך החדר, כך שיעמדו מסביבכם בשעה שהמסר יועבר, יצרו מעגל סביב הקבוצה הזו המצויה מולי כעת. ומשפחה זו תישאר אפילו כאשר האורות יכבו, ואין זו בעיה, שכן אין לנו שעון. הכל מתרחש בהווה. בעבורם, ימים אחדים הם כהרף עין. ואנחנו מעוניינים להציב ולקבוע את התדר של החדר ולהשאירו ברמה זו. הם מביאים לפגישה הזו את חוכמת העבר המשולבת בחוכמה הנוכחית, כזרז עבור הבנתכם.

 

הרשו לי להתחיל בחידה. דברים אלה מורכבים. הם אינם בהכרח מתאימים זה לזה באופן הליניארי שיתכן ואתם מצפים לו. כל מה שאנחנו מציגים, מדויק בדרכו שלו ומתורגם לליניאריות עבורכם, על מנת שתבינו יותר על עצמכם.

כל תכליתו של התקשור הוא להרחיב את גדולתו של תהליך ההתפתחות האנושי. אתם מתחילים להבין יותר מי שהנכם. וחלקכם רוצים את הרשימה ולכן ניתן לכם אותה. יתכן ולאחר שתקבלו אותה זה היא לא תהיה מובנת ] קריון צוחק..]

 

הרשו לי להשוות זאת לארוחה שאתם מכינים. אתם מסתכלים במתכון בספר, אתם מתבוננים ברשימה, יש בה את כל המרכיבים והתבלינים, ואתם מבשלים את הארוחה. וכאשר אתם אוכלים את הארוחה, היכן התבלינים? הם נמצאים בכל לעיסה. הם הוחדרו ונספגו אל תוך המרכיבים האחרים, כך שהארוחה נאכלת כדבר אחד, למרות שהטבח ראה אותה כמרכיבים רבים.

וכך הדבר האחד שיושב לפני נקרא 'בן אדם', אולם הרשו לי לתת לכם את המרכיבים. אל תבטלו את המטפורה, כיוון שכל המרכיבים עדיין בתוככם, בדיוק כפי שהם בארוחה המוכנה המבושלת. אולם אני מבקש להפריד ביניהם על מנת שתראו משהו שיתכן ולא ראיתם בעבר.

 

לכל המספרים שאני נותן לכם, ואין כה רבים, יש אנרגיה. מכיוון שכאשר אנחנו מדברים על קבוצות והמספרים שהוקצו להן - הם תמיד מטפורות אנרגטיות. התפישה שלכם לגביהם כבר הוסברה בעבר ולכן יש בהם משמעות שעליכם להבין.

 

בתשעה המרכיבים או בתשע האנרגיות של בן האדם ישנן שלוש קבוצות של שלוש.

המספר תשע מייצג 'השלמה', כך שאנחנו מתארים לכם את בן האדם בשלמותו.

אל תתנו לאיש להוסיף על כך – זה המכלול השלם. יתכן ויהיו כאלה שיקראו את המסר וירצו להוסיף מרכיב עשירי, אולם זהו המכלול השלם, יקרים. לכן, אם יש אנרגיה אחרת או תפישה אחרת שאתם מאמינים שצריכה להיות בתוך הרשימה, הרי שהיא שייכת לאחת משלוש הקבוצות המונות כל אחת שלושה מרכיבים.

קשה להסביר מהו ההמשך. מכיוון שבתוך המתכון אתם רואים שכל מרכיב הוא ייחודי. ואף על פי כן, בשלוש הקבוצות המונות שלוש כל אחת, דומה שיש חזרות. אלו אינן באמת חזרות. שלוש הקבוצות מזוהות כ'קבוצת בן האדם', 'קבוצת הנשמה' ו'קבוצת התמיכה', שמשלימה לבן האדם.

 

ארצה להתחיל בהסבר אודות הקבוצה הפשוטה ביותר, אמשיך במורכבת ביותר ואסיים בזו שמובנת באופן השגוי ביותר.

ובתהליך ההסבר אומר לכם באופן מיידי שקיימת חידה והיא ש'העצמי הגבוה' נמצא בכל שלוש הקבוצות. וזו חידה, משום שבמתכון לתבשיל אין לכם מצב כזה. ובמתכון הזה יש לכם מצב כזה... לכן נעזור לכם בכך שנאמר ש'העצמי הגבוה' יהיה שייך למשהו אחר בכל אחת משלוש הקבוצות. זה אמור לספר לכם משהו אודות 'העצמי הגבוה', שהוא המרכיב היחידי שמצוי בכל שלוש הקבוצות.

 

מהו 'העצמי הגבוה'? הוא הוגדר פעמים רבות - זהו מקור הליבה. לו הייתי יכול להסביר לכם מי הנכם ועם מי אתם נמצאים כאשר אינכם על הפלנטה, עדיין לא הייתם מבינים... כיצד יתכן שיש לכם שם אחד שמייצג את הכול? כיצד אתם יכולים להיות חלק מהמרק ובכל זאת מזוהים על ידי השם והאור.

התודעה שלכם אינה מסוגלת להבין את המושג הזה.

לכן שותפי מנסה להפוך זאת למשהו ליניארי ותוך כדי שהוא פוסע בין הדברים שאני מעביר לו, הוא מנסה לתרגם כמיטב יכולתו את קבוצות המחשבות שהוא מקבל. זהו השלוש שבאחד, זהו האחד שבשלוש, אולם ל'עצמי הגבוה' יש עדיפות, אם תרצו לקרוא לזה כך, על פני כל שאר האנרגיות, כיוון הוא מצוי שם שלוש פעמים.

אם אומר לכם את המילים: 'ליבת מקור הבריאה', מה תבינו? האם זה האל? האם זו פיסיקה? האם שניהם יחד? אלה הדברים שהם בגדר חידה עבור בן האדם.

 

אנחנו נזהה בעבורכם את תשע האנרגיות, על מנת שתראו לא רק את המורכבות אלא גם את גדולתו של בן האדם. אולם לאורך כל הדרך, אנחנו מעניקים לכם את המידע שבתוככם, מעבר לכל דבר אחר שאי פעם רצינו שתבינו - האל נמצא בתוככם. מעבר לכל הגדרה, אתם הבורא של עצמכם.

כאשר אמשיך בהסבר, תראו מעט יותר מדוע אינכם חשים בכך באופן מיידי.

הדבר הראשון שברצוני לומר לכם הוא שתשעת המרכיבים האלה, המחולקים לשלוש קבוצות בנות שלושה מרכיבים בכל אחת, מייצגים את בן האדם של היום. וההגדרות שאמסור היום יכולות להשתנות מחר, מכיוון שאתם מתפתחים.

יתכן וחלק מההיבטים שאציג בפניכם יתמזגו בשלב מאוחר יותר. מכיוון שככל שהאדם מתקדם באופן התפתחותי רוחני, המרכיבים האלה יתחילו להשתנות. אולם תמיד יהיו תשעה.

ואוסיף לחידה ואשאל אתכם שאלות אינטלקטואליות שגם אענה עליהן, ועדיין יתכן שלא תבינו. ואתם חופשיים לא להבין.

יקרים, כאשר אתם אוכלים את הארוחה של תפארת האל, זה אינו הכרחי להבין כיצד זה קרה. אין זה הכרחי שכאשר אתם מרגישים באהבת האל בחייכם ומקבלים את הריפוי, שתדעו אודות הפרטים הקטנים באמצעותם הוא הוכן, האם אתם מבינים?

אין זה הכרחי שתבחנו תחת מיקרוסקופ את התאים על מנת לגלות כיצד הם החלימו, על מנת שתוכלו לצאת מכאן שונים מכפי שהגעתם. האם אתם מבינים?

ואם אתם מבינים, אני יכול להתחיל.

 

 

הקבוצה הראשונה - קבוצת בן האדם

 

הקבוצה הפשוטה ביותר להגדרה היא קבוצת בן האדם. אתם מתחברים לזה.

 

מספר 1: 'העצמי הגבוה'

ה'עצמי הגבוה' בבן האדם שוכן בדנ"א, ברמת הגוף הפיסי. הוא מספר אחד.

 

מספר 2: 'התודעה האנושית'

התודעה האנושית אינה נפרדת מ'העצמי הגבוה', אלא היא פשוט אחד המרכיבים שאנחנו מבקשים להפריד מכיוון שהיא מצויה במימד השלישי.

חלקים מהתודעה האנושית הופכים לרב ממדיים, זהו חלק מהתהליך ההתפתחותי, ולכן היא משתנה.

 

מספר 3: 'החוכמה הפנימית המולדת' היא החלק החכם של הגוף. הוא החלק שיש לו גישה לקינסיולוגיה, לדיבור עם הגוף, ולכל התהליכים החוצים את הגשר בין התודעה של הגוף הפיסי התלת ממדי ובין משהו שיודע מה מתרחש ברמה התאית.

 

שלושתם ביחד יוצרים את האדם המתהלך במימד השלישי. ככל שהאדם יתפתח, דברים אלה ישתנו, ושניים מהם יתקרבו זה לזה...

לא הגדרנו עבורכם עד כמה הם נפרדים. אולם אומר לכם, שכעת על הפלנטה, הם עדיין מאוד נפרדים כל זמן שהאדם מתפקד פחות מ 35% מיכולת התפקוד המלאה שלו..

אתם מחפשים אחר 'העצמי הגבוה'. האינטלקט והתודעה שלכם מנסים ביחד להבין כיצד לגעת בחלק שבכם שהוא מקור הבריאה.

זוהי הפרדה.

אתם יכולים לבצע בדיקת שריר על מנת לברר מה 'החוכמה הפנימית המולדת' שבגוף מבקשת, עושה, מתירה ומרגישה.

אתם שואלים אותו דברים רבים. אתם שואלים אותו האם זה בסדר לעשות דבר זה או אחר, אתם שואלים אותו האם משהו מתרחש בגופכם שדורש התייחסות.

אתם נפרדים מהמבנה המולקולרי שלכם, בני אדם, אתם מודעים לכך, נכון? אתם יכולים לשבת בכיסא ומחלה מצויה בגופכם שאתם לחלוטין לא מודעים אליה. הכדוריות הלבנות יכולות לרוץ למקום, כדי להילחם במחלה, פעמוני אזהרה יכולים לצלצל ולכם לא יהיה מושג עד שתעשו בדיקת דם. זוהי הפרדה.

 

הרשו לי לספר לכם על האדם המתפתח בקבוצה זו. ' החוכמה הפנימית המולדת' והתודעה יתחילו לנוע ביחד. כל אחד מכם יוכל להפוך לרופא האינטואיטיבי של עצמו. תהיו מודעים למה שמתרחש באמצעות האינטואיציה, והקשר בין שתי אלו יתחיל להתאחד. בתהליך זה, החלק בקבוצה זו שהוא 'העצמי הגבוה' יתחיל להראות את עצמו.

 

המשמעות היא ש'החוכמה הפנימית המולדת' והתודעה האנושית יסכימו ביניהן, אפילו במצבים שלא חשבתם שהם יסכימו, שיש בכם חלק שהוא מקודש.

תתחילו להבין ולראות שבמוות אין כל רבב. אלה הסובבים אתכם כעת, שנפטרו וחזרו לרגע זה, לו רק יכלו לדבר בקול, הם היו צועקים לכם זאת, שאתם נצחיים ושאינכם צריכים לפחד מהמעבר הזה, כיוון שאתם חוזרים, מהר מכפי שאתם חושבים.

 

והאירוניה היא זו: אתם יושבים כאן ותוהים על ההפרדה ומנסים ללמוד עליה, ואילו כאשר תחזרו החלקים יהיו מאוחדים. ואתם תתעוררו ותזכרו, לא את מה שקרה היום, אלא את מה שקרה בכל יחידות חייכם. והדבר יבוא לידי ביטוי בחוכמה. יבוא לידי ביטוי בילד שזוכר כיצד לקרוא ולא יהיה צורך ללמדו זאת. זה יבוא לכדי ביטוי בילד שזוכר כיצד ללכת ואין צורך ללמדו. זה יבוא לידי ביטוי בילד שיזכר במהירות בדברים שבעולם התלת מימדי שלכם, הכל כך מעשי, אתם מאמינים שאתם הם אלה המלמדים את ילדיכם, וזה יגיע באופן אוטומטי. והגיע הזמן. וזו הראיה לכך שהחלק הרוחני של הדנ"א מתחיל להגביר את יעילותו.

 

זו הקבוצה הראשונה. זה היה קל.

 

 

הקבוצה השניה - קבוצת הנשמה

 

הקבוצה השניה היא המורכבת ביותר, השנויה ביותר במחלוקת, ואנשים בעלי גישה רוחנית מתקשים לקבל אותה. אתם נוטים להפוך לליניארי את כל מה שהוא האל, כפי שאתם עושים לכל מה שהוא אנושי.

שלושת החלקים הם 'העצמי הגבוה', מה שאתם תופשים כ'מערך ההדרכה' שלכם, והשלישי והקשה ביותר להבנה הוא החלק בנשמתכם שמצוי תמיד בצד השני של המעטה/הצעיף.

 

אז בואו נתחיל לזהות בעבורכם את קבוצת הנשמה הזו.

 

מספר 1: 'העצמי הגבוה'

חלק מהשלושה. חלק מהתשע. האחד שבשלוש הקבוצות, והשלושה שבאחד. הוא תמיד שם.

 

מספר 2: מערך ההדרכה

קשה לכם להבין אותו. בני אדם רוצים שהמדריכים שלהם, או לכל מה שהוא נפרד מהם, יהיו בעלי חוכמה רבה יותר מאשר שיש להם עצמם... כך שאלו עשויות להיות 'חדשות רעות' עבור חלקכם - בעצם אלה הם, אתם...

המערך הזה חייב להיות נפרד מכם על מנת שיוכל לשמש כיועץ שלכם על הפלנטה.. וכעדות לכך שמה שאני אומר הוא נכון, הם משנים את האנרגיה. ככל שאתם בונים את ההארה שלכם ומתעוררים לאמת הרוחנית, דומה שהמדריכים האלה משתנים. אפילו תארנו בפניכם

זמנים, שבו נראה כאילו שהם עוזבים - זמנים של 'חזרה לאפס', או מה שאתם מכנים בשפתכם הטכנית 'אתחול מחדש'.

ואז הם חוזרים. הם חוזרים 'מאפס', עם מידע רב יותר, חוכמה רבה יותר, עזרה רבה יותר, ועם אנרגיה שונה מזו שהיתה להם קודם. ואתם מתבוננים בהם באופן ליניארי וחושבים שהם חדשים. זה מצחיק. אתם אפילו נותנים להם שמות, וזה אפילו מצחיק יותר - הם... אתם....

 

כיצד יכולה נשמת בן הדם להתפצל ולהיות במקומות רבים בו זמנית?

ברוכים הבאים לאנרגיה קוונטית. אין זה קשה, זה קל במצב רב ממדי שאינו ליניארי. זה אינו בלתי אפשרי.

המוח האינטלקטואלי הליניארי רוצה להבין הכול - כיצד הם מתקשרים זה עם זה? האם הם מתווכחים אלה עם אלה? זה אינו עובד כך.... זוהי רק האנשה נוספת של האל. זה מה שיוצר את המיתולוגיה. אתם חושבים שעליכם להבין זאת, ובכן, אל תבינו... הבינו את היופי שקיים במערכת הזו.

 

כמה מדריכים יש לכם? שלושה, כמובן. זהו מספר הזרז.

בכימיה ובפיסיקה זרז הוא משהו שמשנה משהו אחר בשעה שהוא נשאר אותו הדבר. וזה חוכמה, למידה, ריפוי וידע והוא חלק ממערך ההדרכה.

החלקים שעוזרים לכם עם האינטואיציה, שמחוללים את האינטואיציה, נפרדים על מנת שיוכלו לראות את התמונה הכוללת.

החלק הבלתי מובן ביותר. יקרים, הוא עם מי הם עובדים.. האם פיסה מהאל יכולה באמת להגיע, לקבל גוף גשמי ולהלך על פני הפלנטה כשהיא טהורה?

והתשובה היא 'לא'. מכיוון שהיא אינה יכולה להתקיים בגוף גשמי. היא תעלם, תישרף, תתפוצץ. עליכם להגיע באופן אנרגטי המתאים לפלנטה. המקור הבורא לא שם את עצמו על פני הפלנטה כמקור הבורא, הוא מתפצל לחלקים. ולכן כאשר אתם מגיעים לפלנטה, רק חלק מנשמתכם מגיע הנה. אותו החלק שיכול להתקיים בגוף הגשמי.

 

למרות שאלו תפישות מורכבות, הן יכולות להיות מובנות אם תסכימו להרפות מההיגיון...

 

מספר 3: חלקים ופיסות בצידו השני של המעטה/צעיף

לא רק שיש לכם חלקים שניצבים מחוץ לגופכם הפיסי, אלא שיש לכם גם חלקים אחרים הממוקמים בצדו השני של המעטה/הצעיף. חלקים אלה אינם 'העצמי הגבוה' שלכם, הוא נפרד מהם. אם כך מה הם עושים שם? [ קריון צוחק..]

הם עוזרים לכם. אתם יודעים כיצד הם עוזרים לכם? לא ממש חשבתם על כך. אם לכל אדם ואדם יש חלק ממנו בצד האלוהי של המעטה/הצעיף, הדבר יוצר את הפוטנציאלים לסינכרוניות.

כך אתם פוגשים את אלה שלא ידעתם שתפגשו אותם, משום שיש משהו גדול יותר 'למעלה', כמו 'ועדה' היושבת כל הזמן, עוזרת לדחוף ול'ערבב' אתכם לכיוון האנשים שאתם אמורים לפגוש אותם.

עליכם לשמוע אותם מריעים כאשר אתם פוגשים במימד השלישי באנשים שאתם אמורים לפגוש אותם, על מנת לעשות את מה שאתם אמורים לעשות, כנגד כל הסיכויים.

עליכם לשמוע אצטדיון מלא בישויות מריעות שאומרות שזה טוב, שעשיתם זאת... וכולם היו מעורבים!!

הקשיבו, אפילו לאנשים 'הלא מוארים' יש חלקים ופיסות שלהם בצדו השני של המעטה/ הצעיף שהינם חלק מהאל, האם אתם מבינים זאת? כך שאדם 'לא מואר' יכול להיות חלק מחייכם, לשמש כזרז משום שחלק ממנו שנמצא בצידו השני של הצעיף הוא בעל דעת של האל.

 

זה אינו קל להבנה, אולם זה עוזר להבין את המונח 'כנגד כל הסיכויים'. האם אתם מבינים? זה אינו 'כנגד כל הסיכויים', אלא חלק מהתוכנית וזה מסובך בעבורכם. בעבורנו זה נורמלי, זה יפה, זו המערכת, זה מקודש, מופלאות.

זוהי היצירה במשותף. אתם עובדים עם כולם, ואינכם אפילו יודעים זאת. זה יעזור לכם להבין מעט יותר על קבוצות המשפחה. חלקכם תתאכזבו משום שאתם רוצים שממלכת המלאכים תעמוד לשירותכם בעזרת כוחות מפלאים, קסם וכל השאר. ושאתם תשבו שם ותודו להם בשעה שהם יעזרו לכם וידריכו אתכם. וזה אינו המצב.

אולי תצאו מהקונכייה שלכם ותבטחו בחלק האלוהי שלכם? אולי תצאו מהבועה ותכירו בכך שפיסות וחלקים שלכם מקודשים מספיק על מנת שתסמכו עליהם. ושהאינטואיציה שלכם היא בעצם קולם הלוחש באוזניכם... אתם עוזרים לעצמכם. האם זה יותר מדי עבורכם?

זו תפישה חדשה, נכון? ובכן, לא מהכיסא הזה, מכיוון שאלה הדברים שאמרתי במשך עשרים ושלוש שנים, אולם כעת הגיע הזמן שהם יאמרו לאוזניים בוגרות יותר מבחינה רוחנית. הבנתכם היא מה שמשתנה.

 

הבה נמשיך לקבוצה האחרונה והפחות מובנת מכולן. אולם לפני שנעשה זאת, בואו נתעכב לרגע ב'קבוצת הנשמה'. בואו נדבר על חידה שתיפתר בקבוצה הבאה.

 

פעמים רבות דיברנו על הנביא העברי אליהו. מאסטר זה, אחד מבני האדם היחידים שבחר אי פעם, בבחירה חופשית, להתעלות בזמן שאדם אחר תיעד את האירוע [ קריון צוחק..] ותמצאו זאת בכתבי הקודש שלכם.

ומה שאני רוצה שתבחנו, שתראו ושתכירו היא המטפורה שראה מי שהתבונן כאשר אליהו התעלה. אליהו הפך לאור. וכלי הרכב, שבעיני המתבונן של הזמנים ההם נראה כמו כרכרה, נשא את אליהו לשמים. והכרכרה נמשכה על ידי שלושה סוסים לבנים. הכרכרה נקראה 'מרכבה' בעברית על מנת להתאים לעקרון הרכיבה.

 

שלושת הסוסים הלבנים הם מטפורה לשלוש האנרגיות של הנשמה. אתם רואים זאת בכתבי הקודש. זה תמיד שם. חפשו זאת בכתבי הקודש של הדתות המרכזיות של הפלנטה, תמיד יש את השלושה שבאחד. בין אם אתם חושבים שהם הבינו זאת נכון ובין אם לא הבינו זאת כהלכה, זהו מתן כבוד לשלוש. ששוב, הינו הזרז לחכמה ולהארה, שניתן לכם באופן חופשי כחלק מהפאזל כשאתם כאן.

יש לכם בחירה חופשית להתעורר - או שלא להתעורר - לאמת לגבי מי שהנכם!

 

הנה השאלה שיעלה האינטלקט, ונענה עליה בעוד רגע:

כשאליהו עזב, גופו הגשמי כבר לא היה על הפלנטה. אם כך, האם יש לו כעת שישה חלקים? משום שהקבוצה האנושית של השלושה נעלמה? זוהי שאלה טובה האין זאת? [ קריון מצחקק בהנאה..] נענה עליה בהמשך...

 

 

הקבוצה השלישית - קבוצת התמיכה

 

הקבוצה השלישית האחרונה מכונה 'קבוצת התמיכה', 'קבוצת שיתוף הפעולה'. היא נפרדת מבן האדם, אולם לא ממש.

 

אתם נמצאים במקום יפהפה (הר שאסטה, ת.ג.). אתם יודעים מה יש בהר. אולם האם אתם יודעים שזה גם בעצים? בעשב, ביופי השמים? אתם מרגישים זאת בכל מקום, זה אינו ממוקד רק בהר, נכון? זה באגם, זה במים. ישנו כוח חיים שסובב אתכם שיתכן ואינכם מבינים. אתם חלק מגאיה וגאיה מגיבה אליכם.

אנשים אוהבים לטייל בטבע ואינם מבינים שהסיבה היא שהם חלק מכל זה.

אם כך אנחנו יכולים לקרוא לקבוצה השלישית, קבוצת שיתוף הפעולה - גם 'קבוצת גאיה', למרות שזה אינו לגמרי נכון.

 

מספר 1: 'העצמי הגבוה'

כיצד יכול העצמי הגבוה שלכם להיות חלק מגאיה?

הוא מצוי בשני מקומות, הוא מצוי בשתי התכונות. 'העצמי הגבוה' ב'רשת המגנטית' של הפלנטה. האם זה נשמע מוכר?

לפני 23 שנים הצגתי את עצמי כ'מאסטר המגנטי'. השותף שלי צחק. הוא חשב שאני מלאך שהוא יכול להדביק על המקרר שלו [ קריון צוחק..] גם אני צחקתי, בדרכי שלי...

אתם חלק מ'הרשת המגנטית' של הפלנטה. זה מסביר מדוע אסטרולוגיה עובדת. זה מסביר מדוע התודעה מושפעת מ'הרשת המגנטית' ו'הרשת המגנטית' מושפעת מהתודעה. הפיסיקאים יודעים זאת והלוויינים כבר הוכיחו זאת. ושותפי הוסיף זאת ל'חגיגה' כאשר הציג את הפיסיקה של גאיה והתודעה.

 

כך שאתם חלק מגאיה, מ'הרשת המגנטית' של הפלנטה, ממרק אנרגיות רב ממדי שמגיב לרוח הסולארית, לחלקיקי הנייטרינוס (חלקיק נטול מטען חשמלי, בעל המסה הנמוכה ביותר של חלקיק מסיבי, ת.ג.) ולדפוסי השמש שנוצרים על ידי כוח הכובד של הפלנטות – כולם משפיעים עליכם.

אתם חלק ממשי מהמערכת הזו ולא חלק נפרד ממנה. אינכם בעל חיים הפוסע על פני הפלנטה אדיש לעץ. ואתם יודעים זאת. חלקכם כה מודעים להיותכם מאוהבים בגאיה. כאן מצוי 'העצמי הגבוה' בקבוצה שלישית זו.

 

מספר 2: 'הרשת הקריסטלית'

החלק הבא הובן באופן כל כך לא נכון. 'הרשת הקריסטלית', רשת אזוטרית בלתי נראית ורב ממדית שהונחה במקומה באותו זמן שבו 'נזרעו' בני האדם, על מנת 'ללכוד' את הפעולה האנושית. הפלנטה לעולם אינה שוכחת את מה שאתם עושים.

 

זוהי רשת של תודעה פלנטרית המושפעת על ידי פעולה אנושית. זוהי הסיבה מדוע אתם יכולים לעמוד בשדה קרב מלפני 400-500 שנה ועדיין להרגיש זאת. מכיוון שמה שקרה שם עדיין נמצא שם.

אמרנו לכם שהתפתחותה של הפלנטה, במיוחד כעת, מתחילה לשנות את הליניאריות, או את היעדר הליניאריות, של פעולותיהם של בני האדם על הרשת הזו. הרשת תגיב הרבה יותר לשמחה, לצחוק ולחמלה מאשר למוות, למלחמה ולזוועה. הכל חלק מתנועת הפלנטה עליה דיבר שותפי, התרככות כדור הארץ. השינוי התודעתי שנחזה, שעל בואו בישרתי לכם בשנת 1989.

 

וכעת אתם מבינים שרשת מסוימת זו משפיעה עליכם ועל כל הדברים שיבואו. מכיוון שכאשר אתם נעים לתוך חמלה, שמחה ואהבה וכאשר אתם פותרים בעיות ביושרה, המעשים האלה נשמרים ברשת ויהיו נגישים וזמינים עבור אלה שיגיעו אחריכם.

היא אכן מורכבת. היא פועלת בשותפות עם תפארתו של בן האדם.

 

זה היה ההיבט השמיני מתוך תשעה היבטים.

וזה מביא אותנו להיבט התשיעי.

 

מספר 3: 'הרשת הקריסטלית'

ובכן ההיבט התשיעי הוא מיוחד [ קריון צוחק..]. ואיני יכול לומר על כך הרבה. אך אומר זאת: ישנה אנרגיה של שיתוף פעולה בחיים שעל פני הפלנטה, וחייב להיות האיזון הזה. עדיין איני יכול לומר לכם מדוע או כיצד, אך אני רק יכול לומר לכם שהאהבה שלכם ליונקים הימיים של הפלנטה מוצדקת מאוד. הם חלק מהמערכת.

 

אומר לכם גם משהו שתקשרתי רק פעם אחת בעבר, אולם עליכם לשמוע זאת כעת בתקשור זה. כאשר הפליאדים הגיעו עם כל האהבה וכל ההולמות, כגזע שהתבגר והתעלה, על מנת לזרוע את הזרעים של פלנטה זו של הבחירה החופשית, הם זרעו אותם לא רק בבני האדם. השתמשו בדמיון שלכם. זו הסיבה שאתם אוהבים את היונקים הימיים האלה.

זו הסיבה שבמקרים מסוימים בטיולים שלכם למקומות מיוחדים סביב העולם אתם נכנסים למים והדולפינים שוחים אליכם. האם חשבתם על כך אי פעם? מהו הדבר שאליו הם נמשכים? אניח לכם לחשוב על כך...

הרבה עוד עתיד להגיע, יקרים, וככל שהפלנטה הזו תתפתח, כך נוכל לספר לכם יותר על התפקיד שהם ממלאים, אולם אתם כבר יודעים על קדושתם. אתם כבר יודעים על הלוויתנים והדולפינים. היונקים הימיים הם כמו ספריה חיה. הם חשובים לכם. הם אוחזים באנרגיה שהיא חלק מכם. הם אחד מתשעת ההיבטים.

 

וזהו הסיפור שלנו, פרט לפתרון החידה של האינטלקט.

כשאליהו התעלה לשמים, כשאתם עוזבים את הפלנטה ועוברים לצד השני, מה קורה לשלושת החלקים של הגוף הגשמי האנושי?

זוהי מערכת גדולה וכעת תבינו מדוע קיימת מערת הבריאה.

מערת הבריאה היא מקום רב ממדי שתיארנו פעמים רבות, שהוא ממשי על הפלנטה. כוונתי שחלק ממנה נמצא במימד השלשי וחלקה רב ממדי. היא חבויה ולעולם לא תימצאו אותה, והיא מכילה את מה שאתם קוראים לו חומר או חפץ קריסטלי, ולא אומר לכם מי משניהם, שמכיל את הרשומות האקאשיות שלכם. זה חייב להישאר כאן בצורה ליניארית.

ולכן, כאשר אתם עוזבים, חייכם נספגים אל תוך ה'חפץ' הזה או אל תוך החומר הקריסטלי הזה, הייחודי לפלנטה, שמצוי בתוך המערה וממתין מוכן לחזרתכם.

 

ושלושת החלקים של הגוף הגשמי, במה שאתם קוראים לו יחידת החיים הזו, הופכים ל'טבעת עץ', משהו הדומה לטבעות עצים, המוטמע ונספג אל תוך הקריסטל המסוים הזה.

כאשר תחזרו יקרים, כל מה שאי פעם הייתם ושנשמתכם חוותה על הפלנטה נאסף מתוך חפץ מסוים ליניארי זה וממוקם בתוך הדנ"א הגשמי התלת ממדי שלכם.

ולכן הרשומות האקאשיות שלכם כה מושלמות, מאחר שבאופן כלשהו, בדרך קוונטית וגם ליניארית, מעולם לא עזבתם את הפלנטה. וכשאתם חוזרים, אתם אוספים זאת מגאיה וממשיכים את התהליך.

זה עצום, זה יפהפה ומורכב בדרך טובה. זהו מתן כבוד לבן האדם ומעבר לכל ציפיותיכם.

זה צריך לומר לכם שלא נולדתם חוטאים אלא שנולדתם מדהימים, וישנה סיבה, נשמות עתיקות, שאתם נמצאים כאן בשנת 2013. ישנה סיבה שאנחנו רוצים שתישארו כאן ושתמשיכו להקרין את אור החוכמה לאלה שסביבכם ולתוך הרשת הקריסטלית.

 

אני מבין שמסר מסוים זה מעלה יותר שאלות מתשובות.

האם אתם יכולים לצאת אל מחוץ לבועה שלכם ופשוט להישאר עם זה? האם אתם יכולים שלא לבקש את הפרטים הקטנים? מכיוון שהם לא יעזרו...

ברצוני שתתבגרו מעבר לצורך להבין את החלקים הליניארים או הלא ליניארים, ברצוני שתתבגרו אל תוך השלווה של הניטרליות שהדברים הם כפי שהם ושתמשיכו הלאה אל הרמה הבאה, שהיא הערכה לאל שבפנים ולמערכת שהרכיבה אתכם יחד.

 

יקרים אתם המתכננים. אתם האל.

 

וזהו המסר לערב זה. חזרו אליו כאשר תזדקקו לו, וקראו שוב כל חלק ממנו כרצונכם. אולם כל הדברים האלו כה יפים, כה מפוארים, כה אלגנטיים. זו באמת המהות האמיתית של בן האדם.

 

זרעו את זרעי הפלנטה המתעלה, מכיוון שפניה מועדות לשם..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020