Light Connections
 
 

 

תקשור ריפוי 2 - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו תקשור נוסף בנושא הריפוי. בתקשור הקודם זיהינו ארבעה היבטים עיקריים של ריפוי הגוף האנושי. זו הפעם הראשונה שאני מעביר לכם את הדברים האלה יחד בצורה הזו.

ההיבט הראשון היה הכימיה בגוף, שהיא מנוע מאוד תלת מימדי. ההיבט השני היתה התורשה מהאבות הפיסיים, שגם היא היבט תלת מימדי. ההיבט השלישי היה התבנית של הרשומות האקאשיות וההיבט הרביעי הוא תודעה, נדון בהם בהמשך.

 

ברצוני לבקש משותפי (לי קרול, ת.ג.) להאט, כך שתוכלו להבין באופן מלא את המושגים, המידע, ההרגשה והאנרגיה של מה שאנחנו עומדים לספר לכם.

אינכם יכולים לדון בארבעת התכונות האלו של הריפוי ללא מידע מקדים, שייראה מטאפיסי באופן מיידי, ואולי אף טכני בדרך מטאפיסית. אינכם יכולים לדון אפילו באחת מן התכונות האלו ללא האמת הבסיסית הזו שעדיין יש לתת לה תוקף אולם היא התגלתה פעמים רבות, ונראה שאמת זו היא מעבר לתפישתם של אלה שלומדים ביולוגיה תאית ורפואה. ועם זאת, זו אמת שתתגלה ותשנה ה כ ל!

כל הביולוגיה שלכם, כל ארבעת התכונות האלו יושבים ב'שדה' שלא נוצר מהתקשור או באמצעות המרפאים כאן. לגוף כבר יש את ה'שדה' הזה, ודיברנו על כך פעמים רבות ובדרכים רבות.

האם אתם יצורים אלוהיים של האל, של המקור הבורא היוצר? האם אתם מתייחסים וקשורים לאלוהיות של היקום? רובכם יסכימו ויאמרו שאכן כן מכיוון שיש לכם נשמה. רוב הפלנטה מאמינה בחיים שלאחר המוות, כלומר קיימת אמונה חזקה המגיעה מהחוכמה הפנימית המולדת הטוענת שמשהו נשאר לאחר שאתם מתים ועוברים מן העולם, מן הצורה הביולוגית. ומה שנשאר שם, הנשמה, הוא עדיין 'אתם' במובן מסוים, תודעה שאינה בגוף.

זוהי החשיבה המשותפת פה אחד, הבהירה והקבועה של רוב הפלנטה, מעל ל 80% מכם מאמינים בחיים שלאחר המוות, כלומר רוב האנשים בכדור הארץ מבינים שיש לכם נשמה. אולם מהי באמת ובכנות המשמעות של כל זה עבורכם?

 

גם הקדמונים, בהוראתם והכשרתם דיברו על כך. הנשמה גם שוכנת באופן 'רופף' בכלי המכונה 'מרכבה', מילה שמשמעותה בעברית - לרכוב. הנשמה האנושית רוכבת במרכבה הזו שתוארה כשדה אנרגיה, בועה שרוחבה כשמונה מטרים. זהו מידע קדום הידוע מזה זמן רב מאוד והוא מתאר את השדה הזה שבתוכו אתם יושבים.

האם השדה הזה תלת מימדי? האם נשמתכם תלת מימדית?

הנשמה אינה תלת מימדית. היא רב מימדית, ויהיו אלה שיאמרו שהיא קוונטית.

 

עקבו בבקשה אחר ההגיון בדברי, יקרים, מכיוון שזוהי הנקודה המכרעת של כל מה שאלמד בארבעת התקשורים/שיעורים אודות הריפוי: גופכם יושב בשדה של אחדות, והמשמעות של זה היא שדבר אחד משפיע על השני, שהוא משפיע על דבר נוסף, וכך הלאה...

 

לכימיה בגופכם- התכונה הראשונה - יש תכונות רב מימדיות. דבר זה נראה והוכח פעמים רבות על ידי אלה שתהו לגבי זה והעזו לבחון ולבדוק זאת. אחד הראשונים היה מדען רוסי בשם ולדימיר פופונין, שלפני כמעט 20 שנים החליט להשתמש בפוטונים של אור בניסוי של הדנ"א. הוא צפה בפוטונים האור האלה עושים בשדה הדנ"א דברים שהם לא היו אמורים לעשותם. הוא הבין שהוא רואה אור רב מימדי שיכול להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת וליצור קשר עם הביולוגיה האנושית כאילו וגם היא היתה רב מימדית!

הוא ראה זאת. גם אחרים ראו זאת. אנחנו מלמדים זאת.

 

כך שהנחת היסוד לכל דבר היא ש ישנם היבטים רב מימדיים ותכונות רב מימדיות לביולוגיה שלכם, לכימיה הפשוטה שלכם, לדנ"א עצמו, כלומר שאפילו הרובד הראשון התלת מימדי של הכימיה הוא רב מימדי, אותו רובד שהרופאים ימשכו וידחפו עם הכימיה של התרופות המקובלות. הרפואה משתמשת בכלים מן המימד השלישי על מנת לדחוף ולהמשיך מקור רב מימדי, וישנן תופעות לוואי לכל דחיפה ודחיפה שכזו. אין זה משנה מה תתנו לגופכם - יהיו תופעות לוואי, למעט דבר אחד.

 

האם אתם משתמשים בכלים רב מימדיים על מנת להגיב עם הרובד הזה של הכימיה? לפני מאות שנים גיליתם משהו ועם זאת מעולם לא פיתחתם אותו לאמת מקובלת ורווחת. גיליתם שאתם מסוגלים לתת לרובד הראשון של הכימיה מערכי תמציות עם הוראות והנחיות ללא כל תופעות לוואי. מערכי הוראות שהם כה זעירים בכימיה שלהם, כך שלמרות שיש לכם כימיה הממשיכה כימיה אחרת, הגוף ראה והכיר בזה, וציית לזה.

נתתם הוראות והגוף ציית לכך. כאשר יש לכם כאב ראש ואתם נותנים לגוף תמצית הומאופתית, הגוף אינו יכול למעשה לראות זאת ככימיה אולם הוא רואה זאת כהוראה והנחיה. וכאב הראש חדל.

 

בגוף הכימי שלכם קיימים הגוף החכם, החוכמה הפנימית המולדת. זהו חלק מובנה של הכימיה שלכם. זהו גוף חכם מכיוון שמשתמשים בו פעמים רבות, אפילו רופאים המבינים בקינסיולוגיה, על מנת לבחון את מה שאינכם יודעים אודות עצמכם. הגוף החכם עובד עם השרירים ומעניק לכם מידע שלא היה יכול להינתן מעולם בכל דרך אחרת.

לפתע אתם פותחים דלת אפילו לרובד הראשון ומגלים שהכימיה הבסיסית התלת מימדית אינה למעשה תלת מימדית. היא חייבת להיות רב מימדית מכיוון שלכאורה היא מגיבה בדרך 'לא תרופתית' למערכי אותות הניתנים לה.

הגוף החכם הזה ניתן לכם על מנת שתוכלו לשאול אותו שאלות, הוא יודע יותר מכפי שאתם יודעים. וכל זה נגע רק בפני השטח של מה שהוא יודע...

 

המערך הראשון הזה המכונה כימיה גדול הרבה יותר מכל מה שתוכלו לדמיין. הרובד הראשון - הכימיה - הוא המנוע של הגוף. הכל מתחיל ומסתיים במנוע. הוא דוחף או שאינו דוחף אתכם קדימה. הוא פועל או שאינו פועל. הוא אינו פועל באופן חלקי מכיוון שזה מוביל לכשלון.

המנוע הזה שלכם מתחדש ללא הרף, במשך עשרות בשנים, זהו מנוע חכם הרבה מעבר למה שאתם יודעים. הכל מתחיל ומסתיים במנוע, כך שרובד הכימיה הוא קריטי.

ואתם מתחילים כעת לשאול שאלות מה תוכלו לעשות על מנת לתת מערכי הוראות והנחיות למנוע הכימיה הבסיסית, כך שיגרמו לה לשינוי.

 

כאשר הומאופתים נותנים תמצית לאדם והוא נרפא, ניתן לראות זאת בכימיה. המיקרוסקופ יכול לגלות את הריפוי. המנוע הוא המנוע ועל הכימיה להשתנות על מנת לאפשר לריפוי להתרחש.

כך שאם נותנים תמצית לחיזוק מערכת החיסון על מנת שתגרום לאדם להיות פחות רגיש למחלות, הדבר יתגלה בבדיקת דם בה יראו עליה בספירת כדוריות הדם הלבנות. הומאופתיה עובדת ומשנה את הכימיה. כנגד כל הדברים שאתם עשויים לצפות להם, ההומאופתיה היא המפתח להבנה של מערכי הוראות שמשנים את הכימיה בגוף באופן פיסי.

 

כל מה שאשוחח עליו בקשר לריפוי עתיד לשנות את הכימיה. זה חייב להיות כך. זהו המנוע.

האם אתם מכירים אנשים שנרפאו ממחלה? אנשים שהיה להם ריפוי ספונטני עד לרמה כזו שהמחלה נעלמה? שהיה להם אולי ריפוי אלוהי? הכימיה שלהם השתנתה במידה והתבוננתם במהירות בכימיה שלהם מבעד למיקרוסקופ - הריפוי האלוהי שינה את המנוע.

הרובד הראשון - הכימיה - המנוע של הגוף תמיד יגיב וישתנה בהתאם למערכי ההוראות וההנחיות שיעקוב אחריהם. עד עתה מערכי ההוראות שלכם, יקרים, היו כדורים, אולם הם אינם באמת מערכי הוראות, הם 'תגובתיים', משהו כימי הדוחף משהו כימי אחר על מנת לגרום למשהו כימי אחר להשתנות, ובמהלך התהליך ישנם שינויים רבים, מכיוון שקיימת אחדות ושדה, וכאשר אתם משנים משהו אחד דברים אחרים נעים ודברים אחרים משתנים.

ברפואה, הרובד הראשון - הכימיה - אינו כה טוב. אולם הו הו [קריון מתלהב..] אם תתנו את מערך ההוראות וההנחיות הנכונות שאינו דוחף כנגד הכימיה אלא משנה את התגובה - לא יהיו כל תופעות לוואי. זהו ריפוי מדורג בו אתם נותנים לגוף מערך של הוראות והנחיות כך שיחזק את עצמו בדרך אחת והוא מחזק את עצמו בכל הדרכים, מכיוון שכך פועל המנוע.

כאשר אתם נותנים למנוע סוג מסוים של כימיה, זה כמו שנותנים למכונית סוג מסוים של שמן או דלק, וזה אינו הדבר היחידי שמשתפר - היא נוסעת טוב יותר, הביצועים שלה משתפרים, והיא נשמרת לזמן ארוך יותר. ואין תופעות לוואי...

 

אתם עומדים לפתח מערכי הוראות והנחיות שיצרו ריפוי מדורג - לא כימיה הדוחפת כנגד משהו אחר ויש לה תופעות לוואי, אלא כימיה שמשנה את תגובותיה לעצמה!

שאלו את האדם שנרפא מסרטן מה הראה המיקרוסקופ, והוא יספר לכם שהרופא אמר לו שהסרטן נעלם. ואם תשאלו האם מלאך אלוהי לקח זאת משם, הוא יאמרו שזה מטופש, ואתם תגיבו ותשאלו מה עוד היה יכול לקרות... ודאי שזה שינה את הכימיה. אותו אדם לא היה נשאר בחיים לולא הכימיה שלו היתה משתנה.

ברצוני שתבינו את הנקודה שכל מה שנדבר עליו ישנה את הכימיה אולם זה ישנה את האופן בה הכימיה תתבונן בעצמה.

 

נכנסים לרובד השני - התורשה שלכם.

אם אתם חושבים באופן תלת מימדי והמסר הזה אינו מעניין אתכם, תאמרו מן הסתם שגנים הם גנים ולא ניתן לשנות אותם, ותמיד הם יהיו שם, ואם יש לכם נטיה מוקדמת למחלה שבני משפחתכם חלו בה, הרי שהיא נשארת שם, משנה את המבנה התאי שלכם ודוחפת לכיוון הזה - כך היא נטיה מוקדמת, כלומר שגם אתם תחלו בזה. הסיכויים הם שזה ידחוף את הכימיה לעבר המחלה כמו שאירע לקרובי המשפחה שלכם.

כל הרופאים מתבוננים בתורשה התלת מימדית עם הכימיה הזו, על מנת לראות מהן הנטיות המוקדמות שלכם להידבק ולחלות בדברים האלה, או לפתח אותם.

 

אתם יושבים בשדה בו הכל מגיב לכל דבר. כבר גיליתם שהומאופתיה היא מערך של אותות שאינו ממש לינארי מכיוון שאינכם נותנים כימיה אחרת, אתם נותנים תמצית בת חלקים כה רבים למיליון, כה זעירה שאין כל אפשרות שתהיה תגובה כימית - וזה מוכח! והגוף משתנה מכיוון שהוא ראה איכשהו את ההוראות וההנחיות ממקור שעליכם עדיין להבין, לגלות או באמת להכיר בחשיבותו.

קיימים מערכי הוראות והנחיות שיכולים לדבר עם החלק של התורשה של גופכם. זה אינו מעלים את הגן, יקרים, מכיוון שאלה היכולים לספור את הגנים ולזהות אותם, המדע שיודע איזה גן מתאים לדבר זה או אחר, טוען שהם אינם משתנים. הכימיה אינה משתנה בנקודה הזו, אולם תגובתו של הגוף לאותו הגן השתנתה, ואתם משכתבים את התכנות בגופכם! ניתן לשנות תכנות בגוף שמעניק נטיה מוקדמת למחלה לו ידעתם כיצד גופכם המדהים פועל - הוא פועל בצורה מסוימת מכיוון שהוא כולו מתוכנת לפעול כך. הוא מתוכנת כחלק מן הגנום, ואתם משכתבים את התכנות הזה. זה אינו כה משונה, יקרים, זה אינו משהו מוזר - אתם פשוט משנים את התבנית הזו של התכנות שכבר נמצא שם.

ניתן לשכתב את הגן למחלה מסוימת כך שהוא לא יעניק לכם יותר את המחלה הזו.

ברוכים הבאים להבנה! [קריון מצחקק בהנאה..]

 

קיימים ניסים כבר רק בשני הרבדים הראשונים האלה, המחכים עבורכם שתגלו אותם. ועדיין לא נגעתי בדברים 'המוזרים' שברבדים הבאים, השלישי והרביעי.

ואם תשאלו מהו התהליך וכיצד תוכלו לתכנת זאת מחדש, הרי שהענקתי לכם את התשובות במשך 31 שנים, הכל מצוי שם בספר אחר ספר, בתקשור אחר תקשור. זה מתחיל באמונתכם, מה שאתם תופשים במוחכם הופך למציאותכם. אתם יכולים לברוא את מה שאתם מדמיינים אותו. מה שאתם חושבים משנה את התוצאות.

אמרנו זאת פעמים כה רבות וזה אפילו הפך כעת למציאות. חלק מהמדע מתחיל לראות שאלה שמדמיינים שהם תמיד חולים - הופכים בסופו של דבר להיות חולים... ואלה שמדמיינים שהם תמיד בריאים, אינם חולים אף פעם. ולדעתו של המדע יש לתודעה חלק מסוים בבריאות.

ברוכים הבאים להבנה! הו, לתודעה אין רק חלק מסוים, לתודעה יש חלק ב ה כ ל! ונדבר על כך בהמשך. אולם בתחילה עליכם להאמין שאתם מסוגלים לכך. אם רק תאמרו שתנסו - הרי שלא יקרה דבר... אין רק מנסים זאת.

כאשר אתם קופצים לנהר מצוק או מהגדה שלו, ואספר לכם שכוח הכובד יפעל עליכם - האם תנסו זאת? אינכם מנסים זאת, אתם פשוט קופצים למים. עליכם לתפוש זאת, להבין, זה חייב להיות שלכם. עליכם לעבוד על עצמכם עד לנקודה בה תאמרו "אני יצור קוונטי. יש לי יכולת בנשמתי שלי לשבת ב'שדה' ולעבוד עם הכימיה שלי עצמי".

הצהרות עובדות, יקרים, הצהרות בהן אתם מספרים לעצמכם פעם אחר פעם אמת שהופכת לאמת: "אני חזק/ה, אני בריא/ה, אני חופשי/ה ממחלה". יש לכך עוצמה רבה.

המנוע של גופכם, הכימיה הפיסית של גופכם ישתנו, ותהיה אפשרות לבחון זאת במעבדות ולראות שהמערכות של האנשים ייראו חזקות יותר מאשר בפגישה הקודמת שהם בחנו זאת. הם ישאלו אותם לגבי זה וירצו לדעת מה הם עושים, איזה תרופות הם לוקחים - ואתם תאמרו שזהו 'כדור האמונה' [קריון מצחקק בהנאה..] זהו כדור שמאפשר לכם להיות אחראים על גופכם שלכם..

 

זהו רק תלת המימד הבסיסי של הרבדים הראשון והשני, חושבים מסביב לאנרגיה הקוונטית שנמצאת שם שאינכם מבינים אותה באופן מלא. ריפוי הוא הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים. אין בו מסתורין, אולם לא יקרה דבר אם תמשיכו להאמין בכל מה שסיפרו לכם שביכולתכם לעשות או שלא לעשות.

 

התורשה שלכם היא כמו תכנות שיפעל ויגשים את יעודו, אלא אם כן תשנו זאת.

אתם יושבים ב'שדה' של הזדמנויות ויכולות שאיש באמת לא סיפר לכם עליהם, שיהיו מסוגלים ליצור ריפוי בגופכם - עם עזרה או בלעדיה - ובמיוחד אם תעזרו במרפאים שידריכו אתכם דרך כמה מהקשיים האלה ויסבירו לכם כיצד זה נעשה. זו הסיבה שהם מאזינים או קוראים את הדברים האלה, וקיימים כנשמות עתיקות על הפלנטה הזו. ישנם רבים כל כך שאינם מבינים באמת כיצד להאמין.

 

מה תעשו, בני אדם, כאשר סיפרו לכם במשך כל ימי חייכם שמשהו הוא באופן מסוים ולפתע אתם לומדים שיתכן וזה אינו נכון או אמיתי, ויתכן וישנה דרך אחרת. מהו הרושם הראשוני שלכם? בדרך כלל אתם פונים והולכים לכיוון השני... אולי גם זה ישתנה כעת.

 

ישנן אנרגיות חדשות על הפלנטה, יקרים,

בהמשך נשוחח על הרבדים השלישי והרביעי, ואספר לכם עוד על העוצמה האמיתית של היכולת לשנות את הכימיה שלכם בגופכם שלכם, וגם על הנחיות ריפוי חדשות עבור שותפי.

 

אני קריון המאוהב באנושות מסיבה טובה, ובזכות האהבה הזו אני יכול להעניק לכם מידע,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020