Light Connections
 
 

 

שייט בפטגוניה - הקדמה 3 - מרץ 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אנחנו נמצאים בשייט, הספינה בתנועה ונמצאת בדרכה. שותפי (לי קרול, ת.ג.) נכנס בקלות לתקשור, זה אינו כה קשה.

אם נכון ש'העצמי הגבוה' שוכן בכל אדם, והמרחק בין הגוף הפיסי שלכם ל'עצמי הגבוה' שלכם מאוד מאוד קטן - מרחק של מילימטרים ספורים מחציית המעטה/צעיף ולהיות בקשר עם השער שהוא 'העצמי הגבוה'. אנחנו מזמינים אתכם לעשות זאת כאשר אתם עושים מדיטציה - חלק מכם עושים מדיטציה ואפילו אינכם יודעים שאתם עושים זאת, חלק מכם אינם עושים כלל מדיטציה אולם אתם בכל זאת מקבלים את המידע. אני יודע מי נמצא כאן. אתם יכולים להרחיב ולכווץ זמן, אתם יכולים לעשות את הדברים שעובדי האור התבקשו לתרגל עם הזמן, אולם אינכם זקוקים לכך.

תפישה חדשה מתחילה להתרחש על הפלנטה, תפיסת החוכמה ומה שכבר קיים בתוככם, תפיסת הידע שכבר למדתם ושנמצא בתוככם. קיימת הזמנה פתוחה לנשמות העתיקות לתפוס את מה שכבר קיים בתוכם.

 

הספינה שאנחנו שטים בה עברה חלק מן האזורים הטהורים ביותר של כדור הארץ, מסביב לכף הורן, מקומות שלא ניתן להתיישב בהם, הכי קרוב לאנטארקטיקה שרבים מכם יהיו כה קרוב אי פעם, וחלק מכם ראו את המלכות של כל זה.

בתהליך אפשרנו למזג האויר להתבהר כך שתוכלו לראות זאת בבהירות - רק במקרה שחשבתם שזה היה מקרה בלבד [ קריון מצחקק בהנאה..] שאלו את הקברניט אודות כמה ספינות שטו במזג אויר נאה שכזה. עוצמתם של הנשמות העתיקות, שמכם נמצא על ההצהרה בספינה וידוע על ידי היקום שאתם תהיו כאן.

 

אנחנו נמצאים בתקשור, עבור אלה שנמצאים בברית אתי במצב הזה של השפה השלישית' המשאירים פס במים בשעה שאנחנו ממשיכים לשוט קדימה במהירות של 16 קשר. פס של מיילים ימיים שלמעשה מקיפים את חלקה התחתון של היבשת. זוהי עוצמתם הקוונטית של הנשמות העתיקות והאנרגיה הקולקטיבית שנמצאת כאן שאפשר את שינוי מזג האויר, כך שיכולתם לראות באופן ברור את מה שהוא יקר ערך, כאשר הבטתם בדברים האלה.

 

מה הרגשתם? האם הרגשתם חלק מכל זה או שזה רק היה יפה בעיניכם? ודאי שהרגשתם חלק מזה! האם מצאתם את עצמכם מצלמים תמונות של אותו דבר, שוב ושוב ושוב? מדוע שתעשו דבר כזה? מכיוון שאתם מחוברים אליו, אתם נמצאים עם זה במצב קוונטי.

ההרים ידעו שאתם מגיעים. העתיקים מבין הרי הגעש ידעו שתביטו בהם, וברמה התאית הרגשתם זאת, הרגשתם את מבטם החוזר. ידעתם זאת - אפילו המים התפנו והפכו רגועים, כך שיהיה לכם טיול נוח ותהרהרו בדברים שאתם מרגישים, והאם יש בחווית חייכם יותר ממה שחשבתם?

מה אתם עומדים לעשות עם הזמן הזה?

 

מטרת הטיול הזה, בני אדם, היא שתרגישו חיבור וברית עם גאיה. סיפרתי לשותפי כבר מלכתחילה שהזמן שאתם מבלים עם עצמכם הוא חשוב בדיוק כמו הזמן שאתם מבלים בסמינרים, והזמן שאתם מבלים עם גאיה הוא כה יקר ערך. לכן כאשר את מתבוננים בתמונות המרובות שצילמתם, אתם יכולים באופן קוונטי להצית מחדש את כל מה שהיה שם, כאשר עברתם לאט כמה מהאתרים המדהימים ביותר על פני הפלנטה.

אספר לכם מה ההרים אמרו לכם. הם מתעוררים יחד אתכם, הם יודעים מה שאתם עושים עם הרשתות, הם היו כאן זמן כה רב. והפוטנציאלים של מה שמתרחש כעת קרו רק לאחרונה, התודעה של גאיה מקיפה אתכם ואומרת, "עבודה טובה, ידידי האנושי המשובח. תודה שהצטרפת אלי ליצירת משהו שאיש לא אמר שתצליחו לעשות אי פעם כמין אנושי!"

 

משהו מתחיל להתרחש, ואנחנו ראינו זאת לפני כן, ובהמשך אספר לכם מעט על ההיסטוריה של הפלנטה ועל הדברים שמתרחשים כעת ושאינכם מצפים להם כמו הזמן שנראה שהוא 'ממהר' יותר, ומעט לגבי הכיוון שאליו אתם מתקדמים - הכל בבחירה חופשית.

 

ראו את הטיול הזה באופן שונה מאשר אלה שיביטו בתמונות שצילמתם, ראו זאת כהרפתקה, בעוד אתם מניחים על האוקינוס, כמו שטיח, פסים מתודעתכם וכוונתכם סובבים את החלק הדרומי הזה של היבשת, הכרה שאתם יודעים מה מתרחש - לחיצת ידיים עם גאיה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020