Light Connections
 
 

 

תקשור ריפוי 1 - יוני 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ישנם רבים שטרם הבינו מה קורה בזמן תקשור. חלק שמושקעים מאוד במסרים שאתם שומעים ממתקשרים עדיין מחשיבים אותם כתמליל, הוראה, הם רושמים רשימות שיקראו אותם מאוחר יותר וישתמשו בהם בחייהם. אולם זהו רק רובד אחד ממה שקורה במהלך תקשור.

אלה שמכווננים יותר לשאר הסיפור מבינים שבכל פעם שישנו תקשור מהמקור, מתרחשים רבדים עבור בני האדם - תלוי ברמת פתיחותם ונכונותם לקלוט את הרבדים אלה. חלק מהרבדים הם פשוט מידע, ואין כל רע בכך מכיוון שזו הסיבה שהם הגיעו לשם, כך הם חייהם והם מבקשים יותר בכל פעם.

 

קיים גם רובד שני נוסף של מידע, כלומר בתוך המסר ניתנים גם מסרים נוספים ולא בהכרח בשפת הדיבור שאני משתמש ומדבר בה כעת.

בנוסף למידע קורה משהו נוסף, והרבדים הנוספים קשורים לאנרגיה.

הרבדים הנוספים, השלישי והרביעי, קשורים לאנרגיה, ולמה שקורה בתקשור שאין לו כל קשר עם המידע המדובר. יקרים, תקשור יכול ליצור שדה קוונטי רב מימדי, שממשיך להתקיים עבור האנשים המאזינים כעת או קוראים את הדברים מאוחר יותר - זהו שדה של אפשור, המאפשר לבני האדם לראות דברים שהם לא יכלו מעולם לראות, להרגיש דברים שהם מעולם לא יכלו להרגיש, להיות בתכונות ומאפיינים שהם מעולם לא חשבו שהם יכולים להיות בתוכם.

חלק רואים צבעים, חלק חווים מצבים שונים אחרים, חלק זוכים לתשובות, חלק בוכים ללא יכולת שליטה מכיוון שהם סוף סוף רואים אהבה והם מבינים את האמת שיש למקור הבורא היוצר בתוך נשמתם שלהם. חלק המומים מכיוון שסוף סוף הם רואים ומרגישים ביד המושטת לעברם מהמקור הבורא היוצר, ויש להם בחירה חופשית לאחוז או שלא לאחוז בה, שיהיה להם משהו שמעולם לא היה להם לפני כן - שליטה על פחד, חרדה ודאגה.

חלק מתחילים להרגיש ולהבין את הרובד השלישי, הרביעי ואולי החמישי של המידע והאנרגיה שמועברים - יש עוד כל כך הרבה יותר. זה משנה חיים!

 

וישנם מעטים היושבים ומבינים שנוצר שדה שמעניק אפשור וכל תא ותא בגופם קורא קריאת התפעלות 'הה' ואומר שזה יהיה זמן טוב עבור הריפוי שהם הגיעו למענו [קריון מצחקק בהנאה..] התקשור יוצר סוג מסוים של מעגל של אנרגיה, 'שדה', שאפילו לאחר שהוא מסתיים, אלה שיגיעו למעגל הזה ישתנו כל כך הרבה עד שיהיה להם אפשור לרפא את גופם בעוד שהם באמת לא הבינו לפני כן כיצד הם יוכלו לעשות זאת.

 

איני נוהג לעשות זאת לעתים קרובות, אולם כל התקשורים בימים אלה יהיו ציון דרך בחייו של שותפי (לי קרול, ת.ג.) אדבר אודות ריפוי. אספר לכם על ארבעת תכונותיו של הגוף שקשורים באופן מיוחד לריפוי ואמסור לשותפי הנחיות חדשות לגבי מה שהוא אמור לעשות.

הרגע הבהלתי את שותפי... האם זה אפשרי שתהיה חרדה במהלך של תקשור? [קריון מצחקק בהנאה..] כן, הוא בן אדם בדיוק כמותכם. יתכן שהוא אינו רוצה משימה חדשה, ממש כמותכם.

 

בגופכם קיימות ארבע תכונות, שתיים מהן מובנות מאליהן, הן במימד השלישי ומשתמשים בהן כל הזמן. השתיים האחרות אינן כה מובנות מאליהן ושייכות לקבוצה המטאפיסית.

 

כימיה

 

התכונה הראשונה היא כימיה, כמובן, והיא הדחף העיקרי של המרפאים ברחבי הפלנטה שהם הצוות הרפואי בכל בתי החולים, בכל ההתמחויות וההכשרות, ואפילו אלה המטאפיסיים חייבים להבין את הכימיה בגוף.

כרגע הדחף שיש לכם על הפלנטה היא הכימיה הניתנת לשינוי על מנת לרפא את המחלות שיש לכם, ואתם יודעים אודות מה אני מדבר - הרפואה המקובלת, רפואה תגובתית, וחלק מזה עובד ממש מצוין, יקרים, גיליתם תגליות מדהימות, אולם עדיין יש לכם מערכת בה כאשר אתם דוחפים דבר אחד משהו אחר מגיב. גופכם מחובר כדבר אחד! אינכם יכולים לטפל באיבר אחד או בחלק אחד של הכימיה במערכת מבלי שמשהו אחר יגיב לכך.

זה תמיד היה כך, תמיד קיימת תגובה נוספת, גם במינונים הקטנים ביותר של דברים מסוימים שיש לכם על מנת לגרום לתגובה.

זוהי הכימיה שמן הסתם יתכן והיא הדבר התלת מימדי המובהק ביותר מבין הארבעה.

בהמשך אזהה את החלק בכימיה שיתכן ואינכם מודעים לו ושהוא עדיין תלת מימדי.

 

תורשה

 

התכונה השניה היא תורשה. כאשר הרופאים הטובים ביותר יפגשו אתכם הם ישאלו מה היה להוריכם שעליהם לדעת אודותיו, מכיוון שקיים הידע שיש לכם כעת שלעתים קרובות הגנים של מחלה קיימים בתורשה. ומה שקרה בעבר לאחיכם, אחיותיכם או הוריכם נישא היישר לגופכם ועליכם לצפות לדברים דומים.

זה כמובן קשור לכימיה, אולם זה החלק השני, ואזהה אותו עוד מעט.

עבור חלק מכם תורשה פירושה גזר דין מוות. אינכם אפילו מנסים לרפא את עצמכם ממשהו וטוענים שאין בכך טעם מכיוון שאתם יודעים שבן משפחתכם מת מזה וזה פשוט מובנה בכם, זה חלק מהכימיה שלכם וחלק מעתידכם.

זה אינו 'נכון' או 'לא נכון', אתם יודעים את הדברים שאני מלמד, אולם אם תפנו כיום להוראה שהיא מהמימד השלישי, לתעשיית התרופות, הם יאמרו שמן הסתם תחלו בזה מכיוון שאמכם ואחותכם חלו בזה כך שהסיכויים שלא תחלו אינם כה טובים. יתכן ושתסירו חלקים מגופכם על מנת שלא תחלו, אולם אף אחד מהרופאים האלה לא יאמר לכם שביכולתכם לשבור את שרשרת התורשה הזו. אינכם שומעים את הדברים האלה.

 

שתי התכונות האלו הן תלת מימדיות ביותר, וזה מה שאתם רואים כיום ברפואה העיקרית שלכם. וכעת נעבור לאזוטריה [קריון מצחקק בהנאה..]

שתי התכונות הבאות שייכות לכם באופן גדול, אין מדברים עליהן בתעשיית התרופות אולם הן מתחילות להיות חלק מעבודתם של המרפאים המאזינים או קוראים את הדברים האלה.

ישנן תכונות רבות נוספות, יקרים, אולם כולן שייכות לגישה של ארבעת התכונות שאני מספר לכם עליהן.

 

תבנית הרשומות האקאשיות

 

התכונה השלישית היא תבנית הרשומות האקשיות. היא באמת חלק מן התורשה אולם התורשה של הרשומות האקאשיות שלכם מתייחסת ליחידות חיים קודמות, דברים שנשאתם אתכם לכאן מאותן יחידות חיים בעבר, שהם אנרגיה שעשויה להיות נטיה מוקדמת ללכת לאותם מקומות שהלכתם אליהם בעבר, להידבק באותן המחלות שנדבקתן בעבר ולהגיב עם אותן תגובות דומות.

זה אפשרי מכיוון שהרשומות האקאשיות שלכם נושאות את האנרגיה שלכם של פעולה מיחידות חיים קודמות. למשל אלה שפוחדים ממים כיום יתכן וחוו טביעות רבות ברבות מיחידות החיים הקודמות שלהם. וזה יוצר מצבים בהם אינכם רוצים לשחות או להיות בקרבת מים.

ודבר דומה קורה בקשר לאנומליות של מחלות, דבר שעשוי לגרום לכם לעשות דברים, לחשוב על דברים או ללכת למקומות בהם אתם יותר רגישים ופגיעים. וגם אם אתם מנסים להתרחק מאותן רשומות אקאשיות אתם לפעמים צועדים היישר אליהן - אתם יודעים אודות מה שאני מדבר...

יש להתבונן בתבנית הרשומות האקאשיות בכל מה שנוגע למחלות שלכם. גם אם תתבוננו בתכונה השניה - התורשה שלכם - התבוננו בשושלת של הרשומות האקאשיות שלכם. יש לכם גם תורשה ברשומות האקאשיות שלכם, למרות שזו אינה תורשה כימית. אתם יורשים תכונות שהיו לכם - כך אומנים הופכים להיות אומנים, זמרים הופכים להיות זמרים...מכיוון שזה נישא באופן כל כך חזק. וכך לגבי הנטיות המוקדמות שלכם למחלות.

מה תעשו בנוגע לכך? נדון בכך בהמשך.

 

תודעה

 

התכונה הרביעית היא התודעה - זה אותו נושא שתמיד אדון בו [קריון מצחקק בהנאה..]

מחשבותיכם יכולות לשנות לחלוטין את התכונה הראשונה - את הכימיה - ואת התכונה השניה - התורשה - ואת התכונה השלישית - תבנית הרשומות האקאשיות שלכם.

מחשבותיכם יכולות לחלוטין להפוך את שתי התכונות הראשונות - הכימיה והתורשה - לגרועות יותר. סיפרנו לכם על ההיפוכונדר שפחד ממחלות רבות ונדבק בכולן, אחת אחרי השניה. זה כאילו שהוא השקיע זמן כה רב בפחד מן הדברים עד שמשך אותם לעברו.

התודעה יכולה לפעול על הדברים משני הכיוונים. אתם יכולים לשכתב מחדש את התבנית של הרשומות האקאשיות שלכם, ולשנות את הכימיה. נרחיב על כך בהמשך.

 

ברצוני לומר לכם, יקרים, שביקשתי משותפי שהתקשורים האלה יהיו זמינים עבורכם, אלה המאזינים כעת ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר. ברצוני לספר לכם שיש לכם אותם הדברים שאפשריים, שמרכיבים את נשמתו של האדם - לא את האדם בשידור ישיר אלא האדם הנצחי - שהם זמינים עבורכם. ואבקש משותפי שלא ידאג בקשר לתקשור בו אתן לו משימה חדשה, אולם זה לא יהיה כה קל [קריון מצחקק בהנאה..] מכיוון שהוא אנושי מאוד..

 

בתקשורים אודות הריפוי יש יותר ממה שהעין מסוגלת לראות, מגיעים הרבה יותר דברים מאשר אתם יודעים..

 

אני אשוב,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020