Light Connections
 
 

 

'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' של הפלנטה - נובמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

זהו מסר נוסף מפרו אודות הראיה הקוסמולוגית, ומתן כבוד לק'רו ולשאמאן שנמצא כאן.

זהו יום נהדר, והקבוצה נמצאת על מרפסת ומתבוננת באתר המפורסם, הארכיטקטוני, האנתרופולוגי, ההיסטורי המכונה מאצ'ו פיקצ'ו.

השמש מופיעה ונעלמת, אין רוח, מזג האויר אידאלי, למרות שזו התקופה של העונה הגשומה.. לפעמים אין מקריות וטעויות, התודעה מולכת בעולם הזה, וכך זה תוכנן ועוצב, יקרים.

 

היום אציג בפניכם משהו בשני חלקים, שניהם חינוכיים, טכניים, ומתקדמים.

אלה המקשיבים כאן מבינים כיצד הדברים פועלים כאשר מדובר בכיתות בבית ספר. רובכם מסוגלים לזכור שהייתם בבית ספר ויתכן שראיתם את ספרי הלימוד של אלה שהיו בכיתה או שתיים מעליכם, ואמרתם לעצמכם שזה חומר מאוד מורכב ושלעולם לא תהיו מסוגלים ללמוד אותו. אולם כאשר הגעתם לכתה הזו, פתחתם את ספרי הלימוד והבנתם שאתם מסוגלים בעת ההיא לתפוש את החומר שנלמד שם.

 

אם כך, ישנן רמות של הבנה וקבלה של רעיונות אזוטריים מורכבים. הרעיון של תודעה מתפתחת טוען שמה שעשוי להיות כיום מסתורי, יהיה משהו שתוכלו להבינו מחר. ולכן יתכן שהמילים הבאות יילמדו מאוחר יותר, ורבים יצטרכו לקרוא ואתן מספר פעמים.

אני מציג בפניכם פעם נוספת, רעיון שהפך להיות עצמו ומתגלם כעת. הוא תמיד היה על פני כדור הארץ אולם הוא הופיע רק במחזור הזה. המחזור הזה הוא תחילתה וסופה של נקיפת הצירים של ימי השוויון והוא נמשך 26,000 שנים, ועתה הוא הזמן שהרעיון הזה יופיע.

 

הרעיון הוא ההסבר ל'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' של הפלנטה.

אעביר לכם מידע בסיסי שאינו בהכרח מידע שהיה לאיש מהילידים, מכיוון שהרעיון מופיע באופן עולמי בסופו ובתחילתו של המחזור הזה. איש מהילידים לא היה מבין אודות 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' האלו בכל רחבי הפלנטה.

 

הבה ואערוך סקירה אודות דבר מאוד אזוטרי, שגורם לרבים 'לגלגל את עיניהם' ולא להאמין זאת.

הגעתם מן הכוכבים, יקרים. הדנ"א שיש לכם בגופכם אינו מכאן. אין כל מהות, תודעה, ביולוגיה ודנ"א על הפלנטה הזו שיש להם 23 זוגות כרומוזומים כפי שיש לכם ... לא הגעתם משום דבר שנמצא כאן.

אתם עשויים לומר שהיתה 'התערבות' לפני 200,000 שנים, התערבות מקודשת במתכוון. קיבלתם את 'אמהות הכוכב' על הפלנטה הזו, את כולן בעת ובעונה אחת, שהתחילו לזרוע את הזרעים של סוג חדש של האנושות, לא בעל חיים שיש לו 24 זוגות כרומוזומים, אלא משהו מקודש עם 23 זוגות ...

 

המדענים מתחילים עתה להסכים לגבי הזמן הזה, שמשהו התרחש לפני 200,000 שנים.

אסביר לכם כעת את האזוטריות לגבי זה:

'אמהות הכוכב' הגיעו לפלנטה הזו - הן לא היו היחידות שהניחו כאן קדושה, אולם נשוחח אודותיהן. הן פיתחו את המערכת על הפלנטה של 'נקודות צומת' ו'נקודות אפס' - ואלה השמות שאנחנו מעניקים ל 12 אזורים של למידה על הפלנטה ו 12 אזורים נוספים שהיו רדומים עד עתה - שאם היו זקוקים להן, הרי ש'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' האלו יותאמו יחד בזוגות ויופעלו לאט.

המטרה היתה עבור מה שמתרחש כעת על הפלנטה במחזור הנוכחי הזה.

הרעיון היה ש ש'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' האלו יופעלו, עם סיומו של מחזור בן 36,000 שנים, שאנחנו מכנים מחזור של 26,000 שנים על הפלנטה - זה נראה מבלבל מעט, אולם המתינו לרגע - ואם האנושות עדיין תהיה כאן בזמן נקיפת הצירים של ימי השוויון.

הנבואה של הקדמונים מצפון אמריקה, מרכז אמריקה, ומדרום אמריקה אמרה שאם תשרדו ולא תהרסו את עצמכם, זו תהיה ההתחלה של ההתפתחות המודעת הגבוהה ביותר של האנושות, והאנושות תתחיל להתפתח.

והנה אתם כאן.

 

שוחחנו אודות מחזור של 30,000 שנים, ונכנה אותו 'המחזור של למוריה', וזה מגיב למשך הזמן שהרשומות האקאשיות ידעו את אמת הליבה.

המחזור של 26,000 שנים הוא המחזור של האדמה.

השאמאן סיפר לכם שהק'רו מאמינים בתכנית שנמשכת 25,000 שנים.

אין כאן טעות, כל הדברים האלה משתלבים, ולרבים מן הילידים ישנה אותה מסגרת זמן.

 

מאצ'ו פיקצ'ו, המקום בו אתם יושבים כעת, היא 'נקודת צומת'. 'אמהות הכוכב' הגיעו לכאן ולימדו על ההר הזה.

גם אגם טיטיקקה הוא 'נקודת צומת' ו'אמהות הכוכב' הגיעו ולימדו גם שם.

לשני המקומות האלה יש משהו משותף - קדושה, שערים, אנשים מבקרים בהם ומרגישים דברים ואפילו את אלה שהגיעו מן הכוכבים ...

ישנן 'נקודות צומת' נוספות על הפלנטה ויש להן תכונות ומאפיינים כה דומים - 'נקודת הצומת' של גלסטונברי, 'נקודת הצומת' של שאסטה, 'נקודת הצומת' של הוואי.

לכל 'נקודות הצומת' יש משהו משותף - כולן הם הרים מקודשים. יתכן והם אינם כולם הכי פופולריים אפילו בקרב אלה החושבים בצורה אזוטרית, אולם אם תלמדו את ההיסטוריה של המקומות הלאה, הרי שכולם - ואין זה משנה היכן הם ממוקמים על הפלנטה, אפילו זו שנמצאת בטיבט - כולם נחשבים למקומות מקודשים.

 

'נקודות האפס' מעט שונות. גם הן אינן מקומות מפורסמים

'נקודות הצומת' הם מקומות שקשה לחיות בהם, ועדיין הם נשארו שם במשך אלפי שנים, מחכות להיות מופעלות.

בשנים האחרונות התחלתי ליצור מהם צמדים וזוגות עבורכם, וכאשר זה קורה, הן מופעלות.

 

הבה ואספר לכם באופן מאוד בסיסי מה הן עושות.

יקרים, אם האנושות עומדת להתפתח בתודעה מהר יותר, היא תזדקק לדחיפה מכדור הארץ. זה לא יקרה פשוט מעצמו, ו'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס' מתאימות במצב של דחיפה-משיכה ומתחילות לשנות את הרשתות על הפלנטה היכן שאתם גרים, ונותנות הזדמנות לאנושות להתפתח.

יש לכם בחירה חופשית, יש לכם בחירה שלא להתבונן, שלא להרגיש דבר - ולכן הקבוצה הזו נמצאת כאן, על מנת להבין את הבחירות האלו שהיו לכם תמיד, ואחת מהן היא להתחיל ולהתפתח במודעות, ובתפישה לגבי מה שיש לפלנטה הזו להציע לכם.

 

אגיש לכם הסבר קצר מאוד כיצד פועל זוג של 'נקודת צומת' ו'נקודת אפס' מותאמות.

אל תחשבו עליהן כעל מגנט. 'נקודת צומת' ו'נקודת אפס' אינן בהכרח אחד חיובי ואחד שלילי. ישנו איזון שאינו רגיל שקשה להסביר אותו ועוד יותר קשה עבורכם להבין זאת.

כאשר הן מופעלות, 'נקודות האפס' של כדור הארץ אוספות באזור שלהן את השליליות של הפלנטה מהרשתות שמכילות מלחמה, אכזבה, זוועה, צער, ודוחפות זאת לבן הזוג המותאם להן - ל'נקודת הצומת', שהיא כמו שמש מקודשת הלוקחת את כל השליליות שנאספה ונדחפה לעברה, ושורפת אותה...

זה כה מקודש ששום שליליות אינה יכולה להתקיים!

 

במהלך הלמידה שלכם בימים אלה הכומר האנדי הסביר לכם את התהליך הזה - זוהי אמת ליבה. וכך פועלות יחד 'נקודת הצומת' ו'נקודת האפס'

 

כאן מסתיים החלק הראשון של ההסבר, אודות 12 'נקודות צומת' ו 12 'נקודות אפס'. 24 מקומות שזיהינו אותם והתאמנו ביניהם, כמעט את כולם.

 

בחלק השני ברצוני לספר לכם אודות משהו מאוד קשה שקשור בהשהיית זמן לינארי.

הזמן הפך לינארי עבור הקיום שלכם, וזמן רב מימדי אינו לינארי - ועבור בני האדם זה הדבר הקשה ביותר להבנה, כיצד זמן יכול להיות משתנה, ועם זאת, אחד מגדולי המדענים שלכם, אלברט איינשטיין, הראה לכם שהזמן יחסי למי שהנכם ולמקום שבו אתם נמצאים.

 

זמן פונה לשני כיוונים, ואלה בעלי תודעה מרוממת יכולים לראות דברים שנמצאים ב'שדה', שם קיימים כל הפוטנציאלים שקיימים באנושות, הן בעבר והן בעתיד, שלמעשה מתקיימים יחד.

אסביר זאת.

כאשר סיפרתי לכם בעיר ושמה דאלאס שיהיה אפיפיור חדש תוך 13 חודשים, לא ציינתי את מספר החודשים, רק אמרתי שזה יהיה 'בקרוב' ... והיה לכם אפיפיור חדש תוך 13 חודשים. זה לא היה חיזוי עתידות, זה היה שימוש ב'שדה' וסיפרתי לכם אודות הפוטנציאלים המתרחשים שמתייחסים למשהו בעתיד.

הילידים המתקדמים היו מאוד טובים בכך. פעמים רבות מדברים במרכז אמריקה ובדרום אמריקה אודות 'פאצאקוטי' שמשמעותו במצבים מסויימים יחידת זמן בת 500 שנים. לאחרים זה פשוט זיהוי של משהו שקרה בזמן כלשהו. אולם שני הדברים האלה הן נבואות, תחזיות לעתיד בעוד 500 שנים או יותר (הפרוש בשפת הקצ'ואה הוא 'התהפכות המרחב והזמן', ת.ג.)

 

לחלק מן הילידים ישנה נבואה של מחזור בן 25,000 שנים, ולכל 'פאצאקוטי' ישנה הנבואה והתחזית שלו. וכולם צדקו, הם עשו זאת בעקבות קיומו של ה'שדה'. קיימים פוטנציאלים מחוץ לזמן הלינארי.

לאדמה הזו כאן תמיד היה פוטנציאל מחוץ לזמן, כבר מלכתחילה, מראשיתה.

מה לדעתכם יהיו מערכת היחסים, הפוטנציאל, ואפילו מערכת היחסים של הרשומות האקאשיות בין דרום אמריקה וספרד? [קריון מצחקק בהנאה..]

אם אתם מתקדמים - תבינו זאת, מכיוון שזה היה ברור כל כך שיגיע יום ש'חצי הכדור הצפוני של המלחמה' ישפיע על 'חצי הכדור הדרומי של האם', וכאנשים מדרום אמריקה המקשיבים לכך כעת או שיקראו זאת מאוחר יותר - יש לכם מערכת יחסים קרמתית עם ספרד.

ולכן זה אינו אמור לזעזע או להפתיע אתכם שהיום אומר שבת הזוג של 'נקודת צומת' זו - מאצ'ו פיקצ'ו - היא 'נקודת האפס' בספרד, שהיא הרי הפירנאים בספרד. ועם ההתאמה של 'נקודת הצומת' הזו ו'נקודת האפס' הזו, הרי שתוכלו להשלים את שאר הנקודות, מכיוון שנשאר רק זוג אחד להשלים...

לאלה שיעקבו אחר ההוראה והלימודים האלה יהיו את כל 12 הזוגות המתאימים של 'נקודות הצומת' ו'נקודות האפס', ובשנה הזו, 2019, כולן יתחילו לאסוף את האנרגיות השליליות מהרשת של הפלנטה הזו, ויזרימו אותן ל'נקודות הצומת', שם הן תשרפנה בקדושה.

זה יאפשר לזמנים חדשים, גילויים חדשים, ול'גשרים של הקשת' שהנכם יהיו הרבה יותר הזדמנויות גדולות יותר על מנת להיות לוחמי האור שהגעתם לכאן להיות.

הפעלתן של כל 12 'נקודות הצומת' ו 12 הנקודות האחרות 'נקודות האפס' היא אנרגיה חדשה על הפלנטה הזו.

 

דברי אלה עשויים להיות מאוד מבלבלים לרבים. יגיע יום בו דברים אלה יהיו מאוד פשוטים.

זה מה שקורה, יקרים, על מנת לאפשר לרוח להיות בגבכם. ואחזור על מה שכבר אמרתי פעמים רבות בעבר - נסו פעם נוספת את כל מה שניסיתם ונכשלתם בו! קיימת כרגע עזרה כה רבה מן הפלנטה ולחוכמה של 'אמהות הכוכב' שהעניקו לכם את אמת הליבה וידעו שהזמנים האלה יגיעו, וזה הגיע בזמן מושלם, במקום מושלם, בשמש, בראשה של 'נקודת הצומת' הזו, מאצ'ו פיקצ'ו!

 

אפשרו לאנרגיה להתחיל ולגרום לשינוי של הפלנטה הזו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020