Light Connections
 
 

 

השדות בעלי ההשפעה - 1 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

יותר מאי פעם בעבר, אני יודע מי נמצא כאן, מי מאזין ומי קורא. החלק המעניין ב'זמן החדש' הזה הוא שקיימות אנרגיות שלא ציפיתם להן, של לכידות, של 'ביחד', של עקביות, שמתחילות להיכנס לפלנטה הזו בעיקר בעקבות מה שמתרחש אתכם, ושהן לא נכנסו לכאן בעבר - חלק כינו זאת אתחול מחדש, זה אינו נוח ומלא צער.

יש לקרוא את המסר הזה אודות השדה בעל ההשפעה של בני האדם, יחד עם המסרים הבאים בנושא זה, מכיוון שהם פועלים יחד בתרחיש יפהפה שבסופו ישנה הפתעה.. ואנחנו נדון בארבע תכונות ומאפיינים שלו. אנחנו מדברים על דברים שהם ידועים ועם זאת אינם מוסכמים או זוכים להכרה. חלקם אינטואיטיביים ביותר לאנושות ואנשים אינם אפילו רוצים לשמוע אודותיהם.

איני מדבר בהכרח על שדה אנרגיה, אלא יותר על הארכה של התודעה של האנושות שלכם שהיא למעשה הארכה של התודעה של הביולוגיה שלכם, של מוחכם. ואין מדובר רק באנושות, זה מתארך גם לדברים החיים האחרים בממלכת החי ומעבר לה.

האם תהיתם מעודכם כיצד בעלי החיים בשדה יכולים לחוש - לא להריח - באויב המתקרב, העדר כולו משנה את כיוונו, וכולם מסתלקים משם יחד כאילו עקבו אחר אות כלשהו או שנשמעה יריה. אולם שום דבר מזה לא אירע, ובמקום זאת הם חשו מה התרחש וכולם נעו מהמקום יחד.

הדוגמאות האלו קיימות בכל הטבע, זוהי חישה של השרדות. אתם מכנים זאת בבני אדם 'החוש הששי'. רבים מודעים לקיומו אולם הוא הופך לפעמים להיות נושא של מטאפיסיקה במקום של המדע. זהו מדע, השדה קיים, קיימת מסביב כל אחד מכם אנטנה של תודעה בעלת השפעה.

 

אשתמש בכמה דוגמאות שכבר הבאתי אותן בעבר:

 

אתם נכנסים לאולם תיאטרון או קולנוע, יושבים ליד אדם מסוים ולאחר עוברים לשבת במקום אחר מכיוון שמסיבה מוזרה כלשהי אתם חשים אי נוחות כלפי אותו האדם שישבתם לצידו. אתם חשים חוסר איזון, מחלה, או כל דבר אחר שהישרדותכם מספרת לכם שזה אינו הולם עבורכם כרגע ולכן עליכם לעבור מקום. כיצד אתם מוכיחים או מודדים זאת? באותו הרגע זה אינכם יכולים לעשות זאת ומכיוון שאינכם יכולים לראות זאת או למדוד זאת וזה הופך לשיחה אודות אלה שהם 'מוזרים' ו'לא ממש בעניינים' אולם יום אחד הם ייראו כאנשי המדע החדש, מכיוון שהם באמת נמצאים על המסלול הנכון. זה אמיתי וקיימים דברים רבים מן הסוג הזה.

 

רבים מכם הייתם לא פעם במקום כלשהו, ופשוט ישבתם, אכלתם, חיכיתם או עשיתם משהו, וחשתם שמישהו נועץ בכם את מבטו, יתכן שאפילו מאחור. כאשר יכולתם הבטתם לפתע מסביב ונוכחתם לדעת שאכן צדקתם ומישהו הביט בכם. מהיכן מגיעים התחושה הזו, המנגנון של זה? מישהו מאחוריכם התבונן בכם והשפיע עליכם, התודעה שלו יצרה ממשק עם השדה שלכם ושניכם 'ננעלתם' יחד. משהו קרה.

 

בני האדם מסוגלים לחוש את 'הרשת הקריסטלית'. אתם צועדים לאזור של שדה קרב ישן שאינו מסומן, ומרגישים שמשהו התרחש שם. 'הרשת הקריסטלית' משדרת את האנרגיה הזו אולם ה'שדה' הוא המנגנון שבאמצעותו אתם יכולים לקבל את האנרגיה הזו. זו ההשפעה שיש לכם בשעה שאתם צועדים בשדה הקרב ההוא ומרגישים משהו. זה משפיע עליכם ואתם מתחילים להרגיש את האנרגיה, גם של האדם מאחוריכם שמביט בכם, או של האדם שישבתם לצידו באולם התיאטרון.

 

אתן לכם דוגמא לגודלו של השדה הזה, ויתכן שתטילו בכך ספק אולם זה כך! תאומים יכולים להרגיש אנרגיה בינם לבין עצמם, כל אחד מהם, גם אם הם נמצאים בצדדים שונים על הפלנטה הזו. כאשר מתרחש משהו בחייו של אחד מהם, נראה שהאחר חש בזאת ויוצר קשר.

ואם תאמרו שזה קורה מכיוון שהם חולקים אותו דנ"א, הרי שאספר לכם שגם לדנ"א יש שדה. במקרה שלהם הקשר הוא מהיר, ואילו במקרה שלכם אתם יכולים לחוש במשהו גם אם זה קורה בצדו האחר של כדור הארץ. לאנרגיה קוונטית אין כל גבול!

 

הדברים האלה קיימים אולם הם שנויים במחלוקת. כיצד תתמודדו עם משהו שאתם יודעים שהוא קיים אולם איש אינו מכיר בו?

קיים מסביבכם שדה רב השפעה גדול מאוד, יקרים. וההשפעה היא הדדית - אתם יכולים להיות מושפעים על ידו ובו בזמן אתם יכולים לתרום לו. פעמים כה רבות אמרתי לכם שאיזון מידבק. כאשר אתם שלווים ומרוצים עם עצמכם, אינכם שרויים בחרדה כל הזמן, ויש לכם אישיות בוגרת שאתם נושאים אתכם בכל אשר תלכו, אנשים יימשכו לזה, יימשכו אליכם, אתם הם אלה שאיתכם הם יכולים לדבר מכיוון שלא תשפטו אותם, הם יכולים לשבת למרגלותיכם לרגע, להיות תחת השפעתכם הבוגרת - השדה שלהם והשדה שלכם - ולהרגיש לרגע מאוזנים גם הם.

הסיבה שאני מעביר לכם את המידע הזה ושיש לקרוא יחד את כל המסרים הבאים, מכיוון שזוהי הליבה שלהם. ישנו תהליך שנחשוף בכל פעם.

הנחת היסוד היא שלכל אדם יש שדה תודעה שהוא קוונטי בחלקו שאינו ניתן למדידה, שחש בדברים ומגיב. השדה הזה פועל בשני הכיוונים - אתם יכולים לחוש בדברים ואתם גם יכולים לשים בתוכו את הדברים שאתם מבקשים אותם ושעשויים להשפיע על האחרים. כלומר, אתם מניחים בשדה שלכם משהו שעשוי לאחר להשפיע על אחרים שגם להם יש שדה בעל השפעה.

אם כך מהי ההשפעה שתשדרו לאחרים כאשר אתם נמצאים בקרבתם?

 

פחד

 

ההתייחסות להשפעה הראשונה לא תהיה ארוכה, מכיוון שברצוני שתדעו אודותיה - היא בעלת ההשפעה הגדולה ביותר, היא ראשונית והישרדותית, עליכם לדעת, לחפש אחריה, ולהיות מודעים לה כך שתדעו מה מתרחש, וזהו הפחד.

לפחד יש השפעה. אנשים שפוחדים ונמצאים סביבכם יכולים לגרום גם לכם לפחד, ואתם יודעים שאני צודק. זו הנחת היסוד גם בצפיה בסרטים - אם ישנם מספיק אנשים הפוחדים בעת הקרנת סרט, עד מהרה כל הקהל פוחד גם הוא. הם רואים שהם מושפעים בעקבות הסיפור של הסרט אולם מעבר לכך זו שיטת הפעולה והעקרונות של חלק שמפחידים אתכם במתכוון על מנת לאפשר לכם או להשפיע עליכם לעשות דברים.

אחד הדברים האלה היא המדיה ההמונית המסחרית הישנה שהיתה לכם במשך זמן כה רב. אין כל קנוניה, יקרים, הם עושים זאת מכוחו של ההרגל ועל פי מה שהם יודעים שפועל - שאתם תשארו לצפות ולהקשיב לדברים במידה והם יפחידו אתכם מספיק, וגם תרכשו את המוצרים שהם משווקים במדיה.. הם אינם מודעים שיש לכך התחייבות מוסרית שלא להפחיד אלא להרגיע.

על המדיה ההמונית, במיוחד החדשות, להיות מושקעים במתן המידע עבורכם אולם גם להרגיע אתכם עם האמת של זה, ולהיות מאוזנים לגבי שני הצדדים של המידע הזה. חפשו יום אחד מדיה שתמיד תסיים את כל מה שנאמר שם לא במוסיקה מטלטלת או בתחזיות שחורות, אלא בצליל חיובי הניתן באופן בוגר ואינטליגנטי באמצעות מישהו שאתם בוטחים בו. זו תהיה המדיה החדשה, החדשות החדשות, ועד שזה יקרה דעו שאתם צופים בפחד מתוכנן.

אלה שצופים הרבה במדיה יודעים שאינכם מרגישים כה טוב, אולם אתם נמשכים ו'מודבקים' לכך מכיוון שזה שדה בעל השפעה המשפיע עליכם.

 

זה המאפיין הראשון ואני מספר לכם על כך על מנת שתדעו שהוא קיים, ותוכלו להכיר בך שזהו משהו שמתכנת אתכם, שאתם לא יצרתם אותו, וזה משפיע עליכם באופן שאינו גורם לכם להרגיש טוב. ויש לכם בחירה להפסיק לצפות בכך, אולי לקבל את החדשות שלכם בדרך טובה יותר בה תוכלו לקרוא אודותיהן, אולי באמצעות אתר מסוים, ואז תוכלו לקרוא את הדברים שברצונכם לקרוא ולהפסיק במידה והם ישפיעו עליכם באמצעות הטיה מסוימת - פחד.

פחד הוא אחד מארבע התכונות, שאר המאפיינים הם יפהפיים ומרהיבים.

 

התקשור הזה גורם לכם לדעת שפחד עובד. אתם מרגישים כפי שאתם מרגישים כאשר אתם שומעים דברים מפחידים מכיוון שאתם מרגישים את ה'שדה', ההשפעה והתודעה שאתם מניחים שם והתוצאה של זה. אתם יודעים שאני צודק ושזה ממש אמיתי!

יש לדברים צד שני, שיכול לפעול באופן שונה באנרגיה החדשה הזו ולצעוד בכיוון מסוים, ואתם יכולים להשפיע על עצמכם. זה כה אמיתי ופועל בדרכים מוחשיות כה רבות, אמיתי עד כדי כך שכמעט וניתן לגעת בכך. זה אמיתי בטבע, ובכם.

ברצוני שתקראו את המסרים הבאים בקשר לכך. זו תחילתה של הבנה לגבי אופן פעולתם של הדברים, וכאשר יגיע הזמן למשהו מרהיב זה לא ייראה כאילו זה 'צנח מהשמיים', אלא זה יהיה משהו שיגיע מתוככם, טבעי, מובן, יפהפה, והוא חלק מן המורשת שלכם.

 

אני אשוב ...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

השדות בעלי ההשפעה - 2 - יולי 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו תקשור נוסף בנוגע להשפעתו של השדה האנושי. לעתים נדירות אני מתייחס לדברים באופן הזה, אולם ברצוני שתקראו את כל המסרים בקשר לכך שמחוברים יחד למסר תמציתי שמתקבל לחלוטין על הדעת, כך שאין לקרוא את הדברים באופן נפרד מן האחרים.

דיברנו על השדה האנושי בעל ההשפעה, זה אינו בהכרח שדה חשמלי, זהו שדה שגודלו אינו ניתן לזיהוי והגדרה. הוא רב השפעה עבורכם מכיוון שהוא מעוצב ומתוכנן כשדה הישרדות, ואפילו לבעלי החיים המהלכים על פני האדמה יש שדה כזה. זהו שדה הישרדות כך שחלק מן המרכיבים הבסיסיים של הישרדות הם ראשונים, חשובים ביותר וראשונים במעלה.

 

בני האדם צועדים לעבר אנרגיה חדשה משמעותית ועמוקה, בה הם יתחילו להתקדם בתודעתם ובגרותם לעבר מקום בו הם יתחילו לראות את עצמם באופן שונה ביותר! בדרך שמתקבלת על הדעת. בני אדם רוצים להיות שונים, רוצים להיות עם בני אדם, להפסיק לכבוש אלה את אלה או להילחם אלה באלה. זה מקום בו מתקיים מפגש של נדיבות שמתחילה על הפלנטה, אחדות אמיתית שלא היתה מעולם לפני כן. זה איטי מאוד, יקרים. לתרבויות מסוימות שדבר זה מעולם לא היה שם יקח זמן רב יותר להגיע למקום הזה. לעומת התרבויות שזה היה קיים אצלן והם הבינו זאת, ופתוחות יותר האחד עם השני, ויתקדמו אפילו מהר יותר למקום הזה. אולם הפלנטה כולה מעורבת בדרגה כזו שיום אחד תביטו אלה באלה, ויהיו לכם פגישות שונות לגמרי בין מדינות - כולכם תהיו בשדה בעל ההשפעה הזה.

 

השדה בעל ההשפעה הזה משפיע עליכם בדברים שנמצאים מסביבו - וכבר דנו בחלקם - והתחלנו במרכיב הראשוני הבסיסי של פחד. הפחד הוא תגובה הישרדותית שגורמת לכם לנוע ולהתרחק, מציל את חייכם. זה כה עמוק ומשמעותי עד שהוא אפילו יחוש מה עומד להגיע. אתם עברתם מצבים כאלה, המדענים טוענים שהם רואים זאת אולם אינם מבינים זאת. מצבים בו אתם עוצרים לרגע, על מנת שלא להיכנס למצב בו אינכם אמורים להיות, למטרות הישרדות.

השדה הזה הוא קוונטי לחלוטין, הוא שדה חישה של אנרגיות קוונטיות אחרות, ורוב האנרגיות האלו הן של בני אדם אחרים. השדות של בני האדם חופפים, ולכן לעתים כה קרובות אנחנו מדברים על התכונות המסוימות האלו כעל מידבקות, כלומר אם יש לאחד תכונה כזו הרי שגם לאחרים תהיה התכונה הזו, אפילו ללא התמריץ והדחף הראשוניים של הסיבה שגרמו לכך.

 

למשל, כאשר אדם או קבוצה של בני אדם מתחילים לפחד ממשהו, קבוצה אחרת שמצטרפת מרגישה את הפחד הזה ומתחילה גם היא לפחד אפילו מבלי לדעת את הסיבה. ראיתם זאת בחברות ובתרבויות שלכם, בממשלות שלכם, את הדיקטטורים שגרמו לכך ואלה שמנהלים את הדברים וסומכים ו'בונים' על כך.

 

זהו ראשוני, אולם ישנו דבר מה נוסף מידבק אף הוא. זכרו שהשדות האלה פועלים לשני הכיוונים - אתם יכולים להיות מושפעים אולם גם להניח בעצמכם דברים בשדות האלה שישפיעו על אחרים. כן, אתם יכולים להניח שם פחד על מנת להשפיע על אחרים. אולם אנחנו מדברים על משהו גדול הרבה יותר מפחד. זהו ראשוני ואיננו מדברים על כך.

אנחנו מתחילים לדבר על תודעות מרוממות, בגרות ונדיבות, כך שהתכונות והמאפיינים הנוספים יתחילו להופיע.

 

עקביות/לכידות

 

ברצוני ש'תהפכו את הדף' לרגע, המשמעות היא שאנחנו נשנה נושאים, אולם לא נעשה כך.

חלק מן המחקרים על הפלנטה הזו כעת הם אודות עקביות/לכידות. הרשו לי להגדיר את המונח הזה: זו התשזורת של השדות בעלי ההשפעה. המשמעות היא שכאשר השדה שמסביבכם מלא במשהו, הרי שגם בן אדם אחר ירגיש זאת. והרגשה אחרת תתרחש עם אדם אחר, וכך הלאה והלאה - זוהי עקביות/שזירה שמתחילים ללמוד ולחקור אותה כעקביות/שזירה של האדם עם עצמו, אולם העקביות/שזירה האמיתית היא בין אדם לאדם או אפילו בין קבוצה לקבוצה, ואפילו מעבר לכך.

המחקרים מראים שאולמות המלאים באלה עם עקביות/לכידות ותכונה ומאפיין מסוים יכולים להשפיע על אולם אחר המלא בתכונה ומאפיין המסוים הזה - כאילו שאין משמעות למרחק. זהו דבר מידבק בו אלה שבוכים עם הרגשות של נדיבות ושמחה.

 

שמחה

 

הבה נדבר על התכונה השניה - אחת מהגדולות ביותר, המסייעות ביותר והמעשיות ביותר שעומדת לרשותכם כרגע על הפלנטה. ההשפעה של השמחה. דיברנו על כך פעמים כה רבות, זהו 'הילד הפנימי' שמצוי בתוך כל אחד מכם שמכיל ואוחז את ההרגשה של 'להיות ילד' - אם אתם בוחרים בכך.

משמעות ההרגשה הזו עבור רובכם היא זו שכילדים לא היתה לכם כל אחריות ושהדבר היחיד שהעסיק אתכם היה כמה זמן עוד תוכלו לשחק בחוץ לפני שהוריכם יקראו לכם להיכנס פנימה [קריון מצחקק בהנאה..] מה עוד תוכלו לעשות, וכאשר לא היה לכם די כיף הייתם ממציאים את אלה שישחקו אתכם ולהשתעשע איתם. ילד מוכן תמיד לשחק, מוכן תמיד לצחוק, ואם יפריעו לו יתכן ותהיה לו בגרות נמוכה יותר והוא יבכה מכיוון שהוא אינו מבין מה קורה, אולם עד מהרה הוא יתגבר על כך וישוב לשחק כמעט באופן מיידי. זוהי שמחה, יקרים, שמחה ללא מעצורים. אתם גדלים עם זה, אתם יודעים כיצד זה מרגיש, זה מצוי בכם.

אולם אז אתם נעים למקום הזה בו אתם מכנים את עצמכם אדם בוגר, וזה מתחיל להתמתן עם הבגרות.

 

יהיו אלה המרגישים ויספרו לכם שיש להרחיק לגמרי ולחלוטין את הדברים הילדותיים האלה, ושכמבוגרים עליכם להיות יותר רציניים, להתייחס לחיים באופן רציני יותר, להיות אחראים יותר, והם למעשה אומרים שאין לצחקק כל כך הרבה או לצחוק הרבה - וזה אפילו אינו אינטואיטיבי, יקרים.

אומר לכם משהו שכבר אמרתי בעבר, ככל שאלה שצוחקים ומצחקקים יעשו זאת יותר כך הם יהפכו לצעירים יותר. זה מאט את שעון ההזדקנות, יוצר כימיה במנוע הזה של ההזדקנות שממתן אותה לגמרי. אנשים מלאי שמחה הם בריאים יותר, יקרים.

 

שמחה מידבקת, בדיוק כמו הפחד.

באנרגיה שמשתנה על הפלנטה אתם תגלו שזה אפילו מידבק יותר מאשר פחד, כלומר, האנשים שצוחקים יותר ומלאי שמחה ישפיעו על האחרים שגם הם כאלה במהותם. דמיינו לרגע שביכולתכם להשפיע על אלה שמסביבכם עד למידה כזו ששהייה של דקות מעטות במחיצתכם תשנה את גישתם לגבי החיים. האם ביכולתכם לדמיין שפשוט רק בכך שאתם פוסעים סביב עם שמחה, יקרה דבר שכזה?

אדם המתהלך עם שמחה אינו מצחקק כל הזמן, זהו אדם שמרוצה לגבי מה שהוא רואה לפניו, שזה למעשה אותו הדבר שגם אתם רואים לפניכם... מדובר במה שקורה לאחר מכן, באותו היום ומה שמתרחש סביבו - הוא חש בנינוחות ומלא שמחה לגבי חייו, ללא כל קשר מה קורה בהם. וזוהי בגרות. וזה מידבק!

 

כאשר אדם שנמצא בצרות או שרוי בפחד וחרדה, נמצא זמן מה עם אדם אחר שאינו מרגיש כמוהו למרות שיתכן והוא עובר מצבים דומים בחייו שלו - זה מושך... אתם תתבוננו באדם הזה ותתהו מה יש לו שכרגע אין לכם ואינכם מבינים, וזוהי ההזדמנות שלכם להיפתח ולספר להם על האל שבפנים, ושיתכן שיש לכם חיים מלאי שמחה מכיוון שאתם זוכרים את ילדותכם ומביאים זאת לחייכם שלכם מתוך ההיזכרות של הדנ"א או הרשומות האקאשיות שלכם, ואתם 'מעתיקים ומדביקים' זאת לחיי היומיום שלכם.

אינכם חייבים להיות ילדותיים על מנת להתנהג כך. אולם אתם זוכרים כיצד זה להיות שמחים מכיוון שחייתם זאת.

אינכם מעמידים פנים עם הרגשות האלה, אתם מבינים את עצמכם, מתוך הרגל. ככל שתרבו לעשות זאת, ככל שמוחכם והתודעה שלכם ילכו מדי יום למקום הזה - זו הישרדות.

 

אם השדה בעל ההשפעה של בני האדם מתוכנן ומוכן להישרדות, הרי שהשמחה היא הדבר העיקרי ביותר שיעזור לו לשרוד ולהישאר בריא, כעת. האם חשבתם על כך?

ישנו סרטון וידאו שאתאר לכם אותו, 'הנזיר הצוחק', אודות אדם שלבוש כנזיר הנכנס לקרון רכבת תחתית בעיר הומה וסואנת והוא אינו מכיר איש בקרון הזה. בעוד הרכבת ממשיכה מתחנה לתחנה, הנזיר מתחיל לצחוק. הוא טוב בזה, נראה כאילו שהוא מקשיב לקומיקאי, או שקרה בחייו משהו מצחיק באופן 'סוער', והוא צוחק וצוחק.. הנוסעים בקרון הרכבת שהם בדרך כלל אטומים וחסרי הבעה ומתעניינים רק בתחנה הבאה או מהרהרים בחייהם המסכנים, מתחילים מהר מאוד לצחקק ולצהול. בתחילה הם צוחקים עליו וחושבים שהוא אדם מטופש, אולם עד מהרה הם צוחקים יחד איתו.

כאשר הנזיר יורד בתחנה האחרונה, כל הנוסעים בקרון שלו צוחקים 'בחוזקה' ואפילו יוצאים מן הקרון כשהם צוחקים בקול, ללא כל מושג מדוע הם צוחקים בכלל [קריון מצחקק בהנאה..]. ואז הם רואים את הנזיר נכנס בחזרה לקרון הרכבת, מוכן לנסיעה חזרה לתחנה הראשונה, על מנת לעשות זאת פעם נוספת, ושוב ושוב...

הוא נגע באנשים כה רבים באותו היום מבלי לומר מילה. מה שהתחיל כמשהו מוזר הפך למשהו בלתי מובן אולם מלא שמחה. שמחה וצחוק הם מידבקים! הם מצילים חיים מכיוון שהבריאות מתחילה להשתפר.

 

זהו השדה בעל ההשפעה של האדם, שמוכח פעם אחר פעם. צחוק אחד מביא בעקבותיו צחוקים רבים. כאשר אדם מדליק את האור, רבים יכולים לראות. זוהי הישרדות בזמנים הבוגרים האלה, כאשר אתם מתחילים להבין מעט יותר אודות מה שחשוב באנרגיה שתתמוך במשהו חדש.

 

יש תכונות נוספות, אחת מובנת מאליה ואחת שאינה כזו. זהו זמן לשינויים והשדה בעל ההשפעה יהפוך למשהו שלא ציפיתם לו. הבינו שהשדה הקוונטי הזה, השדה הזה בעל ההשפעה הוא שלכם והוא זמין! כל מה שעליכם לעשות הוא להרגיש אותו, לחפש אחריו, וליצור אותו.

אחרים יראו את מה שאתם תעשו עבור עצמכם, והם יקבלו זאת ואף יותר מזה - הם ירצו בכך. זוהי משימתם של הנשמות העתיקות, ליצור שדה בוגר של שלווה ושלום. כך שתהיה לאחרים מסביבכם שמחה, הבנה, וחיים טובים יותר.

 

זה אינו קשור כל כך הרבה להטפה או לגבי מה שיקרה לאחר שתמותו, אלה דברים מעשיים, זה מה שאנחנו מלמדים על מנת שיהיו לכם כיום חיים טובים יותר כבני אדם על הפלנטה הזו של השינוי הגדול.

 

זהו המסר שאנחנו נושאים,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020