Light Connections
 
 

 

היישר למטרה - מאי 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

מדיטציה היא הכנה לאפשור להגיע למצב אחר שהוא כמעט כמו מחסום, חומה שלפעמים אינה זוכה כלל להכרה.

לפני ימים אחדים הייתי במקדש במצרים, בו הנוכחים המעורבים בכך לא יכלו אפילו לגעת בקירות או לשבת, והם עמדו והקשיבו לתקשור שהיה קצר, אודות מדיטציה, תקשור שיהיה תמיד שרוי במחלוקת, מכיוון שעל הפלנטה הזו - אפילו עבורכם - מדיטציה נחשבת כמשהו שאתם עושים למען מדיטציה: אתם הולכים ועושים מדיטציה, ואז שבים לביתכם. כמעט כמו שהייתם מתכוננים, מבלי שיהיה לכם כל מושג למה אתם מתכוננים, ושבים הביתה.

הסיבה למדיטציה, יקרים, היא להשקיט את דעתכם, להגיע למקום של אפשור והכנה עבורכם, כך שתנועו מבעד לחומת האמונה, לצאת מתפישה שהיא כל כך של המימד השלישי...

ישנם אלה המנחים מדיטציות מודרכות - בעיקר בחלק המערבי של כדור הארץ - על מנת להסביר לאנשים כיצד להגיע לאותו מקום ולהנחות אותם לכך, אולם אפילו שם ישנה רק ההכנה...

ההכנה נועדה לבחירה חופשית לגבי מה תעשו לאחר שהשקטתם את עצמכם, לאחר שיתכן וישבתם במשך שעות. היוגים ברחבי העולם לומדים להאט את קצב פעימות ליבם כך שכל תא בגופם יהיה מוכן... והם יושבים, מוכנים. חלקם באמת יעברו לשלב הבא, אולם הם אינם יכולים לקחת אתכם איתם. אתם תראו את הנירוונה על פניהם ותדעו היכן הם נמצאים, אולם הם אינם יכולים לקחת אתכם איתם. רק אתם יכולים לעשות זאת.

 

קיים תהליך. סיפרתי לאחר מכן לאותה קבוצה במצרים אודות התקשור המסויים ההוא, והמשכתי בו, מסרתי להם מידע שאינו מתחבר לאנשים רבים. שותפי (לי קרול, ת.ג.) אינו איש של מדיטציה. הוא יושב על הכסא ומתקשר לכם אולם הוא אינו מתכונן לפני כן או מאט את קצב פעימות לבו, הוא אינו מגיע לאותו מקום מתוק בו אתם יושבים, ויושבים, וממשיכים לשבת מעט יותר ומתכונים למשהו.. מכיוון שהמהנדס שבו רצה ללכת היישר למטרה!

כאשר הוא ישב על הכסא והגעתי אליו, הוא עבר מבעד לחומת האמונה. וכאשר הוא יושב כעת על הכסא, הוא מוכן, עם הכנה מינימלית של כשתי נשימות, והוא 'שם' - ועל כך ברצוני לשוחח.

 

המערכת מאפשרת לבני האדם לעבור מעבר למפתן האמונה, ונדבר מאוחר יותר אודות תקשור אחר במצרים ומה קורה כאשר אתם הופכים להיות כלולים. מדובר במפתן של אמונה שגורם לכם להבין באופן מלא שאתם באמת חלק מן המקור הבורא היוצר!

חומת האמונה היא באמת חומה עבור חלק מכם בעקבות מה שספרו לכם בחייכם. זו התפיסה וההבנה של ההשתייכות לאל. כאשר אתם תופסים משהו בשפתכם זה הופך לחלק מכם וזו כבר אינה יותר אמונה אבסטרקטית שאתם בוחנים, מנתחים או מאבחנים אותה לגבי אמיתותה.

לו שאלתי אתכם האם אתם מאמינים בכוח הכובד, הרי שתצחקו ולא תבינו מה יש להאמין בכך, מכיוון שאתם יודעים שאם לא תהיו מספיק זהירים - תפלו, וזהו כוח הכובד, ואתם מאמינים בו מכיוון שהוא קיים. זו עדות לכך שתפסתם והפנמתם את כוח הכובד.

 

האם אתם יכולים לתפוס את העובדה שאתם שייכים לבורא היוצר, שאתם ידועים ונשמתכם ידועה, ללא כל קשר לעקרונות או לדברים שסיפרו לכם, יקרים? המקור הבורא היוצר של היקום הזה ברא אתכם בצלמה של האהבה.

אתם ידועים וכל יחידת חיים כאן ייחודית לאתגרים שלכם ולתכלית חייכם. והבחירה החופשית שלכם נושאת אתכם, או שאינה נושאת אתכם, מעבר למחסום הזה.

רבים חושבים שהם חצו את המחסום הזה, אולם למעשה אין זה כך, מכיוון שזה מרגיש ממש טוב לשבת שם ולמדוט. אתם יכולים לשבת ולעשות מדיטציה, להרגיש את אהבת האל, דמעות זולגות מעיניכם, לבלות שעות באמירת 'אום', ולומר בסיום שאתם מבורכים, שזה טוב, ושתעשו זאת שוב. וחומת האמונה נשארת שם ומבקשת מכם שתעברו אותה...

המדיטציה מכינה אתכם, ואיזה טוב זה משרת לשבת ולהתכונן ולא לעשות דבר בקשר לכך. זה יפה, זה נחמד, זה מכין אתכם, אולם קיים צעד נוסף במערכת הזו.

 

מבורכים בני האדם המבינים שהם כה מחוברים עם צידו השני של המעטה/צעיף ובוחרים לגלות.

סיפורו של שותפי וקריון הוא סיפור פשוט. כמהנדס ספקן שלעג לכל האנרגיה מסביבו, שהיה תלת מימדי יתר על המידה, נוקשה יתר על מידה - היתה לו בעיה שהוא לא היה יכול לפתור אותה. שני קוראים על חושיים, בהפרש גילאים של 40 שנים, מסרו לו אותו מידע בקשר אלי, קריון, בהפרש של שלוש שנים. הוא לא היה יכול לפתור זאת בכלים של המימד השלישי, סרגל החישוב שלו לא עזר לו בכך. והוא קרה תיגר ואתגר את הרוח וביקש ממנה שתראה לו - ישר ולעניין - אם זה אכן אמיתי! הוא לא אמר שיעשה מדיטציה ויתכונן לכך, הוא ביקש ממנה שתראה לו.

הוא ישב בכסא ונתן רשות, יקרים, הוא תפס והפנים את הנושא, אפשר לזה להיות שם וביקש שיראו לו אם זה אכן נמצא שם. ואני אכן הראיתי לו. הוא לא ישכח את הרגע הזה שהגדיר את חייו והפריד בין הידוע ללא ידוע. וזו היתה תחילתו של המסע שלו מהמימד השלישי לדברים שלא היו הגיוניים, ולגבי רבים היו 'מגלגלי עיניים'. תיאור תפיסת התפישה הוא המעבר משחור- לבן לצבע, וזוהי ההזמנה.

 

עליכם לדעת זאת, יקרים. אם דואגים לכם ואתם אהובים, אנחנו נגיב. כל אחד מכם שונה באופן עצמאי, מסוים ומיוחד. חלק מכם נושאים לעולם הזה אנרגיות מיחידות חיים קודמות, וכאשר אחרים ראו זאת הם לא האמינו מה עברתם. חלק מכם עוברים זאת כעת.

מאוחר יותר אספר לכם מה קורה כאשר אתם עוברים את מחסום האמונה הזה, ומה אתם יכולים לצפות לו.

זהו המסר היום. יש עוד, תמיד יש עוד.. וככל שהזמן עובר, וחשיבת הפוטנציאל תהיה מפותחת יותר, לאלה שנושאים זאת למפגשים כאלה, למאזינים או לקוראים, יהיה לכם יותר מידע באופן אינטואיטיבי, ויהיו לכם רגעים של 'א-הה' אפילו באמצע הלילה, ואתם תבינו ותתפסו.

זה מגיע ממצב של היפתחות לדברים שאינכם מצפים להם או שאינכם יודעים אודותיהם, היפתחות למסעו של הגיבור, ההישג של הגבורה לחצות את מחסום האמונה הזה ולהפוך ולהיות מעורבים במשהו שלא ציפיתם לו - הבריאה עצמה תיענה לקריאתכם!

 

אני אשוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020