Light Connections
 
 

 

מכונת האהבה 1 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

התקשורים הבאים יהיו מחוברים יחד, ואעשה משהו שלא עשיתי בעבר - ברצוני להציג את סיפור הבריאה מנקודת מבטו של הבורא היוצר, מההתחלה ועד היום.

אתם תאהבו את הכותרת הכללית של קבוצת תקשורים זו - מכונת האהבה.. ואם תשאלו מדוע אכנה 'מכונה' כל דבר שהוא, משהו שאינו באמת כה מקודש, הרי שכמעט לכל מה שניתן לכם מצידו השני של המעטה/צעיף, יקרים, יש משמעויות אחרות, מטרות ומטפורות. פעמים רבות יש מסרים אחרים בתוך המילים שאנחנו אומרים ומעניקים לכם, וזה אפילו מבוסס על האופן בו אנחנו עושים זאת. כל זאת מכיוון ששפתכם מוגבלת כאשר זה מגיע ללינאריות של מה שאתם שומעים היום - מילים אחר מילים, בשפה שעליה להיות מתורגמת פעמים רבות.

אולם קיימת שפה נוספת, השפה השלישית, וזה הסבר למה שהרגע סיפרתי לכם, אולם זה אינו קשור למי שטוען שקיימת גם שפה נוספת, מכיוון שאין כזו. ואם כך, תשאלו, כיצד יכולה להיות 'שפה שלישית' אם אין שפה שניה? מכיוון שהשפה השלישית היא מטפורה שקשורה לספרה שלוש שמשמעותו מידע מזרז. ואם כך השפה השלישית היא שפה שהיא זרז רב מימדי לטובת הבנה, אינטואיציה. היא 'נוחתת' במקומות שונים בכם, כולל בבלוטת האצטרובל, אותו הקולטן שמגיע מהמקור הבורא היוצר והעצמי הגבוה. כך שאפילו לדברים הפשוטים ביותר שאנחנו דנים בהם, לעיתים, יש משמעות עמוקה גדולה הרבה יותר מאשר המילים אותן אנחנו אומרים.

 

ואנחנו בחרנו במילה 'מכונה' מכיון שאתם מבינים מכונה. אתם מבינים שלמכונה יש מטרה, תכלית, היא אינה פשוט קיימת רק על מנת להיות מכונה... עליה לעשות משהו, ללכת למקום כלשהו, שתהיה לה מטרה. המכונה גם מלאה בחלקים נעים שיוצרים ממשק בדרך מסוימת, האחד עם השני.

כך שמכונת האהבה היא [קריון עוצר לרגע ומצחקק בהנאה..] אתם מוכנים? - תיאור של האדם שהובא לכאן מתוך מטרה. זוהי מכונה עם תכלית שנבנתה באהבה על מנת להניח אתכם בדיוק במקום בו אתם נמצאים, לא כקורבנות על הפלנטה, אלא ככאלה הידועים על ידי האל, המקור הבורא היוצר, הרוח.

 

ישנן כמה מערכות אמונה שיכירו בכך ויאמרו שאכן האל מכיר כל שערה משערות ראשכם, אולם מיד לאחר מכן יטענו שכל שערה תעבור עינויים לעד במידה ולא תעשו דברים מסוימים. זה אינו האל עליו אנחנו מדברים. מכונת האהבה היא סיפור מרשים ומפואר אודות יופי, ניסים - אודותיכם... וסיפור זה מתחיל לפני זמן כה רב!

מספרים לכם שהיקום שלכם, הגלקסיה, הוא בן מיליארדי שנים. מדברים על המפץ הגדול שהיה תחילתו של היקום שלכם, שאירע לפני כך וכך שנים אולם הם טועים לחלוטין, מכיוון שהיקום שלכם הוא חלק ממערכת של רב יקום, שנוצר ממערכות אחרות שמבוגרות הרבה יותר מזו שלכם. היקום שלכם הוא פשוט החדש ביותר ויהיו בהמשך גם יקומים נוספים לאחר זה שלכם.

המערכת היתה קיימת והיא מבוגרת מכפי שתוכלו לחשוב עליה. נזרקים הרבה מספרים באויר, שאין להם כל משמעות עבורכם, מכיוון שבני אדם אינם פועלים במיליארדים וטריליונים, ולכן זה קשה עבורכם להבין בכמה שנים מדובר. השנים נועדו רק עבורכם, יקרים, הם מייצגים בפלנטה הזו מחזור מסביב לשמש שהוא מסויים ומיוחד למערכת השמש שלכם. כאשר תפגשו מישהו ממערכת שמש אחרת ותשאלו לגילו, לא יהיה לו כל מושג אודות מה אתם מדברים, מכיוון שהוא ימדוד את גילו וזמנו בצורה שונה לגמרי..

 

אולם הבה נתרכז בכם, מכיוון שמספרים לכם שגילו של כדור הארץ שלכם הוא בערך 4 מיליארד שנים, ואתם יכולים למצוא בכתובים את התיאור הנפלא של ריק כלשהו בו האל ברא את האור, את האדמה והשמיים, ואת כל מה שאתם יודעים...

זה הכל מטפורי, יקרים, כולל מסגרת הזמן. שימו לב כמה ימים זה נמשך - זו מטפורה, מכיוון שזהו מספר מקודש בעל משמעות. והכל נועד לספר לכם שהכוח המקור הבורא היוצר שאתם מכנים אל, יצר את כל זה, ולא במקרה. זה נוצר למטרת חיים, לא רק החיים שלכם - במערכת השמש שלכם יש חיים שאתם מכנים כדור הארץ, בני אדם, אולם הגלקסיה כולה משתפת פעולה ורתומה לחיים!

 

מכונת האהבה היא מכונה המבוססת על האהבה לנשמתם של בני האדם, שהניחה אתכם כאן בדרך פלאית.

המדע מגלה משהו שיסתור תיאולוגים מן העבר, שהחיים הם אירוע שמתרחש באופן טבעי בכל רחבי הגלקסיה, שאותם היסודות והמרכיבים שקיימים כאן גם קיימים בכל מקום. תמצאו שאותן תכונות ומאפיינים קיימים בחלקים אחרים בגלקסיה, אותם חוקים, אותה טבלה מחזורית של היסודות. אתם גם תגלו שהחיים הם ארוע שמתרחש באופן טבעי, שהם קורים יחד באופן מסונכרן בזמן הנכון - יש לכם אפילו חשמל [קריון מצחקק בהנאה..]. הם קורים יחד בזמן הנכון ויתכן שמוגברים ומשופרים באמצעות ברק, שיצור תרכובות, חלבונים ואפילו רנ"א.

וזה מתחיל, זה טבעי. מדענים יגלו זאת יום אחד כאשר ימצאו במקומות אחרים את החיידקים הראשונים ומבנים תאיים ויגלו שהם התחילו שם באותה הדרך שהם התחילו כאן.

 

אולם יקרים, שום דבר לא היה טבעי כאן. היתה תוכנית. היתה מכונה מכיוון שבני האדם עמדו להגיע לכאן בסופו של דבר, והיתה אמורה בסופו של דבר להיות להם נשמה. מכונת האהבה היתה פעילה באופן שזה התרחש, ובעיתוי שזה התרחש.

תקשור זה הוא אודות האופן שבו הגעתם לכאן.

 

אם כל היקומים בעלי אותו גיל, פחות או יותר, והגלקסיות בעלות אותו גיל, פחות או יותר, הרי שהמשמעות היא שהכל קרה בו זמנית וכך גם לגבי ההתפתחויות - אולם זה אינו כך כלל. לכל פלנטה היה תרחיש משלה לגבי כיצד יווצרו החיים, מתי הם יווצרו, מתי היסודות והמרכיבים יתחברו יחד. כל פלנטה שונה במקצת במזג האויר שלה, בכוח הכובד, כך שהיסודות התחברו בדרך שהם עשו זאת עבור הבימה הייחודית הזו של אותה הפלנטה.

 

בנוגע לפלנטה שלכם, ובכן, הבה נאמר שזה התעכב... כאשר המדענים יתחילו לחפור, לנתח, ולגלות מה עשוי היה להתרחש כאן על הפלנטה, הם יבינו שהיו חיים לפני חיים, לפני חיים.. המדענים יהיו צודקים, מכיוון שמספר פעמים התחילו חיים על הפלנטה שלכם ולאחר הם נעצרו.

ואם תשאלו כיצד זה אפשרי - ישנם חיים או שאין חיים - ואומר לכם שאתם כה לינאריים. קיים תהליך של הזנה ומחיה כאשר חיים מתחילים, הם צריכים להיות מסוגלים להתרבות וליצור את עצמם, שיהיה איזון של כימיקלים שאתם מכנים כעת, גאיה, שהוא מושלם. כך שזה אינו אוטומטי בכדי שיצירת החיים תוכל להתרחש. וזה לא יימשך אלא אם כן כל היסודות והמרכיבים נמצאים שם על מנת לתמוך בכך. והיו פעמים שהם לא היו שם לצורך זה.

כך שפעמים רבות, קסם החיים הזה עם הברק וכל התרכובות התחילו לקבל אחיזה ולמעשה היו לכם חיים פעמים רבות שלאחר מכן מתו. לפעמים החיים האלה תמכו בעצמם למשך זמן רב מכיוון שהיה מספיק ממה שהיה בו צורך, ולאחר הם עזבו..

למעשה אני מספר לכם שכאן על הפלנטה הזו התחילו חיים פעמים רבות, אולם רק לאחרונה הם החזיקו מעמד והגיעו לשליטה - הפוטוסינתזה היתה מאוחרת מאוד על הפלנטה שלכם, והיא היתה הזרז, הסיבה שכאשר הכל התחבר יחד לבסוף, בדרך הנכונה, החיים תמכו בעצמם והמשיכו, והמשיכו... ואתם נושמים את האויר, הצמחים מקבלים את מה שאתם נושפים החוצה, והם בדרכם נושפים את מה שאתם זקוקים לו על מנת לשרוד.

זה הפך להיות המחזור שאתם מכירים אותו כגאיה, וזה היה מאוחר מאוד.

 

בפלנטות אחרות זה קרה מיד. ואם תאמרו שזה משהו שקשור לסיכוי, הרי שלא כך הדבר בפלנטה שלכם, יקרים. היתה 'יד עוזרת' שדחפה זאת הצידה שוב ושוב, כך שתהיה לכם התחלה מאוחרת. זה היה חשוב בעקבות מה שהיה אמור להתרחש בהמשך עם מכונת האהבה.

ברצוני שתכניסו את הדברים במסגרת או בהקשר ואל תתבוננו בכך כעל מדע גולמי, או כתקשור מוזר. מה אם העיתוי להיותכם כאן היה מושלם, והתפתחותה של הנשמה הזו בשעה שאתם מצויים כאן על הפלנטה הזו בגלקסיה הזו, היתה מושלמת, ושכל הדברים האלה מכילים את מכונת האהבה במקום סיכוי או אקראיות כפי שסיפרו לכם. המשמעות היא, יקרים, שאינכם נמצאים כאן במקרה! שהבורא היוצר יודע באמת מי הנכם ושנשמתכם היתה במתכוון, שיחידות החיים שלכם היו במתכוון, ושמשהו מתרחש ונמצא בפעולה, יקרים.

עברתם מעבר לנקיפת הצירים של ימי השיוויון ששותפי (לי קרול, ת.ג.) מדבר אודותיה, אותו השינוי שהוא מדבר אודותיו. זה הוצג בדרך אחרת בפני כמעט כל פלנטה עם חיים כמו שלכם, אולם לכולן היה זמן של פוטנציאל להתעוררות. לכולן היתה בחירה חופשית, כפי שיש לכם. לכולן היה סיפור בריאה, אולם נדבר על כך בהמשך [קריון מצחקק בהנאה..]

 

ברצוני שתהיו מודעים שמשמעותו של אותו הריק בסיפור הבריאה של הפלנטה הוא הזמן שלפני מערכת השמש שלכם. יצירת האור הלכה למעשה לא היתה יצירתה של השמש, זו היתה יצירתו של הפוטנציאל של נשמתכם. כולם כאן על הפלנטה שלכם מוכנים ללכת, ומכונת האהבה מתחילה לפעול, האהבה של האנושות, שיצרה זאת בדרך הנכונה, בעיתוי צפוי, בדרך שעוד תגלו שהיא נכונה כאשר אתקשר על כך יום אחד.

 

בהמשך אדבר מעט יותר על האופן בו התחלתם ומה קרה בהמשך, מנקודת מבטו של הבורא היוצר המאוהב באנושות. זוהי המכונה, לחלוטין עם סיבה ותכלית לדעת אתכם.

יום אחד נלחץ ידיים, יקרים, באופן שאינכם מצפים לו. העצמי הגבוה שלכם בנשמתכם יפגוש את האדם הלינארי עם התודעה האנושית הישנה בדרך שאינכם מצפים לה ואספר לכם על התוצאה.

 

זהו לעת עתה,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

מכונת האהבה 2 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

גם בתקשור זה נמשיך ונדבר על מכונת האהבה. זה אולי נשמע אקזוטי אולם המשמעות היא שונה לגמרי. סיפרנו לכם שכמעט כל דבר שאתם שומעים, שהוא מתוקשר, רשום ואפילו מצוי בכתובים, מכיל לעתים קרובות מידע אחר שלפעמים הוא מטפורי, לפעמים הוא אנרגטי שניתן באמצעות השפה השלישית, כך שתרגישו דברים שהם מעבר למילים המדוברות.

סיפרנו לכם על היווצרותה של הפלנטה ועל משמעותה של מכונת האהבה - האהבה היא הבורא היוצר, והמכונה היא תהליך בריאתו של האדם. המילה 'מכונה' נבחרה מכיוון שאתם מבינים את העצם התלת מימדי הזה שיש לו סיבה ותכלית. מכונה אינה קיימת רק על מנת להיות מכונה, היא עושה משהו... יש בה חלקים נעים הנעים יחד עם כוונה ליצור משהו.

 

זהו הנושא, וברצוני שתדעו מספר דברים:

המידע שאעביר לכם הוא ההדרכה שתשמעו משותפי (לי קרול, ת.ג.) ומהצוות שלו, כבר העברתי בעבר מסרים דומים והם מלמדים זאת. עם זאת, אני כה מודע לגבי מי יאזין לכך גם בהמשך בעתיד, או יקרא את הדברים, ושמעולם לא הקשיבו לשותפי או לצוות שלו, כך שכל מה שאומר יהיה חדש לחלוטין עבורם. לחלקכם זה עשוי להישמע כמו סקירה, לחלקכם זה פשוט מידע נוסף, ולרבים מכם זהו מידע חדש. עבור רבים זה יהיה 'מגלגל עיניים', כלומר שהמידע שאני עומד לספר לכם אינו מצוי באף אחת מן המערכות שלכם, אולם הרבה כל כך ממה שאני עתיד לומר לכם בהמשך ידוע באופן אינטואיטיבי, ברמה התאית, קבוע בדנ"א שלכם. הילידים על הפלנטה יחשפו חלק מן האמיתות האלו מכיוון שהם אלה שהיו כאן כאשר מרבית הדברים התרחשו לפני שהארגונים של חשיבה רוחנית הפכו זאת לעקרונות וחוקים. כך שאומר זאת פעמים רבות, פנו לילידים על מנת לקבל אמת בסיסית וידע ליבה.

 

בתקשור הקודם דיברנו על בריאתה של הפלנטה, על העובדה שהחיים התחילו מאוחר ועל הסיבה לכך. היה עליהם להתחיל מאוחר על מנת שהמכונה תפעל ותיצור בני אדם בזמן הזה ובמקום הזה, היה עליכם לחכות על מנת שהזריעה שעמדה להגיע תהיה בתזמון הולם. וחלק ישאלו מדוע זה קרה ולמה בדיוק היה עלינו לחכות..

מכונת הבריאה של האנושות שנמצאת כאן היא חלק מן התכנית של חיים רבים שהיו בגלקסיה הזו שלכם, לפניכם. אתם יכולים לחזור לתקשור הקודם ולקרוא את ההסבר לגבי כיצד זה היה עשוי לקרות, מדוע זה קרה, או עד כמה זה טבעי שזה קרה.

וזה מחזיר אותנו לנקודה בהם התחילו חיים על הפלנטה הזו והתפתחותכם התחילה. וכאן זה מתחיל להיות מוזר ומשונה עבורכם, ובפעם הראשונה נוכל לספר לכם, כפי ששותפי דיווח פעמים רבות, שמתחילות להיות חקירות במדע לגבי הדברים הבאים שאני עומד לספר לכם. מתחילים להיות אלה שמבצעים הדמיה אודות מה שניתן לכם כידע מוצק לגבי התפתחותכם ולא היה כלל כפי שסיפרו לכם.

נשאלנו לגבי המילה 'התערבות' שהוזכרה זה מכבר, ואכן התקיימה התערבות על הפלנטה הזו על מנת להעניק לבני האדם את מה שהם נזקקו לו. ואתם תאמרו שזה אינו מתקבל על הדעת מכיוון שיש לכם בחירה חופשית, וזה אכן נכון, אולם מעבר לבחירות שיש לכם, כמעט כל דבר אחר היה מתוכנן.

 

סיפרו לכם שבכל אותן שנים, התאים הבודדים הפכו לתאים מרובים, והיתה ההתחלה של כל השבבים שאתם מוצאים ומתבוננים בהם, ובכל ההיסטוריה של החיים על הפלנטה זה גדל, הופך למשהו אחר, ומשתנה. לפעמים זה נמחה ומתחיל שוב מחדש, וממשיך וממשיך עד שנהיה בן אדם.

סיפרו לכם על הסוגים הרבים של בני האדם - אגב, קיימים יותר סוגים של בני אדם מכפי שאתם יודעים, התפתחו למעלה מ 26 סוגים של בני אדם, מגוון כמו שאר בעלי החיים. אתם אינכם שונים, בני האדם לא היו שונים והטבע פועל כפי שהוא פועל - חוץ מדרך אחת וסוג מסוים של בן אדם. הסוג שאתם רואים לפניכם עכשיו הוא הסוג היחידי.

 

האם זה הגיוני בעיניכם, האם נראה שיתכן והתרחשה התערבות בעוד שלשאר בעלי החיים ישנו מגוון רב, בין אם אלה היונקים, אלה שמתחתיהם, הציפורים או אפילו הצמחים. החיים יוצרים מגוון, אולם קיים רק סוג אחד של בני אדם. כל זה השתנה לפני כ 100,000 שנים וקיימת עדות לכך. וכי מדוע לדעתכם היתה התערבות?

ההתערבות העיקרית שברצוני לשוחח אודותיה היא זו ששותפי מלמד אודותיה. העובדה היא שלמעשה זה בלתי אפשרי, שבן האדם יתפתח בזמן כה קצר שהיה לכם בסולם ההתפתחות של כדור הארץ. המתמטיקאים והמדענים בוחנים זאת כעת מכיוון שיש בידכם מחשבים על מנת לערוך הדמיה לגבי מה היה נדרש וכמה זמן זה היה אמור לקחת, והם מוצאים משהו שיתכן וטרם שמעתם עליו והוא אינו מצוי עדיין בספרי הלימוד שלכם. בלתי אפשרי. היתה התפתחות גדולה ומואצת מאוד עבור בני האדם, כך שתוכלו להתעורר בזמן הנכון ושהשלב הבא יתרחש בזמן הנכון, ושתהיו מוכנים לזריעה שעתידה היתה להגיע. ואדבר על כך בהמשך.

 

אם כן, הדבר הראשון שברצוני לספר לכם הוא שהמכונה הזו האיצה אתכם הרבה מעבר למה שאתם מכירים כברירה הטבעית, אקראיות או מוטציות. כך זה כמעט התרחש אצל כל השאר אולם לא אצל בני האדם. בעוד זמן לא רב תתחילו לראות אחרים שיתחילו לדווח על כך, שזה בלתי אפשרי, ושהיה חייב להיות משהו נוסף, סוג של התערבות.

ההתערבות הגיעה ממכונת האהבה. בורא ויוצר כל הדברים כולל כל הפיסיקה והכימיה שקיימות ביקום, ברא ויצר גם אתכם. בתרחיש הזה עדיין לא היתה לכם נשמה, אולם היא היתה אמורה להגיע.

 

הבה ניקח צעד לאחור, ונראה מה מתרחש בשאר הגלקסיה כאשר כל זה מתרחש. והתשובה היא חיים, כמו שלכם, חיים שנועדו שתהיה להם נשמה כמו שלכם.

הנשמות מגיעות מאותו המקום שמגיעה נשמתכם שלכם - מהבורא היוצר. האהבה הענקית שנכנסה לאותה מכונת אהבה שיצרה את האנושות, נכנסה גם אליהם. בתקשור הקודם מסרנו לכם אודות הסיכויים וכל הדברים ששותפי מלמד אותם. הגלקסיה הזו משתפת פעולה ורתומה לחיים, והרבה מן החיים האלה מבוגרים בהרבה מאלה שלכם, מאחר והחיים על הפלנטה הזו עוכבו. לכן אתם נחשבים 'לילדים החדשים בשכונה', סוג החיים החדשים ביותר שיש להם את היסודות ומרכיבי הנשמה של בן האדם, שהם אותם היסודות והמרכיבים בחיים כה רבים בפלנטות אחרות.

 

ברצוני שתשתמשו בהגיון שלכם לרגע, ואם זה אכן כך הרי שהיתה קיימת בחירה חופשית גם בפלנטות אחרות, וחלק מהן בחרו באותה הבחירה שאתם בחרתם כאשר עברתם את הסמן בשנת 2012.

הן בחרו את הבחירות שלהן לפני מאות אלפי שנים, אולי אפילו לפני מיליון שנים או יותר, הן המשיכו והתפתחו, היתה להן תודעה גבוהה יותר שהתרוממה והתרוממה.

משמעותה של תודעה מפותחת היא שאתם מתחילים להשתמש ביכולת המלאה של הנשמה הזו המשתקפת בדנ"א שלכם ובכימיה של גופכם. אתם מתחילים לחיות חיים ארוכים יותר, חושבים באופן שונה, ועד מהרה עם ההמצאות שיש לכם, התודעה מתחילה להיות מחוברת ובת ברית עם הפיסיקה ובאחד מהמחקרים כרגע על הפלנטה שלכם בודקים האם ניתן למדוד את התודעה, והתשובה חיובית. ניתן למדוד את התודעה כאנרגיה שהיא חלק ממערכת הפיסיקה על הפלנטה. ולכן התודעה והפיסיקה הן מחוברות ובנות ברית.

אתם נמצאים כמעט בנקודה של הגילוי של זה. מה בדבר חברה בעלת בגרות והתעלות שיודעת זאת, שמחוברת כל כך ובעלת ברית עם הפיסיקה של הגלקסיה שלכם והיקום, עד שאינה זקוקה כמוכם לנסיעה בחלל. הם הגיעו לפלנטה הזו באמצעות פיסיקה של שזירה ועוד, בזמן, על פי המתוכנן, לתכלית מסוימת. מספר פלנטות הגיעו לכאן, אולם העיקרית שבהן היתה מ'שבע האחיות', שם הולם לאמהות, לנשים השאמאניות שהגיעו לפלנטה הזו לפני בערך 200,000 שנים.

הם ראו לפניהם בני אדם שנראו כמוכם, עם סט של 24 זוגות של כרומוזומים, ובמהלך תקופה של אלפי שנים הפכתם לבני אדם עם 23 זוגות של כרומוזומים. המדע תוהה כיצד יש לכם רק 23 זוגות של כרומוזומים בעוד כל דבר ביקום, בפיסיקה ובכימיה מבוסס על 4 - אלא שיש לכם 24 זוגות של כרומוזומים, ורק 23 מהם הם אנושיים.

 

הדברים הבאים עשויים לגרום לכם 'לגלגל את עיניכם' - כולכם ממקום אחר. אינכם נגזרת מהביולוגיה של הפלנטה הזו. זה היה רק עד שאמהות הכוכב הגיעו ושינו את הדנ"א שלכם. והדברים התחילו...

זהו סיפור אדם וחוה, זה מה שאתם קוראים בכתובים שלכם - הגיעו מלאכים והעניקו לכם את הבחירה החופשית בין האור והחשכה, עץ הידע ושאר הדברים שהם מטפוריים, אולם המשמעות האמיתית של זה היא שאלה שהגיעו ממקום אחר לפלנטה הזו, שבורכו מעבר למה שאפילו היה למלאכים, שכולם היו מאסטרים בעלי דנ"א שפעל ברמה כה גבוהה עד שלא יכולתם להבדיל בינם לבין מלאכים, והם לא רק העניקו לכם את הדנ"א שלהם אלא גם את ההדרכות מהכוכבים, מהבורא היוצר.

 

הסיפור של למוריה הדהד בכל רחבי כדור הארץ. הם לימדו במקומות רבים. זהו הסיפור של ההתחלה בו ניתן לכם לא רק עץ הידע של האור והחשכה, אלא גם לימדו אתכם על ההבדל ולאחר שוחררתם לבחירה חופשית לחלוטין. כבר סיפרתי לכם אודות זה בעבר, אולם עליכם להבין זאת - האנושות היתה כה חדשה וזה היה הזמן בו קיבלתם את נשמתכם. לא היתה לכם נשמה מכיוון שהבורא היוצר יוצר נשמות במקום וזמן כאלה, וקיבלתם זאת מאלה שהביאו לכם זאת מפלנטה נעלה אחרת, שנראו בעיניכם כמלאכים.

 

האם אתם תוהים על כך, תוהים שעשויה להיות לפלנטה זו תודעה נעלה המחוברת ובעלת ברית עם הנשמה ועצמי גבוה עד לרמה כזו שיום אחד תכירו ותזהו מהו בן האדם? זהו הפוטנציאל, שהיה גם הפוטנציאל עבור הפלנטה שלהם, אולם היה להם יתרון גדול עליכם. הם הגיעו ושינו את הדנ"א שלכם.

שאלו את המדע שלכם מה אירע וכיצד עברתם מ 24 זוגות ל 23 זוגות של כרומוזומים, כאשר מתחתיכם בסולם ההתפתחות אין לאף אחד 23 זוגות.

יש עוד כל כך הרבה לסיפור הזה..

 

הדבר העיקרי שלימדו מעטים מכם מפריד בין הקדושה ללא מקודש. ניתנה לכם בחירה חופשית לחלוטין על מנת שתוכלו לבחור אפילו לאחר שלימדו אתכם.

כאשר אתם מלמדים את ילדיכם את האמת, האם הם עושים אותה או האם הם מתנסים מעט... כאשר אתם מלמדים את ילדיכם מה פועל ומה אינו פועל, הם הולכים ועושים את מה שאינו פועל מכיוון שהם אינם בוגרים. וכך גם היתה האנושות. תמיד ישנו זמן בהתפתחות של האנושיות או בכל הפלנטות האחרות, שמקבלים נשמות ומבצעים טעויות.

 

לאחר שלמוריה שקעה והסתיימה, והתחילה התפוצה של החברה, העבודה האמיתית התחילה לפני 15,000 שנים. זוהי טיפה בים, יקרים, אתם כה חדשים! ועושים את כל הטעויות כמו ילדים, בוחרים החלטות של תודעה נמוכה, וחוזרים על כך שוב ושוב ללא בגרות. והיה זמן מוגדר בתרחיש הזה, מקומות רבים בהם יכולתם לבצע את ההחלטה ותרבויות רבות - שאספר על כך בהמשך - עד שקיים לבסוף מקום, סמן, שאם לא תצליחו לעשות את הדברים עד אליו, הרי שמן הסתם לא תצליחו.

זה הגיע מחברה לאחר חברה בפלנטות אחרות, והזמן שזה לקח להם. ומדובר במצב בו לא היתה האצה, יקרים. ואלה הם אתם, האנושות עם אנושות בבחירה חופשית המחליטה האם להצליח, האם ללכת לעבר תודעה נמוכה או שאולי ישנה תקוה שתתפתחו למשהו חדש וטוב יותר.

 

אעביר לכם מידע שלא תבינו אותו. עברתם את שנת 2012 והכל השתנה. זה היה הסמן, ופלנטות אחרות שרו אודות זה! אתם נמצאים בדרככם ואינכם אפילו יודעים זאת. אתם באמצעו של הנגיף, וזה במתכוון כך שתעצרו לזמן מה במסלולים שלכם, תביטו האחד בשני ותבינו שכולכם נמצאים באותו המקום.

זה יעבור, יקרים, אולם הייתם זקוקים לשנה בערך על מנת לעצור, להבין מי הנכם, לאן מועדות פניכם, מה הלאה, ובתהליך הזה התודעה מתחילה לשנות את מה שאתם רוצים, אתם מתחילים לשוחח האחד עם השני בדרכים שלא עשיתם בעבר.

אתם בדרככם, זה כבר קרה לפני כן בפלנטות אחרות.

 

כאשר אלה מן הכוכבים הגיעו לכאן, הן גם עשו דברים רבים אחרים, יקרים, הם אחראים על הפיסיקה בפלנטה שלכם, מכיוון שהם יודעים כיצד לעשות זאת, יש להם אפשור לעשות זאת. הרשתות השתנו, נקודות הצומת ונקודות האפס הושתלו, כך שבמקרה שתצליחו הן יתחילו לשחרר - וזוהי התערבות! כך שדברים יידחפו לעברכם על מנת שתשתנו, ואחד מהם היה הנגיף הזה...

זהו המקום בו אתם נמצאים כיום. האין זה מעניין שחייתם את כל חייכם ומעולם לא היה לכם דבר שכזה. זו אינה המגפה, יקרים, אפילו לא קרוב לכך. זה משהו אחר.

 

מכונת האהבה היא באמת מכונת אהבה שכל כך מאוהבת בכם וכל אחד מכם ידוע.

אנשים מבוגרים רבים עוזבים את הפלנטה הזו ולדעתכם זה אינו הוגן. יתכן ואינכם רואים זאת כדבר הוגן, יקרים, אולם אספר לכם שזוהי המכונה, מכיוון שהם עתידים לשוב לכאן מיד כנשמות עתיקות. האם חשבתם על כך? אתם זקוקים לחוכמה שלהם, ואתם זקוקים לה כחלק מאנשים צעירים! זוהי תמונה רחבה יותר שיתכן ואינכם רוצים לחשוב עליה אולם כולכם מעורבים בכך. הפלנטה הזו מתקדמת לעבר מקום מסוים, בבחירה חופשית, במהירות שאתם תאפשרו לה להתקדם בבחירה חופשית, אולם היא משתנה כפי שסיפרנו שיקרה.

הגעתי לפני 31 שנים, בשנת 1989, והמסרים הראשונים שלי ביקשו מכם להתכונן לקראת שינוי שעומד להגיע. אתם יושבים בתוך השינוי הזה, עבודתי מתחילה להשתנות ומגיעה מקריון האנרגיה שתמיד ציפיתם לה. עומד לקרות משהו שונה, בכוונתי ליצור מקדש עבורכם, כך שתוכלו להגיע אליו על בסיס קבוע, להיות שלווים, להירפא אם תרצו בכך, להרגיש או שלא להרגיש זאת על פי רצונכם, והכל הוא חלק ממה שיתרחש בהמשך.

 

בתקשור הבא נדבר על משהו שאינכם מצפים לו, על מספר החברות שהיו כאן על הפלנטה הזו - מספרים לכם שהיתה רק אחת, זו שלכם [קריון מצחקק בהנאה..].

זהו המידע שאני מוסר לכם היום, מידע שהוא חלק ממכונת האהבה. היתה התערבות, יקרים, על מנת שתהיו במקום בו אתם נמצאים היום, עם הנשמה שיש לכם היום, יודעים את מה שאתם יודעים היום.

אל תחשבו לרגע שאתם לבדכם, אל תחשבו שהרוח נטשה אתכם. כך מלמדים או מספרים לכם. אל תחשבו לרגע שהאל שברא אתכם ישליך אתכם - זהו הסיפור בגרסת הילדים - הוא לעולם לא ישליך אתכם. זה מה שברצוננו שתדעו בכל תקשור. ברצוננו שתדעו שאתם אהובים מעבר לכל מידה ושיעור, חלק ממערכת שהיא אהבה.

 

אני אשוב..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020