Light Connections
 
 

 

האות ק' במילה קונדליני - אוקטובר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני מודע למקום בו אני נמצא ולחגיגת היום. האל אינו קיים בואקום, אם תהיתם אי פעם. כלומר שהאל קיים בתוככם, ולכן הוא מודע לכל מה שהנכם. יהיו אלה שיגידו שקשה לקיים קשר עם האל ושעליכם לעקוב אחר נוהל מסוים. אני אומר לכם מהו אותו הנוהל: זה נקרא 'להיות בחיים'. האל מכיר אתכם. כאשר אינכם נמצאים כאן אתם נמצאים עם האל. כאשר אינכם נמצאים כאן אתם חלק מהאל, וקיים יופי בסידור הזה.

 

יש הרבה מה לספר בזמן הזה, אולם כרגע אני מודע לכם. אני מודע למי שמקשיב לקול הזה שאינו נמצא בציר הזמן שלכם. בעיני, כולכם מקשיבים ברגע זה, אולם יהיו גם אלה שיקראו את הדברים מאוחר יותר במה שאתם מכנים עתידכם. כמה מהם הם...אתם! אולם רבים הם אלה שאינם נמצאים בחדר הזה, ואני עומד לעשות משהו מאוד לא תלת מימדי. ברצוני לברך ולהזמין לחדר זה גם את אלה שקוראים, מכיוון שיקרים, אני רואה אתכם עכשיו.

 

הסנכרון של המספרים מהנה עבורנו. מארגני סיור הקונדליני הזה פשוט קבעו את האזורים שבהם ביקשו לבקר, יתכן שמבלי להבין שהכל בנוי על בסיס שתים עשרה. כאשר אתם מתבוננים במחזורי היקום, כולל זה שאתם מכנים מתמטיקה, הכל מבוסס על שתיים עשרה. במיוחד השלוש והארבע, שמהווים את המבנה לא רק של המחזורים, אלא גם את המבנה האטומי והביולוגיה. הפעם היחידה שרואים מספרים לא אחידים במבנה האטומי היא כאשר האטומים מסתובבים בכדי ליצור מטען פוטנציאלי ויש לזה שם: מגנטיות. אולם המחזורים שאתם רואים בביולוגיה ובחיים הרגילים הם של שלוש וארבע, וזה כולל את הדנ"א שלכם, אם שמתם לב...

 

אתם מתחילים עכשיו את סיור הקונדליני, ולמרות שיהיו כאלה בחדר שאולי לא יצטרפו לסיור המלא, הרי שאתם עדיין תהיו איתנו. מכיוון שאנחנו רואים אתכם במצב של תודעה, בה אתם נמצאים כאן עוד שבועות מהיום. שבועות מעכשיו, כאשר תביטו בשעונים שלכם, אתם מצטרפים לכולנו בצורה כזו שזה עובד מחוץ לשלושה ממדים. כאשר נגיע למסר האחרון בלימה, יהיו שנים עשר אירועים. האין זה מעניין שהמארגנים יצרו את המספר הזה של אירועים 'בטעות וללא תכנון'? הדברים האלה התאגדו כראוי, מתוך כבוד לאופן בו כדור הארץ פועל.

 

הבסיס שתים עשרה סביב 360 מעלות הוא הדרך שבה אתם עדיין מנווטים היום עם גאיה, לא בחמש ועשר. אם מחברים יחד את הספרות אחד ושניים במספר שתים עשרה מבחינה נומרולוגית, אתם מקבלים את האנרגיה של השלוש (3=1+2=12) המספר שלוש הוא זרז. כלומר כאשר מרכיבים מסוימים מתלכדים הם מזרזים או דוחפים ליצירת אנרגיה שלישית. זה בדיוק מה שקורה.

כעת, הוסיפו לזה סינכרוניות נוספת - למילה קונדליני בשפתכם יש תשע אותיות - Kundalini- מספר זה מייצג השלמה. כך שאתם יכולים לומר שהמספר תשע מעורב במעבר הזה שעובר כדור הארץ כרגע. אכן זוהי תחילתו של מעבר סופי עבור הפלנטה. יבוא זמן שתבצעו תיחום היסטורי בין האנרגיה כפי שנמדדה לפני שנת 2012 ואחריה. כל ההיסטוריה של האנושות עד למועד זה תימדד כאנרגיה אחת, וההיסטוריה האנושית לאחר מכן תימדד ותיראה כאנרגיה אחרת. עד כדי כך הפוטנציאלים עמוקים מעבר לשנת 2012.

 

היו אחרים לפניכם

 

הרשו לי לומר לך משהו שאמרתי זאת בעבר. לרוח אין שעון כמו שיש לכם. אנחנו איננו מודדים את השנים, ואיננו רואים דברים כמו דורות של חייהם של בני אדם עם ציר זמן. הקשיבו לי נשמות עתיקות: אתם תמיד נמצאים כאן! האם חשבתם על כך? אתם יכולים למדוד את חייכם מרגע שנולדתם ועד למותכם, אולם זו תהיה רק מערכת המדידה האנושית, שכן זו ההישרדות התלת מימדית שלכם. אנחנו איננו רואים זאת כך. אתם תמיד נמצאים כאן. יתכן שיהיו לכם פרצופים אחרים, אולם תהיה לכם אותה נשמה, אותו 'העצמי הגבוה', ואותה כמות של חוכמה שזורמת לתוככם בעקבות האירועים האלה.

כאשר אנחנו מתארים את עתידכם, איננו סופרים את השנים כמוכם. כאשר אנחנו אומרים שעשוי לקרות פוטנציאל כזה או אחר, אנחנו מבססים אותו על מי שכבר עבר את זה במערכות שמש אחרות. אתם עושים משהו שכבר התרחש בחברות אחרות בפלנטות אחרות. ראינו כיצד האנרגיה הזו פעלה בעבר וזה נותן לנו דפוס כיצד היא עשויה לפעול כאן.

 

הבה נדבר על הקדמונים, ומדוע ישנה נבואה על תנועת הקונדליני. תקשור מסוים זה ייקרא תקשור של האות K מהשם קונדליני ( (Kundaliniהנושא של היום יוסיף מידע על הקונדליני אולם איננו מתכוונים לחזור על מידע ליבה שכבר ניתן.

 

בהיסטוריה המילה קונדליני עסקה לא פעם בהולדה, בבריאת החיים. כאשר שני בני אדם מתלכדים ויוצרים חיים הם לרוב יפעילו את הקונדליני בגופם שלהם. זה מה שגאיה עושה היום, והמטפורה חזקה. גאיה קשורה לתודעה אנושית. הפיסיקה מעורבת והתודעה האנושית שזורה עם התודעה של גאיה. כאשר אחת מהן נעה, גם השניה עושה כך. אינכם יכולים להפריד ביניהן. האחת מגיבה לשניה.

באנרגיה של ימינו, האדם הוא יותר מנוע, הכוח המניע את גאיה. ביכולתכם לומר שישנם חיים חדשים שנוצרים בתוך גאיה על ידי בני האדם על הפלנטה. מעולם לא דיברנו על תכונות השזירה בדרך זו, אולם בשזירה אמיתית ישנה תכונה פיסית ממשית המתמזגת באופן קוונטי עם האחר. כך שלא יכולה להיות פעולה רק עם צד אחד של שותף שזור. קיימת דחיפה ומשיכה שתשפיע על כל מה ששזור איתו. במצב זה האדם הוא הדוחף והמושך. התודעה האנושית מושפעת וזה משנה את גאיה.

 

הקדמונים ידעו שזה מגיע

 

הבה נדבר על הקדמונים. הם התעניינו כל כך בזמנים אלה. אתם יכולים לחזור אלפי שנים לאחור ולמצוא את התחזית של מה שקורה לכם היום. ילידי כדור הארץ התעסקו יותר בעפר האדמה מכל מי שאי פעם היה קיים.

מה המציאות שלכם היום, מהי תוכנית ההישרדות שלך לחיים? עבורכם זה קשור היום לעבודה שלכם, למשפחתכם, ואולי לתודעה הכלכלית של הממשלה שלכם. עם זאת, מה הייתה מציאותם של הילידים? היו שני דברים: אוכל ומים. כל זה. הכל הסתובב סביב שני אלה והונע על ידי מה שהם חשבו לתודעה שלישית, שהיתה בעיניהם גאיה.

לילידים היתה למעשה שְׁלָשָׁה בעלת חשיבות מקודשת; הם לא ראו יחד את האנושות. בימים ההם, הם היו מחלקים זאת לכלול גברים, נשים וגאיה. זו היתה השְׁלָשָׁה האנרגטית בה התקיימו. אם תתבוננו במסורות שלהם, היה עליכם להפריד בין המסורות לגברים ונשים מכיוון שהם העניקו כבוד אחר לכל מגדר, אולם הם הגיעו יחד עם גאיה. הטקסים שהם ערכו נועדו ליצור גשם או ליצור את האוכל שמייצג את הגידולים באדמה. זו הייתה המציאות הטוטאלית שלהם והכל היה מאוד קשור לגאיה. כל הפולחן שידעו לעשות היה אודות כדור הארץ, כך שהקשר עם הפלנטה היה המדע שלהם והיה להם מידע רב על כך.

 

לאט לאט הם התחילו להבין את מעגל הזמן. בסופו של דבר הם הבינו את מחזורי מזג האוויר, אולם לזמן מה הם לא הבינו זאת, כך שהם התפללו לאלי הדרום, המזרח, הצפון והמערב. נבואותיהם של הילידים היו כולן עטופות סביב התודעה של גאיה. וזה מספר לכם על היום. מצפון ומדרום, כולם ידעו משהו, איכשהו. הם לא הכירו כלל אלה את אלה. לשבטים בצפון לא היה מושג לגבי השבטים בדרום. הם מעולם לא פגשו אלה את אלה. מאות שבטים שמעולם לא התראו, ובכל זאת הם התנבאו לגבי מה שקורה היום! ברצוני שתחשבו על כך. נראה שיתכן והם ידעו אודות השזירה של התודעה וגאיה.

היום אתם מקשיבים לאמת שלהם: ישנה היערכות של התנודדות הפלנטה על בסיס המחזור של 26,000 שנה של כדור הארץ. יש לו הזדמנות פוטנציאלית לתנועה ויצירת אנרגיה שאתם רואים היום. ככל שמתקרבים לזה גדלים הפוטנציאלים. אפילו לפני 600 שנה זה נראה להם כאילו התחזיות האלו היו עובדה ולא רק פוטנציאל. הם התחילו לכלול את המידע בלוחות השנה שלהם ואפשר היה לראות אותו בגליפים שעל קירות הפירמידות שלהם. הילידים יאמרו שמה שקורה עכשיו הוא מה שהם ציפו לו, ממש לפי לוח הזמנים.

האין זה מעניין שעלינו לספר לכם על כך ושזה אינו נמצא בעיתונים שלכם? גם אינכם רואים זאת בטלוויזיה שלכם - לא את האמת. אתם מקבלים רק פיסות וחלקים ממנה. תוצאות השינוי הן רב צדדיות. אם תרצו להביט על התוצאה הגדולה, הרי שזה בסופו של דבר ידחוף את האנושות למציאות חדשה, אולם זה העתיד. עם זאת, מיד תתחילו לראות כמה שינויים.

 

הבה נסקור את המשמעות של זה בהקשר של שינוי הקונדליני.

כוכב הלכת היה מקוטב רגשית מזה זמן רב, וזה מבוסס בעיקר על המקום בו רוב בני האדם חיים על פני כדור הארץ. זה התכנס לאורך זמן על מנת ליצור כדור הארץ גברי. אם 80 אחוז מאוכלוסיית הפלנטה גרה בצפון, ואם לצפון יש תודעה מסוימת, הרי שהפלנטה כולה מניחה את התודעה הזו. עם זאת זו אינה התודעה שהחלה בדרום. אם תתבוננו בילידי הדרום לפני שהגיעו כובשים, ותתבוננו במה הם האמינו ובמה שלימדו - זה היה הרבה יותר נשי ורך. כך שבאמת, יש לכם צפון גברי ודרום נשי, אולם מכיוון שהיו כל כך הרבה יותר בני אדם בצפון, התודעה של הפלנטה הייתה גברית יותר באופן כללי, וההיסטוריה שיקפה זאת. אולם לפתע יש לנו שינוי. וכאן זה הופך להיות מורכב.

 

התנועה אינה לינארית

 

גאיה היא אנרגיה מודעת, חיונית, ראויה ומתאימה שקשורה אליכם. בגלל השינוי הקוונטי שנחזה בעקבות מה שקרה, האנושות התחילה לחשוב אחרת וחשיבה אחרת זו עמוקה יותר בתוך הנשמות העתיקות. גאיה שעושה כעת את המעבר כבר ראתה זאת. כך שגאיה מעורבת וזו המכניקה של האופן בו האנרגיה מועברת. עם זאת, אתם מסתכלים על כל זה בצורה ליניארית, ושואלים היכן הקונדליני עכשיו, אם זה עובר מצפון לדרום, אז היכן זה עכשיו? אענה על כך עוד מעט, והתשובה הזו תהיה שונה ממה שדמיינתם. אולם כרגע, הבה נדבר על משמעותה של התנועה הזו.

כאשר כדור הארץ הופך לראשונה להיות מאוזן באנרגיה גברית ונשית, המשמעות היא שתהיה עלייה בפעולה חומלת. תוצאותיה של פעולה שאינה חומלת הן מלחמה - גם הפרדה, שיפוט ואוכלוסייה שאינה אכפתית. תוצאותיהן של פעולות חומלות הן עבודה משותפת, איחוד, בניית שלום, אי שיפוט, סובלנות, הבנה ותחילתה של אהבה אוניברסלית ללא תנאי. זה ישנה את הדרך בה אתם חושבים - מבפנים ומבחוץ.

 

עלייה בחמלה

 

מהן המחשבות הראשונות שלכם כאשר אתם פוגשים במישהו בפעם הראשונה? זהו תרגיל טוב שפסיכולוגים יכולים להציע [קריון מצחקק בהנאה..] כמה מכם מסתכלים על אדם אחר ואומרים לעצמכם שהוא יוצר אנרגיה של האל בדיוק כמוכם, שהוא משפחה, בדיוק כמוכם, שהוא היה כאן על כדור הארץ כמוכם. ואתם מברכים את האל בתוכו ואתם לוקחים אותו בזרועותיכם ויש לכם חיבוק מלב אל לב...? מה אם כולם היו עושים זאת? אולם זו אינה הדרך בה אתם מברכים האחד את השני. אה, חלקכם כן, אולם זהו ההבדל בין כדור הארץ גברי ונשי. אנרגיית האם מאפשרת את הדברים האלה וזה מה שמתרחש על פני הפלנטה - עלייה באנרגיית האם. והיא צומחת כאן, בדרום אמריקה.

החוכמה ברשת הקריסטלית שהוצבה כאן מזה עידנים הוצבה בצפון בתהליך שטרם הוסבר. זה הסבר פנימי. כלפי חוץ תראו הרבה שינויים אנושיים. אתה תראה את תחילתו של חוסר הסובלנות והיושרה. לא תתעניינו בדברים שאין בהם יושרה.

האם תוכלו לדמיין בני אדם עם התכונה הזו? האם תוכלו לדמיין מה זה יעשה לפוליטיקה שלכם? [הקהל צוחק..]. זוהי בדיחה של קריון. אולם זה עולמי, אין מדובר רק בפוליטיקה במדינה הזו. האם תוכלו לדמיין פעולה חומלת לא רק בממשלה, אלא אולי במוסדות, בתאגידים ואפילו בתעשיית הבריאות? זה ישנה באופן משמעותי את סוגי המוצרים המוצעים. זה ישנה את הכל. ישנם דברים שכבר התחלתם לשנות, במהלך 18 השנה האחרונות, לאט לאט. הם קורים כל כך לאט כך שאתם אפילו לא מבחינים בכך!

 

מה בנוגע ליבשת שלכם, דרום אמריקה? אם תחזרו מאה שנים לאחור, כיצד היו נראות ממשלותיכם לעומת מה שהן נראות כיום? הייתה לכם בחירה חופשית בהצבעה, אולם נראה שזה לא גרם להבדל. חייכם קצרים מדי, ולאחר 70 או 80 שנה אתם מסתובבים ושבים חזרה, ואינכם זוכרים כלום כאשר אתם חוזרים, אבל לו הייתם יכולים לדבר עם אבותיכם, הם היו זוכרים. נסעתם מיבשת שנכבשה עם גבולות שהשתנו ודיקטטורים ששלטו בכל מה שיש לכם היום. האם אתם מבינים את ההבדל המדהים? האם אתם מבינים שזה כנגד הטבע האנושי? כאשר בני אדם מתייחסים לתפקיד הטבע האנושי הם עשויים לומר לכם שתמיד הייתם לוחמים. הציניקנים אומרים שבני האדם הורגים את בני האדם והם תמיד יעשו זאת. ותמיד יהיו דיקטטורים. אולם אם זה נכון, כיצד תסבירו את דרום אמריקה שלאט לאט השתנתה כמו שכל יבשת אחרת על פני הפלנטה שמכינה את עצמה לאט לאט לעת עתה.

השדות נחרשו והם מוכנים לקבל את הזרעים. גופכם ישתנה. בפעולה חומלת המבנה התאי משתנה.

 

הרשת הקריסטלית מתכיילת מחדש

 

הבה נדבר על גאיה, נערוך סקירה מכיוון שישנם מספר דברים שמשתנים. ישנו משהו שנקרא הרשת הקריסטלית. זה רשת אזוטרית בלתי נראית ורב מימדית. הכינוי 'קריסטלית' הוא מטאפורה לרשת האוחזת בזיכרון. היא זוכרת רטט. היא זוכרת אתכם! זה מורכב וקשה להבנה באופן תלת מימדי. כאשר אתם חיים את חייכם, אתם מכניסים אנרגיה שהיא 'אתם' לתוך הרשת הקריסטלית הזו. אור שאתם יוצרים באמצעות עבודה עם אנרגיות רוחניות יוצר חותם על הרשת. גם דברים חשוכים יוצרים אנרגיה ברשת. מלחמות יוצרות אנרגיה ברשת וכך גם פעולות חומלות. זו רשת שזוכרת את הפעולה האנושית וזה היה חותם ליניארי עד כה - כלומר, כל האנרגיות הוטבעו באותה מידה.

לפתע רשת זו נותנת משקל גדול יותר למה שעושות נשמות העתיקות מאשר למה שבני האדם עושים באופן כללי. כך שזו כבר אינה רשת אנרגיה לינארית, אלא מוטה כעת לכיוון עובדי האור. כך שהדברים שייזכרו יותר מכל מתחילים להיות הדברים שיוצרים חמלה, ולא הדברים האפלים יותר שיוצרים צער ומוות. זה חלק מהדרך החדשה בה דברים הולכים לפעול בעתיד.

 

ישנם דברים רבים שנוכל לומר על הרשת הזו שהיא קריסטלית. נוכל לומר לכם כיצד היא מגיבה או כיצד היא פועלת. אולם חלק גדול מזה כבר נאמר. ובמקום זאת, ברצוני לספר לכם משהו שלא ניתן קודם וזה נועד לסקרנים [קריון מצחקק בהנאה..]. כאשר אני מדבר על גאיה, מה אתם חושבים ומדמיינים? אודות האנרגיה של כדור הארץ? כאשר אתם שומעים את המילה כדור הארץ רבים מכם מדמיינים כדור שצף בחלל. אתם צודקים, מכיוון שזו התודעה של גאיה; היא כדור. גאיה אינה מקיפה את כדור הארץ באנרגיה, אלא היא הכדור עצמו - הדבר כולו. יתכן ואתם מרגישים שהחלק 'גאיה' הוא רק המשטח או הקרום, ואם כן, מה בנוגע לשאר? מה עם הגלימה/מעטפת של הפלנטה ומה עם הליבה? קיים חומר רב שנמצא בכדור הארץ ושאינו על פני השטח! מהי מערכת היחסים בין הגלימה/מעטפת לליבה ולקרום? והאם לקשר הזה יש תודעה? התשובה חיובית, 'כן', וזה נקרא גאיה.

יקרים, איני נותן לכם את הדברים האלה על מנת לסבך את תפישתכם, אלא כדי לתת לכם תחושה כיצד גאיה נעה עם אנרגיה. נניח שיש לכם מבער על הכיריים והחלטתם לחמם אותו, אתם מעבירים אנרגיה לברזל כדי ליצור חום. איש מכם לא ישאל היכן החום ממוקם על המבער מכיוון שהוא מתחמם בבת אחת והוא מתקרר בבת אחת. זה דומה לתנועת האנרגיה של הפלנטה. התנועה של הקונדליני מגיעה דרך כדור הארץ, לא רק על פני השטח. מה שקורה בפלנטה קורה בבת אחת.

לכן כאשר אתם חושבים על תנועת הקונדליני, אל תשאלו היכן זה עכשיו ובאיזו מדינה היא עוברת... האנרגיה של הקונדליני כוללת את כל הפלנטה ולא מסלול מסוים על פני השטח מנקודה אחת לאחרת. זהו שינוי קוונטי, וזה אינו קורה באופן לינארי. עם זאת, במשך כל השנים הללו נדונה התנועה כאילו הייתה שינוי ליניארי שהגיע מהודו וטיבט ונחת בדרום אמריקה. אתם יכולים לקבל איזון אנרגטי מאזור אחד למשנהו מבלי שזה יעבור על פני השטח.

במהלך כל השנים האחרונות, השינוי מתרחש בבת אחת, לכל הפלנטה. זה מעבר מתודעה אחת לאחרת, לא ממקום אחד למשנהו. מתחילים להרגיש יותר נשיות, שיוצרת איזון בין שתי חלקי כדור הארץ ומערבת אפילו את ליבת כדור הארץ. זה אינו קורה על פני השטח, זה קורה בפלנטה. אולם אנחנו אומרים לכם שניתן להרגיש את מרכז האיזון החדש הכי טוב בבוליביה ובפרו. אולם זה לא הגיע כך במעבר בדרך דמיונית.

 

לפני כמה שנים, ישבתי במקום בצ'ילה ודיברתי על תנועת הקונדליני כאשר אתם מסתכלים על המטפורה של הקונדליני, יש לכם תנועה של הקונדליני האנושי, כפי שמופה על ידי גוף האדם. חלקו נע קדימה ואחורה.

ובמקרה זה, זו מטאפורה לתנודה ולמעבר רטט לתודעה גבוהה יותר. אולם גאיה מעורבת הפעם - הקרום, הגלימה/מעטפת, הגלעין. אתם שזורים עם גאיה. ובאותה העת אמרנו לכם שלכדור הארץ יש פוטנציאל לנוע בקרוב ושזה יהיה דרומית לעמדה בה תקשרנו, ואכן זה קרה! (מדובר ברעידת האדמה בצ'ילה, בשנת 2010, ת.ג.) זה אמור להגיע שוב לצ'ילה ושוב זה יהיה בדרום.

כל התנועה הזו דרושה, ולפעמים היא פיסית. גאיה מכירה אתכם, והיא עומדת לנוע ולהתאים את עצמה. אולם כאשר היא חייבת לעשות זאת, היא תעשה את רוב ההתאמות שלה במקום שאף אחד לא גר. יקרים, כאשר אתם רואים שזה קורה, אל תיכנסו לפחד. כאשר אתם רואים פעילות געשית, אל תיכנסו לפחד. במקום זאת, יש לכם את האומץ להרים את היד ולומר, "תודה גאיה", על המקום בו עשית זאת! עליכם לדעת שהאזור בו אתם נמצאים, גם עכשיו, הוא הפכפך ועם זאת, נשמות עתיקות אפילו יכולות לשנות את התכונות של הלוחות הטקטוניים. האדמה תנוע במקומות שלא חשבתם שהיא תעשה, וכשתראו זאת אמרו "תודה גאיה"! תדעו שאני צודק, ושאתם קשורים ומחוברים לנצח בתודעה, יקרים, לאדמה שלכם.

 

הפלנטה משתנה והילידים צדקו. הם הרימו את העפר בידיהם ואמרו "אלה החיים". זה מייצג יותר ממה שהם ידעו ויותר ממה שאתם ידעתם. זה ייצג את התודעה של גאיה ואת השותפות עם האנושות. כל הדברים האלה קורים על מנת להעניק כבוד לאנושות.

 

דיברנו מספיק זמן. היו מודע, בני אדם יקרים, שכל מה שקורה בפלנטה הזו הוא חלק מהעתיד החדש. יבוא יום שתשובו לכאן חזרה, אולי פעמיים או שלוש, אולי יותר, ותנחתו על האדמה הזו כילד, כתינוק, והמילה מלחמה במילון שלכם תוגדר כדבר שנהג לקרות בימים עברו עם הברברים, וזה נעלם. זה מה שאנחנו רואים. זו התכונה העמוקה והמשמעותית של התנועה הזו, תחילתה של פעולה רחומה בפלנטה הזו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020