Light Connections
 
 

 

השדות בעלי ההשפעה - 3 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו תקשור נוסף בנוגע לשדה בעל ההשפעה מסביב לבן האדם. אם טרם קראתם את התקשורים הקודמים בנושא זה, הרי מה שאנחנו מדברים עליו עשוי להיות מסתורין עבורכם וגם הסיבה מדוע אנחנו מדברים על כך.

המסר הראשון היתה השכלה על מנת לאפשר לכם לדעת שבדומה לבעלי החיים על הפלנטה הרי שקיים 'חוש ששי', שכבני אדם יש לכם אותו, ושהוא קשור להישרדות. זה משהו שלמדע קשה לאתר אותו אולם הפסיכולוגים יודעים על קיומו. דבר זה מראה את עצמו כל הזמן, וכבר הבאנו דוגמאות לדרך פעולתו. והסיבה שאנחנו מדברים על כך היא מכיוון שזה מתחיל להשתנות.

לכל חיים יש זאת ברמה מסוימת. האנושות המתפתחת בעלת תודעה שהופכת להיות גבוהה יותר יכולה כעת לא רק להבין זאת אלא גם להשתמש בכך. שדה ההשפעה הזה פועל בשני הכיוונים - דברים יכולים להשפיע עליכם כל הזמן ואילו גם אתם יכולים להניח דברים בשדה עם תודעתכם, שישפיעו על אחרים.

זה נשמע כמו שליטה ואכן השתמשו בכך לשם שליטה. אלה שהשתמשו בכך בעבר יודעים כיצד פחד יכול לשלוט על קבוצות של אנשים ולכאורה זה מתפשט. כבר אמרנו זאת - הפחד הוא הדבר הראשוני, הוא יצר בסיסי הישרדותי ולעתים קרובות משתמשים בו כנגדכם, ואלה שמתמרנים אתכם גורמים לכם לפחד. סיפרנו לכם שפחד יכול לשתק אתכם מלנוע קדימה בכל דרך שהיא, אפילו באמצעות רוחניות או אפילו חשיבה של תודעה גבוהה יותר.

אולם זהו הדבר הראשוני.

 

דיברנו גם על דברים שאינם ראשוניים שמתחילים להיראות כסוג של מידע מידבק נפלא או אוירה של תודעה שביכולתכם להניח ברשתות שהן קוונטיות, וניתן להשתמש בכך לאחר מכן על מנת לשפר את אלה שמסביבכם ואת האנושות באופן כללי. ואין מדובר כל כך על שימוש בהם אלא יותר על להפוך ולהיות אותם.

אנושות בעלת תודעה גבוהה ובני אדם בעלי תודעה גבוהה תמיד נראים באופן מיידי כמשהו טוב. דיברנו על כך בעבר וכעת נרחיב על כך. המאסטרים שצעדו על פני האדמה ידעו אודות השדה הזה בעל ההשפעה. כאשר הם התהלכו סביב הכפרים ותודעתם היתה של אהבה טהורה, אנשים עצרו בתודעה הזו ובשדה הזה, התבוננו בהם, עצרו ממלאכתם והתחילו ללכת בעקבותיהם.

המאסטרים נשאו שדה קוונטי כה גדול, עד שלא היה חשוב עד כמה אדם היה רחוק מהם. אנשים הגיעו אליהם ממרחקים רק כדי להיות עימם ומבלי לדעת אפילו מדוע. מספרים שאפילו בעלי חיים ישבו למרגלותיהם. גם לבעלי חיים יש שדה בעל השפעה והם הרגישו... בני אדם היו מגיעים ומקשיבים, נרגעו והיו מרוצים.

 

אהבה

 

ברצוננו לדבר על תכונה שלישית - אהבה. ואם תשאלו כיצד אהבה יכולה להיות יצר בסיסי ראשוני, הרי שהיא כך אלא שלא משתמשים בה. אני שואל שוב את האמהות, האם אתן זוכרות מה היתה התודעה ומה קרה ללבכן כאשר הבטתן לראשונה בעולל שלכם שפקח את עיניו והביט בכן? [קריון מצחקק בהנאה..] אינכן יכולות לרשום מה היתה תגובתכן מכיוון שאין מילים שיכולות לתאר את הרגש וההרגשה הזו.

שניכם הרגשתם בכך - אהבתה של האם נכנסת לשדה של התינוק שהופך למבוגר ולעולם אינו שוכח זאת. עד כדי כך זה בעל השפעה! אשה המלמדת את ילדה בשדה בעל השפעה בו הילד לומד זאת, מקשיב ויודע.

 

השפעתה של האהבה היא מן ההשפעות הגדולות ביותר בכל האנושות, יותר מזו של השמחה, ואתם יודעים שאני צודק, וזה הרבה מעבר לאדם אחד או ילד אחד או אם אחת. חשבו על האהבה שאתם רוחשים לבעלי חיים. בעל החיים מרגיש זאת ומושפע מאהבתכם. כל אחד מכם שהיה לו בעל חיים יודע שזה נכון. הוא מסוגל לחוש את מה שאתם משדרים בשדה שלכם בעל ההשפעה. ראיתם גם כיצד משתמשים כלפיהם שלא כהלכה בדברים האלה, כאשר שדה ההשפעה שלהם עבר אימון והם פוחדים מבני האדם כתוצאה ממה שאירע להם.

זו אינה רק ביולוגיה. מדובר בשדה בעל השפעה! יהיו אלה שיאמרו שאם דבר מה יקרה מספיק פעמים הרי שיהיה שינוי, אולם זה הרבה יותר מכך. האהבה היא כלי עוצמתי בעל השפעה בין אדם לאדם.

כאשר אתם צופים בסרט של סיפור אהבה, בו יתכן ושני אנשים מופרדים, או שאחד מהם הובן שלא כהלכה על ידי האדם השני, ומשהו קורה ואתם מבינים שהם מאוהבים מאוד האחד בשני. הם אינם יכולים לבטא זאת, זה מוחזק פנימה עד לרגע מסוים בסרט בו שניהם מבינים שהם מרגישים אותו הדבר. צפיתם בסרט במשך שעה או שעה וחצי, וייחלתם לכך שזה יקרה [קריון מצחקק בהנאה..] והנה סוף סוף זה קורה, הם נוגעים זה בזה בפעם הראשונה, מביטים זה בעיניו של השני ומבינים שזה הדדי. ובקהל - הנשים בוכות והגברים יעמידו פנים שהם אינם מושפעים [קריון מצחקק בהנאה..]

מה שמתרחש הוא שמספר הסיפור ואלה שעל המסך כללו אתכם בהשפעתה של האהבה. זה מעבר לתגובה פסיכולוגית, יקרים.

 

זו מסתוריות כאשר שני בני אדם מתאהבים זה בזה, גם בעיניהם של הפסיכולוגים. הכימיה בגוף עולה, הם עוברים למצב חלופי, עושים דברים מוזרים ואומרים דברים מוזרים, הכל מכיוון שהם מאוהבים. הכימיה בגוף מגיבה להשפעה של אירוע גדול של הלב. זה יותר מאשר פשוט המוח או פסיכולוגיה. האהבה היא אחת מההשפעות החזקות ביותר שיש לבני אדם שהם יכולים להקרין ולהרגיש. והיא משנה את הכימיה.

אם אתם חסרי ערך עצמי, ולפתע 'מכריחים' אתכם להצטרף לקבוצה שלא רציתם ללכת לשם, והבנתם שהם לא יפגעו בכם אלא יאהבו אתכם - לו הרגשתם אהבה מקבוצה אחרת של אנשים, זה ישנה אתכם, את גופכם, את המבנה שלכם, את חייכם.

מה אם תרבות אנושית אחת תתעורר לפתע ותאמר שהיא אוהבת אותם, את הדרך בה הם פועלים ומקרינים את עצמם ולפתע יהיו תרבויות שאוהבות האחת את השניה. זה ישנה את הפלנטה. זהו שדה של השפעה.

 

אמהות הכוכב הגיעו מפלנטה של אהבה, בה האהבה היתה כה חזקה ושלטה כה חזק, עד שלפלנטה שלהם היתה השפעה על פלנטות אחרות. זה עד כדי כך גדול וזה יכול להגיע לשם. האם תוכלו לדמיין זאת?

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) היה בהודו, וחווה חוויה. הקבוצה טיילה בשמש, הלכה וראתה את הדברים הרבים שיש לראות בהודו, היה לו חם, הוא הרגיש שלא בנוח, והוא לא היה באמת מוכן למה שהתרחש לאחר מכן. הוא והקבוצה מצאו נחמה במקדש סיקי. הם חלצו את נעליהם, נכנסו אל תוך המקדש, ישבו, והבינו שהיה בפנים רק אדם אחד, נזיר סיקי, מאסטר ואולי אף יותר מכך, שלמד במשך כל חייו את הפילוסופיה שלו, איזון באהבה. הוא היה אחראי להכין את התבניות עבור המקדש. אדם אחד.

שותפי והקבוצה ישבו שם ולא רצו לקום. הם הרגישו ברגע ההוא כל כך בנוח, כל כך מרוצים, כל כך נאהבים - לא על ידי אותו אדם, אלא על ידי כל מה שיש... זו אותה ההרגשה שהיתה לאלה שהלכו בעקבות המאסטרים.

נוצר שדה של השפעה לא רק על ידי המקדש אלא על ידי אותו אדם אחד שהיה אחראי.

 

האם יתכן ואפשרי שתוכלו לשנות אנשים באמצעות מה שאתם מניחים בשדה שלכם? שתפקחו את עיניכם ולא תראו ביקורת, אלא אהבה כלפי כל אדם ואדם שתתבוננו בו, ללא כל קשר מי הוא ומה הוא מייצג, ומה שיש לכם - או שאין לכם - במשותף, או הסוגיות שהיו לכם. שתוכלו לראות שבנשמתם קיימת אהבת האל, הרוח, הבורא היוצר, וזהו הדבר שמשותף ביניכם למרות כל ההבדלים ביניכם, וזו תהיה גישתכם בכל אשר תלכו. אם תנהגו כך, תהיו מאסטרים.

 

עד כדי כך גדולה השפעתה של האהבה. נראה שהיא החזקה ביותר, אולם ישנה תכונה נוספת חזקה שאינכם מצפים לה והיא מצילת חיים. היא תפקודית והיא חלק מההתפתחות שלכם שמגיעה.

 

אני אשוב,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

השדות בעלי ההשפעה - 4 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

גם נושא התקשור הזה הוא אודות השדות בעלי ההשפעה ותכונותיהם של הגוף האנושי. דיברנו על התכונות והמאפיינים הגבוהים ביותר שמשפיעים עליכם או שאתם יכולים להניח דברים בשדה שלאחר מכן ירגיעו אחרים.

אולם זה משהו אחר, הוא אינו חדש, אולם הוא שונה. אינכם מצפים לכך, זה מתחיל להשפיע ויש בו שימוש עם מה שעתיד לקרות עם עבודתי מעתה והלאה. משהו חדש שיקרה בנוסף לכל מה ששותפי (לי קרול, ת.ג.) עשה אתי עד כה.

זה מידע מקודם, לכן האט שותפי, חלק מן המידע עשוי לגרום לחלקכם' לגלגל את עיניכם', אולם אנא הישארו אתי בשעה שאני מציג בפניכם דברים שברצוני שיהיו הגיוניים, ועם זאת באותו זמן גם נרחבים.

 

בתוך הדנ"א שלכם קיים שדה. זה משהו שאינו מובן כהלכה, ידוע, זכה להכרה או גלוי מחוץ לאלה שזה מתחיל להתגלות בפניהם. השדה בדנ"א שלכם אחראי לגבי ה כ ל! לכימיה בגופכם. מרגע היווצרותכם ברחם ועד עתה, השדה הזה בדנ"א מציג למעשה, את היעילות בה אתם פועלים.

השדה הזה שמגיע מהדנ"א שלכם הרבה יותר מאשר בעל השפעה - תיווכחו בכך בהמשך - הוא 'תפוס' ומחובר לתודעה, כמו כל דבר אחר, והוא קוונטי.

 

התחדשות

 

אנא האט, שותפי. ברצוני לשוחח אודות משהו שאינו מובן כלל על ידי המדע הרפואי - התחדשות. הגוף האנושי שלכם מתחדש.

מה שהמדע מבין כיום - לעומת מה שהוא חשב לפני כמה שנים והוא רואה דברים שהוא לא ציפה להם: הכל מתחדש. לפני שנים אחדות המדע טען שישנם תאים מסוימים שאינם מתחדשים, מכיוון שהוא חשב שהתחדשות היא לינארית. ולפתע מגלים שהכבד שלכם, באופן מוזר, מתחדש מהר יותר מדברים אחרים, ואילו התאים שחשבו שאינם מתחדשים כן עושים זאת, אלא שרק לאט יותר.. כך שהכל מתחדש!

ואתם תשאלו מדוע אם כן, קיים מוות, מדוע שתזדקנו אם הכל מתחדש? האם זה אינו מתקבל על הדעת שאתם פשוט תמשיכו להתחדש שוב ושוב, פעם אחר פעם?

 

סביב הדנ"א שלכם קיים שדה, יקרים, 'תפוס' ומחובר לתודעה, ששולט בהתחדשות שלכם ובדברים רבים אחרים. טרם הענקתי לו שם, אולם אתם תכירו אותו כאשר אעשה זאת.

אתם מזדקנים מכיוון שההתחדשות לוקה בתפקודה. זו אינה התחדשות מושלמת. לו היתה לגופכם תודעה גבוהה יותר, היתה לכם תוחלת חיים ארוכה יותר. איש לא חיבר עדיין בין הדברים האלה. אומרים שהכימיה היא כימיה, הרוחניות היא רוחניות, ושאין להתבלבל בין השתיים. אני איני מתבלבל ביניהן, אני טוען שהכימיה והרוחניות מחוברות! הן אוחזות ידיים..

מרגע היווצרותכם ברחם ועד עתה, השדה הזה סביב הדנ"א שלכם, תפוס בתודעה ומחובר אליה. אתם והכימיה שלכם תלכו למקום אליו ילך הדנ"א שלכם, ולשם תלך גם ההתחדשות שלכם.

 

ברצוני לחוד לכם חידה: כאשר אתם מתבוננים בצורות חיים אחרות על הפלנטה הזו, האם שמתם לב שישנו סוג של בעל חיים אמפיבי בעל יכולת התחדשות כה טובה עד שהוא מסוגל לגדל מחדש גפיים, ואילו אתם, הנמצאים בראש טבלת ההתפתחות, אינכם מסוגלים לגדל גפיים מחדש. האם אתם מוטרדים מכך?

אתם מחמיצים כאן משהו. אתם מבינים שביכולתכם לחדש שריר, עור, עצבים, וכל הדברים שאתם זקוקים להם, לגדל גפיים מחדש - אולם אינכם יכולים לעשות זאת.

 

כאשר חוט השדרה נחתך, חבילת העצבים הזו רוצה לגדול יחד מחדש, להתחדש. לכל עצב ועצב יש כתובת, הוא מכיר את השאר, ויודע מה נקטע. אולם קיימת כימיה שממהרת למקום ההתרחשות ועוצרת בעדם לגדול יחד. עשו את המחקרים שלכם. זהו אחד מהדברים המסתוריים הגדולים ביותר של ההיפרדות של חוט השדרה ומדוע הוא אינו גדל בחזרה. זה קשור לשדה, שמתחדש ושולט על קצב ההתחדשות ושולט האם הכימיה בגופכם חכמה מספיק כדי לגדל חזרה גפיים.

יום אחד תוכלו לגדל חזרה גפיים. המאסטרים הגדולים והגבוהים ביותר שצעדו על הפלנטה יכלו לעשות זאת. אתם תאמרו שזה מכיוון שהם היו בעלי ברית ומחוברים לתודעה של הבורא היוצר. ואני אומר לכם שהיה להם שדה סביב הדנ"א שלהם שעבד ביעילות של 80 אחוזים, והם יכלו לעשות זאת באופן כימי.

 

החוכמה הפנימית המולדת

 

מתרחשת התפתחות בתוך משהו בגופכם שאתם יודעים אודותיו והענקתם לו שם 'הגוף החכם'. מדובר בחוכמתכם הפנימית המולדת [קריון מצחקק בהנאה..] דיברנו על התכונות של הפחד, השמחה והאהבה, אולם לא ציפיתם לתכונה הזו...

החוכמה הפנימית המולדת תתחיל לגדול באינטליגנציה שלה בדרכים שאינכם מצפים להם כלל.

 

הבה נדבר לרגע אודות מחלות. אצייר בפניכם תמונה של מערכת לקויה בתפקודה שאינה פועלת כראוי, יתכן שרק ברמה של 30 אחוזים בלבד. השדה הזה שמסביב לדנ"א שלכם מעכב את שאר הסיפור ומחכה להתפתחותה של תודעה גבוהה יותר שעוטפת את שדה המרכבה כולו של נשמתכם, וכל דבר יתחיל לפעול טוב יותר. זוהי ההשפעה, יקרים.

 

הקשיבו:

נגיף - ידוע או שאינו ידוע - נכנס לגוף. ישנם נוגדנים או תאי דם לבנים וכל מה שלמדתם.. הכימיה שלכם יודעת או שאינה יודעת על כך. במקרה שהכימיה אינה יודעת לגבי הנגיף הזה, הרי שהנגיף משתלט. ולאט, היא מתחילה ללמוד ולדעת אודותיו ולפתח את הנוגדנים, אולם בינתיים הנגיף יכול להרוג אתכם. זוהי מערכת שאינה מתפקדת כה טוב.

כאשר גנב מתפרץ לביתכם האם אתם מראיינים אותו ובודקים אם אתם מכירים אותו או שאינכם מכירים אותו? [קריון מצחקק בהנאה..] האין זה מתקבל על הדעת שהגוף יזהה פלישה, ללא כל קשר איזה סוג של פלישה זו, ויאמר לה לעזוב מכיוון שהיא אינה שייכת לשם? כך הדברים אמורים לפעול!

הרעיון שעליכם לפתח כימיה שתגרום לכם להיות מחוסנים הוא רעיון שלקוי בתפקודו. אתם עדים לכך כעת. הגוף מתוכנן להיות 'חכם על', מאוד חכם, הרבה יותר ממה שאתם אפילו יודעים שהוא מסוגל להיות, להשתמש בתהליכים שאין לכם כל מושג שהוא מסוגל לעשות.

השדה הזה סביב כל פיסה ומולקולה של הדנ"א שלכם, טריליוני מולקולות כאלו יחד יוצרות שדה שהוא הגוף החכם.

החוכמה הפנימית המולדת עומדת להמריא!

 

מחלת הסרטן היא משהו כה עצוב מכיוון שהיא כל כך ניתנת לריפוי, מבלי ללכת כלל לבית החולים. עם תודעה גבוהה של האדם היודע מי הוא, ואינו מרגיש חוסר ערך עצמי.

סרטן אינו נגיף ועם זאת זה חי. הוא מחקה מצב של 'להיות בסדר' כך שהגוף אינו מזהה אותו בהכרח כמו במקרה של נגיף. הוא אינו הולך בעקבותיו עם נוגדנים ותאי דם לבנים, לא באמת כפי שהגוף פועל במקרה של הידבקות במחלות. הוא שקט, גדל בפנים, ומחקה מצב של 'להיות בסדר' מכיוון שהוא 'מסתתר' באיבר זה או אחר.

גופכם מסוגל לזהות משהו שאינו שייך למקום מסוים. הגוף מתוכנן לזהות את הסרטן. וברצוני שתתכוננו לתהליך חדש שטרם ראיתם בעבר, בו הגוף יתחיל להראות מה הוא מסוגל לעשות. בעת שהתודעה גדלה ויהיו מקרים אודות זה, זה יגרום לאנשים 'לגרד בפדחתם' ולתהות כיצד זה קרה, וכיצד השיגו מצב כזה. לגוף תמיד היתה במחסן הכלים שלו היכולת 'להרעיב' כל סוג של סרטן! סרטן הוא חי, עליו לאכול.

ואם הגוף יוכל לזהות אותו ולא יאפשר לו להיות ניזון - לחדול מסוכרים למשל - הגוף יכול להרוג אותו במהירות. זה נמצא שם בשדה הזה, אולם הוא עדיין אינו מספיק טוב כך שיוכלו לראות זאת.

בעתיד לא ירפאו סרטן, יקרים, הוא פשוט יחדל מלהתקיים. הגוף לא יאפשר לו להתקיים.

 

זהו שדה שידוע לכם, ראיתם אותו פעם אחר פעם אולם לא ידעתם מה זה היה ולא הענקתם לזה הכרה. הוא האחראי להומאופתיה. איזה הסבר אחר יש לכם כאשר יש לכם תמצית שקטנה כימית מכדי שתהיה לה כל סוג של תגובה, ועם זאת הגוף מגיב מיידית להנחיות. קיים שדה חכם מסביב לדנ"א שלכם שקשור להזדקנות שלכם, להתחדשות, ולכל הדברים שמאסטר יכול לעשות.

ראיתם זאת. לדוגמא אשה ששוכבת בבית חולים עם סרטן בדרגה 4, עברה כבר שני ניתוחים ועליה לעבור עוד ניתוח נוסף על מנת להאריך את חייה, לא להציל אותם. היא שוכבת במיטה ולפתע קורה משהו. אם תראיינו חולים שאירע להם דבר כזה, הם יספרו לכם שהיתה להם תחושה מדהימה של רווחה בכל גופם. ובבדיקות הדם שעשו לה לפני הניתוח גילו משהו מפתיע, חזרו על בדיקות הדם וראו שהסרטן נעלם מספיק, לא לגמרי, אולם מספיק כדי להעביר אותה לחדר אחר, לראות שהסרטן מת, ותוך יומיים שלושה הוא נעלם לגמרי כאילו מעולם לא היה שם. מכנים זאת 'הפוגה ספונטנית' - יתכן וזה לא היה כה ספונטני אולם זה נעשה בדרך המהירה ביותר שהגוף היה יכול להרעיב ולהרוג אותו.

 

ראיתם זאת, והאם תכנו זאת נס, תודו למלאכים ותמשיכו הלאה במעשיכם? או שאולי תאמרו שיתכן וקיים משהו בגוף שפועל באופן הזה - זוהי החוכמה הפנימית המולדת החכמה, אותו שדה קטן שעושה רבות כל כך!

הוא ישמור עליכם בחיים למשך דורות על גבי דורות - גופכם מתוכנן לחיות מאות בשנים! זוהי ההתחדשות: לגדל חזרה גפיים, ולהישאר על הפלנטה.

 

ההתחדשות לקויה בתפקודה מכיוון שהתודעה אינה גבוהה עדיין מספיק, וזוהי הסיבה לשמה אני נמצא כאן, בני אדם יקרים שלי, להראות ולספר לכם שזה מתחיל להשתנות בתוככם ולהוכיח לכם זאת.

אשה המחכה לעלות על הבמה, לפני אנשים רבים ומרפאי האמונה יגעו בה, יהיה אותו הדבר בדיוק - הגוף מרפא את עצמו לפני אלפי אנשים, באמצעות אמונתה והתודעה הגבוהה המיוצגת בפעולה רוחנית, וכך הדברים פועלים, יקרים.

 

עכשיו, בואו אתי יקרים, רק לרגע. ברצוני להציג בפניכם את המעגל של ה 12, בו ניצור שדה בעל השפעה שהחוכמה הפנימית המולדת תזהה אותו, אם תאפשרו זאת.

התהליך יהיה אפשור.

מעגל ה 12 יהיה מעגל של הגברה שחוכמתכם הפנימית המולדת תזהה ותראה ותאמר 'סוף סוף'.. מקום בו תוכלו לשבת שבוע אחר שבוע, אם תבחרו בכך, ולהרגיש את אנרגית הריפוי ששוכנת בתוך גופכם.

התעוררות של השדה הזה בתוככם בתוך מעגל ה 12 הזה שמאפשר לכם שתהיה לכם הפוגה ספונטנית, לראות זאת או שלא לראות זאת, או לקחת פיסה או חלק בזה - כל מה שגופכם יעשה עם זה.

כולכם שונים. אין זה משנה איזו רמה של ערך עצמי יש לכם, או איזו רמה של תודעה יש לכם. מכיוון שכאשר אתם נכנסים לתוך מעגל ה 12 הזה, תתחילו להרגיש את הדברים האלה, זה 'מדגדג' את השדה הזה של חוכמתכם הפנימית המולדת, מדבר למבנה התאי שלכם, לשדה המאוחד הזה שמאוחד עם הרוח ומוכן לריפוי על הפלנטה הזו שיתכן ולא ראיתם כמוהו לפני כן.

זוהי ההתחלה. מכיוון שמה שאתם מזהים כיצד זה מרגיש, אתם יודעים שביכולתכם לעשות זאת בעצמכם.

אולם לעת עתה ביקשתי משותפי ליצור זמנים בהם תוכלו לשבת בשדה מוגבר ושתהיה לכם הזדמנות עבור גופכם להרעיב את הסרטן הזה, לחסל את המחלה הזו - אם כך אמור להיות.

 

זוהי הסיבה שאני נמצא כאן.

לאחר שעברתם את שנת 2012, הייתי כאן על מנת לספר לכם אודות השינוי, וכך עשיתי. ועתה אנחנו מתחילים משהו אחר, הגברה על מנת לעזור למי מכם המבקש להגיע, לשבת, להרגיש, להיות, במעגל של ה 12.

 

כל מה שסיפרתי לכם הוא אמיתי, נמצא שם, ומתחיל להתגלות לרבים על הפלנטה. וזוהי רק פיסה של זה...

יום אחד האנושות תהיה חופשייה מהמחלות שיש לכם כיום. יהיה לכם גוף שלא יאפשר לשום דבר שאינו שייך לשם, להיכנס פנימה.

 

לפני שאעזוב, הרשו לי לשאול אתכם: מה אינו שייך לתודעתכם ברגע זה, ממה אתם פוחדים. מה אינו שייך באדם שמח, מה אינו שייך באדם שהוא טהור ונברא בצלמו? חשבו על כך...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020