Light Connections
 
 

 

מיזוג מימדי - יולי 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים,

 

אני 'מדען הלב' ואני מגיע היום עם חדשות טובות לפלנטה ארץ. כפי שנוכחתם לראות ישנו שינוי רב שהתרחש בחודשים האחרונים ואפילו בשנים האחרונות, אנרגיה רבה התאגדה ונלכדה בחלל קטן מאוד. כתוצאה מכך, כל כך הרבה קורה מדי יום וקטעים רבים מאוד מתרחשים כעת, בזה אחר זה, עד כדי כך שלפעמים קשה להתעדכן ולעקוב אחר הדברים ולראות היכן אתם ניצבים כיום, ומהו הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת היום.

 

שינוי בפעם הראשונה

 

אנחנו נשתף אתכם בנקודה חשובה. לפני כארבע וחצי שנים הזכרנו משהו שקרה באמצע גלקסיית שביל החלב שלכם. בלב הגלקסיה נמצא חור שחור, אשר למעשה יצר אותה, מכיוון שכאשר הוא ניזון, הוא משך פנימה לעברו את הפלנטות האלו מסביבו והשאיר ספירלה קטנה ויפה בחלל שאתם מכנים אותה גלקסיית שביל החלב.

ישנן פלנטות כה רבות בגלקסיה שלכם, שיש בהן חיים שבסופו של דבר תגלו אותם מכיוון שתמצאו דרכים לתקשורת מחוץ לציר הזמן שלכם. מגיעות הזדמנויות רבות בעתיד הקרוב מאוד.

לפני כארבע וחצי שנים גלקסיית שביל החלב החלה לשנות את האנרגיה שלה. החור השחור שנמצא בלבה של הגלקסיה התחיל להיות ניזון לאט מאוד על ידי משיכת החומר פנימה פעם נוספת. הוא אינו פשוט נגרר אחרי סדרה ארוכה של פלנטות, אלא למעשה מתחיל למשוך אותן פנימה לעברו.

והפעולה הזו שינתה את הזמן, לא רק עבור פלנטה ארץ, אלא לכל דבר בגלקסיית שביל החלב ואפילו מעבר לה. קיימות גלקסיות אחרות שמחוברות לגלקסיה שלכם בממדים אחרים. שינוי הזמן גרם לשינוי רב בחייכם ויצר גם את התנאים המושלמים למיזוג מימדי. אם תתבוננו באירועים של הקולקטיב אתם יכולים לראות שישנו סטנדרט גבוה יותר שנע בשקט למקומו. זוהי השתקפות של הנשיות העולה, שהיא תנאי נוסף למיזוג מימדי.

 

וזה היה הזמן בו התחיל השינוי באנרגיה וניסיתם למצוא היכן מקומכם נמצא בכל זה, שינויים רבים התרחשו מהר מאוד על הפלנטה - לא רק שינויים זמניים אלא שינויים קבועים, וזה מקדם את ההתפתחות לדרגה שמעולם לא נראתה על פני פלנטה ארץ.

 

אחד האתגרים הוא שרבות מ'המערכות' שלכם אינן מודעות לעובדה שהרטט שלכם עלה וקשה להן להדביק את הקצב כעת כשהאנרגיה הנשית עולה. מרליה תדבר על כך בהמשך מכיוון שזהו חלק מתהליך המאסטריות. תוך זמן קצר מאוד התקנים האנושיים עלו והנשיות כבר אינה מוכנה לסובלנות כלפי רבות מהדרכים הישנות. השינוי נמצא בהישג יד. ברוכים הבאים לזמני המאסטריות.

 

הדחף לשינוי

 

רבים מכם כאן על פני פלנטה ארץ חווים את הנגיף הזה, שבחלק מן המדינות כבר 'מאולף' מעט. מגיעים שני גלים נוספים של הנגיף הזה, אולם עבודתם של עובדי אור רבים כבר הפכה את זה לפחות בעייתי. עבודה נוספת כזו תתרחש לפני שיגיעו הגלים הנוספים.

 

בינתיים אתם עדיין נמצאים בגל הראשון של הנגיף הזה, בכל מקום בו אתם נמצאים. וכמובן, אזורים מסוימים מתקשים בכך מאוד וחווים אתגר גדול מאוד. מקומות רבים אינם מוכנים בדרכים רבות וחווים אתגרים מדהימים שכתוצאה מכך אנשים רבים מתים. ישנם דברים רבים שביכולתכם לעשות גם עם זה, כולל לברך את הנשמות כאשר הן עוזבות... קחו בחשבון שרבים נקראים 'הביתה' על מנת לעזור מן הצד השני.

 

מראות רב ממדיות

 

אנחנו נשתף אתכם בזה כשנתקדם מעט, אולם לעת עתה ברצוננו לשתף אתכם בהיבט חשוב יותר שמתחולל כעת. זה חלק מהיבט גדול יותר בהתפתחותכם. החלוקה היא שגרמה לנגיף זה להשפיע על אזורים מסוימים יותר מאחרים, אולם האשליה של היותכם נפרדים קיבלה צורה חדשה בזמן שונה.

אפשרו לי להסביר. אתם מודעים לכך שכולכם נפרדים אולם אתם יודעים שאתם הוויות מושלמות מן 'הבית'. הרוח שלכם מושלמת וזוהי הנחה טבעית. אתם נולדים עם הידיעה הזו, אולם כילדים, עליכם ללמוד למעשה שאתם בלתי מושלמים, נשאלת השאלה מדוע אינכם יכולים לראות את שלמותכם? מכיוון שהיא חולקה ל 11 'מראות' של רוחכם.

 

רוחכם משתקפת ב 11 השתברויות שונות, כל אחת מהן שלמה לעצמה. אחד עשר 'אתם' שונים שחווים למעשה את החיים בדרכים שונות בדיוק כמותכם באותו אחד שאתם נמצאים בו כרגע, עושים בחירות שונות. בעיקרון, כל 'אתה' הוא כמו תאום שמעולם לא ידעתם שהיה לכם.

אתם יכולים לחמוק לכל אחד מהם ולדעת בדיוק מי אתם, מה עשיתם ומה התרחש - האופן בו זה פועל כל כך מעניין. באופן בסיסי הם כולם אותו... 'אתם' ... אולם הם חווים דברים שונים ומשחקים את המשחק בהרמונית רטט של רוחכם שלכם. פעמים רבות כאשר מתקבלת החלטה חשובה באחד מן המימדים, המימדים הרבים חווים את הצד השני של אותה החלטה. כך הרוח לעולם אינה מחמיצה שום חוויה. כך שיש החלטות קולקטיביות שמתרחשות בדרכים רבות.

 

מיזוג מימדי

 

אלה זמנים של מאסטריות, מכיוון שכאשר הזמן השתנה הוא גרם להיערכותם של כל המימדים. כאשר הגברי / נשי משיג איזון, המימדים מתחילים להתמזג. במשך זמן מה אנחנו מדברים על דלילות הקירות שמפרידים בין המימדים שהופכים להיות דקים יותר. כעת הם מתמזגים לצעד ההתפתחותי שנמצא ממש לפניכם. זה התחיל ולמרות שרוב בני האדם מרגישים זאת, התגובה הטבעית היא לחשוב שזה ייעלם בקרוב.

 

יקרים, תודעת האחדות חוזרת בעודכם צועדים על הפלנטה נפרדים זה מזה, או מעמידים פנים שאתם נפרדים זה מזה, מה שאומר שכעת בני האדם רואים מנקודת מבט שונה וגבוהה יותר. זה קורה כהרף עין. הקירות המימדים הופכים דקים יותר על מנת למצוא תערובת חדשה של האנושי והרוח, ולשחק ברמה הבאה של המשחק.

לפני כמה שנים הזכרנו שיתכן ואתם עשויים לחוות חזיונות. יתכן שתראו הבזקים של אור ותשמעו קולות ורעשים מהמימדים האחרים מסביבכם משני הצדדים. מחשבות יתחילו גם להסתנן דרך הקירות האלה, שנעשים עכשיו אפילו דקים יותר בין העצמיים המימדיים שלכם. יש לכם הרבה יותר הזדמנויות להתקרב הרבה יותר למושלמות כרגע, מאשר אי פעם על פלנטה ארץ. זה קורה בעקבות ההתרוממות הקולקטיבית המהירה מאוד של האנושות, קשה לראות זאת מכיוון שיש לכאורה כל כך הרבה ויכוחים ואי שקט ניכר, מכיוון שהאנושות עלתה מהר מאוד.

 

התאמת מערכות חברתיות לחיים בעלי רטטים גבוהים יותר

 

המערכות הישנות עדיין מנסות להתמודד עם האנושות באותה הדרך שעשו זאת בעבר, ונאלצות להתאים את עצמן באופן כה מהיר על פני כדור הארץ. כבר הייתם המצב הזה לפני כן, כאשר היה על המערכות שלכם להסתגל ולהתאים את עצמן מהר מאוד על מנת להמשיך עם התקדמותה של האנושות, אולם זה לא התרחש בפועל, מכיוון שהיה עליכם לעכב את ההתקדמויות שלכם כקולקטיב של האנושות. זה עדיין לא השתנה לגמרי, ישנם קשיים רבים על כדור הארץ, אולם הקולות נשמעו, וכולכם מתחילים להחזיר ולמזג חלקים של עצמכם ממימדים אחרים של זמן ומרחב בעודכם צועדים כאן בחיי היומיום שלכם. דבר זה לא היה אפשרי אף פעם לפני כן. עומדות לפניכם הזדמנויות מרגשות בשעה שכדור הארץ משתנה.

 

פלנטה ארץ משתנה, קיים מישור גבוה יותר שתתחילו לחיות בו בקרוב מאוד. המשמעות היא שאינכם צריכים לעזוב את כדור הארץ או את גופכם הפיסי, למרות שהוא ישתנה מעט. עם הזמן תתחילו להרגיש פחות דחיסות/צפיפות, וזה אינו משהו שצריך להתרחש באיזה תאריך יעד כלשהו. ובשעה שתשובו למושלמות שלכם אתם תצעדו מבעד לזמנים של המאסטריות לפני שתעברו לרמה הזו - כל מה שתוכלו לתרגל כמאסטרים כאן ועכשיו, לא תצטרכו לקחת אתכם לשלב הבא, לא תצטרכו להתמודד עם זה לא באופן אישי ולא באופן קולקטיבי.

עם זאת, יש הזדמנויות רבות וזוהי אחת התקופות הנהדרות, וזוהי אחת הסיבות שכל כך הרבה אנרגיה מוזרמת כרגע לעברו של כל אחד מכם. לא רק שהזמן השתנה ואנשים עדיין מנסים להתאים את עצמם, אלא שאתם נמצאים כעת גם בזמנים של מאסטריות, והנושאים האלה מגיעים לפתחכם מהר מאוד. יש לכם הזדמנות לבחור ולהחליט מה תיקחו איתכם לרמה הבאה הזו, ומה תשאירו מאחור כשאתם עוברים לשלב הבא הזה.

 

זו תקופה מושלמת לחגוג, חגגו את הזמנים האלה, יקרים, מכיוון שעתה יש אור שזורח ובוהק מאוד והוא מגיע מליבה של האנושות. אנחנו מאוד מתרגשים לראות את הרמה הבאה הזו מתגלה ומתפתחת, ומתחילה לנוע קדימה, לב אחר לב, לב אחד בכל פעם. קחו את חלקכם והשתתפו בכך, יקרים, ותיהנו מהדרך. וכאשר אתם מביטים, נסו להתעלם מהצדדים, מההפרדה. ככל שתוכלו בזמנים אלה לחזור לאחדות, זה יעזור באופן עצום בדרכים כה רבות.

 

עם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו מבקשים מכם יקרים לנהוג בכבוד האחד בשני, הזינו האחד את השני בכל הזדמנות, ושחקו היטב יחד,

 

אני 'המדען של הלב' ואני אוהב אתכם מאוד,

 

אספבו.

 

 

 

ברכות מהבית.

 

אני מרליה. הגעתי ביום הזה לברך אתכם, מכיוון שהכתרתם רמה חדשה לגמרי של אנרגיה. זה ממש קסום לנו לראות זאת מהצד הזה של המעטה/צעיף, מכיוון שהפוטנציאל נפתח כעת ויש לכם דרך חדשה. אנחנו יודעים שהזמנים האלה מאתגרים מאוד. כל כך הרבה דברים קורים, בו זמנית.

יש לכם עכשיו הרבה מאוד הזדמנויות ללמוד, להתקדם ולנוע קדימה, ולתקן דברים מהעבר. הכל מושלם לחלוטין בהיבט הגדול יותר של הזמן. אתם נמצאים בזמנים של מאסטריות, יקרים. אתם יכולים להביט מאחוריכם על ההיסטוריה שלכם ולראות את כל הקווים המתפתלים, ובמקביל לקבל את ההזדמנות ליישר חלק מהם.

בשעה שאתם נעים קדימה לרמה חדשה, אנחנו אומרים לכם שאנחנו גאים מאוד לראות את המתרחש. למרות שיש קושי רב ואתגר, ישנה אנרגיה שקטה שעולה. זו ההתרוממות של הנשיות, על מנת להשיג איזון חדש.

 

האנרגיה הנשית מופיעה בצורה שונה לחלוטין. וכן, קשה להשוות לאנרגיה הגברית מכיוון שהם מתפשטים בדרכים שונות לחלוטין. האנרגיה הנשית שקטה ועדינה, מתחת לכל דבר, והיא אנרגיית הבסיס, האנרגיה של 'האם'. היא עובדת בצורה אחרת בהיותה עוצמתית יותר בסך הכל, אם כי לא רועשת, כוחנית ולא שתלטנית, מכיוון שהיא שואבת עוצמה מהרמוניה, ואין לה צורך בדברים האלה.

 

שינוי במחשבה

 

באופן מסורתי, בני אדם הרשו לעצמם להיות נשלטים ומתופעלים בכל כך הרבה דרכים, להיות מונחים לחשוב בדרכים מסוימות, לרכוש פריטים מסוימים ואף לקטלג אותם. זכרו יקרים, אתם מקבלים החלטות לגבי הכיוון שלנו ביקום. זה נעשה על ידי ארבעה תחומים פשוטים של רטט היושרה: מה אתם חושבים, כיצד אתם פועלים, מה אתם מרגישים ובמה אתם מאמינים. כל אחד חייב להיערך עם ארבעת אלה במהלך זמנים אלה של מאסטריות. בשעה שאתם נערכים איתם אפילו יותר, תראו דברים משתנים בחייכם. זה יאפשר לכם לצאת מהזרימה בלי להתנתק.

 

עין הסערה

 

בעוד הרטט שלכם ימשיך לעלות אתם עשויים למצוא את עצמכם בשלווה מוזרה. למרות שאתם עדיין רואים את ההמולה, והקשיים, הם אינם צריכים להיכנס לעולמכם. תוכלו למצוא הרבה יותר מההזדמנויות האלו המגיעות בדרכים שכנראה לא תמיד הייתם מודעים להן. לכן קחו נשימה ונקו את האנרגיה שלכם לקראת מה שמצוי בהמשך.

 

לראות את הזדמנויות האלו ידרוש מכם להתחייב לנוע ולהתקדם בדרך כלשהי. כן, זה כל מה שצריך. הגעתם עם מתנות מדהימות, כל אחד ואחת מכם. רובכם הגיעו עם שפע של אנרגיה נשית. עם זה, כמובן שאתם נושאים אמפתיה. אתם יכולים להרגיש הכל מאנשים אחרים. בהיותכם כה רגישים, לפעמים היה עליכם ללמוד כיצד לסגת מעט, למצוא דרך לשמר את האנרגיה שלכם עצמכם. מה היה קורה לו כולם היו רגישים כל כך? האם ביכולתכם לדמיין עולם שבו אנשים יחשבו על אנשים רבים כפי שהם חושבים על עצמם? זהו הכיוון שאתם מתחילים לעבור אליו עכשיו, כשהנשיות תופסת אחיזה.

 

יש לכם אפשרויות כה רבות, וזה מאוד מרגש אותנו לצפות בכך. אנחנו נהיה שם על מנת לפתוח את הדלתות, כאשר תטלו על עצמכם את המחויבות הזו. במידה ותחליטו לנוע בכיוון זה אפילו דחיפה קלה תפתח דלת כבדה מאוד בצורה קסומה, מכיוון שיש לכם הרבה אנרגיה מאחוריכם.

 

אמרנו לכם שבזמנים קסומים אלה, לכל אחד מכם יש גישה למדריך מיוחד, מומחה שיכול לעזור לכם לעבור את התקופות הבאות. כאשר רוח 'יושבת' על כתפכם, זה דומה מאוד לאופן שבו המדריכים שלכם מתקשרים איתכם. זה די עדין, כמעט כאילו הם כל כך קרובים עד שאתם חושבים שהם ... אתם.

 

אם תקשיבו בתשומת לב, נמצא שם קול חדש, אם הוא מהדהד. במידה ולא, קחו בחשבון שיתכן ואתם כבר בנתיב של התנגדות הפחותה ביותר. סביר להניח שזה גם נכנס כהרגשה. יתכן כהרגשה מעט יותר עוצמתית, אנרגיה וביטחון גדולים יותר. אין לו אגו והוא אינו זקוק להכרה. כן, הגיע הזמן.

האנרגיות היפות על כדור הארץ השתנו כעת ופתחו דלת ליצירת תחום חדש. כזה שבו אתם יכולים להתחיל לשאת יותר מהרוח שלכם בהרמוניה עם כל מה שאתם עושים. על מנת להשיג זאת הרוח זקוקה לגוף הפיסי ולאותם ארבעת התחומים של רטט היושרה: מה אתם חושבים, מה אתם מרגישים, כיצד אתם פועלים, ובמה אתם מאמינים. הערכו עם ארבעת התחומים האלה ורוחכם תזרח, ותיראה בחיוכם ובעיניכם בשעה שאתם תגעו באנשים עם אורכם. הזמן הוא כעת, יקרים, הדלתות פתוחות. אתם מתחילים לראות הזדמנויות חדשות סביבכם עכשיו. וכן, עדיין יש לעשות עבודה רבה.

 

ההתכנסות

 

ישנה התכנסות ענקית בצדו השני של המעטה/צעיף. אנא כבדו אותם, יקרים, בשעה שהם מתאספים על מנת לעזור בצעדים הבאים. הם מקריבים קורבן מדהים, לפעמים חוזרים 'הביתה' מוקדם כדי להיות שם ולעזור מצדו השני של המעטה/צעיף. כאשר בני האדם נכנסים לתחום החדש הזה, הם יהיו איתכם. וזה חלק מהסיבה לכך שכל כך הרבה אנשים עוזבים את הפלנטה כעת. אהבו אותם, עשו את המרחב עבורם ועזרו להם למצוא את 'הבית'. עזרו להם כאשר הם יוצאים מגופם, מכיוון שהם יכולים להתבלבל...

אתם המלאכים הגדולים ביותר שחיו אי פעם וכבוד הוא לנו להיות בנוכחותכם.

 

בכבוד הגדול אנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח אחד את השני ולשחק היטב יחד.

עם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו מבקשים מכם לנהוג בכבוד האחד בשני, הזינו האחד את השני ושחקו היטב יחד.

 

אני מרליה ... בוא לראות אותי מתישהו.

 

אספבו

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020