Light Connections
 
 

 

מכונת האהבה 3 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

גם זה תקשור נוסף על מכונת האהבה, ואני ממליץ לכם לקרוא את הקודמים לו על מנת שתהיה לכם הבנה טובה יותר של תקשור זה. התקשורים הקודמים הכינו את הבמה עבור הדיון במכונת האהבה, והכל מטפורי. כך שרבים מהמסרים שאנחנו מעבירים לכם, אישי ולקהל, מלאים באנרגיות שהגדרנו אותן כ'שפה השלישית', מסרים על גבי מסרים, שום דבר אינו כפשוטו, הכל נרחב, יקרים, מכיוון ששפתה של הרוח היא נרחבת, מלאה ברב מימדיות, ברבדים של הבנה. זה יפהפה.

 

מכונת האהבה מגיעה מהבורא היוצר, משמעות המילה 'מכונה' היא משהו שמצוי בתהליך, בעבודה על הפלנטה הזו, שיש לו תוצאות וסיבה, חלקים שנעים באופן תמציתי, הגיוניים ומגיבים למפעיל, שהוא אתם, לא הרוח..

מזה שנים אמרנו שהמוח האנושי אינו האיבר הסופי של ההגיון, ששם לא נעשה הכל. באמת קיימת שְׁלָשָׁה - גם הלב ובלוטת האצטרובל מעורבים בכל הדברים האלה. עליהם להיות מעורבים מכיוון שהם אלה המדברים לרשומות האקאשיות ומזהים את השפה השלישית. והמוח הוא המחשב, ההשרדותי. אלה עם האינטלקט הגבוה ביותר אינם משתמשים במוחם אלא בבלוטת האצטרובל שלהם, אלה שמשתמשים באינטלקט הגבוה ביותר שלהם אינם משתמשים במוחם אלא באינטואיציה שלהם שתנחה אותם בין אם הדבר נכון או שאינו נכון, או שאולי יש יותר מזה וכך זה נראה...

 

בתקשור הקודם סיפרנו לכם על ההיסטוריה של הפלנטה, על האירוע שקרה לפני 200,000 שנים כאשר הגיעו אלה מהכוכבים וזה הפך אחר כך לסיפור הבריאה שלכם, הסיפור של אדם וחוה. לא יכולתם להבדיל בינם לבין מלאכים - ועדיין אינכם יכולים להבדיל ביניהם - מכיוון שהם היו הוויות נעלות, וכאחראים על הפיסיקה סביבם הם לא נזקקו לכלי טיס על מנת להגיע כאן. זוהי חשיבה של המימד השלישי.

סיפרנו לכם שבסופו של דבר התודעה מתחברת ויוצרת ברית עם הפיסיקה, וזוהי מאסטריות שמתורגלת אפילו כיום על ידי גורואים רבי מעלה שאינם זקוקים יותר לאכול. הם נמצאים כאן על הפלנטה ומתרגלים את הדברים שסיפרנו לכם עליהם. הם מבשרים את מה שתראו יום אחד, הקשר בין תודעה להתעלות.

סיפרנו לכם שלמוריה היתה מרכז הלמידה מכיוון שהיתה מבודדת, אולם אמהות הכוכב לימדו במקומות רבים. מדברים במיוחד על למוריה מכיוון שהיא היתה כה מבודדת ולא חוותה הפרעה. לא יכולתם לעולם לחזור לשם וכך זה היה מקום מיוחד וטהור יותר מהשאר ולכן גם היה צורך לעצור ולחסל אותו בנקודה מסוימת באזור הלימוד, ולכן היא שקעה.

היא לא שקעה בעקבות פעילות של לוחות טקטוניים, אלא בעקבות פעילות געשית - וכבר דיברנו על כך. הדברים שמתרחשים בשמורת ילוסטון בארה"ב התרחשו גם שם. בועת המגמה שדחפה את ההרים שקעה והתושבים עזבו. זה קרה בערך לפני 15,000 שנים, אולם ההוראה והלימודים התקיימו זמן רב יותר מכך והתחילו למעשה לפני 50,000 שנים.

סיפרנו מדוע זה היה כה יקר ערך ומדוע נזקקו לזה, ממש כפי שיש ללמד את ילדיכם. אתם קיבלתם אז את הנשמות, יקרים, זהו הסיפור של אדם וחוה, זוהי הבריאה, אתם קיבלתם נשמות, וכל הרעיון של עץ הידע היה קשור להוראה לגבי מה היה מקודש ומה לא היה מקודש, כיצד פועלת הרוח, ומה בהמשך, על מנת להביא אתכם למקום בו תתחילו לבחור את חייכם עבור עצמכם.

לא היו לכם כל רשומות אקאשיות, לא היה לכם כל נסיון חיים - זו היתה ההתחלה של ההתחלה. היתה צריכה להיות הוראה.

מיסיונרים בחלק ממערכות אמונה מבינים זאת, מכיוון שכאשר הם מגיעים לשבטים עליהם להתחיל מן ההתחלה. עליהם להסביר אודות המקור הבורא היוצר וכל הדברים שהשבטים אינם יודעים. זו דוגמא לכך שכאשר ישנה חברה שהלכה למעשה אינה יודעת דבר אודות מה שאתם עומדים ללמד אותה, עליכם להתחיל מן ההתחלה. מעגל הלמידה הלמוריאני היה ההתחלה. סיפרנו לכם שהיו מזה גלגלים רבים וענפים, אולם הסיפור הזה מתחיל במקום בו למוריה נעצרה, וברצוני לספר לכם שהיסטוריה של הפלנטה הזו במשך 30,000 השנים האחרונות היתה מדהימה וכמעט לחלוטין לא ידועה.

 

כך שכאשר אדבר על כך עכשיו, על גדולתה, על המסתורין שלה והמספרים שלה, זה יהיה חדש לגמרי אם נתקלתם עכשיו בתקשור הזה, ויתכן ואפילו 'מגלגל עיניים'... שותפי (לי קרול, ת.ג.) לימד זאת והצביע על דברים בקשר לכך ואני תקשרתי אודות זה, אולם זה אינו מיוצג כלל בהיסטוריה שלכם, במדע של הזרם המרכזי שמתאר את הדברים בצורה שגויה לחלוטין.

זה אינו הופך אותם לחסרי השכלה, יקרים, המשמעות של זה היא רק שהם 'נאחזים בקש' שהם רואים כעת. וזה עומד להיות מבחן למדענים שלכם לגבי מה הם יעשו כאשר יתחילו לגלות דברים שלא יתאימו לדגם שלימדו אתכם. האם הם יקברו את התגליות מהר בחול או שהם יהיו פתוחים להיסטוריה מסוג חדש?

 

היו מחזורים להתערבות הזו שדיברנו עליה. לכל חברה על הפלנטה הזו ניתנו פחות או יותר 5,000 שנים על מנת לראות אם היא תתפתח, אולם יש יותר מכך, מכיוון שקיים גם מחזור של תודעה שאינכם יודעים אודותיו עדיין, והסוציולוגים רק מתחילים לרמוז עליו. מדובר בכמה זמן לוקח לחברה לפני שהיא הורסת את עצמה באמצעות חוסר פעילות, מלחמה, או מגפה.

זה משהו מחזורי, יש לכך תשובה והסוציולוגים מתחילים לרמוז עליו ולתהות האם קיים מחזור של בני אדם שיכולים לשרוד רק זמן מסוים לפני שהם לוקים בתפקודם, כמה זמן נותר להם אלא אם כן הם גדלים ומתרחשת השפעתה של התודעה. זוהי שאלה טובה והתשובה היא 5,125 שנים.

חלק מכם עשויים לזהות את המספר הזה, ובהמשך אספר לכם מדוע, אולם הנה משהו שעליכם לדעת: על הפלנטה הזו היו לפניכם חמש חברות שונות לחלוטין, אתם הצטרפתם לחברה החמישית. המומחים שתשאלו יאמרו לכם שחברה כפי שאתם מכירים נמשכת רק 6,000 שנים, ויצביעו על המצרים כעל אחת מהחברות העתיקות ביותר, על גילן של הפירמידות בנות 5,000 שנים ואם תלכו מעט לאחור עם השפות של הסנסקריט והקוניפורם (כתב יתדות במסופותמיה, ת.ג.) ולעמק ההינדו יתכן ותמתחו זאת ל 6,000 שנים, ולפני כן לא היה כלום...

זה מטופש [קריון מצחקק בהנאה..] זה רק שלכם, יקרים, מכיוון שאינכם יודעים על החברה שלפניה, וזו שלפניה - אולם תגלו זאת [קריון מצחקק בהנאה..] ותוכלו לראות זאת כאשר הטכנולוגיה שלכם תשתפר ותהיה טובה יותר. הדברים ייחשפו, הם אפילו נחשפים כעת במקומות בהם אתם חופרים ומגלים מבנים ש'אינם אמורים להיות שם', שנבנו על ידי אנשים ש'לא היו אמורים להיות שם', עם שפות שאינכם מזהים אותן, ועם גיאומטריה שטובה מדי לדעתכם יחסית לזמן בו הם נבנו, עם היערכויות לפלנטות לפני שהם 'היו אמורים לדעת' אפילו על פלנטות, ואין לכם כל הסבר לכך.

 

הרשו לי להציג בפניכם תרחיש מעט משעשע.

המצרים עם חברה בת 5,000 שנים, בנו מקדש יפהפה באבידוס, וישנם שם דברים שאין בשום מקדש אחר. הם מאוד גאים בכך, בגילו של המבנה, בהיסטוריה של זה, ואתם מבקרים במקום הזה. אולם למצרים לא היה כל מושג שזה נבנה על גבי עיר אחרת [קריון מצחקק בהנאה..] שנחשפת כעת..

מאחורי אבידוס מצויה עיר אחרת שתוארכה באמצעות פחמן כבת 10,000 שנים! המצרים אינם מדברים על כך מכיוון שזה פוגע בכל מה שהם למדו ומלמדים באוניברסיטה בקהיר.

 

שש חברות... רגע, לא נאמר קודם חמש חברות? ובכן, זה מכיוון שלכולן היתה הגבלת זמן וכולן נכשלו - קרה משהו והיה עליהן להתחיל מחדש מעצמן או בעזרתה של גאיה. גם אתם הייתם מיועדים לכך. זה היה לוח הזמנים שלכם עצמכם, היתה לכם בחירה חופשית! האם קראתם על כך בכתובים שלכם? לא הייתם אמורים לשרוד לאחר שנת 2000. כך כתוב בכתובים שלכם, קראו זאת שם.

אולם זה לא קרה, ואתם שרדתם את מה שאף אחת מהחברות האחרות לא הצליחה לשרוד. ובשנת 2012 התחלתם את החברה השישית... אחת מהחברות בעלות התודעה הגבוהה ביותר שתתקיים על הפלנטה הזו.

 

אורכו של לוח המאיה היה 5,125 שנים. הוא ייצג את החברה האחרונה. זה חלק המתחלק ב 5 מהתנודדות הפלנטה בת 26,000 שנים - חמש חברות שלכל אחת מהן היה לוח שנה משלה.

התחילו לחשב את המספרים ותראו שיתכן ויש הגיון בכל זה, במיוחד עם הממצאים שמגלים כעת.

 

ברצוני לסיים את התקשור בהפצרה. איני עומד להסביר מה היו שש החברות. אתם השישית, אולם כל החמש לפניכם כיצד הן הגיעו כאשר התחלתי והמשיכו באי באגם יפהפה בגרמניה, אתם יכולים למצוא את התקשור הזה. זו היתה הפעם היחידה שדיברתי על כך, אולם כרגע אלו רק העובדות.

 

הנה ההפצרה שלי:

יקרים, לרבים מכם, כולל להיסטוריונים, יש הטיה האומרת שעד כמה שתמצאו בני אדם רחוק בהיסטוריה, כך הם יהיו פחות אינטליגנטיים. וכך אתם מגיעים לבסוף לאנשי המערות, שלפי דעתכם נוהמים על בני הזוג שלהם ואין להם שפה כלל.

אתם תהיו בהלם לנוכח הידיעה שחלק מן החברות האלו שהיו לפניכם, הצליחו טוב יותר מכם, היתה להם מתמטיקה טובה יותר מזו שיש לכם, והם פענחו דברים שאתם לא הצלחתם לפענח...

וההפצרה שלי היא זו: הביטו בהיסטוריה בצורה שונה ודעו שעד כמה שתוכלו למצוא חברה לאחור, תמצאו אנשים ממש כמוכם, חושבים ממש כמוכם, פקחים כמוכם. ההבדל היחידי הוא שלא היו להם את ההמצאות שיש לכם אולם הם עשו בלעדיהם דברים שאתם עושים כיום, ולפעמים היו אפילו פקחים יותר. היו להם מוזיאונים אלגנטיים, היו להם ספריות, היו להם את הדרכים שלהם, היה להם ביטוי מילולי, הם ידעו כל כך הרבה על כל כך הרבה דברים, והכל אבד בכל פעם שהם התחילו מחדש.

אתם תגלו חלק מן הדברים האלה, לא תבינו זאת בגלל ההטיה שלכם שטוענת שלא יתכן שהם היו כה פקחים. אולם הם היו פקחים, ובתחומים רבים הם היו הרבה יותר פקחים מכם. הם לא התרשמו מכך שהיו להם עשר אצבעות ובהונות כפי שאתם הייתם. המתמטיקה שלהם היתה מבוססת על 4 במקום על 5.

לכם יש רק שני גורמים במתמטיקה שלכם, להם היו יותר מארבעה גורמים. הם היו מסוגלים לאפשר למתמטיקה לדבר אליהם ולהציע להם אלגנטיות שטרם ראיתם כמותה.

הם ידעו כיצד לא לאכלס יותר מדי את האזורים שלהם ואתם טרם הצלחתם להבין כיצד לעשות זאת. לו יכולתם לשוחח איתם, ישנם דברים כה רבים שהם יכולים ללמד אתכם.

 

הה, אבל אתם הייתם... הם... זה מצוי ברשומות האקאשיות שלכם [קריון מצחקק בהנאה..] וגם תהיה היזכרות של זה. היזכרות בדברים שפעלו והרעיונות שיגיעו בהמשך בחברה הששית בה אתם נמצאים כעת, אולם נדבר על כך בהמשך.

אתם נמצאים באתחול מחדש, ואתם יכולים להכיר טוב יותר האחד את השני. דברים מתחילים לבחון את עצמם ולזחול החוצה מן הפינות החשוכות ולהראות את עצמם כך שתוכלו לראות מה אינכם רוצים יותר. הפתרונות נמצאים בפעולה עבור בעיות שהיו אתכם במשך מאות בשנים. ונדבר גם על כך בהמשך.

 

להיסטוריה של האנושות יש גדולה הרבה יותר מאשר אתם יודעים, היא מבוגרת מכפי שאתם חושבים, יפהפיה, ויום אחד תלמדו על כך בדרך הזו. לא תוכלו למנוע זאת, זה לא יהיה אזוטרי, תוכלו לאחוז זאת בכף ידכם כאשר תתחילו לחפור. חלק מהממצאים שרדו היטב ונשמרו, אתם פשוט טרם ראיתם אותם אולם תראו אותם יום אחד.

כל הדברים שאני מספר לכם עתה מגיעים למסקנה וסיכום גדולים, ונדבר על כך בהמשך ועל מי שהנכם באמת, החברה היחידה בינתיים על הפלנטה הזו שלא השמידה את עצמה לאחר 5,125 שנים ועומדת על הסף של ההמשך שראו ועברו פלנטות אחרות.

זוהי הסיבה להיותי כאן, לחגוג, לעזור, ולהתחיל לעבוד עם נקודות הצומת ונקודות האפס המתחילות לדחוף גדלות לעבר הפלנטה הזו, שכתוצאה מכך תהיה תודעה גבוהה יותר.

 

אני אשוב..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

מכונת האהבה 4 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

בתקשורים ניתן להרגיש את האהבה והכבוד לנשמה האנושית. אל תאמינו לתקשור אם אינכם שומעים זאת שם. זוהי הנדיבות במידע המרומם שתמיד תהיה שם.

בזמנים האלה לאחר שנת 2012, הדברים שאתם חווים ולאן מועדות פניכם כיום. אנחנו נמצאים כאן על מנת לעזור, להסביר, להרגיע ולנחם, על מנת לסייע לכם לנוע קדימה.

בתקשורים הקודמים סיפרנו לכם על חיים כה רבים שישנם סביבכם בגלקסיה שלכם וחלק מהם עברו זאת. אתם יכולים לומר שהייתם שם ואתם יודעים מה בהמשך, ולכן אנחנו כאן.

זהו מסר נוסף אודות מכונת האהבה ואנחנו מציעים שתקראו גם את שאר המסרים לפני שתקראו את המסר הזה ותבינו הרבה יותר טוב את מה שאומר עכשיו. הכינוי מכונת האהבה הוא מטפורה, הרוח מדברת במטפורות.

כאשר אתם קוראים בכתובים, או בשירים של נוסטרדמוס או בדברים נוספים - חלקם אינם מתקבלים על הדעת מכיוון שהרוח מדברת בשפה השלישית מעבר לשפה הלינארית שאתם קוראים אותה. עליכם להבין מה המשמעות ומה נאמר. האהבה של מכונת האהבה היא אהבתו של הבורא היוצר. משתמשים במכונה עבורכם כרעיון תלת מימדי של מכונה שיש לה מטרה, נבנתה מתוך סיבה ועושה משהו. יש לה חלקים רבים שעובדים, יתכן שאתם אפילו יכולים לתכנת אותם לעבוד, להדליק ולכבות אם תרצו, אולם ישנה תכלית מאחורי זה. זו מכונה שיכולה לפעול מהר או לאט, כרצונכם.

מכונת האהבה היא ההגדרה של בריאת האנושות ומה שהתרחש על כדור הארץ הזה, עם התערבות רבה שממשיכה אפילו כיום.

 

ברצוני להיות ברור יותר לפני שאתם תגיעו למסקנה של מה שאמרתי בתקשור הקודם שעשוי להיות לא נכון בעקבות ההטיה שלכם.

דיברתי על ארבע חברות לפני זו שלכם, ברצוני לספר לכם מעט יותר על כך על מנת שתבינו שזה אינו מה שאתם חושבים. הן לא היו חברות עולמיות כפי שיש לכם כיום. הן היו יותר מקומיות, כללו מיליוני אנשים אולם לא מיליארדים. וכל אחת מהן נמשכה מעל 5,000 שנים.

הסיבה שהן לא היו עולמיות היא ברורה מאליה, לא היו להן הזדמנויות ואמצעי תובלה כפי שיש לכם כיום, אפילו לא קרוב לכך. לא היו להן הזדמנויות ואמצעי תקשורת שיש לכם כיום, אפילו לא קרוב לכך. לכן הן היו הרבה יותר מבודדות בארבעה חלקים אחרים בכדור הארץ.

אולי תחשבו שאחת התמזגה לאחרת וזו התמזגה לאחת נוספת, חלק מהן חפפו למעשה מכיוון שהן היו נפרדות. כאשר אתם מתבוננים בתרבות שלכם, ועורכים מחקר לגבי היכן לדעתכם היא התחילה מבלי להבין שהיו חברות אחרות לפניכם, אתם צודקים שלא היה באזור ההוא שום דבר לפני שהתחלתם - אולם כן היה באזורים אחרים.

לפעמים האזורים היו דומים, כפי שסיפרתי לכם לגבי מצרים, לפעמים הם חפפו, אולם יקרים, זה אינו מה שאתם חושבים. לא היו לכם ארבע חברות ברחבי העולם. ובנוסף יש לכך אנומליות - בסופו של דבר תגלו ארבע עקבות מובהקות אחרות על הפלנטה, באזורים שונים, מלפני כמעט 30,000 שנים.

וזוהי מסגרת זמן שמגיבה להתנודדות של הפלנטה שהיא 26,000 שנים. כל חברה מייצגת כמעט חמישית מאותה תקופה של 26,000 שנים. זה גם מתאים לזמן של לוח השנה של המאיה שעוקב אחר החברה החמישית שאתם בתוכה.

בשנת 2012 הענקנו שם חדש לחברה שלכם מכיוון שעברתם דרך זמנים אלה של שינוי בהתנודדות של כדור הארץ, ואתם החברה השישית ואדבר על כך עוד מעט.

 

במסגרת האנומליות, היו כמה קבוצות על הפלנטה שנשארו כמעט 50,000 שנים, שהם שני מחזורים של התנודדות כדור הארץ, והן לא עברו דרך השינויים של ארבע התרבויות שלפניכם שתיארתי לכם.

תמיד ישנם סירובים או אנומליות. הדברים האלה אינם אותו הדבר, או שישנם אחד או שניים, או מספר מסויים שהתחיל ונעצר. הם חופפים ונכנסים האחד לתוך השני, אולם היו שלושה מקומות מובהקים ומבודדים על הפלנטה, בהם בני אדם חיו ועבדו באותה תרבות במשך 50,000 שנים.

זה קרה למרות שהאחרות הגיעו ועזבו, וברצוני שתבחנו את שלושת המקומות האלה, תגלו מי הם היו -  ואתם יודעים כבר על אחד מהם - היה שם חוסר משאבים, הם חיפשו יום אחר יום אחר משאבים ולא היו להם הזדמנויות להגיע לסוגים של תכונות ומאפיינים חברתיים שיש לכם או שהיו לחברות האחרות. הם היו תמיד בקיום ובהשרדות, והם נשארו זמן רב מאוד.

 

סוציולוגים יספרו לכם שכאשר קיימים משאבים, בכל חברה, זה נבנה מעצמו, זה גדל, המשאבים מובילים לארגונים שלא יקרו בארגון או חברה הטרודים בקיום יומיומי, כאשר אתם תמיד מחפשים אחר הארוחה הבאה ותמיד הולכים למקום אחר על מנת למצוא אותה. קשה שתהיה אלגנטיות בסוג כזה של ארגון כמו שיש לכם בחברה המודרנית. לאלה שיש משאבים רבים יהיו יותר משאבים והם ירצו יותר משאבים. הם גדלים לדברים אחרים, הופכים ליותר אלגנטיים, יש להם כמה המצאות... אתם מכירים את הסיפור...

רציתי להעביר לכם את ההסבר הזה לפני שתבחנו את דברי ותאמרו שאמרתי שהיו לפניכם ארבע חברות על הפלנטה, ושיהיה לכם את הרעיון שהן היו ברחבי העולם. הם לא היו כאלו. הן היו מבודדות, קטנות, שונות לגמרי.

אינכם בני 6,000 שנים אלא יותר כמו בני 50,000 שנים, אולם הרוב התרחש ב 30,000 השנים האחרונות.

 

מה ביכולתי לספר לכם על עכשיו?

אתם עדיין מועדים להתערבות [ קריון מצחקק בהנאה..] התערבות גדולה. יש לכם בחירה חופשית, יקרים, אולם קיימים דברים רבים שהרוח עושה עבורכם, וחלקם ב'מחלקת המבט הגדול' ששותפי דיבר על כך פעמים רבות. אתם יכולים לעשות ככל העולה על רוחכם בבחירה חופשית, אולם אם יש אור בפינה הרי שהוא יפנה את תשומת לבכם אליו להתבונן, או שלא להתבונן בו. האם אתם מבינים את ההבדל? זה חלק ממכונת האהבה.

הרוח דואגת כל כך אודותיכם, לגבי היכן אתם צועדים בצעד הבא, ויהיו אורות רבים שיזמינו אתכם להתבונן בהם. זוהי מטפורה לדברים שעשויים למשוך את תשומת לבכם על מנת לתת לכם משהו שהגיע הזמן להעניק אותו לכם.

האם בחנתם מעולם את ההיסטוריה של ההמצאות שלכם? ישנו משהו שיתכן ואינכם מודעים אליו ואמסור לכם אותו עוד מעט, כך שתוכלו להתבונן לאחור ולחקור זאת.

 

נקודות הצומת ונקודות האפס על הפלנטה הזו שהושארו באופן מקורי על ידי אלה מן הכוכבים מתחילות לעבוד, ממש עכשיו. הן הושארו כאן למקרה שתצליחו. הזוגות המותאמים שלהן של פלוס ומינוס, נפתחים כעת, ועובדים יחד בזוגות על מנת להתחיל ולנקות את מערכת הרשתות של הפלנטה הזו, להיפטר מהדעות המוטות של האנרגיה הישנה, ההיזכרויות הקריסטליות של אנרגיה ישנה שאפילו השפיעו על הרשומות האקאשיות של האנושות, על מנת להוביל אתכם במסלול מהיר לעבר מקום גבוה יותר של תודעה. אינכם יכולים להמשיך לשבת בבוץ ולצפות לפלנטה נעלה, יקרים. אינכם יכולים להישאר בעפר של האנרגיה הישנה ולצפות לנס כלשהו בו תטפסו ותצאו ממה שיצרתם במשך אלפי שנים, אנרגיה ישנה שאינה מאפשרת לכם להתקדם מעבר לשחיתות ולזוועה, מכל הדעות המוטות של החשיבה הישנה. משהו היה חייב לקרות על מנת לעזור לכם לעבור זאת, ושנת 2012 היתה הסימן והאות.

אספר לכם משהו ואתם יכולים להתייחס אליו כרצונכם - הגלקסיה ידעה שהצלחתם! עד כדי כך אתם חשובים.

 

הפלנטות הנעלות ברחבי הגלקסיה שעברו הרבה לפניכם את מה שאתם עוברים, הגבירו את הדנ"א שלהם ועברו לתודעה גבוהה יותר, הן ידעו שעברתם את הסמן. הם ידעו שהפלנטה המרוחקת הזו מתחילה לעבור את השינוי כפי שהם עברו אותו. חשבו על כך - אתם ידועים במקומות כה רבים! ישנם רבים כל כך שלעולם לא תדעו אודותיהם, לא תזהו אותם או אפילו לעולם לא תפגשו, והם נותנים לכם אנרגיה בעודכם עוברים זאת כפלנטה.. יש לכם משפחת כוכבים שדואגת לכם. ואם זה יותר מדי עבורכם, הבה נשוחח שוב בעוד מאה שנים [קריון מצחקק בהנאה..] ונדון בדברים האם הם 'מגלגלי' עיניים או אולי יש בהם משהו מוחשי כאשר הם יתחילו לדבר.

 

ברצוני לספר לכם כעת דברים כה רבים, אולם הדבר העיקרי הוא שמשפחת הכוכבים שלכם השאירה מערכת, מכונה. היא אזוטרית כך שאיני יכול לספר לכם הרבה אודות אופן פעולתה, למעט היכן היא עובדת, והסברתי על כך.

כאשר הם הכינו עבורכם את מערכת הרשתות של הפלנטה הזו, לעזור לכם בהיזכרות, לעזור לכם ברגשות ובכל הדברים המלאים בלכלוך עם כל זוועות המלחמה וההיזכרויות בתפקוד הלקוי. לאט הם מתאדים והופכים לאור, מנוטרלים כך שבבחירה חופשית תוכלו לנוע בנתיב שנקי מסלעים. וזוהי האמת. זו הסיבה שאתם מתחילים לראות כמה דברים מרעננים, כמו תנועת ה Me Too ששותפי דיבר על כך, ואין מדובר בנשים, יקרים, אלא ביושרה שבין אדם לאדם, והגיע הזמן לכך.

מתי חשבתם שזה ישתנה, ומדוע זה קרה עכשיו לאחר מאות בשנים של דברים שלא היו הולמים שם. וזה מתחיל להשתנות עתה. ההתעללות בילדים בחלק מן הארגונים הדתיים, שזה אוקסימורון לגבוה ביותר, מתחילים לשים לב לכך וזה מתחיל להשתנות ולתקן את עצמו. מתחיל להיות פתרון לדברים שמעולם לא חשבתם שיהיה להם פתרון, ושמגיע מאלה שמעולם לא חשבתם שיעזרו לפתור אותם.

יהיו אלה שיאמרו שהם אינם מאמינים בכך מכיוון שהפוליטיקה היא כך וכך - ועלי להצהיר שהפוליטיקה תהיה הדבר האחרון שישתנה, מכיוון שזה קשור לעוצמה, תאוות בצע וכל הדברים שיהיו להם השפעות רחבות עליכם, אולם זה יקרה מכיוון שהתודעה של הפלנטה הזו לא תבחר מנהיגים בעלי תפקוד לקוי. זה מגיע, לא בקרוב מאוד, אולם זה מגיע.

 

קיימת התערבות עבורכם ממש כעת, המכונה ממשיכה, והיא מגבירה את מהירותה. אולם יש עוד, בנוגע להמצאות... כל מה שיש לכם כעת הוא ארכאי לחלוטין, כולל המכשירים שאתם מאזינים, צופים או קוראים בהם. זה כל מה שיש לכם אולם חכו מה מגיע בהמשך. מגיעים דברים שיציג בפניכם עולם שאינכם יודעים שהוא קיים אפילו. זה יגרום לכם להיראות כאילו הייתם פראיים ללא כל מושג אודות חשמל - עד שהגיעו ההמצאות האלו. זה יהיה כאילו וחזרתם לימי הביניים ושאלתם אותם אודות האינטרנט שלהם או ה WiFi, וכאשר הם ישאלו לגבי זה תצטרכו לעבור 14 שלבים על מנת לספר להם כיצד המצאה אחת הובילה לשניה ולשלישית עד שזה הוביל לאינטרנט..

זהו המקום בו אתם נמצאים כעת בהשוואה למקום שתהיו בו בקרוב.

 

היתה גם התערבות עם המצאה. ותאמרו שכבני אדם יש לכם בחירה חופשית ושאתם מגלים את הדברים שאתם מגלים בבחירה חופשית שאכן הואצה במספר השנים האחרונות האלו ושאתם ממציאים במהלך הדרך. האמנם? האין זה מעניין שצפיתם בציפורים במשך אלפי שנים אולם שיש לכם תעופה רק 'לאחרונה' מבלי שאנשים ניסו לעשות זאת לפני כן? הסינים העיפו עפיפונים לפני אלפי שנים ורק לאחרונה עברתם לתעופה ממונעת, כאשר האחים רייט הקדימו את הצוות הצרפתי בשבועיים בלבד.

האם שמתם לב שנראה שהמצאות מתרחשות ברחבי העולם באותו הזמן - רדיו, תעופה, אחרות - כך שבעוד ישנו מישהו שממציא משהו ומקבל על כך נקודות זכות, בדרך כלל ישנו אדם אחר שנמצא על הסף של אותה המצאה?

אתם מקבלים את ההמצאות בשעה שאתם אמורים לקבל אותן, באמצעות התערבות. הרעיונות של מבט נרחב מושתלים, ומי שקולט אותם ראשון זוכה בפרס...

בין אם זה גילוי החשמל במתכונתו כיום, או שזה מגיע מהשמות שהכרתם וכיבדתם - זה היה יכול להיות אחרת בהתאם למי שקיבל זאת לראשונה, מכיוון שהרעיון הגיע לפלנטה והפלנטה עבדה על כך כפלנטה. ההמצאות שיש לכם - אפילו הגרעין - הגיעו בזמן הנכון, בבחירה חופשית, לראות מה תעשו עם זה. האם תשמידו את עצמכם? אתם יודעים שהייתם אמורים להשמיד את עצמכם - זוהי בחירה חופשית ולא היה חלק ממכונת האהבה. זהו חלק מהמכונה האנושית.

 

חלק מן האנשים המבוגרים זוכרים את הנבואה בעת שנולדו שניבאה שלא תהיו כאן כעת... הנבואה למעשה בכתובים ניבאה על עתיד שלא נטלתם בו חלק מכיוון שהתודעה השתנתה. חלק מכם זוכרים שהוריהם ציפו למלחמת עולם שלישית, שזו היתה רק שאלה של זמן לפני שתמחו את עצמכם עם הופעתו של הנשק הגרעיני. אתם עדיין עושים זאת בסרטים שהם תולדה של זה ושל הדעה המוטה הישנה לגבי היכן הייתם מוצאים את עצמכם. זה משתולל ומתפשט בכל מקום מכיוון שזה היה לוח הזמנים שהיה לכם עבור עצמכם, ולא עשיתם זאת.

זו הסיבה שהגלקסיה מכירה אתכם, יקרים, מכיוון שלא עשיתם זאת, ואתם כרגע פתוחים לרווחה לקראת מה שעומד להגיע.

 

מגיעות המצאות עם דברים ממבט נרחב, ותלוי מי יקבל אותם ראשון, בין אם אתם מתבוננים או שאינכם מתבוננים או שהדעות המוטות שלכם מונעות מכם להתבונן. לא תראו אותן אם אתם בדעה שחושבים שאתם יודעים הכל או שיודעים מה עומד להגיע, אולם במיוחד לאנשים צעירים שיודעים טוב יותר, יודעים שהדברים נמצאים שם, הם מרגישים זאת ורוצים לקחת חלק בזה - זה מגיע!

זה כבר נמצא כאן בדרכים מסוימות, סיפרתי לכם על כך וחזיתי זאת. חפשו אחר המגנטיות, אני מאסטר המגנטיות ועתה אתם יודעים מדוע זה קשור לרשתות, לשדה המגנטי, בשימוש במגנטים בעתידכם. זה יסלק את כל דלקי המאובנים (דלק הנוצר מהתאבנות של אורגניזמים בסביבה מחוסרת חמצן, ת.ג.) על הפלנטה הזו שהשתמשו בכך ליצירת כוח חשמלי. נקודה. לא תזדקקו להם. זה יהיה גם קיצן של הבטריות מכיוון שלא תזדקקו גם להן.

יהיו מנועים מגנטיים, קטנים וגדולים שיסתובבו לתמיד, ורק המיסבים יתבלו. הם יפעלו ויפעלו, ובין אם מדובר במנוע ענק בעיר או מנוע קטן בשבט באפריקה - הם יעניקו להם אינטרנט, חשמל, בריאות, הם יהיו מחוברים לעולם כפי שלא היו מעולם לפני כן, וזה רק משהו אחד, וזה כבר נמצא כאן.

מגיעה יכולת לגדל בקלות מזון עבור כולם.

 

עם תודעה גבוהה יותר יגיע חיסול המחלות על הפלנטה. במבט לאחור תשאלו את הסוציולוגים מדוע בני אדם חיים זמן רב יותר ונראים בריאים יותר למרות שיש פחות תרופות... [קריון מצחקק בהנאה..] חשבו על כך.. כן, יגיע יום בו לא יהיו יותר פרסומות של תרופות בשידורי הטלביזיה...ובמקום זה יהיה שם רעיון אחר - תודעה מיומנת. אמנו את עצמכם לצפות דברים מועילים בחייכם כך שהפיסיקה תשתף אתכם פעולה, והם יופיעו. זה אינו קסם, זה מגיע...

ואתם תאמרו שאם אתם עתידים לחיות זמן רב, ללא מחלות, ויהיו אנשים רבים, הרי שיהיה ריבוי אוכלוסין! כבר הסברנו לכם בעבר שחלק מחברה בוגרת היא היכולת לשלוט בשיעור הילודה. כבר קיימים על הפלנטה מקומות ללא גידול באוכלוסיה, ולשם מועדות פניכם. אינטליגנציה על מנת לדעת מתי להביא ילדים ומתי שלא להביא אותם, מדוע, ולתכנן זאת, במקום פשוט להביא הרבה ילדים.

זהו רעיון של אנרגיה ישנה שפותח בעיקר מארגונים שרוצים מנויים רבים כך שיהיו לכם הרבה ילדים. זה אינו משהו בוגר.

 

אתם נכנסים לשלב חדש של הבנה ובגרות, המצאות חדשות, ו.. הדבר הגדול שמגיע וכמעט נמצא כאן, אם תאפשרו לה להגיע - עדשה קוונטית. באמצעות סדרה של מגנטים ואנרגיה מוקפאת, קיימת דרך עם פלזמה לראות שדות רב מימדיים על כל תהילתם. אתם תראו את כוח הכובד - זהו שדה רב מימדי וכאשר תראו את כוח הכובד תראו גם את הדפוסים, ותראו כיצד להתאים אותם.

תהיו מסוגלים לראות את כל ההיבטים הרב מימדיים של המרכבה שלכם עצמכם, וכולם יקחו נשימה עמוקה ויודו שזה עולם שלא ידעתם אפילו על קיומו. ולאחר מכן דבר אחד מבעיר שני, וההבדל בין מה שמגיע ומה שהיה הוא שלא תעשו בהם שימוש ככלי נשק. כאשר יש שפע של משאבים, לא תהיה כל סיבה לעשות מהם כלי נשק. בני האדם יוכלו לאכול, לא יצטרכו לחלות, ולא יצטרכו מישהו אחר שישלוט בהם מכיוון שהם עניים.

 

הדברים האלה יקרו על הפלנטה הזו כפי שהם קרו בפלנטות אחרות, המהירות - לאט או מהר - תלויה בבחירה החופשית של המכונה שלכם, יקרים. אולם מכונת האהבה תישאר כאן לנצח.

כן, יש לכם בחירה חופשית להפוך את הכל ולהחריב את עצמכם, אולם לא תעשו זאת, מכיוון שכבר היתה אחיזה כאשר נקודות הצומת ונקודות האפס המשיכו לנקות את הדברים האלה חסרי התפקוד, הזוועות, את העבר, כך שלא תשובו ותחזרו על אותן שגיאות מכיוון שהגיע הזמן לאדם החדש. זה יקרה לאט, לאט מכפי שאתם רוצים, לא הכל במקום אחד. יהיו נקודות בהירות ונקודות חשוכות, יהיו שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור, אולם אתם תתקדמו וההמצאות האלו כבר נמצאות כאן.

 

זה מה שרציתי לספר לכם, זוהי מכונת האהבה, מבריאת הפלנטה הזו ועד היום. לאן שאנחנו רואים שזה מוביל, מדוע אני קריון נמצא כאן, ומדוע יהיה שינוי במה שאני עושה.

אנחנו אוהבים אתכם, בני אדם יקרים, הרוח, האל, המקור הבורא היוצר, דואגים לכל אחד מכם. אינכם קורבנות כאן.

האם תוכלו לשבת ולהירגע, לנשום בסופו של דבר ולומר "אני רואה ומרגיש שקיים אור במה שקריון אומר.." אם תוכלו לעשות זאת, הרי שגרמתי לכם להתבונן [קריון מצחקק בהנאה..]

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020