Light Connections
 
 

 

מערכת היחסים עם גאיה - אפריל 2010

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ישנה כאן אנרגיה שמייצגת את 'הבית', והיא דחוסה עבור כמה מכם. בעוד ששותפי (לי קרול, ת.ג.) מתרגם למילים את קבוצות המחשבה האלו והתמונות שאני מעביר אליו, נדמה לכם שזהו קולי שדובר את המילים האלו. בשנים שבהן הוא עושה זאת, זו אכן הדרך הטובה ביותר לעת עתה, מכיוון שהתרגומים שלו יעניקו לכם את רגשות הלב וגם את הגיון האינטלקט. המשמעות היא ששפה זו הינה שלמה, מכיוון שזהו האיזון של שני הדברים האלה שמאפשר לכם יכולת הבחנה לשפוט שמה שמתרחש כאן הוא אמיתי, אותנטי ומדויק.

 

לפני שבוע, שותפי היה במדינה אחרת ואני מסרתי לו מידע בנוגע לגאיה. באותו הזמן, יעצתי לו לא להקליט זאת, כך שיוכל לשמוע אותו, להיות חלק ממנו, לצפות לו ולהיות ברור יותר ביחס למסר שיוקלט. וזה יהיה עכשיו.

לכן המסר שניתן כעת עוסק כולו במערכת היחסים שלכם עם גאיה, מה מתרחש על הפלנטה שאתם מבינים, וכמה דברים שאולי אינכם מבינים, תהיה סקירה של כמה מהדברים שרבים מכם לא שמעו, ולאחר יהיה דיון בדברים חדשים שיתכן ולא שמעתם. ואנחנו מתחילים באנרגיה של ההיזכרות.

 

הילידים של כדור הארץ, האנשים הקדומים, רחשו כבוד רב לפלנטה שחיו עליה. היא הייתה עבורם אם/אב, והם החשיבו אותה למקור של כל הדברים הטובים. היא סיפקה להם מזון, הן מן היער והן מן הקרקע - ציד וחקלאות. היא סיפקה מים והעניקה להם מקלט, אפילו כאשר היה נדמה שהיא כועסת.

מיתולוגיה התפתחה סביבה ורווחו סיפורים רבים. רבים מהאלים הישנים הפכו לתיאורים של האנרגיה של גאיה. ובמקום לכלול זאת בתרחיש של יחידנות, לעתים תכופות האלוהות פוצלה לאנרגיות רבות, דמויות אל של הים, האוויר, האדמה, היבולים, השמש, החום והקור. אולם הדבר תמיד נעשה מתוך כבוד. זו הייתה נקודת המבט העתיקה ביותר ביחס לפלנטה, והיא התקיימה בילידים אפילו עד לפני כמה מאות בשנים... תמיד מתוך יחס של כבוד.

 

הלמוריאנים ראו זאת והיו מהראשונים שכוננו נוהל עם גאיה, ראו בה אנרגיה בעלת תודעה שכונתה אז בפיכם 'אימא טבע'. וברצוננו לשוחח היום אודות התודעה הזו.

הלמוריאנים גילו שקיים איזון שניתן להשיג באמצעות 'תן וקח'. כמעט כמו שאתם הולכים לבקר חבר, ואתם מביאים מתנה. לכן הם תמיד הביאו לגאיה מתנות בתמורה לבקשות. תשורות אלה יצרו תמיד איזון עבור אלה שהחשיבו את הטבע כבעל תודעה. אם לקחתם משהו מהאדמה, נתתם משהו בחזרה... משהו פשוט, אולם משהו שהיה בבעלותכם ושהכיל את האנרגיה שלכם.

בתהליך התרבות המודרנית, יקרים, אפילו בקרב עובדי אור, מנהג זה לא נשמר, מכיוון שאינכם קמים בבוקר ומעניקים תשורה לגאיה. יכול להיות שאתם עושים את כל הדברים האחרים - מדברים אל התאים שלכם ורואים חזיונות הקשורים לעצמי הגבוה שלכם - אולם בדרך כלשהי אותה ישות ששמה גאיה נותרה מאחור.

תקשור זה מזמין אתכם לכונן מחדש את הקשר לכם לאנרגיה של כדור הארץ. הדבר יבנה מחדש גשר של תודעת בני האדם עם גאיה. גאיה מעניקה שירות לאנושות ומשנה את עצמה ככל שהתודעה שלכם משתנה. האם אתם זוכרים את הנחת היסוד שנתנו לכם לפני זמן רב מאוד?

התודעה של האנושות על כדור הארץ נכנסת למעשה אל תוך האדמה, לרשת הקריסטל. היא נשמרת וכדור הארץ מגיב. העפר אינו מגיב, אולם גאיה מגיבה. כך שתוכלו לומר שבני האדם הם הגורמים והאחראים לשינויים של כדור הארץ.

אם תוכלו להבין זאת, תהיה לכם שליטה משמעותית במה שמתרחש מבחינת כדור הארץ. אולם עליכם להתחיל שוב על ידי כינון מערכת יחסים. כעת, בני האדם רק מביטים בה בפחד ותוהים מה קורה ופוחדים מכל השינויים שחורגים מן הנורמלי אליו הם רגילים... הם אינם מבינים שהם גרמו להרבה ממה שמתרחש! אין מדובר בסיבתיות שנגרמה בשל משהו שהאנושות עשתה בנוגע לסביבה, אלא כאנושות המתעוררת ובעלת תודעה.

 

אתם משנים את הזמן

 

על מנת לשים זאת בהקשר, הרשו לנו לחזור על מה שאמרנו בנוגע למזג האוויר. לפני עשרים ואחת שנים, ביקשתי משותפי לכתוב ספר לבן קטן, אודות הפוטנציאלים של עתידכם. העתיד הזה מתרחש היום. הסיבה שיכולנו לתת לכם נבואה זו באותם ימים הייתה משום שראינו פוטנציאל חזק מאוד לשינוי תודעתי שיתרחש על הפלנטה הזו, שיהיה כה גדול כך שישפיע על גאיה. וכך היה.

זהו שינוי כה עוצמתי שלמעשה הגשמתם שינוי במסגרת הזמן של האנושות, ולכן, שינוי בתפישת מציאותכם - אזהרה: מדע מגיע [קריון מצחקק בהנאה..]. זה אינו משהו שאנחנו מצפים שכולכם תבינו, אולם הזמן כולו יחסי. הוא אינו נע בקצב קבוע. למרות שהשעונים התלת מימדיים שלכם נעים בקצב קבוע, ניתן לשנות את הזמן על ידי מהירות, כמו גם כמה תכונות קוונטיות עליהן לא נדבר.. נדמה כאילו שהדברים מאיצים, אולם הדבר יחסי למסגרת הזמן שלכם, לא לרטט הגבוה יותר שלכם. לכאורה הם מנוגדים זה לזה.

 

רכבת שעוזבת את התחנה כמעט במהירות האור ונוסעת במעגל, תחזור חזרה לתחנה בגיל שונה מזה של התחנה. היא תהיה צעירה יותר, והתחנה תהיה מבוגרת יותר. על ידי נסיעה במהירות רבה יותר, היא מאטה את הזמן עבורה, אולם לא עבור המסילה עליה היא נמצאת, או עבור התחנה אותה עזבה.

שני שעונים זה לצד זה יכולים להתחיל יחד, אולם אם תאיצו בדרך כלשהי אחד מהשעונים – נניח שתנענעו אותו הנה והנה במהירות גבוהה מאוד – בסופו של דבר הוא לא יראה את אותה השעה כמו השעון האחר, מכיוון שיש למהירות יכולת תנודה ממש כמו למהירות קבועה קדימה.

השעון שבתנועה הוא אתם. השעון שאינו זז הוא גאיה. לכן התפישה הראשונה היא שהדברים סביבכם מאיצים. עם זאת, האמת היא שהרטט הגובר שלכם יוצר שעון איטי יותר בתוככם; המהירות יוצרת למעשה מסגרת זמן איטית יותר. אולם כאשר אתם מביטים מחוץ לחלון אל העולם, הרכבת האיטית יותר שלכם גורמת לחיים להיראות כאילו שהם נעים מהר יותר.

הסיבה היא שעובדי האור רוטטים מהר יותר מכפי שרטטו לפני עשרים שנה. 'מהירות התודעה' שלכם דומה מאוד לכמה מהתכונות הקוונטיות שאתם חוקרים, והיא יוצרת פיצול בין האנושות לבין האנרגיה הישנה שבתוכה נהגה 'לשבת'. אתם באמצעו של שינוי גדול, ותחילתו של פרקטל זמן של ההארה של 2012. גאיה משתנה בהתאם, אולם גאיה אינה אדם. גאיה משתנה בדרכים אחרות כדי להתאים את עצמה להתגברות קצב הרטט של האדם החדש. אולם בשעה שאתם מביטים בדברים שסביבכם, נראה שהם נעים מהר יותר. עבור חלקכם, זה מעצבן, ואפילו גורם לאובדן שינה ולחרדה. רבים מרגישים בכך .

 

על אף שהדבר מבלבל, האמת היא שעובדי האור של הפלנטה בראו שינוי בתודעה בעשרים ושלוש השנים האחרונות ששינה את עצם מהירות הרטט של התודעה האנושית. הדבר שינה את מסגרת הזמן עבור בני האדם, ויצר את הרושם של כדור ארץ המאיץ את מהירותו. הרושם הוא שאתם גרמתם לזמן להאיץ. המציאות היא שמסגרת הזמן של התודעה שלכם נעה לאט יותר, בדומה לזו של הרוח. האם שמתם לב לכך שהאל נע לאט ושבני האדם הם חבורה של חסרי סבלנות? [קריון מצחקק בהנאה..]

הסיבה היא שהזמן של האל אינו נמצא במסגרת הזמן שלכם. דבר זה מתחיל להשתנות ככל שאתם מתפתחים מבחינה רוחנית. האם ידעתם שכדור הארץ נוצר בשבעה ימים? אלה היו 'ימים של האל'...

 

התחממות גלובלית – לא לטווח הארוך

 

מזג האוויר שיש לכם היום וכל התכונות המדאיגות שלו, הוא תרחיש של מה שתוכנן להתרחש על כדור הארץ בכל מקרה. אחזור ואומר ששינויי מזג האוויר להם אתם עדים, שנחזו על ידי לפני 21 שנים, אינם בגדר הפתעה. השינויים אינם נגרמים על ידי זיהום האוויר. אתם מכנים זאת 'התחממות גלובלית' וזה מונח נחמד, ויתכן שהוא יגרום לכם להפחית את זיהום האוויר – וזה דבר טוב מאוד כשלעצמו. אולם מה שאתם רואים בשינויי מזג האוויר היום לא נגרם עקב זיהום אוויר מעשה ידי אדם. הוא היה מתרחש בכל מקרה בעוד כשלוש מאות שנה.

קראנו לתהליך זה מחזור המים, מכיוון שמדובר במים, לא באוויר. מים הם התכונה השולטת של גאיה ושל מחזור מזג האוויר שאתם רואים. שולטת עוד יותר היא הטמפרטורה של המים. המחזור הוא קרח למים ומים לקרח, והוא מתרחש על הפלנטה הזאת שוב ושוב ושוב. הוא אינו יוצא מן הכלל. הוא אינו מפחיד. אולם זה מחזור שהאנושות המודרנית עדיין לא ראתה, וזה מחזור ארוך שנמשך מעבר לתוחלת החיים של בני האדם. לכן קיימת נטיה להתעלם ממנו או לא לראותו כלל!

 

בימיהם של הלמוריאנים, גובה פני הים של האוקיינוס השקט היו נמוכים בכמעט 120 מטרים, וזה היה רק לפני 50,000 שנה - ואני מזמין את המדענים לבדוק את גובה פני הים באותו זמן. זה היה מחזור המים בפעולה, והסיבה שגובה פני הים היו נמוכים יותר הייתה בגלל שמים רבים כל כך נאגרו כקרח.

היום אתם חווים מחזור מים נוסף שיוביל בסופו של דבר להתקררות. האחרון היה במאה ה 15, המדע רואה זאת בשנת 1650 בערך. כפי שצויין, המחזורים כה איטיים כך שבני האדם אינם זוכרים אותם והם מופיעים רק בכתבים עתיקים מן העבר ובטבעות העצים. טווח הזמן בו מתרחשים השינויים הוא כה גדול שתיעוד ההתרחשות על ידי הסביבה אינו קיים בצורה שבה הוא קיים היום. אולם אתם יכולים עדיין לבחון את טבעות העצים ואת פסי הסלעים ואתם יכולים להבין באופן כללי שלפני כמה מאות שנים חוויתם 'מיני עידן קרח'. ועכשיו אתם קרבים לאחד נוסף.

זה אינו מקרה חירום, ואין צורך לפחד משום דבר. כבר עברתם זאת בעבר. האנושות, אפילו ללא טכנולוגיה, עברה זאת בעבר ושרדה. כל שעליכם לעשות הוא להכיר בכך ולערוך סידורים כדי לזוז הצידה וללמוד כיצד לשפר את התפלת מי הים כדי שלא תהיו צמאים. זהו מחזור בן 400 עד 600 שנים בערך. אולם נקודות המפנה שלו ברורות, והמעבר יימשך רק כחמישים שנה.

 

לפני 21 שנים אמרנו לכם שיגיע יום שבו יהיו לכם מקומות שיוכלו לגדל בהם יבולים בעוד שבעבר לא גדלו שם יבולים מעולם. כמו כן, יהיו מקומות שהיו פוריים בעבר ושבהם היבולים לא יגדלו, זה מחזור המים. לכן אני אומר לכם שאל תבהלו. אל תפחדו ממה שאתם רואים היום. זה משתנה לנגד עיניכם, אולם מכיוון שמעולם לא ראיתם זאת בעבר, זה מפחיד ונדמה כדבר שלא ניתן להסבירו; לכן, אתם מחפשים אחר ההגיון ומשייכים את הסיבה למשהו שבני האדם עשו. בני האדם לא עשו דבר. זה מחזור המים של גאיה.

הדבר הראשון שברצוננו לומר לכם הוא שהקרח נמס. ידעתם זאת. בזמן שהקרח בקטבים נמס, מתרחש שינוי עצום במשקל באזורים שם היה בעבר. זה שינוי אדיר במשקל הקרח, חלקו על הקרקע, וחלקו מוקף במים, אולם משקל הקרח מרוכז בקטבים. כאשר הוא הופך למים, המשקל מתחלק אז על פני כל העולם. לכן, חשבו: המשקל שנמצא על הקטבים של הפלנטה מחלק את עצמו מחדש בצורת נוזל על פני הקרום. בעת שהקרח נמס, מתרחש שינוי משקל עצום על גבי קרום דק מאוד. לכן, הקרום יסתגל בהתאם, יצור רעידות אדמה והתפרצויות הרי געש. ראו היכן מתפרצים הרי הגעש – קרוב לקטבים. שוב אנחנו אומרים לכם את שאמרנו בעבר: זה עדיין אינו הסוף גם עבור צ'ילה, מכיוון שקיים שם הר געש אחד או שניים שממש רוצים להתפרץ. והאם זה יתרחש קשור לפוטנציאל של נושא השיעור הזה.

 

האם יש לכם מערכת יחסים עם גאיה או שאין לכם? האם אתם יכולים לתת הוראות לגאיה לרעוד פחות באזורים מאוכלסים? האם אתם מאמינים שיש לכם את העוצמה הזו? אלה הם בני האדם: תודעה המושלת בחומר. יש לה מערכת יחסים עם הפלנטה שרוצה לשמוע מכם. בזמן שהקרום מסתגל, אתם תהיו עדים לרעידות נוספות ותהיה פעילות וולקנית נוספת .

עובדי אור, המקשיבים כאן בחדר או קוראים זאת מאוחר יותר, דרושים אלפים מכם כדי לכונן מחדש את מערכת היחסים. ולאחר מכן תראו מה יקרה: רעידות אדמה באזורים לא מאוכלסים, רעידות אדמה שמתרחשות מתחת לפני האוקיינוס ללא אירועי צונאמי, הרי געש שאינם משפיעים על אף אחד. זה אפשרי וזה בר ביצוע.

זה מה שקורה הרגע עם גאיה, כך שאל תבהלו בשל ההתגברות הפתאומית בפעילות. מה שאנחנו אומרים הוא שזה נורמלי. זה קרה בכל פעם שהקרח נמס ושב ונוצר .

 

כעת, הנה משהו שעליכם לדעת: המדע יודע זאת ואינו תומך בתיאוריה הסביבתית של ההתחממות הגלובלית. הקרח נמס מלמטה. אין לו שום קשר לזיהום שבאוויר. זה מחזור המתרחש בטבעיות ככל שהמים מתחממים. הוא גם מגביר את הפוטנציאל לסערות. האם יש לכם מערכת יחסים עם גאיה או שאין לכם כזו? מה הייתם רוצים לומר לגאיה בנוגע למקום שבו הסערות צריכות להתחולל? האם עליהן לעבור במסלול הישן כפי שתמיד עשו? זה מידע ליניארי. או האם אתם יכולים לומר לגאיה שאתם מעדיפים שהסערות יתחוללו במסלול שבו הן לא יפגשו בני אדם בדרכן?

 

מגנטיות: תמיד ממלאת תפקיד בשינוי

 

דברים רבים מתרחשים על הפלנטה כרגע. גם המגנטיות משתנה. המגנטיות של מערכת השמש והשמש בעיקר, משפיעה על מזג האוויר שלכם. כמה כתמי שמש ראיתם לאחרונה? מה דעתכם על הקשר של שמש שיש לה מעט מאוד כתמים, עם האקלים שלכם על כדור הארץ? האם אתם יכולים לזכור מתי זה אירע לאחרונה בתקופת חייכם, ומהי המשמעות של זה? אומר לכם, בני אדם יקרים, שהכל קשור למה שקורה על כדור הארץ. אולי לא תבינו את הקשר, אולם אני אומר לכם שקיים קשר משמעותי.

מה אם - הנה מגיע רמז אסטרונומי - מה אם כתמי השמש נוצרו על ידי כוח משיכה וכוחות בין מימדיים אחרים הנגרמים על ידי הפלנטות הנעות במסלולן? האם נמצא בכלל קשר בין כתמי השמש לבין מיקום הפלנטות? האם זה מוזר מדי? ההזמנה היא לבחון את הקשרים ההדדיים בין הדברים האלה.

השמש היא נקודת המשען של תכונות המשיכה הבין ממדיות של הפלנטות הסובבות אותה. ישנו מידע בין ממדי - דפוס של כוח משיכה, אם תרצו – שהשמש מייצרת בכל רגע של היום. כאשר הפלנטות דוחפות ומושכות את נקודת המשען של מערכת השמש, ומשפיעות על השמש באמצעות כוח המשיכה, הן משפיעות על הגישה של השמש. הדפוסים האלה הם ייחודיים בכל יום, והם חוצים את השדה המגנטי של כדור הארץ בשעה שהם נורים מהשמש במה שאתם מכנים 'הרוח הסולרית'.

 

הרוח הסולרית היא הליוספירה מגנטית, ויש לה תכונות בין ממדיות ביותר. רוח מגנטית זו פוגעת בכדור הארץ, חוצה את השדה המגנטי, ואתם יכולים לראות אותה! אתם מכנים זאת תופעת 'הזוהר הצפוני'.

השמש היא שדה מגנטי עצום אחד החוצה שדה אחר של כדור הארץ. המדע מכנה תופעה זו בשם 'השראה'. באנרגיה של המפגש והחצייה האלה, מתרחשת העברה של דפוס מידע של השמש שנכון לאותו רגע, אל השדה המגנטי של כדור הארץ. ואתם יושבים בתוך השדה המגנטי של הפלנטה. כך עושות כל צורות החיים.

כעת ניתן לכם מידע שנתנו לכם בעבר אודות המרכבה. חותם הדנ"א שלכם - השדה שסביבכם - מקבל את המידע של השדה המגנטי של השמש, וההוראות שבתוך השדה הזה עוברות היישר אל תוך הדנ"א, שגם הוא מגנטי. הרגע נתתי לכם את שרשרת התשדורת המגנטית שאתם חושבים שהיא אזוטרית. זה אינו כך. זהו מדע טהור. אולם זה מאוד אזוטרי לחשוב שהתכונות הבין ממדיות והמגנטיות, ואלה הקשורות לכוח המשיכה של מערכת השמש נכנסות לדנ"א שלכם, ויש שמכנים זאת בשם אסטרולוגיה. האמת היא שזה למען האנושות, וגם למען גאיה! זכרו שזה כדור הארץ שמהווה חלק בשרשרת המידע המגנטית אל המבנה התאי שלכם, הרשת המגנטית. היא אומרת לו מתי לעשות את שהוא עושה. זה הכל קשור. אם כך עד כמה אתם קשורים לגאיה? עד כמה אתם מתייחסים לתודעה הזאת?

 

דברים להם אינכם מצפים – אנרגיית גמא

 

על המדע להבין דבר נוסף הקשור לסיפור. קיימים מערכים אחרים של הוראות הנשלחים אל גאיה, המגיעים ממקום שאינכם מצפים לו. אנרגיה רבה פוגעת בכדור הארץ, כמות עצומה בצורת אנרגיית גמא. המדע תוהה מהיכן היא מגיעה, אבל היא נותרת חמקמקה. הם מבינים שהיא קוסמית ושהיא מגיעה מהחלל. לאמיתו של דבר היא מגיעה ממרכז הגלקסיה, אולם נראה שהיא מגיעה מכל מקום, מכיוון שהתכונה העיקרית של סוג זה של אנרגיה אינה תלת ממדית. לכן, יש לה תכונות רב מימדיות קוונטיות שאינן נושאות עמן 'מיקום' או מקום מוצא.

קשה להסביר זאת, אולם דברים הנמצאים במצב קוונטי אמיתי נמצאים בכל מקום, שזורים במרק האוניברסלי של היותם 'אחד' עם הכל. לכן, לא תוכלו לומר שהיא מגיעה 'משם'... יש לכך תקדים במדע, ולכן זה אינו נשמע מוזר כל כך לפיסיקאי הקורא זאת.

לדוגמה, האם ידעתם שלצלילים נמוכים ועמוקים מאוד אין מקור כיווני שניתן לגלותו? במילים אחרות, האוזן האנושית אינה יכולה לגלות מהיכן הם מגיעים. לעומתם, צלילים גבוהים הם מאוד 'כיווניים'.

קל לבחון זאת. החביאו בחדר רמקול בעל צליל נמוך ועמוק - רטטים נמוכים מאוד לשניה, ולא תוכלו לזהות מהיכן מגיע הקול. הניחו רמקול רגיל בחדר, בעל צלילים גבוהים יותר, ותוכלו לזהות מיד מהיכן מגיע הקול. הסיבה היא שהרטטים כה נפרדים בצלילים הנמוכים יותר כך שהאוזן אינה יכולה להבחין ב'מיקום'.

העקרון דומה ביחס לדברים שנמצאים במצב קוונטי. תפישתית הם אינם נמצאים בשום 'מקום' ואף מכשיר תלת מימדי לא יאתר 'מהיכן' הם מגיעים. למעשה, עצם הרעיון של 'היכן' הוא מאוד משעשע, מכיוון ש'היכן' מיועד רק ליצורים תלת מימדיים. לכן השאלה היכן הוא האל היא שאלה חביבה מדעת פשוטה מאוד. והתשובה היא, "כן"...

 

במרכז הגלקסיה קיים מה שהמדע שלכם מכנה 'יחידות'. הם גם קוראים לזה 'חור שחור'. עכשיו, אמרנו לכם שאין דבר כזה יחידות, ואפילו המדע שלכם יודע שזה אוקסימורון בפיסיקה. זה גם רק מרחב שחור שנקרא חור, מכיוון שאינכם יכולים לראות שם אור כלשהו. אין לכם עדיין חוקי פיסיקה בין מימדית ואין לכם בכלל מכשירים שיכולים 'לראות' אנרגיות בין מימדיות, הרי שאינכם יודעים בעצם מה באמת יש שם. זמן רב לאחר ששותפי ימות, תוכלו לקרוא את המילים האלו לדעת את האמת, כאשר תפתחו בסופו של דבר את הדברים האלה. וכאשר תפנו אותם לעבר מרכז הגלקסיה, אתם תראו שני מקורות ברורים מאוד.

במקום יחידות אחת, קיימת קוטביות. קוטביות זו היא תכונה של דחיפה ומשיכה של חוק בין מימדי שעדיין לא גיליתם או לפחות טרם זיהיתם. לאחר שתגלו, יהיו בידכם שני חוקי הפיסיקה החסרים, מכיוון שקיימים שישה חוקים, לא ארבעה. קוטביות זו של דחיפה ומשיכה מפציצה את המסר הבין מימדי שלה לגלקסיה כולה וגם השמש שלכם מקבלת אותה. לקטבים אלה שבמרכז הגלקסיה שלכם יש קשר וחיבור גם לכל הגלקסיות האחרות - זה נושא לתקשור אחר... כך שתוכלו לומר שלחומר יש מסר, או שלחומר שלא יכול להיראות יש מסר, והוא מכה בכדור הארץ ללא הרף ובעוצמה בדרכים ש'מדברות' אל גאיה.

 

בני אדם, הנה אתם יושבים, מרגישים שאתם קורבן למה שקורה עם אימא טבע. אולם אנחנו אומרים לכם שהמסר של היום נועד להעיר מחדש את מערכת היחסים עם אימא טבע, עם המקור של גאיה. ברגע שתהיו מסוגלים לעשות זאת, אתם תבינו שאתם המושלים בכל זה. אין זה משנה מה הם מערכי ההוראות עבור מחזור המים, עבור העונות, עבור כל שאתם חושבים שהוא בלתי נשלט - אתם עוצמתיים יותר מכפי שאתם יכולים לדמיין. האינטנסיביות והמיקום של הפעילות הוולקנית ורעידות האדמה ניתנים לשינוי באמצעות מערכת יחסים זו עם גאיה, והילידים ידעו זאת! הם יכלו להוריד גשם כאשר לא היה גשם בתחזית. אתם קראתם לכך בורות! הם יכלו לגדל יבולים במקומות בהם הם אינם אמורים לגדול. אתם אמרתם שזה מזל. הם כיבדו את האדמה והעניקו לה תשורות, והם קיבלו ממנה. זה נכון לגמרי ונמצא בכל מקום בהיסטוריה שלכם .

בני האדם נוטים להרגיש שהם מודרניים כל כך בחשיבתם. זקני העבר היו מביטים בכם ומנידים בראשם. אתם גיליתם כיצד לבנות מכונות ומוחות מלאכותיים ואפילו חיים! אולם השארתם את העוצמה האמיתית בעפר.

 

השינוי

 

כעת אנחנו הופכים להיות אזוטריים. בשנים האחרונות אירע דבר מה. תיארנו זאת בעבר ונשוב ונעשה זאת עתה. התווספה לפאזל של השינוי שלכם בתודעה תכונה שמתחילה לכאורה להאיץ את הזמן שאותה אתם מנסים להבין. שוב, זוהי תפישה שנגרמת בשל העובדה שאתם רוטטים מהר יותר, ולכן מאטים את הזמן הרוחני שלכם. עם זאת הדבר יוצר תפישה שנדמה שמה שסובב אתכם האיץ.

חשבו על כך בדרך הבאה: רבים מכם מרגישים שאתם רוטטים מהר יותר. יתכן ואתם 'מזמזמים' [ קריון מצחקק בהנאה...] בו בזמן, אתם מרגישים שהדברים שסביבכם מאיצים. עכשיו אתם יודעים את הסיבה לכך .

כמה מכם מסוגלים אפילו להגיע מנקודה אחת לשניה בזמן שהוא מהיר יותר מכפי שזה אפשרי במימד השלישי וזה אינו כה מוזר מכיוון שאתם נעים פשוט בין הזמן שלכם לזמן כדור הארץ .

 

בתרחיש הרוחני הישן של הלידה והמוות, באנרגיה ישנה יותר, בני האדם היו מגיעים לפלנטה ולומדים את כל שרצו ללמוד ואז מתו... מוות הוא פשוט שינוי של אנרגיה, והוא יחידת חיים הבאה והולכת של מה שאנו מכנים, ביטוי. בתרחיש זה, מתקיימים שני ביקורים במערת הבריאה – בעת ההגעה ובעת העזיבה. מערת הבריאה, היא מקום פיסי בין ממדי יותר מאשר מקום אזוטרי. לכן, הוא בלתי נראה ולעולם לא יתגלה. אבל הוא נמצא על כדור הארץ וכך צריך להיות בשל מערכת היחסים עם גאיה. תיעוד ליבת הנשמה של האדם - התיעוד שלכם של אותו חלק הבורא היוצר שבכם, מאוחסן במערת הבריאה. ובכל פעם שאתם מגיעים והולכים, אתם מציתים מחדש את אנרגיית הביטוי הזו.

 

תוכלו לחשוב עליה אולי כעל מבנה קריסטלי שעליו מסומנת כל יחידת חיים שהייתה לכם, כמו הטבעות בגזע העץ. אבל זה דוח רוחני של הרשומות האקאשיות עבור כדור הארץ. הוא שונה מתיעוד הרשומות האקאשיות ששוכן בדנ"א שלכם. זה תיעוד נפרד, שמייצג את מערכת הדוחות של הפלנטה. וכך זה פעל בעבר. כל מה שהשגתם והגשמתם על הפלנטה יצר מהות שנותרה במערה. כל מה שידעתם, שעשיתם ולמדתם הפך לחלק מגאיה. הרטט של הפלנטה אפוא נערך על ידי מה שעשיתם ומה שהפכתם להיות. כך הרטט של הפלנטה גובר או פוחת, בהתחשב במה שבני האדם עושים באופן קולקטיבי בעת שהותם כאן .

ביחידת החיים הבאה, הגעתם לפלנטה וביקרתם תחילה במערת הבריאה והפעלתם את המהות של נשמת הקריסטל שלכם. חייתם תקופת חיים נוספת, מתתם, חזרתם למערת הבריאה וסימן נוסף התווסף לקריסטל. כל מה שלמדתם הופקד שם, על הרשת הקריסטלית. זהו החלק של גאיה שרוטט באופן אזוטרי. וכך התודעה האנושית השפיעה בעבר על גאיה. ובשנת 1987, נתתם רשות לשנות מערכת זו .

לכן אנחנו כאן. אני הגעתי בשנת 1989. תמיד הייתי כאן ותמיד אהיה. קבוצת התאמת הרשת עזבה בשנת 2002. אולם התגשמות המסרים התרחשה בשנת 1989 ובאמצעות הנכונות של שותפי (לי קרול, ת.ג.), התחלנו להעביר לכם את המסרים שלא היו נגישים לפני הזמן זה, מכיוון שכדור הארץ לא רטט גבוה מספיק על מנת לקבלם.

ובשנת 1987 שיניתם את הכללים. הייתה לכך התנגדות מצד אלה שהיו מטפיסיים, שדבר שכזה יכול להיות, שהמערכת האזוטרית הממשית יכולה להתפתח. משום שהדעה המוטה של החשיבה האזוטרית הייתה דומה לזו הקיימת במדע - שקיימת מערכת סטטית שלעולם אינה משתנה וכל שעליכם לעשות הוא להבין את תכונות האנרגיה של משהו שלעולם אינו משתנה ואז תהיו מסוגלים לשלוט בה.

אפילו כיום קיימת הבנה מועטה מאוד לגבי העובדה שאפילו כללי הפיסיקה מתפתחים. ככל שהפלנטה רוטטת במהירות גבוהה יותר, הכללים משתנים, הנוסחאות משתנות. זו התכונה הקוונטית של הפיסיקה באופן כללי, וגם דרכה של האזוטריות. יש לכם גלקסיות מתפתחות, מערכות שמש מתפתחות, פלנטות מתפתחות, תודעה מתפתחת. וזאת מכיוון שאין דבר כזה מערך סטטי של חוקים לשום דבר. אתם פשוט משנים אותם.

 

מאז שנת 1987, קיים תרחיש חדש: בני האדם מגיעים לפלנטה; הם מבקרים במערת הבריאה והם מניחים את המהות שלהם בתוך הקריסטל. לאחר הם מתחילים לחיות את חייהם. אהההה. אולם עכשיו, בעודם חיים את חייהם, חווים התגלויות, אוחזים באורם, לומדים את שעליהם ללמוד כנשמות עתיקות - הכל נכנס ישירות לרשת הקריסטל בזמן אמיתי. אין צורך למות על מנת להעביר את המידע לפלנטה. מערכת חדשה זו משנה אפילו את משך הזמן שבו בני האדם נשארים. במערכת הישנה, שבה היה עליכם למות לפני שרשת הקריסטל יכלה לקבל את מה שלמדתם, היה הכרח שתמותו כדי לאפשר למידע שלכם לעבור לגאיה באמצעות המערה. כעת זה השתנה.

 

הקשיבו. הגיע הזמן להתחיל להבין שתוחלת החיים שלכם נמצאת עתה בידיכם. היא אינה חלק ממערכת אנרגיה עתיקה שזקוקה למוות ככלי להעברה. הקארמה אינה נחשבת עוד, והנה אתם יושבים ובידכם שליטה במבנה התאי שלכם, ברשת הקריסטל, במה שלמדתם, במסגרת הזמן של הפלנטה עצמה, בפעילות הוולקנית, ברעידות האדמה ואפילו בזמן העזיבה שלכם! ואם תאמרו שרק מאסטר יכול לעשות זאת, הרי שכן, בדיוק! אתם לומדים מאסטריות. מערכות האנרגיה שניתנות לכם היום שהן חדשות ושהתרחשו בעשרים השנים האחרונות, הן מערכות מאסטריות. כולן אודותיכם, המשנים את האופן שבו אתם תופשים את עצמכם. ולכן אנחנו אומרים שאתם חוזרים לאט למערכת העתיקה של מערכת יחסים עוצמתית עם גאיה.

הנה אנחנו אפוא, בני אדם יקרים, עם ידע שנתנו לכם היום שמזמין הצתה מחדש של תהליך שכמה מכם התעלמו ממנו. לכן השיעור להיום הוא זה: לכו למדו מהילידים, מכיוון שהם ידעו. התבוננו עמוקות באלה שסללו את הדרך אפילו במקום בו אנחנו יושבים, מכיוון שהם ידעו. למדו את המיתולוגיה שלהם ומצאו את זרעי האמת בתוכה, מכיוון שהם ידעו. הם ראו בגאיה ידידה, אם ואב.

 

לפני שנסיים, ברצוני לחזור ליסודות.

כאשר הגענו לכאן לראשונה והשתמשנו בתהליך התקשור, אמרנו לכם שהדברים השתנו. מה שתיארנו זה עתה הוא רק אחד מהשינויים, והוא היה שנוי במחלוקת. אולם השינוי שאני נותן לכם עכשיו שנוי במחלוקת אף יותר. הוא מעורר רגשות רבים - המאסטרים בעלי אפשור עצמי, ואתם לומדים להפוך למאסטרים. אתם רוטטים בקצב גבוה יותר, אתם מושיטים יד באופן מטפורי ונוגעים בעצמכם בפניו של האל. אין צורך באדם או בתהליך שיהוו מתווך, אף פעם לא היה צורך בכך.

בני האדם לבדם בארון מגלים את כל החלקים והפיסות של עצמם וזה כל מה שדרוש. הביטו במלכות ובאור שנמצאים כאן. הרגישו בערך העצמי. אינכם צריכים לבוא להרצאה או לשמוע תקשור מחמם לב או לקרוא ספר. פשוט היו לבד, עם הגילוי של מי שאתם, זו הדרך לשושלת המאסטריות שלכם.

 

נשמות עתיקות, אתם מגלים מחדש כעת את כל מה שידעתם ואיבדתם. עזבו את המקום הזה בעלי יכולת. הדברים האלה שאני מביא לכם בזמן הזה, ביום הזה, בדרך זו, הם האמת. מכיוון שבתהליך הזה, אתם תציתו אור גדול אף יותר. בתהליך הזה, הוא נכנס היישר לרשת הקריסטל וגאיה מגיבה. ולפני שתבחינו בכך, תגיעו לאותם אחוזים עליהם דיברנו, פחות מחצי אחוז מהאנושות חייב לזרוע את זרע התודעה המתעוררת בתוכו. מבורכים הם בני האדם ששואלים את השאלות, מכיוון שבשאלת השאלות על האל שבתוכו נמצאת כוונה טהורה לאפשר לזרע לצמוח לכדי ידע ובמשך הזמן לחוכמה, ואז לגילוי.

 

זה המסר להיום. הוא עוסק כולו בגאיה. ואולי בעצם הוא עוסק כולו בכם? קחו את הדברים האלה שניתנו לכם ותרגמו אותם למציאות שלכם. מסר זה ניתן לכם היום בצלו של הר שמדבר באופן ברור כל כך על הדברים הללו (הר שאסטה, ת.ג.). המשפחה נמצאת שם, ואם תתבוננו היטב תוכלו לראות שהם מהלכים ברחובות שאסטה, מכיוון שהגיע זמנם לעשות זאת. ואם אתם באמת רוצים לדעת עוד על כך, פשוט עלו מעט במעלה ההר, ואולי כמה מהם אפילו יעניקו לכם חיבוק. ואתם תדעו זאת.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020