Light Connections
 
 

 

תקשור ריפוי 3 - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו תקשור נוסף בנושא הריפוי. אם אתם מתעניינים במידע הזה, זה קריטי שתקראו את התקשורים אודות הריפוי בזה אחר זה. אלה תקשורים של ריפוי שניתנים כך בפעם הראשונה וכוללים תיאור שלא תיארתי מעולם לפני כן אודות מה שמתרחש בגופכם, ובמיוחד בכל מה שמיועד למטרת ריפוי.

ריפוי הוא משהו שאדם יכול לעשות עבור עצמו או עם אחרים, שישפר את הביולוגיה והכימיה בגופו וירחיק מחלה - לאט או באופן מיידי - יאריך את חייו והוא יהיה בריא יותר.

 

סיפרתי לכם על ארבע תכונות בסיסיות שקשורות ליכולתו של האדם להירפא.

התכונה הראשונה היא הכימיה הבסיסית התלת מימדית של גופכם, שזיהינו אותה כמנוע. אין זה משנה מה קורה, הכימיה אחראית לכך, וכך כל הדברים האחרים והמספרים שאני מוסר לכם ידברו לכימיה וישנו אותה.

הסברנו שכיום ברפואה אתם דוחפים ומושכים את הכימיה באופן 'תגובתי' ושתמיד ישנן תופעות לוואי. כאשר אתם מזיזים משהו אחד בכימיה תמיד יקרה משהו. השדה מאוחד יחד עם כל ארבע התכונות.

דיברנו והגדרנו את התכונה השניה - החלק התורשתי שאתם מקבלים כילדים מאבותיכם המידיים או מאבותיכם מן העבר, ויש לו השפעה על הנטיה המוקדמת של בריאותכם.

 

אנחנו עומדים לדון ולשוחח על התכונה השלישית והרביעית בדרך שאינכם מצפים לה.

התכונה השלישית היא התבנית של הרשומות האקאשיות שלכם. וכאן נתייחס למטאפיסיקה ולאזוטריות והתכונה הרביעית היא התודעה.

 

התבנית של הרשומות האקאשיות

 

יש לכם תבנית של הרשומות האקאשיות. תבנית היא דפוס שעוזר לעצב דברים. אתם משתמשים בתבנית פעם אחר פעם על מנת לעצב דבר רגיל שאתם רוצים שיחזור על עצמו.

התבנית הזו של הרשומות האקאשיות חוזרת על מה שחוויתם ביחידות חיים קודמות. זה דבר כה משמעותי ועמוק, עד שהדת המאורגנת הראשונה בפלנטה קבעה אותה כדבר מרכזי - קארמה, רשומות אקאשיות, כל מה שחוויתם ומה עליכם לעשות עם זה. ההינדואיזם הוא כולו אודות קארמה, התיאור של מה שקרה לכם ושמעצב אתכם כיום.

מה שאירע לכם ביחידות חיים קודמות יכול להשפיע על הכימיה של גופכם. שוחחנו על כך פעמים רבות - אם אתם מביאים ונושאים דברים מפחידים או שאתם פוחדים מהם, או שעלולים לקרות שוב, הם משנים את הכימיה שלכם, מכיוון שניתן למדוד באופן כימי חרדה ופחד. כל מה שקורה משפיע על המנוע של הכימיה בגופכם.

 

וכך גם לגבי התבנית של הרשומות האקאשיות, שהיא כמו תורשה מיחידות חיים קודמות, כמעט כמו התכונה השניה, התורשה, אולם הרבה יותר עמוקה ומשמעותית ממנה.

אם הייתם חולים ביחידות חיים קודמות רבות, מתתם בגיל מוקדם, או עברתם מגיפה, יקרים, הרי כאשר מגיע משהו דומה אתם פוחדים מכיוון שהתבנית של הרשומות האקאשיות יוצאת, אותם דפוסים חוזרים של מה שחוויתם.

האם ניתן לשנות את העבר, האם ניתן למחוק אותו? זה קשה יקרים, ובלתי אפשרי עבור רבים. שותפי סיפר על מונח מדעי בשם סיבתיות רטרו - זה אינו מונח מטאפיסי - המתייחס לאטום ומה שנמצא בתוכו שעשוי לאפשר לכם לשנות זמן. למעשה סיבתיות רטרו היא היכולת לעשות משהו היום שישנה את העבר. (אירוע מאוחר שמשפיע על אירוע שאירע קודם) אנחנו מדברים על כך וזה הופך להיות טוב יותר מכפי שאתם חושבים.

 

ברצוני לשוחח אודות נקודות הצומת ונקודות האפס - לא ציפיתם לכך... כיצד זה מתקשר לריפוי ולתבנית?

הנחת היסוד היא שכאשר אמהות הכוכב הגיעו לפלנטה הזו לפני יותר מ 200,000 שנים הן הגיעו עם הכנה עבורכם למקרה שתעברו את הסמן הזה בשנת 2012 בנקיפת הצירים של ימי השויון ותנועו לעבר השינוי. וכך אכן קרה ואתם נמצאים בעיצומו של השינוי. סיפרנו לכם בעבר שהיו מקומות שהוכנו עם אנרגיה של דחיפה ומשיכה שלמעשה שואבים ומרחיקים דברים מסוג מסוים, ובתהליך השאיבה נקודת אפס לוקחת אנרגיה ישנה ודוחפת אותה לעבר נקודת צומת שם זה מתאדה לאור אלוהי.

 

כל הדיבורים המטפוריים והדברים המוזרים שאני מספר לכם הם אמיתיים, יקרים. אמהות הכוכב שראו את השינוי שעתיד להגיע, כפי שאירע בפלנטה שלהם ובפלנטות של הוריהם, לא עזבו אתכם לנפשכם ואיחלו לכם בהצלחה מכיוון שיקח מאות בשנים לשנות את תודעתכם... הם הציעו לכם כמוסות זמן של מסלול מהיר שייפתחו בזמן המתאים ויתחילו לדחוף באזורים ותחומים שיעזרו לכם עם תודעה מקודמת ומפותחת. הם גם הבינו שיש לשנות את הרשת הקריסטלית של הפלנטה הזו. זוהי רשת שזוכרת פעולות אנושיות.

כבר הזכרנו לא פעם שאם תצעדו בשדה קרב ישן, חלק מכם ירגישו ויחושו זאת מכיוון שהיה שם מוות, צער, זוועה, גם אם לא ידעתם שהיה שם שדה קרב. אנשים כה רבים יצעדו במקומות כאלה וירגישו חולים או חוסר נוחות, וכאשר הם עוזבים את האזור המסוים הזה הם שבים להרגיש בסדר גמור.

זהו מנגנון עולמי, יקרים, המאפשר זאת, הוא אזוטרי ואפילו אינו פיסיקה עבורכם - זוהי הרשת הקריסטלית הזוכרת את הקרב ומדברת לרשומות האקאשיות שלכם.

 

לפני שנים סיפרנו לכם שהרשומות האקאשיות שלכם קיימות במספר מקומות על הפלנטה הזו. זוהי מערכת גיבוי, מכיוון שכאשר אתם עוזבים את הפלנטה הזו, נשמתכם הופכת לחלק מושלם של האל. כאשר אתם עוזבים אינכם נושאים אתכם את כל הרשומות האקאשיות ואת כל הדברים שאירעו לכם - זה נשאר על הפלנטה, יקרים, עליכם לעזוב זאת כאן, וכאשר אתם שבים אתם אוספים זאת בחזרה בביטוי האנושיות שלכם וממשיכים. כאשר אתם מתים, אינכם נושאים אתכם את הקארמה חזרה למקור הבורא והיוצר, זה נשאר על הפלנטה ומאוחסן כאן.

זהו מידע מאוד אזוטרי, ואחד המקומות בהם זה מאוחסן הוא מערת הבריאה של הרשת הקריסטלית. אתם עשויים לומר שבאופן מטפורי לכל אחד מכם יש קריסטל שזוכר את כל הדברים שעברתם, וכאשר אתם שבים אתם לוקחים אותו וממשיכים.

הרשומות האקאשיות שלכם מתקיימות בו זמנית בעת ובעונה אחת במערת הבריאה הזו, ברשת הקריסטלית הזו. וכאשר נקודות הצומת ונקודות האפס התחילו לפעול ולשרוף את כל הצער ואת כל הנקודות בהן מעדתם בחייכם, ולנקות את הרשת הזו, אין מדובר רק ברשת על הפלנטה, מדובר בתבנית שלכם, ברשומות האקאשיות, בתבנית הקריסטלית של האדם.

 

אם אינכם מבינים, אסביר זאת בפשטות. ישנם אנשים שביקרו אצל אדם הקורא מידע מיחידות חיים קודמות על מנת לגלות מה מטריד אותם, אולם הם אינם מבקרים אצל אדם כזה על מנת לברר מה מגביר ומשפר אותם [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שכמעט כל התבנית של הרשומות האקאשיות היתה בעבר שלילית...

מה אם זה יתחיל להתנקות, והתבנית הזו תתחיל להשתנות ולא תשאו אתכם תורשה של היותכם חולים, ותתחילו לשאת תורשה של היותכם מפוארים! האם זה ישנה את האופן בו אתם חושבים, מרגישים, האם זה ישנה את יכולתכם לחשוב מעבר למה שלימדו אתכם שמתרחש בכימיה שבגופכם.

 

לא ציפיתם לכך שמנקים את הרשומות האקאשיות שלכם, אפילו כעת, מכיוון שאמהות הכוכב ידעו שתצטרכו זאת, ושיהיה עליכם להישאר זמן רב. זה מבשר ריפוי עצמי, ריפוי עם עזרה, ריפוי על הפלנטה שיהיה מהיר יותר מאשר אי פעם בעבר - וזה מתחבר למשימה החדשה שאני עומד להטיל על שותפי (לי קרול, ת.ג.)

 

תודעה

 

התכונה הרביעית היא תודעה והיא קלה. מהירה. אני דיברתי עליה במשך 31 שנים. כל המתקשרים שיש להם קשר עם צידו השני של המעטה/צעיף אומרים אותו דבר - אמונה היא תודעה. מה שאתם מרגישים הוא אפשרי. זה עוצמתי.

כל שלוש התכונות שסיפרתי לכם עליהם מתחילים להשתנות. אפילו הכימיה שלכם מגיעה כעת שונה. היא מוכנה להגיב באופן שונה.

 

ושוב, הנחת היסוד היא שכל ארבע התכונות האלו קשורות בחבילה אחת קוונטית שנראית כמו דבר אחד על ידי כל הארבע.

הכימיה של גופכם היא רב מימדית, גם אם לא תאמינו בכך, וזה הוכח. רב המימדיות הזו מתבוננת בתורשה שלכם, בתבנית של הרשומות האקאשיות ובתודעה שלכם, שואלת אותם 'האם אנחנו בריאים או שאיננו בריאים', 'האם נידבק או שלא נידבק' והתוצאה היא מצבכם..

התודעה שלכם היא הנהג. זה מתחיל שם למרות שכינינו זאת תכונה רביעית מכיוון שמצפים ממנה הכי פחות להשתנות... אתם יוצרים את מה שאתם מצפים לו, אתם הם המחשבות שלכם. במשך שנים על גבי שנים סיפרנו לכם שהתודעה משתנה על הפלנטה הזו.

אם תהיה לכם תודעה מפותחת, תבנית ששוכתבה מחדש ברשומות האקאשיות, אם התורשה שלכם ניתנת לניקוי באמצעות סיבתיות רטרו, ואם הכימיה שלכם מוכנה לכל הארבע האלו - זהו ריפוי, יקרים [הפסקה...]

 

מכינים אתכם לדברים שלא ציפיתם להם. יש לכם כלים שאיש לא סיפר לכם אודותיהם. אתם מתחילים להיות מוכנים להיעזר על ידי מרפאים על הפלנטה הזו שלא חשבתם שתוכלו לעבור ריפוי מסוג זה בעבר, או לעבור אותו בעצמכם.

כל הדברים אפשריים, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם, ריפוי מחלה, תוחלת חיים, גישה כללית, כאבים ומכאובים, התכונה של הזדקנות - כל הדברים האלה ניתנים לחלוטין לשכתוב מחדש, לתכנות מחדש, להגדרה מחדש - ואין זה משנה מה יש לכם.

אתם מסוגלים לכל זה, החידה היא עד כמה תקבלו זאת.

 

בתקשור הבא אספר לשותפי למה לצפות ונשכתב את מה שהוא תכנן.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020