Light Connections
 
 

 

האות י' האחרונה במילה קונדליני - נובמבר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ישנו דיבור על סיום המסע, אולם אין דבר שכזה. אין סיום עבורי, ומדוע שיהיה סיום עבורכם? איני רוצה שזה יסתיים.

הרוח מכוננת מערכות יחסים קוונטיות, לא רק בין הרוח ואדם אחד, אלא קולקטיב. הקבוצה הזו השאירה חותם ברשת הקריסטלית וזה אינו נעלם. כך שאומר שוב שבנקודה בו תקומו ותעזבו, ותאמרו שנהניתם מהחוויה של כמה שבועות יחד, האם תוכלו להתעלות מעל המימד השלישי ולשנות את התפישה לגבי מה שאתם מצפים לו ולראות זאת ממשיך, רק בדרך אחרת..

האם עליכם באמת לראות את בני האדם האחרים פנים אל פנים, על מנת להרגיש אותם? אני איני זקוק לכך מכיוון שאני תמיד נמצא איתם. זה כה קשה..

ההזמנה ברורה - איני רוצה שתעצרו ותסיימו את המסע הזה. הוא מייצג יותר ממה שאתם חושבים. זו אינה משלחת מסחרית, הוא מכבד את השינוי באופן עמוק, אתם בחרתם להיות חלק ממנו וברצוני להזמין אתכם להמשיך אותו למשך שארית ימי חייכם. וזה אפשרי...

יהיו אחרים שיעברו את המסע הזה, אולם לא בשנת 2012. ישנו רק מסע אחד בשנה הזו.

 

הבה נחזור על כמה דברים ונשוחח עליהם, ונזהה את האות האחרונה במילה 'קונדליני' - האות I התשיעית במילה באנגלית - KUNDALINI, אות של השלמה. אספר לכם אודותיה בהמשך, דברים שטרם אמרתי אותם לפני כן.

הדברים שאירעו בשנים האחרונות נחזו. התחזיות הישנות היו רק מדידות של פוטנציאלים, בשנת 1987 הדברים התחילו לנוע והתחזיות שהתבססו על אנרגיה ישנה התחילו להיעלם.

התחזיות באנרגיה הישנה ניבאו שהאנושות תסתיים במלחמה סופית וזה יהיה קיצה של חברה נורמלית. תחזיות אלו היו מדוייקות בזמנן ולא נראה שכדור הארץ יצליח. זוהי בחירה חופשית, ולו זה קרה לא היה כל שיפוט. בחינה היא בחינה, והחידה לא היתה נפתרת. אולם זה השתנה בשנת 1987. קרה משהו - ההתכנסות ההרמונית. זה קרה לפני שנת 1994 כאשר התחילה תקופת נקיפת הצירים של ימי השיוויון. וידענו זאת כבר בשנת 1987! אודות הפוטנציאלים שהתחילו את השינוי.

היה אוסף של נשמות עתיקות שהחלו להשאיר חותם על הרשת הקריסטלית, החלו לשנות את גאיה שהגיבה בתורה שוב לתודעה, וההתכנסות ההרמונית הפכה להיות ידועה כ 11:11... זה הפך למספר שרבים מכם ממשיכים לראותו. במשך 25 שנים עובדי האור דיברו על כך ותהו לגבי משמעותו.

שנתיים לאחר מכן שותפי (לי קרול, ת.ג.) התחיל לגלות מה הוא היה אמור לעשות, ואני הגעתי... קריון היה כאן למן ההתחלה והיו אלה שתקשרו אותי, פה ושם, אולם בשנת 1989 הגעתי לשותפי ושאלתי אותו אם יהיה מוכן לקחת את הגלימה ולעשות את מה שהגיע לעשות בכדור הארץ, ובאופן טיפוסי לו הוא השיב בשלילה [קריון מצחקק בהנאה..] ונדרשו עוד ארבע שנים על מנת שהוא יראה שהייתי אמיתי. אולם זה היה בזמן לתחילתו של השינוי.

 

ובשנת 1994 הוא היה מוכן והשינוי התחיל. חלק מן השינוי היה שינוי התחזיות, מאלו שהייתם רגילים לשמוע אותן באנרגיה הישנה לעבר אלו שהתחלתם לשמוע בקשר לאנרגיה החדשה. וקיימת כאן סתירה. התחזיות הישנות אינן כה ישנות, הן הגיעו מכתובים די לאחרונה, כמו נוסטרדמוס, והן תחזיות חדשות יחסית אודות אנרגיה ישנה.

לילידים שהיו כאן למעלה מ 10,000 שנים היו תחזיות שהתחילו את השינוי הם התחילו לפענח מה אמרו הכוכבים, ודיברו לגאיה. הם היו אלה שראו את הפוטנציאל לשינוי והיו שקטים לנוכח שאר התחזיות, אולם לאחר השינוי של המילניום, כאשר נהיה ברור שהתחזיות של האנרגיה הישנה לא התממשו, הפוטנציאלים של התחזיות המקוריות הפכו להיות גלויות וגדלו במספרים. השבטים של הילידים שנותרו עדיין על הפלנטה התחילו להיפגש יחד והשינוי הפך להיות אמיתי.

שני חלקי כדור הארץ, הצפוני והדרומי, נפגשו וגילו שהתחזיות היו זהות. בני לקוטה המודרניים, הנבחו, הביטו במאיה ובאלה מהדרום והבינו שכולם היו אחד והתחזיות היו זהות, שעומדים לראות את האחדות של כדור הארץ. שמות רבים, מסעו של הנחש בעל הנוצות, ההתעוררות של הפומה, המפגש בין העיט והקונדור - שמות רבים וכולם אותו הדבר, מתחילים להפוך לאמיתיים והשינוי כאן.. 11:11...

 

האות I מייצגת הארה (illumination)

כאשר התחלתי עם שותפי והוא התחיל לתקשר, הענקתי לו מטפורות רבות. בתחילה דיברנו על אחת פשוטה מאוד - הארה. זה התחיל את המושג של עובדי האור, אלה המאירים. והענקתי לו את המטפורה הפשוטה שמדי שנה אנחנו חוזרים עליה, אודות חדר חשוך בו חיו הרבה בני אדם שלא יכלו לראות היטב אלה את אלה, והיו נתקלים האחד בשני. הם לא יכלו לראות את הפנים, היה מסתורין והיה פחד, והם היו מפרידים את עצמם למטרת הגנה והתחבאו בפחד ויצרו אי הבנות.

הם תהו לגבי החברות שלהם, שפטו את האחרים, עד שהגיע אחד שהדליק גפרור ולפתע החדר כבר לא היה חשוך. הוא עדיין לא היה מואר אולם לפתע רבים יכלו לראות. הם לא חפשו אחר נושא הגפרור, ובמקום זאת הם היו מסוגלים לראות את שכניהם ואת פניהם ולפתע כבר לא היה יותר פחד מכיוון שפניהם היו ממש כמו שלהם. הם התרגשו מהאור מכיוון שהוא יצר משהו שהם מעולם לא ראו לפני כן - מודעות לגבי האחד את השני, הפחתת הפחד, והם התחילו לחפש גפרורים נוספים, מצאו אותם, ומישהו נוסף הדליק גפרור, ואנשים נוספים הדליקו גפרורים, ולפתע היה יותר אור מכפי שהיה לפני כן.

ומכיוון שהם יכלו לראות, הם הביו שכולם משפחה.

 

ישנן מטפורות רבות אולם זוהי היא השינוי וזה מה שנחזה על ידי הקדמונים ביותר מהקדמונים, אלה שהיו בקשר עם האדמה הרבה לפני שהגיעו האינקה [קריון מצחקק בהנאה..] האינקה היו מיוחדים, מאסטרים בבניה, אולם בזמן שהם הגיעו חוכמת האדמה כבר היתה כאן.

וברצוני לספר לכם מה יקרה הלאה, וגם לספר לכם שזה יהיה לאט. בשנת 1987 חלק מהמאזינים טרם נולדו [קריון מצחקק בהנאה..] ואילו אחרים יאמרו שהיו מחצית מגילם הנוכחי, או שגדלו כילדים. היכן תהיו בעוד 18 שנים? זה קורה לאט, יקרים, והיה עליכם לדעת זאת. דברים אלה אינם קורים באופן מיידי כפי שהייתם רוצים שהם יקרו. כך שכאשר אסביר אודות חלק מן הדברים הבאים אומר לכם שאין לנו שעון...

אני רואה אותם כפוטנציאלים בדרך קוונטית, ואלה הם הפוטנציאלים לעכשיו והם קשורים להתעוררות.

 

זוהי נקודת האמצע של השינוי ודברים רבים יתחילו להתרחש לאט.

השינוי התודעתי מתקדם ואתם תראו זאת לאט ברחבי העולם. אתם תצפו בזאת, תהיו מודעים לכך שיותר ויותר מדינות יגלו את היושרה שלהן ולא יהיו מרוצות מהמצב הקיים שהיה שם במשך שנים. ראיתם זאת לאחרונה בשלוש מדינות, אחת שהיתה יציבה במשך שנים והחליטה על שינוי. חלק עשו זאת בעדינות, וחלק לא עשו זאת כך, מכיוון שהאנרגיה הישנה לא תמות בקלות, אולם היא תוחלף.

סיפרנו לכם על הפוטנציאלים שהתודעה תביא למזרח התיכון ושתראו דברים מחרידים שאיש לא חזה. כפי שאיש לא חזה את נפילתה של ברית המועצות, את המהפכה באירן, וזה יתרחש, זהו הפוטנציאל שלפנים. תחילתו של השלום במזרח התיכון בדרך שאיש לא לקח בחשבון וזה לא יהיה קל וזה לא יהיה מהר, אולם תראו זאת קורה תוך 18 השנים הבאות. וזה קשור למשהו שטרם ראיתם בעבר: שינוי מוחלט של התפישה של אלה שעובדים עם אחרים, פעולה חומלת כאשר מדינה אחת תתבונן בשניה ותאמר שאין זה משנה מה אירע בעבר ומדוע שלא יתחילו מחדש כך שלא ידאגו יותר זו מזו ויחלקו משאבים, ירגעו ויבנו בתי ספר ובתי חולים..

זה אינו מה שהטבע האנושי היה..

 

הדבר הבא קשה לתיאור. אלה המתוחכמים יבינו זאת ואילו אחרים לא יבינו. אין כל שיפוט לגביכם. אותה האנרגיה מונחת עליכם כאן היום וזה תלוי בנתיב חייכם ובמספר הפעמים שהייתם על כדור הארץ שיעזרו לכם להבין את האמת בדברים אלה.

תהיה התעוררות של המאסטרים של החיים על האדמה, החיים באויר, ואלה דברים רב מימדיים, אולם אינכם יכולים לראות אותם ככאלה. בני אדם רבים ראו אותם כאנרגיה של גאיה - כך הם חושבים - שהתגשמו לפניהם באופן שהמוח האנושי רוצה לראות אותם כך שהם בטוחים. חלקכם ראיתם את השדונים והפיות בגנים.. כמה מכם מודעים לאנרגית המאסטרים באדמה, שומרי הקניון, והמוח האנושי מדמה את כולם כבטוחים, לפעמים קטנים, לפעמים משעשעים, ותמיד מלאי חמלה.

זוהי התודעה של גאיה והרשת כאשר היא מגשימה את האנרגיה של החיים עבורכם, תמיד ידידותית, תמיד בטוחה ומשהו שאתם יכולים לסמוך עליו. לא מסוכנת. ואנשים שונים רואים אותם באופן שונה - זוהי דרכו של האל. גם אנרגיות מלאכיות מופיעות בטוחות בפני האנושות ומבקשות שלא יפחדו מהן, אפילו כסנה הבוער שאיננו מאוכל באש. אתם רואים משהו שאינכם מבינים אולם הוא בטוח.

הרוח לא הופיעה מעולם בפני האנושות בצורה מסוכנת. אולם הונחו דברים בתוך האדמה המחכים לשינוי. ובמהלך 18 השנים הבאות אתם תשחררו אותם, זה הזמן לכך..

 

שותפי, האט בבקשה:

אלו אנרגיות רב מימדיות שיזרמו מהאדמה מכיוון שהזמן הגיע. הן תמיד היו שם וראיתם אותן מדי פעם מופיעות ונעלמות, אולם הגיע הזמן עבורן לצאת. כאשר הן יעשו זאת זה לא יהיה מפחיד, הן פשוט יתפסו את מקומן על הרשת לשם הן שייכות וישפרו את התודעה האנושית. חלק מכם כינו זאת חזרתם של המאסטרים.

אתם חשבתם שהם עלו לשמיים בעוד שהם תמיד הסתתרו באדמה, לשם הן שייכות. הן היו שם מייצבות את גאיה, עזרו לכם לראות את הפאצ'ה מאמא ולהרגיש את אהבתה של הפלנטה, חלק מן האנרגיה של גאיה כל הזמן.

באופן מטפורי הן בקבוצות של מספרים שתמיד ניתן לחלק אותן ב 3 או ב 4. זוהי סמליות לעובדה שהטבע מבוסס על 12, כמו הפיסיקה, היקום, כל הדברים נחלקים ב 3 או 4 כמו הדנ"א.

אלה דברים שיש לחכות להם והמקום הראשון בו יתרחשו יהיה בפרו. חלק מכם יאמרו שזו ההתעוררות מחדש של האבות. הילידים ירגישו זאת, אולם זה יותר מכך - אלו אנרגיות אלוהיות שהיו שם במשך זמן רב מחכות לשינוי. ושנת 2013 תהיה ההתחלה..

 

חלק יאמרו שמדובר בעב"מים, הם יראו את האורות ויאמרו שישנה הגברה עצומה בפעילות של העב"מים.. האם אתם מודעים, בני אדם, כיצד נראות אנרגיות רב מימדיות בתלת מימד? הבזקים של אורות מנצנצים שלא נקלטים בראדאר. ראיתם פעילות כזו כאן בפרו ובבוליביה ואולי אתם יודעים כעת מה זה היה, אולי שונים מכפי שחשבתם. אולי אלו האנרגיות הרב מימדיות של שומרי הקניון המוכנות להשתחרר בשינוי.

אל תפחדו מזה מכיוון שאתם ציפיתם וחיכיתם לזה, גם הילידים, לשחרור של היופי, בעוד גאיה בעצמה הופכת להיות יותר קוונטית ופחות מהמימד השלישי. אל תנסו לסווג זאת ואל תעניקו להם שמות, ראו זאת כשילוב יפהפה של אנרגיות, והאתגר שלכם הוא לראות זאת כאחד. זה יתרחש, רבים יראו זאת וזה יתחיל בשנת 2013 לאחר שתעברו את הסמן.

השינוי הוא אמיתי. אתם חוגגים את הקונדליני, התנועה של כדור הארץ בדרך רב מימדית.

 

ברצוני לברך את הקבוצה הזו על שהיו לכם התובנה והאינטואיציה להיות בקבוצה זו, יהיה רק מסע אחד כזה בשנת 2012, נשמות עתיקות, ואלה הם ... אתם. הבה נעשה זאת לתמיד, האם תסכימו, יחד אתי? זו הסיבה שהגעתי ושתמיד אהיה כאן.

אלה הם הפוטנציאלים שאנחנו רואים ברגע זה, זה אינו הסיום, זוהי ההתחלה.

 

נמסר באהבה ביום הזה לכל אלה בחדר ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020