Light Connections
 
 

 

ההיסטוריה של האנושות - ספטמבר 2007

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני מעניק לשותפי (לי קרול, ת.ג.) הצצה חטופה לגבי מה שברצוני שהוא יעשה, והדבר גורם לו מתח. כאשר אנחנו עוסקים בדברים כגון אלה, במידע החדש הזה, אני מראה לו באמצעות אנרגיה עד כמה חשוב שזה יהיה מדוייק. זהו מצב ייחודי, מכיוון שאתם מחליקים על פני האוקיינוס עתה, בדרככם, צפים מעל לכדור הארץ. זהו ניתוק מהאנרגיה שיש לכם תמיד באופן רגיל ונורמלי, והניתוק הזה מאפשר לתפישה שהיא גדולה יותר, מעוררת מחשבה יותר, הן עבור השולח והן עבור המקבל.

לכן, בזמנים אלה אנו מבקשים להעניק לכם מידע שמעולם לא ניתן בעבר.

 

ברגעים אלה ואלה שיבואו אחריהם, ברצוני להעניק לכם מידע על ההיסטוריה של כדור הארץ מזמן תחילתה של האנושות. אגלה לכם את השתלשלות הדברים וכיצד כל זה הושג.

דיברנו על החלקים והפיסות של המידע הזה מזה שנים, אולם זו תהיה הפעם הראשונה שאנחנו נחבר זאת יחד לכדי סיכום כגון זה. כמו כן, נעניק לכם מידע נוסף שהוא מטאפיזי.

 

התכנית הבסיסית של כדור הארץ היא אינטואיטיבית ומצויה בתוך כל אחד מכם. לימדנו זאת במשך כמעט 19 שנים, אולם מעולם לא גילינו את אורכו של המסע הארצי הזה. כמה זמן יהיו בני האדם על הפלנטה, מה הייתה התכנית ההתחלתית, היכן אתם נמצאים עתה ביחס לקו זמן זה, כיצד הכל החל, כיצד זה הותאם והשתנה, ומה הייתה הבחירה החופשית של בני האדם אשר שינתה את ההיסטוריה?

אדון כעת ברוב השאלות האלו.

 

בני אדם יקרים, למרות שיתכן והדברים ישמעו כמו היסטוריה וגיאולוגיה, המלאכים שבחדר זה מעניקים לכם חדשות דגולות בנוגע למי שהנכם. ואם אין לכם כל עניין בדברים כגון אלה, אולי תסתפקו ותהיו מרוצים רק לשבת ולאפשר לנו לרחוץ את כפות רגליכם? אולי. האם זה בסדר מבחינתכם?

אנחנו מדברים אליכם בשפה שלישית, ללא קשר לשפות התלת ממדיות שמדוברות כאן (אנגלית וספרדית, ת.ג.). אנחנו מכנים את התקשורות 'שפה שלישית', מכיוון שהספרה שלוש היא זרז. דברים אחרים מועברים יחד עם השפה התלת ממדית, והם נכנסים אל הלב ואל המבנה התאי. כאשר אתם יושבים באנרגיה הזאת, דברים עשויים להשתנות בכם אם תעניקו רשות ותהיו פתוחים לדברים שכאלה.

 

ההיסטוריה של האנושות על כדור הארץ

 

כדור הארץ זקן מאוד, אולם לא כך האנושות. זה היה מסע ביולוגי ארוך מאוד ומפותח, ורבים כינו זאת התפתחות. אכן, הביולוגיה של הפלנטה התפתחה, וזוהי הדרך המקודשת שבה האל בחר לפתח אותה. היא אינה מנוגדת לשום דבר למעט לחשיבה המוגבלת של אנשים רבים שרוצים שפני הדברים יהיו שונים.

 

הרשו לי לקחת אתכם לזמן קצר לאחור, כפי שאני רואה זאת, כפי שהסלעים רואים זאת. הרשו לי לצייר לכם תמונה של הפלנטה עבורכם. אני נותן לשותפי דברים רבים להתבונן בהם ועובדות רבות, וייתכן שתהיינה הפוגות קלות בשעה שהוא מבין דברים לאשורם, מכיוון שהדברים האלה עליהם אני מדבר יתומללו ואלפי אנשים יקראו אותם.

 

לפני 100,000 שנים היתה ההתחלה של מה שאתם מכנים בן האדם הנאור. זה הכל - רק לפני 100,000 שנים. אה, היתה התפתחות של יצורים דמויי אדם זמן רב קודם לכן, אולם לבני האדם לא היה 'ציוד' רוחני, אם תרצו, בתוך הדנ"א. זו היתה זו רק ביולוגיה. האנתרופולוגים שלכם יספרו לכם על עידן בני האדם. הם יחפרו ויוציאו עצמות רבות ויספרו לכם סיפורים על גילה האפשרי של האנושות. אלה הם רק יצורים שהתפתחו מבחינה ביולוגית, שעדיין אינם מהווים חלק מהתרחיש שבו ישויות מלאכיות מהוות חלק מהדנ"א.

 

הסיפור שאני עומד לספר לכם הוא סיפור שרמזנו עליו כבר פעמים רבות. אולם הרשו לי תחילה לצייר את התמונה: עד לאותה תקופה היתה ביולוגיה שהתפתחה במידה רבה. היו כעשרים סוגים של בני אדם על הפלנטה שהתקיימו יחד, והאנתרופולוגים שלכם זיהו רבים מהם. כולם היו שונים מאוד - לכמה היו ראשים שצורתם שונה, ולכמה היו אפילו זנבות... זוהי עובדה של התפתחות נורמלית על הפלנטה, ואם תבחנו כל יונק, תראו שקיים מגוון גדול. כך הטבע פועל והוא פעל היטב, אפילו לפני 100,000 שנים.

עשרים סוגים של בני אדם היו התהליך השל התפתחות, היו כמה מקומות שבהם הם התפתחו מהר יותר מן האחרים והאנתרופולוגים שלכם מכירים אותם. זה לא התחיל במקום אחד על הפלנטה. הם היו במקומות שאתם הייתם מכנים מערב אירופה, או המזרח התיכון ומקום בלתי רגיל נוסף - באמצע האוקיינוס השקט! ההתפתחות בראה לאיטה סוגים רבים של בני אדם, ממש כפי שהטבע עושה עם כל דבר.

 

ואז הפלנטה זכתה בנגיעה מתוך כוונה - כוונה מקודשת.

 

מתוך כוונה מקודשת, ביקרו בדרך קוונטית בפלנטה הזאת יצורים נאורים שלא היו מלאכים. קשה להסביר כיצד דבר שכזה עשוי להתרחש, אולם הוא התרחש. הקשיבו, היקום הזה שופע חיים, וכמה מהם נמצאים בשיעורים כמותכם, וכמה מהם אינם נמצאים בשיעורים כמותכם.. קיימים יצורים ביולוגיים החיים על פלנטות כמו זו שלכם, עם אטמוספרות כמו זו שלכם, אולם איך שם מלחמה. הם חיים במצב קוונטי, בו קיימת הסכמה לגבי סיבת היותם במקום בו הם נמצאים. הם מייצגים חברות עתיקות פי שתיים מזו של כדור הארץ.

האנושות וקבוצה נאורה שכזו התקיימו אז בתקופה היא ועדיין עד היום. היא ממוקמת במרחק שנות אור מכם, אולם הם ביקרו אתכם בקלות. הם הגיעו אל הפלנטה הזאת כדי לזרוע את זרעי הקדושה בתוך הדנ"א שלכם. הם הגיעו מתוך רשות, מתוך תכנון, ובמסגרת ההסכם של כל הישויות המלאכיות שביקום. זה לא היה מקרי, וזה לא היה חלק מתכנית כיבוש. זו היתה משימתם האוהבת.

 

אני מדבר אודות הפליאדים, והרבה נאמר עליהם. מכיוון שכאשר אתם מדברים על דברים אלה, כאשר יצור מסוג אחד מגיע ונוגע בפלנטה שלמה, יהיו אלה אשר יאמרו שזה חייב להיות בלתי הולם, מרושע, ולא נכון. אולם זה לא היה כך. ניתן מידע מוטעה רב בנוגע לפליאדים. אילו יכולתם לראות אותם עכשיו, הייתם נוכחים לדעת שהם דומים לכם מאוד! ויום אחד, אם תגיעו למקום שבו יהיה הדבר הולם, הם יפגשו אתכם, ויקראו לכם אח, אחות, ואם תיקחו דוגמה מהמבנה התאי שלהם, הוא יהיה דומה מאוד לזה שלכם, משום שזרעי ההארה של המין האנושי מצויים בידם, ויש להם חכמה ואהבה לכדור הארץ, מכיוון שאתם זרעיהם.

 

קשה לתאר בשיחה בממד השלישי את הדבר שהם העניקו לפלנטה הזאת. הם השתמשו בכישורי היותם במצב הקוונטי עם כל הדברים, והם העניקו לפלנטה שני רבדים נוספים של דנ"א והדבר התרחש בבת אחת רק אצל סוג אחד של בני אדם מתוך עשרים הסוגים, הסוג המוכר לכם היום. רק סוג אחד היה מוכן לקבל מתנה זו.

 

שאלו את האנתרופולוגים שלכם על כך. אה, אל תשאלו אותם על הפליאדים! [קריון מצחקק בהנאה..] במקום זאת, שאלו אותם מה קרה לבני האדם לפני כ 100,000 שנים. הם יספרו לכם שזה קרה כנגד הסיכויים הטבעיים, רק סוג אחד של בן אדם צץ על הפלנטה. וה 19 האחרים מתו לאיטם, לא הצליחו להתחרות עם אלה בעלי הדנ"א החדש. הדבר מנוגד לטבעו של הטבע, ואמור לגרום להרמת גבות אצל אלה שבוחנים את הברירה הטבעית. לכן, זהו משהו שיש לזכור והוא מספק הוכחה לדברים שאני מספר לכם.

 

הדבר הפך לסיפור הבריאה במיתולוגיות רבות על הפלנטה. מכיוון שזה התרחש במהירות כה רבה ודי לאחרונה בהיסטוריה של כדור הארץ, הוא נושא עמו את ההרגשה שהוא התרחש בבת אחת, מבלי שהתרחשה כלל התפתחות. לכן רבים חושבים שלא התרחשה כלל התפתחות, האבולוציה לא התרחשה ושהאל ברא את האנושות כהרף עין. קיים זרע של אמת בכל הדברים, אולם לעתים קרובות הם מוכנסים לקופסה תלת ממדית על מנת שניתן יהיה להסבירם בקלות רבה יותר: גן יפהפה, פיתוי המייצג טוב ורע - זה אכן קרוב למראה המטאפיזי של מה שאירע כאשר קבוצה אחת של בני אדם קיבלה את שני רובדי הדנ"א של המודעות החדשה שלהם. מכיוון שלפתע הם החלו לגלם את תהליך הדואליות, את המודעות לאור ולחשכה.

 

שני הרבדים הנוספים היו מערך שנועד לניסוי של כדור הארץ, אשר יהפוך לפלנטה היחידה של הבחירה החופשית בזמנה. רובד אחד יכלול את התיעוד של הרשומות האקאשיות, התיעוד של הנשמות המלאכיות אשר יכנסו אל ויצאו מן הגוף האנושי.

האנושות החלה להפוך רוחנית - לא בבת אחת, מאוד מאוד לאט ועל פני 50,000 שנים נוספות. המלאכים החלו בתהליך הגעתם אל הפלנטה, השתמשו בגוף האנושי ככלי לבריאת הניסוי הזה על כדור הארץ. רק אז הפך בן האדם למה שאתם מתחילים לראות כעת. משמעותו של הדבר הוא שגילה של האנושות הנאורה האמיתית הוא למעשה רק 50,000 שנים - אנושות חדשה מאוד !

 

כדור הארץ היה שונה אז. לכן ברצוני לקחת אתכם אחורה בזמן, לפני 40,000 שנים בערך, בו קיימת תרבות גדולה על הפלנטה, והיא התקיימה בצורה פשוטה מזה 5,000 שנים ויותר. זו הייתה החברה הדגולה ביותר שהפלנטה ראתה אי פעם - לא גדולה במספרים, אלא בתודעה. זה לא היה משהו שאתם תחקו בשלב מאוחר יותר, מכיוון שזה היה חלק מהמערך של האנושות. זו היתה התרבות הלמוריאנית. מעולם לא סיפרתי כמה זמן הם התקיימו, ולכן אעשה זאת כעת.

החברה הזו התקיימה יותר מ 20,000 שנים, הם חיו בשלום. וזה מגמד כל דבר שאירע אי פעם בהיסטוריה המתועדת של כדור הארץ. שום דבר שאתם מכירים אינו מתקרב אליה.

 

המדענים יאמרו שזה בלתי אפשרי, שלא היו חברות שחיו זמן כה רב. אכן אין כל הוכחה, ודבר זה, בני אדם יקרים שלי, במתכוון. מכיוון שהפלנטה עושה עבודה טובה מאוד במחיקת סימני האנושות. רק הביטו במה שאתם לומדים כיום, מכיוון שאינכם יכולים למצוא דבר שקדום יותר מ 4,000 שנים! הוא נעלם, כוסה, נכתש, נשטף ואבד לעד. ועל מנת להפוך את המחיקה למושלמת אף יותר, באותה תקופה החברה התקיימה על אדמה יבשה באמצע האוקיינוס השקט. כעת היא אינה נמצאת שם יותר.

 

קו הזמן: ליבת ההתחלה הלמוריאנית התרחשה לפני כ 50,000 שנים. עברו 10,000 שנים לפני שהם קראו לעצמם מאוחדים, ועוד 5,000 שנים כדי להתחיל להתאחד כחברה בעלת מרכז שליטה משותף. ללמוריאנים הייתה תרבות בוגרת, מנוסה ומיומנת מלפני 35,000 שנים ועד ללפני כ 15,000 שנים.

זכרו שהדברים נמשכו זמן רב מאוד והיו איטיים מאוד בימים המוקדמים של התפתחות האנושות. מה שלוקח לכם שנה לעשות היום עשוי היה להתמשך מאות שנים אז. השפה הייתה בעיה, התקשורות היו חדשות, הנסיעה איטית מאוד והריבונות מעולם לא נוסתה בעבר. בעוד שלכם עשויות להיות שתי פגישות ביום, להם היו שתיים בשנה, וגם זה בקושי. תחושת הזמן שלהם הייתה שונה מאוד בכך שהייתה להם תודעה קוונטית, כמעט מצב הוויה נטול זמן.

 

הרשו לי לקחת אתכם ללמוריה. הרשו לי לתאר את כדור הארץ באותו זמן, מכיוון שהוא היה כה שונה אז. יהיו אלה שיצחקו, ילגלגו ויבוזו להכרזות האלו ויאמרו שהאוקיינוס השקט הוא עצום ומעולם לא היה זמן שבו לא היו בו מים, יתכן אולי לפני מיליוני שנים בעבר... זה אינו נכון. לא דיברתי על כולו. דיברתי רק על החלק שבו התיישבו הלמוריאנים.

 

הרשו לי לצייר לכם תמונה.

פלנטה ארץ סובבה 28 מעלות על צירה. זו הייתה ההטיה של כדור הארץ, והיא אינה ההטיה שיש לכם היום. בנוסף, מבחינה גיאולוגית, הפלנטה הייתה שונה מאוד לפני 40,000 שנים. אתם הייתם בסופו של עידן הקרח הגדול ביותר שאי פעם נחווה. הטמפרטורה של הפלנטה הזאת תלויה בכמות המים שיש עליה. מחזור המים של הפלנטה הוא ששולט בטמפרטורה וברוח. אני מראה לכם עכשיו תמונה של כדור ארץ שונה מאוד.

 

באותו זמן, שליש מכל המים על הפלנטה היו במצב של קרח. הדבר ברא אוקיינוסים שונים מאוד מאלה שיש לכם היום.

הרשו לי לקחת אתכם אל התרבות הלמוריאנית. הפלנטה היתה קרה הרבה יותר. כמה מכם מודעים למה ששינוי של חצי מעלה בטמפרטורה יעשה לחיים על הפלנטה. אילו הטמפרטורה הממוצעת של הפלנטה הייתה יורדת בחצי מעלה בממוצע, הדבר היה משמעותי. לכן הרשו לי לספר לכם מה היה המצב אז, כדי שתוכלו לדמיין את השינויים. הטמפרטורה הממוצעת של האטמוספרה הייתה נמוכה בשמונה מעלות מכפי שהיא עתה- דבר משמעותי מאוד למזג האוויר ומשמעותי מאוד לכמות המים שהייתה על הפלנטה.

 

רמת המים הממוצעת של האוקיינוסים של הפלנטה הייתה נמוכה ב 133 מטרים מכפי שהיא כיום. האם ביכולתכם לדמיין כיצד היו היבשות שלכם נראות מן האוויר אילו האוקיינוסים היו נמוכים ב 133 מטרים מכפי שהם עתה? רכסי הרים הנמצאים כעת מתחת למים היו נחשפים. הפלנטה היתה נראית שונה מאוד. הלמוריאנים חיו בהצלחה במשך יותר מ 20,000 שנים סביב מרכזו של האי המכונה בפיכם הוואי. הוא היה ונותר ההר הגבוה ביותר על הפלנטה, אם נמדד מבסיסו.

 

הם היו מודעים לכך שהם מתגוררים בבקעה, בעמק, שהיה נמוך יותר ממפלס המים הממוצע של כדור הארץ. היו הרבה מים סביב הלמוריאנים. אולם הימים העיקריים נעצרו על ידי כמה מרכסי ההרים שנמוכים יותר כיום, אולם שהיו קיימים בשל הלוחות הטקטוניים. אם כך היו להם סביבה ומצב מורכבים, אולם הייתה להם אדמה יבשה בכמה מהמקומות שכיום אתם מחשיבים לקרקעיתו של האוקיינוס השקט. הם גם היו מודעים במשך כל הזמן הזה לכך שהם פגיעים למפלס המים של הפלנטה, במידה ויעלה. שכל עוד הפלנטה נותרה קרה, הם יהיו בסדר. אולם הם גם ידעו שהם חיים בצילה של 'הנקודה החמה' של מה שאנו מכירים כיום כלוח טקטוני גדול. והם ידעו שהוא יזוז וינוע, מכיוון שכך היה בעבר. האיים עליהם הם חיו היו כולם הרי געש פעילים. הם נמשכו לאנרגיה הזו של הפעילות הגעשית.

 

יש לי דברים רבים לספר לכם אודות הלמוריאנים. לכן הבה נתקדם עתה לנתיב הרוחני. היו סך של 350 מיליון נשמות למוריאניות שהגיעו לפלנטה לאורך התרבות שלהן שנמשכה 20,000 שנים. אין זה מספר גדול בהתחשב בכך שהם חיו 800 דורות. הרשו לי להסביר מדוע .

 

כעת, זה שונה, שותפי, וזה מסוים, ולכן תרגם זאת נכון. [קריון מדבר אל לי קרול בקול רם כדי שכולם ישמעו..] הלמוריאנים לא שבו והתגלגלו כלמוריאנים. לכן מה שאני אומר מבחינה רוחנית הוא שהיו כמעט 350 מיליון נשמות ייחודיות, אינדיבידואליות - לא רק נשמות אנושיות, אלא 350 מיליון מלאכים שלפי התור חוו את התרבות הלמוריאנית כבני אדם. הם לא שבו והתגלגלו. הם הגיעו לפעם אחת בלבד. קצב הלידה הלמוריאני לא היה טיפוסי למה שהוא כיום, אפילו לא קרוב למה שהוא היום. זו לא הייתה אפילו התקדמות גיאומטרית כפי שיש לכם היום. זה מסובך.

מבחינה ביולוגית, הייתה סיבה מדוע לא היו ללמוריאנים הרבה ילדים. הדבר היה קשור לטמפרטורה של הפלנטה ולתרבות שלהם. הגברים לא היו כה פוריים כפי שהם עתה. הדבר גם סייע להיבטים הרוחניים של מה שהיה נדרש. וכל שעליכם לדעת הוא שהתרבות הרוחנית הלמוריאנית כללה 350 מיליון נשמות וזה הכל, ושהן ייצגו את החברה שזמן קיומה הוא הזמן הממושך ביותר שידוע על כדור הארץ. ארחיב על כך בעוד רגע.

 

לפני 15,000 שנים, הקרח החל נמס, והלמוריאנים ידעו זאת. היה זה תהליך איטי והם עשו כל שביכולתם כדי לעכבו. בזמן הזה, הלמוריאנים כבר הפכו לחברה ימאית, והרוב היו בספינות. הם ידעו מה עומד להתרחש בסופו של דבר, והם החלו להתעניין מאוד בספינות. וזה המקום שבו החלה האומה הלמוריאנית להתפצל. הדבר קרה מהר יותר מכפי שהם חשבו, משום שהם לא הבינו את משמעות חלוקת המשקל החדשה של המים, ואת מה שהיא תעשה לתנועת קרום כדור הארץ (תגרום לרעידות אדמה רבות, ת.ג.).

 

האגן הוולקני שלהם החל לרעוד ולנוע מהר יותר, ואפשר למים להיכנס. מלפני 15,000 שנים ועד לפני 10,000 שנים, מאזן המים של כדור הארץ השתנה וזרם אל תוך העמקים של למוריה. המים מילאו את העמק שבין ההרים ומחקו את כל שהם בנו אי פעם. הטבע עושה זאת, אתם יודעים. חזרו והביטו בחורבות שגילן פחות מאלף שנים שעל הפלנטה וראו מה קרה שם. כעת חשבו על חורבות שגילן 15,000 שנים הנמצאות מתחת לאוקיינוס שם הזרמים גועשים. דבר לא נותר.

כמה מהלמוריאנים נשארו על ההר, טיפסו עליו ככל שהמים גאו. לפני 10,000 שנים, המים הפסיקו לעלות, והם מייצגים את מפלסי המים הדומים למה שיש לכם היום. קצה ההר הלמוריאני הראשי הוא עתה סדרת איים המכונה הוואי.

 

מחזור המים של כדור הארץ הוא שגורם להתחממותה ולהתקררותה, הוא דינמי ותמיד בתנועה. אם נקפוץ קדימה שנים רבות, היו על הפלנטה הזו שינויי טמפרטורה, עליות וירידות של טמפרטורה, שכמעט כולם האריכו ימים יותר מכל אדם ( הכוונה היא שאף אדם לא חי זמן רב מספיק כדי להיות עד למחזור שלם, ת.ג.). מחזורים קצרים של 200 שנים היו שכיחים. לכן, רוב האנושות אינה מודעת לשום דבר לבד מאשר לשינוי, היא אינה מודעת למחזורים הרגילים. היו לכם כמה מחזורי קרח קטנים לאחרונה. רק לפני כמה מאות שנים, במאה ה 15, היה לכם מחזור קרח שבו הקרחונים החלו להיבנות שוב. הטמפרטורות של הפלנטה ירדו מעט ואז שבו ועלו. הדבר טיפוסי לפלנטה ולדרך פעולתה.

 

הדבר המעניין הוא שלפני התרחשותם של אירועי הקרח הקטנים האלה, מתרחש דבר מה שבני האדם אינם מבינים. מזג האוויר מתחמם! זהו חלק מהמחזור. ואתם שוב חווים עוד אחד, אתם בתחילתו של מחזור מים אשר בסופו של דבר יוריד את הטמפרטורות. זה טיפוסי, מחזורי ונורמלי. פשוט שאלו כל אבן.

 

כמה מהלמוריאנים טיפסו על ההרים ואתם יכולים לפגוש בצאצאיהם היום - הם מכונים פולינזים והם ידעו הכל על האוקיינוסים. הם הכירו את הגאות והשפל. הם היו שם לפני שהגאות והשפל הגיעו לשם! הם צפו בהם נבנים ונבראים. הם יכולים לקחת כלי שיט קטן ולשוט מאי לאי, המרוחק מאות קילומטרים, ללא מצפן. הם יודעים כיצד הם פועלים, האוקיינוסים, הגאות והשפל. חלקם אפילו טוענים שהלמוריאנים הם אבות אבותיהם.

 

הדבר הבא שנוי במחלוקת מבחינה מדעית, מכיוון שמה שאני עומד לומר לכם הוא ש לפני כ 13,000 שנים פגיעות של מטאורים קטנים היו שכיחות יותר באותם זמנים מכפי שחושבים. ואז לפני 5,000 שנים, גם היו פגיעות שלהם, והאחרונה, שאירעה לפני 5,000 שנים, הייתה גדולה יותר. היא עשתה שני דברים לפלנטה.

הדבר הראשון, היא בראה שינוי שכזה בזווית הפלנטה שכדור הארץ נע מהטיה של 28 מעלות להטיה של 23 ושליש. זו היתה פגיעה רצינית למדי! הדבר התרחש רק לפני 5,000 שנים. הדבר השני היה שהיא השפיעה על התרבות. אבק רב הושלך אל תוך מעלה האטמוספרה, אל מה שאתם מכנים בשם סטרטוספרה והתוצאה הייתה בעיקר גשם.

הגשם חיסל את רוב האנושות. בעלי חיים ובני אדם רבים מתו. זה היה אכן הכרחי, ואנו דיברנו על כך בעבר. זה היה חלק מהתכנית. המטרה העיקרית הייתה למחוק את כל הידע הלמוריאני ולברוא אגמים רבים בהם האנושות תוכל להשתמש. המדע יכול לראות זאת בשכבות האדמה, והאירוע נקשר למיתולוגיה של שיטפון גדול ותיבה.

 

ישנם אנשים שמאמינים בבריאת העולם כפי שהיא מתוארת בתנ"ך ויטענו כנגד התפתחותה של האנושות. בדרך מסוימת, שני הצדדים צודקים. מכיוון שהביולוגיה של האנושות התפתחה לאט מאוד. אולם הקדושה ניתנה בבת אחת, ממש כמו בסיפור גן העדן, המכונה למוריה.

 

כאשר אנחנו מתארים את הזמנים שנתנו לכם בשנים, אנחנו מתייחסים למקום בו אתם נמצאים עתה כאל 'שנת האפס'. לכן אנחנו חוזרים לאחור מאפס, ומתארים דבר מה שאירע לפני 40,000 שנים, 100,000 שנים או 10,000 שנים. הדבר מנוגד למסגרת זמן עליה דיבר כל נביא שאי פעם חי. לכן עבור אלה שרוצים לבדוק חלק מההיסטוריה של הפלנטה כדי להעניק תוקף למסר הזה, חזרו חזרה מהשנה זו הנחשבת ל'שנת אפס'. אם ישנם תאריכים ממשיים כלשהם שברצונכם לדון בהם, אנחנו ניתן אותם כתאריכים שאתם מצפים ושבהם אתם משתמשים.

 

התרבות הלמוריאנית התקיימה מלפני 35,000 שנים ועד לפני 15,000 שנים - התרבות בעלת הממשל היחיד הארוכה ביותר על כדור הארץ. היא הייתה שונה מכל חברה שאי פעם תהיה לכם, ואנחנו נסקור איתכם מה התרחש. המטרה של למוריה ושל כל התכונות שהיו בדנ"א שלהם הייתה להכין את הבמה למה שעתיד היה להגיע. כאשר טבח מכין את הארוחה, לעתים קרובות הוא משמן את המחבת, מכין את כל המוצרים לבישול, ואז ממשיך בהכנות רבות שיעצימו את המזון, אולם שעדיין אינן כוללות את המזון עצמו.

 

הלמוריאנים ייצגו מערכת היחסים הזו ביחס לכדור הארץ וביחס אליכם. בדרך רוחנית, הארוחה הוכנה. לכן, שוב אנחנו אומרים לכם שהייתה להם תכונה אקאשית שונה מכפי שיש לכם. 350 מיליון למוריאנים התקיימו במשך תקופת חיים בתרבותם. הם היו למוריאנים ייחודיים, ועם כמה יוצאים מן הכלל, כל אחד מהם חי תקופת חיים אחת. תוכלו לומר שהם בנו את התיעוד של הרשומות האקאשיות של הפלנטה. דמיינו את מערת הבריאה עם כל הקריסטלים שתיארנו כנשמות על הפלנטה. בכל פעם מלאך היה מגיע ומתגלם כלמוריאני לזמן מה. המהות של האנרגיה שלו הייתה מוחדרת אז אל תוך הפלנטה. הקריסטל הנושא את שמו היה מוכנס למערה.

כמה מהדברים האלה לא יישמעו הגיוניים באוזני אלה מכם שלא שמעו את הסיפור על מערת הבריאה. החברה הלמוריאנית כולה נועדה לבנות את מערת הבריאה ולשתול בה את האנרגיה של 350 מיליון נשמות. ובכל ההיסטוריה שלהם, היו רק כמה אלפים שחוו גלגולים ושבו שנית כלמוריאנים - רובם היו המדענים שלהם. השאר היו חיים תקופת חיים אחת ואז נשארו 'בצד' והמתינו שהתרבות תושלם (הכוונה למלאכים אשר מייצגים את הנשמות השונות של האנושות, ת.ג.). הדבר נעשה כך מתוך כוונה, כדי לזרוע את הפלנטה מבחינה רוחנית עם מה שעתיד להגיע, ולהעצים את הערך הקריסטלי של מערת הבריאה.

 

הלמוריאנים ראו את מה שקורה. כפי שאמרנו לכם, בערך לפני 15,000 שנים, הקרח החל והפך לנמס, והוא עשה זאת באיטיות למשך 5,000 שנים נוספות. תוכלו לומר שהיה להם מספיק זמן להתכונן, וכך הם עשו.

הדבר הראשון שהם עשו היה להפוך לאומה ימאית הבונה ספינות. לאט, רבים מהם עזבו את העמק בו גרו, שהמים כבר החלו להציף אותו לאיטם, ככל שהקרח נמס ומפלס המים עלה.

לכן תוכלו לומר שחלק מהתרבות הלמוריאנית איכלס חופים של יבשות אחרות אליהן הגיעו באמצעות ספינות. חפשו אחריהם בניו זילנד, באיי הפסחא - לא נשארו שם רבים - וביבשת הגדולה המכונה בפיכם אמריקה (צפון ודרום). הם היו באזורי החוף המערבי המכונים בפיכם אלסקה והגשר ליבשת האחרת. הם היו שם. רבים מהם יצאו אל ההר המכונה שאסטה והם התקיימו שם בצורתם האנושית זמן רב לפני שנכנסו אל ההר כישויות בין ממדיות .

 

כמה מהם התחילו ויצרו חברות אחרות בשילוב עם בני אדם אחרים שנדדו הרחק והם שכחו את השושלת להם לגמרי. אחת התרבויות כונתה התרבות השומרית, והיא הייתה במזרח התיכון. הדבר הוביל בסופו של דבר לתרבות המצרית שנים רבות אחר כך. מוזר שזה המקום שבו אתם חושבים ששם החלה למעשה ההיסטוריה!

 

הנה משהו שלא סיפרנו לכם בעבר. כל העדויות של למוריה הישנה נמחקו. זרמי האוקיינוס שמתחת לימים היו חזקים מאוד; הם שוצפים כמעט כמו נהרות, שוטפים בחול ובטיט במשך עידנים. לכן יהיו אלה שיאמרו שמשמעות הדבר היא שמעולם לא נמצא פריטים מלמוריה. ובכן, לא רק שתמצאו, אתם כבר מצאתם, ורבים מחביאים אותם. משום שכאשר האספנים הללו יראו אותם למדע, יצחקו עליהם. כיוון שזה יהיה אוקסימורון... סתירה בתוך החפץ עצמו. הוא יהיה עתיק מדי מכדי להיות מה שהוא - כלומר, לכל הפחות על פי החשיבה המודרנית.

מה יקרה אם תמצאו חלק ממכונית שתיארוך הפחמן יקבע שגילו מלפני 3,000 שנים? בעיניכם זה יהיה חפץ ש'אינו יכול להתקיים'... כאלה יהיו הפריטים מלמוריה. משום שהם ימפו את הכוכבים ואת המידע הביולוגי שלדעתכם 'לא היה ידוע אז'.

 

ומדוע שמישהו יחזיק בחפץ מלמוריה? הרגע אמרתי לכם שלמוריה נחרבה. זה בגלל הספינות! רבות מהן טבעו בסערות שעה שנשאו חפצים יומיומיים מלמוריה. כמה ממתינים להתגלות, וכמה כבר נמצאו והם מוסתרים על ידי אספנים שאינם יכולים להניח לאף אחד להביט בהם כיוון שהם אינם הגיוניים.

ויש עוד.

 

יש כאלה שמבלבלים בין למוריה לבין מה שאתם מכנים בשם אטלנטיס. הנה אפוא מידע שרבים לא יאמינו לו, מכיוון שמעט מאוד ידוע על אטלנטיס. ההיסטוריונים שלכם מנחשים. הרשו לי לספר לכם על אטלנטיס. יש שתיים ~ אטלנטיס העתיקה ואטלנטיס הצעירה. והן מרוחקות מאוד זו מזו, הן פיזית והן מבחינת הזמן. זו שאתם מחפשים אחריה עתה צעירה הרבה יותר מכפי שאתם עשויים לחשוב. מכיוון שתרבות אטלנטיס החדשה הייתה בעלת מאפיינים דומים רבים לתרבות המצרית באותו זמן. האחת הייתה תוצאה של התפתחותו של האדם מאירופה המערבית, והאחרת הייתה תוצאה של התפתחותו של האדם מהמזרח התיכון.

 

ואם תשאלו היכן אטלנטיס החדשה ביותר, ובכן, הרשו לי לתת לכם רמז: היא קרובה. חפשו אחריה בצד האחר של המגף... זה כל מה שאני עומד לומר. (התקשור זה ניתן במערב הים התיכון, ולכן הכיוונים שהוזכרו מתייחסים למיקומה של אוניית השיט בים באותו רגע, כאשר אוניית השיט עזבה את רומא כאשר המידע הזה ניתן, והצד האחר של המגף - הצד האחר של החלק התחתון של איטליה מהמקום בו הפליגה האונייה, נמצא ליד יוון וכרתים... ת.ג.)

 

ואם תשאלו היכן אטלנטיס העתיקה, הרי שהתשובה היא שהיא הייתה באוקיינוס השקט, הרחק מהחדשה

יותר, ועתיקה בהשוואה לה. היה זה ישוב של למוריה, והוא לא החזיק בתודעה הלמוריאנית במשך זמן רב. הוא הפך מודל לעבדות ולהתנוונות. נעשה שימוש לרעה בטכנולוגיה. לא אתן מידע נוסף כעת .

 

לכן, כעת אתם יודעים על הלמוריאנים. אתם גם יודעים שמבחינת התודעה, זו אינה התודעה שיש לכם כיום. הם היו חלק מהמערך של הניסוי, ואתם איבדתם חלק מההפעלה של הדנ"א שהייתה להם בשל האנרגיה שבחרתם עבור הדואליות שלכם. וזוהי בחירה חופשית, לראות אם תוכלו לזהות אותו ולהשיבו לכם. וזהו החלק הקוונטי של הדנ"א. אלה הם הרבדים שאנו כינינו בשם 'הרובד הלמוריאני' ו'הרובד הפליאדי' ואחד מהם הוא התיעוד של הרשומות האקאשיות. עתה, אם אתם מחברים זאת, אתם גם מבינים שהלמוריאנים היו אחראים לבריאת התיעוד של הרשומות האקאשיות הקוסמיות של כדור הארץ.

 

מזג האויר הנוכחי

 

מחזור המים הוא אחד מהתורמים החשובים ביותר לשינויי מזג האוויר על הפלנטה. הדבר השני הוא הפעילות הוולקנית, והשלישי הן השפעות מן החלל. ובהיסטוריה הלא רחוקה שלכם חוויתם את כולם. את התופעה המתרחשת עתה כיניתם בשם "התחממות גלובלית". היא מזעזעת ומדאיגה את המדענים, חלק מהסיבה היא שמכיוון שהתפתחות המחזורים הללו נמשכת יותר מתקופת חיים של אדם אחד, אף אחד בהיסטוריה המודרנית לא ראה את התמונה הגדולה. חוויתם זאת בעבר והנה זה קורה שוב.

זהו השינוי במחזור המים והוא מתרחש בטבעיות ובאופן נורמלי. כך פועל כדור הארץ וכך הוא מאזן את עצמו. יש לכם שינויים גדולים וקטנים הקשורים למחזור המים. יהיו לכם שינויים קטנים רבים בין השינויים הגדולים. כך פועל כדור הארץ. 'עידן הקרח הקטן' האחרון שלכם היה בין המאה ה 13- למאה ה 15, על פי זמנכם. בני האדם היו כאן והם שרדו. כעת אתם חווים את תחילתו של מחזור נוסף. אולם המדענים אינם מכנים זאת תחילתו של 'מיני עידן קרח'. במקום זאת הם מכנים זאת 'התחממות'! הסיבה היא שהם אינם מבינים את מחזור המים. הם רואים זאת במה שאנחנו היינו מכנים 'מיקרוקוסמוס' במקום ב'מקרוקוסמוס'.

 

נראה לכם מוזר אולי שתקופה קרה מתחילה בהתחממות, אך אילו הכרתם את הדינמיקות של מחזור המים, הדבר היה נראה לכם הגיוני לגמרי. אף אחד מהיושבים שבחדר הזה או אלה שיקראו זאת מאוחר יותר, לא יראה את המחזור כולו, מכיוון שהוא איטי יותר מתקופת חייכם. יהיה עליכם לחכות לפעם הבאה מכיוון שמחזורי המים שונים באורכם. הקטנים יכולים להימשך רק 150 שנים, ועד כ-400 שנים ואתם בתחילתו של מחזור בינוני.

אל תפחדו מפניו, מכיוון שהוא חלק מכדור הארץ, הדרך שבה הוא מאזן את עצמו. כעת יהיו אלה שישאלו מה בנוגע למחשבה ולרעיון שבני האדם בראו זאת, והאם משמעות הדבר שהם טועים, ובכן הנה האמת, ואתם תדעו זאת ביום מן הימים: בני האדם אינם אחראים למחזור המים. אולם, מה שבני האדם עשו הוא לקדם את התזמון של המחזור הנוכחי ולכן הוא הגיע מעט מוקדם יותר מהצפוי. כן, אתם השפעתם עליו, אולם לא גרמתם לו.

 

רעידות אדמה

 

אנשים רבים רוצים לדעת עוד על רעידות האדמה, לכן אגלה תפקוד נוסף. כמו מחזור המים, הן חלק מפלנטה נעה ומשתנה. למעשה הן קשורות למחזור המים. היה לכם לאחרונה אירוע שגרם לצ'ונאמי, אשר הגביר את החמלה האנושית על הפלנטה. הייתה זו אחת מרעידות האדמה הגדולות ביותר בהיסטוריה של תקופת חייכם. היא התרחשה מתחת לפני האוקיינוס, והיא הייתה כה חזקה שלמעשה האטה את סיבוב הפלנטה במעט. ואירוע אחד זה לא יירגע במשך כמה שנים.

מה שאני עומד לומר לכם עשוי להיות מנוגד להגיון הגיאולוגי, אולם כך כדור הארץ פועל. האטת סיבוב הפלנטה גרמה ליחס מהירות שונה במקצת בין הליבה המותכת של כדור הארץ לבין הקרום שלו. לכן כדור הארץ ימשיך לבצע התאמות עד אשר המהירויות הללו תחזורנה להיות כפי שהיו.

 

כדור הארץ יהדהד במידה הרבה ביותר במשך כמה שנים במקומות הנמצאים סביב אזורי קו המשווה, מכיוון שהם הרחוקים ביותר מליבת הפלנטה, והבלתי יציבים ביותר. בעת שכדור הארץ סובב, אלה הם האזורים שינטו לבלוט במידה הרבה ביותר. לכן, הם יושפעו בשל העובדה שהם הבלתי יציבים ביותר. הרגע אמרתי לכם לצפות לרעידות אדמה רבות יותר באזור קו המשווה. אף אחד מהדברים האלה לא יחולל הרס וחורבן על הפלנטה. נכון, זה פשוט חלק של כדור הארץ שזז ונע.

עובדי אור, אל תדאגו בשל הדברים האלה, מכיוון שהמערכת אומרת שאתם תהיו במקום הנכון, בזמן הנכון. כמו כן, אל תשערו מה משמעותו של 'המקום הנכון' [קריון מצחקק בהנאה..]. אתם אהובים מאוד וכל הדברים הולמים כאשר אתם נמצאים בשליטה על חייכם.

 

משך החיים על כדור הארץ

 

יש לנו מידע בקשר לשושלת של הפלנטה. תהליך הארה חדש החל למעשה על הפלנטה רק בשנת 1900. נכון, לא היה הרבה קודם לכן. נדרשו 87 שנים נוספות כדי להעלות ולהביא את הרטט של הפלנטה לנקודת ההחלטות ~ החלטות בנוגע לרטט ולעתיד. בעוד שכל הנביאים אמרו שאתם תחוסלו בערך בזמן התחלפות המילניום, במקום זאת אתם שיניתם את הרטט של הפלנטה לקצב שבו הדבר לא היה חייב להתרחש. שלא תהיה לכם טעות, לא הייתה כל תכנית של האל להשמיד את הפלנטה. זה היה הרטט של הניסוי שאתם בראתם במשך העידנים. בני האדם בראו את עתידם שלהם. אתם בראתם את הנבואה שלכם. התודעה של הפלנטה היא שעושה זאת. לכן, אתם בראתם עתיד שונה מזה שראו הנביאים, ועתה כמעט כל הנבואות שניתנו לפני שנת 1987 אינן תקפות. אתם נמצאים על מסלול שונה לגמרי.

 

כעת הרשו לי לומר לכם משהו שאולי תשמחו לשמוע. בין 1987 - ו 2007, קרה דבר-מה מדהים. בגלל האנרגיה החדשה, הקריסטלים שבמערת הבריאה עליהם רשומים שמות למוריאנים התעוררו. והם לחשו הגיע הזמן לחזור! 350 מיליון מהם. הקשיבו, הקשיבו לדברים הבאים - כל הלמוריאנים שאי פעם חיו על הפלנטה הזאת חיים שוב בגופים אנושיים עתה, הם חזרו! הם מפוזרים בכל רחבי העולם. הקשיבו, יש לי חדר מלא ממש כאן. אני מביט בהם. ולכן אתם כאן, יקרים. לכן אתם קוראים זאת. ואתם תוהים מדוע אתם מהדהדים עם הדברים האלה, תוהים מדוע אתם רוטטים מהר יותר, תוהים מדוע קיימת ברית בין המבנה התאי שלכם לבין קריון? הסיבה היא שאתם למוריאנים, נשמות עתיקות באנרגיה חדשה.

 

ואם תשאלו אותי האם משמעות הדבר שהנשמה שלכם לא הייתה כאן לפני שנת 1900, הרי שהתשובה מורכבת.

חלקים ופיסות היו כאן, אולם לא האנרגיה המרכזית הלמוריאנית. אתם חושבים על עצמכם כעל ישות אחת, נשמה אחת, שם אחד, ופרצוף אחד. אולם זה אינו כך. אתם שילוב של אנרגיות רבות. קשה להסביר זאת, כמעט בלתי אפשרי. בכל פעם שאתם מגיעים, אתם כמו המרק שנעשה ומגיע אל הפלנטה. קיים 'עצמי גבוה' יותר, שהוא אותה אנרגיה מהותית בכל פעם. אולם מה שמקיף אותה הוא בעל מגוון רוחני גדול. כעת חלק מכם חזרו והאנרגיה המהותית הלמוריאנית מקיפה אתכם, דבר שלא התרחש מזה 50,000 שנים. אותם חלקים של הדנ"א מופעלים מחדש.

 

הקשיבו למה שאמרתי לכם במשך שנים: פחות ממחציתו של אחוז אחד של הפלנטה זאת צריך להתעורר כדי לחולל שינוי ברטט הכולל. אתם תנועו אל שנת 2012 עם רטט חדש. פחות מחצי אחוז מתוך שבעה מיליארד אנשים צריך להתעורר. זה אינו מספר כה גדול. למעשה זה רק 10% מ 350 מיליוני הלמוריאנים שחיים היום ~ אחוז סביר בהחלט .

 

היכן אתם נמצאים בחידה הזו? כמה זמן אמורה התרבות והחברה להתקיים? אני אומר לכם. התשובה היא העתיד שלכם, ואתם תחליטו. אתם נמצאים בשליטה מלאה, ולכן היא תוכל להתקיים כל זמן שתרצו. אך אומר לכם כמה זמן היה הניסוי אמור להתרחש. כמה מכם יצחקו. יש מספרים פופולריים רבים שסובבים סביב תרבות שהפכה למערכת עקרונות ולמיתולוגיה. אולם לעתים קרובות קיים גרעין של אמת לחשיבות שלהם. אחד מהם שדומה שמופיע פעמים רבות, כדברים רבים, הוא 144,000 - זה אינטואיטיבי וכולכם מכירים אותו. הוא מייצג את אורכו של הניסוי בשנים - 144,000 שנים.

 

אתם נמצאים בסמן ה 100,000 (הנמדד מהזמן בו הגיעו הפליאדים, ת.ג.). נותר עוד זמן רב אם לא תשמידו את עצמכם, והלמוריאנים יכולים לשנות זאת. הם כבר עשו זאת. עומדים להגיע זמנים שיהיו מה שאנחנו מכנים 'משתפי פעולה' או 'הולמים' לצמיחה הזו כולה. ובני המאיה ניבאו זאת. האנרגיה של גאיה עצמה תתחיל להשתנות בשנת 2012. יתחיל להתרחש מחזור שיארך יותר מאשר 1,000 שנים, מחזור שיהיה ידידותי יותר לצמיחה הרוחנית שלכם מהאנרגיה לתוכה נולדתם.

 

השאלה שחייבת להישאל היא מתי תפגשו באחים שלכם, מתי הפליאדים ישובו לפלנטה? אה, איני חושב שזה בגדר מסתורין למישהו מכם. הם מבקרים בקביעות. יש שרואים אותם, יש שאינם רואים אותם. אין תכנית מרושעת, יקרים. כאשר הם צופים בכם, הם צופים באהבה כדי לראות כיצד הגן צומח.

אם תסיימו את 144,000 השנים, בסוף הניסוי אתם תהיו בדיוק כמותם - פלנטה נאורה, מאוחדת עם תכונות של השמש המרכזית הגדולה. [קריון מצחקק בהנאה.. ]

 

ואומר לכם משהו שרבים מכם אינכם רוצים לשמוע. אם אתם למוריאנים בחדר, אתם תהיו שם! זו כמות תקופות החיים שעוד נותרה לכם. אתם אוהבים את כדור הארץ עד כדי כך. אמרנו לכם פעמים רבות בעבר, כאשר בני האדם מביטים במראה ומבחינה רוחנית אומרים שאתם עייפים ואינכם מתכוונים לחזור, שביצעתם את משימתכם. שזו עבודה רבה ואינכם רוצים לעבור זאת שוב, הרי זה שאתם מחליטים בדעתכם האנושית ומנהלים שיחה חד צדדית עם האל בנוגע לחזרתכם... וזה מצחיק. [קריון מצחקק בהנאה..]

 

כולכם עומדים לחזור! זה מה שאתם עושים. אתם מחכים בקוצר רוח. 'עייף' היא מילה אנושית. אין 'עייפים' בצדו השני האחר של המעטה/צעיף, יש רק חמלה. הניסוי שבו אתם משתתפים, עוסק כולו בחמלה.

שנת 1987 הביאה את ההתכנסות ההרמונית. בשנת 2002 הושלמה הרשת המגנטית והחלה החוויה הקריסטלית. בשנת 2004, אירעו הצ'ונאמי ומעבר ונוס. בשנת 2012 יחול מעבר נוסף של ונוס. אלה הם האירועים המביאים אנרגיה נשית רחומה לעולם הזה, כדי שניתן יהיה להשתמש בה לאט, כדי שתוכלו לנוע לאנרגיה הבאה עם יושרה. היא מספקת איזון רחום לפלנטה שלא הייתה באיזון מזה עידנים.

 

 

ואם תבקשו סימן למקום שבו אתם נמצאים כעת, ומה מצבכם, הרי שאלמלא הייתם בדיוק במקום הנכון, לא הייתם נמצאים כאן ולא הייתם מקשיבים לתקשור הזה או קוראים אותו מאוחר יותר. יבואו זמנים, כאשר תביטו לאחור להיסטוריה הזאת, ואתם תכנו זמן זה בשם 'חשכת ימי הביניים של ההארה'. וכמה מכם יודעים זאת זה הזמן שבו הדלת פשוט נפתחת לאיטה לאור ההבנה הרוחנית. הנה מונח שיתכן ולא יהיה ניתן יהיה לתרגמו כהלכה בכל השפות, אולם הזמן שבו אתם מצויים עתה יהיה ידוע כעידן של 'מונותיאיזם מנוגד'. כולם מסכימים שיש אל אחד. אולם אף אחד אינו מסכים איזה אל... זה הדבר אותו יהיה עליכם לפתור בשלב הבא, וממש כפי שאתם בוחנים את ההיסטוריה שלכם ורואים מה הגיע לכדי פתרון, בעיה זו תיפתר אף היא.

 

אני מסיים עתה.

מהי האנרגיה היום? אתן לכם אותה. חמלה וסינכרוניות. כמה אור ביכולתכם לשלוח לסובבים אתכם? האם אתם יכולים לשלוח אור לאדם על הספינה הזאת שזקוק לו מבלי שישתתף בהכרח בפגישה, או מבלי שהוא יודע כלל על האנרגיה הזאת, או מבלי שיש לו מושג על האל? האם אתם יכולים לרכך צערו של מישהו? האם יש לכם את היכולת לאחוז בידו באור?

הרשו לי לומר לכם משהו. המערכת הביאה אותם לכאן כדי שתוכלו לעשות את הדברים האלה בדיוק. האם אתם מקבלים זאת? אם כך עשו זאת, למוריאנים, עשו זאת.

 

ברוכים הבאים לעידן חדש .

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020