Light Connections
 
 

 

כמוסות הזמן של גאיה - פברואר 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

המסר שאני מעביר כעת הוא הרחבה של מסרים קודמים. לעתים יש לחזור על המידע שעליכם לדעת, נשמות עתיקות, ולכן נחזור תחילה על כמה דברים.

קיימת אמת בחדר, ואמת שמתרעננת. קיימת כאן התחדשות, קיימים כאן חידוש וכיול מחדש של כל הדברים. מעבר הסמן של האנרגיה של 2012 משמעותי הרבה יותר מכפי שאתם מבינים. רבים צופים מרחוק במצב קוונטי ונערכת חגיגה. אינכם יכולים לבטל את מה שעשיתם, ויש כמה אמיתות שברצוננו להזכיר לכם, שעשויות להשפיע על האופן שבו אתם חושבים על כל הדברים האלה. אולם ראשית בואו נחזור על כמה דברים, רק לרגע.

 

כאשר שותפי (לי קרול, ת.ג.) התעורר לפני 23 שנים, הוא עשה זאת באיטיות, ואמרנו זאת בעבר. הגענו אליו באופן איטי על מנת שהוא לא ייבהל. נתנו לו את המידע לאט ובפשטות, כדי שיהיה מהימן. אולם אפילו אז, פתחנו את דלת הפוטנציאל ואני הגעתי בעקבות מה שעשיתם. נשמות עתיקות, כמה מכם היו צעירים אז וכמה מכם לא הייתם צעירים. אולם כולכם הייתם כאן למטרה מסוימת.

במשך 23 השנים האחרונות, הייתם פשוט בהישרדות. במשך 23 השנים האחרונות, סיפרתי לכם על דברים להם תוכלו לצפות ועל הפוטנציאלים המשמעותיים שניצבו מולכם. דיברתי על כמה מהאנרגיות עמן תתמודדו, וכך עשיתם. כל הדברים הללו ניתנו כמטפורה למאבק באנרגיה ישנה, ולהימצאותה של דואליות שמאתגרת ללא הרף ויש לעבוד איתה. עכשיו זה שונה. עכשיו מתחילה העבודה.

 

נשמות עתיקות יאמרו שהם עבדו זמן רב וכיצד אני יכול לומר שהעבודה מתחילה עכשיו? נכון, עבדתם, דשדשתם בזפת של האנרגיה הישנה. אולם זו הייתה רק הישרדות. הייתם נשמות עתיקות עם מידע, וידעתם שבסופו של דבר תתחיל התעוררות שתביא לשימוש במידע הזה. עכשיו הזפת מתחילה להיעלם, וההתעוררות מתחילה.

 

הסמן של שנת 2012

 

הרשו לי לחזור על דברים שאמרתי בתקשור קודם. היה סמן זמן שנקבע על ידי גאיה ביחס לאנושות, בהיערכות עם נקיפת ימי השוויון. זה היה מחזור זמן בן 26,000 שנים שניתן באופן הולם ושנראה על ידי האבות הקדומים כסוף או כהתחלה, ואם תצליחו לעבור את הנקודה זו, כבר לא תהיה דרך חזרה.

ישנם כמה ששואלים מתי תחזרו לדברים אליהם אתם רגילים, שאתם רוצים להרגיש שוב נורמליים... יקרים, אתם התחלתם במרוץ זה כאשר נולדתם ורצתם מרתון, המורכב מקילומטרים על קילומטרים ממה שאתם מכנים ההתנסות האנושית. האם באמת אתם מרגישים שבעודכם מנצחים במרוץ הזה, תחזרו להתחלה או לאמצע? ובכן, התשובה היא לא.

אולי יש נשמות עתיקות שיושבים וממתינים שהדברים יחזרו למצבם הרגיל והנורמלי, אולם אינכם יודעים מהו המצב הנורמלי! תמיד נאבקתם באנרגיה ישנה, שוב ושוב, במשך יחידות חיים! תמיד היה עליכם להיות ערניים, מכיוון שהבנתם את הדואליות. זה אינו מצב נורמלי.

הניחו לי לתאר את המצב הנורמלי החדש. מצב רגיל הוא מצב שבו כדור ארץ, פלנטה, נעה לעבר תקופת מעבר של אנרגיה שבה הרעיונות שיש לכם כנשמות עתיקות זוכים כעת לתוקף ולערך. כמעט כמו שהשמש זורחת במקום חשוך והדברים שפעם לא עבדו מתחילים לפתע לעבוד. זה המצב הנורמלי החדש. המצב הרגיל יהיה עכשיו זמן שבו אינכם צריכים להתעורר ולדשדש בבוץ.

 

תזכורת למה שאירע

 

 נמשיך בסקירה, בעזרת ערכת הכלים החדשה של הנשמות העתיקות, השתמשו בסבלנות. אל תחליטו שהדברים אינם מתרחשים מספיק מהר. במקום זה, נוחו. קחו נשימה אחת או שתיים, כפי שאנחנו אומרים לעתים קרובות, שבו ונוחו. בחנו את מה שאירע והקדישו רגע להודות לאבות הקדומים שהביאו אתכם לכאן. הקדישו רגע וכבדו את אמכם ואביכם, בין אם הם חיים או מתים, ובין אם הם האמינו או שלא האמינו בדברים האלה, או בין אם היו טובים אליכם או שלא היו טובים. הודו להם על שהביאו אתכם לכאן. מכיוון שבצד האחר של המעטה/צעיף, יקרים, לפני שהם הגיעו לכאן, הם ידעו מה הם עושים. היה פוטנציאל של התמזגות הביולוגיה שלהם שתביא את הנשמה העתיקה שלכם חזרה לפלנטה הזאת, על פי התוכנית.

 

הקדישו רגע וכבדו את גאיה על שהביאה אתכם למקום זה שבו האנרגיה של הפלנטה יכולה עכשיו להתחיל להיערך אתכם, כפי שעשתה עם האבות הקדומים, מכיוון שתתחילו לראות התעוררות של עפר הפלנטה. הבינו את הברית שקיימת שם, אפילו בזמנים המודרניים, והודו לכדור הארץ. זה המקום ממנו באתם. היו סבלניים. יהיה עליכם להתאזר בסבלנות לטובת הדברים שאומר עתה.

 

זמנם של המשוגעים

 

 כאשר החשכה מתחילה להתעמעם קיימת אנרגיה מוזרה ומטרידה, מכיוון שאתם התרגלתם להיאבק בה ואתם מתחילים להתגעגע אליה. כמה מכם ממש התרגלו אליה! כמה מכם תלויים בה מכיוון שאתם דוחפים והיא מתנגדת ודוחפת חזרה. אתם תופסים תכונה זו כאיזון!

כאשר היא אינה דוחפת חזרה כפי שאתם מצפים, אתם נוטים לחוש אי נוחות ויוצאים מאיזון. לכן יש אנרגיה מטרידה ומבלבלת אפילו אצל הנשמות העתיקות. אינכם יודעים באמת מה קורה. לכן אנו אומרים לכם, הירגעו, נשמו, היו סבלניים ועברו באיטיות כיול מחדש, לאנרגיה חדשה שאינה מתנגדת ודוחפת באותו חוזק, כך שתדעו כיצד לפעול בתוכה.

 

עכשיו, יקרים, האם ראיתם משהו לאחרונה בנוגע למה שאנשים מסוימים עושים? לפעמים זה מופיע בחדשות שלכם, אולם לא תמיד. זה החל ממש לפני יום השוויון, ממש לפני היום הארוך/הקצר ביותר. תוכלו לחפש בחדשות ולראות מה התרחש.

 

דומה שאנשים מסוימים משתגעים וחלקם מרחיקים לכת עד כדי כך שהם יורים בילדים. אחרים משתוללים באופן חסר הגיון, וגורמים לכם לתהות מה קורה לאנושות ומה באמת קורה. האירועים דומים למה שאתם רואים בכל חודש בזמן הירח המלא, זמן בלתי רגיל שבו נוכחותו של הירח בשלב זה יוצרת חוסר איזון לכאורה אצל אנשים מסוימים. אלה שנמצאים 'בקצה' חוצים אותו לעתים קרובות ועושים דברים שהם לא היו עושים לעולם אלמלא היה הירח מלא.

עכשיו, יש לי משהו לומר לכם שאינו נעים. היכונו לשנה של אנרגיית ירח מלא! זו האנרגיה שצפויה לכם.

יש אלה שמתחילים לחבר בין הדברים לראות ולהצהיר הצהרות. יש שיאמרו לכם שכדור הארץ חולה. הם יאמרו לכם שכך אמרו תמיד הנביאים, ושהאנשים הופכים ללא מאוזנים. לא תוכלו לומר להם שזה אינו קורה מכיוון שזה אינו נראה כך! מה שבאמת מתרחש הוא שהאנרגיה הישנה מיטלטלת מכיוון שהיא אינה מאמינה שניצחתם! ואתם ניצחתם.

 

האנרגיה הישנה הפסידה בקרב

 

האם אתם מרגישים באנרגיה לא יציבה? האם אתם מרגישים מוזר בשל כך? ובכן, רק חשבו על אלה שקיומם תלוי באנרגיה הישנה! חשבו לרגע על האדונים תאווי הבצע, אלה שמרמים אחרים למחייתם. הם מאמינים שהם מכירים את התודעה האנושית כה טוב עד שכל מה שעליהם לעשות הוא לנפנף באצבעם בדרך מסוימת והם יוכלו להערים כמעט על כל אחד. הם מרגישים שהישרדותם נמצאת בסכנה.

ומכיוון שהדרכים הישנות אינן עובדות כפי שעבדו, הם ינסו עכשיו דברים אחרים. על כך אני מדבר, ואתם תראו דברים חשוכים רבים הופכים חשוכים אף יותר, מכיוון שאלה המושקעים בהם יתחילו להבין שמה שהם נהגו לעשות אינו עובד יותר. אתם תראו זאת בקרוב מאוד, ואתם תמשיכו לראות זאת בכלכלה שלכם, משום שמצבו של כל דבר שהופק ללא יושרה יהפוך גרוע יותר עד אשר תתפתח מערכת הכוללת את יושרת האנרגיה החדשה.

אתם תראו זאת בפוליטיקה שלכם. אתם תראו זאת באופן שבו הפוליטיקאים ינהלו מסעות תעמולה. אתם תראו מה בני אדם באנרגיה החדשה יהיו מוכנים לגלות סובלנות ומה הם לא יהיו מוכנים לסבול, והכול קשור לשינוי.

לכן, אני חוזר על הדברים כדי לומר לכם שיהיה עליכם לסבול כמה משוגעים לזמן מה. כמה מהם יהיו קרובים אליכם. כאשר תראו זאת, ברצוני שתזכרו את התקשור זה. זו שנה שתהיה מלאה באנרגיה של ירח מלא, או לכל הפחות זו תהיה התחושה. צפו גם למנהיגים מוזרים ולא יציבים!

 

דברים יראו מעט חסרי איזון, ולא תדעו היכן האנרגיה מתייצבת. אתם באמת אינכם יודעים מה הדבר הבא שעליכם לעשות, וכל הזמן אני אומר לכם לקחת את זה בקלות, לצאת לחופשה, להירגע ולהיות סבלניים. נשמות עתיקות, הרחקתם לכת אל תוך השינוי הזה, יותר מדי מכדי להתחיל לדאוג עכשיו בקשר להרגשות שהוא מביא עמו.

ברצוני שתתחילו להשתמש בתבונה עמה באתם. אלה מכם שגידלו ילדים, ברצוני שתזכרו כיצד זה היה בכמה משלבי הגדילה שלהם. מה חוו הילדים שלכם בעקומת הלמידה שלהם? האם הייתה תקופה שבה הם לא חיבבו אתכם, ואחר כך חזרו לחבב אתכם? האם הם חוו תנודות של שינוי רגשי? זה מה שחווה האנרגיה של הפלנטה, וזה כמעט כמו לידה מחדש.

 

רעיונות והמצאות אינם אקראיים

 

כעת ברצוני לחזור לנושא, מכיוון שאנו מגיעים לנקודה עליה ברצוני לדבר, ושלא דיברנו אודותיה לפני כן. הדבר נראה בלתי יאומן, אולם העובדה היא שהרעיונות וההמצאות ניתנים לפלנטה כאשר היא מוכנה ולא קודם לכן. אמרנו לכם בפעם הקודמת שהאנושות מאמינה שהיא יכולה 'לחשוב על כל דבר'. האינטלקטואל מאמין שהשמים הם הגבול בכל הקשור ליצירתיות.

עם זאת, האין זה מעניין שכל דבר משמעותי ביחס לרעיונות ולהמצאות הגיע כמעט ברגע האחרון? כאשר אתם מתבוננים באנושות ובכמות הזמן שהייתם כאן וכמה זמן היו האנשים החכמים שהיו כאן, הרי מדוע נראה שרק בשנייה האחרונה הומצאו כמעט כל ההמצאות המודרניות?

דמיינו אלפי שנים מבלי להבין מהי בקטריה, או מבלי להאמין בחיידקים או לחיות ללא חשמל. כאשר אתם חושבים על הדברים האלה ועל הסדר על פיו הגיעו אל הפלנטה, הדברים נחשפים. בני אדם רבים עבדו על אותה המצאה בו זמנית והם לא ידעו זה על זה. לפתע, קיבלתם את המצאת הרדיו, ואז תמונות שעפות דרך האוויר, ואז את התעופה. דומה שהכול הגיע יחד ברגע האחרון.

עליכם לשאול עד כמה הדבר הגיוני ביחס לאופן הפעולה של הדברים? האם היה עליכם להגיע לנקודה מסוימת בהיסטוריה לפני שבני האדם יחכימו? או האם אתם חושבים שמדובר במשהו אחר? התשובה היא שתמיד מדובר במשהו אחר. נראה שכל הרעיונות האלה 'ניתנו' לפלנטה בו זמנית, ורבים הבינו דברים אלה לפתע פתאום ובבת אחת.

 

כמוסות הזמן

 

הנה מה שקרה: בתוך גאיה, קיימת רשת קריסטלית. זהו זיכרון כל הדברים שהונחו שם על ידי הפליאדים. הרשת הקריסטלית נבראה למטרה זו על ידי הפליאדים. כאשר הדבר הולם וכאשר תודעת האנושות תגיע לנקודה מסוימת, הרעיונות האלה משתחררים. זוהי כמוסת זמן של המצאות ועוד. הדבר אינו מתרחש בשל השמש המרכזית הגדולה; הוא אינו מגיע מחוץ לכדור הארץ, אלא הדבר מתרחש מבפנים.

 

בתחילת שנות האלפיים, ישבנו במקום ששמו הר שאסטה וסיפרנו לכם על הלמוריאנים שבהר. סיפרנו לכם על כמוסות הזמן שנמצאות שם, ועכשיו יש לכם את ההסבר. אלה שבהר אינם עומדים לצאת החוצה, להציג את עצמם וללחוץ ידיים. כמוסת זמן קשורה למידע ולרעיונות. הכמוסות קשורות לתכונות קוונטיות של מדע וחיים שאתם עומדים לגלות. מדובר ברעיונות הדרושים לכם על מנת לנוע אל תוך אנרגיה חדשה כאשר 'משוגעי הירח' המלא ייעלמו… והם ייעלמו. לכן, לאלה שיכולים לחוש בהן, נדמה שכמוסות הזמן חיות, והן 'מזמזמות' בפעילות מבחינתם של אלה הרואים באופן אזוטרי.

 

האם חיברתם אי פעם את הדברים האלה? האם תהיתם מעודכם כמה זמן הייתה התרבות על הפלנטה? אתם יושבים במדינה ששמה ארצות הברית, אולם האם אתם מבינים שהאבות המייסדים של אומה זו בראו משהו שהוא ייחודי באופן מוחלט ומושלם, שמעולם לא חשבו עליו קודם לכן? מתוך מוחם נולדו הרעיונות לממשלה שבה זכויות בני האדם עמדו במקום הראשון. מהיכן לדעתכם הגיעו הרעיונות האלה? אומר לכם – הישר מן האדמה! (הרשת הקריסטלית, ת.ג.)

כמה זמן לקח לאנושות לחשוב על כך? זו הייתה מערכת כה ברורה, שהוצגה באופן בהיר ותמציתי ובראה מדינה שהייתה צעירה ומתקדמת הרבה יותר מן האחרות – והיא קבעה את התקנים למאה שנים ויותר באופן שונה וחדש. עליכם לשאול את עצמכם מדוע זה לא קרה לפני 1000 שנים, והאם זה הגיוני בעיניכם... שוב, האם האנושות פשוט לא הייתה מודעת במשך אלפי שנים? מדוע לא היו רעיונות הגיוניים לחשיבה גבוהה יותר, לכושר המצאה ולחדשנות?

 

טסלה האדם

 

דרך אגב, הייתה נקודת זמן שבה האנושות כמעט וכשלה. נושא החשמל עשה לכם בעיות. לכן הגיע אדם שהקדים את זמנו ושמו היה ניקולא טסלה. הוא העניק לכם עקרון שהיום אתם מכנים בשם 'זרם חילופין'. יקרים, אני מאתגר אתכם להבין עקרון זה. רובכם אינכם יכולים להבין אותו מכיוון שהוא אינו תלת ממדי. התכונות עדיין נחשבות עד ליום הזה 'חשיבה ברמה גאונית'. הרעיון כולו של סוג החשמל שבו אתם משתמשים היום הגיע ממוחו הקוונטי של אדם זה.

זה כל שהוא הורשה לעשות. טסלה עצמו היה סוג של כמוסת זמן, שהוגשה בזמן הנכון. היו לו דברים נוספים אולם זרם החילופין היה כל שהותר לתת לפלנטה באותו זמן. אה, הוא ניסה לתת לכם עוד. הוא ידע שהיו דברים נוספים, אולם לא ניתן היה לפתח אותם. אילו הייתי אומר לכם מה עוד הוא גילה, אולי לא הייתם מודעים לכך כלל, כיוון שאף פעם לא הותר לדברים האלה לצאת מהקופסה. כדור הארץ לא היה מוכן לקראתם.

 

טסלה גילה חפצים חסרי מסה. הוא יכול היה לשנות את מסת המבנה האטומי על ידי שימוש במגנטים מעוצבים, אולם הוא לא הצליח מעולם לשלוט בהם. הוא הצליח לגרום לחפצים לרחף מעל לשולחן העבודה שלו ולהגיע לתקרה, אולם הוא לא הצליח לחזור על כך או לשלוט בהם. זה פשוט לא היה הזמן המתאים.

האם אתם יודעים במה עוד הוא היה ידוע? לכאורה היה זה כשלון העברת חשמל. אולם הוא לא נכשל בכך כלל וכלל.

יש צילומים של המגדל שלו, אך בכל פעם שבני אדם רואים מגדל, קיימת הנחה מוטה שמשהו עומד להיות משודר מבעד לאוויר. אולם במקרה של טסלה, הוא הבין כיצד לשדר חשמל דרך הקרקע. אתם זקוקים לעמודי חשמל לשם כך, מכיוון שהם צריכים לקלוט את המגנטיות שבקרקע בדרך מסוימת כדי לשדר אותה ואז לאסוף אותה שנית מנקודות צומת של מערכת הרשת המגנטית של הפלנטה. דיברנו על כך בעבר. הוא השתמש ברשת של הפלנטה שנמצאת בתוך כדור הארץ עצמו! הוא כמעט והצליח להראות שאתם יכולים להשתמש ברשת הפלנטה כולה באופן מגנטי כדי לשדר חשמל ולקלוט אותו בכל מקום שאתם רוצים, באופן בטוח וללא כבלי חשמל. אבל כדור הארץ לא היה מוכן לכך.

 

טסלה מת אדם שבור, מלא ברעיונות שהיו מביאים שלום לכדור הארץ, אולם פשוט לא הותר לו לתת לכם אותם.

עכשיו אומר לכם מדוע עכבו בעדו, יקרים, וזו הפעם הראשונה שאנחנו אומרים לכם זאת – מכיוון שהיה קל מאוד להפוך את ההמצאות הללו לנשק. האנושות פשוט לא הייתה מוכנה לכך. אתם גם אינכם מוכנים עדיין לחפצים חסרי מסה, משום שאת העקרונות האלה קל מדי להפוך לנשקים.

ואם תשאלו מתי תהיו מוכנים, אני חושב שאתם כבר יודעים את התשובה - בזמן שבו תודעת האנושות תגיע לנקודה שבה הדבר החשוב ביותר יהיה האיחוד ולא ההפרדה, אז זה יקרה. זמן שבו כיבוש וכוח לא יהיו רעיונות או נכסים רצויים. זמן שבו האנושות תמדוד את עוצמת האוכלוסייה שלה על פי השאלה כמה היא בריאה ולא על פי צמיחתה הכלכלית. זמן שבו איחוד שכנים יהיה המטרה העיקרית של התודעה החברתית, ולא כיבושם או חיסולם.

זה מגיע, יקרים. זה עוד רחוק, אולם זה מגיע. ראו מה קורה ברחבי הפלנטה עכשיו. ברור מי הם מנהיגי האנרגיה הישנה, נכון? דומה שהם שרידים בעולם חשיבה שחולף על פניהם.

 

פתיחת כמוסות הזמן

 

קיים מחסן של ידע ורעיונות עתידיים בתוך כמוסות הזמן האלו שאתם מכנים בשם גאיה, שהוצבו שם לפני זמן רב על ידי הפליאדים, כפי שאתם מכנים אותם, וכמוסות זמן אלה ייפתחו ויחשפו רעיונות חדשים הקשורים לאחדות ולשלום תחילה, לפני שהם ייפתחו ויחשפו המצאות. האנושות חייבת להתרכך לפני שההמצאות תגענה, ואתם תראו למה אני מתכוון במשך תקופת 18 השנים הבאות. אלו הן כמוסות הזמן שמתחת לרגליכם, בצורת נקודות הצומת של הרשת הקריסטלית, והמהירות שבה הדברים האלה ישתחררו תלויה לגמרי ולחלוטין בדבר הבא שתעשו.

 

מהו הדבר הבא שיש לעשותו

 

הבה נדון בדבר הבא שיש לעשות. ברצוני שתצאו לחופשה ושתלמדו לאהוב את עצמכם! זו צריכה להיות המשימה העיקרית לשנת 2013! השליכו את הפחדים והחששות והניחו אותם בצנצנת מטפורית לזמן מה. אתם יכולים לפתוח את הצנצנת מדי פעם ולדאוג, אולם אל תניחו לה להיות המיקוד. המיקוד צריך להיות במהותכם, בסיבה שהגעתם לכאן, מה הלאה עבור הפלנטה, והבנה מוחלטת שאינכם לבד.

 

במשך 23 שנים אמרנו שאינכם לבד. אתם עשויים לצאת מהמקום הזה ולהיכנס למכוניתכם, להניע אותה, להדליק את החימום, אולם בשעה שאתם ממתינים שהיא תתחמם, ברצוני שתביטו במושב הריק שלידכם ושתאמרו: "נחמד שהצטרפתם אליי לנסיעה". זוהי הכרה בעצמי הגבוה ובאהבת האל שמלווה אתכם לכל מקום אליו תלכו. האם אתם מבינים מה יש לכם בתוככם? אתם תזדקקו למנוע שלם זה של ידע ולקוונטיות שבכם כדי להתחיל לפתח את האלוהות הפנימית. היא חייבת להפוך אמיתית מבחינתכם, נשמות עתיקות, כדי שתוכלו לעבור לשלב הבא.

 

כמוסת הזמן האישית

 

כעת, רצינו לשוחח באמת אודות כמוסת הזמן האישית שלכם. ישנם שלושה סוגים של כמוסות זמן. על סוג אחד לא נדבר עדיין. ישנו סוג אחר בכדור הארץ וישנו סוג נוסף בתוך הדנ"א שלכם. זו המורשת הרוחנית שעמה הגעתם שמוכנה להיפתח כמו פרח הלוטוס. כאשר היא תפתח, תהיה מודעות חדשה. תהיה שלווה בארשת הפנים שאינה בהכרח שלווה. תהיה סבלנות בארשת הפנים שאינה בהכרח סבלנית. אז תוכלו לשנות את עצמכם, מכיוון שהדבר משחרר רעיונות, רגשות ותודעה שהיו בתוככם תמיד, אולם שמתחילים רק עכשיו להראות את עצמם באנרגיה חדשה זו.

צפו לבעיות שיצוצו. אל תזדעזעו.

הניחו לאנושות להיטלטל כפי שהיא עושה בעת הירח המלא. הניחו למשוגעים לצאת ולעשות את כל שהם עושים. נסו לעזור לאלה שמושפעים. אחזו בידיהם של האנשים שזקוקים למישהו שיאחז בידם. אבל הבינו שזה זמני, כיוון שאתם ניצחתם בקרב העיקרי, יקרים! ישנה כמות גדולה של אנרגיה שאינה מאמינה בכם ובמה שאתם מייצגים. זו האמת. הם אינם יכולים לראות את האור שבכם ורק מרגישים שמשהו חסר בהם.

חיכינו זמן רב מאוד על מנת לתת לכם מסרים אלה. עכשיו מתחילה העבודה. היא חייבת להתחיל בכם בדרכים שאולי אינכם מוכנים להן באמת. אין מדובר בעשייה, אלא בהוויה.

 

ברגעים האלה ובחודשים האלה, ברצוני שתהיו מודעים למי שהנכם, נשמות עתיקות. ישנה סיבה מדוע הגעתם לכאן. אינכם נלחמים במערכת ואינכם קורבנות שלה. במקום זאת, אתם הופכים לאט למערכת. סלקו את הדברים שמפריעים לכם. מנעו מהם עוצמה בדעתכם ובגופכם. אמרו להם לעמוד מאחוריכם. יש לכם משימה לבצע, וזוהי האמת של היום. כמוסות זמן, יפהפיות ומוכנות, מופעלות על הפלנטה הזאת. עליכם לראות מה נמצא בהן. חלקכם יראו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020