Light Connections
 
 

 

הכיול מחדש של גאיה - מרץ 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

המשפחה שיושבת מולי מוכרת ואומר שוב, שאין כל מסתורין לגבי מי שיושב כאן ומאזין ומי בסופו של דבר יקרא את המסר. הכול מתחבר במצב נטול זמן, שאינו המציאות שאתם חולקים ברגע זה. זו מציאות שיש לי, של מקום נטול זמן הנמצא במצב קוונטי, מלא בפוטנציאלים של אלה שאני יודע שישמעו ושיקראו את המסר הזה. לכן, למרות שעבורכם כאן בחדר זהו ה'עכשיו', הרי עבורי הכל הוא 'עכשיו' .

 

הלוואי והייתי יכול להחזיר אתכם לאחור כמה אלפי שנים בזמן. לאט, ככל שהזמן הולך לאחור, הבניינים נעלמים, הכל הופך לעפר והילידים מופיעים. אילו הייתם בוחנים את מה שהילידים עשו אז, הייתם רואים שהיו להם שני דברים שהם הדגישו ושני דברים שנכללו במה שהיה חשוב להם. הדבר הראשון היה מתן כבוד לאבות אבותיהם, והדבר השני היה מתן כבוד לגאיה.

 

האנרגיות של הילידים התמקדו באדמה, אולם לא רק באדמה שהעניקה להם מים או מזון, אלא באנרגיה הממשית של עפר כדור הארץ. אם חקרתם את חייהם, רבים מכם יודעים אודות מה שאני מדבר. הם אינם שונים משאר העמים הילידים של כדור הארץ, מכיוון שזה היה חלק מהאינטואיציה שלהם, שגאיה היא האנרגיה שאתם מכנים 'אימא אדמה', ושהיא נערכה עם האנושות בחברה שלא הייתה כה מורכבת כמו החברה שלכם היום. במקום זאת, הם חוו את האנרגיות האדירות כבנות ברית עם הפלנטה ועם אבות אבותיהם שחיו לפניהם .

 

אני מספר לכם זאת מכיוון שנושא השיעור היום עוסק בברית שעדיין חיה ושמשתנה. יתכן ואינכם רואים זאת כמוהם, אולם הברית עדיין קיימת בדרכים מסתוריות עבורכם. אני עומד לסייע ולהבהיר זאת, לתאר את המערכת וכיצד היא פועלת. לכן אל תזדעזעו או תופתעו אם אתחיל ברמה המולקולרית של בן האדם. אני חייב לעשות זאת, מכיוון ששם טמונים דברי המסתורין.

 

החיבור בין גאיה לבין בן האדם

 

הנה הנחת היסוד, יקרים: "למקום אליו התודעה הולכת, לשם הולכת גם גאיה. למקום שהולכת גאיה, הולך הדנ"א".

קיימת שותפות מעורבת שהיא יותר ממה שאתם משערים. הילידים לא התפללו לגשם. הם לא התפללו ליבולים טובים והם לא סגדו לישויות. במציאותם, הם הרגישו את הפלנטה והם ידעו שהיא היתה חלק מהם. היא כל מה שהיה. לכן הם תמיד היו מאוחדים עם הפלנטה, והופעת הגשם והיבולים היו ברית עם גאיה, והם ערכו טקסי היערכות, לא תפילות ובקשות. אם הם לא קיבלו את מה שהם רצו, הם ידעו שהם היו מחוץ להיערכות. אתם מחמיצים את התכונה הזו כיום, אולם תהליך היערכות זה עדיין חי ועדיין פועל.

 

הבה נדבר שוב על הדנ"א. מולקולת הדנ"א יושבת שם והיא ייחודית, לכל הדברים, מכיוון שיש בה חלק אלוהי שאין לבעלי החיים. ישנם בעלי חיים מסוימים שיש להם דברים רבים - ישנם אפילו בעלי חיים שמעוצבים לשוב ולהתגלגל, מסויימים שעושים זאת עבורכם כבני אדם. אולם אין להם נשמות כפי שיש לכם, ואין להם את הניצוץ האלוהי שיש לכם. המחזור שלהם הוא מחזור של אהבה על מנת לתמוך בכם.

 

'גלגול נשמות' של חיות מחמד - מערכת של גאיה

 

אני מדבר עכשיו אודות משהו שעליו אני מדבר רק לעתים נדירות ועליכם לדעת זאת: כל המערכות של הפלנטה סובבות סביבכם. זוהי מערכת תמיכה עבור בני האדם, שמטרתה להפוך את חייהם קלים וטובים יותר, בשעה שגאיה מגיבה למה שהם מעניקים לה. אם אתם אוהבים בעל חיים, אתם ודאי מודעים לכך שתוחלת החיים שלו קצרה – קצרה מדי. הרשו לי לתת לכם מעט מידע, ואם אתם מאמינים שתקשור זה הוא אמיתי, אז האמינו לדבר הבא:

אותם בעלי חיים בהם אתם מתאהבים, ישובו אליכם. הנשמה ממשיכה בסיפור האהבה, ואם תרצו בכך, היא שם כדי שתמצאו אותה שוב - וזוהי מערכת התמיכה הרחומה שמכבדת את האלוהות שבתוך האדם. האם ידעתם שקיימת תכונה קוונטית בתוך הדנ"א שלכם, עליה דיברנו במשך שנים רבות?

 

לדנ"א יש שדה קוונטי

 

המדע מתחיל לראות שזה אפשרי שלמולקולת הדנ"א יש תכונות שנותנות למעשה מידע לסיבוב של מבנה קוונטי ביקום. משמעותו של הדבר הוא שהדנ"א הוא מנוע קוונטי.

אולם כעת ברצוני להרחיב תמונה זו עבורכם, מכיוון שהדנ"א אינו לבדו. זו משפחה, ובגוף האנושי משפחה זו מונה יותר ממאה מיליארד בבן אדם אחד. אולם קיימת למולכם חידה ותעלומה שהמדע כלל לא בחן אותה: כיצד כל חלקי הדנ"א 'יודעים' יחד? בזמן הזה, המדע כלל אינו רואה צורך לבחון את התקשורת שבין מולקולות הדנ"א הוא עדיין לא ראה את השדה; הוא עדיין לא ראה את המבנה; והוא עדיין לא ראה את 'הצללים של האטום'.

 

הדנ"א חייב לעבוד יחד בגוף האנושי כדי שהאינטליגנציה של החוכמה הפנימית המולדת של הגוף האנושי תפעל. כל הדנ"א חייב לעבוד יחד כגוף אחד. מקצה ראשכם ועד לבהונותיכם, המולקולות האלו חייבות לפעול כמערך הוראות אחד. זהו מידע ייחודי, ואין בן אדם אחר על הפלנטה שיש לו את הדנ"א שלכם. לכן, עליכם להכיר בכך שיש משהו שחייב להתרחש בתוך גופכם שמחבר ושמאחד את הדנ"א, אחרת, לא הייתם יכולים לתפקד.

חייבת להיות תקשורת בין מולקולות הדנ"א. כאן מופקים הגנים, וכאן נמצא המידע שהוא 'העצמי הגבוה' שלכם. אלו הן הרשומות האקאשיות והחלקים חייבים לרטוט יחד כאחד, מיליארדים חלקים הפועלים כאחד. לכן אנחנו אומרים לכם זאת, כדי שהפיסיקאים יראו, וכדי שהם יבינו סוף סוף שלבן האדם יש דנ"א שנמצא במצב שזור, כלומר הוא נעול לכדי מצב אחד והחלקים מתנהגים כאחד.

 

הדנ"א השזור של הגוף האנושי

 

קיימת תכונה בפיסיקה שלא נראתה ושלא דובר בה עדיין, ואני מעניק אותה כאן בפעם הראשונה על מנת שתבינו מעט יותר את דרך פעולתה. אולם יותר מכך, כאשר היא תתגלה אתם תזכרו היכן שמעתם זאת. אם יש לכם שדות קוונטיים רבים סביב המולקולות, משמעות הדבר היא שהם חייבים לחפוף אלה לאלה. לכן השדות חופפים אלה לאלה ויש כבר בידכם את המדע שמראה לכם מה מתרחש – התרחשות של שדות מגנטיים רבים החופפים אלה לאלה. המגנטיות היא אנרגיה קוונטית, ולכן התוצאות של הדנ"א דומות.

מתרחש קסם, שאפילו המדע אינו מבין, המכונה 'השראה'. בחיי היומיום שלכם, אתם רואים זאת כאשר אתם בוחנים את השדה המגנטי של השמש, המכונה ההליוספירה (רוח סולרית, ת.ג.) המתערב עם השדה המגנטי של כדור הארץ, שהוא 'הרשת המגנטית'. ונוצרים ניצוצות! 'הזוהר הצפוני'. זה מה שקורה כאשר שדות מגנטים חופפים. במצב זה, מועבר מידע, ובתחום האלקטרוניקה, תכונה זו ידועה היטב ונעשה בה שימוש יומיומי.

 

אילו לא היה לכם שדה מגנטי, אלא שדה קוונטי סביב כל מולקולה, אני יכול לומר לכם שלא הייתם מקבלים ניצוצות, הייתם מקבלים 'מצב שזור מעוצב'. שדות קוונטיים חופפים הם תכונות שעדיין לא נחקרו, הוכרו או נמדדו. כאשר הדבר יקרה, הם יראו את המכניקה של מצב שזור שיוצר שדה כולל שהוא רחב הרבה יותר מסביבו של בן האדם, שרוחבו שמונה מטרים. וראו אותו!! אתם תמצאו אותו בכתבים הישנים בתנ"ך, בספר מלכים ב', כאשר אלישע ראה את המאסטר אליהו מתעלה מכוח רצונו, ועל הקרקע זהר השדה שלו. הוא הואר ועזב את הפלנטה בבועה של אור, בכלי רכב שנשא אותו. אלישע כינה כלי רכב זה מרכבה במשמעות של 'לרכוב'. הוא הפך למרכבה. וכעת יש לכם שם לשדה זה, שם שמוכר לא רק לקדמונים בארצות רוחניות, אלא גם לאלה שרואים אותו באמצעות ראייה על חושית. זהו השדה הקוונטי של בן האדם - המרכבה .

 

המרכבה היא באמת שדה קוונטי, מלא במידע. המידע נראה לכם לא מובנה, אולם למעשה הוא מובנה למדי כפי שאנחנו רואים אותו. זוהי המטריצה של התבניות של בן האדם עצמו, והוא מוכן וממתין לשדה קוונטי אחר שישנה אותו, ושדה זה מכונה 'תודעה'.

עדיין לא הזכרתי את גאיה, נכון? זוהי רק הקדמה על מנת לומר לכם משהו שרק רמזתי עליו בעבר בנוגע לדרך פעולתה של המערכת .

לבן האדם יש את כל המבנה הזה בשלמותו, שאותו אינכם יכולים לראות, שאנחנו רק מספרים לכם עליו. דברים בלתי מוחשיים, שדות סביב בן האדם שלא ניתן למדוד אותם, ושהמדע צוחק עליהם. בפעם הבאה שמדען יתחיל להתרחק מכם, שאלו אותו על מדד החמלה שלו או מדד החרדה שלו או מדד האהבה שלו. ואם אין לו דבר שכזה, האם משמעות הדבר שאף אחד מאותם רגשות שמשנים את הכימיה אינו קיים? לא רק שהם קיימים, אלא שגם ניתן למדוד אותם, אולם עדיין לא. אולי בעתיד הקרוב, והתפישה הקובעת ש'מה שלא ניתן למדוד, אינו קיים', תשתנה.

 

השדה הקוונטי האנושי ומערכת החוכמה הפנימית המולדת

 

סביב כל בן אדם נמצא שדה יפהפה שיש שאמרו שהוא קסם, מכיוון שבתוך השדה הזה נמצאות הרשומות האקאשיות שלכם, ואפילו התכונות של 'העצמי הגבוה שלכם' - הנשמה. הוא מהדהד את מה שנמצא בתוך מולקולת הדנ"א עצמה, ולו היו לכם עיניים קוונטיות הייתם יכולים להביט באדם ולראות מי הוא, מי היה ומהן הבעיות שלו. הייתם רואים החוכמה הפנימית המולדת שבבן האדם, את האינטליגנציה של המבנה התאי. ישנם בחדר זה אנשים בעלי יכולת ראייה שכזו, אתם מכנים אותם 'מרפאים אינטואיטיביים' 'קוראי יחידות חיים קודמות', ועוד. המרפאים בחדר זה מסתמכים על הראייה השנייה הזאת העל חושית, והם רואים את מה שנמצא סביב האדם. זו אינה תעלומה. זה אינו קסם. זה מדע. עדיין לא הזכרתי את גאיה, נכון? אני מגיע לזה.

 

החוכמה הפנימית המולדת של האדם מהווה גשר בין האינטליגנציה של המבנה התאי שלכם והדנ"א שלכם לבין התודעה האנושית התלת-ממדית שלכם. ישנם בחדר אנשים שעוסקים בקינסיולוגיה, שזו דרך לדבר אל החוכמה הפנימית המולדת. בן האדם הוא חכם, אולם למרבה הפלא, עדיין אינו חכם דיו כדי לדעת מה מתרחש בתוך גופו שלו. וזו תעלומה - מחלה יכולה להתפתח בתוך גופכם בזה הרגע, ואף על פי כן אתם מחייכים ואין לכם מושג שהיא שם עד שלא מתחיל לכאוב לכם. זה מוזר אולם החוכמה הפנימית המולדת יודעת זאת מהרגע הראשון.

 

אולי השתמשתם בבדיקת השרירים - קינסיולוגיה - על מנת לגלות למה אתם אלרגיים או מה מתרחש במערכת שלכם – תהליך של 'כן' או 'לא'. זה מעניין שעליכם לעבור תהליך זה על מנת לגלות מה מתרחש בתוך גופכם ולכן אתם עשויים לומר לעצמכם שאולי משהו חסר, מכיוון שאתם אמורים לדעת מה מתרחש בתוך המבנה התאי שלכם, ואתם צודקים. באמת צריך להיות גשר שמחבר בין כל המידע הזה, שהוא קוונטי, ובין התודעה שלכם. אתם צודקים. עדיין לא הזכרתי את גאיה, נכון? ועכשיו זה משתפר.

 

האנרגיה של גאיה מונעת על ידי האנושות

 

גאיה משתפת פעולה עם האנושות. גאיה תמיד מודדת את תכונות הקבוצה האנושית. כאשר היו רק בני אדם מעטים על הפלנטה וכאשר הם היו בקשר עם גאיה - גאיה הגיבה. וכך גם הדנ"א שלכם. הוא קיבל את ההוראות שלו מגאיה בכל הקשור לעד כמה טוב הוא פעל. הדנ"א, שהוא התרשים של בן האדם, מתוכנן לעבוד עם גאיה, וגאיה מתוכננת להגיב לתודעה האנושית. שני הצדדים מהווים מערכת סגורה, ומערכת שבה צד אחד תמיד משפיע על האחר.

הדנ"א מתוכנן להעניק לאדם תוחלת חיים ארוכה מאוד והוא גם מתוכנן להתחדשות מלאה ולריפוי עצמי. הדנ"א מתוכנן כך שהגשר ביניכם לבין החוכמה הפנימית המולדת תמיד נמצא שם. אולם זה אינו תמיד כך. ודאי שמעתם על אותם קדמונים שחיו שנים רבות מאוד. זו לא הייתה זו טעות בכתבים. אז מה איפשר לכמה בני אדם לחיות שנים רבות ובריאות יותר מכפי שאפשר היום? האם המידע לגבי גילם היה אמיתי? כן, הוא נכון, והסיבה היא השדה שסביבכם וסביב האחרים כה ערוך עם גאיה, שאתם משתפים פעולה ומשתנים זה על פי זה. זה מה שהקדמונים ידעו, וזו הסיבה שהם היו מאוחדים עם הפלנטה. זה משהו שגם אתם מתחילים לגלות.

 

גאיה מקבלת סימנים מהתודעה האנושית ביחס לאיזו אנרגיה לברוא על הפלנטה. גם ההיפך נכון, מכיוון שהדנ"א שלכם ככלל מגיב ל'רשת הקריסטלית' של הפלנטה. זוהי 'רשת זיכרון' אזוטרית והיא מאחסנת אנרגיה ואירועים של האנושות. סיפרנו לכם אודות הרשת הקריסטלית בעבר, אולם תוכלו לומר שהיא מעטפת שאינה נראית סביב עפר כדור הארץ, שאוחזת בכל האנרגיות וההיסטוריה של כל מי שאי פעם חי על הפלנטה. כאשר אתם נולדים, בעת נשימתכם הראשונה שלכם, השדה הקוונטי של האנושיות שלכם מביט ברשת הקריסטל ומתאים את יעילותו לאנרגיה של הפלנטה. זו האנרגיה בה נבראה האנושות בזמן שהייתה כאן.

 

בזמן הזה, האנרגיה על הפלנטה מלאה באלפי שנות מלחמה, אנרגיה ישנה לוחמת, גבריות וחוסר סובלנות. לכך הדנ"א מתאים את עצמו בזמן לידתכם. בעוד שאתם תוכננתם ל 100 אחוזים של יעילות דנ"א, בזמן הזה, היעילות עומדת על 30 אחוזים. ודבר זה, יקרים, הוא מה שמשתנה, כיוון שהדנ"א מתחיל עכשיו לפעול ביעילות גבוהה יותר, מכיון שמתרחש שינוי בתודעה. אתם רואים זאת תחילה, כמובן, אצל אלה שנולדים עכשיו. עם נשימתם הראשונה, הם נמצאים עכשיו ב 35 אחוזי יעילות, והדבר מתרגם לאדם שהוא מודע הרבה יותר ותפישתי הרבה יותר, בגיל מוקדם הרבה יותר. נראה כמעט שיש להם מודעות אינסטינקטיבית לאנושיות כוללת, במקום הצורך ללמוד זאת מחדש, כפי שהיה עליכם לעשות.

 

סיפרנו לכם על הילדים החדשים האלה, ולכן הילדים שלכם כה בלתי רגילים ואתם יודעים שהם כאלה. רבים בקהל שיש להם נכדים רואים זאת בברור; הילדים שונים. ואתם תוכלו לומר שחבל שאתם אינכם יכולים לעשות זאת גם כן, ולשפר את יעילות הדנ"א שלכם... ובכן, אתם כן יכולים! מכיוון שהאנרגיה של הפלנטה ערה ומוכנה לשלוח את הסימן לנשמות העתיקות שמתחילות להבין שהם יכולות לשנות את השדות שלהם באמצעות התבניות שזורמות בהם, באמצעות התודעה, באמצעות כוונה טהורה ובאמצעות חמלה. אתם יכולים לשנות את 'החותם' הקוונטי של הדנ"א באמצעות חמלה! כך אמרנו מההתחלה, ולכן הרשו לי לסכם זאת במילים פשוטות שאינן מדעיות. דבר לאט, שותפי (לי קרול, ת.ג.), דבר קצר ולעניין, באופן תמציתי.

 

התאמת דנ"א חדש לאנרגיה חדשה של גאיה

 

כאשר אתם נולדים, הדנ"א שלכם מתאים את עצמו למה שמתרחש על כדור הארץ. הוא ברא מציאות עבורכם שאתם מכנים 'הטבע האנושי'. כדור הארץ משתנה, הרשת הקריסטלית מרימה למעשה את המעטה/צעיף במעט, והדנ"א שלכם מתחיל להגיב. התגובה הראשונה תראה אצל הילדים שלכם, והם כבר מגיעים עם תכונה אנושית תפישתית שונה. הם אינם חושבים באופן ליניארי הזהה לשלכם. האם שמתם לב לכך ?

 

דברים אלה ישתנו יותר ויותר ככל שיחלוף הזמן. בסופו של דבר, תהיה יעילות דנ"א רבה יותר שתברא את הגשר החסר שבין החוכמה הפנימית המולדת ובין המוח האנושי הרגיל. משמעות הדבר שיהיו לכם יותר מחשבות אינטואיטיביות לגבי מה כשורה ושאינו כשורה בתוך המבנה התאי שלכם. כמה מכם יגלו הרגלי אכילה שונים בפעם הראשונה, ואתם תהיו מכווננים למבנה התאי שלכם שיאמר שאם הוא ישנה כך וכך, הוא יחיה זמן ממושך יותר... התוצאה תהיה שינויים אינסטינקטיביים נטולי הסבר, באכילה. החוכמה הפנימית המולדת תתחיל ליצור תקשורת.

 

הרגלים שהיו לכם במשך שנים יתחילו להיעלם משום שהמבנה התאי שלכם יתחיל לעזור לכם לסלקם, ביודעו שהם אינם מתאימים לכם. אל תופתעו אם אחד מהם הוא אכילת יתר או התאמות מטבוליות שיביאו את משקל גופכם למצב אופטימלי ללא חוסר הנוחות של דיאטות קיצוניות. אחרים יוותרו על החומרים אליהם הם מכורים, ובמסגרת התהליך הזה, יתקבל אפשור לחיים ארוכים הרבה יותר.

 

אתם תראו התחדשות של המבנה התאי שתפתיע אתכם. אתם תגיעו לריפוי מהר יותר ותדעו זאת. אתם תתחילו לראות מצב שבו אתם חולים פחות מכפי שהייתם אי פעם בחייכם. החוכמה השכיחה מהמימד השלישי תאמר לכם שאתם מבוגרים יותר עכשיו, ולכן תחלו יותר, אולם זה לא יהיה כך, ואתם תדעו שמשהו משתנה. מה שאנו אומרים לכם יקרים, הוא שאתם יכולים לקבל את אותם הדברים שיש לצעירים. אתם תתעוררו כעת לאט לאנרגיה חדשה על הפלנטה הזאת, שתאפשר לכם לחיות זמן ממושך יותר. הדנ"א שלכם יתחיל לשתף פעולה בדרך יעילה יותר של 35 אחוזים, אולי אפילו 40 אחוזים, נשמות עתיקות, הוא בדרכו למשהו גבוה הרבה יותר .

לנביא אליהו, לישו, למאסטר המשיח, לבודהה, למוחמד, לפארמאהנסה יוגננדה, ולרבים אחרים היה דנ"א שעבד ביעילות של 90 עד 100 אחוזים. כולם בחרו בדרך שבה רצו להשתמש בו, ואתם יכולתם לראות זאת בהם ולהרגיש זאת בהם. הנביא אליהו בחר לעזוב את הפלנטה באמצעות מצב התעלות על פי בחירתו ותכנונו. הוא עוצמתי עד כדי כך. ישו המשיח החליט לעשות דבר דומה בדרכו שלו, מסיבות שהיו הגיוניות לסובבים אותו, שהדנ"א שלהם עבד באופן חלש.

 

קיימות אנרגיות בתוך בן האדם שהן זרז להארה. אחת מהן היא החמלה. מה הייתם אומרים על האנרגיה שבחדר זה, מה צבעה, ועד כמה היא דחוסה? ובכן, רבים מכם היו אומרים שאין לה צבע בכלל. יש שישאלו מהי כוונתי ב'דחוסה'..

כאשר התיישבתם שם במושבים, אנרגיה 'התיישבה' עליכם ואתם הרגשתם את לבכם מתכווץ מעט. הייתה לכם אמפתיה כלפי אלה שזכו בחייהם, וראיתם את לבבות קרובי המשפחה שלהם מתמלאים עד גדותיהם בדמעות של שמחה (מתייחס לסיפור 33 הכורים בצ'ילה, ת.ג.). על כך אני מדבר, על משהו בלתי נראה אולם 'דחוס' ברגש. אתם יכולים לברוא סביבכם משהו משמעותי שישנה את חיי האנשים שבחדר הזה. גאיה מכירה אתכם, וכל רגע מלא חמלה מתועד.

 

כמה מכם הגיעו לכאן במטרה לקבל ריפוי ואני יודע זאת. לכן זה יהיה זמן טוב מאוד לקבל את הריפוי. אלה שקוראים את הדברים כעת אינם נבדלים, ואולי גם אתם יושבים בכסא וקוראים מסיבה דומה? ישנה כאן פמליה; ישנה כאן חמלה; יש כאן עומק של נשמות עתיקות; יש כאן מרק הזדמנות קוונטי, יקרים. מדוע שלא תתבעו זאת לעצמכם עכשיו - שתקומו מהכסא שלכם עם הזרעים זרועים בתוככם, מתוך בחירתכם, לבריאות שביקשתם לעצמכם? תבעו לעצמכם את תחילת הריפוי שאתם יודעים שתמיד היה נגיש וזמין, מכיוון שאתם מתחילים להיות בקשר עם האינטליגנציה של המרכבה שלכם .

 

ארגונים רוחניים מלאים בנסים. בתי החולים עדים לתוצאות מתועדות של מה שהם מכנים 'הפוגה ספונטנית'. זהו המקום שבו, לפתע, המבנה התאי עושה משהו שהמדע אינו יכול להסביר. הפוגה מוחלטת של מחלה מתרחשת, לפעמים כמעט בן לילה. אולם אני אומר לכם שזה הדנ"א שזמנית הופך יעיל ב 100 אחוזים לרגע ומנקה את הגוף ממחלה. אתם הייתם עדים לכך, אולם פשוט לא ידעתם מה זה .

אם כך מדוע שלא תעשו זאת עכשיו? אם אתם יכולים לדמיין זאת, אתם יכולים לקבל זאת. ראו את עצמכם עם בריאות תאית טהורה. היא משרתת את כדור הארץ, בני אדם יקרים, מכיוון שאתם חיים זמן ממושך יותר מכפי שאתם חושבים שאתם עומדים לחיות. אנחנו זקוקים לאורכם. אם כך מדוע שלא תעשו זאת כעת?

 

הניחו לכל האנשים שבחדר להתאחד עכשיו בתודעה מלאת חמלה ובמצב קוונטי ששזור עם כל אלה שנמצאים כאן ושקוראים את הדברים מאוחר יותר, לשלוח את חמלת הריפוי לאלה שזקוקים לה מבלי להכיר את פניהם או לדעת את שמותיהם. זה יפהפה. יום אחד אתם תראו מה יכול לעשות טקס משותף של בני אדם יחד כאשר כולכם נרפאים! מדוע לא? כאשר אתם יכולים להגיע לפגישה למשך חצי יום ולצאת צעירים יותר מכפי שהייתם - מדוע לא? אז תתחילו לראות שכל הדברים שאמרתי נכונים ומדויקים. הם בניגוד לכל ההיגיון של החשיבה המדעית השכיחה, אולם הם במסגרת תחום אהבת האל.

 

אנחנו עוזבים את המקום הזה ואף אל פי כן, איננו עוזבים... לעולם לא תתרחש שוב פגישה כגון זו, עם מספר זהה של נשמות, עם שמותיכם, עם הרשומות האקאשיות שיש לכם, ולכן זו פגישה ייחודית, ממש כפי שאתם ייחודיים. צאו ממקום זה שונים מכפי שהגעתם, ודעו שקריון אינו קיים בתוך האדם שיושב על הבמה.

קריון קיים במרק הקוונטי שהוא האל ושיוצא אתכם החוצה עכשיו, אם תבחרו בכך. אם תבחרו .

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020