Light Connections
 
 

 

קץ ההיסטוריה - נובמבר 2010

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני אומר זאת בכל פעם. הכוונה היא לרב מימדיות, מכיוון שהמגנטיות עדיין מובנת שלא כהלכה על הפלנטה הזאת. מונח אחד אינו מובן; מונח אחר מובן שלא כהלכה. זוהי תכונה קוונטית של המציאות שלכם ואחת מהתכונות המעטות שמתמזגות אל תוך החיים שלכם בדרך יומיומית, ממש כמוני. אני נמצא כאן מתוך שירות המוגש לכם בדרך קוונטית, אולם נגיש ממש כפי שהרוח נגישה .

 

הירגעו לרגע. המסר של היום הוא רב פנים והוא מסר עוצמתי. הוא מסר על היסטוריה, וישנם דברים רבים שניתן יהיה להבין ממנו, אפילו מעבר למילים שיאמרו היום. אני מדבר אל קהל שגדול יותר מהקהל הנמצא בחדר זה, לאלה שיקראו זאת מאוחר יותר. אני מכיר את הפוטנציאל של העיניים על הדף, של האוזניים שמקשיבות. ולמרות שייתכן שישנם כאן מאה נוכחים, הרי אלפים יקראו זאת. מבחינתי, הם קוראים עכשיו.

 

אני קורא למסר המוגש היום 'קץ ההיסטוריה', ואין זה מסר על אבדון. התייחסו אליו באופן ליניארי או באופן קוונטי. אם תתייחסו לכותרת באופן ליניארי, אולי תתקפו בפחד, מכיוון שהיא נשמעת כמו קץ הזמנים. אם תתייחסו אל הכותרת באופן קוונטי, אנחנו אומרים שזהו סוף של אנרגיה היסטורית. מתחולל שינוי על הפלנטה, ואנחנו נחזור להצהרה זו בסוף המסר. על מנת שאוכל לעשות זאת באופן מדויק והולם, יתכן שאפגע ברגשותיהם של כמה אנשים, בשל אנרגיית ההיסטוריה שמולדת בכמה מכם שחונכו בדרך מסוימת. לכן אני מבקש מכם להיות סבלניים כלפי המסר שלי ולהתאחד עמי בעודי מוסר אותו.

ברצוני להחזיר אתכם לאחור ולהסביר לכם כמה דברים, לצייר תמונה הנעה סביב זמנים היסטוריים. ברצוני לחזור לאברהם אבי המונותאיזם. אברהם הוא המקום בו אנו רוצים למעשה לבחון את ההיסטוריה של מה שאתם הייתם אומרים שהיא אמונה רוחנית מודרנית, כיוון שזוהי הדרך שבה חושב העולם. אה, היו רבים שקדמו לו. כמה מכם למוריאנים ואתם יודעים למה אני מתכוון. אולם אברהם מייצג עבור כדור הארץ את ההתחלה של מה שאתם הייתם מכנים בשם אבי הדתות העיקריות על הפלנטה. לכן ברצוני לספר לכם על ההיסטוריה של מה שאירע, ואני רוצה שתבחנו אותה בקפידה.

 

אברהם, אבי היהודים

 

ברצוני להעניק כבוד לאברהם - אברם - שנולד באוּר, שהיא עתה חלק מעירק המודרנית, וברצוני להעניק כבוד לבנו, זה שלא נולד משרה. ברצוני לדבר על ישמעאל. אברהם הוא יהודי... נביא יהודי דגול. ישמעאל הוא בנו. בשום אופן לא תוכלו לומר שישמעאל אינו יהודי, והוא יהודי גם ביום זה. ישמעאל נולד בחברון. ולכן בנוסף לכך, הוא מאוד ישראלי. ישמעאל הוא יהודי .

יהיו אלה שיתווכחו, בשל האופן שבו גברים מחשבים את השושלת היהודית, מצד האם. אולם הרוח מביטה בדנ"א ובשושלת האקאשית, ולכן מבחינה רוחנית, ישמעאל הוא יהודי. הוא הגיע כדי להיות חלק מהשושלת של היהודים.

בשלב מוקדם חינו סר אפילו בעיני העם היהודי בשל סיבות פוליטיות. לאחר ישמעאל הפך לאביהם הקדום של כל הערבים... אבי העם הערבי. לכן, תוכלו לומר שלערבים יש דם יהודי, דמו של אברהם הזורם בעורקיהם. אולם בשלב מוקדם, היהודים סילקו את ישמעאל. לכן, למרות שיש לכם אל אחד ומונותאיזם, יש לכם את עקרונות אהבת האל ואחדות האל, הרי שקיים פיצול. האמת התערבבה בשקרים ואפילו כיום ישנם מיליארד בני אדם שיאמרו שהיה זה ישמעאל ולא יצחק שכמעט והוקרב כקורבן בהר הבית. הם גם אומרים שהוא אינו יהודי.

האמת היא שבני אדם לא היו שבנויים להתאחד. באנרגיה ישנה יותר על הפלנטה מאותם ימים, ואפילו בימים בהם אתם נולדתם, האנרגיה אליה נולדתם הייתה אנרגיה שגרמה לכם להיפרד, לא להתאחד. ולכן אנו קוראים לה אנרגיה ישנה. אה, היו גברים ונשים חכמים שחשבו אחרת, אולם זו האנרגיה הישנה שמפרידה ושמפלגת, וזו האנרגיה הישנה שיצרה את פילוגי השנאה בקרב מיליוני אנשים שהם למעשה 'כולם יהודים'.

 

מסר האחדות היפהפה של מוחמד

 

הרשו לי לספר לכם על הנביא מוחמד, מוחמד שייך לשושלת של ישמעאל, שהוא משושלת אברהם. לכן, למוחמד היה דם יהודי, זו הייתה השושלת שלו אולם לא בהכרח התרבות שלו. אולם השושלת האקאשית שלו הייתה מאברהם. (על פי הקוראן, אברהם הוא מייסד האיסלם, ת.ג.).

למוחמד היו מספר פגישות יפהפיות עם נוכחות מלאכית. בזמנו המלאכים דיברו אל האנושות בדרכים בסיסיות של המימד השלישי. כמה מכם מבינים שרוב המלאכים שדיברו באותו זמן אל בני האדם דיברו אל אלה שהשתייכו לשושלת היהודית? כדוגמת מוחמד, משה, ישו, אברהם. זה היה חלק ממערך ההיסטוריה, חלק ממה שהופך את השושלת היהודית לחשובה לליבה של הרשומות האקאשיות של האנושות, וכבר אמרנו בעבר: "באשר ילכו היהודים, ילך העולם". יש שם משהו חשוב שיש לבחון אותו, והוא עומד להשתנות בקרוב. כיוון שמבחינתנו, 'היהודים' הם כל אלה הנמצאים במזרח התיכון.

 

המידע שקיבל מוחמד מהמלאך היה לאחד את הערבים ולהעניק להם את אלוהי ישראל. וכך הוא עשה! המידע שקיבל היה יפהפה ונכתב אחר כך עבור חסידיו. הוא עסק באהבה העצומה של האל ובאחדות האדם. הנביא מוחמד היה מאחד, לא מפלג.

הרבה לפני מוחמד, הגיע ישו היהודי. הוא הפך אחראי לנצרות. כל תלמידיו היו יהודים. גם 'כיפא' (סלע בארמית, ת.ג.), שהוא פטרוס הדייג שהקים את הכנסיה הנוצרית, היה יהודי. ואנחנו מספרים לכם את הדברים האלה על מנת להזכיר לכם שישנה כאן אחדות. הסיבה, יקרים, מדוע לשנים עשר הרבדים של הדנ"א יש שמות בעברית היא על מנת לכבד את המאסטרים ואת השושלת, ובכלל זה את זו של מוחמד, של ישמעאל, של יצחק, של אברהם ושל ישו. כולם חלק מהשפה הרוחנית המקורית, העברית.

ואתם עשויים לומר שהייתה השפה השומרית ולפני כן הייתה הלמוריאנית. היו סנסקריט וטמילית ושפות עתיקות רבות נוספות. זה נכון, אולם אנחנו מדברים על שפה של היום – שפה אליה אתם יכולים להתחבר, שיש לה עוצמה, ושמדוברת היום על ידי השושלת הטהורה של המאסטרים שצעדו על הפלנטה.

 

אז מה האנושות עשתה עם כל המידע המקודש מהמאסטרים היהודים האלה? הם יצאו למלחמה, מכיוון שבני האדם מפלגים דברים. הם אינם מאחדים אותם. הנה אנו אפוא עם אל יפהפה אחד, בורא ויוצר את כל מה שקיים, ומיליונים שמאמינים בדיוק בדבר זה, עדיין יוצאים למלחמה אלה כנגד אלה ונלחמים על אידיאולוגיה, אודות מה שהאל אמר, איזה נביא היה הטוב ביותר, ואיזו קבוצה זוכה יותר בחסד האל. זו היסטוריה עתיקה, בת אלפי שנים. אולם היא מדגימה בדיוק במה עוסקת אנרגיה ישנה.

 

טבע האדם?

 

כעת, יהיו אלה שיאמרו שזהו טבע האדם. לכן, זה מה שקורה עם בני אדם והדבר יחזור על עצמו שוב ושוב וזוהי האנרגיה של ההיסטוריה, רוחצת במרק טבע האדם שישנם שאומרים שלא ישתנה לעולם, ויתרחש שוב ושוב ושוב... אני כאן כדי לומר לכם, יקרים, שלא משהו שיתרחש על הפלנטה יביא לקץ ההיסטוריה. יגיע קץ לאנרגיה הישנה של ההיסטוריה. יגיע קץ לטבע האדם הישן, מכיוון שהוא התפתחותי.

 

חונכו לשנוא מלידתם

 

ביום זה, רבים נולדים בישראל ולומדים מלידה כיצד לא לאהוב את הסובבים אותם וכיצד לא לבטוח בהם. בזמן זה בהיסטוריה של כדור הארץ, אלה הסובבים אותם לומדים מלידה כיצד לשנוא את היהודים. מלמדים אותם זאת בקפידה. כנגד כל הסיכויים, הם גאים בהפרדה הזאת, מכיוון שהשושלת של אבות אבותיהם נמצאת בסכנה והם רוצים לפעול על פי החוקים והעקרונות ההיסטוריים. הם רוצים להישאר מפולגים.

אולם ברצוני לומר לכם שזה מה שבאמת משתנה! זה משתנה במקומות שאינכם מצפים שזה ישתנה. זה משתנה בירושלים. זה משתנה באיראן. והילדים מתעוררים ושואלים מדוע עליהם לשנוא אותם? מה הם עשו, ומתי? אלה לא היו הם, אלה היו אבות אבותיהם. אלה שנמצאים כאן עכשיו לא נטלו חלק בהיסטוריה. הם יבקשו שיסבירו להם שוב, מכיוון שהם אינם מרגישים כך.

ההורים ינידו בראשיהם ויאמרו לילדים שיעשו כדבריהם, מכיוון שהמסורת וההיסטוריה אומרות לנו שהם האויבים שלנו ותמיד יהיו... והילדים יאמרו שהם אינם עומדים לעשות זאת, וגם לא חבריהם.

דבר זה מחולל שינוי איטי על הפלנטה והוא אינו מתועד, מכיוון שלמדיה העולמית שלכם אין כל מושג מה לעשות עם אנרגיה חדשה זו והם אינם חושבים שאלו חדשות כלל. הם רוויים בטבע האנושי הישן, הסובר שרק דברים שמפרידים ומפלגים הם בגדר חדשות, ודברים שמאחדים אינם חדשות. אולם זוהי אחת מהאנרגיות הגדולות ביותר שהפלנטה הזאת חווה היום. אני כאן כדי לומר לכם שזה אמיתי ומתרחש מאחורי הקלעים. וישנם דברים נוספים שברצוני לדווח לכם עליהם .

 

התבנית הוכנה – האחדות עובדת

 

הבה נדבר על אירופה – מזרח ומערב אירופה. ראו את ההיסטוריה. ברצוני שתבחנו את ההיסטוריה של האירופאים. האמריקאים אינם יודעים רבות עליהם, ולא למדו עליהם רבות בבית הספר, אם כי היה עליהם ללמוד את כל התאריכים והעובדות האלו. ארה"ב היא מדינה בת בקושי 200 שנים והיה עליהם לשנן את כל אותם קרבות וכל אותם כובשים וכל אותם פרטים צבאיים שאירעו במשך מאות שנים! מהמאה ה 13, המאה ה 14, ועד המאה הנוכחית, דומה שהם כובשים אלה את אדמותיהם של אלה על בסיס קבוע. הם נלחמו אלה באלה בקביעות, כמו הגאות והשפל הקבועים והצפויים. וכאשר הם התעייפו ממלחמות מקומיות, הם כבשו יבשות אחרות. ספרד, הארץ הקטנה, אחראית לבדה על כיבוש כל אמריקה הדרומית, אמריקה התיכונה וגם מעט מאמריקה הצפונית. היום מיליונים מדברים בשפתם, דבר שלא עשו לפני שהם הגיעו.

 

צבאות נפוליאון התפרשו על פני אירופה כמו מים הגולשים מנהר, כבשו הכל בנתיבם. ישנן היום כמה ערים באירופה שעדיין לא יודעות לאיזו מדינה הן שייכות! מכיוון שגבולותיהן השתנו לעתים כה קרובות! זו היסטוריה. ברצוני שתבחנו אותה בקפידה. עדיין יהיו אלה שיאמרו שזה מה שבני האדם עושים. הם רק משרטטים גבולות, יוצרים תרבויות ויוצאים למלחמה. זהו טבע האדם.

 

לפני חמישים שנה התחילה להגיע אנרגיה חדשה זו. ההיערכויות מתרחשות לאט, בני אדם יקרים, אולם הן היו שם. זה התחיל, זו הייתה התחלה. לפני חמישים שנה משהו קרה באירופה ולא שמעתם עליו הרבה באותה תקופה. הוגים בעלי חשיבה בהירה ביותר התכנסו לאחר מלחמת העולם השניה ואמרו שאם לא יעשו משהו שונה ומחוץ לקופסת החשיבה העכשווית, הכל יקרה שוב, מכיוון שכך בני האדם נוהגים לפעול. הם יוצאים למלחמה. אפילו אמריקה המדינה הצעירה הייתה מעורבת במלחמה וכמעט והתפצלה לפני כן בשל מה שבני האדם עושים. הם מפצלים דברים טובים. היה ברור לאותם אנשים חכמים שהם יכולים לנסות לעשות משהו שעשוי לעבוד - איחוד במקום הפרדה. ולכן הם גיבשו רעיון. והרשו לי לספר לכם מה היה הרעיון הזה.

הם שאלו את עצמם מה יקרה אם יצליחו לגרום לכמה שיותר מדינות להסכים להפוך לאיחוד של מדינות ברית, ואם יתחילו בכך אז ויתקדמו לאט, הרי שבסופו של דבר הם יוכלו להקים מערכת שבה יסחרו יחד עד למצב שבו הגבולות שלהם יעלמו, ללא מעברי גבול וללא דרכונים. כל התרבויות והמדינות האלו שהיו בעבר אויבות יסחרו בסופו של דבר יחד, וכדי שהדבר יתרחש, אולי יהיה להם אפילו מטבע אחיד. הם הביאו כדוגמא את ארה"ב, כך זה עובד שם. ואז אירופה לעולם לא תילחם עוד כנגד עצמה. היא לא תוכל, מכיוון שהמדינות שבה יקיימו ברית כלכלית.

כמובן שצחקו עליהם! כל מי ששמע על הרעיון אמר שהוא בלתי אפשרי ושיש יותר מדי בעיות. אלה שהתנגדו אמרו שזה לא מה שהם עושים. יש להם יותר מדי תרבויות שונות. יש ארצות עם מטבע חזק, יש ארצות עם מטבע חלש. יש יותר מדי התנגדויות. כיצד ניתן לתאר שיעברו ממדינה למדינה מבלי להיבדק במעבר הגבול - זה לא יצליח. מי הם אלה שמציעים משהו שכזה?

וההוגים המתקדמים אמרו שהם בעד איחוד וחושבים שזה רעיון טוב מכיוון שכך יהיה להם כוח וחוזק ולעולם לא ילחמו עוד. כל זה קרה לפני שני דורות, לפני חמישים שנה.

 

היום, יש לכם את איחוד הארצות של אירופה. כל הזמן מצטרפות עוד, הרבה מעבר למספר המדינות המקורי. יש מדינות 'שעומדות בתור' על מנת להתקבל! הגבולות נעלמו ומעברי הגבול הוסרו והמטבע ששמו אירו הוא החזק ביותר על כדור הארץ - חזק יותר אפילו ממטבע הדולר בארה"ב. שלכם.

מה שהביא לכך, הוא שינוי בתודעה שהתפתחה אפילו לפני חמישים שנה. במשך שני הדורות האלה, היא אפשרה לאיטה להוגים חופשיים לאחד דברים שמעולם לא אוחדו בעבר. וכתוצאה מכך מדינות אלו לעולם לא יכבשו שוב אלה את אלה, מכיוון ש'ההיסטוריה' הסתיימה באותו רגע. הם התחילו תפישה חדשה עבור אירופה ותפישה שאין לה דיוקן היסטורי הידוע לבני האדם. ההיסטוריה הישנה של האזור איננה, והיא לא תחזור על עצמה.

אלה בגוש המזרחי של אירופה, שבו יש עדיין גם כיום מעט מאוד אחדות, יאמרו שההיסטוריה תחזור על עצמה. שהם הקורבנות שלה. וזה רק עניין של זמן... אולם לא כולם מרגישים כך. ישנם כמה שמתחילים להרגיש במסגרת התרבויות שלהם אחדות רוחנית שמעולם לא הורשו לדבר עליה. ולכן הם הוגים חופשיים, מחוץ לקופסת התפישה הישנה. זה חדש .

ישנם כאלה שעומדים על הבמות והדוכנים ומצהירים שההיסטוריה הסתיימה שזהו קץ הסבל, קץ הדיקטטורה. זהו סוף לכל אלה שרוצים להשפיל אותנו. במקום זאת, זוהי תחילת גילוי המהות שלנו. ולמרות שהם אינם אומרים זאת בדיוק במילים האלו, הם מגלים את הבורא הפנימי - שהוא אחדות האל. ואם כך המעגל חוזר לתחילתו ולמה שהמלאך אמר למוחמד, מכיוון שאחדות הייתה המפתח לשלום, והיא עדיין המפתח. זהו עקרון מקודש והוא לעולם לא ישתנה.

 

מי העלה בדעתו שהדבר יתרחש? ארה"ב היא מה שהיא מכיוון שלפני 200 שנים המייסדים אמרו שיקימו קבוצה של ארצות מדינות ללא גבולות פיסיים במערכת שלעולם לא נוסתה. מערכת של אחדות – המדינות המאוחדות של אמריקה... כן היא עמדה במבחנים, אולם המאחדים ניצחו. ומסיבה זו המדינה הזאת היא מה שהיא, נתפשת כפי שהיא וזוכה לכבוד כפי שהיא זוכה ובשל מה שעשתה. היא כה צעירה, אולם מייצגת את האנרגיה החדשה .

הצהרת העצמאות של ארה"ב תוקשרה. האם ידעתם זאת? זה היה תקשור במאמץ קולקטיבי של אלה שביקשו את עזרת האל. קיראו אותה והרגישו את הקדושה שבתוכה, מכיוון שהיא מאחדת ואינה מפרידה או מפלגת.

 

דרום אמריקה והאנרגיה החדשה

 

דרום אמריקה מתחילה לחשוב באופן כזה. שותפי(לי קרול, ת.ג.) היה שם לא מזמן ואפשרתי לו לראות את האנרגיה של הפוטנציאל העתידי של אותו מקום.

ברצוני לצייר לכם את ההיסטוריה של דרום אמריקה. היו זמנים שבהם לכל מדינה ומדינה היה דיקטטור. לפני פחות מ 15 מ שנים היו להם כלכלות נכשלות ומטבעות חסרי ערך. צרות, סכסוכים והריגות היו הנורמה. ברוני סמים עושקים הרגו ללא חשש ברחובות והשחיתות שררה בכל מקום. אפילו הפוליטיקאים גרמו לפחד ואנשים רבים נעלמו בן לילה, ולעולם לא נראו עוד. היום פני הדברים השתנו. היום יש יציבות מתמשכת בעוד מדינה אחת אחרי השניה מביאות אנרגיה חדשה, חיובית ויציבה לתרבות שלהן. לכן, כיצד יכול היה המצב להשתנות בתוך 15 שנים ללא מאמץ מרוכז מצד מנהיגות או הכוונה רב-לאומית כלשהן? מה קורה שבכל היבשת נותר עתה רק דיקטטור אחד?

אם אתם חושבים שזה מדהים, עוד דברים בהישג יד שעומדים לקרות שעדיין לא תשמעו עליהם. אולם דנים בהם ברגע זה, לכן הניחו לי לספר לכם שהם חושבים מה יקרה אם יסלקו את הגבולות בין המדינות האלו... האם זה נשמע מוכר? הם מדברים על זה. בחדרי חדרים מהם אף אחד לא מדווח, הם דנים בנוגע לתוכנית שבמסגרתה יהיה בסופו של דבר מטבע אחד בכל היבשת, מקולומביה בצפון ועד לצ'ילה בדרום.. הם אומרים שהם יהיו חזקים ומאוחדים. ויקרים, אני כאן כדי לומר לכם שזה יצליח ויעבוד, ויתכן שזה לא יקח 50 שנה. בקרוב הדיקטטור האחרון יעלם והאחדות תוכל להתחיל.

מתחולל שינוי על הפלנטה הזו.

 

אפריקה

 

הרשו לי לספר לכם על מקום נוסף שזה מתרחש מבלי שתהיו מודעים לכך - וכוונתי לתחילת האיחוד של מדינות אפריקה. בקרוב תהיה ליבשת את מה שלא היה לה אף פעם, וכאשר היבשת תירפא ומחלת האיידס תיעלם ולא תהיינה מחלות קשות אחרות, הם ירצו את מה שיש לכם. הם ירצו בתים ובתי ספר וכלכלה שעובדת ללא שחיתות. הם ימאסו במנהיגים בעלי ראש קטן שהורגים את האוכלוסיות שלהם רק על מנת לזכות בעוצמה במה שכונה במשך שנים 'ההיסטוריה של אפריקה'. בקרוב יגיע הקץ להיסטוריה של אפריקה, ויבשת חדשה תתגלה ותופיע.

היו מודעים לכך שהחוזק עשוי לצוץ לאו דווקא במקומות הצפויים, מכיוון שמתהווה מנהיגות חדשה. יש שם אדמה רבה כל-כך והאוכלוסייה כל-כך מוכנה, זו תהיה אחת מהכלכלות החזקות ביותר על הפלנטה בתוך שני דורות ועוד עשרים שנים... וזה יתרחש בעקבות רעיון של אחדות שיהגו מעטים. אלה הם הפוטנציאלים של הפלנטה, וקץ ההיסטוריה כפי שאתם מכירים אותה.

בעוד 70 שנים בערך, יקום אדם שחור שינהיג את יבשת אפריקה הזו ויביא לה שפע ושלום. הוא לא יהיה נשיא, אלא מתכנן והוגה כלכלי מהפכני. הוא והאישה החזקה שלצדו יישמו את התוכנית בכל רחבי היבשת. הם יאחדו. זה הפוטנציאל וזו התוכנית. אפריקה תקום מאפר מאות שנים של מחלות וייאוש ותברא כוח כלכלי בר קיימא, עם עובדים שיכולים לייצר תוצר טוב.

אתם חושבים שסין חזקה מבחינה כלכלית? סין חייבת לעשות את מה שהיא עושה, כבולה בסודות ובדעות המוטות של הדרכים הישנות של ההיסטוריה שלה. גדולה ככל שהיא, יהיה עליה להתחרות באפריקה בסופו של דבר, ביבשת של הוגים חופשיים ושינוי מהיר. לסין יקום מתחרה רציני, מתחרה שאין לו מחסומים תרבותיים המונעים מבעדו את התקדמות רוח האדם החופשית.

 

הנשמות העתיקות שנמצאות כאן הן שישנו שוב את עתיד הפלנטה, ממש כפי שאתם עושים היום בדרככם שלכם. היום אתם נלחמים בחשכת התודעה באמצעות האור שלכם וזהו אחד מהקרבות האחרונים שהדת תכפה עליכם. לכן אתם נמצאים כאן, להאיר את הפלנטה באמצעות המחשבות החומלות שלכם. זוהי 'העבודה' של עובדי האור.

 

רוחניות בצפון אמריקה

 

באמריקה, ישנם 350 סוגים של נצרות. ישנו הסיפור אודות המושיע, אולם גם רעיונות רבים לגבי מה שאמר, למה התכוון ומי הוא היה. נראה שכל אחד מהרעיונות האלה מתפצל ויוצר כנסיה חדשה. אל מונותאיסטי סובל בגלל היותו ממודר למאות חלקים.

גם ההיסטוריה של הכנסיה לא הייתה נהדרת כל כך- ופטרוס, כיפא (הסלע בארמית, ת.ג.) ) היה מתהפך בקברו אילו ידע מה עשתה ההיסטוריה לכנסיה שלו. היו זמנים בהם הנוצרים יצאו לכפרים, שרפו וחמסו אותם מכיוון שהכפר לא האמין במושיע שלהם. זה היה בתקופת האינקוויזיציה הספרדית. הם היו טרוריסטים!

עליכם לשמוע זאת, יקרים, ואין בכוונתי לפגוע ברגשותיכם, אך אומר את הדברים הבאים שלפני שאתם מתייגים אמונה רוחנית כלשהי כמשהו מרושע, עליכם לבחון את ההיסטוריה. הנוצרים עשו זאת, בשלב מוקדם מאוד. גם היהודים עשו זאת, וכך גם המוסלמים הראשונים. ילדי אברהם הקנאים הקיצוניים נלחמו אלה באלה במשך מאות שנים. זה מה שבני האדם עושים .

האנושות עושה זאת. היא מפרידה ומפלגת. היא יוצאת למלחמות בגלל האל. היא מפרידה את עצמה לתוך קופסאות כאשר האנרגיה היצירתית היא אנרגיה אחת! אני נמצא כאן כדי לומר לכם שמהלך זה של ההיסטוריה מגיע אל קצו, מכיוון שהמרכיב הזה בטבע האדם מתחיל להשתנות והילדים יודעים זאת! והם מתחילים לראות וליישם זאת.

שינוי מתחולל על הפלנטה הזו.

 

האינטרנט - כלי האיחוד העולמי הראשון

 

כעת אומר לכם משהו שמעטים חושבים עליו. מה לדעתכם הוא הסיפור של האינטרנט, מבחינה היסטורית? אזרחי כל המדינות על כדור הארץ יכולים לדבר אלה עם אלה ללא גבולות אלקטרוניים. האנשים הצעירים של אומות אלה יכולים לראות אלה את אלה, לדבר אלה עם אלה, ולבטא דעות. אין זה משנה מה המדינה עושה על מנת לחסום אותם, הם עושים זאת בכל מקרה. הם יוצרים רשת של תודעה, של אחדות, תודעה רב תרבותית. היא על מנת להישאר כאן, היא חלק מהאנרגיה החדשה. האנשים הצעירים יודעים זאת והם מובילים את הדרך.

 

לפני יותר מעשר שנים אמרתי לכם שיגיע יום שבו 'כולם יוכלו לדבר עם כולם ולכן, לא תהיינה קנוניות'. קנוניות מסתמכות על הפרדה וסודיות – משהו שמסתתר בחשכה שרק מעטים יודעים אודותיו. האם ראיתם את החדשות לאחרונה? מה קורה? האם ייתכן שקיימת תפישה חדשה שנראה שהיא פועלת כנגד ההיסטוריה?

 

העידן החדש

 

וישנו העידן החדש. הרשו לי לספר לכם על משהו שאירע לפני עשרים שנה. זה משהו ששותפי נאלץ לחוות בגללי. היו אנשים באזורים המערביים של ארה"ב שסיווגו את קריון כ'רשע של המאה'. שותפי הותקף על ידי כמה מאותם אנשי העידן החדש שהיו מכובדים ונחשבים. זו היתה אנרגיה שרצתה לעצור אותו לפני שיכתוב ספרים רבים מדי, או לפני שיגיע לאומות המאוחדות עם המסר שלו. זו היתה השנה השלישית לעבודת התקשור שלו ורבים היו מעורבים במאמץ מאורגן לפגוע במסר שלו.

שותפי שלי היה נואש ושאל אותי מדוע אלה שכותבים ספרים על אהבה מנסים להרוג את עבודתו של אחר ואני עניתי לו שזה מה שבני האדם עושים. הם כובשים, מפרידים ומפלגים, ומרגישים שזה חלק מהישרדותה של עבודתם. לאחר אמרתי לו שהם לא תמיד יפעלו נגדו ושיגיע יום שהתנהגות זו לא תהיה כלולה עוד בתודעה של האנושות. לכן הוא נמצא כאן על מנת לעזור להביא את האנרגיה החדשה.

אם ערבי ויהודי יכולים להביט זה בזה ולראות את השושלת האקאשית ולראות את המשפחה האחת, הרי שיש תקווה. אם הם יכולים לראות שההבדלים ביניהם שוב אינם מחייבים שהם יהרגו זה את זה, הרי שזו התחלה של שינוי בהיסטוריה. וזה מה שמתרחש עכשיו. כל האנושות, ללא קשר לאמונה הרוחנית, אשמה בנפילה אל תוך המלכודת ההיסטורית של ההפרדה במקום האיחוד. עכשיו זה מתחיל להשתנות. מתחוללת שינוי.

 

המלך החכם באדם

 

ברצוני לקחת אתכם חזרה לשלמה, מלך חכם מאוד. זה סיפור מפורסם מאוד, על שתי אמהות שתבעו לעצמן ילד אחד. שתיהן התחננו בפני שלמה שייתן להם תינוק אחד, ועל המלך הוטל לפתור את הבעיה. המלך החכם, שידע את התוצאה לפני שקיבל את החלטתו, ציווה לחתוך את התינוק לשניים. כל אישה תקבל מחצית מהילד. הוא ידע מה יקרה וכך היה. אם אחת החווירה מיד ואמרה שיתן את התינוק לאישה האחרת... שלמה ידע מיד למי שייך הילד. הוא היה שייך לזו שויתרה עליו. זו הייתה האם האמיתית. הוא ידע זאת מכיוון שחמלה היא הדבר החכם ביותר על הפלנטה והיא מלאה בפתרונות ובאחדות. זה אומר הכל. זו החמלה של האם האלוהית החכמה ששוטפת את כדור הארץ הזה, והקונדליני נע, פשוטו כמשמעו, מיבשת אחת לאחרת שעה שכדור הארץ מרגיש בשינוי.

ישנם אלה שמרגישים בודדים מאוד בתהליך ואינם מבינים. אם למחשב הייתה תודעה, דמיינו מה הוא היה מרגיש אילו הייתם מכבים אותו ואז מאתחלים אותו מחדש. הוא היה מאבד את הזיכרון של הדברים שאירעו. כך קורה עכשיו גם עם התודעה האנושית בעת שהיא מאתחלת את עצמה מחדש לתפישה אחרת שבה ההיסטוריה לא תשלוט במה שעומד להתרחש. וזה מה שאתם מרגישים - בודדים עם אתחול מחדש פוטנציאלי לעבר תפישה שאין לה כלל היסטוריה של טבע האדם.

 

חמלה ואחדות הן האנרגיה החדשה

 

האנרגיה של שנת 2012 הייתה כאן במשך 16 שנים בעודי יושב כאן, ותהיה איתכם עשרים שנים נוספות (כפי שחושב על ידי לוח השנה של המאיה, ת.ג.). כך עובדת ההיערכות בעת שהיא נעה, פשוטו כמשמעו, דרך מרכז קו המשווה הגלקטי. בעת שנקיפת ימי השוויון (תנודות כדור הארץ, ת.ג.) משפיעה ואתם נעים לעבר אמצע ההיערכות, זהו חלון התנסות בן 36 שנים, לא 'חוט שערה' ביום הקצר ביותר בשנה. אתם חיים בתוך האנרגיה הזאת ועושים זאת כבר כמה שנים, אנשי העידן החדש.

 

כעת ברצוני לדבר רק אל האנשים שנוכחים בחדר זה; לא אל המאזינים, לא אל הקוראים. ברצוני לדבר אל אלה שיושבים באנרגיה הזאת. ברצוני שתצאו שונים מכפי שהגעתם היום. ברצוני שתצאו מכאן עם הפעלה של מה שהוא מלאכי ומה שהוא אנרגיית הבורא היוצר מבפנים, אשר תעניק לכם חוכמה.

לא כולכם כאן מאמינים במה שמאמין המתקשר, וזה אינו משנה. הנה המבחן שלכם, ההוראות שלכם להיום - האם אתם יכולים לראות בנוכחים כאן משפחה, אפילו אם אינכם מסכימים עמם? האם אתם יכולים לאהוב אותם? יש לכם בחירה לעזוב את המקום הזה ולומר שזו הפעם האחרונה שאתם הולכים לפגישה שכזו! האנשים שם משוגעים, או שאתם יכולים לומר שלא תלכו שוב לפגישה שכזו מכיוון שאינכם בהכרח מסכימים עם האנשים שם, אולם אתם אוהבים אותם והם מוזמנים בברכה לביתכם בכל עת. אם ברצונם לבוא לסעוד איתכם, זה בסדר. אתם יכולים להתלוצץ עמם ולהיות איתם וללחוץ את ידם. אולי אפילו תנשאו למישהו מהם, מכיוון שאתם מבינים שיש אל אחד, ובורא יוצר אחד, והוא מצוי בתוך כולנו. אינכם בהכרח מסכימים עם דבריהם, אולם ביכולתכם לאחד את עצמכם עמם.

 

אתם מבינים שהרעיונות וההבדלים ביניכם אינם מפרידים אתכם עוד. בני האדם יכולים להתקיים יחד ממש כמו המדינות שקיימות אלו לצד אלו ללא גבולות. התרבויות שלהן ייחודיות עדיין, ויש להם עדיין מדינה משלהן. אבל עכשיו הן יחד במסגרת תוכנית גדולה יותר, תוכנית על פיה הן לעולם לא יצאו למלחמה עוד אלה כנגד אלה. הן אינן יכולות מכיוון שהקיום שלהן קשור זו בזו. האחדות עושה זאת. שלמה המלך ידע זאת, והסוד הוא חמלה .

 

יקרים, עזבו מקום זה חומלים אלה כלפי אלה. כאשר תגיעו הביתה ותפעילו את הטלוויזיה שלכם ותראו מישהו שאינכם מסכימים עמו בגלל דעותיו הפוליטיות השונות, האם תוכלו לאהוב אותו? האם תוכלו לראות את הבורא שבפנים למרות הכל? האם תוכלו לראות כיצד הוא משחק במשחק על מנת לראות כיצד הדברים יפתרו במדינה הזאת, כדי שתאלצו לעבוד יחד מתוך אחדות? האם מישהו מכם ראה זאת? נאלצים לעבוד יחד. נאלצים להתפשר. נאלצים להתאחד ולא להיפרד. כאשר אתם רואים זאת בפוליטיקה, תדעו שזה אמיתי.

 

אלה הם הדברים שאנחנו אומרים לכם. חפשו אחריהם. האנרגיה הישנה עוזבת לאיטה, אולם יגיע יום שבו האנרגיה הישנה תיעלם. זה עשוי להימשך דור! כמה מכם אומרים שלא תהיו כאן כאשר זה יקרה ואני

אומר לכם שאתם כן תהיו! מכיוון שאינכם עומדים להחמיץ את הסיום! גם האנרגיה של 'הבית' או כל אנרגיה מלאכית אחרת לא יהיו מסוגלות למנוע זאת מכם. אתם תחזרו לכאן ותעשו זאת במהירות רבה יותר מאי פעם בהיסטוריה הרוחנית שלכם, מכיוון שההיסטוריה אינה חשובה אפילו לא היסטוריה רוחנית. אתם תגיעו ותעזבו במהירות. תמיד חזרתם לכדור הארץ, נשמות עתיקות. לכן אנחנו אוהבים אתכם כל כך.

ברצוני לרחוץ את כפות רגליכם בשל מה שאתם עושים על הפלנטה, נשמות עתיקות. נצלו את ההזדמנות לאהוב מישהו, לראות אותם באופן קוונטי, לראות אותם כרבים, לא כאחד. הביטו בבני האדם לאור השושלת שלהם על הפלנטה. ראו אותם כחשובים, בדומה לכם. התאחדו עמם. מתחולל שינוי על הפלנטה הזאת ואתם מייצגים אותה.

כאשר אומר את המילים 'וכך הוא הדבר', אחזו באנרגיה. עזבו בקצב שלכם. הישארו ישובים עוד זמן מה אם תרצו, ואז עזבו בשקט. הניחו למקום הזה להישאר מקום מפלט עד אשר תחזרו שוב. ללא מחיאות כפיים, ללא רעש - רק אחדות, רק אהבה לרעכם, רק חשיבה קוונטית על הצפוי לפלנטה הזאת אם תרצו בכך, יקרים.

האם אתם מרגישים שונה לגבי החידות הניצבות בפניכם? אני מקווה שכן. ניתן לפתור אותן, כל אחת ואחת.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020